برق کامپیوتر برنامه نویسی

به نقل از خبرگزاریها در مورد برق کامپیوتر برنامه نویسی : مرکز انجام پروژه دانشجویی شریف انجام پروژه های دانشجویی- انجام پروژه های کد نویسی و برنامه نویسی- انجام پایان نامه - شبیه سازی مقالات انجام کلیه پروژه های دانشجویی- انجام پروژه های کد نویسی و برنامه نویسی- انجام پایان نامه - شبیه سازی مقالات انجام کلیه پروژه های کد نویسی و برنامه نویسی با متلب matlab انجام پروژه های دانشجویی رشته برق ک. 10 کتاب کامپیوتری (نرم افزار): 1.برنامه نویسی پیشرفته در گنو لینو 2. ناب ترین تکنیک های asp.net 3. برنامه نویسی بازیهای رایانه ای... 4. پروژه های کاربردی در .net 5. ی شبکه های کامپیوتری 6. راهنمای جامع سی شا 2010 7. مرجع کاربردی android برای برنامه نویسان 8. برنامه نویسی پایگاه داده ها در سی شا 9. آغاز برنامه نویسی با #f 10. سی شا همگی چاپ 89 و 90 ،بهمراه 5 سی دی. خلاصه ی مطالب این قسمت : ( جهت مشاهده و مطالعه ی کامل مطلب و آموزش به ادامه مطلب مراجعه فرمائید ... ) در اولین بخش این قسمت : فهرست مطالب درس مبانی کامپیوتر و برنامه سازی(نویسی) ؛ در دومین بخش این قسمت : نگاهی به آینده ؛ در سومین بخش این قسمت : توضیحات لازم و ضروری ؛ در چهارمین بخش این قسمت : در موضوع مبانی کامپیوتر ، فصل 1 درس مبانی کامپیوت. [ایتنا - امروز - 10:43]: سی شا توانسته عنوان برترین زبان برنامه نویسی سال 2012 را از آن ِ خود کند.
شاخص ارزی محبوبیت زبان های برنامه نویسی (pypl) نشان می دهد در سال ۲۰۱۲ زبان سی شا بر ترین زبان برنامه نویسی بوده است.

به گزارش ایتنا از همکاران سیستم به نقل از وب سایت itworld، برآوردهایی که با استفاده از شاخص ارزی محبوبیت زبان های برنامه نویسی انجام شده، نشان می دهد زبان برنامه نویسی مایکروسافت که به سی شا (#c) معروف است، بر ترین زبان در سال ۲۰۱۲ بوده است.


زبان های برنامه نویسی آینده و ب و کار برنامه نویسی
زبان‌های برنامه‌نویسی آینده، یک شبه خلق نمی‌شوند؛ با شناخت زبان‌های برنامه‌نویسی آینده می‌توانید با استراتژی‌های مفید برای ب موفقیت این حرفه آشنا شوید. ویژه ی برنامه نویسی محاسباتی رشته عمران (همچنین قابل استفاده در سایر رشته های ی) قابل استفاده جهت برنامه نویسی دستگاه های 98xx ،casio 5800، الجبرا (algebra) و مشابه آموزش صریح، روان و کاربردی دستورات، توابع و فرمول ها به زبان فارسی همراه با ده ها مثال مفید و هدفمند آموزش نکات، ترفندها و زیر برنامه های مفید جهت برنامه نویسی حرفه ای رشته عمرانل. با مهارت برنامه نویسی به ن شهر کامپیوتر تبدیل شو
«کاری که توش خوب هستی رو انجام بده. آدم‌های زیادی هستن که اون‌قدر خوش‌شانس نیستن که توی چیزی خوب باشن». پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان: درست است که مدرسه چیزهای زیادی به ما می آموزد، ولی برخی مهارت های زندگی هستند که در هیچ کدام از پایه های تحصیلی حرفی از آن ها به میان نمی آید؛ درحالی که این درس ها ضروری ترین آموزه هایی هستند که در تمام عمرمان به آن ها نیاز خواهیم داشت. در این دو صفحه می توانید 9 مهارتی را ببینید که معلم های مدرسه آن ها را به ما نمی آموزند، با این حال امروز هم برای یادگیری شان دیر نیست. علوم کامپیوتر دچار سوءتفاهم نشوید، منظورمان از علوم کامپیوتر کلاس های icdl نیست که در برخی ادارات تی برای کارمندان برگزار می شود که در اغلب موارد خشک و غیرکاربردی از آب درمی آید و تنها چندهزار تومانی بابت گذراندن یک دوره تخصصی به حقوق سر ماه کارمندان اضافه می کند. با وجود تاکیدی که بر علم کامپیوتر و البته برنامه نویسی در دنیا وجود دارد و رشد بسیار سریع این علم و البته سودآوری اقتصادی اش، اما این موضوع در بیشتر مدارس نادیده گرفته می شود. البته شاید شما نخواهید زندگی تان را از راه برنامه نویسی بگذرانید، اما یاد گرفتن شیوه فکر برنامه نویسان در هر رشته و شغلی که باشید، به درد می خورد؛ درست مثل تسلط به زبان انگلیسی یا اصول اولیه علم فیزیک.
برای خیلی ها این سوال پیش می آید که چرا نمی توانند در برنامه نویسی موفق شوند؟ در جواب خیلی ها می شنویم که می گویند برنامه نویسی به ریاضیات قوی نیاز دارد. بعضی می گویند انگلیسی من ضعیف است یا به هر نحوی برنامه نویسی را به یک موضوع وابسته می کنند... برنامه نویسی به طور مستقیم هیچ ربطی به هیچ یک از موضوعات مطرح شده ندارد. تاکید می کنم به ه. اگر با برنامه نویسان گفت وگویی داشته باشید مشاهده می کنید که هر برنامه نویسی یک زبان محبوب خود را برگزیده است. اما ی ری زبان های برنامه نویسی نیز وجود دارند که بسیاری از برنامه نویسان در آرزوی حذف دائمی آن ها از جهان فناوری هستند. زبان هایی که به مرور زمان ممکن است محو شوند. قابل توجه دانشجویان عزیز رشته ی کامپیوتر و همچنین دانشجویان کاردانی نرم افزار ، فایل آموزش درس مبانی برنامه نویسی را که اینجانب در طی دوران تحصیل گردآوری نموده به نحوی که دانشجویان با مطالعه این فایل آموزشی قادر هستند در پایان سال تحصیلی از پس ازمون درس مبانی کامپیوتر تا حد 70 درصد برآیند را برایتان قرار میدهم .کلیه مثالهای این فا. سلام به همه ی دوستان و بازدید کنندگان وبلاگ ویکی اسمارتب بعد مدتی دوباره برگشتم توی پست قبلی گفتم که داریم یه بازی می سازیم به نام سرزمین لو لو ها که به امید خدا درست نشد حالا چرا؟؟؟
چون یه بازی دیگه داریم می سازیم به نام *mask wars*به سبک shooter با کیفیتی بالا و فراتر از بازی های پارسی تازه لول یک بازی رو ساختیم اما همین لول یک 6 ساعت بازی. برنامه ها ، برنامه ، برنامه نویسی ، پروژه ، زبان ، ، نرم افزار ، طراحی ،آماده،سفارش برنامه نویسی

برنامه ها ، برنامه ، برنامه نویسی ، پروژه ، زبان ، ، نرم افزار ، طراحی ،آماده،سفارش برنامه نویسی

برنامه ها ، برنامه ، برنامه نویسی ، پروژه ، زبان ، ، نرم افزار ، طراحی ،آماده،سفارش برنامه نویسی

برنامه ها ، برنامه ، برنا. بیوگرافی دنیس ریچی، خالق زبان برنامه نویسی c
دنیس ریچی، یکی از تأثیرگذارترین افراد تاریخ دنیای کامپیوتر است. او خالق زبان برنامه‌نویسی c و سیستم‌عامل یونی است. یکی از مباحثی که در بخش برنامه نویسی و توسعه نرم افزار خیلی جای خالیش احساس میشه آموزش کامل و جامع زبان برنامه نویسی سی شا هست. به همین خاطر تصمیم گرفتم در یک دوره آموزشی نسبتا" طولانی این زبان برنامه نویسی رو به دوستان عزیز آموزش بدم. گفتم طولانی، به این خاطر که این دوره شامل سه بخش مقدماتی، پیشرفته و برنامه نویسی بانک اطلاعاتی در س. مطالب مربوط به برنامه نویسی، لینک اول مربوط به مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی است، لینک دوم و سوم مربوط به برنامه نویسی پیشرفته و لینک آ کامپایلر سی پلاس پلاس با حجم فایل 25mb و قابل نصب روی ویندوزهای xp و 7 (32بیتی) بصورت یک فایل زیپ شده است. دریافت جزوه کلی مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی دریافت مبحث اشاره گرها در زبان ++c دریافت مبحث شی گر. من مدیرعامل شرکت آریا پنجره ان هستم که می خوام تجربه های کاری ام را بنویسم سن : ۲۵ سالگی توی همون پاساژی که زلم زیمبو بود من دفتر برنامه نویسی زدم و چند برنامه هم نوشتم اما در کل تجربه کاری بدی بود یادم هست تمام اسباب کشی را خودم در کل روزهای بدی بود افسرده بودم درآمدم خیلی کم بود . و ی هنوز توی شهر ما نمی دونست که اصلا برنامه نویسی چی ه. اختصاصی از یاری فایل پاو وینت رشته کامپیوتر با عنوان محیط برنامه نویسی bascom با و پر سرعت .
پاو وینت رشته کامپیوتر با عنوان محیط برنامه نویسی bascom
پاو وینت رشته کامپیوتر با عنوان محیط برنامه نویسی bascom پاو وینت رشته کامپیوتر با عنوان محیط برنامه نویسی bascomو...
در 153اسلاید
قابل ویرایش
با
پاو وینت رشته کامپیوتر با عنوان محیط برنامه نویسی bascom
اختصاصی از ژیکو مقاله برنامه نویسی با کامپیوتر پایه با و پر سرعت .
مقاله برنامه نویسی با کامپیوتر پایه
مقاله برنامه نویسی با کامپیوتر پایه فرمت فایل :powerpoint (قابل ویرایش) تعداد صفحات :   38 صفحه فرم های مختلف یک برنامه •کد دودوئی–فرم واقعی دستورات حافظه، که اجرا می شوند. •کد مبنای هشت یا شانزده–معادل کد دودوئی که به این مبناها تبدیل شده است.•کد نمادین – برنامه نوشته شده به زبان اسمبلی–استفاده ازنمادها جهت بخشهای مختلف مختلف دستورات •کد دستورالعمل ، آدرس و ...–فرم نمادین دستور به فرم دودوئی آن تبدیل می شود.•زبان های برنامه نویسی سطح بالا–هر دستور به تعدادی از دستورات دودوئی ترجمه می شود.
با
مقاله برنامه نویسی با کامپیوتر پایه
algotica iteration 1 بازی جدیدی در سبک ماجرایی است که توسط alexander khoroshavin برای کامپیوتر منتشر شده است. این بازی یک بازی آموزشی و معمایی در رابطه با برنامه نویسی است که همراه با خود داستانی جذاب دارد و با این که در ابتدا ساده به نظر می رسد، هر مرحله از آن موانع خاص خود و روش و مکانیک هایی جدید دارد و با سپری هر مرحله شما از قوانین برنامه نویسی پیشرفته تری استفاده می کنید و این باعث می شود که قطعاً بیشتر در رابطه با برنامه نویسی و الگوریتم یاد بگیرید. اگر شما نیز از آن دسته از افرادی بوده اید که همیشه دوست داشتید برنامه نویسی را آغاز کنید اما فکر می کردید که فهمیدن آن سخت است یا این که زمان کافی برای یادگیری برنامه نویسی را ندارید و یا به هر دلیل دیگری سراغ برنامه نویسی نرفته اید، این بازی می تواند نقطه شروع بسیار خوبی برای شما باشد. ع بازی algotica-iteration-1-www.freegames.ir بازی algotica iteration 1 نسخه hi2u برای pc ادامه مطلب یکی از زمینه هایی که سایت پی ال سی وان در آن فعالیت دارد ، بخش برنامه نویسی است . کل پروژه ها توسط مدیر سایت انجام شده و از این نظر کاملا منحصر به فرد است و سورس هیچ برنامه ای از جایی کپی برداری نمی شود . در ضمن کلیه این برنامه ها به همراه آموزش هستند . پروژه برنامه نویسی متلب, matlab simulink, سفارش برنامه متلب, matlab, برنامه matlab بنا به درخواست دوستان گرامی ، قسمت برنامه نویسی نرم افزار متلب نیز در سایت پی ال سی وان راه اندازی شده است . البته بنده علاوه بر نرم افزار های plc موجود در سایت و مطلب به نرم افزار های دیگر هم مسلط هستم که به زودی تعدادی نمونه پروژه در سایت قرار خواهم داد . پروژه برنامه نویسی متلب, matlab simulink, سفارش برنامه متلب, matlab, برنامه matlab سفارش پروژه matlab از هم اکنون آغاز خواهد شد و طی روزهای آتی با کم شدن حجم کارهای بنده ، برنامه نویسی آن شروع خواهد شد . شماره تماس جهت هماهنگی پروژه matlab : 09112754501 موفق باشید . اختصاصی از فایل هلپ پاو وینت برنامه نویسی با کامپیوتر پایه با و پر سرعت .
پاو وینت برنامه نویسی با کامپیوتر پایه
پاو وینت برنامه نویسی با کامپیوتر پایه لینک پرداخت و در "پایین مطلب"فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)تعداداسلاید:38•کد دودوئی–فرم واقعی دستورات حافظه، که اجرا می شوند. •کد مبنای هشت یا شانزده–معادل کد دودوئی که به این مبناها تبدیل شده است.•کد نمادین – برنامه نوشته شده به زبان اسمبلی–استفاده ازنمادها جهت بخشهای مختلف مختلف دستورات •کد دستورالعمل ، آدرس و ...–فرم نمادین دستور به فرم دودوئی آن تبدیل می شود.•زبان های برنامه نویسی سطح بالا–هر دستور به تعدادی از دستورات دودوئی ترجمه می شود.
با
پاو وینت برنامه نویسی با کامپیوتر پایه
اختصاصی از فایل هلپ پاو وینت برنامه نویسی با کامپیوتر پایه با و پر سرعت .
پاو وینت برنامه نویسی با کامپیوتر پایه
پاو وینت برنامه نویسی با کامپیوتر پایه لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد اسلاید:38فرم های مختلف یک برنام د دودوئیفرم واقعی دستورات حافظه، که اجرا می شوند. کد مبنای هشت یا شانزدهمعادل کد دودوئی که به این مبناها تبدیل شده است.کد نمادین – برنامه نوشته شده به زبان اسمبلیاستفاده ازنمادها جهت بخشهای مختلف مختلف دستورات کد دستورالعمل ، آدرس و ...–فرم نمادین دستور به فرم دودوئی آن تبدیل می شود.•زبان های برنامه نویسی سطح بالا–هر دستور به تعدادی از دستورات دودوئی ترجمه می شود.
با
پاو وینت برنامه نویسی با کامپیوتر پایه
یادگیری یک زبان برنامه نویسی دید ما را به علم کامپیوتر بسیار گسترده تر می کند. از طرفی برنامه نویسی نحوه فکر را به ما می آموزد. عمومیت زبان ++c در میان زبان های برنامه نویسی بسیار بالا است و می تواند به عنوان اولین زبان نیز یاد گرفته شود و به پیش نیاز دیگر احتیاج نباشد. برنامه نویسی به زبان ++c نسبت به c دارای قدرت بیشتری است. کارهایی می . در این جا سه روش برنامه نویسی در ویندوز بدون نیاز به برنامه اضافی را به شما معرفی میکنیم. 1 - برنامه نویسی بتچ این نوع برنامه نویسی در واقع همان دستورات داس است که تک به تک در خط فرمان اجرا میشوند.کافیست دستورات داس خود را در notepad نوشته و سپس با فرمت bat یا cmd ذخیره کنید. مثلا دستور echo hello که باعث نمایش پیغام hello میشود. 2 - برنامه نویسی ویژوا. خارج شدن از یک حلقه نامحدود در زبان برنامه نویسی c


a cl =
وقتی که شروع به استفاده از حلقه ها در زبان برنامه نویسی c می کنید، لذت برنامه نویسی را تجربه می کنید و همچنین ترس از حلقه های بی پایان و نامحدود. این حلقه ها تا ابد ادامه پیدا می کنند برای اینکه برنامه نویس آن فراموش کرده است که راه وجی برای حلقه بگذارد یا هنوز برنامه با شرط. هر شخصی میتواند با داشتن اطلاعات کمی در این زمینه، یادگیری برنامه نویسی را آغاز کند. اما یادگیری صحیح و آسان به منبع معتبر بستگی دارد. در این مطلب تصمیم گرفتیم تا برخی از بهترین سایت های آموزش برنامه نویسی… قرارگیری زبان برنامه نویسی سوئیفت در بین ۱۰ زبان برتر جهان
برطبق آ ین رتبه‌بندی زبان‌های برنامه‌نویسی، اکنون سوئیفتِ اپل با رشدی چشمگیر، در بین ۱۰ زبان برنامه‌نویسی برتر دنیا قرار گرفته است. به همت سون لرن و با حمایت شرکت های معتبر، اولین دوره ی تضمینی و استخدامی آموزش صفر تا صد برنامه نویسی لاراول برگزار می شود. گویا آی تی – دوره ی برنامه نویسی لاراول به صورت تضمینی با حضور علاقه مندان به برنامه نویسی وب، دانشجویان و کارمندان it در تاریخ ۱۸ آذر ۹۶ برگزار می شود. تضمین کیفیت و برگرداندن کامل هزینه در صورت[ادامه مطلب] اختصاصی از ژیکو برنامه نویسی با ++ c -قسمت دوم تحلیل اولین برنامه با و پر سرعت .
برنامه نویسی با ++ c -قسمت دوم تحلیل اولین برنامه
 برنامه نویسی با ++ c -قسمت دوم تحلیل اولین برنامه در این درس اولین گام در برنامه نویسی و شناخت برنامه و محیط برنامه نویسی سی را خواهیم برداشت. اولین برنامه را می نویسیم آن را تحلیلی می کنیم و آن را کامپایل کرده و برنامه نهایی رو میسازیم.
با
برنامه نویسی با ++ c -قسمت دوم تحلیل اولین برنامه
اختصاصی از نیک فایل پاو وینت رشته کامپیوتر با عنوان زبان برنامه نویسی python با و پر سرعت .
پاو وینت رشته کامپیوتر با عنوان زبان برنامه نویسی python
پاو وینت رشته کامپیوتر با عنوان زبان برنامه نویسی python پاو وینت رشته کامپیوتر با عنوان زبان  برنامه نویسی pythonدر سال 1990 توسط guido van rossum ساخته شد .در سال 1991 گسترش یافت .از ابتدا کد باز ) open source ) بود .زبان کنترل  زبان با سهولت کاربرد  اسکریپت چیست ؟برنامه های مربوط به سیستم عامل که اغلب از طریق کنسول خط فرمان اجرا می شوند ؟ و کار هایی از جمله پردازش فایل های متن و اجرای برنامه های دیگر را بر عهده دارند .
و...
در 31 اسلاید
قابل ویرایش
با
پاو وینت رشته کامپیوتر با عنوان زبان برنامه نویسی python
اختصاصی از سورنا فایل برنامه نویسی میکرو با و پر سرعت .
برنامه نویسی میکرو
برنامه نویسی میکرو فارسی نوشتن بر روی lcd کاراکتری با کمک atmega32
با
برنامه نویسی میکرو
حتما شما که به دنبال این برنامه اومده اید با زبان برنامه نویسی پایتون آشنایی دارید پس وقتتون رو نمیگیرم. این برنامه زبان پایتون نسخه 3.6.0 هست و کمی با نسخه های قبلیش فرق داره برای یادگیری پایتون برنامه python learn رو توصیه میکنم که بزودی لینکش رو قرار میدم یا میتونید از play store ش کنید!


حجم برنامه: 30 mb لینک
قابل توجه عزیزانی که درس برنامه نویسی کامپیوتر را در ترم تابستان اخذ نموده اند، امتحان عملی این درس روز 3شنبه مورخ 1393/5/28 ساعت 10-8 صبح کلاس 102 و امتحان تئوری نیز در تاریخ مقرر برگزار می گردد. همچنین عملیات ژئودزی 2 نیز در روز مورخ 1393/5/28 ساعت 10-12 برگزار می گردد. پاو وینت آماده با موضوع اندروید تعداد اسلاید ۳۰ اسلاید فهرست مطالب ارائه شده در این پاو وینت به شرح زیر است مقدمه اندروید چیست؟ آیا اندروید فقط برای گوشی های تلفن همراه است؟ وسایل اندرویدی چه قابلیت هایی دارند؟ همه چیز درباره پیشرفت اندروید زبان های برنامه نویسی اپلیکشن های اندروید چطور برنامه نویسی را شروع کنیم؟ برنامه نویسی ان. چشم اندازی به فعالیت های شرکت فراتحلیل گران وستا غرب : 1:واگذاری اینترنت پرسرعت adsl2 تا سرعت10m بدون هیچگونه ممنوعیت 2 : بزرگترین تولید و توزیع کننده کاغذ های a4 در برندهای xerox-copymax-perfect-suncopy 3 : دارای تیم برنامه نویسی و شبکه بسیار قوی در سطح کشور 4 : بهترین در انجام پروژه های برنامه نویسی و شبکه و کامپیوتر 5 : اولین شرکت آموزش شبکه و برنامه نو. برنامه نویسی matlab همراه با gui و c/c++ و جعبه ابزار های تخصصی نویسندگان: محمد فتحی، فرینا زمانی اسگویی انتشارات: کانون نشر علوم و انتشارات آترا این کتاب بصورت خودآموز نوشته شده است و در ابتدای هر فصلِ سال، اکثر مباحث آن در دوره های مقدماتی و پیشرفته ی مطلب توسط مولف آن در موسساتی مانند جهاد ی کبیر تدریس می شود. این کتاب از چندین بخش تشکیل شده است که عبارتند از: در بخش اول تئوری برنامه نویسی مطرح شده است و کار با if، for، while، break، plot و ...، کار با توابع function، کار با جعبه ابزار سمبولیک و الگوریتم های بازگشتی تشریح می گردد. در این راستا مثال های بسیار زیادی حل شده است که قسمتی از آن حاصل تجربیات نویسنده در برنامه نویسی و قسمت دیگر از کتاب های مرجع برنامه نویسی و سایت های معتبر جمع آوری شده است و با افزودن توضیحات در کتاب آمده است. در بخش دوم کتاب، بطور کامل gui بصورت گرافیکی و برنامه نویسی تشریح شده است و در مورد کالبک ها بحث اساسی شده است. در انتها نیز در مورد ساخت فایل های اجرایی exe مثال های فراوانی آمده است. در بخش سوم کتاب در مورد ارتباط مطلب با دیگر نرم افزارها مانند ا ل، notepad، فایل های mat، ارتباط با c/c++ توضیحات زیادی بیان شده است. در بخش چهارم کتاب در مورد هوش شامل ژنتیک الگوریتم، فازی و شبکه عصبی از دیدگاه یک ، مطالبی آمده است و به دور از کلی گویی های متداول در کتب هایی از این خانواده، با ذکر مثال های کاربردی، به حل با نرم افزار مطلب پرداخته شده است. دوره ی تضمینی و استخدامی آموزش صفر تا صد برنامه نویسی لاراول
دوره‌ی برنامه‌نویسی لاراول به‌صورت تضمینی با حضور علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی وب، دانشجویان و کارمندان it در تاریخ ۱۸ آذر ۹۶ برگزار می‌شود. اموزش برنامه نویسی asp.net در کرج اموزش برنامه نویسی asp در اموزشگاه یا محل شما با مناسبترین قیمت و تضمین انجام پروزه توسط خود شمااموزش های ما به صورت کاملا پروژه محور و به صورت خصوصی با شهریه عمومی انجام می پذیرد که شامل دو دوره تحت وب که شامل: 5 css3 jquery ajax javascript #c sql server در 60 ساعت در دو بخش web asp .net یا asp mvc انجام میگردد. تحت ویندوز: c# wpf sql server . اختصاصی از یارا فایل آموزش برنامه نویسی به زبان c با ابزار های تحت ویندوز با و پر سرعت .
آموزش برنامه نویسی به زبان c با ابزار های تحت ویندوز
آموزش برنامه نویسی به زبان c با ابزار های تحت ویندوز آموزش برنامه نویسی به زبانc با ابزار های تحت ویندوز.... آموزش کاملا اختصاری و کامل ... آموزش مبتدی تا حرفه ای برنامه نویسی به زبان c.... آموزش در سایت های دیگر بالای 200هزار تومان
با
آموزش برنامه نویسی به زبان c با ابزار های تحت ویندوز
درس معماری کامپیوتر از دروس اصلی رشته های کامپیوتر و برق می باشد که در برخی از دانشکده ها با نام ساختار و زبان ماشین تدریس می شود این درس 3 واحدی بوده و از مواد اصلی کنکور ارشد تی و آزاد در مجموعه ی کامپیوتر می باشد. مهمترین سرفصل های درس شامل موارد زیر میشود: 1. مروری بر چند مدار مجتمع متداول مثل 138 ،244 ،373- شرح buffer tristate,، ایده باس و امکا. برای برنامه نویسی طراحی سایت چند زبان وجود دارد؟ برنامه نویسی طراحی سایت شاید شما هم دوست دارید وارد حوزه برنامه نویسی طراحی سایت شوید ولی نمی دانید از کجا باید شروع کنید و کدام زبان برنامه نویسی را یاد بگیرید تا بهتر بتوانید وارد این حوزه خیلی شلوغ شوید که همه دوست دارند وارد این کار شوند و فکر می کنند پول خوبی در برنامه نویسی است بله هست به شرطی که در برنامه نویسی تجربه لازم رو داشته باشید و بتوانید آن چیز که نیاز مشتری هست را پیاده سازی کنید خوب حالا برای اینکه بتوانیم برنامه نویسی تحت وب انجام دهیم چه زبان هایی را باید بلد باشیم تا یک برنامه نویس تحت وب شویم البته زبان های برنامه نویسی بسیار زیاد هستند ولی ما چند تا از مهمترین ها را به شما می گوییم ادامه مطلب خیلی راحت و بدون دردسر بدون نیاز به کد نویسی های سنگین فقط با کشیدن اجسام به داخل برنامه بازی خود را بسازید برای آموزش به پست (برنامه سازی بدون نیاز به برنامه نویسی) بروید آموزش برنامه نویسی را با بازی سازی داخل هم کنید زیرا نرم افزاری که در آن آموزش داده شده قابلیت ساخت برنامه ، بازی ، و ماکت های نمایشی را فراهم میسازد. همان طور که میدانید برنامه ی aide در ایران قابلیت فعال سازی ندارد اما شما می توانید برای فعال سازی aide و برنامه نویسی اندروید در گوشی خود ، یک پیامک با اسم aide برای 09359083253 بفرستید و روش برنامه نویسی را به صورت پیامک دریافت کنید و در صورت رضایت یک شارژ هزارتومانی به شماره ارسال کنید همچنین می توانید سوالات خود را در این زمینه از قبیل برنا. برنامه نویسی excel برای vba نویسنده:مهدی شهنازی
ناشر: خدمات نشر کیان رایانه سبز تاریخ نشر:1387
قیمت :50000 ریال اطلاعات کامل کتاب در ادامه مطلب ------------------------------------------------------------- برای تهیه این کتاب (و کتابهای آموزش طراحی گرافیک با کامپیوتر ، آموزش فتوشاپ p oshop به کتابفروشی زیتون اصفهان خیابان آمادگاه فروشگاه کتاب زیتون تلفن : 3-32222962 - 031 مراجعه فرمائید. تصور کنید که در یک شرکت تعداد زیادی از برنامه نویس ها مشغول برنامه نویسی بر روی ماژول ها میباشند . حالا اگر هر یک از این برنامه نویس ها شیوه های برنامه نویسی خود را اختراع کنند چه پیش می آید ؟! مدیریت سورس کد امکان ناپذیر میشود و نگهداری از ان کد در اینده بسیار مشکل خواهد شد . بنابراین برنامه نویسی استاندارد بسیار ضروری است .
در این. مقدمه از اینکه رایانه ی جدید و پر زرق و برق شما مانند یک ح ون کار می کند خیلی ناامید شده اید؟ ممکن است مشکل از سخت افزار کامپیوتر نباشد. شاید برنامه های اضافی که توسط سازندگان روی سیستم نصب شده اند سیستم جدید شما را آهسته و کند کرده اند با کمی تحقیق و استفاده از برنامه های نصب شده روی کامپیوتر، می توانید خود را از شر برنامه هایی که حاف.
مشاغل مربوط به علوم کامپیوتر، به خصوص حوزه برنامه‎نویسی، هر روزه با نیاز فزاینده ای مورد درخواست شرکت ها، صنایع و کارفرمایان هستند. البته، این موضوع چندان دور از ذهن هم نیست؛ چرا که ما هم اکنون در عصر اطلاعات زندگی می کنیم و مهم ترین مولفه و ابزار این عصر، کامپیوترها هستند؛ کامپیوترهایی که اساسا بدون آن ها، این عصر وجود نمی داشت و برای توسعه فناوری در این عصر نیز، مهم ترین مسیر از دل دنیای کامپیوتر می گذرد. به خصوص که بررسی ها نشان می دهند با افزایش نفوذ ی نرم افزار در حوزه های مختلف ب و کار، سرعت افزایش موقعیت های شغلی برنامه نویسی در حال پیشی گرفتن از سرعت رشد تعداد برنامه نویسان تعلیم دیده در ها و موسسات فنی است.
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] با سلام عزیزان امروز میخوایم بحثمون رو به طرف برنامه نویسی و ساختار های آن بکشیم. تو این قسمت تفاوت برنامه نویسی با ساختار ساخت یافته و برنامه نویسی با ساختار شی گراء رو مورد بحث قرار میدیم. فایل مربوط به تفاوت این ساختارها رو میتونید در ادامه مطلب کنید.
نام کتاب :طراحی و ایجاد برنامه های کارت هوشمند با استفاده از زبان جاوا


نویسنده : اووه هانسمان / نویسنده : مارتین اس. نیکلوس / نویسنده : توماس شاک / نویسنده : اچیم اشنایدر / نویسنده : فرانک سلیگر /

مترجم : نیما جوینده آ ار / مترجم : حسن کمالو

ناشر: علوم انتظامی ناجا
قیمت: 10000 تومان
مشخصات:
312 صفحه , ی (شومیز) , .