باور آرزوها

به نقل از خبرگزاریها در مورد باور آرزوها : عضو کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه بیان آمال و آرزوها وظیفه قوه مجریه نیست گفت: ت در طول 4 سال گذشته اقدام خاصی را در حوزه تولید و همچنین مسائل بانک ها صورت نداده است. بالن آرزوها یکی دیگر از همان سنت های شرق دور است که مدت زیادی نیست به کشور ما آمده است. این بالن های کاغذی از جمله وسایل ساده و سرگرم کننده و بی خطر است که می تواند اوقات خوشی را برای شما و خانواده تان فراهم کند عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی بر ارائه برنامه نامزدهای انتخاباتی مبتنی بر جامعه شناسی و روانشناسی جامعه تاکید کرد و گفت: این برنامه ها باید واقعی باشد نه فهرستی از آرزوها.

موسسه فرهنگی آموزشی حسین علیه السلام هیچ آد و ترتیبی مجوی...کلیپ "برای آرزوها" حرفهای دل افراد مختلف با حضرت صاحب العصر و ا مان (عج
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p لیلة الرغائب شده دل زارو مزار است اشک دل و نجوای شب بنده خوار است ماهیچ نخواهیم به جز دوطلب نیک یک:دیدن کربلاو دو:حضرت یاراست. جملات زیبا برای شب آرزوها شب آرزوها چه شبی است شب آرزوهاست. بیا غرور را کنار بگذاریم، لباس تکبر از تن به در کنیم و از درگاه خداوند متعال عذر خواهی کنیم به خاطر آن که عصیانش کردیم و نافرمانیش نمودیم. بیا عذر تق. آمدم قم برای آرزوها!!!
امشب را فراموش نکنیم… بــــــاور کــــــن  .....

این جا هوای تست تو باور نمیکنی
هردم دعای تست تو باور نمیکنی

دانم که از کنار تو معراج میروم
امید خدای تست تو باور نمیکنی

افسانه ای وفای ترا من شنیده ام
دلها گدای تست تو باور نمیکنی

کی باز بود درب دلم از برای
در جای تست تو باور نمیکنی

مردم اگر تو لطف کنی زنده میشوم
. خدایا! کمک کن معرفت ده بینش ده که در شب آرزوها ، در قلبم، آرزویی داشته باشم تو گویی به داشتن چنین بنده ای با چنان آرزویی به فرشتگانت مباهات کنی . . . امشب که بلرزید دل و بغض و صدایت

آرام روان گشت دلت سوی خدایت

رفتی به در خانه ی آن قاضی حاجات

یاد آر مرا ملتمس لطف و دعایت . . . . . . لیله الرغائب شب آرزوها شبی که آسمانش پر از برق ستارگان است. در آن شب هر دعایی ستاره ای خواهد شد و در پهنا­ی آسمان خواهد نشست. بیا ستاره های هم را نظاره کنیم و بر هر کدام آمین بگوئیم. . . .

در این مطلب از ایران ناز از اعمال شب زیبای آرزوها یا لیله الرغائب برای شما عزیزان و همراهان نوشته ایم. لیلة الرغائب شبی که بندگان بدون واسطه با معبود راز و نیاز می کنند.به گزارش ؛ اولین شب ماه رجب (لیلة الرغائب) نام دارد
پس از پنج سال مرگ تو را می پذیرم بی آنکه باور داشته باشم اما دریغ از نداشته ها... تنها راه زندگی این است باور کنیم می میریم ! دانستن با باور فرق دارد و در کمال حیرت پس از مرگ تریلیاردها آدم هنوز هیچ کدام مان باور نکردیم که می میریم ! _ من امروز مرگ مادربزرگم را باور آرزوی جالب الناز شاکردوست در شب آرزوها به همراه ع آرزوی الناز شاکردوست در شب آرزوها اردیبهشت 94 + ع آرزوی الناز شاکردوست در شب آرزوها اردیبهشت ۹۴ + ع آرزوی الناز شاکردوست در لیله الرغائب عشق و صلح است… الناز شاکردوست با انتشار ع زیر در اینستاگرام خود نوشت: آرزوی الناز شاکردوست در شب آرزوها اردیبهشت 94 + ع آرزوی الناز شاکردوست در شب آرزوها اردیبهشت ۹۴ + ع اگر خداوند آرزویى را در دلت قرار داد بدان که توان رسیدن به آن را در وجود تو نهاده است! امشب شب آرزوهاست بیایید با هم آرزوى عشق و صلح کنیم. خسته ام از آرزوها ، آرزوهای شعاری شوق پرواز مجازی ، بال های استعاری لحظه های کاغذی را ، روز و شب تکرار خاطرات بایگانی ، زندگی های اداری آفتاب زرد و غمگین ، پله های رو به پایین سقف های سرد و سنگین ، آسمان های اجاری با نگاهی سرش ته ، چشم هایی پینه بسته خسته از درهای بسته ، خسته از چشم انتظاری صندلی های خمیده ، میزهای صف کشیده خنده های لب پریده ، گریه های اختیاری عصر ج های خالی ، پارک های این حوالی پرسه های بی خیالی ، نیمکت های خماری رونوشت روزها را ، روی هم سنجاق شنبه های بی پناهی ، های بی قراری عاقبت پرونده ام را ، با غبار آرزوها خاک خواهد بست روزی ، باد خواهد برد باری روی میز خالی من ، صفحه ی باز حوادث در ستون تسلیت ها ، نامی از ما یادگاری قیصرامین پور باور کن باور کن جان دلم ی برای کبوترهای تشنه خسته و گرسنه اشک نخواهد ریخت ارزش گل ... به زمانی ست ک صرف آنش میکنی مثل روزگار نباش زمانه جانکاه ست ! تو شا ار خالقی تحقیر را باور نکن برآسمان سرنوشت هرچیز میخواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی ازنو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد آفرید آزادآزاد آفرید پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن سال ، نو شد ولی آرزوهای ما کهنه تر شدند. نمیدانم آرزوهای نو خوبند یا کهنه ؟ یادم نمی آید که آیا آرزوهای ما روزی نو بودند یا اینکه از همان اول کهنه بدنیا آمدند؟ آرزوها هرچه کهنه شوند با ارزش تر میشوند ولی آرزوهای نو معلوم نیست که آیا اصلا آرزو هستند یا یک خواسته ی زودگذر یا حتی یک درخواست سریع الوصول؟  هر آرزویی یک خواسته است  ولی هر خواسته ای آرزو نیست. زیرا برخی خواسته ها هستند که فرصت آرزو شدن نمییابند و زود حاصل میشوند ولی تعداد محدودی از خواسته ها هستند که به این زودی ها برآورده نمشوند. این نوع خواسته ها تبدیل به آرزو میشوند. بنابراین میشود گفت که آرزوها ذاتا کهنه هستند زیرا آرزوها وقتی که نو هستند اصلا آرزو نیستند بلکه فقط یک خواسته هستند و معلوم نست که آیا به آرزو تبدیل میشوند یا خیر. بنابراین آرزو های ما کهنه نمیشوند بلکه کهنه به دنیا می آیند و فقط میتوانند کهنه تر شوند. امسال آرزوهای ما ی ال هم کهنه تر شدند. آرزوها از این جهت شبیه عتیقه ها هستند که هرچه کهنه تر میشوند با ارزش تر میشوند و من دوباره نمیدانم که از کهنه تر شدن آرزوها باید ناراحت باشم یا خوشحال؟ 
باور اراکی....اگر با جارو به ی بزنید از عمرش کم میشود. باور سبزواری...اگر شب ی در دستش خار برود میگویند خار عروس است و خار در نمیاید. باور مازندرانی ..مازندرانی های میگویند اگر قورباغه ای را بکشند حتما باران میاید. باور مازندرانی...مازندرانی ها میگویند اگر هم باران ببارد و هم در اسمان خورشید بتابد عروسی شغال هاست. باور اراکی...اگر تار عن. تا سال 1954 باور تمام دنیا بر این بود که یک انسان نمی تواند یک مایل را زیر ۴ دقیقه بدود . آنها باور داشتند که انسان محدودیتهای فیزیکی دارد که هیچگاه نخواهد توانست یک مایل را زیر چهار دقیقه بدود!!! تا اینکه سر و کله راجر بنستر پیدا شد و در یک مسابقه یک مایل را در کمتر از ۴ دقیقه دوید . از ان به بعد در ی ال حدود بیست هزارنفر این رکورد را زدند . در کتاب های ادبیات فارسی دوره متوسطه به خودآزمایی هایی با این مضمون بر می خوریم که " در درس به کدام باور عامیانه اشاره شده است؟" اما در هیچ یک از کتاب های یاد شده به شرح وتعریف اصطلاح "باور عامیانه " پرداخته است.نگارنده ضمن ارائه ی توضیحی مختصر در باره ی " باور های عامیانه " به شرح وبسط نمونه هایی از باور های عامیانه می پردازد. انسان در کنار بار هستی بقچه ای دارد به نام آرزو هر نو زادی که جیغ می کشد، بقچه ای به دستش می دهند تا آرام شود، آرام می شود، دلم به بقچه آرزوها خوش است که همیشه با من است در آغوشم در خلوتم درون این بقچه تنها یک آرزو دارم و آن تویی ای معشوق در راه ای آرزوی خوش عطر ایا ی باورش میشه من کارم رو تو یه محیط علمی و تی که هر ان نوید استخدام و جذب و اینا بهم میدادند به دلیل بی احترامی های مداوم مدیرم با کمال میل رها و رفتم و دیگه پشت سرمو نگاه ن ؟ ایا ی باور میکنه هر زمان بخوام برگردم سرکارم با کله منو میپذیرند ولی من دیگه نمیخوام ریخت هیچکدومشون رو ببینم؟ ایا ی باور میکنه به خاطر اون ادمهای مز ف من حتی . فرشتگان در «لیلة الرغائب» به زمین می آیند تا سفیر رحمت و بخشندگی باشند و ما را میهمان مهربانی خدا کنند. حکایت یک قرار دسته جمعی/ «لیلة الرغائب» شب رغبت هاست، نه شب آرزوها«لیلة الرغائب» شبی است که به فرموده ان معصوم، خداوند بخشش و رحمت فراوانی را شامل حال بندگان می کند و دارای فضایل بسیاری است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] آیا ی باور می کند که پس از مذاکرات صلح و دقیقا بعد از اینکه کاخ سفید گفت مردم باید ان خود را انتخاب کنند ، اسد حمله شیمیایی انجام بدهد که کل دنیا را علیه خودش کند؟ ما هم باور نمی کنیم. - باور کنم که همه چیز تمام شد و همه چیز را تمام کردی و گذاشتی رفتی؟ ان روز را باور کنم که گفتی وقتی بروم یعنی انتخاب من نبودی یا ان روز را که گفتی بیا مدتی دور باشیم و دوباره یکی شویم؟ کدام را باور کنم؟ خودم را فریب می دهم؟ ی که ترکت میکند و از همه جا بلاکت میکند تا دیگرحرفی نزنی انتظار ت را میکشد؟ خوشبین نیستم؟ ی که پس از این همه روز و ا. باور کن به چشمانت قسم , بی تو دلم تنهاست باور کن برایم روز روشن چون شب یلداست باور کن دل دریائی ام را بر نگاه آبی ات دادم نگاه من پر از دلشوره دریاست باور کن نیازی نیست تا آن که بگویم عاشقت هستم همه چیز از نگاه آبی ام پیداست باور کن تو که عاشق نبودی تا بدانی حجم دردم را بدون تو دلم زندانی غم هاست باور کن چنان خوب و عزیزی از برای من که نا. 7 باور غلط در مورد بدن انسان انسان فقط از 10 % توان مغرش استفاده می کند. این یک باور غلط است مغز انسان حتی در هنگام خواب هم از تمام توانش استفاده می کند. این باور غلط و شش باور غلط دیگر در مورد بدن انسان را در ویدیو اختصاصی گجت نیوز تماشا کنید. نوشته 7 باور غلط رایج در مورد بدن انسان (گجت تی وی) اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. شب اولین ماه رجب معروف به لیله الرغائب یا شب آرزوهاست. 5 باور غلط که های سینمایی سبب آن شده اند از کودکی تاکنون زکاوت قهرمان های سینمایی و کارهایشان در ذهن هایمان نقش بسته است؛ اما وقت آن فرا رسیده بدانیم، بعضی از آن ها فقط یک باور غلط بوده برای فروش بیشتر بلیط در گیشه ها. با ما همراه باشید با 5 باور غلط که های سینمایی به ما القا کرده اند. نوشته 5 باور غلط که های سینمایی به ما القا کرده اند (گجت تی وی) اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. تویی شرط و شروط من اگر گاهی مسلمانم.... لیله الرغایب باشد، شب آرزوها باشد، شب باشد، و آدم م لرضا باشد! نشسته باشد صحن ، زیر سقف آسمان پرستاره، و ریسه های رنگارنگ میلاد پنجم، وخنکای نسیمی که ازجانب بارگاه می وزد، رو به آستان ایوان طلا، و میان پرشور دعای کمیل... اصلا فراموشت می شود که شب،شب آرزوهاست. ...و اصلا آرزو دیگر چه معنایی دارد! "تویی شرط وشروط من اگرگاهی مسلمانم" -------------------------------------------------------------- پی نوشت: دعاگوی دوستان هم بودیم. خدا چنین شبی روزی همگی کند. سرخی گل سرخ به باور ست! وگرنه همه خوب میدانند که زرد بودن نه باور میخواهد نه چیزی. همین که جوری نگاهش کنی که انگار سرخ نیست، باورش زرد میشود. می شکند. تمام میشود. باور کن سرخی گونه هایت را! من هنوز امید دارم. دلم عجیب روشن است.
کارلوس کی روش این روزها مرد شماره یک اردوگاه ایران در روسیه است. عزیز میگه :

مردها ،هرقدر هم که بزرگ بشن و باسواد بشن و پولدار بشن باز هم مثل بچه ها هستن ،

زود قهر میکنن زود پشیمون میشن زود هم آشتی میکن ،

ممکنه جلوی چیزی نگن اما تنها که شدن شروع میکنن به بغض ...

برای همینه که ی گریه مردها رونمی بینه...

زنها هرچقدر کوچیک باشن, اما مادرن و پناه مردها ,هستن,

حتی دختر کوچولوها پناه باباهاشون هستند...

" مصطفی مستور "


 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] چند روز پیش پدر علم ز له شناسی ایران گفته دلیل وقوع حادثه «پلاسکو» باور نداشتن به وقوع ز له است. چه ی گفته که ما به ز له باور نداریم؟ مردم باور دارند که تعداد مردم از مسئولان مربوطه خیلی بیشتر است، نهادهای ذی ربط مانند شهرداری... رییس انجمن انسان و زمین استان کرمانشاه با افات دانستن گره زدن سبزه ها برای برآورده شدن آرزوها، توصیه کرد: افراد به جای این کار نهال بکارند که این امر قطا رحمت خداوند را به همراه خواهد داشت. حشمت الله یارحقی با بیان اینکه گره زدن سبزه افاتی است که وارد سنت ایرانی ها شده گفت: متاسفانه در روز "سیزده بدر" شاهد گره زدن سبزه ها برای برآورده شدن آرزوها هستیم.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه برجسته مسأله نفوذ در زمان ما بسیار با اهمیت است، گفت: نسبت به اصل مسأله نفوذ هیچ تردیدی نیست اما متأسفانه عده ای باور ندارند و عده ای هم خود را به عدم باور می زنند. تصویر مرتبط
همیشه در شب آرزوها، حس می کنم آن آدم رویایی قصه ها هستم که یک پری دریایی یا چه می دانم، غول چراغ جادو یا هر دیگری، جلوی چشمش ظاهر شده و از او خواسته آرزوهایش را بگوید. از او هم رویایی تر. من می توانم بیش از سه آرزو، حتی بی نهایت آرزو داشته باشم و اجابت کننده من می تواند همه آنها را برآورده کند. شب آرزوها که می شود حس می کنم در شاعرانه ترین قصه واقعی دنیا زندگی می کنم. از صبح انتظار شب را می کشم تا با یک دنیا آرزوهای کوچک و بزرگ به پیشواز مهربانی خدا بروم. وقتی که شب می شود پر از دلهره می شوم که نکند کم بیاورم. نکند همه آرزوهایم را به یاد نیاورم. نکند آرزوهایم خوب نباشند، کم باشند، خدا دوستشان نداشته باشد و...
من دعا را خیلی دوست دارم. خیلی زیاد. اما فکر می کنم حتما دلیلی دارد که خدا اسم امشب را گذاشته است شب آرزوها و نه شب دعاها. دعا یک جور خواستن است. خواسته ات را می گویی، از خدا خواهش می کنی، به او اصرار می کنی، هی تکرارش می کنی تا سرانجام برآورده شود. اما آرزو فرق دارد. آرزو عمیق تر و صبورانه تر است. آرزو همیشه با تو است؛ در همه سلولهایت جاری است؛ حتی اگر بر زبان نیاوری اش. آرزو یک جور شاعرانگی در خودش دارد که از هر ی برنمی آید.
من فکر می کنم آدمهایی که آرزو می کنند روشن تر و پرامیدترند و حال بهتری دارند. دعاها عوض می شوند؛ مخصوصا اگر مستجاب شوند. اما آرزوها می مانند. نرم و آرام. مثل نفسهای صبح. مثل طراوت باران. آرزوها ممکن است خیلی دور باشند یا خیلی دراز. اما همیشه چیزی ته ته ته دلت هست که به تو می گوید روزی به آنها می رسی. روزی که نمی دانی دور است یا نزدیک. نمی دانی کی و چه طور از راه می رسد. اما می دانی که هست. و حتی اگر روزی بفهمی که آرزویت برای همیشه آرزو می ماند، باز رهایش نمی کنی؛ که آرزو داشتن به زندگی رنگ و طراوت می بخشد.
تو می توانی در همه دعاهایت از آرزوهایت حرف بزنی. اما حتی وقتی دعا نمی کنی، آرزوها هستند. حتی اگر با خدا قهر باشی، آرزوها نمی میرند و شاید به همین خاطر است که خدا اسم امشب را شب آرزوها گذاشته که بگوید امشب برای همه ما است. برای هر که دعا می کند یا نمی کند. هر دوستش دارد یا ندارد. هر به او ایمان آورده یا نیاورده. امشب شب آرزوها است و همه ما آرزوهایی داریم که خدا خواسته است یک شب را محض خاطر آنها نگاهمان کند.
پس همین حالا بقچه آرزوهایت را باز کن، از هر کدام یک ستاره بساز و به آسمان خدا بفرست. مطمئن باش، خدا آسمانت را چراغانی می کند. رییس انجمن انسان و زمین استان کرمانشاه با افات دانستن گره زدن سبزه ها برای برآورده شدن آرزوها، توصیه کرد: افراد به جای این کار نهال بکارند که این امر قطعا رحمت خداوند را به همراه خواهد داشت. حشمت الله یارحقی با بیان اینکه گره زدن سبزه افاتی است که وارد سنت ایرانی ها شده گفت: متاسفانه در روز "سیزده بدر" شاهد گره زدن سبزه ها برای برآورده شدن آرزوها هستیم.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] لیله الرغائب، به معنی شب آرزوها به اولین شب ماه رجب گفته می شود که در آن عطا و بخشش خداوند فراوان است. دیالوگ بی نظیر انیمیشن rango :
شهردار :اونارو میبینی آقای رنگو.
اون ها دوست هام و همسایه هام هستن. زندگی اینجا سخته , خیلی سخت!!! میدونی اونا چجوری تا الان دوام آوردن؟؟؟
اونا باور دارن !!!باور دارن بالا ه اوضاع بهتر میشه , اونا باور دارن برخلاف همه ی شواهد و قراین فردا بهتر از امروز میشه مردم باید به یه چیزی باور داشته باشن تا دووم . درمیان عامه مردم ( و متاسفانه حتی در بین برخی از دست اندرکاران سیستم های بهداشتی و درمانی کشورمان به ویژه پرسنل غی زشک شاغل در کلینیک ها و بیمارستانها ) باورهای غلط فراوانی رواج دارد. ۱۰ باور غلط از پوستمان باید تلاش کرد که این باورهای غلط که از تفکرغیرعلمی سرچشمه می گیردو جز ضرر […] نوشته ۱۰ باور غلط از پوستمان اولین بار در سلامتی. مرا اینگونه باور کن : کمی خسته کمی تنها کمی از یاد رفته ٬ کمی مغرور کمی بی ٬ کمی گستاخ کمی سر خوش کمی….. کمی باور م سخت است !!؟؟ و دوری و من ناگزیر با یاد تو سر می کنم
ناباورانه دوری رو دور از تو باور می کنم
دور از تو باور می کنم تنهایی از من دور نیست
محکوم بیداری شدم اینجا که حتی نور نیست
***
تو دوری و امروز من با یاد دیروزم گذشت
امروز باور می کنم دیروز رفت و برنگشت
تو دوری و امروز من با یاد دیروزم گذشت
امروز باور می کنم دیروز رفت و برنگش. نایب رئیس دفتر حماس که به ایران سفر کرده، در نشستی اعلام کرد: باور به سلاح مقاومت، باور به ایجاد کشور تاریخی فلسطین و باور به نابودی رژیم ، اعتقاد ذاتی ماست و ما نمی توانیم نسبت به این باورها تغییری ایجاد کنیم. عایا دلتون می خاد اینا رو بخورید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/........ شکلات از نوع باور ن ی (ع )شکلات از نوع باور ن ی (ع )

شکلات از نوع باور ن ی (ع ) . . . . . . . . . . . . . . . . . . .اگه بگم اینا شکلاته باور می کنین؟ شرکت شکلات سازی ایتالیایی به نام آفیشینا دل چوکولاتو به تازگی شکلات هایی به شکل ابزار آلات تولید کرده و در بسته بندی هایی شبیه به جعبه ابزار به مشتریانش می فروشد. ایده ای جالب مخصوصا اگر قرار باشد میهمان های خود را غافلگیر کنید. . . . . . .شکلات از نوع باور ن ی (ع ) یازده سالم بود. پنج شنبه صبح بود. تابستون بود. هوا گرم بود. مادرجون سفر بود. تلفن زنگ خورد. گوشی بین مامان و بابا رد و بدل شد. باور ن . مامان بغض کرد. باور ن . مامان تو بغل ش ضجه زد. باور ن . بدن مادرجونی که رفته بود خوب بشه تو تابوت پشت آمبولانس اومد. باور ن . تو حیاط تو سرش میزد. باور ن . میدونستند چقدر دوستش دارم. دستم رو گرفتند که برم ببینمش. فرشته ی آرزوها  دست دعا در سبد آسمان دانشجوی دوره­ی ا طوری ­به کتاب های دور و برش زُل زده بود که گویی با آن ها دشمنی و کینه ای دیرینه دارد. وقتی چشم هایش خوب گرم شد؛ از پهلو روی کتاب ها و جزواتش لغزید و از هوش رفت. در­همین لحظه فرشته ای­" مکش مرگ ما" قدم به خواب شیرینش گذاشت و گفت: من فرشته­ی آرزوها هستم. کارم این است که تعبیر خواب می­بینم ، فال می گیرم. سر کتاب باز می کنم. طالع می خوانم و جوانان را به آرزوهایشان می رسانم. دانشجوی آرزومند با خود گفت: این روزها تعداد چاخان ها خیلی زیاد شده است، شاید این فرشته هم از گوشه­ی دنج خواب من خوشش آمده و می خواهد سر به سرم بگذارد و تفریح کند. پس چه بهتر که اوّل امتحانش کنم و بعد آرزوهایم را روی دایره بریزم. این بود که گفت: دنباله داستان در ادامه مطلب: تشنه ای که به چشمه می رسد؛ و هیچ نمی نوشد ؛ باور کن؛به خدای ِ چشمه ایمان دارد باور کن "آب تر" از چشمه است تشنگی سیرابش می کند و "ننوشیدن" شیداتر باور کن یغمای من تشنه ام؛ به "تو" می رسم و چشم می بندم به خدای چشمه ایمان دارم باور کن! سال نو مبارک :) امیدوارم این سال جدید برای همه پر از اتفاقات خوب و آرامش و رسیدن به آرزوها باشد 5 باور غلط و تاثیر آن بر بدن انسان.jpg 2 شکر برای سلامتی مضر است؛ این واژه ای است که تاکنون آن را بسیار شنیده ایم؛ اما جالب است بدانید، هرآنچه که در مورد شکر شنیده ایم ا اما درست نیست. در گجت تی وی امروز به 5 باور غلط در مورد شکر و تاثیرات آن بر بدن انسان پرداخته ایم. نوشته 5 باور غلط در مورد شکر و تاثیرات آن بر بدن انسان (گجت تی وی) اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. شعر یکم گنگ و مبهم شده... ولی "العاقل یکفی به الاشاره" غم سنگین دلها را سخن باور نخواهد کرد و کنعان، ماجرای پیرهن باور نخواهد کرد زمانی که تمام جنگها با تکه ای سرب است ی افسانه های "تن به تن" باور نخواهد کرد چه فرقی میکند مرده ست یا زنده ست آن که دلیلت را برای "سوءظن" باور نخواهد کرد همیشه با خودم آرام میخوانم: پس از مرگم دلیل زخم این دل ر. به نام او چشم هایم باد کرده اند . خواب هایم حداکثر یک ساعت می شوند .نمی دانم چه شده است که حتی پوستم کم کم دارد میافتد و رنگ عوض می کند. لب هایم اما قفل شده اند و اخم هایم محکم .راستش خیلی مشتاقم که باز یک دل سیر گریه کنم علی الخصوص که این روزها باز هم رضا را دیده ام دارد مثل تو می شود . دارد وجودم را رنگ می دهد دارند میخنداند اما باور کن نم.