باور اعتقاد اعتماد و اطمینان به شما صبر می دهد

به نقل از خبرگزاریها در مورد باور اعتقاد اعتماد و اطمینان به شما صبر می دهد : رئیس قوه قضاییه، بهترین رویکرد برای مواجهه با وج از را توجه به استعدادهای داخلی کشور و اعتماد به مردم دانست و تاکید کرد: بزرگترین تجربه تاریخی که از این اقدام به دست آمد، باور قطعی به غیرقابل اعتماد بودن و عهد شکنی ت بود. یادگار (ره) گفت: کبیر انقلاب ، اعتماد به مردم و اعتماد مردم به مسوولان را یکی از مهمترین آرمان های انقلاب خواند و گفت: بر همین اساس باید به باور و د مردم اعتماد کرد. confidence اعتقاد:
اهالی روستایی تصمیم گرفتند که برای نزول باران دعا کنند.
روزی که تمام اهالی برای دعا در محل مقرر جمع شدند، فقط یک پسربچه با چتر آمده بود،این یعنی اعتقاد. trust اعتماد:
اعتماد را می توان به احساس یک کودک ی اله تشبیه کرد، وقتی که شما آنرا به بالا پرتاب می کنید،او میخندد ….. hope امید:
هر شب ما به رختخواب می رویم بدون اط. به خدای خود ایمان داشته باشید توجه داشته باشید که "ایمان داشتن " با " اعتقاد داشتن" متفاوت است‼️‼️ اغلب ما به وجود خداوند اعتقاد داریم ، اما ایمان نداریم. ایمان داشتن به هر چیز یعنی اطمینان داشتن به او. یعنی همه مسئولیت کاری را به او بسپاری. ایمان داشتن یعنی دیگه نگران نباشیم.
ما اعتقاد داریم ، میخوانیم، مسجد میرویم، دعا میکنیم ... به خدای خود ایمان داشته باشید توجه داشته باشید که "ایمان داشتن " با " اعتقاد داشتن" متفاوت است‼️‼️ اغلب ما به وجود خداوند اعتقاد داریم ، اما ایمان نداریم. ایمان داشتن به هر چیز یعنی اطمینان داشتن به او. یعنی همه مسئولیت کاری را به او بسپاری. ایمان داشتن یعنی دیگه نگران نباشیم.
ما اعتقاد داریم ، میخوانیم، مسجد میرویم، دعا میکنیم ... نایب رئیس دفتر حماس که به ایران سفر کرده، در نشستی اعلام کرد: باور به سلاح مقاومت، باور به ایجاد کشور تاریخی فلسطین و باور به نابودی رژیم ، اعتقاد ذاتی ماست و ما نمی توانیم نسبت به این باورها تغییری ایجاد کنیم. تنهایی بهتر است

خودتی خودت

حداقل روحت آسایش بیشتری دارد

نگرانی کمتری داری

و میتوانی برای خودت باشی

هیچ دیگر به با هم بودن های قدیم اعتقاد ندارد

همه میخواهند تو را از سر خود باز کنند

کاش کمی عوض میشدیم


آنکه اعتماد می‌کند...

 مهم نیست که به چه چیزی اعتماد می‌کند، همین اعتماد حاکی از معصومیت اوست.

 حتی اگر بدلیل اعتماد، فریب بخورد، مهم نیست،

 چون ارزش اعتماد بسیار فراتر از چنین فریبی است.

 می‌توانی همه چیز را از او بگیری، ولی اعتماد را هرگز مخالفان تصمیمات جدید در حزب اعتماد ملی، که مطابق با آن «الیاس حضرتی» به قائم مقامی حزب انتخاب و حجت ال «رسول منتجب نیا» از جایگاه کنار گذاشته شده است، اعتقاد دارند، این تصمیمات در جهت « ز » از حزب اعتماد ملی یا تجزیه شدن حزب شیخ اصلاحات گرفته می شود و با کنار گذاشته شدن افراد هم نظر و نزدیک به ، سرنوشت محتوم این اتفاق است. جولیانی مدعی شد که ملانیا ترامپ به همسرش اعتماد دارد و ادعاهای استورمی را باور نکرده است. وی گفت: «واضح است که ملانیا این ادعاها را باور نکرده است. چرا که او به شوهرش دونالد ترامپ اطمینان دارد.» تهران- ایرنا- سخنگوی هیات ت، شرایط منطقه و وجود عناصر تروریستی را تلاش رژیم صهیونیستی برای فراموشی روز قدس و ایجاد تفرقه در جهان دانست و گفت: لازم است امسال با اعتماد بیشتر و اعتقاد راسختر در… من به معجزه چندان اعتقاد نداشتم. ولی به این اعتقاد داشتم که هیچ اتفاقی، اتفاقی و شانسی نیست. اتفاقی افتاد که به معجزه هم امیدوار باشم. تو دل روزای جهنمی و سوزنده ام یه معجزه شد که آرام آرام گلستان کرد این آتش سوزنده رو. همون آتشی که بعضا هیزمش از سر اشتباهات خودم بود. یه نفر بی نام بی نشان وارد ویرونه ام شد و بی آنکه قضاوتی کنه سعی کرد . غلامحسین شافعی از ­ ت دوازدهم خواست قانون بهبود مستمر محیط ب وکار را اجرا کند و گفت: حرف هایی که از سوی هیات ت برای توانمندسازی بخش خصوصی زده می شود از روی اعتقاد و باور قلبی نیست. یکی از دلایلی که کارشناسان اقتصادی برای اوضاع نابسامان کنونی عنوان کرده اند از بین رفتن اعتماد به سیسم اقتصادی و کشور است، این افراد بر این اعتقاد هستند که در طول سالیان گذشته به دلیل بدعهدی های مکرر که از سوی نظام بانکی و همچنین کشور شاهد بودند دیگر به کارگزاران آن گونه که باید، اعتماد ندارند.
عاشقی دیوانه ام ، باور این حرف را
بی و بی خانه ام ، باور این حرف را

من ندارم جز تو در دل آشنای دیگری
از همه بیگانه ام ، باور این حرف را

گر نباشی این سکوت خانه دلگیرست و سرد
کلبه ای ویرانه ام ، باور این حرف را

تا ز عشقت جرعه ای نوشیده ام از جام می
مست در میخانه ام ، باور این حرف را

در خیالات خودم هرشب . اعتماد به نفس در زندگی هر یک از ما نقشی ضروری دارد و بدون آن نمی توانیم حتی نخستین گام را برای تلاش در جهت دستی به اه مان برداریم. اگر خودمان را باور داشته باشیم، به رغم عوامل دلسرد کننده و موانع موقتی که با آنها مواجه می شویم، همواره با شهامت و انرژی به پیش می رویم. به راستی این اعتماد به نفس از کجا می آید؟ چطور می توان خود را باور کرد. جولیانی: ملانیا ماجرای استورمی دنی را باور نکرده، او به شوهرش اعتماد دارد.
عاشقی دیوانه ام ، باور این حرف را
بی و بی خانه ام ، باور این حرف را

من ندارم جز تو در دل آشنای دیگری
از همه بیگانه ام ، باور این حرف را

گر نباشی این سکوت خانه دلگیرست و سرد
کلبه ای ویرانه ام ، باور این حرف را

تا ز عشقت جرعه ای نوشیده ام از جام می
مست در میخانه ام ، باور این حرف را

در خیالات خودم هرشب . ۶ راه برای افزایش اعتماد به نفس ن کارآفرین
اعتماد به‌ نفس یک باور ذهنی است و کمبود آن به‌خصوص در خانم‌هایی که قصد دارند ب‌و‌کار خودشان را راه بیندازند و کار‌آفرینی کنند، یک نقطه‌ضعف محسوب می‌شود. -----------
اگر می خواهید خفن شوید....
اگر می خواهید همه غلام و برده ی شما شوند....
اگر می خواهید خیلی خوب باشید....
اگر......اگر.......اگر....
کلاس های اعتماد به نفس در سه سوت ما را شرکت کنید ....!
ما در سه ساعت کل سی سال و حتی ییشتر زندگی داغون شده ی شما را درست می کنیم ! ( ahhhhh!)
کلاس های اعتماد به نفس ما همراه با سونا...است ...شیرجه...پرش ا. دارم رو خودم کار می کنم رو اعتماد به نفسم رو ارتباط اجتماعی از هدف شروع ، کتاب گرفتم از کتابخونه، رو رفتارم با آدمها دقت می کنم، سعی می کنم فاصله نگیرم و اینکه دائم به خودم می گم من می تونم و باور دارم که میشه :) پادشاه: آیا تو به مردم اعتماد داری؟ محافظ شخصی شاه موهیول: من به پادشاه اعتقاد دارم. پادشاه: پس تو که نیت من را می دانی، چرا اصرار داری بوک را بکشی؟ موهیول: چون به اینکه تشنه ی خون است اعتقاد دارم. پادشاه: پس چون به مردم اعتماد داری می خواهی آنها را بکشی (مکث) در حالیکه بقیه چون به مردم اعتماد ندارند می خواهند آنها را بکشند. اینطوری است . ما اگر کامل بودیم بازهم مقابل نفت مشکل داشتیم. طبیعی است که الان هم مشکل داریم اما به تیمم اعتماد دارم. و دنبال بهانه گیری و توجیه نیستم. به تیمم و کارم اعتماد و اعتقاد دارم. بازیکنی که در اینب زای به میدان می رود باید خودش را نشان دهد و این یک فرصت است. خدا رو بابت داشتن همچین شوهر خوبی شکر می کنم .. × می دونم بعضی وقتا ناشکری می کنم و اخ و اوف م در میاد اما باز هم خدا رو شاکرم که همچین شوهری نصیبم شد .. هم دنیام رو برام حفظ می کنه هم آ تم رو .. خدا رو شکر .. × محمد خیلی اصرار داره که همه ی شیرین کاری های سوگلی رو بنویسم اینجا .. از این بایت هم خدا رو شاکرم .. با وجودی که می دونه اینجا رو دارم و . اعتماد به نفس یکی از مهارت هایی است که دارا بودن آن برای ارتباط بهتر با خود، موفقیت، رشد و ارتباط با دیگران ضروری است.
اعتماد به نفس یعنی باور داشتن توانایی ها و ویژگی های خود؛ به بیانی دیگر، یعنی، فرد معتقد باشد که از توانایی های زیادی برخوردار است و در صورت وم، می تواند از آنها استفاده کند.
ویژگی های افراد بدون اعتماد به نفس ما اعتقاد داریم ، میخوانیم، مسجد میرویم، دعا میکنیم ... افزایش اعتماد به نفس اعتماد به نفس ویژگی بارز افراد موفق است، آنها به خودشان و به آنچه انجام می دهند باور دارند. این موفقیت نیست که به آنها اعتماد به نفس می دهد، اعتماد به نفس است که در موفقیت آنها اثرگذار است، اعتماد به […] نوشته ۸ راه تضمین شده برای افزایش اعتماد به نفس اولین بار در چطور پدیدار شد. باورها چه هستند؟باورها یک سری تفکرات هستند، که به زندگی معنا می بخشند. و راهنمای ما در تنگنا ها و مشکلات می شوند. باورها ادراک ما از هستی را می سازند. باور و اعتقاد شما فرمانده مغز شماست. و زمانی که فکر می کنید چیزی درست است، باور شما به مغز فرمان می دهد به دنبال حقایقی باشد که از اعتقادات شما پشتیبانی کند. این بدان معناست که اگر شما ب. کشور گفت:مدارای ما به این دلیل است که به اقتدار نظام و هوشمندی مردم اعتماد و اعتقاد داریم. راه های قانونی فراهم است هیچ وقت در بی نظمی و قانونگریزی مسئله ای حل نمی شود. همشهری دو - شیدا اعتماد: مردم محلی اعتقاد دارند که دره از برخورد یک شهاب سنگ به زمین تشکیل شده و مدت هاست که محل زندگی اشباح است. هرگونه اعتقاد و باور دینی یک مسأله کاملًا شخصی و خصوصی است. تا زمانی که نزد خود باورمند و معتقد بدان بماند قابل احترام و جای هیچگونه اعتراض و ده گیری بر آن نیست. در جهان صدها اعتقاد و باور دینی وجود دارد. به عنوان نمونه، در هندوستان هرگروهی و در هرمنطقه ای به چیز و مرام خاصی متفاوت از دیگران معتقدند. با این حال، آنان باهم و در کنار هم زندگی می کنند و هیچگاه به همدیگر اعتراض و برخورد خصمانه ای برای تبلیغ دین و مرام خود ندارند.تنها دین و مرامی که در هندوستان و یا هرجای دیگر مانند لات و گردن کلفت محل مزاحم همه و موجب خشونت و کشتار می شود، است. در حقیقت یک دین و باور سرکش و خشونت بار است که در زندگی خصوصی و خانوادگی دیگران دخ می کند و با زور و قلدری می خواهد همه را به کیش خود در آورد. به گفته دیگر، یک مرام و حزب دیکتاتور و خ مه ای است که جهانی را به خاک و خون می کشد تا همه را مطیع، ذلیل، درمانده و ناتوان، و وابسته به خود سازد.

همه ی ما تا به حال، با افرادی روبرو شده ایم که به نحوی غیر قابل اطمینان بوده اند و سعی در فریب ما داشته اند. هیچ ، افرادی با این خصوصیت را دوست ندارد. برای اینکه جزء افراد قابل اعتماد باشید، سعی کنید این ویژگی ها را در خود ایجاد کرده و یا به آنها قوت بیشتری ببخشید. فراموش نکنید که اطمینان و اعتماد، دو بخشی هستند که در رابطه های شما هرگز. خدایا این چندمین شخصیه که در حقم نامردی می کنه؟ چندمین نفریه که رشته اعتماد رو کرده؟ خدایا کنار اومدن با همه آسون بود این رو کجای دلم بزارم؟؟این با همه فرق داشت برام...خیلی نزدیک بود! اینقدری که نمی تونم به روش بیارم و بگم چرا!؟ تو چشام نگاه میکنه، کنارم می شینه حرف میزنیم نگاهش می کنم بغض می کنم، با گریه هام گریه می کنه در حالی که تو د. اختصاصی از سورنا فایل تحقیق درباره جایگاه و نقش اعتماد در روابط اجتماعی با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 93   جایگاه و نقش اعتماد در روابط اجتماعی معنای لغوی اعتماد: « اعتماد ترجمه واژه انگلیسی « trust » است که در زبان لاتین معادل کلمه faith یوانانی مورد استفاده قرار گفته است. ریشه در کلمه faith مفهوم، وثوق، اعتماد، تسلیم در برابر اراده دیگری و اطمینان به شخص دیگر، مستتر است. « اونا مونو » ریشه یونانی واژه اعتماد را فعل « pistis » عنوان کرده که معادل همان واژه « fuith » است. این دو واژه، را هم زاد یکدیگر تعریف کرده و می نویسد، در رشد این دو کلمه، مفهوم وثوق ، اعتمادو تسلیم در برابر اراده دیگری و اطمینان به شخص دیگری مستتر است ( او نامونو، 1370 ؛ 247  ) در زبان فارسی، آنگونه که در فرهنگ معین آمده، اعتماد مترادف است با تکیه ، واگذاشتن کار به ی، اطمینان، وثوق، باور و اعتقاد ( معین، ج1، 1375 ؛ 302 ). فرهنگ عمید نیز، مترادف های مشابهی برای اعتماد عنوان کرده است. نظیر، تکیه ، واگذاشتن کار به ی، آهنگ ، با این تفاوت که برای اطمینان، مترادف های جداگانه ایی، آورده به نحوی که تفاوت دو واژه « اعتماد » و «اطمینان » را نشان می دهد. « اطمینان » مترادف، آرام گرفتن آسایش خاطر داشتن و خاطر جمعی است. ( پور محمدی، علی اصغر ، 1376؛ 9 ). تعریف اعتماد: « اعتماد » تعریف واحدی ندارد و با توجه به حوزه های مختلفی که مورد توجه قرار می گیرد – سیاست، اقتصاد، جامعه، روانشناسی- و نیز رویکردهای متفاوت به آن – رویکرد کنش انتخاب عقلانی، رویکرد اجتماعی، کارکردی روانشناختی، تعریف های متعدد و متفاوتی از آن شده است. برخی از تعریف های مهم اعتماد در ذیل آمده است: تعریف « اریک، اری ون » نظریه پرداز، حوزه روانشناسی از اعتماد: انتظار برآورده شدن نیازهای شخصی و اینکه می شود روی دنیا، یا منابع برآورده کننده خارجی حساب کرد. ( امید کافی، 1380؛ 10 ). تعریفی کلاسیک از اعتماد « باوری قوی به اعتبار، صداقت و توان یک فرد، انتظاری مطمئن و اتکا به ادعایا اظهار نظری بدون آزمون آن ( lyon. 2002. 664 ). اعتماد عبارت است از « انتظار رفتار اجتماعی خوب، صادقانه، همکاری جویانه، از سایر اعضای جامعه بر اساس هنجارهای مشترک (45. 1995 uyama. ). اعتماد عبارت است از اطمینان به دیگران با وجود امکان فرصت طلبی آنان ( عدم قطعیت و مخاطر آمیز بودن ) ( 18. 1996 misztal. ). اعتماد نوعی است در رابطه با کنشهایی که دیگران در آینده انجام می دهند. ( 24. 1999 ss tpmpk. ). - اعتماد را واگذاری منابع به دیگران می دانند با این انتظار که آنها به گونه ایی عمل خواهند کرد که نتایج منفی به حداقل ممکن کاهش می یابد و دست ی به اه میسر می گردد. (الیسون و فایرستون، به نقل از، کافی، 1380؛ 10). لیو، ( lciou، سیلویا ( sylvia )، برانک ( brunk )، اعتماد بین شخصی را از دیدگاه دیگری مورد توجه قرار داده اند و آنرا معادل ایمان به مردم ( faith in people ) در نظر می گیرند و معتقدند که فرهنگ های جوامع مختلف در این زمینه با هم تفاوت دارند. زیمل جامعه شناس آلمانی نیز تفسیر مشابهی از اعتماد ارائه می کند، به اعتقاد او اعتماد نوعی ایمان و اعتقاد افراد به جامعه است. آنتونی گیدنز ضمن موافقت با تعریف زیمل، برداشت خود از اعتماد را با این تعریف آغاز می کند که، اعتماد به عنوان اطمینان یا اتکاء بر ماهیت یا خاصیت شخصی، چیزی یا صحت گفته ای، تعریف می شود. به اعتقاد او، مفهوم اطمینان و اتکاء در تعریف فوق به وضوح با آن ایمانی که زیمل آنرا توصیف کرده در پیوند و ارتباط است ( به نقل از امید کافی، همان؛ 11).
با
تحقیق درباره جایگاه و نقش اعتماد در روابط اجتماعی

پرنده هایی که روی شاخه نشستند ،هرگز ترس از ش تن شاخه ندارند .
زیرا اعتماد آنها به شاخه ها نیست بلکه به بال هایشان است .

" همیشه به خودت اعتماد داشته باش ،خودت را باور کن. "   شیعیان واقعیّ پیرو اهل بیت(علیهم السلام)، در مورد خلفای اهل سنت و ابوبکر همان اعتقادی را دارند که ان آنان به آن باور داشتند و همان سخن را در باره شان می گویند که انشان آن را بیان نمودند؛ از این رو هرگز شیعیان از کفر و بت پرستی خلفا و ابوبکر سخن نمی گویند، بلکه همه آنان را مسلمان می دانند. شیعیان,شیعه کیست,اعتقاد شیعه چیست نقش اعتماد به نفس در زندگی روزمره نقشی غیر قابل انکار است ، در این مطلب به برخی از علت های نبود اعتماد به نفس در بعضی از افراد می پردازیم . مشکلات نداشتن اعتماد بنفس: عدم اعتماد به نفس، انگیزه، میل و رغبت و دلخوشی فرد را نسبت به ادامه زندگی کاهش میدهد و شیوه و مسیر زندگی او را دستخوش تغییر و تحولی شگرف اما منفی و م ب و آسیب پذیر می نمای. شرط رسیدن به موفقیت این است که ابتدا باور کنیم که می توانیم موفق شویم . اعتقاد درونی به اینکه شما قدرت انجام کاری را دارید و لیاقت رسیدن به هدف را هم دارید ضامن موفقیت شماست .
بزرگترین مسئله که اکثر ما گرفتارش هستیم این است که در وجودمان آتش عشق و علاقه شعله ور نیست هیچ چیز مانع موفقیت یک انسان مشتاق و علاقمند نیست .
اگر بتوانید. ◦نکته مهمی که باید مورد توجه و اهتمام قرار گیرد،باور داشتن به کلیت قرآن است که لازمه اش معرفت به قرآن است و خود قرآن هم براین نکته تکید می کند و می گوید: ◦ ی که بخشی از قرآن را می گیرد و بخشی از آن را رها می کند،محکوم به عذاب است!(بقره/۸۵) ◦اگر ی اصلاً به قرآن اعتقاد و باور نداشته باشد،این فرد مرند و کافر است. ◦افرادی هم که فقط بعضی از . م ع تیم ملی فوتبال ایران حضور در گروهی دشوار در جام جهانی ۲۰۱۸ را برای این تیم یک ماجراجویی و البته تجربه ای خوب دانست. جانی یونایتس فوتبالیست معروف یی می گوید «بین غرور و اعتماد به نفس تفاوت وجود دارد؛ غرور زمانی است که شما در مورد خودتان دست به بزرگنمایی بزنید. در حالیکه اعتماد به نفس، به معنای باور داشتن به توانایی خود در انجام کارهاست. به عبارت دیگر اعتماد به نفس از طریق تلاش فراوان به دست می آید و آنهایی که این ویژگی را دارند، افرادی خودآگاهند. . بــــــاور کــــــن  .....

این جا هوای تست تو باور نمیکنی
هردم دعای تست تو باور نمیکنی

دانم که از کنار تو معراج میروم
امید خدای تست تو باور نمیکنی

افسانه ای وفای ترا من شنیده ام
دلها گدای تست تو باور نمیکنی

کی باز بود درب دلم از برای
در جای تست تو باور نمیکنی

مردم اگر تو لطف کنی زنده میشوم
. به اعتقاد کارشناس مسائل بین الملل، رئیس جمهور بر این باور است که هر کشوری که ایدئولوژی را بپذیرد، در کنار آن­ها است و در غیر این صورت مقابل این کشور تعریف می ­شود. ما انسان ها بر اساس اعتقادات و باورهای خود عمل می کنیم. باورها و اعتقادات ما مشخص کننده میزان بهره مندی مان از توانایی ها می باشد. باورهای ما انتخاب هایمان را مشخص کرده و جهانی را که در آن زندگی می کنیم شکل می دهد. ما انسان ها بر اساس اعتقادات و باورهای خود عمل می کنیم. باورها و اعتقادات ما مشخص کننده میزان بهره مندی مان از توانایی ها . مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای ی گفت: اعتقاد قلبی به خدا و باور مردم، مهم ترین ویژگی (ره) بود. تست اعتماد به نفس : هرگز فکر کرده اید در دنیا چه چیزی وجود دارد که از تمام این موارد ارزشمند تر است؟ یک لحظه به اعتماد به نفس تان فکر کنید؛ همان احساس و نگرشی که شما معنادار می کند. اعتماد به نفس شما در بیشتر رفتارهایتان نمود عینی پیدا می کند و حتی فردی که تخصصی در زمینه رفتارها و احساسات انسانی نداشته باشد می تواند آن را ببیند. در زیر . 28 آبان
از لحظه ای که تصمیم می گیرم اراده و زندگی خود را به خداوند واگذار کنم، زندگی و آینده ی خود را تامین و بیمه کرده ام. ما افراد وابسته در گذشته زندگی و اراده و ارزش های خودمان را به وابستگی های خود س بودیم و حاصل آن را هم دیده ایم. اکنون با سپردن و واگذاری زندگی و اراده ی خودمان به خداوند، می خواهیم به حکومت سیستم بیمار ذهن و رفتار. پرستی جدید به خ اعتقاد ندارد و را تنها نوعی کهن نماد ( archetype ) می داند و انسانها را تنها در برابر خود مسئول میداند و اعتقاد دارد که انسان به تنهایی می تواند راه درست و غلط را تشخیص دهد به همین دلیل هم این اعتقاد بیشتر به عنوان یک اعتقاد فلسفی شناخته می شود . در این اعتقاد نماد نیروی تاریکی طبیعت ، طبیعت ، مرگ ، بهترین نشانه قدرت و ضدمذه. به هرحال بنده یکی باور ندارم عملیات تروریستی روز چهارشنبه از سوی خود برنامه ریزی شده باشد. چون اعتقاد دارد که هرچه بیشتر از ایرانی ها و شیعیان را بکشند به بهشت می روند. و چطور است که در روزی که مرقد خلوت است آن هم در فضای باز خود را منفجر می کند؟
حالا هی بگویید کار بوده. باشد کار بوده. خدا را شکر که کار ی های سوسول بوده که نرفتند در دا.