برانکو شنبه یا یکشنبه با پرسپولیس تمدید می کند

به نقل از خبرگزاریها در مورد برانکو شنبه یا یکشنبه با پرسپولیس تمدید می کند : س رست باشگاه پر سپولیس از مذاکره با برانکو برای تمدید قرارداد با این باشگاه خبر داد.علی اکبر طاهری درباره دیدار پر سپولیس مقابل ذوب آهن در اصفهان، اظها ر کرد: من نمی توانم نظر کارشناسی درباره بازی روز یکشنبه بدهم، اما می دانم که در اصفهان کار سختی پیش روی تیم ماست. البته به خاطر اشتباه های داوری که قبلا رخ داده است، تصویر توافق اولیه برانکو و پرسپولیس برای تمدید قرارداد برانکو بالا ه رسماً با پرسپولیس تمدید کرد. این خبری خوش برای انی بود که از چند ماه پیش نگران عدم تمدید یا به عبارت بهتر، رفتن سرمربی کروات سرخپوشان از این تیم بودند اما در نهایت پروفسور روی نیمکت قرمزها ماندنی شد تا خیال هواداران پرسپولیس از ماندن سرمربی موفق تیم شان راحت شود. موضوع تمدید قرارداد برانکو با پرسپولیس به یکی از چالش های اصلی این روزهای این باشگاه تبدیل شده است که مرتب از امروز به فردا موکول می شود.
برانکو سرمربی پرسپولیس با گرشاسبی به توافق نرسید و فعلا قرارداد برانکو تمدید نشد! دلیل عدم تمدید قرارداد برانکودلیل عدم تمدید قرارداد برانکو , رو مه الریاض عربستان با اعلام آغاز فروش بلیت های بازی دیدار الهلال و پرسپولیسدر نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا دلیل عدم تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سرخپوشان را فاش کرد!به نقل از رو مه الریاض عربستان، فروش بلیت های بازی تیم های الهلال و پرسپولیس از ساعت 16 امرو. سرمربی پرسپولیس گفت: «همه برای خوشحالی هواداران تلاش می کنیم.» برانکو البته درباره اتفاقات روی سکوهای تمرین روز شنبه هم سخن گفت که مهم ترین بخش حرف هایش بود. یکی از نگرانی های هواداران پرسپولیس نامشخص بودن مذاکرات مدیران این باشگاه با برانکو برای تمدید قرارداد است. برانکو: هدف امسال پرسپولیس قهرمانی در لیگ است؛ تمدید قرارداد؟ همه چیز به مذاکرات بستگی دارد س رست باشگاه پرسپولیس گفت: قرارداد برانکو تمدید شده است اما دوستان رسانه ای بحث تمدید قرارداد ۵ ساله را به گونه دیگری مطرح د! مصاحبه برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص جلسه با باشگاه درباره تمدید قراردادش را در ویدئوی زیر می بینید. رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه این باشگاه به امکانات تعلیم و تربیت بازیکنان جوان مجهز است، دیدگاه مثبت خود را برای تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ اعلام کرد. رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نسبت به به تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ سرمربی این تیم دیدگاه مثبتی دارد. موفقیت های اخیر پرسپولیس با برانکو باعث شده تا این سرمربی کروات به محبوب ترین چهره این روزهای سکوهای سرخ تبدیل شود. در شرایطی که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مذاکراتش با برانکو برای تمدید قرارداد را شروع کرده، صحبتهای رئیس هیات مدیره پرسپولیس می تواند مانعی در به نتیجه رسیدن این مذاکرات باشد. پرسپولسی ها در تلاش هستند تا قرارداد برانکو را تمدید کنند. تمدید قرارداد برانکو سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس طی روز های آینده انجام می شود. مدیر تیم پرسپولیس ع و پیام معناداری انتشار داد که احتمال تمدید قرارداد برانکو با سرخ پوشان را بیشتر از همیشه کرد. س رست باشگاه پرسپولیس از تلاش این باشگاه برای تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ سرمربی این تیم خبر داد و گفت: روزهای آینده خبر خوشی را در این ارتباط می دهیم. سرمربی پیشین پرسپولیس می گوید برانکو با قهرمانی در لیگ توانایی هایش را نشان داده و باید قرارداد او همین حالا تمدید شود. تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات امروز شنبه و فردا یکشنبه را در کمپ اسپایر برگزار خواهد کرد. پندار خمارلو مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس بیان کرد: برانکو تا فصل آینده با تیم ما قرارداد دارد و پایبند به تعهداتش است. موضوع ج برانکو از پرسپولیس گمانه زنی رسانه ها است و وی تمایل به ماندن در پرسپولیس… برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس گفت: تمرینات روز شنبه پرسپولیس تعطیل خو اهد بود تا بازیکنان خستگی تمرینات سنگین چند روز اخیر را از تن بیرون کنند. همچنین سرمربی تیم پرسپولیس به خبرنگاران… برانکو ایوانکویچ حاضر نشده قرارداد میلیون دلاری اش با پرسپولیس تمدید کند. سرمربی پرسپولیس عنوان کرد پیشنهادهایی به دست او رسیده ولی او در حال مذاکره با سران باشگاه پرسپولیس است. برانکو همچنین عنوان کرد امیدوار است تیمش به دور دوم لیگ قهرمانان راه پیدا کند.

فرادید تمدید قرارداد برانکو برای پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ _ برنامه نود _ پرسپولیس , فرادید
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت همشهری آنلاین: برانکو ایوانکوویچ در خصوص صحبت های مسلمان که مدعی شده بود باشگاه پیشنهادی برای تمدید قرارداد نداده واکنش نشان داد. برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات پرسپولیس درباره تمدید قرارداد محسن مسلمان گفت: او فصل گذشته به پرسپولیس آمد و دیر به ما ملحق شد. در هشت هفته نخست فصل در رقابت با سایر بازیکنان در ترکیب اصلی قرار نگرفت.… پرسپولیس برانکو در شروع دوران کاری این مربی در باشگاه، به عنوان یک تیم هجومی شناخته می شد اما پرسپولیس این روزها، به ایده آل های ذهنی برانکو نزدیک تر است. یک تیم محافظه کار که کم گل می زند اما کم تر گل می خورد. در حالی که سروش رفیعی هنوز با پرسپولیس تمدید نکرده برانکو مدعی است شماره هفت این تیم به زودی قرارداد جدیدش را امضا خواهد کرد. سرمربی و کادر فنی تصمیم می گیرند. اگر ما دخ کنیم منطقی نیست. برانکو هم امروز ی ری بازیکن جوان را در زمین گذاشت و تست کرد. برانکو چیزی به ما نگفته است و از ما خواست قرارداد مسلمان تمدید شود. س رست باشگاه پرسپولیس گفت: قرارداد برانکو تمدید شده است اما دوستان رسانه ای بحث تمدید قرارداد ۵ ساله را به گونه دیگری مطرح د! در حالی که ستاره خط میانی پرسپولیس هنوز با این تیم تمدید نکرده، برانکو مدعی است شماره هفت سرخپوشان به زودی قرارداد جدیدش را امضا خواهد کرد. کنایه های کی روش به برانکو خیلی زود بعد از آ ین بازی جام جهانی برای ایران آغاز شد. وی در مورد شرایطش برای تمدید قراراد با تیم ملی گفت: باید بدانم هیچ ، نه آقای برانکو نه آقای قلعه نویی نه آقای کرانچار آماده سازی تیم من را اب نمی کنند. (منظور کی روش احتمالا مصاحبه های برانکو و لغو اردوی تیم ملی قبل از جام جهانی است) در واکنش به این صحبت ه. ستاره خط حمله آبی پوشان مطابق شنیده ها براى تمدید با استقلال شرط عجیبی دارد و این موضوع از چشم برانکو سرمربی پرسپولیس دور نخواهد ماند.
دعوای کی روش و برانکو باعث شده است که وحید ی از تمدید قرارداد خود با پرسپولیس, پشیمان شود! پیام صادقیان یکی از اولین قربانیان انضباط بخشی برانکو در پرسپولیس بود. این هافبک خوش تکنیک اما پرحاشیه دو فصل پیش بعد از آمدن برانکو به پرسپولیس خیلی زود به دلیل همین حاشیه ها از پرسپولیس کنار گذاشته شد… با توجه به عملکرد مناسب و مطلوب سرمربی پرسپولیس و رضایت ورزش و جوانان و هواداران از برانکو ، با او جلسه ای خواهم داشت و در نهایت با حضور هیات مدیره برانکو در پرسپولیس می ماند چرا که عاشق ایران و عاشق پرسپولیس است. همشهری آنلاین« برانکو با اعلام اینکه پیشنهادات مختلفی دارد در مورد تمدید قرارداد با پرسپولیس گفت؛ من حرفه ای هستم و باید مذاکره کنیم برانکو ادامه داد:وقتی به پرسپولیس آمدم،باشگاه در نتیجه گیری مشکل داشت.مدام بین رتبه های هشتم و نهم جا به جا می شد و تیم ثبات نداشت.مهم ترین کاری که بعد از ورود سعی انجام بدهم،دادن ثبات و ذهنیت برد… معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت: وضعیت تمدید قرارداد برانکو امروز در جلسه با گرشاسبی مشخص می شود. پیش وت پرسپولیس با تاکید بر ضرورت تمدید قرار داد این تیم با برانکو از برنامه های دراز مدت سرمربی کروات گفت. عناوین رو مه گل در روز شنبه ۲ اردیبهشت به شرح زیر است : بنگر : اسم نبردم ، چرا ترسیدند ؟! مشت های گره کرده ، قسمت دوم مشت گره کرد ، سرش را نگرفت — : سرم را گرفتم! برانکو : مگر اینجا سیرک است که این اداها را در می آورید ؟! صادقیان : پرسپولیس تماس بگیرد ، با سر می آیم ! نوشته رو مه گل ، شنبه ۲ اردیبهشت ؛ پرسپولیس تماس بگیرد ، با سر می آیم ! اول. عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه علی اکبر طاهری بعد از بازگشت به ایران درباره ادامه کار در این باشگاه تصمیم می گیرد، گفت: برانکو قطعا قراردادش را برای فصل آینده تمدید می کند. مصاحبه آتشین کارلوس کی روش و پاسخ های به او به منتقدان از جمله شفر سرمربی استقلال و برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس را می بینید. او تاکید کرد حاضر است با تیم ملی ایران تمدید کند اما اگر قرار باشد از سوی طرفداران پرسپولیس به خاطر رفتارهای برانکو سنگ بخورد، ترجیح می دهد به پرتغال بازگردد و از پرتغالی ها سنگ بخورد. حرف های سرمربی باه. رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی با نظر برانکو انجام می شود. سرمربی پرسپولیس عنوان کرد پیشنهادهایی به دست او رسیده ولی در حال مذاکره با سران باشگاه پرسپولیس است. برانکو همچنین عنوان کرد امیدوار است تیمش به دور دوم لیگ قهرمانان راه پیدا کند. مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش بودند قبل از حذف احتمالی تیم شان از آسیا و بالافاصله بعد از دیدار با ماشین سازی تبریز قرارادش را برانکو را به مدت 5 سال تمدید کنند اما این مربی زیر بار نرفت. سه سرمربی تیم ملی، پرسپولیس و ان روز شنبه باید یک تقابل ویژه را پشت سر بگذارند و باید دید کدامیک به تعامل مدنظر دست خواهد یافت. البته نام سروش در جمع بازیکنانی است که برانکو خواهان تمدید قرارداد آنها شده اما برانکو به اندازه حفظ مهره هایی نظیر مسلمان، ی و کمال روی ماندن رفیعی تاکید ندارد بعد از صحبت های تند کارلوس کی روش علیه برانکو ، سرمربی پرسپولیس در تمرین امروز این تیم علیه کی روش موضع گیری کرد و به کنایه گفت: تربیت کی روش اینگونه است. بعد از این صحبت برانکو، کارلوس کی روش سریعا پاسخ برانکو را در یک بیانیه 10 ماده ای داد و گفت: برانکو نمی تواند از دست من فرار کند!