برخورد با مدیرانی که مدارس را تعطیل می کنند

به نقل از خبرگزاریها در مورد برخورد با مدیرانی که مدارس را تعطیل می کنند : فردا کلیه مدارس استان بوشهر در تمام مقاطع تحصیلى تعطیل میباشددانش آموزاى استان(از جمله خودم)عجب حالى میکنن،امروز که تعطیل بودیم،فرىا هم تعطیل،دو روز بعدشم پنچ شنبه و استدوباره تکرار میکنم،فردا کلیه مدارس استان بوشهر در تمامی مقاطع تحصیلى تعطیل میباشدبرید حال کنین با این خبر هاى باحالى که بهتون میدم:))))))))))) آیا فردا شنبه 23 دی مدارس مشهد تعطیل است؟
فردا مدارس مشهد تعطیل است

براساس اعلام کارگروه کاهش آلودگی هوای استان فردا در مشهد مقدس ادارات با دوساعت تاخیر آغاز بکار می کنند.

همچنین تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت صبح و عصر مشهد مقدس فردا تعطیل می باشد.

ادامه مطلب با توجه به تصمیم کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوا؛ فردا (دوشنبه ۱۶ بهمن) در نواحی ۵ گانه تبریز مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی و همچنین مدارس استثنائی تعطیل خواهند بود. س رست آموزش و پرورش لرستان گفت: همه مدارس ابت نوبت صبح لرستان ساعت ۹ آغاز به کار می کنند و مدارس ابت شهرستان دلفان و تمام مدارس بخش فیروزآباد تعطیل است. عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و شه ی گفت: فتنه گران تلاش داشتند بعد از آغاز سال تحصیلی ۸۸، مدارس را تعطیل کنند یا اغت اتی در آنها ایجاد کنند که موفق نشدند. چند سالی است پای آلودگی هوا به مدارس نیز باز شده و امسال مدارس تهران در مقاطع تحصیلی مختلف در روزهای ۲۴، ۲۵ و ۲۶ آبان، ۴ دی و و ۱۹ و ۲۰ دی ماه تعطیل شدند و مدارس استان های البرز، تبریز و مشهد نیز در روزهایی از زمستان و پاییز به علت تداوم آلودگی هوا تعطیل بودند. علی اصغر محمدی : امسال نیز همچون سال های گذشته برخی مدارس به پیشواز عید نوروز رفته و بعضی دانش آموزان از امروز به مدرسه نمی روند؛ این در حالی است که مدیرکل ارزشی عملکرد و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش اعلام کرده با تخلف مدیران مدارس برخورد می شود. مهر نوشت: به دنبال بارش سنگین برف در استان های مختلف کشور مدارس برخی ا و شهرستان های کشور تعطیل اعلام شده است. همچنین در استان کرمان تعطیلی مدارس ریگان به دلیل طوفان شن گزارش شده است. به رغم اصرار مسئولان آموزش و پرورش برای دایر بودن مدارس تا ۲۸ اسفند ماه، تعداد زیادی از مدارس کشور چند روزی است که تعطیل شده است و امروز نیز مدارس کشور تعطیل است. برچسب ها:تعطیلی مدارس اردبیل 3 بهمن 95,وضعیت تعطیلی مدارس  نزدیک پلاسکو یکشنبه 3 بهمن ,کدام مدارس تهران یکشنبه 3 بهمن 95 تعطیل است؟, مدارس اردبیل یکشنبه 3 بهمن 1395 تعطیل است؟,اعلام تعطیلی مدارس 3 بهمن 95,خبر تعطیلی مدارس اردبیل 95/11/3, یکشنبه 3 بهمن 95 مدارس تعطیل است؟, تعطیلی مدارس اردبیل, 3 بهمن 95 مدارس تهران تعطیل است؟, یکشنبه تعطیل است یا نه,آیا فردا تعطیل است؟, یکشنبه 3 بهمن 95 به خاطر پلاسکو تعطیل است؟,سوم بهمن 95  مدارس تعطیل است؟, تعطیلی مدارس,تعطیلی مدارس یکشنبه 3 بهمن 95وضعیت تعطیلی مدارس یکشنبه 3 بهمن 95 مدارس اردبیل و نزدیک پلاسکواطلاعیه شنبه:اردبیل:به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛با ورود سامانه جدید بارشی از شامگاه بارش برف در استان اردبیل آغاز شده و به ویژه در مرکز استان موجب افت محسوس دما شده است.بر همین اساس آموزش وپرورش استان اردبیل 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
مدارس پیش دبستانی و ابت به علت برودت هوا، بارش برف و لغزندگی تعطیل است. به دنبال بارش برف و برودت و سرمای هوا مدارس و های اغلب ای استان اردبیل تعطیل شد. با شروع بارش برف از دو شب گذشته در بسیاری مناطق کشور، بسیاری مدارس که در روز یکشنبه تعطیل بودند به علت لغزندگی معابر و برودت هوا برای دومین روز نیز تعطیل اعلام شدند. برخی مدارس غیر تی برای جبران ساعات آموزشی، دانش آموزان را م م می کنند تا روزهای پنجشنبه به مدرسه بیایند، در حالی که براساس مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش این کار غیرقانونی است. شرق استان تهران-به دلیل بارش برف و بخبندان، مدارس پردیس، رودهن و دماوند در تمامی مقاطع تحصیلی در روز شنبه نهم بهمن ماه تعطیل اعلام شد. بارش برف و برودت هوا موجب شد که امروز هم برخی مدارس ۲ استان اسان شمالی و همدان تعطیل شوند. برخی مدارس استان لرستان هم با یک ساعت تأخیر فعالیت خود را آغاز می کنند. بنا بر مصوبه کارگروه هماهنگی شرایط ویژه آلودگی هوای استان تهران تمامی مدارس پیش دبستانی، مهدهای کودک و مدارس ابت استان تهران به غیر از منطقه فیروزکوه و دماوند فردا یکشنبه ۲۶ آذرماه تعطیل اعلام شد. به دلیل بارش برف وبرودت هوا ولغزندگی معابرعمومی مدارس شیفت بعداز ظهر برخی شهرستان ها ومناطق استان یک شنبه 10 بهمن تعطیل می گردد. ز له با این ریشتر مدارس را با مشکل مواجه نمی کند و در مرکز ز له یعنی شهرستان ملارد نیز مدارس آسیبی ندیدند حتی در مدارس را به روی مردم باز د تا از آن استفاده کنند. برخی مدارس در شماری از استان های کشور به دلیل بارش برف و یخبندان، امروز تعطیل است و مدارس شهرستان ریگان نیز به دلیل طوفان شن تعطیل اعلام شد. چند سالی است که با اوج گرفتن آلاینده ها در آسمان تهران و چند کلانشهر دیگر، کمیته اضطرار آلودگی هوا برای حفظ سلامت دانش آموزان بویژه در سنین پایین تر، مدارس را تعطیل می کند. سال گذشته مدارس پایتخت بیش از… در پی بارش شدید برف و آلودگی هوا در برخی از نقاط کشور تعدادی از مدارس تعطیل شد. بر اثر بارش برف و سرما و برودت هوا مدارس پیش دبستانی در برخی ای استان اردبیل برای سومین روز متوالی تعطیل شد. براساس اعلام آموزش و پرورش، مدارس برخی نقاط کشور فردا (شنبه) به علت برودت هوا و بارش برف تعطیل است. به علت مشارکت گسترده فرهنگیان در امر برگزاری انتخابات و شمارش آرا تمامی مدارس شهر و شهرستان های تهران شنبه ۳۰ دیبهشت ماه ۹۶ تعطیل است. به دلیل بارش برف و برودت هوا، باز هم برخی مدارس کشور امروز تعطیل هستند. به علت ورود موج جدید گرد و خاک شدید به استان خوزستان مدارس نوبت بعد از ظهر روز سوم بهمن ماه در اهواز تعطیل شد. ایسنا نوشت: علت مشارکت گسترده فرهنگیان در امر برگزاری انتخابات و شمارش آرا تمامی مدارس شهر و شهرستان های تهران شنبه 30 دیبهشت ماه 96 تعطیل است.
تمامی مدارس مشهد در مناطق هفتگانه روز پنجشنبه به دلیل آلودگی هوا تعطیل اعلام شد. براساس اعلام آموزش و پرورش، مدارس برخی نقاط کشور فردا (شنبه) به علت برودت هوا و بارش برف تعطیل است. طبق اعلام آموزش و پرورش اسان رضوی مدارس مقطع ابت و متوسطه اول مشهد به دلیل بارش برف و برودت هوا روز دوشنبه در نوبت صبح تعطیل خواهد بود. عصر خودرو- تمام مقاطع تحصیلی مدارس سراسر استان روز شنبه به علت یخبندان ، شدت برودت هوا و صرفه جویی در مصرف گاز تعطیل است. با توجه به تداوم آلودگی هوا مدارس برخی شهر ها و استان های کشور فردا ۲۸ آبان ماه تعطیل است. به دلیل بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر و جاده ها، مدارس تعدادی از شهرستان های اسان رضوی در نوبت صبح امروز (یکشنبه ۱۳ بهمن ماه) تعطیل است. به گزارش اسان، روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش اسان رضوی شب گذشته اعلام کرد: با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر مدارس کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان های با ز، کلات، تایباد و ص.
به دلیل بارش برف و برودت هوا، باز هم برخی مدارس کشور امروز تعطیل هستند. آموزش و پروش با بیان اینکه مدارس کشور امسال بیش از اندازه تعطیل بود، گفت: طرح تعطیلی زمستانه مدارس در ت هنوز به نتیجه نرسیده است؛ پس از اتفاق نظر در ت به مجلس فرستاده می شود تا تعیین تکلیف شود. مدارس برخی مناطق کشور روز به دلیل برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر از سوی وزارت آموزش و پرورش تعطیل اعلام شدند. استاندار ایلام گفت: به دلیل مدیریت بازگشت زائران اربعین مدارس مهران تعطیل شد. با تصمیم کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوای تبریز، برخی از مدارس این شهر تعطیل شد. به علت بروز پدیده گرد و غبار، فردا مدارس در چند شهر استان خوزستان در نوبت عصر تعطیل اعلام شده است. به دلیل بارش برف و برودت هوا، باز هم برخی مدارس کشور امروز تعطیل هستند. رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش تهران گفت: اگر محرز شود که مدیر مدرسه عامداً از اعلام رسمی آموزش و پرورش در خصوص تعطیلی یا عدم تعطیلی مدارس س یچی کرده است، توبیخ کتبی در پرونده اش درج می شود. روابط عمومی آموزش و پرورش: روز شنبه 28 اسفند آ ین روز فعالیت مدارس است و در صورت مشاهده تخلف از سوی مدارس حتما برخورد قانونی انجام خواهد شد! %d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%b3+%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86+%d9%87%d9%85%d8%af%d8%a7%d9%86+%d8%af%d8%b1+%d9%86%d9%88%d8%a8%d8%aa+%d8%a8%d8رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان اعلام کرد: هیچ یک از مدارس استان در نوبت بعدازظهر تعطیل نیست. ادامه: مدارس استان همدان در نوبت بعدازظهر تعطیل نیست به دلیل بارش برف،مدارس نوبت صبح شهرستان مریوان در استان کردستان تعطیل شد. با تداوم بارندگی همه مدارس روستایی عنبرآباد تعطیل شد. بارش برف و یخبندان سطح معابر برخی مدارس کشور را در نوبت بعد از ظهر تعطیل کرد. رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه پلیس حتما با سرویس های غیرمجاز مدارس برخورد می کند خاطرنشان کرد: نقص فنی، عدم صلاحیت راننده، نداشتن برچسب، سوار بیش از حد مجاز دانش آموز، نداشتن معاینه فنی و ... از جمله مواردی هستند که پلیس حتما برابر وظایف خود با آن برخورد خواهد کرد. حسینی درباره ویژگی های یک راننده مجاز بر. بارش برف، برودت هوا و لغزندگی معابر موجب شد که باز هم برخی مدارس استان های کشور امروز تعطیل شده یا با تأخیر فعالیت خود را آغاز کنند. علیرغم اینکه دقایقی پیش مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان اعلام کرد که مدارس نوبت عصر در استان تعطیل نیستند، ولی استانداری خوزستان در اطلاعیه اعلام کرد به دلیل افزایش غلظت گرد و غبار مدارس نوبت بعد از ظهر در 11 شهرستان تعطیل شدند.