با احساس وارد شوید

به نقل از خبرگزاریها در مورد با احساس وارد شوید : متخصصان می گویند اگر در حین انجام فعالیت های ورزشی روزانه احساس می کنید فشار بسیار زیادی به بدنتان وارد می شود، زود خسته شده اید، و دیگر به این راحتی ها نمی توانید به ورزش ادامه دهید، پای عوامل دیگری در میان است که احتمالا خودتان از آن ها بی خبرید. کوکی عبارت است از یک پیغام که سرور به مرورگر ( browser ) شما می فرستد. مرورگر شما این پیغام را در یک فایل متنی ( text ) ذخیره می کند. پس از آن هر بار که که شما به آن سرور مراجعه می کنید ( یعنی یک صفحه از وب سایتی را که روی آن سرور قرار دارد باز می کنید. ) یا به عبارت دیگر هر بار که مرورگر شما (مثلاً اینترنت ا پلورر ) در خواست یک صفحه از آن سرور می کند . وقتی به عنوان همسر دوم وارد زندگی ی می شوید
وقتی به عنوان همسر دوم وارد زندگی ی می شویدیک بام و دو حوّا

2 سال پیش با علی آشنا شدم. نزدیک به 3 سال بود که از همسرش جدا شده و یک سال از من بزرگ تر بود. می خواست دوباره ازدواج کند. می گفت: «حس می کنم وقتی تنها زندگی می کنم، چیزی کم دارم» از نظر خانوادگی و شخصیتی، آدم مقبولی بود. خانواده . تا حالا شده اطرافتان پراز ادم های رنگارنگ باشه اما بازهم احساس تنهایی ید؛
احساس کنید هر چه سنتان بالا تر می رود به گناه راحت تر الوده می شوید و شرمندگیتان کمتر است؛
نگاه پر مهرش رو کمتر احساس می کنید؛
خدایا شلوغی روزگارم ؛اگر برای رسیدن به توست پر رنگ و اگر سبب ج ی است خلوتش کن......
مشغله های بی تو همان بهتر که پاک شوند. با قلبی ملایم وحساس وارد میشوید وبا یک قلب سخت وبی احساس خارج میشوید...

سه ظرف را روی آتش قرار دادیم. در یکی از ظرفها هویج در دیگری تخم مرغ و در دیگری قهوه ریختیم و پس از 15 دقیقه:

هویج که سفت و محکم بود نرم و ملایم شد.

تخم مرغ که شل و وارفته بود سفت ومحکم شد دانه های قهوه در آب حل شدند و آب رنگ و بوی قهوه گرفته است. حالا فرض کنید آبی که در حال جوشیدن است مشکلات زندگیست. شما در مقابل مشکلات چگونه اید؟

مثل هویج سخت و قوی وارد مشکلات می شوید ودر مقابل بسیار خسته میشوید امیدتان را از دست داده وتسلیم می شوید. هیچ وقت مثل هویج نباشید...!

با قلبی ملایم وحساس وارد میشوید وبا یک قلب سخت وبی احساس خارج میشوید از دیگران متنفر میشوید و همواره تمایل به جدال دارید.

هیچ وقت مثل تخم مرغ نباشید…!

در مقابل مشکلات مثل قهوه باشید. آب قهوه را تغییر نمیدهد. قهوه آب را تغییر میدهد. هر چه آب داغتر باشد طعم قهوه بهتر میشود…!

پس بیایید در مقابل مشکلات مثل قهوه باشیم ما مشکلات را تغییر دهیم. نگذاریم مشکلات ما را تغییر دهد.

از طعم قهوه تان لذت ببرید… منبع :عصرایران باد بین برگ درخت‌ها می‌پیچد، احساس دلتنگی می‌کنم. آسمان می‌گیرد، باز می‌شود، احساس دلتنگی می‌کنم. گرم می‌شود، احساس دلتنگی می‌کنم، کولر را روشن می‌کنم، احساس دلتنگی می‌کنم، سرد می‌شود، احساس دلتنگی می‌کنم. غباری به هوا بلند می‌شود، احساس دلتنگی می‌کنم. غباری می‌نشیند، احساس دلتنگی می‌کنم. چشم.

اگر گذرتان به قم افتاد به خیابان ارم ؛ کتابخانه آیت الله مرعشی هم سری بزنید ؛
وارد که می شوید دقیقا جلوی در٬ قبری قرار دارد که مدفن آیت الله مرعشی است ؛
کمی تعجب برانگیز است که چرا وی در اینجا دفن شده !
چرا در حرم کنار بقیه علما نیست؟
ولی وقتی وصیت نامه وی را میخوانید به روح بزرگ این مرد درود میفرستید !
وی در وصیت ن. به نام خدا سلام ---------------------------------------------------------- یه قوطی در نظر بگیرین توش خلا نیست یه مقداری هوا وجود داره. از همه طرف بهش نیرو وارد میشه تا یه جایی دووم میاره اما اگه دمای محیط رو کم کم بیاریم پایین و هوای داخل کم بشه یهو ممکنه قوطی جمع شه، مچاله بشه. دقیقا یه همچین چیزی واسه من وجود داره. احساس میکنم از همه طرف داره بهم نیروی وارد می. به نام خدا سلام ---------------------------------------------------------- یه قوطی در نظر بگیرین توش خلا نیست یه مقداری هوا وجود داره. از همه طرف بهش نیرو وارد میشه تا یه جایی دووم میاره اما اگه دمای محیط رو کم کم بیاریم پایین و هوای داخل کم بشه یهو ممکنه قوطی جمع شه، مچاله بشه. دقیقا یه همچین چیزی واسه من وجود داره. احساس میکنم از همه طرف داره بهم نیروی وارد می. با افسردگی مالیخولیایی، نه تنها احساس شادی و لذت را از دست می دهید، بلکه همواره با احساس غم بدون دلیلی واقعی و مشخص مواجه می شوید. احساس خلأ یا خالی بودن- فقدان معنا و هدف- احساسی است که اکثر مردم در مقاطعی از زندگی خود آن را تجربه می کنند. با این حال، احساس شدید و مزمن خلأ، احساس بی حسی عاطفی و ناامیدی و تجربیاتی از این دست ممکن است نشانه هایی از مشکلات روانی دیگر مانند افسردگی، فقدان لذت و یا حتی اسکیزوفرنی باشد. بخش چهارم دستی به برتری روانی وقت شناسی چند بار در زندگی تان در موقعیتی مشابه وضعیت زیر قرار گرفته اید ؟ به جلسه ای مهم دیر رسیده اید و می بینید که دیگران همه زود رسیده و سخت مشغول پرداختن به دستور جلسه هستند . همین که وارد اتاق می شوید ، سنگینی نگاه دیگران را بر خود احساس می کنید . حس دستپاچه و ناراحت می شوید ، چرا که خود را از آن گروه مجزا می بینید . در جمع همکاران این احساس چندان طولی نخواهد کشید . آنها معمولا هر کاری از دستشان برآید می کنند تا شما احساس راحتی کنید و خود را در جمع شان پذیرفته شده ببینید . جوانان دانش آموز البته این قدر سخاوتمند نیستند . در آن فرصت کوتاه پیش از آمدن شما به کلاس ، مجموعه ای از هنجارها و رفتارها و پیوستگی های جمعی را بین خود تثبیت می کنند و لذا در مقابل جایگزین آنها با چیزی که ( خودی ) نمی دانند مقاومت حواهند کرد . به عبارت بهتر ٬ آنها به ( برتری روانی ) دست یافته اند .
شهیدقدمی اینکه یک آدمی به آدم بگوید خوشحال است که وارد زندگیش شده ایی حسِ خوب و دلپذیریست و اینکه در ادامه اش تو احساس غرور کنی که بلا ه یکی در این دنیای لعنتی هست که به تو امید بدهد و بگوید مرسی که بودی...اینها را بگوید و برود و تو بمانی و احساس غروری که هنوز به کام ننشسته، به گِل نشست. اینکه فکر کنی شاید ِ دیگری پیدا نشود که از ورود تو به زندگیش. خشم در مفهوم عادی و ساده ی خودش یک احساس یا یک حال بد است و اون زمانی که شدید و نیرومند می شه و به گونه ای تغییراتی را در بدن ما ایجاد می کنه و از بیرون هم غالب اوقات قابل تشخیص هست از مرحله ی احساس (feeling) وارد مرحله ی هیجان (emotion) می شود بنابراین خشم یک احساس و هیجان بد و منفی است ولی با وجود بد و منفی بودن به دلیل واقعی بودن مثل تب یا درد گ. خشم معلم حتماً برای شما، مانند همه مردم پیش آمده که خشمگین شوید. خشم شما با تعداد دانش آموز زیاد در کلاس و مدیریت آن و تدریس. واقعاً برایتان مشکل ساز می شود و فشارهای جسمی و روانی بر شما وارد می کند. وقتی خشم، قسمت احساسی «پیام من» را تشکیل می دهد، در دانش آموز چه اتفاقی می افتد:

- به صورت سرزنش و تحقیرآمیز استنباط شود. - این خشم به جای این که احساس درونی معلم را آشکار سازد، ظاهراً انگشت اتهام را به سوی دانش آموز نشانه می رود. « من از دست تو عصبانی هستم» یا «تو مرا عصبانی کردی».
حالا ببینیم این احساس خشم از کجا می آید. معلم ها باید بدانند که احساس خشم، یک احساس اولیه نیست بلکه احساس ثانوی می باشد و به دنبال یک احساس ابت پدید می آید.

در این جا از تکنیکی به نام «پیکان رو به پایین» نام می بریم که با اجرای آن شما می توانید بفهمید که احساس اولیه چیست که به صورت خشم نشان داده می شود. شهیدقدمی روزى دو نفر مهمان که با هم پدر و فرزند بودند، وارد خانه على (ع) شدند، مولاى متقیان شخصا از آن پذیرایى کرد، و با هم غذا خوردند، سپس قنبر غلام المؤمنین (ع) آب و لگن آوردند، تا میهمانان دستهاى خویش را بشویند.
على آب و لگن را از قنبر گرفت، و خواست دستهاى مهمان بزرگسالش را خود شخصا بشوید!! او فوق العاده احساس شرمندگى نمود و گفت : یا المؤمن. آیا احساس می کنید شکم بزرگی دارید؟ در این مقاله شما یاد می گیرید چگونه نفخ خود را برطرف کنید و احساس و ظاهر بهتری داشته باشید و با راه های رفع چربی شکم آشنا می شوید.
آیا تا به حال برای شما پیش آمده که احساس توده یا گلوله ای در گلو داشته باشید یا احساس کنید، لقمه ای… برای اینکه احساس بزرگی نیازی به کارهای خیلی بزرگ نیست. در حقیقت کارهای کوچکند که احساس بزرگی به آدم می دهند. یک پیاده روی تنهایی... کلاس های ... بازار رفتن و ید ... کم کم جوانه می زند و احساس نوزده ساله بودن می کنی. احساس خانم تر شدن...
القصه... هنوز منتظر بارانم. هوا خنک تر شده اما دریغ از یک تکه ابر سیاه. نامه های پراکنده 72_2) هرشب انگا شت احساس غروب پای دلم می لرزد..کفش اندوه چه تنگ است و خشن... باد بی تاب تر ازحادثه پای کوبان بر درب سکوت خیره من در پی احوال غروب بوی دلتنگی نمی آید ز باد هستم انگار در همین وهم تپش های خیال... پشت احساس غروب ، تپه های شنی حادثه ها وغباری که پر از فاصله است.. بنویس مرا گاه گاهی روی آن شیشه مات پشت آن پنجره بست. فقیه عارف حضرت آیت ا... بهجت می فرمایند: هنگامی که از حضرت رضا علیه السلام اذن می طلبید و می گویید: « ای حجت خدا، آیا وارد شوم؟» به قلبتان مراجعه کنید و ببینید آیا تحولی در آن به وجود آمده و تغییر یافته است یا نه؟ اگر تغییر حال در شما بود، حضرت علیه السلام به شما اجازه داده است. اگر اشک آمد، اذن داده اند و وارد شوید.»برگرفته از کتاب «برگ. شما می توانید با یک تغییر در رجیستری ویندوز سرعت راه اندازی سیستم عامل خود را افزایش دهید.
برای اینکار ابتدا باید کلید ترکیبی win+r vh را بزنید ، در اینجا وارد پنجره run می شوید.

در این قسمت عبارت msconfig را تایپ کنید و وارد سربرگ startup شوید.

در قسمت startup می توانید برنامه های غیر ضروری را از لیست نرم افزارهای موجود در هنگام راه اندازی ویندوز حذف کنید. درد عصب صورتی درد عصب صورتی، دردی شدید و ناگهانی است که در ناحیه صورت احساس می شود. علائم علامت اصلی درد عصب صورت، احساس دردی به صورت فرورفتن چیزی نوک تیز در پوست است. درد تقریبا همیشه در یک طرف صورت احساس می شود، هر چند که در موارد نادر بیمار آن را در دو سوی صورت هم احساس می کند. درد می تواند در فک پایین، فک بالا، گونه و در موارد کمتر چ. رئیس جمهوری طی دیدار با اعضای کنگره و در تشریح سیاست مهاجرتی تش گفت، این یک سیاست ساده است، اینکه به مهاجران بگویید «متأسفم، نمی توانید وارد شوید.» همان طور که می دانید در صورتی که سیستم شما تحت شبکه باشد، هر بار که وارد سیستم می شوید سایر کاربران متصل به شبکه متوجه ورود و وج شما می شوند. اما با استفاده از ترفندی که هم اکنون به شما معرفی می کنیم می توانید به صورت کاملاً مخفی وارد شبکه شوید به طوری که هیچ ی متوجه حضور شما نشود، در عین این که به شبکه متصل هستید.
بدین منظور:
با فشردن کلیدهای ترکیبی win+r وارد run شوید.
حالا (ترفندستان) عبارت زیر را وارد کرده و enter بزنید: net config server /hidden:yes برای بازگشت به ح قبلی نیز می توانید از این دستور بهره بگیرید: net config server /hidden:no ‏از یه سنی به بعد هر چی سنت میره بالاتر احساس خوبی نداری، احساس میکنی به پایان نزدیک شدی، احساس میکنی دیگه وقت برای انجام خیلی از کارا نداری. احساس ... نخستین بار زیرقطره های باران ... د هنای دل غمناک آسمان ... ودرآن هوای سو ک در کنار برگ های زردوباران خورده ی درختان با تمام یاس و ناامیدی ام تورا احساس ... احساس با آغوش گرم وآرامت وبا بوسه های آتشین و پرمهرت
و نفس های عطرآگین و وسوسه انگیزت... برای نمایش بزرگترین اندازه کلیک کنید من از آغاز نمی ترسم من از پرواز نمی ترسم من از آغاز یک پرواز بی احساس می ترسم! من از تکرار نمی ترسم من از انکار نمی تر سم من از تکرار انکار همین احساس می ترسم من از سوختن نمی ترسم من از ساختن نمی ترسم من از ساختن کنار سوختن احساس می ترسم! من از تاختن نمی ترسم من از تاختن برای باختن احساس می ترسم! من از احساس می ترسم من از آغاز یک پرواز بی . دلم گرفته چون پرنده ای که مدتهاست توی قفس تنهایی محبوس شده............یا یه بغض سنگین درون نی چوپان..................................... یه احساس غریب........ حس پر پر شدن گلبرگهای یاس توی اغوش بی رحمانه باد.............................. .. یا شایدم حس برگ پاییزی که همیشه تو اضطراب د شدن زیر پای عابره درحالی که یقین داره سرنوشتش همونه که از ش می ترسه................................احساس. اگر حساب کاربری مایکروسافت دارید، اکنون می توانید بدون پسورد وارد اکانت خود شوید. مایکروسافت یک گزینه ی ورود با گوشی دارد. دستگاه پخش موسیقی را برداشته و همراه با هدفون از خانه خارج می شوید . این خارج شدن به منظور انجام ورزش صبحگاهی می باشد. کفش های راحتی تان در پای شما احساس خوبی به وجود می آورد اما این احساس خوب ناگهان با تمام شدن باتری دستگاه پخش موسیقی پایان می یابد و یا اینکه […] به این حرفای تکراری که تو هر جمله میاری
به این احساس سردرگم که هی میگی دوسم داری
یه احساس بدی دارم یه احساس بدی دارم
به اینکه عاشقم هستی ولی عشقی نمیبینم
به اینکه تازه میفهمم توی قلبت نمیشینم
به اینکه خاطره هامون دیگه از خاطرت رفته
باید باور کنم اما نمیشه باورش سخته
یه احساس بدی دارم یه احساس بدی دارم بچه ها یه راه پیدا می تونید بدون ف*ی*ل*ت*ر*ش*ک*ن وارد ف*ی*س*ب*و*ک شوید.اول در my computer در درایو c به بخش users رفته و از آنجا به ﻓﻮﻟﺪﺭﯼ ﮐﻪ ﺑﺎ ﯾﻮﺯﺭﻧﯿﻢ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ﺷﻤﺎ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ،وارد شوید.روی فایل links کلیک کرده و در داخل فایل یک فولدر جدید بسازید.اسم این فولدر را f*a*c*e*b*o*o*k بذارید.(البته بدون ستاره)بعد وارد این فولدر شوید . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . حالا شما وارد ف*ی*س*ب*و*ک شده اید.حالا می توانید نهایت استفاده از ف*ی*س*ب*و*ک ید.
(تو رو خدا به عمم رحم کنید،پیره و هم مریض) بچه ها یه راه پیدا می تونید بدون ف*ی*ل*ت*ر*ش*ک*ن وارد ف*ی*س*ب*و*ک شوید.اول در my computer در درایو c به بخش users رفته و از آنجا به ﻓﻮﻟﺪﺭﯼ ﮐﻪ ﺑﺎ ﯾﻮﺯﺭﻧﯿﻢ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ﺷﻤﺎ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ،وارد شوید.روی فایل links کلیک کرده و در داخل فایل یک فولدر جدید بسازید.اسم این فولدر را f*a*c*e*b*o*o*k بذارید.(البته بدون ستاره)بعد وارد این فولدر شوید . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . حالا شما وارد ف*ی*س*ب*و*ک شده اید.حالا می توانید نهایت استفاده از ف*ی*س*ب*و*ک ید.
(تو رو خدا به عمم رحم کنید،پیره و هم مریض) از همکارهای عزیزم خواهش میکنم در رابطه با نمره ها و طریقه نمره دادنتون دقیق عمل کنین. امروز ازاستان بازرس داشتیم و یکی از مدارس عزیز منطقه نمره برگه رو مستقیم وارد کارنامه و گفتن که سرگروه اینطور گفته. من خواهش میکنم که درقبال تدریستون احساس مسؤلیت کنین. چون هیچوقت ماه پشت ابر نمیمونه. من طریقه نمره دهی رو چندروز پیش هم تو پست قبلی . ی که سیر خورده ، دیگربوی سیر را نَه از خود و نَه از دیگران، احساس نمی کند.
انی بوی این سیر را احساس خواهند کرد که سیر نخورده باشند.
گناه نیز بوی بدی دارد که خود گناه کار به علت ارتکاب گناه آن بو را احساس نمی کند،
اما آنها که مرتکب گناه نمی شوند کاملاً بوی نامطبوع آن را استشمام می کنند.
آیت ا... حائری
مثل ها و پندها ج 1 ص 11

روزى دو نفر مهمان که با هم پدر و فرزند بودند، وارد خانه على علیه السلام شدند، مولاى متقیان شخصا از آن پذیرایى کرد، و با هم غذا خوردند، سپس قنبر غلام المؤمنین آب و لگن آوردند، تا میهمانان دستهاى خویش را بشویند.
حضرت على علیه السلام آب و لگن را از قنبر گرفت، و خواست دستهاى مهمان بزرگسالش را خود شخصا بشوید!! او فوق العاده احس. برخی از افراد به خاطر جریان پیدا ن خون در کل بدنشان دچار احساس سرما بیشتری می شوند و همچنین احساس سرما می تواند دلایلی مانند نازک شدن لایه چربی زیر پوست، کم کاری تیروئید و استرس داشته باشد. 1. چگونه می توان محل پنجره جستجو گر ویندوز را در یک مکان ثابت نگه داشت؟
هر بار که از شبکه خارج می شوید و جستجوگر اینترنت را پاک می کنید، بار بعد خواهید دید که پنجره ie در جای دیگری قرار می گیرد . برای ثابت نگهداشتن این محل وارد ریجستری شوید و اطلاعات زیر را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید.
hkey_current_user\ software \ microsoft\ windows\ current version\ policies\ exp.
احساس تنهایی ربطی به مجرد یا متاهل بودن ندارد و افراد متاهل زیادی هستند که احساس تنهایی… بی ع و نام، وارد دنیای هم شدیم ما با سلام، وارد دنیای هم شدیم درهای فرصت مهر و موم بود ؛ از پشت بام، وارد دنیای هم شدیم... آن روزها نشانی از این روزها نبود ؛ با احترام، وارد دنیای هم شدیم... انگار ما از اوّلِ قصّه به نیّتِ : حُسن ختام، وارد دنیای هم شدیم... امروز، بی ثمر فقط از خویش هی بپرس : اوّل، کدام وارد دنیای هم شدیم...؟ اسفند ۱۳۸۹ یوزباشی گفت: من در قبال شهید حججی احساس تکلیف و به خاطر احساس دِینی که به ایشان داشتم این کار را انجام دادم. این احساس است که جاذبه را می سازد نه فقط تصویرها و فکرها. بسیاری فکر می کنند که اگر مثبت باشند یا تصویر چیزهایی را که می خواهند، درست کنند، کافی خواهد بود ولی اگر با انجام این کار، هنوز احساس یا شادی نکنند، قدرت جذب را ایجاد نکرده اند. {جک کنفیلد} یه دلیل غفلت از مرگ اینه که ما آدما احساس می کنیم که نمی میریم و این احساس رو با تمام وجود احساس می کنیم. (به قول فلاسفه با علم حضوری)
خوب این احساس درسته به یک معنا
ما فانی نمی شیم ولی انتقال مکان می دیم به یک مکانی که دیگه تنها و بی ، ریشمون در گرو اعمالمونه... نه ی هست به دادمون برسه نه ی دلش براما می سوزه نه یار و دلدار و دلبری داریم؛ همه ما هم میریم. این اثاث کشی رو همه می تونند درکش کنند ولی خوب قبلی رو نمی شه قبول کرد چون وقتی می گیم می میریم این خدا نیامرزیده رجیم می گه یعنی فانی می شی؟! ما هم که یقین داریم نه، لذا تو درونمون قبول نمی کنیم هرچند تو ذهنمون بپذیریم... (وارد ریزکاریای فلسفی و ضمیر ناخودآگاه و کودک درون و ... هم نمی شم)
مطلب خیلی خیلی دقیقه نیاز به دقت داره... ولی خوب اگه دلت خواست مرگ رو باور کنی اینجوری بهش نگاه کن عزیزم...

به فرموده ارباب بی کفنمون روحی لتراب مقدمه الفداء «مرگ پلی است که ...» ✅1⃣1⃣پرسشهای نیروبخش

هر روز صبح این سوالات را از خود بپرسید. این پرسشهاح مثبتی را در شما ایجاد می کند

✔️چه ی یا چه چیزی باعث شده که من در رندگی احساس کنم از همه خوشحال ترم؟
✔️چه ی با چه چیزی باعث شده که من در زندگی احساس کنم دیگران مرا از همه بیشتر دوست دارند؟
✔️چه ی یا چه چیزی باعث شده که من در زندگی احساس کنم از همه ثر.
زمانی که وارد دهه 40 سالگی زندگی مان می شویم، احساس می کنیم که دوران جوانی خود را پشت سر گذاشته… حتما برای شما هم اتفاق افتاده که با وجود رو به راه بودن همه چیز باز هم احساس خستگی و ناراحتی کنید… چندی قبل در یک کتاب روانشناسی خواندم که ۶۰ درصد از شادی انسان با ژنتیک و محیط فرد تعیین می شود و ۴۰ درصد باقیمانده به خودمان بستگی دارد. پس شاد بودن نیز به عهده خودمان است. با این وجود چه باید کرد؟ فرهنگ کشور ما به گونه ای رقم خورده است که ید بیشتر، موفقیت کاری، پول بیشتر، ید یک خانه ی بزرگتر، بدست اوردن اطلاعات بیشتر و یا زندگی عاشقانه احساس رضایت بیشتری را به ما خواهد داد. اما باید در نظر گرفت که همیشه قرار نیست تمامی این اتفاقات برای ما رخ دهد. بنابراین باید سعی کنیم عادت هایی کوچک را وارد زندگی خود کنیم تا احساس سرزندگی بیشتری داشته باشیم.
در ادامه ۷ راه اساسی برای احساس سرزندگی بیشتر بیان شده است، شاید این راه حل ها بتواند احساس لذت از زندگی را در شما نیز افزایش دهد. ادامه این مطلب از وبگاه #هفت_گنج را در این لینک ببینید.

افسردگی یک بیماری روانی ست که باعث احساس غم و ناراحتی مداوم و از دست دادن علاقه می شود. اکثر افراد بعضی از مواقع احساس نارحتی، افسردگی و غم می نمایند، احساس افسرده و غمگین بودن واکنشی طبیعی بدن به مشکلات زندگی و از دست دادن چیزها و انی که به آنها علاقه داریم، می باشد. اما زمانیکه این احساس غم و اندوه شدید، بی امیدی، بی چارگی و بی ارزشی بیشتر از … 1.از صبح به جوجه اصرااار میکنم که با هم به موزه برویم.شنیده ام برای بچه ها جذاب است.قبول نمی کند.می گویم پس بیا برویم شهر کتاب.قبول نمی کند.این کارش عصبانی ام میکند.و کرخت!چیزی بهش نگفتم.2.اگر گمان کنید شخصی موبایل شما راچند ساعتی برای امتحان تان برداشته و اصلاااا هم نتوانید ازش سوال کنید و همان موقع هم بیرون رفتید و شک کنید که بیرون گم. ادن هازارد، احساس خود در مورد گل زیبایی که ساعتی پیش وارد دروازده آرسنال کرد را بیان کرد.