برایم کت بخوان با سرانگشت هایت

به نقل از خبرگزاریها در مورد برایم کت بخوان با سرانگشت هایت : منتظر آمدنت هستم نمی دانم آیا آمدن تو هم منتظر من است...!! مرا بخوان منی که پر از سالها سکوتم ، پر از انتظارهای رها مانده در باد.. از تو چه پنهان این روزها یک بغض ، قایم باشک بازی می کند میان پلک هایم وای اگر ببارد آسمان چشمانم بیابان گونه هایم سیراب نخواهد شد با قطره قطره ... مرا بخوان اما نه از گیسوان رهاشده ام در باد نه از لبخندی که لبا. کد بزن دنیات را بساز، کتاب بخوان تا این دنیا بهتر شود، درس بخوان تا این راحت تر بگذرد چشم هایت که هر باز شدنش می گشاید گره از بیخ دل غم زده ام در آن پنجره ای است روبه خوشبختی و عشق که برایم باز است.
چشم هایت که طلوع می کند هر صبح به آبادی و عشق از مشرق عرفانی دل آمده است، که نداند هرگز "گناه چیست! عصیان چیست! " و هر پلک زدنش پر آواز پر فرشته هاست.
چشم هایت که در آئینه دنیایی من نرم و آهسته به خود می نگرد، شیشه عمر من است. ۲۷ رجب سالروز بعثت رحمته العالمین محمد مصطفی (ص) بر همه مسلمانان جهان مبارک باد .
بخوان ،بخوان به نام پروردگاری که تو را خلق کرد
جغد گفت: خدایا؛ آدم هایت مرا و آوازهایم را دوست ندارند.
خدا گفت: آوازهای تو بوی دل کندن می دهد و آدم ها عاشق دل بستن اند. دل بستن به هر چیز کوچک و هر چیز بزرگ. تو مرغ تماشا و شه ای و آنکه می بیند و می شد، به هیچ چیز دل نمی بندد. دل نبستن سخت ترین و قشنگ ترین کار دنیاست، اما تو بخوان و همیشه بخوان که آواز تو حقیقت است، طعم حقیقت تلخ.
جغ. شعر روز معلم حفظ شود و تمرین شود ج ضرب را با شکل یاد گرفتیم حالا کم کم برای کلاس سوم آماده میشیم برگه های ضربی که دادم تا ضرب ۳ را بنویس و خوب بخوان تا یاد بگیری فصل ۱۲ و ۱۳ علوم را خوب بخوان .
1 آیا میدانید انتظار حضرت ولی عصر(عج) از شما هواداران و شیعیان عزیز چیست؟ یکی از شیعیان از چنین سوالی کرده اند و در پاسخ می فرمایند: "برای تعجیل در فرج زیاد دعا کنید زیرا همین دعا سبب فرج و گشایش برای خود شما خواهد بود" الغیبه/ص177 بخوان دعای فرج را،دعا اثر دارد دعا پرنده عشق است و بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد بخوان دعای فرج را که صبح نزدیک است خدای را،شب یلدای غم سحر دارد بخوان دعای فرج را به شوق روز وصال مسافر دل ما،نیت سفر دارد بخوان دعای فرج را که یوسف زهرا ز غیبت به ما نظر دارد بخوان دعای فرج را که دست مهر خدا حجاب غیبت از آن روی ماه بردارد برای امتحان شفاهی علوم فردا حس درس بخوان . پیک علوم حل شود عدد و حروف نویسی ۸۰۰تا ۸۵۰ تشهد و سلام را ۳ بار بخوان .

بخوان دعای فـــــــــــرج را که یار برگردد *** بخوان دعای فرج را که شب سحر گردد بخوان دعای فــرج را اگر که می خواهی *** حدیث غـــــــــــــیبت یار تو مختصر گردد بخوان دعای فــــــــــرج را و از خدا بطلب *** وجـــــــود نازکـش ایمن ز هر خطر گردد بخوان دعای فــــــــرج را کنار اشک *** که دانه دانه اشـــــکت در و گوهر گردد بخوان دعای فـــــــــــرج را که یار می آید *** اگر دلـــــــــــــــــــت زره اشتباه برگردد بخوان دعای فــــــــرج را و پیشه تقوا کن *** که دست لطف خدا با تو همسفر گردد بخوان دعای فــــرج را که رد نخواهد شد *** اگر که ناله و اشـــــــک تو بیشتر گردد بخوان دعای فرج را که حل مشکلهاست *** اگر که چشم و دل تو خـــــدا نگر گردد بخوان دعای فــــــــــرج را،ولی بدون عمل *** گمان مکن که دعـــــای تو کارگر گردد بخوان دعای فـــــــــــــــرج را خدا کند آید *** که روضــه خوان غریبی و میخ در گردد دوباره و نــــــــدبه دوباره باید گفت *** بخوان دعــــــــای فرج را که یار برگردد آهای نوازنده ی دوره گرد ناله ای که از ساز تو به گوش می رسد تمام اشکهایم را جاری کرد بخوان بخوان تا بدانم در عمق صدایت چه قصه هایی پنهان شده ای کاش می توانستم از زبان تو به همه ی در و دیوار های شهرم بگویم شما که شاهدید بر من چه گذشت پس چرا برای اثبات عشقم هیچ کاری نمی کنید ؟ شما که لحظه لحظه درد هایم را دیدید پس چرا دم بر نمی آورید ؟ چرا ب. بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد/

دعا کبوتر عشق است و بال و پر دارد/

بخوان دعای فرج را که یوسف زهرا/

ز ی غیبت به ما نظر دارد...


بسم الله الرحمن الرحیم

«اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَ فی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَ حافِظاً وَ . مجموعه داستان 'بخوان به نام گل سرخ' از سوی نشر میراث ماندگار در 80 صفحه با تیراژ یک هزار نسخه به بازار کتاب وارد شد. آسمان کوثر به دنیا آمده کوثر بخوان/با سرود وحی مدح دخت پیغمبر بخوان مدح آن ممدوحۀ محبوبۀ داور بخوان/با زبان خویشتن نه، با دم حیدر بخوان با زبان حیدر از صدیقۀ اطهر بخوان/هر چه زیبا خوانده ای امروز زیباتر بخوان ماه عصمت اختر برج هدی را مدح کن/روح احمد لیلة القدر خدا را مدح کن جان عالم یک جهان جان را گرفته در بغل/دست دل بگشوده قرآن را گرفته در بغل مطلع الانوار ایمان را گرفته در بغل/گوهر دریای غفران را گرفته در بغل هستی دادار منّان را گرفته در بغل/هر چه گویی بهتر از آن را گرفته در بغل ادامه شعر در ادامه مطلب ... ادامه مطلب مرا از آ به اول بخوان اندوه از شانه هایم بتکان! بر چشمان بى قرارم جادویى بیفکن! بازوان نحیفم را به نوازش هایت آرام کن! چون اول بار، لمس قلب گنجشکى با دست هاى کوچک کودک ، دلهره ى باختن بى آموز! با چشم هایی که همیشه درِ خانه ى خورشید مى زند، پروانگان پیراهنم را به دشت آزاد ساز! فرستاده اى که دلیلى نمى یابد بر یش، و لبخند هایى که گم مى شود در گیر و دار پیشانى خیره به تو، عبادت شاد زیستن هایى کن که تمرین کم است!! به عقل سپیداریم نمى گنجد منطق! از دل بیشتر مى لغزد هر آن براى حل راه هاى منتهى به مأمنى که هیچ دستى نمى سازد! مى جوشد جسمى در من و آه که نمى تابد خستگى وشان من به ذهن ى! آه که چقدر تنها شده ام و باور ها نمى رسد به جسم تپنده ى ى! نزدیک بیا، به رنگ رفته ى گیسوانم، چشم هاى بى فروغ بى هوده نگاه مکن! دلیلى پیدا مکن! بهانه اى باش براى برگشت شادى گم شده ى چشمانم ... تو چرخش زمین و کرات دیگر را عجیب مپندار ! کمى نزدیک بیا! اندوه از شانه هایم بتکان! آرى از مهربانى، شانه هایم بتکان! هوا سوز داشت. باد م یپیچید بین چادرم و من مستاصل کفش هایم را زده بودم زیر بغلم و صحنها را می گشتم. برایم فرقی نداشت کجا می روم. گاهی به ی می خوردم و گرد اندوه از شانه هایم می ریخت روی زمین، روی سنگها، روی فرش و من باز چادرم را سفت تر می چسبیدم و باد سمج تَر می چرخید بینش. به خودم که آمدم، دارالحجه بودم. نشستم کنجی و تکیه دادم به دیوار. نگا. برای دلم امن یجیب .... بخوان .... خیلی گرفتارم و ی رو هم ندارم:(( بخوان دعای فرج را دعا اثـر دارد
دعا کبوتر عشق است و بال و پر دارد
بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب
که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد
بخوان دعای فرج را که یوسف زهرا
ز ی غیبت به ما نظـر دارد
بخوان دعای فرج را به یاد خیمه ی سبز
که آ ین گل سرخ از همه خبر دارد - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - یکدفعه دیدم وجود مقدس حضرت صدیقه طاهره (س) تشریف آوردند و گفتند: «نگو نمی خوانم، ما تو را دوست داریم، هر گفت: بخوان تو هم بخوان». جوانے نزد شیخ حسنعلے نخودکی آمد و گفت : سـه قفل در زندگی ام وجود دارد و سـه کلید از شما مےخواهم. قفل اول اینست کــه دوست دارم یک ازدواج سالم داشته باشم. قفل دوم اینکــه دوست دارم کارم برکت داشته باشد. قفل سوم اینکـه دوست دارم عاقبت بخیر شوم. شیخ فرمود : براے قفل اول ت را اول وقت بخوان. براے قفل دوم ت را اول وقت بخوان. براے قفل سوم ت را اول وقت بخوان. جوان عرض کرد: سـه قفل با یک کلید ؟! شیخ فرمود : اول وقت « شاه کلید » است ! جوانے نزد شیخ حسنعلے نخودکی آمد و گفت : سـه قفل در زندگی ام وجود دارد و سـه کلید از شما مےخواهم. قفل اول اینست کــه دوست دارم یک ازدواج سالم داشته باشم. قفل دوم اینکــه دوست دارم کارم برکت داشته باشد. قفل سوم اینکـه دوست دارم عاقبت بخیر شوم. شیخ فرمود : براے قفل اول ت را اول وقت بخوان. براے قفل دوم ت را اول وقت بخوان. براے قفل سوم ت را اول وقت بخوان. جوان عرض کرد: سـه قفل با یک کلید ؟! شیخ فرمود : اول وقت « شاه کلید » است ! خدا: بنده ی من شب بخوان و آن یازده رکعت است.
بنده: خدایا ! خسته ام! نمی توانم.
خدا: بنده ی من، دو رکعت شفع و یک رکعت وتر بخوان.
بنده: خدایا ! خسته ام برایم مشکل است نیمه شب بیدار شوم…
خدا: بنده ی من قبل از خواب این سه رکعت را بخوان
بنده: خدایا سه رکعت زیاد است
خدا: بنده ی من فقط یک رکعت وتر بخوان
بنده: خدایا ! امروز خیلی خسته ام! آیا. روز "اقرا" است و تکان های تن حضرت عشق که "بخوان ..." و "نمی توانم ..." های مکرر آب پاکی را روی دست می ریزد "علّم الانسان ما لم یعلم ... " تمام شد ... دیگر بهانه ای نیست برای نتوانستن مگر آنکه نخواهی "یضل الله من یشاء و یهدی من یشاء" همین که بخواهی علم ات می دهند اما نه با خواستن های بی رنگ خودت معیار تو نیستی معیار "صحف مکرمه " ایست که برایش خواستن . جوادی! فلسفه بخوان... عرفان بخوان! آیت الله جوادی آملی کنار جنازه اش روی خاک نشستند، عمامه از سر برداشتند و خاک بر سر مبارکشان ریختند و گفتند : جوادی! فلسفه بخوان؛..جوادی! عرفان بخوان. به اینها چه یاد داد که به ما یاد نداد؟! مابقی در ادامه مطلب.. گردآوری: ابراهیم بیانی من مینویسم تو بخوان من مینویسم خوبم تو بخوان بودن یا نبودنت فرقی به حالم ندارد من مینویسم به آینده چشم بسته ام تو بخوان حال فقط یک هوای بارانی میخواهم حال فقط یک هوای بارانی میخواهم درست مثل همینی که هست منتها در دلم :( ببارد و ببارد و کل وجودم زیر سیل رود و غرقم کند من مینویسم من به خودم امید میدهم ولی جدی نگیر وسط کار میروم و لیوان آ. خدا: بنده ی من شب بخوان و آن یازده رکعت است. بنده: خدایا ! خسته ام! نمی توانم. خدا: بنده ی من، دو رکعت شفع و یک رکعت وتر بخوان. بنده: خدایا ! خسته ام برایم مشکل است نیمه شب بیدار شوم… خدا: بنده ی من قبل از خواب این سه رکعت را بخوان بنده: خدایا سه رکعت زیاد است خدا: بنده ی من فقط یک رکعت وتر بخوان بنده: خدایا ! امروز خیلی خسته ام! آیا راه دیگری . هجده روز تمام درس نخوندم و بخشی از وجودم گم شد انگار...
صبح امروز که پشت فرمان ماشین گاز میدادم و از آینه حواسم به عقب بود یک آن خیره شدم به خودم و نفهمیدم دختر توی آینه چه ربطی به من داره... ترس برم داشت.امروز ساعت نه صبح ترس برم داشت و ساعت ده همان صبح مشغول درس خوندن بودم... باید اسم امروز را بذارم روز بازگشت به خویشتن...بازگشت به اصل . سلمان فارسی گوید : رسول خدا (ص) به من فرمود : هر گاه صبح کردی ؛ دعای زیر را سه بار بخوان ؛ و هنگام شب نیز آن را بخوان زیرا این دعا کفاره گناهانی است که در فاصله میان این دو وقت انجام شده است . اللهم انت ربی لا شریک لک ؛ اصبحنا و اصبح الملک لله ؛ لا شریک له . خداوندا !! تو پروردگار منی ؛ شریکی برای تو نیست ؛ ما صبح کردیم و تمامی ملک ها از آن خدا.
بیا برای من... کمی غزل بخوانبه روی زخم غم، تو مرهمی... بمان
بیا برای من، تو حرف بزن کمیبیا برای من... برای من... بمان

طرف از خواب پا می شه، به جای حس  دفع ادرار، حس دفع افکار پیدا می کنه. نتیجه ش می شه همین.بش بگید بیاد به هر حال. :)))))
پ.ن: آقا شوخی بود، ولی حالا جدی اگه می خواد بیاد، بگید من شتری چیزی زمین بزنم. قرار نبود سا. غافل نشویم! خدا: بنده ی من شب بخوان وآن یازده رکعت است. بنده: خدایا خسته ام نمی توانم. خدا: بنده ی من دورکعت شفع ویک رکعت وتر بخوان. بنده:خدایا خسته ام برایم مشکل است نیمه شب بیدار شوم. خدا:بنده ی من قبل از خواب این سه رکعت را بخوان. بنده: خدایا سه رکعت زیاد است. خدا: بنده ی من فقط یک رکعت وتر بخوان. بنده: خدایا امروز خیلی خسته ام آیا راه دیگ. آنگاه که درون خویش را از خود تهی یافتی و بیرون از خویش را خالی از خدا ، قرآن بخوان.
آنگاه که در دریای وشان زندگی و چنگال طوفان جهل و ترس اسیر شدی و ساحل صلاح و صلح و کشتی نجات و رهائی را آرزو کردی ، قرآن بخوان.
آنگاه که عقلت احساسات را به بند کشید و فکرت عشقت را و قوه پیوستن به یزدان با نیروهای عرفان را از دست دادی ، قرآن بخوان شاه کلید را گم نکنیم جوانے نزد شیخ حسنعلے نخودکے آمد و گفت : سـ ه قفل در زندگے ام وجود دارد و سـ ه کلید از شما مےخواهم. قفل اول اینست کــ ه دوست دارم یک ازدواج سالم داشته باشم. قفل دوم اینکــ ه دوست دارم کارم برکت داشته باشد. قفل سوم اینکــ ه دوست دارم عاقبت بخیر شوم. شیخ فرمود : براے قفل اول ت را اول وقت بخوان. براے قفل دوم ت را اول وقت بخ. نقل است جوانی نزد شیخ حسنعلی نخودکی آمد و گفت: سه قفل در زندگی ام وجود دارد و سه کلید از شما می خواهم! قفل اول این است که دوست دارم یک ازدواج سالم داشته باشم، قفل دوم اینکه دوست دارم، کارم برکت داشته باشد، و قفل سوم اینکه دوست دارم عاقبت بخیر شوم. «شیخ نخودکی» فرمود: برای قفل اول، ت را اول وقت بخوان. برای قفل دوم ت را اول وقت بخوان و برا. ابا صـــــــــــــــــــــالح ماس دعا
زمان مهربان ترین پدر


بخوان دعای فرج را، دعا اثر دارد...
دعا کبوتر عشق است و بال و پر دارد...

بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب...
که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد...

بخوان دعای فرج را و نا امید مباش...
بهشت پاک اجابت هزار در دارد...

بخوان دعای فرج را که صبح نزدیک است...
خدای را، شب یلدای غم سحر دارد...

بخوان دعای فرج را به شوق روز وصال...
مسافر دل ما، نیت سفر دارد...

بخوان دعای فرج را که یوسف زهرا...
ز پشت پردۀ غیبت به ما نظر دارد...

بخوان دعای فرج را که دست مهر خدا...
حجاب غیبت از آن روی ماه بر دارد...


♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥


╬♥اللهم عجل لولیک الفرج
╬═♥اللهم عجل لولیک الفرج
╬♥اللهم عجل لولیک الفرج
╬═♥اللهم عجل لولیک الفرج

✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿
✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿
✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ
╬═♥اللهم عجل لولیک الفرج♥╬
╬═♥اللهم عجل لولیک الفرج♥╬
╬═♥اللهم عجل لولیک الفرج♥╬
╬═♥اللهم عجل لولیک الفرج♥╬
╬═♥اللهم عجل لولیک الفرج♥╬
╬═♥اللهم عجل لولیک الفرج♥╬
╬═♥اللهم عجل لولیک الفرج♥╬


♥اللهم عجل لولیک الفرج♥
♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥اللهم عجل لولیک الفرج♥
♥اللهم عجل لولیک الفرج♥
♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥اللهم عجل لولیک الفرج♥
♥اللهم عجل لولیک الفرج♥
♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥اللهم عجل لولیک الفرج♥
♥اللهم عجل لولیک الفرج♥
♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥اللهم عجل لولیک الفرج♥
♥اللهم عجل لولیک الفرج♥
♥♥iاللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥اللهم عجل لولیک الفرج♥
♥اللهم عجل لولیک الفرج♥
♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥اللهم عجل لولیک الفرج♥
♥اللهم عجل لولیک الفرج♥
♥♥iاللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥♥
♥♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥♥
♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥
♥اللهم عجل لولیک الفرج♥
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸
¸¸.•*´•.♥.•`*•.¸

♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج.`’•,,•’`
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج.`’•,,•
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•’`
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج.`’•,,•’......
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•......’
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•’`
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج..`’•,,•
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج.`’•,,•’`
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•’`
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•’`
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•’`
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•’......
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•’`
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•’`
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•’`
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•’`
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•
اللهم عجل لولیک الفرج,•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج.`’•,,•’`
اللهم عجل لولیک الفرج•’``’•,•’``’•,
اللهم عجل لولیک الفرج’•,`’•,*,•’`,•’
اللهم عجل لولیک الفرج`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’

♥♥♥اللهم عجل لولیک الفرج♥♥♥
آرشیو مطالب
داد 1393
صح یکشنبها 8:44 دوستت دارم خدایا........ گفتم خدایا از همه دلگیرم گفت حتی از من؟؟ گفتم خدایادلم را ربودند!گفت پیش از من؟؟ گفتم خدایا چقدر دوری؟گفت تو یا من؟؟ گفتم خدایا تنها ترینم!گفت پس من؟؟ گفتم خدایا کمک خواستم!گفت از غیر من؟؟ گفتم خدایا دوستت دارم گفت بیش از من؟؟ گفتم خدایا اینقدر نگو من!گفت من توام تو من!! خدا: بنده ی من شب بخوان و آن یازده رکعت است.. ستاره هایی که امروز دیدم دارن نابود میشن... نابودی! برای ستاره های نوترونی ... نکنه یه روزی،ستاره های نوشته هام بخوان ستاره های نوترونی رو بشناسن بخوان تسلیم آغوش اونا بشن و خودشون رو پرت کنن توی سیاه چاله ها... نکنه این ستاره های نوترونی،بخوان با چشمای عجیب و گیرا و مشکی شون ستاره ی چشم های غزالمم ... باید تو رویاهام،توی خوابام،وقتی آس. ستاره هایی که امروز دیدم دارن نابود میشن... نابودی! برای ستاره های نوترونی ... نکنه یه روزی،ستاره های نوشته هام بخوان ستاره های نوترونی رو بشناسن بخوان تسلیم آغوش اونا بشن و خودشون رو پرت کنن توی سیاه چاله ها... نکنه این ستاره های نوترونی،بخوان با چشمای عجیب و گیرا و مشکی شون ستاره ی بی فروغ چشم های غزالمم ... باید تو رویاهام،توی خوابام.


جغد به خدا گفت :
آدم هایت من و آوازهایم را دوست ندارند...

و خدا گفت :

آوازهای تو بوی دل کندن میدهند
و آدم ها عاشق دل بستن اند..
دل بستن به هر چیز کوچک و بزرگ..

تو مرغ تماشا و شه ای !!

و آنکه می بیند و می شد به هیچ چیز دل نمیبندد ..


دل نبستن سخت ترین و قشنگ ترین کار دنیاست ..


اما تو بخوان و همیشه بخوان که

آواز تو "حقیقت" است


و طعم " حقیقت" ...................."بسیار تلخ" خدا : بنده ی من! شب 11 رکعت است بخوان. من : خسته ام نمیتوانم. خدا : بنده ی من 2 رکعت شفع بخوان و 1 رکعت وتر. من : خدایا برایم مشکل است نیمه شب بیدار شوم. خدا : بنده ی من! قبل از خواب این 3 رکعت را بخوان. من : خدایا 3 رکعت زیاد است. خدا : بنده ی من! فقط 1 رکعت وتر بخوان. من : خدایا امروز خیلی خسته ام راه دیگری ندارد؟ خدا : قبل از خواب وضو بگیر و رو به آسم. بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
دعا کبوتر عشق است که بال و پر دارد
بخوان دعای فرج را که یوسف زهرا
ز ی غیبت به ما نظر دارد گفتگو با خدا ... خدا : بنده ی من شب بخوان و آن یازده رکعت است .
بنده : خدایا ! خسته ام ، نمی توانم .
خدا : بنده ی من ، دو رکعت شفع و یک رکعت وتر بخوان .
بنده : خدایا ! خسته ام برایم مشکل است نیمه شب بیدار شوم .
خدا : بنده ی من قبل از خواب این سه رکعت را بخوان .
بنده : خدایا ! سه رکعت زیاد است .
خدا : بنده ی من فقط یک رکعت وتر بخوان .
ب. امروزه همه می گویند درس بخوان، مفهومی بخوان! دقت کن! تمرکز داشته باش، تست بزن و ... اما کم تر ی است که بگوید چگونه بخوان، چگونه به خاطر بسپار، چگونه دقیق باش، چگونه تست بزن و ... همانگونه که می دانیم بین ب نتیجة مطلوب در تحصیل و کنکور و میزان آگاهی و استفاده از مهارتهای تحصیلی ارتباط زیادی وجو دارد. مطالب ارائه شده در این نوشتار حاوی را . .
.
این شعر را همین حالا بخوان
وگرنه بعدها باورت نمی شود
هنگام سرودنش چگونه دیوانه وار عاشقت بودم
همین حالا بخوان
این شعر را که ساختار محکمی ندارد
و مثل شانه های تو هربار گریه می کنم می لرزد
هربار گریه می کنم
.
.
.
و پیراهن هیچ فصلی خیس تر از بهاری نخواهد بود
که عاشقت شدم.... هی آوازه خوانِ ... کوچه های باران خورده و خیس دردو بلات به جانم دورت بگردم مرا ازین ظلمت و تاریکی ازین دخمه تنهایی به سمتِ نور هدایت کن بگذار نفرت بمیرد سکوت تکه تکه شود از برکتِ حضور تو در تخیلِ به ماتم نشسته م جوانه های عشق بر بامِ دنیا روییدن آغاز کرده ند خواناترم بخوان....بلندتر ... در من ی ترا به انتظار نشسته از چند شب پیش که با خودم و خدای خودم عهد کرده بودم که هر روزنه ای را برای ورود خیالش ببندم، این نخستین باری بود که نامش را می شنیدم. نفس عمیقی کشیدم و دلم را به ذکر خدا مشغول ، پیش از آنکه خیال او مشغولم کند که ی با سرانگشت به درِ اتاق نشیمن زد....
شب اول ماه محرم از رسول خدا روایت شده که فرمودند :
در شب اول محرم دو رکعت بخوان و در هر رکعت بعد از حمد 11 مرتبه سوره توحید را بخوان سپس فرمودند هر در این شب این دو رکعت را بحا اورد و صبحش را که اول سال قمری است روزه بدارد مثل ی است که تمام سال را مداومت به خیر کرده و در آن سال محفوظ باشد و اگر بمیرد به بهشت برود . وسایل الشیعه ج5 ص 294 محمدرضا سنگری معتقد است: حمید حسام پرورده روزهای بزرگ است، عارف و آشنای قله های عشق و پاکبازی و اخلاص و خوب می داند با سرانگشت قلم باید این قله ها را به سالکان و راهنوردان نشان داد تا راه را گم نکنند و به دره ها و مرداب ها تن نسپارند. استخفاف فکر و قربانی خِرَد در پای بت، دو ویژگی بودند و دو امتیاز، در روزگار قحطی شه و در عصر جاهلیت انسان! شاید، زخم مأیوس زمان با نگاه سرخ انتظار، تنها رونده ای بود که در جست و جوی جرعه ای نجابت، زمین را می نوردید و وادیه ها را می کاوید! اما کمی آن سوتر، در صحرای خشک حجاز و در کوه نور، چشمه ای از زلال ایمان بود که می جوشید و می تراوید. . سلام عیدتون مبارک باشه
آن شب ، شب بیست و هفتم رجب بود، محمد غرق در شه بود
که ناگهان ص گیرا و گرم در غار پیچید:
بخوان! بخوان به نام پروردگارت که بیافرید، آدمی را از ه خونی آفرید
بخوان که پروردگار تو ارجمندترین است،
همو که با قلم آموخت و به آدمی آنچه را که نمی دانست بیاموخت
عید مبعث مبارک باد

آوای بخوان بخوانِ او می‏ریزد. روی آن شیشه تبدار تو را "ها"
اسم زیبای تو را با نفسم جا

حرف با برف زدم سوز زمستانی را
با بخار نفسم وصل به گرما

شیشه بد جور دلش ابری و بارانی شد
شیشه را یک شبه تبدیل به دریا

عرقی سرد به پیشانی آن شیشه نشست
تا به امید ورود تو دهان وا

در هوای نفسم گم شده بودی ای عشق
با سرانگشت ، تو را گشتم و پیدا