برای جراحی بینی باید چه مواردی را در نظر بگیریم

به نقل از خبرگزاریها در مورد برای جراحی بینی باید چه مواردی را در نظر بگیریم : همواره این سوال برای جراحان و بسیاری از بیماران مطرح بوده است که چند در صد مراحل یک عمل جراحی ضروری و جزو قسمت مفید عمل جراحی محسوب می شود و آیا امکان آن هست که عملی را بدون دستکاری زائد بقیه قسمت های بدن انجام داد یا خیر. واقعیت این است که در بسیاری از اعمال جراحی قسمت اصلی عمل جراحی در مقایسه با کل مراحل عمل در صد کمی از آن را شامل می. کارلو آنچ سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا روز دوشنبه اعلام کرد این تیم قصد ندارد در جریان نقل و انتقالات زمستانی به دنبال جانشینی برای سامی خدیرا هافبک آلمانی خود باشد.خدیرا در دیدار دوستانه تیم ملی آلمان برابر ایتالیا دچار پارگی رباط صلیبی شد و 6 ماه از میادین دور می ماند.

خدیرا روز شنبه تحت عمل جراحی قرا. حرکات کششی مخصوص مربیان ما ابتدا بایستی توجه داشته باشیم که عبارت warm up توضیح کاملی از فعالیتی که در اینجا بیان می شود نمی باشد. برای یک مربی یا ورزشکار خبره، بدن نه تنها باید گرم گشته، بلکه باید برای کارایی بالا آماده گردد. warm up هم برای تمرینات روزانه و هم برای آمادگی در مسابقات بکار می رود. شاید به دلیل شدت کار کمتر، warm up در تمرین ها.

آنچه درمورد جراحی زیبایی بینی نمی دانید همه ما از نگاه به ع های قبل و بعد انی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند، لذت می بریم. چند نفر از شما تابحال به این ع ها نگاه کرده اید؟ مسئله این است که ع ها گویای همه چیز نیستند. آیا این ع ها نشان می دهند که چطور جراحی بینی می تواند مشکل تنفسی جزئی ولی همیشگی ایجاد کند؟ اینکه چطور می توانید از...
کلیات جراحی بینی عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی از شاخه های جراحی پلاستیک می باشد. کاربرد مهم این جراحی بازسازی بینی به منظور اصلاح گرفتگی بینی و تغییر شکل ظاهری و زیبا سازی بینی است. عمل زیبایی بینی معمولاً توسط متخصص گوش و حلق و بینی انجام می شود. اهمیت فانکشن بینی به عنوان اولین قسمت دستگاه تنفسی موجب شده که امروز بسیاری از متقاضیان عمل زیبایی بینی متخصصین گوش و حلق و بینی را جهت این عمل برگزینند.
هدف اصلی در عمل زیبایی بینی (رینوپلاستی) ایجاد یک بینی زیبا و بدون مشکل تنفسی و متناسب با سایر اجزا صورت است. نباید تنها با در نظر گرفتن یک بینی ایده ال به خلق یک بینی زیبا پرداخت بلکه مناسب ترین بینی، بینی است که با سایر اجزاء صورت هماهنگی داشته باشد.
در مورد فرم بینی باید در جلسه مشاوره قبل از عمل زیبایی بینی، پزشک و بیمار به توافق برسند تا بهترین نتیجه حاصل شود. در نهایت اگر تفاهم حاصله منجر به جراحی گردد بیمار پس از عمل زیبایی بینی شاد و خوشحال و راضی خواهد بود.
باید به یاد داشت که بینی ممکن است از منظر یک فرد زیبا و جذاب باشد ولی از دیدگاه فرد دیگر جذاب نباشد، به همین دلیل هر شخص باید خود رضایت کامل از عمل زیبایی بینی اش داشته باشد.
ممکن است به پیشنهاد جراح بینی بخش های دیگر صورت نظیر چانه و گونه نیز مورد عمل زیبایی بینی قرار گیرد تا تمامی عناصر صورت متناسب و زیبا گردند. با هدف برقراری این تناسب است که جراح بینی به برخی بیماران توصیه به انجام اعمال جراحی گونه و چانه و … همزمان با عمل زیبایی بینی می کند. عمل زیبایی بینی چگونه انجام می شود؟ عمل زیبایی بینی یک عمل جراحی پیچیده است. بسیاری بر این باورند که این عمل جراحی تنها به منظور زیبا نمودن شکل ظاهری بینی انجام می پذیرد. ولی نکته مهم در عمل زیبایی بینی این است که طی این عمل جراحی اشکالات مهم و اصلی بینی نیز مرتفع می گردد. بسیاری بیماران به دلیل آسیب ها و مشکلات مدیکال نیاز به این عمل زیبایی دارند. برخی افراد نیز دچار مشکلات تنفسی به دلیل فرم و شکل بینی هستند، در این شرایط جراح علاوه بر بازسازی بینی که موجب بهبود تنفس بیمار می گردد شکل و ظاهر بینی را با عمل زیبایی بینی اصلاح می کند. به این ترتیب با اصلاح وضعیت تنفسی، فرد زندگی نرمال و خوبی خواهد داشت.
عمل زیبایی بینی به دو شکل باز و بسته انجام می شود. در روش باز با یک برش در زیر بینی، پوست بینی از اسکلت استخوانی-غضروفی جدا شده و بلند می گردد. در روش باز دست جراح بینی بسیار بازتر است. ولی عمل زیبایی بینی به روش بسته بدون برش پوستی مذکور انجام می پذیرد. در جراحی بینی به روش بسته تمام برش ها داخل بینی قرار دارد. معمولاً زمانی از روش باز استفاده می شود که جراح بخواهد در فرم بینی تغییر قابل توجه و عمده ای ایجاد کند. لازم به ذکر است که برش پوستی در جراحی باز بسیار کوچک است و به راحتی پس از عمل زیبایی بینی ترمیم می گردد. چه افرادی به عمل زیبایی بینی نیاز دارند؟ معمولاً بهترین ک دا ها برای عمل زیبایی بینی افرادی هستند که بینی نامتقارن دارند و یا بخشی از بینی آن ها شکل کلی بینی را اب کرده است. افرادی که بینی بزرگ و بسیار پهن و یا حتی بسیار کوچک دارند معمولاً ک دای مناسبی برای بهبود شکل ظاهری بینی از طریق عمل زیبایی بینی هستند.
دیگر افرادی که به عمل زیبایی بینی نیاز دارند بیمارانی هستند که دچار مشکلات ساختاری در بینی هستند. مشکلاتی که باعث می شود کیفیت زندگی کاهش پیدا کند.
معمولاً تصادف و یا وارد شدن ضربه به بینی از مهم ترین عوامل تغییر فرم بینی هستند. در اینگونه موارد نیز فرد ک دای مناسبی برای عمل زیبایی بینی می باشد. مزایای عمل زیبایی بینی چیست؟ فردی که غالب اوقات دچار گرفتگی بینی است، و یا فردی که بواسطه نازیبایی شکل ظاهری بینی اعتماد به نفس کافی ندارد با جراحی بینی می تواند زندگی خود را تغییر دهد.
بسیاری از افراد پس از عمل زیبایی بینی و رفع مشکلات ساختاری با اعتماد به نفس بیشتری در جامعه به فعالیت های روزمره خود می پردازند. فعالیت هایی نظیر دویدن، شنا و یا حتی خوانندگی. هزینه عمل زیبایی بینی چقدر است؟ هزینه عمل زیبایی بینی بر حسب اینکه بینی چه میزان نیاز به تغییر دارد و چه اقداماتى حین عمل باید انجام پذیرد متفاوت است. این رقم بین سه تا شش میلیون تومان متغیر است. لازم به ذکر است که هزینه مرکز جراحی نیز در مبالغ فوق پیش بینی شده است. هزینه عمل ترمیمی بینی نیز بر حسب ایرادات بینی و دفورمیتی های به جا مانده ازز جراحی اول متفاوت است. بینی عضوی از صورت است که وقتی نام آن را می شنویم به یاد جراحی زیبایی بینی می افتیم. اما بینی فقط عضوی زیبا از صورت نیست، بلکه مجرایی است که هر روز بیشتر از قبل برای انجام روش های درمانی جدید مورد استفاده قرار می گیرد. درمان میگرن با جراحی زیبایی بینی اخیرا از بینی برای انجام روش های […] اگر بینی با جراحی پلاستیک بیش از اندازه کوچک شود شاید طی یکی دو سال پس از جراحی، مشکلی پیش نیاید؛ اما در آینده به دلیل تنگی هایی که در دریچه بینی ایجاد می شود، گرفتگی شدید بینی ایجاد می شود و فرد نمی تواند… جام نیوز - این فرد سرباز جنگ جهانی دوم به نام william m.spreckley ستوان جنگل بانان شروود در انگلیس بود. اولین عمل جراحی بینی (+ع )او بیمار harold gillies بود و سال 1917 وقتی 33 سال داشت در جنگ به بینی اش شلیک شد و به طور کامل بینی خود را از دست داد.
این سرباز اولین ی بود که تحت عمل جراحی بینی قرار گرفت.

هارولد او را عمل کرد. در زیر ع قبل و بعد از عمل جراحی را می بینید کمی ترسناک است. اولین عمل جراحی بینی (+ع ) افراد مبتلا به تنگی کانال نخاعی که یک بیماری شایع در ایران است و بیشتر بیماران برای درمان آن دست به دامن جراحی می شوند، با کمک تکنیک های یومی هو تراپی در کنار تکنیک های ماساژدرمانی، تکنیک های کایروپرکتیک و تکنیک های شیاتسو قابل درمان و بهبود است. این بیماری امروزه در سراسر جهان توسط درمانگران یومی هوتراپی درمان می شود بدون آن که بی. جهان با بیش از 140 میلیون نفر مبتلا به دیابت پا به قرن بیست و یکمجراحی متابولیک گذاشته است که در این میان سهم کشور ما ایران بیش از یک و نیم میلیون نفر تخمین زده شده است. با توجه به شیوع بالا و رو به افزایش این بیماری در جامعه بشری به ویژه در کشورهای در حال توسعه و افزایش طول عمر بیماران دیابتی، نیاز به اعمال جراحی در این گروه افزایش یافته است. به علاوه، اعمال جراحی اختصاصی که جهت درمان دیابت و عوارض آن صورت می گیرد نظیر پیوند پانکراس و کلیه، درمان رتینوپاتی، بیماری عروق محیطی، دب ان و آمپوتاسیون اندام پایینی نیز رو به افزایش است. در روش جراحی پیشرفته و نوین، عملکرد و حفظ ظاهر بینی بعد از گذشت چندین سال و به صورت دراز مدت مطرح است. بهرام بادامچی با استفاده از شیوه های مدرن بهترین جراحی بینی را انجام می دهد. از آنجایی که جراحی بینی بسیار حساس است و به طبع مراقبت های خواست خود را قبل و بعد از جراحی در پی دارد بهزاد عابدین برای شما مراجعه کنندگان عزیز مقالاتی را تهیه نموده است تا بتوانید بیشتر اطلاعات در این باره ب کنید تا بتوانید قبل و بعد جراحی بینی خود از سلامت جسم و جان خود مراقبت نمایید. دیروز خبری در برخی خبرگزاری ها و رسانه ها به نقل از رییس انجمن جراحان پلاستیک منتشر شد که در آن اشاره شده بود به طور متوسط روزانه 300 جراحی زیبایی بینی در تهران انجام می شود. این خبر البته در جای دیگری اشاره کرده بود این آمار ماهانه 20 هزار جراحی زیبایی است که با روزی 300 جراحی، همخوانی نداشت. برای اطلاع از این که چه آماری از جراحی زیبایی. جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی به شمار می رود، که این امر قطعا به علت نقش مهمی است که بینی در زیبایی چهره انسان دارد. شخص می خواهد با زیبا سازی بینی خود به زیبا سازی دلخواه در چهره برسد. به چه نکاتی باید در جراحی زیبایی بینی توجه داشت ؟
 
      **قبل از جراحی زیبایی بینی استفاده از هر ماده ای که در انعقاد اختلال ایجاد کند باید خودداری کرد .
      **به عنوان مثال آسپرین و ویتامین e و هرگونه داروی دیگری که پزشک شما می گوید نباید از آن استفاده شود .
      **افرادی که تحت جراحی زیبایی بینی قرار می گیرند از مصرف هر گونه دخانیات و الکل جلوگیری کنند زیرا که باعث تنگی نفس فرد می شود .
      **استامینوفن را می توانید قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی استفاده کنید .
       **برای شستشو بعد از جراحی زیبایی بینی می توانید از شامپو بچه استفاده کنید و هر روز 2000 میلی گرم ویتامین c استفاده کنید .
      **شب قبل از جراحی زیبایی بینی برای شستشوی صورت خود از شامپو بچه استفاده کنید
      **قبل از نیمه شب از مصرف مواد غذایی خودداری کنید مگر اینکه پزشک جراح شما اجازه خوردن را به شما داده باشد .
      **در روز جراحی زیبایی بینی طبق دستور پزشک داروهای قبل از عمل را مورد استفاده قرار دهید و صورت خود را شستشو کنید و تمامی زیور آلات و لنز را قبل ازجراحی خارج کنید .
      **لباسی که قبل از جراحی زیبایی بینی به تن می کنید راحت و سبک باشد و ترجیحا دکمه دار و یا زیپ دار از جلو باشد که به آسانی قابل خارج از تن باشد .
      **در هنگام جراحی زیبایی بینی با خود یک همراه بیاورید تا در هنگام عمل و ترخیص هراه شما باشد .
      **بعد از جراحی زیبایی بینی به هیچ عنوان رانندگی نکنید .
      **جراح زیبایی قبل از شروع به جراحی زیبایی بینی تمام وضعیت بیمار را چک می کند و خطرات احتمالی را مورد ارزی قرار می دهد .و از صورت وی اندازه گیری کرده و برای پرونده پزشکی خود از بیمار ع می گیرد و با بیمار در مورد شکل بینی وی بحث و گفتگو می کند و در مورد نتایج عمل و عوارض احتمالی آن با  بیمار صحبت می کند .
      **در مورد نوع بیهوشی بیمار در جراحی زیبایی بینی صحبت می کند .
      **قبل از جراحی زیبایی بینی بررسی های لازم روی شما انجام خواهد گرفت و آزمایش هایی که لازم است را باید انجام دهید .
      **مراحل حین جراحی زیبایی بینی شامل بیهوشی و برش و تغییر در ساختار شکل بینی و در مرحله بعد انحراف بینی تصحیح خواهد شد و برش بینی را بسته و نتایج حاصل از جراحی  به نمایش در می آید .
 

 
مطالب مرتبط:
راینوپلاستی
رینوپلاستی
عمل بینی استخوانی
عمل بینی کج
عمل بینی گوشتی
انحراف تیغه بینی هر روز افراد بسیاری با استفاده از عمل های مختلف زیبایی اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و از زندگی خود لذت بیشتری میبرند. دربین تمام عملهای زیبائی ، جراحی پلاستیک بینی که اصطلاحاً ” رینوپلاستی ” نامیده می شود از ویژگی های خاصی برخوردار است.راینوپلاستی در لغت به معنای اصلاح بینی است و عبارت است از هرگونه جراحی بینی که در جهت کاهش و یا در ای از موارد بزرگتر بینی ، کاهش و یا گاهی افزایش طول بینی ، برداشتن برجستگی پشت بینی ، کوچک و تغییر شکل نوک بینی ، کوچک سوراخهای بینی و یا تغییر زاویه بین بینی و لب انجام می شود. در کل هدف از عمل بینی رسیدن به یک بینی زیباتر و متناسب با صورت فرد است. رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی) چیزی بیشتر از یک جراحی زیبایی بینی است و در حقیقت  تلفیقی از علم و هنر است. جراح زیبایی بینی قبل از هر چیز یک پزشک است و فاکتورهای پزشکی و تمایلات درونی که باعث شده یک فرد سالم با میل خودش برای انجام یک عمل جراحی مراجعه کند را به خوبی درک می کند. میتوان گفت او مثل میکل آنژ یک مجسمه تراش است . برای ب اطلاعات بیشتر درباره بهترین جراح بینی , عمل بینی , جراحی زیبایی بینی به سایت  زیر مراجعه کنید.  www.iran-plasticsurgery.ir گاهی اوقات کپی متن از داخل فایل pdf بصورت عادی غیر ممکن است . برای حل این مشکل ما باید متن مورد نظر را بصورت ع در نظر بگیریم و از طریق نرم افزار های موجود اقدام به تبدیل آن . برای این کار ما نرم افزار ridiris را پیشنهاد میکنیم. همچنین ما برای تبدیل ع به متن از برخی سایتها بصورت آنلاین میتوانیم استفاده کنیم. که البته مشکل این سایتها این است ک. نانو جراحی با فن آوری لیزر فن آوری لیزر، انقل بی همتا در جهان پزشکی به شمار می رود. چاقوهای جراحی هر روزه جای خود را به نسل های جدید لیزر می دهند، به همین منظور دانشمندان «دوندی» در حال تلاش برای ساخت نسل بعدی لیزرها هستند تا از آنها در موارد پزشکی بهره ببرند. فکر کنم پارسال بود که مامان به خاطر من یک نذری کرده بود. درست یادم نیست برای چی نذر کرده بود. ممکن است برای نمره هایم در مدرسه بوده باشد. چون آن موقع مهم ترین دغدغه های من همین جور چیزها بود. یادم می آید که کمی شکلات ید و در عصر یک پنجشنبه، وقتی برای سر زدن به امواتمان به قبرستان رفته بودیم شکلات ها را داد دست من تا بین مردم پخش کنم. این . بنام آنکه هستی شیدای اوست اینروزا مشغول مداوای خود به شیوه سنتی هستم تا بلکه از عمل جراحی بگریزم... 2 تا رفتم گفتند باید حتما عمل جراحی بشی تو نت زیاد خوندم و همچنین همسرم.عمل یک ساعت بیش نیست مسئله بعد عمله که میگند 3 ماه از کار افتاده میشم اما یکی از دوستام گفت یکی از دوستاش همین عملو کرد 6 ماه نتونست کار کنه 6 ماه از کار افتاده شد.دار. چند نوع مرخصی داریم ؟ مرخصی عبارت است از حقی که برای کارگر در ترک کار برای روزهای غیرتعطیل در نظر گرفته شده است. برای همه ما پیش می آید که به سبب بیماری و یا کارهای پیش بینی شده و یا پیش بینی نشده شخصی ناچاریم محل کار را برای مدتی ترک کنیم؛ در این ح اگر ترک کار به سبب اموری غیر از بیماری باشد، نوع مرخصی استحقاقی و اگر به دلیل وقوع بیمار. همه ما از نگاه به ع های قبل و بعد انی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند، لذت می بریم. چند نفر از شما تابحال به این ع ها نگاه کرده اید؟ مسئله این است که ع ها گویای همه چیز نیستند. مشکل تنفسی، بویایی و تغییر شکل لبخند و ... از جمله مشکلات بعد از عمل بینی است. aramesh4u الف : اشتیاق برای رسیدن به نهایت آرزوها

ب: بخشش برای تجلی روح و صیقل جسم

پ: پویاپی برای پیوستن به وش حیات

ت: تدبیر برای دیدن افق فرداها

ث: ثبات برای ایستادن در برابر باز دارند ه ها

ج: جسارت برای ادامه زیستن

چ: چاره شی برای یافتن راهی در گرداب اشتباه

ح: حق شناسی برای تزکیه نفس

خ: خودداری برای تمرین استقامت

د: دور شی برای تحول تاریخ

ذ: ذکر گوپی برای اخلاص عمل

ر: رضایت مندی برای احساس شعف

ز: زیرکی برای مغتنم شمردن دم ها

ژ: ژرف بینی برای شکافتن عمق درد ها

س: سخاوت برای گشایش کار ها

ش: شایستگی برای لبریز شدن در اوج

ص: صداقت برای بقای دوستی

ض: ضمانت برای پایبندی به عهد

ط: طا قت برای تحمل ش ت

ظ: ظرافت برای دیدن حقیقت پوشیده در صدف

ع: عطوفت برای غنچه نشکفته باورها

غ: غیرت برای بقای انسانیت

ف: فداکاری برای قلب های درد مند

ق: قدر شناسی برای گفتن ناگفته های دل

ک: کرامت برای نگاهی از سر عشق

گ: گذشت برای پالایش احساس

ل: لیاقت برای تحقق امید ها

م: محبت برای نگاه معصوم یک کودک

ن: نکته بینی برای دیدن نادیده ها

و: واقع گرایی برای دستی به کنه هستی

ه: هدفمندی برای تبلور خواسته ها

ی: یک رنگی برای گریز از تجربه دردهای مشترک عباس کشفی در گفت و گو با خبرنگار نظام پرستاری با تأکید بر اینکه با ادامه اجرای مرحله سوم طرح تحول نظام سلامت بیشترین آسیب متوجه مردم و بیماران خواهد بود، گفت: اگر چه این طرح در مراحل اولیه، منافعش بیش از هر گروهی متوجه مردم و بیماران بود اما به نظر می رسد در مرحله سوم فقط منافع یک گروه خاص در نظر گرفته است که کمترین زمان حضور را بر بالین بیمار دارند. وی افزود: این در حالی است که پرستاران بیشترین مدت زمان را بر بالین بیمار هستند و تا زمانی که بیمار ترخیص می شود، فعال بوده و به بیمار خدمات می دهند اما تقسیم منابع مالی به صورت عادلانه لحاظ نشده است و در هیچ کجای دنیا نیز اختلاف چند صد برابری بین پزشک و پرستار وجود ندارد. عضو شورای عالی نظام پرستاری اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری را را اری برای احقاق حقوق گروه پرستاری در نظام سلامت خواند و گفت: هم اکنون خدماتی که توسط پرستاران به بیماران ارائه می شود به نام پزشک ثبت شده و تعرفه های آن بر اساس تعرفه های پزشکی لحاظ می شود در حالیکه اگر تعرفه این خدمات بر اساس تعرفه پرستاری محاسبه شود علاوه بر اینکه حق به حق دار می رسد، بسیار عادلانه تر و ارزان تر برای بیمه ها و مردم تمام می شود. وی افزود: به عنوان مثال انجام پروسجرهایی مانند تزریق وریدی، طب ورزشی و نوار قلب خدماتی است که توسط کادر پرستاری انجام می شود ولی تعرفه آن بر اساس تعرفه پزشکی محاسبه می شود و به جیب پزشکان می رود که این روند به هیچ عنوان به نفع مردم و بیماران نیست. کشفی یادآور شد: پس از اجرای مرحله سوم طرح تحول نظام سلامت، مواردی را داشته ایم که در یکی از بیمارستانهای تهران، برای بیماری پیش از بستری، هزینه های جراحی را حدود ده میلیون تومان برآورد کرده بودند و پس از بستری و انجام عمل با اجرای مرحله سوم طرح تحول، این هزینه ها به حدود 24 میلیون تومان افزایش یافته که از توان بیمار و خانواده وی خارج بوده و آنها را دچار مشکل کرده است. وی افزود: با یک مقایسه در نرخ خدمات پزشکی قبل و بعد از مرحله سوم طرح تحول نظام سلامت در بخش تی در می ی م که مرحله سوم این طرح فقط جیب پزشکان را پر پول تر می کند به گونه ای که به عنوان مثال هزینه ویزیت روز اول و مشاوره از 18 هزار و 200 تومان به 35 هزار و 200 تومان افزایش یافته و یا عمل جراحی پروستات از مبلغ 250 هزار و 800 تومان به 739 هزار و 200 تومان افزایش یافته است. عضو شورای عالی نظام پرستاری ادامه داد: همچنین باید توجه داشت که در حال حاضر تمامی بیماران نمی توانند از مراکز تی استفاده کنند و زیر ساخت های بیمه ای نیز نمی تواند تمام قشر مردم را پوشش دهد و با این اوضاع می توان تصور کرد بر سر ی که به هر دلیل امکان استفاده از بخش تی را ندارد و مجبور است از مراکز خصوصی خدمات دریافت کند، چه می آید. کشفی تصریح کرد: علاوه بر تمام این مسائل باید پیش بینی کنیم که با توجه به این افزایش تعرفه های پزشکی در مرحله سوم اگر در نیمه راه ت نتواند پاسخگویی تأمین بودجه این طرح باشد چه انی به جز مردم باید تاوان این آن را پس دهند. پایان خبر کلینیک زیبایی مبین با ۱۶ سال تجربه در زمینه جراحی زیبایی فعالیت دارد. کلینیک زیبایی مبین با متخصصین جراحی زیبایی خدمات زیر را ارائه می دهد: جراحی زیبایی بینی، جراحی شکم، لیپوماتیک، جراحی پلک، تزریق ژل و بوتا ، آبدومینوپلاستی و جراحی

محسن ف نکات قبل و بعد از عمل جراحی بینی نکات قبل و بعد از عمل جراحی بینی جراحی زیبایی بینی , محسن ف , قبل و بعد از عمل جراحی بینی ,
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 320p فصل اول : تعریف و تاریخچه واحد مراقبت های پس از بیهوشی واحد مراقبت پس از بیهوشی مکانی برای پایش و مراقبت از بیمارانی ست که در حال برگشت از تغییرات فیزیولوژیکی بیهوشی و جراحی هستند. ریکاوری برای اغلب بیماران یک فرآیند ساده و ایمن است اما برای بعضی از بیماران قضیه به این سادگی نیست و عوارض خطرناکی بروز می کند که در صورت عدم توجه می توا. بینی گوشتی بوده است. نتیجه جراحی طبیعی است. سایز بینی کوچک شده است. به نوک بینی شکل بهتری داده شده است.برای مشاهده ع های قبل و بعد از عمل بیشتر، روی تصویر کلیک کنید. 


بیشتر: نمونه جراحی طبیعی بینی غضروفی با پوست ضخیم با اصلاح انحراف و باریک سازی پل بینی توسط حسنانی - جراحی بینی، شکم، و بازو - لیفتینگ صورت،گونه و ابرو - لیزر لیپولیز و لیپو شن - تزریق ژل، چربی و بوتا و انواع پروتز - جراحی پلک، چانه و فک بسیاری از مادران هنگام سرماخوردگی فرزندانشان از گرفتگی بینی ک ن در رنج هستند. آنها انتظار گرفتگی بینی کودکشان را در روزهای اول سرماخوردگی دارند، ولی مشکل وقتی پیش می آید که کودک مدت زیادی گرفتگی بینی دارد و نمی تواند از آن نجات پیدا کند. جام جم سرا: نوزادان بلافاصله بعد از تولد به طور طبیعی به دلیل تنگی فضای بینی و پشت حلق، به دنبال . اما بعد از جراحی رینوپلاستی (نقص های زیبایی یا عملکردی مادرزادی)، باید یک سری نکات را رعایت کرد تا بهبودی کامل حاصل شود. دختر جوان پس از یک عمل جراحی زیبایی بینی در کلینیکی غیر استاندارد، دچار مشکل وحشتناکی شد. حسین صادقی که در جریان اردو های تیم ملی قبل از مسابقات جام جهانی با آسیب دیدگی از ناحیه شکم رو به رو شد این روزها نمی تواند در تمرینات آبی پوشان شرکت کند.
به گزارش فارس، این بازیکن از روز آغاز تمرینات استقلال مشغول فیزیوتراپی است اما به نظر می رسد جراحی ناحیه شکم تنها راه فرار این بازیکن از آسیب دیدگی است که در صورت این اتفاق صادق. تکنیک رینوپلاستی اولیه باز مقدمه : رینوپلاستی یکی از شایعترین جراحی های aesthetic در جراحی پلاستیک است . طی بیست سال گذشته جراحی رینوپلاستی از روش ablative به روشcenservative تغییر کرده و بیشتر بافتها حفظ می گردد و نواقص اصلاح می گردد و از سوچور (بخیه) برای اصلاح ظاهر بینی استفاده می گردد . تاکید بر آنالیز قبل از عمل و تشخیص کلینیکال ، اگاهی از تکن. پیش وت تیم فوتبال استقلال امروز سومین عمل جراحی خود را در یک ماه گذشته انجام داد. غلامحسین مظلومی که در بیمارستان بهمن بستری است امروز صبح سومین عمل جراحی خود را در یک ماه گذشته انجام داد.

به گزارش فارس، عمل جراحی وی برای قرار دادن پمپی در و کمر او بود تا درد کمتری داشته باشد. البته گفتنی است او اکنون تب و لرز شدیدی دارد. برای نمایش نسبتها از نماد ر استفاده میکنیم. برای مثال در شکل روبهرو نسبت دایرهها به مثلّثها 3
به 2 است که آن را به صورت
3
نیز مینویسند و 2 به 3 خوانده میشود. این نسبت را به صورت 3 و 2 و 2
3 : 2 نیز نشان میدهند. اگر نسبتها متناسب باشند میتوان آنها را در ج تناسب نوشت.

2 4 6 8

3 6 9 12

گاهی نسبتها به طور واضح بیان نمیشوند و . چند کلمه حرف حساب یا بی حساب نمیدونم والا... الان داشتم یک آهنگ از زدبازی گوش می نمیدونم چی شد که یاد بچه های آماری افتادم افرادی که همه شون برای خودشون یک سری حرف حساب دارن ولی با اجازتون میخوام کمی براتون چرت و پرت بنویسم معمولا ما عادت کردیم فقط از بزرگترها چیزی یاد بگیریم در حالی که اگه به کوچکترها هم یک نگاهی بندازیم بد نیست یک ن. آمار جدیدی از میزان مصرف لوازم آرایشی در جهان در دسترس نیست اما براساس ارقامی که در سال 91 اعلام شده است، ایران بعد از عربستان، بیشترین میزان مصرف لوازم آرایشی را در خاورمیانه دارد و مردم کشورمان 29 درصد کل مصرف کنندگان منطقه را تشکیل می دهند. اما میل ایرانی ها به زیباتر شدن به این ارقام محدود نمی شود. رئیس انجمن جراحان پلاستیک ایران پیش از این گفته بود سالانه حدود 25 تا 30 هزار جراحی زیبایی در کشور انجام می شود که 60 درصد این موارد مربوط به جراحی بینی و بقیه آن مربوط به سایر جراحی های زیبایی و پلاستیک است. این اعداد را با ساحل همتی، روانپزشک و عضو هیات علمی علوم بهزیستی و توانبخشی در میان گذاشتیم. در ادامه پاسخ های این متخصص به ارقام حیرت آور جراحی زیبایی و ید محصولات آرایشی و واکنش هایش به صحبت های مسئولان در این زمینه را می خوانید.

می خواهم آدم دیگری باشم!

پایگاه اینترنتی ال مانیتور می نویسد ن ایرانی مقام هفتم در مصرف لوازم آرایشی را در جهان دارند و یک سوم مصرف محصولات آرایشی خاورمیانه مربوط به ایران است. ساحل همتی، روانپزشک دلیل بالا رفتن این آمارها را این طور توضیح می دهد:« اعتمادبه نفس ناکافی، آدم ها را وا می دارد تا هویت کاذبی برای خود ایجاد کنند، هویتی که گرچه دروغین است اما در ذهن شان می تواند خلأها را بپوشاند و از آنها فردی بسازد که دوست دارند باشند. استفاده بیش از اندازه از محصولات آرایشی، یکی از ابزارهایی است که این افراد تصور می کنند با کمک آن اعتماد به نفس آسیب دیده شان ترمیم می شود. فردی که احساس ضعف و ناتوانی می کند، گاهی با کمک عمل های مکرر زیبایی یا استفاده افراطی از مواد آرایشی برای پوشاندن ضعف خود تلاش می کند.»

پدیده خودزشت پنداری ن ایرانی
باز هم زیبا نشدم!

به نوشته شهرخبر در 15 سال گذشته شمار مصرف کنندگان لوازم آرایشی و متقاضیان عمل های جراحی پلاستیک زیبایی، 70 درصد بیشتر شده است اما از نظر روانپزشکان، افزایش این آمار کمکی به بهبود تصویر افراد از خود نمی کند. همتی می گوید: «بسیاری از متقاضیان جراحی زیبایی که بدون داشتن نقص جدی سراغ عمل ها می روند، تصور می کنند با بیرون آمدن از اتاق عمل به همان ی که می خواستند تبدیل می شوند، اما اغلب این افراد حتی پس از جراحی هم از ظاهرشان راضی نمی شوند و نمی توانند بر ضعف اعتمادبه نفس شان غلبه کنند. برخی افراد افسرده به دنبال راهی برای پیدا انگیزه بیشتر می گردند اما با وجود امتحان چنین راه هایی هیچ وقت آرام و راضی نمی شوند.» همتی ادامه می دهد:«شخصیت های وسواسی گروه دیگری هستند که به انجام مکرر جراحی های زیبایی رو می آورند. ذهن این افراد همیشه بر بدن شان متمرکز است و مدام به دنبال پیدا نقصی در ظاهر خود هستند. به همین دلیل با تمرکز زیاد بر یک ایراد کوچک ظاهری، دست به دامان متخصصان می شوند اما از آنجا که وسواس و عیب بینی در شخصیت آنها جا گرفته است، حتی بعد از عمل هم راضی نمی شوند و به دنبال ایراد دیگری می گردند.»

من هیچی نیستم!

محسن نراقی، رئیس انجمن تحقیقات راینولوژی ایران معتقد است ، 50 درصد مراجعان برای انجام جراحی بینی به طور واقعی نیازی به این عمل ندارند. ساحل همتی معتقد است:« شاید گروهی از این افراد پس از جراحی به رضایت موقت و کوتاه مدت دست پیدا کنند اما نقص این افراد تنها به زیبایی شان محدود نمی شود. اغلب آنها در جنبه های دیگر زندگی شان هم کارایی و توانایی بالایی ندارند و از آنجا که تغییر ظاهر نمی تواند مهارت زندگی و توانایی های آنها در دیگر جنبه ها را بیشتر کند، بعد از عمل هم به آرامش نمی رسند.»

باید درمان شوند

پرویز مظاهری، دبیر انجمن روانپزشکان ایران در مصاحبه ای بر وم مداخله روانپزشکان در جراحی های زیبایی بی مورد تاکید می کند و می گوید: «متخصصان جراحی پلاستیک درصورت مراجعه افراد بدون دلیل منطقی باید آنان را به روانپزشکان ارجاع دهند تا سلامت روان شان کنترل شود.» ساحل همتی هم با مظاهری هم نظر است و می گوید:«متخصصان زیبایی هم نباید همه مراجعان را به اتاق جراحی هدایت کنند. شاید بهتر باشد پزشکان در مواجهه با بیمارشان، او را برای بررسی های روانشناختی به یک روانشناس ارجاع دهند تا زمینه های شخصیتی، اضطراب، نگرانی ها و افکار مزاحم او ریشه ی شود و در صورتی که مشکلات شخصیتی دلیل چنین خواسته ای است ، برای درمان فرد تلاش شود.»

با قوز بینی ام مشکلی ندارم

با وجود اینکه مسئولان نسبت به استفاده افراطی از محصولات آرایشی و بالا رفتن حیرت آور آمار جراحی های زیبایی هشدار می دهند، ساحل همتی، روانپزشک، معتقد است که کمک گرفتن از این راه های زیبایی به خودی خود بیمارگونه و نشانه کمبود اعتماد به نفس نیست. او می گوید: «افرادی که از سلامت روانی برخوردارند، به آراستگی و زیبا بودن تمایل دارند و به همین دلیل وقتی ظاهرشان با نقصی جدی و قابل رفع روبه رو است، در صدد برطرف آن بر می آیند اما این افراد پس از برطرف شدن آن ایراد، به دنبال دلیلی تازه برای وقت گرفتن از متخصصان زیبایی نمی گردند. ی که ایرادی در ظاهر خود دارد و برای برطرف شدنش سراغ متخصصان می رود، در صورتی که با مشکل شخصیتی جدی روبه رو نباشد، آن ایراد را به اشتغال ذهنی شبانه روزی اش تبدیل نمی کند. برای مثال او می داند که دندان ها یا بینی اش زیبا نیست و در مورد شیوه های زیباتر شدن آنها تحقیق می کند.چنین فردی با نگاهی منطقی، مناسب ترین زمان برای انجام عمل و مناسب ترین شرایط برای پرداخت هزینه آن را انتخاب می کند و پس از اصلاح ایراد ظاهری اش، دیگر اشتغال ذهنی تازه ای برای خود ایجاد نمی کند.»

حالا چه کنیم؟

نوبت پدر و مادرهاست

استفاده بی رویه از محصولات آرایشی یا ن یتی دائم از ظاهر، تا اندازه زیادی در جریان تربیت شکل می گیرد. خانواده و والدین بیشترین تاثیر را در این یادگیری دارند. دختری که می بیند استفاده از لوازم آرایشی یا ایراد گیری از ظاهر، اشتغال ذهنی هر روزه مادرش است، آرام آرام زیبایی بی عیب و نقص ظاهری را به عنوان یکی از اصول مهم زندگی اش در نظر می گیرد درحالی که خانواده ها باید اعتماد به نفس فرزندشان را تقویت کنند و به او آموزش دهند که به خاطر توانایی ها و دستاورد هایی که دارد نسبت به زندگی اش احساس رضایت کند، نه به خاطر داشته های عاریتی اش.

دوستان ، وسوسه می کنند

همسالان و همتایان در سنین نوجوانی هم در این موضوع بی تاثیر نیستند. آنها می توانند ذهن یکدیگر را متوجه چنین موضوعی کنند و به واسطه آن فشار و استرس زیادی را در نوجوان ایجاد کنند؛ فشاری که البته با شکل گیری درست بنیان های شخصیتی در خانه و محیط خانواده قابل برطرف شدن است. بهترین راه برای مواجهه با این تحریک ها، این است که والدین کودک شان را هرگز در معرض پیام های دوگانه قرار ندهند. برای مثال درحالی که مادر مدام به کودک تاکید می کند که زیبایی مهم ترین دلیل پذیرش در جامعه نیست، نباید ساعت ها برای تغییر ظاهر خود وقت صرف کند یا به خاطر نرسیدن به ظاهر ایده آلش در روزهای مهمانی، ابراز نگرانی و اضطراب کند.

یک پای ارزش ها می لنگد

گاهی مشکل نه در پایگاه تاثیرگذاری مثل خانواده و نه به واسطه فشارهای همسالان اوج می گیرد؛ «فقر فرهنگی» می تواند یکی از مشکلات اصلی باشد که افراد را با این اشتغالات ذهنی روبه رو می کند. وقتی در جامعه، جراحی بینی ارزش تلقی می شود و بینی جراحی شده به عنوان اصلی ترین معیار زیبایی شناخته می شود، مقاومت افراد برای مقابله با چنین فرهنگ قدرتمندی کاهش می یابد. آن قدر قیافه اش عجیب و غریب است که خواه یا ناخواه دوباره نگاهش میکنی ،همه دور وبری ها همینطور هستند و حتی زیر چشمی هم شده نگاهش می کنند .شاید او هم همین را میخواهد ! از بالا تا پایین گوشش که از زیر شال نصفه و نیمه اش بیرون افتاده سوراخ است .ناخن هایش را کاشته و از بینی سربالایش هم معلوم است که طعم تیغ جراحی را تجربه کرده است .ابروهای تات. بینی غضروفی با پوست ضخیم بوده است. نتیجه جراحی نیمه فانتزی است. سایز بینی کوچک شده است. به نوک بینی شکل بهتری داده شده است. افتادگی نوک بینی اصلاح شده است.برای مشاهده ع های قبل و بعد از عمل بیشتر، روی تصویر کلیک کنید.
بیشتر:نمونه جراحی نیمه فانتزی بینی گوشتی با کوچک سازی سه بعدی سایز و بازسازی نوک بینی توسط حسنانی هدف از پیش بینی هزینه و درآمد، ایجاد ساز و کار مشخص و معینی برای ثبت و بهنگام مبالغ بودجه وهزینه واقعی عملیات پروژه، به تفکیک عناصر ساختار کارهای پروژه (wbs) ویا برنامه زمانی آن، جهت تهیه گزارشهای مدیریتی و تسهیل تصمیم گیری در تخصیص و تأمین منابع مالی مورد نیاز پروژه و برنامه ریزی مالی شرکت می باشد. طبق تعریف انستیتوی مدیریت پروژه ، . بینی غضروفی با پوست ضخیم بوده است. نتیجه جراحی طبیعی است. قوز بینی برداشته شده است. سایز بینی به صورت سه بعدی کوچک شده است. نوک بینی مختصری بالا آورده شده است.برای مشاهده ع های قبل و بعد از عمل بیشتر، روی تصویر کلیک کنید. 

بیشتر: نمونه جراحی طبیعی بینی گوشتی با اصلاح بزرگی بیش از حد و بازسازی ظاهر نوک بینی
بهترین روش برای پیش بینی جهت پن ی penalty teach بهترین روش برای پیش بینی جهت پن ی اکثر گلرهای آماتور و نیمه آماتور برای جهت ی توپها از روش منسوخ پنجاه ، پنجاه استفاده میکنند ، که این روش تضمینی برای درک جهت ضربه پن ی زن نیست .
پیتر چک از ۶ پن ی که در فینال لیگ قهرمانان به سمت دروازه اش شلیک شد موفق شد سمت تمام توپها را پیش بینی کند . شاید برای خیلی از علاقمندان سئوال باشد ، که پیتر چک چگونه توانست جهت تمامی پن یها را پیش بینی کند . ما در این مطلب قصد داریم تا توضیحاتی از تکنیک مورد استفاده پیتر چک در تشخیص جهت پن یها ، خدمت شما عرض نماییم .
پیتر چک برای پیش بینی سمت پن یها ، از تکنیک جهت پای تکیه گاه پن ی زن استفاده کرد ، به طوری که اگر پای تکیه گاه به صورت مستقیم به سمت دروازه باشد ، بدین ترتیب توپ به وسط دروازه شلیک خواهد شد .
penalty 1 بهترین روش برای پیش بینی جهت پن ی اگر نوک پای تکیه گاه پن ی زن به صورت اریب به سمت راست باشد ، بدین ترتیب توپ به سمت چپ دروازه بان شلیک خواهد شد . penalty 2 بهترین روش برای پیش بینی جهت پن ی
در صورتی که نوک پای تکیه گاه ضربه زننده به سمت چپ متمایل باشد ، توپ نیز راهی سمت راست دروازه بان خواهد شد .
penalty 3 بهترین روش برای پیش بینی جهت پن ی در زیر نمونه هایی از جهت پای تکیه گاه و ضربه وارد شده را قرار داده ایم ، که یک ضربه پن ی مربوط به لیونل مسی میشود و دیگری پن ی پایانی جام جهانی ۲۰۰۶ که ف و گروسو موفق شد ، توپ را وارد دروازه ف ن بارتز قرار دهد .
به جهت پای تکیه گاه این دو بازیکن و ضربه وارد شده دقت کنید ، که این نکته آموزشی را تصدیق میکند .
penalty 4 بهترین روش برای پیش بینی جهت پن ی penalty 5 بهترین روش برای پیش بینی جهت پن ی نکته : انجام این حرکت نیازمند واکنش سریع یک گلر است تا بتواند تنها با مشاهده جهت پای تکیه گاه و قبل از زدن ضربه به همان سمت حرکت کند که چنیین واکنشی نیازمند سرعت صدمهای ثانیه است و در نکته دوم هر چند این تکنیک برای خیلی از دروازه بانها به کار می آید ، اما همین تکنیک نیز حربه ای است برای پن ی زنها که میتوانند ضربه ی خود را مخالف پای تکیه گاه به دروازه شلیک کنند . نمونه بارز این نوع ضربه ، پن ی آ لیگ قهرمانان اروپا که دروگبا پای تکیه گاه خود را به سمت راست قرار داد و ضربه را به سمت راست دروازه نویر شلیک کرد ، که نشان میدهد این تکنیک ، همیشه جواب نمیدهد اما میتوان گفت که ۷۰ یا ۸۰ درصد پن ی ها به همین صورت زده میشود .
در زیر به جهت پای تکیه گاه دروگبا دقت کنید . penalty 6 بهترین روش برای پیش بینی جهت پن ی دیفن هیدرامین دیفن هیدرامینdiphenhydramine دیفن هیدارمین از داروهای بدون نیاز به نسخه است که به عنوان آنتی هیستامین هم مورد تجویز قرار می گیرد.
این دارو یک آنتی هیستامین است که برای درمان یا پیشگیری مواردی نظیر علایم ناشی از حساسیت ها (آبریزش بینی ، سرفه ، خارش و قرمزی چشم ، خارش بدن )، سرماخوردگی ها (عطسه ، آبریزش بینی ، سرفه )، پارکینسونیسم (لرزش ، حرکات غیرارادی )، بیماری حرکت ، سرگیجه ، تهوع یا استفراغ ، و بی خو تجویز می شود. ادامه ی مطلب را مطالعه کنید. http://www.aftabir.com/news/2013/jul/23/images/a4d58cdce584d185cd8424a287e2203d.jpg تاریخی شدن خیلی لذت دارد؟
صد درصد انجام هر کاری برای اولین بار خیلی سخت است. بعضی وقت ها بچه ها می گویند نسل های بعد از ما خیلی کارشان سخت تر است چراکه ما نتایج خیلی خوبی گرفته ایم و دوره های بعدی مردم انتظار دارند نسل بعدی هم مثل ما نتیجه بگیرند اما من برخلاف بچه ها مخالفم چراکه ما راه را هموار کردیم و آنها اعتماد به نفس ایران را دارند. دور دوم را چطور پیش بینی می کنی؟
در دور دوم بازی های آسان تری داریم اما حساسیتش خیلی بیشتر است. ما باید همه تلاش مان برای گرفتن تمام پوئن های بازی باشد. شاید حتی برای رفتن به جمع 6 تیم برتر کار به پوئن شماری بکشد. واقعاً برای هر پوئن باید بجنگیم تا نتیجه بهتری از بازی های راحت تر نسبت به بازی های سخت تر بگیریم. در دور دوم با تیم های لهستان، صربستان، آرژانتین و استرالیا بازی داریم. فکر می کنم بازی با آرژانتین و استرالیا برایمان بی دردسرتر است. به خاطر انگیزه ای که جلوی آرژانتین؛ تیم ولاسکو دارند و برای برد بازی می کنند. بازی با لهستان و صربستان سخت تر است. لهستان در خانه اش و جلوی هزاران تماشاچی حامی تیم شان بازی می کند. البته ما به تماشاچی عادت داریم. با حساب و کتاب تو، ایران می تواند مدال هم بگیرد؟
چراکه نه. شاید رفتیم در دور دوم به استرالیا باختیم. همان طور که سه سال پیش در انتخ المپیک باختیم و به المپیک نرفتیم. اتفاق در ورزش هست. قهرمانی جهان است و همه تیم ها خوب هستند اما چرا ایران مدال نگیرد. توانایی اش را داریم و ان شاءا... به زمین برویم و بتوانیم مدال بگیریم. سهم آقای معدنی در این بردها چقدر بود؟
هنوز که هنوز است جای خالی معدنی حس می شود. کنار نیمکت تیم واقعاً جایش خالی است. دل مان خیلی وقت ها برایش تنگ می شود. حتی خود بچه ها سر بازی با می گفتند به خاطر حسین آقا برنده شویم. بچه ها هنوز زحماتی که برای تیم کشیده را یادشان نرفته است. مطمئن هستم که بازی ها را می بیند و خوشحال است از اینکه ما نتیجه می گیریم. ان شاءا... در مراحل بالاتر هم نتایج درخشان تیم، روحش را شاد کند. بلژیک حریف سختی بود؟
این بازی برای بلژیک حکم مرگ و زندگی داشت. اگر می بردند می توانستند صعود کنند و با باخت هم هیچ شانسی نداشتند. پیش بینی می کردیم برنده بازی با بلژیک باشیم. البته تیم کمی استرس داشت چراکه اگر می باخت، از دور مقدماتی بالا نمی رفت. خیلی کارمان سخت بود. خوشبختانه بازی را با سه امتیاز بردیم که بالا رفتن در گروه بعدی را تثبیت کردیم. از قبل می دانستید برنده اید؟ پیش بینی می کردیم برنده بازی با بلژیک باشیم . البته تیم کمی استرس داشت. چرا که اگر می باخت ، از دور مقدماتی بالا نمی رفت.خیلی کارمان سخت بود. خوشبختانه بازی را با سه امتیاز بردیم که رفتن بالا در گروه بعدی را تثبیت کردیم. چرا تیم در ست سوم معمولا افت می کند؟ اما ست سوم نمی دانم چه اتفاقی می افتد بعداز استراحت 10 دقیقه ای بدن بچه ها سرد شد خوب کار نکردیم. ما همیشه با برد به رختکن رفتیم برایمان خوب نیست. چرا که حتی مربیان وقتی حریف جلوست تایم اوت می گیرد تا وقفه ایجاد شود. همیشه از شانس بدمان ما با امتیاز خوبی برده ایم و تیم سرحال به این وقت استراحت می رسیم. آن وقفه به وجود می آید. البته باید به این قضیه عادت کنیم. چرا که از این به بعد دیگر فرصت برای جبران نداریم. درهمه بازیها، پوئن ها و ستها باید برای نتیجه خوب بازی کنیم. www.khabarsport.com زیبایی بینی بدون جراحی چگونه است؟امروزه و در این عصر، زیبایی معضل بزرگی است. افراد بسیاری دغده زیبا شدن را دارند. همچنین روش های بسیاری برای زیبایی به وجود آمده است. بینی یکی از اعضای بدن است که در نگاه اول به چشم می زند. بنابراین، زیبایی بینی، مطلب و موضوع مهمی است. بسیاری از مردم گمان می کنند که زیبایی بینی فقط  با جراحی میسر است.. □ ع □ نسخه چاپی رئیس جمهور: حال عمومی انقلاب بسیار خوب است/ همه مردم باید شکرگزار وجود ذی جود و سلامت معظم انقلاب باشند (۱۳۹۳/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۷) ساعتی پس از عمل جراحی حضرت آیت الله معظم انقلاب ی، حجت ال و المسلمین رئیس ایران در بیمارستان محل بستری انقلاب حاضر شد و از ایشان عیادت کرد. آقای در این دیدار، بهبودی و سلامتی کامل انقلاب را از خداوند متعال مسألت کرد. رئیس جمهور پس از دیدار در مصاحبه ای، با اظهار سندی از وضعیت عمومی انقلاب و انجام دقیق و مطلوب عمل جراحی و مراقبتهای پزشکی پس از عمل تأکید کرد: همه مردم باید برای سلامتی، طول عمر و افزایش توفیقات ایشان در خدمت به ملت ایران و جهان دعا کنند. آقای حال عمومی معظم انقلاب را بسیار خوب و همراه با شاد و نشاط توصیف کرد و گفت: عوارض پس از عمل کاملاً طبیعی است و تیم پزشکی مجرّب، این عمل جراحی را به بهترین و دقیق ترین وجه انجام دادند و در خصوص مراقبتهای پس از عمل نیز باید با همین دقت کار را دنبال کنند. رئیس جمهور دعای ملت ایران برای انقلاب را دعایی دائمی و مستمر خواند و اظهار داشت: حال عمومی انقلاب بسیار خوب است، بنابراین مردم اصلاً نباید نگران باشند و در کنار دعا برای سلامتی ایشان، همه باید شکرگزار وجود ذی جود و سلامت معظم انقلاب باشند. وی به سفر خارجی از قبل برنامه ریزی شده خود در عصر امروز نیز اشاره کرد و گفت: تمایل داشتم که در تهران بمانم اما خود معظم انقلاب فرمودند که این سفر طبق برنامه انجام شود. برای سلامتی حضرت آقا دعا کنید ( با تلاوت قرآن ، خواندن ، صدقه دادن و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد) برای ماندلا شدن خیلی چیزها لازم است. شرایطی باید باشد که او بتواند به مدرسه و برود.آدم هایی باید باشند تا بدون تبعیض دانش و آگاهی را در اختیار او بگذارند.عده ای باید مقاومت کنند و کشته بشوند و احتمالاً عده ای باید در 27 سال زندان به او کتاب و امید برسانند.حتی زندان بانانی هم باید باشند که در حد تحمل یک انسان معمولی زندانی خود را شکنجه . هوای منطقه از صبح امروز 1393/08/27 حدود 10درجه سانتیگراد سرد شده .به گفته عموی بنده (که حدود100 سال دارد)امشب برف خواهد بارید.لازم به ذکره که پیش بینی هوا شناسان اردبیل دقیق نیس.چون برای پیش بینی هوا در یک مدت معین همه تغییرات جوی را ذکر میکنن تایکیش درست از اب دربیاد.اداره کل هواشناسی روستای المای علیا 32586000 جاده های شهری را باید بر اساس دو پارامتر اساسی ایمنی و ظرفیت طوری طرح کرد و ساخت که وسایل نقلیه بتوانند با سرعت پیش بینی شده طرح به راحتی و با ایمنی در آنها رفت و آمد کننند. به این منظور ، و برای فراهم آوردن یک سیستم هماهنگ و کارا ، لازم است کل تشکیلات و امکانات موجود را با در نظر گرفتن مواردی نظیر نیاز آینده ، نوع وسایل کنترل وضعیت پا.