با احساس وارد شوید

به نقل از خبرگزاریها در مورد با احساس وارد شوید : گه گاهی انسان ها اخساس می شوند گاه با یک نگاه گاه با یه ع گاه با یه خاطره و گاه هم بی دلیل، احیای دلتنگی ! می تونه به وسعت بی کران غربت باشه دلتنگی از برای بعضی آدما زیباست ولی غم انگیزه زیباست چون گذشتته ! غم انگیزه چون آیندته ! گاه بیان می شه و گاه خورده ! گاه اشک می شه و گاه آه ! اما غرور دیو ه در عقل دشمن قلب و احساس مخالف دلتنگی گاه اجا. وقتی به عنوان همسر دوم وارد زندگی ی می شوید
وقتی به عنوان همسر دوم وارد زندگی ی می شویدیک بام و دو حوّا

2 سال پیش با علی آشنا شدم. نزدیک به 3 سال بود که از همسرش جدا شده و یک سال از من بزرگ تر بود. می خواست دوباره ازدواج کند. می گفت: «حس می کنم وقتی تنها زندگی می کنم، چیزی کم دارم» از نظر خانوادگی و شخصیتی، آدم مقبولی بود. خانواده . استاندار خوزستان با بیان اینکه بحران اهواز اکنون حل شده است اما آسیب بدی به اعتماد عمومی وارد کرد، گفت: آسیبی که به اعتماد عمومی استان وارد شد به راحتی قابل جبران نیست. با قلبی ملایم وحساس وارد میشوید وبا یک قلب سخت وبی احساس خارج میشوید...

سه ظرف را روی آتش قرار دادیم. در یکی از ظرفها هویج در دیگری تخم مرغ و در دیگری قهوه ریختیم و پس از 15 دقیقه:

هویج که سفت و محکم بود نرم و ملایم شد.

تخم مرغ که شل و وارفته بود سفت ومحکم شد دانه های قهوه در آب حل شدند و آب رنگ و بوی قهوه گرفته است. حالا فرض کنید آبی که در حال جوشیدن است مشکلات زندگیست. شما در مقابل مشکلات چگونه اید؟

مثل هویج سخت و قوی وارد مشکلات می شوید ودر مقابل بسیار خسته میشوید امیدتان را از دست داده وتسلیم می شوید. هیچ وقت مثل هویج نباشید...!

با قلبی ملایم وحساس وارد میشوید وبا یک قلب سخت وبی احساس خارج میشوید از دیگران متنفر میشوید و همواره تمایل به جدال دارید.

هیچ وقت مثل تخم مرغ نباشید…!

در مقابل مشکلات مثل قهوه باشید. آب قهوه را تغییر نمیدهد. قهوه آب را تغییر میدهد. هر چه آب داغتر باشد طعم قهوه بهتر میشود…!

پس بیایید در مقابل مشکلات مثل قهوه باشیم ما مشکلات را تغییر دهیم. نگذاریم مشکلات ما را تغییر دهد.

از طعم قهوه تان لذت ببرید… منبع :عصرایران ابتدا به درایوی که ویندوز در آن نصب شده است بروید . سپس وارد پوشه documents and settings شوید و از آنجا نام کاربری خود را انتخاب کنید و وارد آن شوید ( همان نام کاربری را انتخاب کنید که با آن وارد ویندوز شده اید ) سپس پوشه sendto

اگر گذرتان به قم افتاد به خیابان ارم ؛ کتابخانه آیت الله مرعشی هم سری بزنید ؛
وارد که می شوید دقیقا جلوی در٬ قبری قرار دارد که مدفن آیت الله مرعشی است ؛
کمی تعجب برانگیز است که چرا وی در اینجا دفن شده !
چرا در حرم کنار بقیه علما نیست؟
ولی وقتی وصیت نامه وی را میخوانید به روح بزرگ این مرد درود میفرستید !
وی در وصیت ن. به نام خدا سلام ---------------------------------------------------------- یه قوطی در نظر بگیرین توش خلا نیست یه مقداری هوا وجود داره. از همه طرف بهش نیرو وارد میشه تا یه جایی دووم میاره اما اگه دمای محیط رو کم کم بیاریم پایین و هوای داخل کم بشه یهو ممکنه قوطی جمع شه، مچاله بشه. دقیقا یه همچین چیزی واسه من وجود داره. احساس میکنم از همه طرف داره بهم نیروی وارد می. به نام خدا سلام ---------------------------------------------------------- یه قوطی در نظر بگیرین توش خلا نیست یه مقداری هوا وجود داره. از همه طرف بهش نیرو وارد میشه تا یه جایی دووم میاره اما اگه دمای محیط رو کم کم بیاریم پایین و هوای داخل کم بشه یهو ممکنه قوطی جمع شه، مچاله بشه. دقیقا یه همچین چیزی واسه من وجود داره. احساس میکنم از همه طرف داره بهم نیروی وارد می. با افسردگی مالیخولیایی، نه تنها احساس شادی و لذت را از دست می دهید، بلکه همواره با احساس غم بدون دلیلی واقعی و مشخص مواجه می شوید.


سه ظرف را روی آتش قرار دادیم. در یکی از ظرفها هویج در دیگری تخم مرغ و در دیگری قهوه ریختیم و پس از 15 دقیقه:
هویج: که سفت و محکم بود نرم و ملایم شد
تخم مرغ که شل و وارفته بود سفت ومحکم شد دانه های قهوه در آب حل شدند و آب رنگ و بوی قهوه گرفته است. حالا فرض کنید آبی که در حال جوشیدن است مشکلات زندگیست . شما در مقابل مشکلات چگون. در خودروهای ۲۰۶ در صورت از کار افتادن کولر نیاز به پیکره بندی میباشد تا کلاچ کولر دوباره راه اندازی شود
بعضی از تعمیرکاران ایسیو اقدام به bsi میکنند که این کار اشتباه میباشد. ❌ این مطلب برگرفته از سایت آموزش تعمیرات ایسیو است .

۱⃣ به ایسیو مورد نظر کانکت شوید
۲⃣ قسمت پیکره بندی را انتخاب کنید
۳⃣ وارد گزینه تهویه مطبوع. آنچه ما را از بدترین دردهایمان نجات می دهد احساس بی ی و تنهایی است ... اما با این همه ، نه چندان تنها که دیگران متوجه بدبختی ما نباشند چنین است که لحظات خوشبختی ما گاهی لحظاتی هستند که احساس بی ی ما را تا اوج غمی بی پایان می برد همچنین از این لحاظ است که خوشبختی غالباً چیزی جز یک احساس دلسوزی نسبت به بدبختی مان نیست ... یادداشت ها / آلبر ک. خشم در مفهوم عادی و ساده ی خودش یک احساس یا یک حال بد است و اون زمانی که شدید و نیرومند می شه و به گونه ای تغییراتی را در بدن ما ایجاد می کنه و از بیرون هم غالب اوقات قابل تشخیص هست از مرحله ی احساس (feeling) وارد مرحله ی هیجان (emotion) می شود بنابراین خشم یک احساس و هیجان بد و منفی است ولی با وجود بد و منفی بودن به دلیل واقعی بودن مثل تب یا درد گ. خشم معلم حتماً برای شما، مانند همه مردم پیش آمده که خشمگین شوید. خشم شما با تعداد دانش آموز زیاد در کلاس و مدیریت آن و تدریس. واقعاً برایتان مشکل ساز می شود و فشارهای جسمی و روانی بر شما وارد می کند. وقتی خشم، قسمت احساسی «پیام من» را تشکیل می دهد، در دانش آموز چه اتفاقی می افتد:

- به صورت سرزنش و تحقیرآمیز استنباط شود. - این خشم به جای این که احساس درونی معلم را آشکار سازد، ظاهراً انگشت اتهام را به سوی دانش آموز نشانه می رود. « من از دست تو عصبانی هستم» یا «تو مرا عصبانی کردی».
حالا ببینیم این احساس خشم از کجا می آید. معلم ها باید بدانند که احساس خشم، یک احساس اولیه نیست بلکه احساس ثانوی می باشد و به دنبال یک احساس ابت پدید می آید.

در این جا از تکنیکی به نام «پیکان رو به پایین» نام می بریم که با اجرای آن شما می توانید بفهمید که احساس اولیه چیست که به صورت خشم نشان داده می شود. شهیدقدمی روزى دو نفر مهمان که با هم پدر و فرزند بودند، وارد خانه على (ع) شدند، مولاى متقیان شخصا از آن پذیرایى کرد، و با هم غذا خوردند، سپس قنبر غلام المؤمنین (ع) آب و لگن آوردند، تا میهمانان دستهاى خویش را بشویند.
على آب و لگن را از قنبر گرفت، و خواست دستهاى مهمان بزرگسالش را خود شخصا بشوید!! او فوق العاده احساس شرمندگى نمود و گفت : یا المؤمن. آیا احساس خوشبختی نمی کنید شما خوشبخت هستید چون با امنیت از در خانه خارج می شوید چون سالم هستید می توانید از خوردن یک استکان چای لذت ببرید می توانید با دست خودتان موهایتان را شانه بزنید می توانید لبخند بزنید می توانید با زبان احساس تان را بیان کنید و .......... همه ما خوشبختیم وقت وارد چیزی کمی تحقیق کن/ مجلس ما را ببین و های و هو وارد نکن/ هیچ از ما مراقب نیست حین مشکلات/چون که کارایی ندارد ٬سی سی یو وارد نکن...
آیا تا به حال برای شما پیش آمده که احساس توده یا گلوله ای در گلو داشته باشید یا احساس کنید، لقمه ای… نامه های پراکنده 72_2) هرشب انگا شت احساس غروب پای دلم می لرزد..کفش اندوه چه تنگ است و خشن... باد بی تاب تر ازحادثه پای کوبان بر درب سکوت خیره من در پی احوال غروب بوی دلتنگی نمی آید ز باد هستم انگار در همین وهم تپش های خیال... پشت احساس غروب ، تپه های شنی حادثه ها وغباری که پر از فاصله است.. بنویس مرا گاه گاهی روی آن شیشه مات پشت آن پنجره بست. فقیه عارف حضرت آیت ا... بهجت می فرمایند: هنگامی که از حضرت رضا علیه السلام اذن می طلبید و می گویید: « ای حجت خدا، آیا وارد شوم؟» به قلبتان مراجعه کنید و ببینید آیا تحولی در آن به وجود آمده و تغییر یافته است یا نه؟ اگر تغییر حال در شما بود، حضرت علیه السلام به شما اجازه داده است. اگر اشک آمد، اذن داده اند و وارد شوید.»برگرفته از کتاب «برگ.
احساس مالکیت، در انسان ذهنیتی پدید می آورد که موجب تکبر و منیت در او میگردد. و تکبر و منیت حتما درد و رنج می آفریند و درد و رنج را درمانی نیست مگر با مردن از تکبر و منیت، و مردن از تکبر و منیت میسر نیست جز با عدم احساس مالکیت، و عدم احساس مالکیت امکان پذیر نیست جز با جدا شدن از هم هویت شدگی ها و ب از تعلق خاطر ها نسبت به چیزها، مثل ملک. الان که کنارم نیستی احساس میکنم که هستی ..............فقط احساس میکنم........احساس میکنم به کلاس است رفتی ..........باید منتظر بمانم تا کلاست تمام شود وبرگردی.............ظهر میشود و وقت ناهار ...........و تو نمی آیی.....دلم میگیرد......عصر که تو نیستی احساس میکنم رفتی پارک و چرخه سواری ....... غروب می شود .........شب میشود وتو نمی آیی .............دلم میگیرد .وخدا میداند ک.


ما نباید جنس بنجل از پکن وارد کنیمما نباید مهر و تسبیح و کفن وارد کنیم
خودروی ملی اگر تولید می شد بیشترهیچ می رفتیم از خارج لگن وارد کنیم؟
سر بچرخانی فراوان است در اطرافمانواقعا زشت است از جایی لجن وارد کنیم
ما که مسئولانمان شاخند در تولید آنپس چرا از کشورِ ترکیه«ون»وارد کنیم؟
قدر کافی مفت خور داریم،لازم نیست . علی مطهری با ذکر خاطراتی از آیت الله هاشمی در مورد دیدگاه ایشان نسبت به محمود گفت: ایشان با شناختی که از آقای و گروهش داشت مخصوصا از دوره استانداری اردبیل که آقای استاندار خود آقای هاشمی بود، برای انقلاب احساس نگرانی و احساس خطر کرد که اگر اینها روی کار بیایند آسیب جدی به انقلاب می زنند؛ لذا شما می بینید که ایشان وارد میدان انتخابا. احساس ... نخستین بار زیرقطره های باران ... د هنای دل غمناک آسمان ... ودرآن هوای سو ک در کنار برگ های زردوباران خورده ی درختان با تمام یاس و ناامیدی ام تورا احساس ... احساس با آغوش گرم وآرامت وبا بوسه های آتشین و پرمهرت
و نفس های عطرآگین و وسوسه انگیزت... برای نمایش بزرگترین اندازه کلیک کنید کاش تو تمام لحظه هایی که احساس تنهایی تو مسیر بزرگ شدنت احساس تنهایی نمی . فرق هست بین احساس مسئولیت و انجام کاری با دل و جان.. شاید یه روزی ی صدای ش تن و ترک خوردن ریز ریز دل رو بتونه با بلندگو بلند پخش کنه که یادمون نره همه تشنه محبتند. هیچ خانه نیست و من در چهاریواری خانه مان حبس شده ام . نیم ساعت دیگر باید بروم برنج را دم کنم به نظرم کار مضحک و مس ه ای می آید دم برنج .در چنین لحظه هایی که ی در خانه نیست احساس عمیقی به من دست میدهد . احساس میکنم که وارد یک زندگی جدید شده ام و خودم برای خودم روزگار را سپری میکنم بی انکه ی آرامش تنهایی ام رو بر هم بزند و به من امر و نهی د . ا. بچه ها یه راه پیدا می تونید بدون ف*ی*ل*ت*ر*ش*ک*ن وارد ف*ی*س*ب*و*ک شوید.اول در my computer در درایو c به بخش users رفته و از آنجا به ﻓﻮﻟﺪﺭﯼ ﮐﻪ ﺑﺎ ﯾﻮﺯﺭﻧﯿﻢ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ﺷﻤﺎ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ،وارد شوید.روی فایل links کلیک کرده و در داخل فایل یک فولدر جدید بسازید.اسم این فولدر را f*a*c*e*b*o*o*k بذارید.(البته بدون ستاره)بعد وارد این فولدر شوید . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . حالا شما وارد ف*ی*س*ب*و*ک شده اید.حالا می توانید نهایت استفاده از ف*ی*س*ب*و*ک ید.
(تو رو خدا به عمم رحم کنید،پیره و هم مریض) بچه ها یه راه پیدا می تونید بدون ف*ی*ل*ت*ر*ش*ک*ن وارد ف*ی*س*ب*و*ک شوید.اول در my computer در درایو c به بخش users رفته و از آنجا به ﻓﻮﻟﺪﺭﯼ ﮐﻪ ﺑﺎ ﯾﻮﺯﺭﻧﯿﻢ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ﺷﻤﺎ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ،وارد شوید.روی فایل links کلیک کرده و در داخل فایل یک فولدر جدید بسازید.اسم این فولدر را f*a*c*e*b*o*o*k بذارید.(البته بدون ستاره)بعد وارد این فولدر شوید . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . حالا شما وارد ف*ی*س*ب*و*ک شده اید.حالا می توانید نهایت استفاده از ف*ی*س*ب*و*ک ید.
(تو رو خدا به عمم رحم کنید،پیره و هم مریض) دستگاه پخش موسیقی را برداشته و همراه با هدفون از خانه خارج می شوید . این خارج شدن به منظور انجام ورزش صبحگاهی می باشد. کفش های راحتی تان در پای شما احساس خوبی به وجود می آورد اما این احساس خوب ناگهان با تمام شدن باتری دستگاه پخش موسیقی پایان می یابد و یا اینکه […] ی که در ناحیه قلب، احساس درد می کند و یا هنگام خواب احساس درد دارد و هنگام روز این دردها را احساس نمی کند، درد قلبی دارد یا خیر؟ به این حرفای تکراری که تو هر جمله میاری
به این احساس سردرگم که هی میگی دوسم داری
یه احساس بدی دارم یه احساس بدی دارم
به اینکه عاشقم هستی ولی عشقی نمیبینم
به اینکه تازه میفهمم توی قلبت نمیشینم
به اینکه خاطره هامون دیگه از خاطرت رفته
باید باور کنم اما نمیشه باورش سخته
یه احساس بدی دارم یه احساس بدی دارم از همکارهای عزیزم خواهش میکنم در رابطه با نمره ها و طریقه نمره دادنتون دقیق عمل کنین. امروز ازاستان بازرس داشتیم و یکی از مدارس عزیز منطقه نمره برگه رو مستقیم وارد کارنامه و گفتن که سرگروه اینطور گفته. من خواهش میکنم که درقبال تدریستون احساس مسؤلیت کنین. چون هیچوقت ماه پشت ابر نمیمونه. من طریقه نمره دهی رو چندروز پیش هم تو پست قبلی . ی که سیر خورده ، دیگربوی سیر را نَه از خود و نَه از دیگران، احساس نمی کند.
انی بوی این سیر را احساس خواهند کرد که سیر نخورده باشند.
گناه نیز بوی بدی دارد که خود گناه کار به علت ارتکاب گناه آن بو را احساس نمی کند،
اما آنها که مرتکب گناه نمی شوند کاملاً بوی نامطبوع آن را استشمام می کنند.
آیت ا... حائری
مثل ها و پندها ج 1 ص 11 من بارهای بسیاری در زندگی ام احساس یاس و ناامیدی و ش ته شدن کرده ام. ضربات زندگی من را بارها به زمین زده اند. این ۷ چیز را وقتی احساس یاس و ناامیدی می کنید به یاد آورید درد و احساس یاس و ناامیدی ماه ها زندگی من را تحلیل برده اند. نمی دانستم آیا هرگز از این وضعیت نجات پیدا خواهم […]

روزى دو نفر مهمان که با هم پدر و فرزند بودند، وارد خانه على علیه السلام شدند، مولاى متقیان شخصا از آن پذیرایى کرد، و با هم غذا خوردند، سپس قنبر غلام المؤمنین آب و لگن آوردند، تا میهمانان دستهاى خویش را بشویند.
حضرت على علیه السلام آب و لگن را از قنبر گرفت، و خواست دستهاى مهمان بزرگسالش را خود شخصا بشوید!! او فوق العاده احس. برخی از افراد به خاطر جریان پیدا ن خون در کل بدنشان دچار احساس سرما بیشتری می شوند و همچنین احساس سرما می تواند دلایلی مانند نازک شدن لایه چربی زیر پوست، کم کاری تیروئید و استرس داشته باشد.
احساس تنهایی ربطی به مجرد یا متاهل بودن ندارد و افراد متاهل زیادی هستند که احساس تنهایی… همشهری آنلاین: یک مدیر سابق رادیویی و کارشناس رسانه اظهار کرد: مخاطب در شبکه های مجازی و بازی ها به ظاهر احساس می کند، در حالی که اصلاٌ این طور نیست و این فقط یک احساس کاذب است. یوزباشی گفت: من در قبال شهید حججی احساس تکلیف و به خاطر احساس دِینی که به ایشان داشتم این کار را انجام دادم. ✅1⃣1⃣پرسشهای نیروبخش

هر روز صبح این سوالات را از خود بپرسید. این پرسشهاح مثبتی را در شما ایجاد می کند

✔️چه ی یا چه چیزی باعث شده که من در رندگی احساس کنم از همه خوشحال ترم؟
✔️چه ی با چه چیزی باعث شده که من در زندگی احساس کنم دیگران مرا از همه بیشتر دوست دارند؟
✔️چه ی یا چه چیزی باعث شده که من در زندگی احساس کنم از همه ثر. چرا بعضی از وسایل الکتریکی برقدار هستند یا چرا وقتی به ادواتی مانند یخچال و لباسشویی دست می زنیم احساس برقگرفتگی می کنیم دلیل هر دو موضوع یکی است در صورتی که فاز به داخل دستگاه انتقال یابد و در مسیر مثلا ترموستات یخچال و یا کلید اتوماتیک لباسشویی قرار بگیرد در هیچ زمانی این مشکل احساس نمی شود اما اگر فاز در مسیر مستقیم قرار گیرد و نول به مسیر ترموستات وارد شود قطع و وصل نول باعث کارکرد درست موتور یخچال می شود اما در زمان خاموش بودن یخچال همواره فاز داخل موتور است این وجود فاز به خاطر عوامل مختلفی روی بدنه ایجاد و احساس برق گرفتگی را بوجود می آورد راه حل:در ادامه مطلب امروز اومدم ی جای تازه متفاوت از گذشته از در که وارد شدم ی جوری شدم ی احساس غریبی داشتم حالم خیلی خوب نبود احساس آدمای اینجا چقدر ....اولش خیلی تلخه ولی کم کم عادت می کنم چشمم و احساسم به محیط آشنا میشه و می فهمم ماها به هم شبیه یم همه از جنس همیم با تفاوت های فردی. و تمام قاعده ها و قانون هارو خودمون ساختیم. و در اص ما هیچ فرقی نیست بقیه .
زمانی که وارد دهه 40 سالگی زندگی مان می شویم، احساس می کنیم که دوران جوانی خود را پشت سر گذاشته… این روزها که می گذرد هر روز احساس می کنم که ی در باد فریاد می زند احساس می کنم که مرا از عمق جاده های مه آلود یک آشنای دور صدا می زند ........آدمها با احساس زنده اند و با احساس شون زندگی می کنند. می خندند، گریه می کنند، شاد و یا غمگین می شوند. گاهی یه حس آدم رو دگرگون میکنه. و این مهم ترین خاصیت احساسه! چند وقتیه که دارم دنبالش می گردم. دنبال . صلى الله علیه و آله: حَسِّنوا أَخلاقَکُم وَ الطُفوا بِجیرانِکُم وَأکرِموا نِساءَ کُم تَدخُلُوا الجَنَّةَ بِغَیرِ حِسابٍ؛ اخلاق خود را نیکو کنید و با همسایگان خود مهربان باشید و ن خود را گرامى بدارید تا بى حساب وارد بهشت شوید. ( وحید، ص 127) 1.از صبح به جوجه اصرااار میکنم که با هم به موزه برویم.شنیده ام برای بچه ها جذاب است.قبول نمی کند.می گویم پس بیا برویم شهر کتاب.قبول نمی کند.این کارش عصبانی ام میکند.و کرخت!چیزی بهش نگفتم.2.اگر گمان کنید شخصی موبایل شما راچند ساعتی برای امتحان تان برداشته و اصلاااا هم نتوانید ازش سوال کنید و همان موقع هم بیرون رفتید و شک کنید که بیرون گم. ادن هازارد، احساس خود در مورد گل زیبایی که ساعتی پیش وارد دروازده آرسنال کرد را بیان کرد. این یک واقعیت است که شما باید روزانه مقادیر زیادی از سبزیجات را بدون احساس نفخ وارد رژیم غذایی تان کنید . دلم خواست بعد این مدت که نوشتنم نمیاد و به سختی اینجا دارم مینویسم . یه حرف عمیق از ته دلم بزنم... از اون حرفا که وسعتش معلوم نیستو شاید از هر صدنفر فقط یه نفر خوب احساسش میکنن... اولش اومدم حرفامو بنویسم اما یه حسی بهم گفت اگه به احساس احساسو حرفمه... من اگه در این لحظه هم هیچی ننویسمو قرار باشه ی احساس کنه... قطعا احساس میکنه... پس لطفا ای.