برخورد با مدیرانی که مدارس را تعطیل می کنند

به نقل از خبرگزاریها در مورد برخورد با مدیرانی که مدارس را تعطیل می کنند : فردا کلیه مدارس استان بوشهر در تمام مقاطع تحصیلى تعطیل میباشددانش آموزاى استان(از جمله خودم)عجب حالى میکنن،امروز که تعطیل بودیم،فرىا هم تعطیل،دو روز بعدشم پنچ شنبه و استدوباره تکرار میکنم،فردا کلیه مدارس استان بوشهر در تمامی مقاطع تحصیلى تعطیل میباشدبرید حال کنین با این خبر هاى باحالى که بهتون میدم:))))))))))) آیا فردا شنبه 23 دی مدارس مشهد تعطیل است؟
فردا مدارس مشهد تعطیل است

براساس اعلام کارگروه کاهش آلودگی هوای استان فردا در مشهد مقدس ادارات با دوساعت تاخیر آغاز بکار می کنند.

همچنین تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت صبح و عصر مشهد مقدس فردا تعطیل می باشد.

ادامه مطلب مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تا یرانی شهر کرمانشاه از آغاز طرح گسترده سازمان تا یرانی و پلیس راهور برای برخورد با سرویس های مدارس فاقد برچسب ویژه مدارس خبر داد. همشهری آنلاین: معاون آموزش ابت وزارت آموزش و پرورش درباره زمان تعطیلی مدارس ابت گفت: برنامه آموزشی مدارس به میزان حداقل ۸۰۰ جلسه در طول سال تحصیلی پیش بینی شده است و ادارات کل آموزش و پرورش استانها م م هستند ترتیبی اتخاذ کنند تا متناسب با شرایط و ویژگی های استان از فرصت های در اختیار بویژه ایام داد ماه جهت تحقق مصوبه فوق استفاده شده. س رست آموزش و پرورش لرستان گفت: همه مدارس ابت نوبت صبح لرستان ساعت ۹ آغاز به کار می کنند و مدارس ابت شهرستان دلفان و تمام مدارس بخش فیروزآباد تعطیل است. عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و شه ی گفت: فتنه گران تلاش داشتند بعد از آغاز سال تحصیلی ۸۸، مدارس را تعطیل کنند یا اغت اتی در آنها ایجاد کنند که موفق نشدند. چند سالی است پای آلودگی هوا به مدارس نیز باز شده و امسال مدارس تهران در مقاطع تحصیلی مختلف در روزهای ۲۴، ۲۵ و ۲۶ آبان، ۴ دی و و ۱۹ و ۲۰ دی ماه تعطیل شدند و مدارس استان های البرز، تبریز و مشهد نیز در روزهایی از زمستان و پاییز به علت تداوم آلودگی هوا تعطیل بودند. علی اصغر محمدی : امسال نیز همچون سال های گذشته برخی مدارس به پیشواز عید نوروز رفته و بعضی دانش آموزان از امروز به مدرسه نمی روند؛ این در حالی است که مدیرکل ارزشی عملکرد و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش اعلام کرده با تخلف مدیران مدارس برخورد می شود. مهر نوشت: به دنبال بارش سنگین برف در استان های مختلف کشور مدارس برخی ا و شهرستان های کشور تعطیل اعلام شده است. همچنین در استان کرمان تعطیلی مدارس ریگان به دلیل طوفان شن گزارش شده است. به رغم اصرار مسئولان آموزش و پرورش برای دایر بودن مدارس تا ۲۸ اسفند ماه، تعداد زیادی از مدارس کشور چند روزی است که تعطیل شده است و امروز نیز مدارس کشور تعطیل است. برچسب ها:تعطیلی مدارس اردبیل 3 بهمن 95,وضعیت تعطیلی مدارس  نزدیک پلاسکو یکشنبه 3 بهمن ,کدام مدارس تهران یکشنبه 3 بهمن 95 تعطیل است؟, مدارس اردبیل یکشنبه 3 بهمن 1395 تعطیل است؟,اعلام تعطیلی مدارس 3 بهمن 95,خبر تعطیلی مدارس اردبیل 95/11/3, یکشنبه 3 بهمن 95 مدارس تعطیل است؟, تعطیلی مدارس اردبیل, 3 بهمن 95 مدارس تهران تعطیل است؟, یکشنبه تعطیل است یا نه,آیا فردا تعطیل است؟, یکشنبه 3 بهمن 95 به خاطر پلاسکو تعطیل است؟,سوم بهمن 95  مدارس تعطیل است؟, تعطیلی مدارس,تعطیلی مدارس یکشنبه 3 بهمن 95وضعیت تعطیلی مدارس یکشنبه 3 بهمن 95 مدارس اردبیل و نزدیک پلاسکواطلاعیه شنبه:اردبیل:به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛با ورود سامانه جدید بارشی از شامگاه بارش برف در استان اردبیل آغاز شده و به ویژه در مرکز استان موجب افت محسوس دما شده است.بر همین اساس آموزش وپرورش استان اردبیل 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] شبکه خبر اعلام کرد: تداوم آلودگی هوا منجر شد مدارس پایتخت برای دومین روز پی در پی تعطیل شود. به دنبال بارش برف و برودت و سرمای هوا مدارس و های اغلب ای استان اردبیل تعطیل شد. با شروع بارش برف از دو شب گذشته در بسیاری مناطق کشور، بسیاری مدارس که در روز یکشنبه تعطیل بودند به علت لغزندگی معابر و برودت هوا برای دومین روز نیز تعطیل اعلام شدند. برخی مدارس غیر تی برای جبران ساعات آموزشی، دانش آموزان را م م می کنند تا روزهای پنجشنبه به مدرسه بیایند، در حالی که براساس مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش این کار غیرقانونی است. شرق استان تهران-به دلیل بارش برف و بخبندان، مدارس پردیس، رودهن و دماوند در تمامی مقاطع تحصیلی در روز شنبه نهم بهمن ماه تعطیل اعلام شد. ایسنا نوشت: با شروع بارش برف از دو شب گذشته در بسیاری مناطق کشور، بسیاری مدارس که در روز یکشنبه تعطیل بودند به علت لغزندگی معابر و برودت هوا برای دومین روز نیز تعطیل اعلام شدند. بنا بر مصوبه کارگروه هماهنگی شرایط ویژه آلودگی هوای استان تهران تمامی مدارس پیش دبستانی، مهدهای کودک و مدارس ابت استان تهران به غیر از منطقه فیروزکوه و دماوند فردا یکشنبه ۲۶ آذرماه تعطیل اعلام شد. تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با مدیران مدارسی که از ثبت نام دانش آموزان دارای معلولیت جسمی خودداری می کنند، برخورد می شود. مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام درباره احتمال تعطیلی چندروزه مدارس مناطق مرزی در ایام منتهی به اربعین گفت: تلاش می کنیم مدارس تعطیل نشوند و خدمات رسانی در شیفت مخالف و ایام تعطیل در مدارس صورت گیرد اما اگر موارد اضطراری رخ دهد مدارس را در اختیار قرار می دهیم و در روزهای بعد از آن کلاس های جبرانی برگزار می کنیم. ز له با این ریشتر مدارس را با مشکل مواجه نمی کند و در مرکز ز له یعنی شهرستان ملارد نیز مدارس آسیبی ندیدند حتی در مدارس را به روی مردم باز د تا از آن استفاده کنند. برخی مدارس در شماری از استان های کشور به دلیل بارش برف و یخبندان، امروز تعطیل است و مدارس شهرستان ریگان نیز به دلیل طوفان شن تعطیل اعلام شد. چند سالی است که با اوج گرفتن آلاینده ها در آسمان تهران و چند کلانشهر دیگر، کمیته اضطرار آلودگی هوا برای حفظ سلامت دانش آموزان بویژه در سنین پایین تر، مدارس را تعطیل می کند. سال گذشته مدارس پایتخت بیش از… در پی بارش شدید برف و آلودگی هوا در برخی از نقاط کشور تعدادی از مدارس تعطیل شد. بر اثر بارش برف و سرما و برودت هوا مدارس پیش دبستانی در برخی ای استان اردبیل برای سومین روز متوالی تعطیل شد. به علت مشارکت گسترده فرهنگیان در امر برگزاری انتخابات و شمارش آرا تمامی مدارس شهر و شهرستان های تهران شنبه 30 دیبهشت ماه 96 تعطیل است. براساس اعلام آموزش و پرورش، مدارس برخی نقاط کشور فردا (شنبه) به علت برودت هوا و بارش برف تعطیل است. به دلیل بارش برف و برودت هوا مدارس سه شهر در استان اردبیل در روز دوشنبه چهارم بهمن ماه تعطیل اعلام شد. به دلیل بارش برف و برودت هوا، باز هم برخی مدارس کشور امروز تعطیل هستند. فردا چهارشنبه ۱۱ بهمن تمامی مدارس پیش دبستانی و دبستان های استان البرز در نوبت صبح و عصر تعطیل است. ایسنا نوشت: علت مشارکت گسترده فرهنگیان در امر برگزاری انتخابات و شمارش آرا تمامی مدارس شهر و شهرستان های تهران شنبه 30 دیبهشت ماه 96 تعطیل است.
تمامی مدارس مشهد در مناطق هفتگانه روز پنجشنبه به دلیل آلودگی هوا تعطیل اعلام شد. مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت: مدارس تبریز به علت آلودگی هوا روز شنبه 25 آذرماه تعطیل شد. طبق اعلام آموزش و پرورش اسان رضوی مدارس مقطع ابت و متوسطه اول مشهد به دلیل بارش برف و برودت هوا روز دوشنبه در نوبت صبح تعطیل خواهد بود. به دلیل بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر و جاده ها، مدارس تعدادی از شهرستان های اسان رضوی در نوبت صبح امروز (یکشنبه ۱۳ بهمن ماه) تعطیل است. به گزارش اسان، روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش اسان رضوی شب گذشته اعلام کرد: با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر مدارس کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان های با ز، کلات، تایباد و ص. با توجه به تداوم آلودگی هوا مدارس برخی شهر ها و استان های کشور فردا ۲۸ آبان ماه تعطیل است. روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: مدارس ابت بخش های لواسانات و رودبار قصران به علت بارش برف و لغزندگی معابر امروز تعطیل است. تمامی مدارس (درکلیه مقاطع تحصیلی) نوبت عصر امروز یکشنبه 29بهمن ماه به علت بارندگی شدید باران و آبگرفتگی معابر تعطیل می باشد. آموزش و پرورش گیلان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: در پی بارش شدید برف مدارس استان در تمام مقاطع تحصیلی شیفت صبح و عصر روز شنبه، 16 بهمن تعطیل است. استاندار ایلام گفت: به دلیل مدیریت بازگشت زائران اربعین مدارس مهران تعطیل شد. تمامی مدارس مشهد در مناطق هفتگانه روز پنجشنبه به دلیل آلودگی هوا تعطیل اعلام شد. به دلیل بارش برف و برودت هوا، باز هم برخی مدارس کشور امروز تعطیل هستند. با تصمیم کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوای تبریز، برخی از مدارس این شهر تعطیل شد. با توجه به تداوم بارندگی ها، آبگرفتی معابر و مسدود بودن محورهای مواصلاتی منطقه سیلوانا مدارس نوبت صبح و عصر فردا تعطیل شد. روابط عمومی آموزش و پرورش: روز شنبه 28 اسفند آ ین روز فعالیت مدارس است و در صورت مشاهده تخلف از سوی مدارس حتما برخورد قانونی انجام خواهد شد! ایسنا نوشت: چند سالی است که با اوج گرفتن آلاینده ها در آسمان تهران و چند کلانشهر دیگر، کمیته اضطرار آلودگی هوا برای حفظ سلامت دانش آموزان بویژه در سنین پایین تر، مدارس را تعطیل می کند. سال گذشته مدارس پایتخت بیش از شش روز تعطیلی به علت آلودگی را به خود دیدند و امسال هم پای تعطیلی های سریالی به مدارس باز شده و مدارس برای چهار روز متوا. رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه پلیس حتما با سرویس های غیرمجاز مدارس برخورد می کند خاطرنشان کرد: نقص فنی، عدم صلاحیت راننده، نداشتن برچسب، سوار بیش از حد مجاز دانش آموز، نداشتن معاینه فنی و ... از جمله مواردی هستند که پلیس حتما برابر وظایف خود با آن برخورد خواهد کرد. حسینی درباره ویژگی های یک راننده مجاز بر. مدارس کلانشهر تبریز فردا برای سومین روز متوالی تعطیل اعلام شد. با تداوم بارندگی همه مدارس روستایی عنبرآباد تعطیل شد. به علت وزش بادو تندباد برخی از مدارس فردا تعطیل شد.