با پرداخت 600 یوروی دیگر پرونده ژوزه بسته شد

به نقل از خبرگزاریها در مورد با پرداخت 600 یوروی دیگر پرونده ژوزه بسته شد : عبدالصمد ابراهیمی درباره آ ین وضعیت پرونده شکایت مانوئل ژوزه از پرسپولیس عنوان کرد:مدیریت باشگاه پرسپولیس با اتخاذ تصمیمی مناسب خطر پرونده ژوزه را بی اثر کرده است. با این تصمیم و تدبیر مدیریتی، در صورت قطعیت رای مطالبات ژوزه ، خطری بابت تنبیهات انضباطی مانند محرومیت از نقل و انتقالات و ر امتیاز سرخپوشان را تهدید نخواهد کرد. مازیار ناظمی از ارسال پرونده ژوزه سرمربی اسبق پرسپولیس به دستگاه قضا خبر داد و مدعی شد این پیرمرد پرتغالی بابت سه ماه کار در ایران مبلغ 7 میلیارد تومان درآمد داشته است. اگر فرض بگیریم که پرسپولیس محکوم شود پرونده مجددا به فیفا بازمی گردد و به دلیل مبلغ هنگفت آن فرصتی دو ماهه به پرسپولیسی ها داده خواهد شد. اگر پرسپولیسی ها برای پرداخت پول امتناع کنند باز هم این پرونده… فدراسیون فوتبال در مورد رای نهایی پرونده مانوئل ژوزه به باشگاه پرسپولیس نامه نوشت. قبلا فیفا پرسپولیس را محکوم به پرداخت طلب کادر فنی پرتغالی پرسپولیس کرده بود و باشگاه نیز چندی پیش در مهلت مقرر خواهان بررسی پرونده از سوی دادگاه ورزشی cas شد. رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت: فیفا در پرونده ژوزه حکم صادر کرده و به همین دلیل پرسپولیس نمی تواند قرارداد منشا را در سازمان لیگ ثبت کند. اگر فرض بگیریم که پرسپولیس محکوم شود پرونده مجددا به فیفا بازمی گردد و به دلیل مبلغ هنگفت آن فرصتی دو ماهه به پرسپولیسی ها داده خواهد شد. اگر پرسپولیسی ها برای پرداخت پول امتناع کنند باز هم این پرونده به کمیته انضباطی فیفا خواهد رفت مازیار ناظمی از ارسال پرونده ژوزه سرمربی اسبق پرسپولیس به دستگاه قضا خبر داد و مدعی شد این پیرمرد پرتغالی بابت سه ماه کار در ایران مبلغ 7 میلیارد تومان درآمد داشته است. در حالی که به روزهای پایانی فرصت پرداخت مطالبات مانوئل ژوزه نزدیک می شویم، باشگاه پرسپولیس به دنبال تامین منابع این پول و فرار از ر 6 امتیاز قرار دارد. یک عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می گوید این باشگاه در تلاش است، مبلغ بدهی ژوزه را به صورت اقساطی پرداخت کند. دادگاه عالی ورزش طی روزهای آینده رای نهایی خود را در رابطه با پرونده شکایت «مانوئل ژوزه» سرمربی پرتغالی و دستیارانش از پرسپولیس صادر خواهد کرد. عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه بازی این تیم با تراکتورسازی نباید وارد مباحث حاشیه ای شود، گفت: کمیته حقوقی باشگاه پیگیر مشکل «مانوئل ژوزه» است و این مشکل هم حل خواهد شد. رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری کرد مشکلاتی که در پرونده سرمربی پیشین پرتغالی این تیم و دستیارانش وجود دارد بزودی حل شود. پرونده های پرسپولیس یکی پس از دیگری در حال بسته شدن است تا این باشگاه به شرایط ایده آلی از نظر مختومه شدن شکایت های خارجی نزدیک شود. س رست باشگاه پرسپولیس می گوید این باشگاه هیچ توافقی با مانوئل ژوزه برای پرداخت شش میلیارد تومان نداشته است. پرونده شکایت مانوئل ژوزه از پرسپولیس و بررسی این پرونده در دادگاه عالی ورزش هنوز به سرانجام نرسیده است. پرسپولیسی ها برای یدن زمان، آ ین مستنداتشان را به این دادگاه ارائه داده اند ولی رای نهایی و رسمی از سوی این دادگاه هنوز اعلام نشده است. با این حال اخبار غیر رسمی حاکی از محکومیت پرسپولیس در پرونده مطالبات ژوزه مانوئل است و مدیران.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید که بر سر موضوع پرونده مانوئل ژوزه جایگاه این باشگاه در… پرسپولیس به زودی با محکومیت در پرونده ژوزه مواجه می شود و باید مبلغی هنگفت به این مربی پرتغالی پرداخت کند. مربی پرتغالی و اسبق تیم پرسپولیس خواهان گرفتن 600 یوروی دیگر از این باشگاه شد! مسئول امور بین الملل باشگاه پرسپولیس گفت: تنها نگرانی ما در مورد پرونده های شکایتی مربوط به پرونده مانوئل ژوزه بود که برطرف شد. مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس از شکایت مجدد مانوئل ژوزه از این باشگاه خبر داد. باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد پرونده سرمربی پرتغالی سابق این تیم در فیفا بسته شده است. س رست باشگاه پرسپولیس می گوید این باشگاه هیچ توافقی با مانوئل ژوزه برای پرداخت شش میلیارد تومان نداشته است.
مانوئل ژوزه از پرسپولیس بخاطر 3 روز دیرکرد در پرداخت طلب و جریمه اش, باز هم شکایت کرده است! پرونده پرداخت تسهیلات ۱۶ هزار میلیارد تومانی رونق تولید به بنگاه های کوچک و متوسط در سال گذشته در حالی با پرداخت بیش از ۱۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات به حدود ۲۴ هزار بنگاه مشمول بسته شد که برخی فعالان صنعتی از کم و کیف پرداخت و میزان ثمربخشی این تسهیلات گلایه داشتند. با وجود کناره گیری ایتالیایی مسئولان استقلال امیدوارند پرونده ی بازیکنان خارجی استقلال با صدور حکم پئیچ و پرداخت قسط سوم ساموئل بسته شود. در صورت پرداخت شدن مطالبات دو بازیکن خارجی تیم فوتبال استقلال، پرونده شکایت بازیکنان خارجی از این باشگاه فعلاً بسته خواهد شد. روز قبل گزارش کاملی از میزان بدهی باشگاه پرسپولیس به مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی سابق این تیم را در "ورزش سه" منتشر شد. در ادامه پیگیری های این پرونده متوجه شدیم که روز 5 مهرماه یعنی دیروز آ ین فرصت برای باشگاه پرسپولیس بوده تا لایحه دفاعی خود را نسبت به شکایت مانوئل ژوزه به فیفا ارسال کند. اما جالب ایناجاست که بخش حقوقی باشگاه پرسپول. معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: بدهی باشگاه به ژوزه 6/5 میلیارد تومان است که باید این مبلغ پرداخت کنیم. برای پرداخت پول ژوزه، مدیران باشگاه از طرق مختلف شانس خود را امتحان د ولی همیشه به در بسته خوردند تا اینکه آ ین امیدشان که اخذ کمک مالی از هواداران بود را با یک پیام ویدئویی توسط علی اکبر طاهری امتحان د. شمارش مع برای بسته شدن پرونده فساد برخی مقامات و شاهزادگان سعودی به منظور ارجاع آن به دادستانی کل آغاز شده است. رئیس دادگستری پاوه گفت: مجموعه ورودی پرونده ها به حوزه قضایی این شهرستان طی سال گذشته هشت هزار و 461 فقره پرونده بوده که از این تعداد هشت هزار و 444 پرونده مختومه شده است. کمیته تعیین وضعیت آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه اعلام کرد. منچستریونایتد شب گذشته در الدترافورد 2-1 مغلوب منچسترسیتی شد تا یک ش ت دیگر مقابل پپ گواردیولا، در کارنامه ژوزه مورینیو ثبت شود. ایلنا نوشت: تعدادی از اعضای بسیج دانشجویی های تهران بزرگ در یادداشتی خطاب به کریمی قدوسی نوشتند: آیا تا به حال نمایندگان مجلس شورای ی از وضعیت پرونده‎های قاچاق در قوه قضاییه، زمان به نتیجه رسیدن آنها، درصد پرونده‎های تبرئه شده، درصد پرونده های محکوم شده، مبلغ اتهام این پرونده‎ها، میزان جریمه پرونده‎های محکوم شده، میزان جریمه. معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: پرونده تا ی های فرسوده تا پایان سال بسته می شود و هیچ تا ی مستعملی در سال آینده در ناوگان حمل و نقل تا یرانی وجود نخواهد داشت. پرسپولیسی‌ها همچنان درگیر شکایت مانوئل ژوزه هستند.   به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ چند سالی است که پرونده شکایت مانوئل ژوزه، سرمربی سابق پرسپولیس در فیفا جریان دارد و هر روز خبر تازه‌ای در این رابطه به گوش می‌رسد. مخصوصا در این روزها که با توجه به اتفاقی که برای استقلال افتاد، اهمیت این شکایت‌ها بیشتر شده است. آ ین خبر از اختلاف پرسپولیس با ژوزه اینکه ...

ادامه خبر

هفته گذشته خبری روی برخی سایت ها و جراید مبنی بر پایان رد مال «مه آفرید خسروی» متهم ردیف اول پرونده فساد سه هزار میلیاردی قرار گرفت، خبر کوتاه بود «پرونده بزرگترین تاریخ ایران برای همیشه بسته شد». پرونده ای که 5 سال پیش با دستگیری مه آفرید خسروی مفتوح شده بود. ژوزه مانوئل مورینیو فلی ، پدر ژوزه، سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد که چند سال بیمار بود، روز گذشته (یکشنبه) در سن 79 سالگی درگذشت. رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان گفت: در مورد استقلال من هم از رسانه ها شنیده ام که این باشگاه بدهی هایش را پرداخت کرده است اما باید از فیفا استعلام بیاید. س رست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد رقم قرارداد ثبت شده در سازمان لیگ بین پرسپولیس و مانوئل ژوزه بسیار کمتر از رقم واقعی است. سرمربی ایتالیایی چلسی سرانجام به صحبت های ژوزه مورینیو در مورد تیمش واکنش نشان داد. مرد شماره یک مدیریت پرسپولیس می گوید ژوزه برای تیم دارد دردسر درست می کند. ژوزه مورینیو، سرمربی شیاطین سرخ امشب برابر تیم سابق خود بنفیکا حضور پیدا خواهد کرد. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادداشتی تحت عنوان «پایان »، تاکید کرد که با بوکمال، پرونده فتنه برای تجزیه ت های ی برای همیشه بسته شد. مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت:پرونده مسکن مهر با برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال 96 بسته می شود.
ژوزه مورینیو آقای خاص دنیای مربیگری می باشد اما او چه ویژگی هایی دارد که او را خاص کرده است. پرونده شکایت گابریل از پرسپولیس در فیفا در حالی بسته شد که مدیر برنامه این بازیکن به شاکیان پرسپولیس اضافه شد. معاون کشور گفت: در چند استان قصد تغییر استاندار داریم با انتخاب این استانداران پرونده تغییرات بسته خواهد شد. پندار خمارلو با افزود: در حالی که پرونده ژوزه هنوز در دادگاه عالی ورزش جریان دارد و حکم آن در حال حاضر مشخص نشده است، جای تعجب دارد که بعضی بار دیگر اخباری مربوط به ر امتیاز را منتشر کرده اند و در این…