برنامه ای مشابه صندلی داغ دارم معاون سیما یت داد

به نقل از خبرگزاریها در مورد برنامه ای مشابه صندلی داغ دارم معاون سیما یت داد : نشست خبری پیرامون معرفی برنامه های تلویزیونی در تابستان 96 با حضور میرباقری معاون سیما برگزار شد. تسنیم نوشت: به هنگام ورود به سازمان صدا و سیما برای ضبط برنامه تلویزیونی، درباره برنامه عملی خود درخصوص رونق تولید، وج از رکود و حل بیکاری گفت: یک برنامه مدون دارم که آن را منتشر می کنم. معاون سیما گفت: صد درصد از فعالیت های تولیدی سریال ها در حوزه سیما انجام می شود و بخشی از ایستگاه های اول که مطالعه، تحقیق و بررسی است در حوزه طرح و برنامه صورت می گیرد و طرح و برنامه در حوزه ساخت ورودی ندارد. معاون سیما گفت: تا قبل از این اسپانسرها روی برنامه های نمایشی سرمایه گذاری می د، چراکه مخاطبان بیشتری داشت. اما در حال حاضر می خواهیم مخاطبان و اسپانسرها را به سمت برنامه های خانواده محور هدایت کنیم. همشهری آنلاین: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی آزاد ی از برنامه این برای حذف رشته های مشابه و موازی در واحدهای مجاور آزاد خبر داد. مرتضی میرباقری، معاون سیما تاکید کرد در هر مقطع که برنامه ها در شبکه ۴ رونق گرفته، استقبال جامعه مخاطب در آن بی نظیر بوده است. میرباقری معاون سیما، در یادداشتی به طراحی، برنامه ریزی و تولید برنامه های متنوع در مناسبت های ملی و مذهبی اشاره کرد. تشریح ویژه برنامه های سیما با حضور مرتضی میرباقری معاون سیما و نمایندگان رسانه های جمعی برگزار شد. به هنگام ورود به سازمان صدا و سیما برای ضبط برنامه تلویزیونی، درباره برنامه عملی خود درخصوص رونق تولید، وج از رکود و حل بیکاری گفت: یک برنامه مدون دارم که آن را منتشر می کنم. در برنامه «هفت» که شب پخش شد، مجری و مهمان برنامه با حمله به اصحاب رسانه، آنها را «خیلی بی تربیت» و «نادان» عنوان د، این در حالی است که معاون سیما چند روز پیش از رویه این برنامه انتقاد و بر وم اصلاح آن تأکید کرده بود. در آستانه ماه مبارک رمضان میرباقری معاون سیما از تولید و پخش برنامه هایی متناسب با این ماه در شبکه های تلویزیونی خبر داد. مدیرشبکه یک سیما گفت: سازمان صدا وسیما همین امروز هم آماده است در هر ساعت و برنامه ای که آقای معاون اول رئیس جمهور بخواهد میزبان وی باشد. تشریح ویژه برنامه های سیما با حضور مرتضی میرباقری معاون سیما و نمایندگان رسانه های جمعی آغاز شد. معاون سیما با حضور در پشت صحنه دو مجموعه نمایشی سال آینده از نزدیک با عوامل تولید گفت و گو کرد. نشست خبری اعلام ویژه برنامه های نوروزی شبکه های سیما، با حضور میرباقری معاون سیما و برخی مدیران شبکه های تلویزیونی در حال برگزاری است. خبرگزاری صداوسیما: حجت ال به هنگام ورود به سازمان صدا و سیما برای ضبط برنامه تلویزیونی، درباره برنامه عملی خود درخصوص رونق تولید، وج از رکود و حل بیکاری گفت: یک برنامه مدون دارم که آن را منتشر می کنم ...
خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی کشور در برنامه گفتگوی ویژه خبری یکشنبه شب شبکه دو سیما با بیان اینکه ت تلاش می کند آثار اصلاح قیمت حامل های انرژی با شیب ملایم باشد افزایش کرایه ها پیش از زمان مقرر را تخلف ذکر کرد و از برنامه ریزی برای تدوین بسته های حمایتی حمل و نقل عمومی شهری خبر داد.
مدیریت پنج ماهه فاطمی امروز پایان میابد تا جایگزین وی «سادات زهرایی» شود.وی پیش از این معاون ولی امر(عج) و از اعضای موثر قدس بوده است. تیر ماه سالجاری عزت الله ضرغامی رییس سابق صدا و سیما سید عباس فاطمی نویسی که پیش از این مدیر کل طرح و برنامه ریزی نظارت سیما و تهیه کننده چند سریال و مجموعه تاثیر گذار در سازمان صدا و سیما بود را به عن. مرتضی میرباقری معاون سیما در بازدید از پشت صحنه سریال «در جستجوی آرامش» کیفیت برخی نامه هایی که به دستشان می رسد را پایین و فاقد تعمق کافی دانست. معاون سیما گفت: «ماه عسل ۹۶» از نظر کمی و کیفی نسبت به سال های گذشته رشد شایانی داشته است و ۷۰ درصد مردم به تماشای این برنامه نشستند که در نوع خود یک رکورد به حساب می آید. معاون امور استان‏ های سازمان صدا و سیما، دستورالعمل اجرایی برنامه ‏سازی دهه مبارک فجر را به مراکز استان ‏ها ابلاغ کرد. مرتضی میرباقری، معاون سیمای رسانه ملی، سید غلامرضا میرحسینی را به سمت مشاور اجرایی معاونت سیما منصوب کرد. تعطیلی دومین برنامه پرطرفدار سیما سیاست حذف برنامه های پرطرفدار تلویزیون به برنامه های مذهبی هم رسیده و حالا خبر از متوقف شدن پخش برنامه معارفی «این شب ها» با اجرای علی درستکار به گوش می رسد؛ خبری که اکنون صدای اعتراض مجری این برنامه را بلند کرده و او از مدیران صدا و سیما به دلیل حذف این برنامه مذهبی انتقاد نموده است. http://www.afkarnews.ir/images/docs/000444/n00444969-b.jpg به گزارش افکارخبر، چند ماه دیگر، محمد سرافراز یک سالگی مدیریتش در صدا و سیما را جشن می گیرد؛ مدیری که چند هفته پیش در پاسخ به خبرنگاری که از او در خصوص نمره ای که خودش به عملکرده ده ماه اش در صدا و سیما می دهد، گفته بود: «این مسأله را شما باید پاسخ بدهید که آیا راضی بوده اید، چرا که صدا و سیما هر کاری که انجام می دهد از تلویزیون پخش می کند. ما در این مدت ۱۰ ماهه برنامه هایی که مورد رضایت مخاطبان باشد را پخش کردیم. ما طی این مدت در حوزه و سریال و همچنین برنامه هایی مثل «خندوانه» ایجاد شور و نشاط برای مردم را هدف قرار دادیم».

بنا به سخنان سرافراز، نماد عملکرد او در این ده ماه را باید برنامه پرمخاطب خندوانه بدانیم؛ برنامه ای که یک جای خالی بزرگ را در صدا و سیمای ما پر و مخاطبان زیادی را با خود همراه کرد. اما خندوانه همه ماجرای نیست. اگر بخواهیم عملکرد ده ماهه محمد سرافراز را در صدا و سیما بررسی کنیم، علاوه بر راه اندازی برنامه جذ چون خندوانه، با حذف برنامه های پرمخاطبی هم در صدا و سیما مواجه می شویم؛ برنامه هایی با سابقه چندین و چند ساله که مخاطبان پروپا قرصی داشتند و یکی از عوامل جذ ت تلویزیون بودند. در ابتدا و با حذف دو برنامه رادیو هفت و دستان، این تصور ایجاد شده بود که برنامه های فرهنگی از این دست در سیاست گذاری های محمد سرافراز جایی ندارند؛ اما با حذف برنامه مذهبی «این شب ها»، مشخص شد که این حذف ها چندان هم از الگوی ی انی پیروی نمی کند.

برنامه این شب ها با اجرای علی درستکار از رمضان سال ۱۳۸۷ در شبکه یک کارش را آغاز کرد و در این هفت سالی که از پخش اش می گذشت، جای خود را میان علاقه مندان به برنامه های مذهبی پیدا کرده بود. آ ین قسمت این برنامه هم رمضان امسال روی آنتن رفت و بعد از آن دیگر خبری از آن نشد. معاون سیما در پاسخ به این سوال که چرا صداوسیما به موفقیت فرهادی نپرداخت، افزود: ما همان زمانی که خبر منتشر شد در برنامه فرمول یک خبر را پخش کردیم و در برنامه های مختلف هم که همچنان ادامه دارد به این خبر و موفقیت پرداختیم. تعطیلی دومین برنامه پرطرفدار سیما سیاست حذف برنامه های پرطرفدار تلویزیون به برنامه های مذهبی هم رسیده و حالا خبر از متوقف شدن پخش برنامه معارفی «این شب ها» با اجرای علی درستکار به گوش می رسد؛ خبری که اکنون صدای اعتراض مجری این برنامه را بلند کرده و او از مدیران صدا و سیما به دلیل حذف این برنامه مذهبی انتقاد نموده است. http://www.afkarnews.ir/images/docs/000444/n00444969-b.jpg به گزارش افکارخبر، چند ماه دیگر، محمد سرافراز یک سالگی مدیریتش در صدا و سیما را جشن می گیرد؛ مدیری که چند هفته پیش در پاسخ به خبرنگاری که از او در خصوص نمره ای که خودش به عملکرده ده ماه اش در صدا و سیما می دهد، گفته بود: «این مسأله را شما باید پاسخ بدهید که آیا راضی بوده اید، چرا که صدا و سیما هر کاری که انجام می دهد از تلویزیون پخش می کند. ما در این مدت ۱۰ ماهه برنامه هایی که مورد رضایت مخاطبان باشد را پخش کردیم. ما طی این مدت در حوزه و سریال و همچنین برنامه هایی مثل «خندوانه» ایجاد شور و نشاط برای مردم را هدف قرار دادیم».

بنا به سخنان سرافراز، نماد عملکرد او در این ده ماه را باید برنامه پرمخاطب خندوانه بدانیم؛ برنامه ای که یک جای خالی بزرگ را در صدا و سیمای ما پر و مخاطبان زیادی را با خود همراه کرد. اما خندوانه همه ماجرای نیست. اگر بخواهیم عملکرد ده ماهه محمد سرافراز را در صدا و سیما بررسی کنیم، علاوه بر راه اندازی برنامه جذ چون خندوانه، با حذف برنامه های پرمخاطبی هم در صدا و سیما مواجه می شویم؛ برنامه هایی با سابقه چندین و چند ساله که مخاطبان پروپا قرصی داشتند و یکی از عوامل جذ ت تلویزیون بودند. در ابتدا و با حذف دو برنامه رادیو هفت و دستان، این تصور ایجاد شده بود که برنامه های فرهنگی از این دست در سیاست گذاری های محمد سرافراز جایی ندارند؛ اما با حذف برنامه مذهبی «این شب ها»، مشخص شد که این حذف ها چندان هم از الگوی ی انی پیروی نمی کند.

برنامه این شب ها با اجرای علی درستکار از رمضان سال ۱۳۸۷ در شبکه یک کارش را آغاز کرد و در این هفت سالی که از پخش اش می گذشت، جای خود را میان علاقه مندان به برنامه های مذهبی پیدا کرده بود. آ ین قسمت این برنامه هم رمضان امسال روی آنتن رفت و بعد از آن دیگر خبری از آن نشد.

مدیرشبکه یک سیما در واکنش به سخنان امروز معاون اول رئیس جمهور مبنی بر اینکه صداوسیما به او فرصت… ایسنا نوشت: برنامه متن و حاشیه دعوت خود از سیدعباس عراقچی معاون امور خارجه برای حضور در برنامه امشب را پس گرفت. میرباقری معاون سیما با حضور در شهرک تلویزیونی سینمایی، از مراحل تصویربرداری و تولید مجموعه های نمایشی بازدید کرد. برنامه «بوم گرد» شبکه چهار سیما، این هفته میزبان محمدحسن طالبیان، معاون میراث فرهنگی می شود. یک نشریه محلی یی می گوید معاون اول رئیس جمهور این کشور وقتی فرماندار ایندیانا بوده، جرمی مشابه هیلاری کلینتون مرتکب شده و از ایمیل شخصی برای کارهای تی استفاده کرده است. محسن تقوی زنوز با اشاره به برنامه های تلویزیونی نامزدهای ریاست جمهوری در سال 96 گفت: مثل سال 92 قرار است برنامه هایی با فرمت های مختلف از نامزدهای ریاست جمهوری برنامه ضبط شود؛ تا جایی که اطلاع دارم؛ دو برنامه فقط اختصاص دارد به نامزد بدون حضور مجری و نامزد رو به دوربین برنامه خواهد داشت و صحبت خواهد کرد. مرتضی میرباقری معاون سیما و کرمی رئیس مرکز سیما ، روز گذشته (شنبه 4 آذرماه) با حضور در دفتر پروژه «سلمان فارسی» در جریان مراحل پیشرفت آن قرار گرفتند. مسابفات آسایی کره جنوبی به صورت hd پوشش داده می شود 19-488.jpg معاون رئیس رسانه ملی در امور سیما از مطالعه برای راه اندازی ده شبکه ورزشی در آینده خبر داد و گفت: برای تحقق این مهم همراهی همه نهادهای مربوطه از جمله ت و مجلس لازم است. به گزارش روابط عمومی سیما، علی دار در آیین تجلیل از برنامه های برتر ورزشی رسانه ملی در سال 93 با اشاره به اهمیت ورزش در سلامت و نشاط جامعه ، از همه افراد و اقشار سرمایه گذار خواست برای توسعه ورزش وارد میدان شوند.

دار در ادامه با اشاره به حضور موثر صدا و سیما در عرصه های ورزشی و پوشش حداکثری آن گفت: رسانه ملی در مسابقات جام جهانی فوتبال یار دوازدهم و حامی تیم ملی فوتبال ایران بود و به همه تعهداتش برای حمایت از ورزش عمل کرد

معاون سیما با قدردانی از استقبال کم نظیر مردم از برنامه های ورزشی به ویژه برنامه 2014 ارسال بیش از 150 میلیون پیامک به این برنامه را نشانگر اقبال گسترده مردم به آن دانست.

معاون سیما تصریح کرد : سازمان صدا و سیمای ایران بر خلاف دیگر کشورهای آسیایی که حتی تیم ملی شان در این مسابقات حضور داشت، با افتخار هر 64 بازی مسابقات جام جهانی را یداری و پخش کرد و این یکی دیگر از مجموعه خدمات رسانه ملی برای مشتاقان و جامعه ورزش بود. معاون سیما در جلسه ای با حضور سازندگان مجموعه تلویزیونی «سلمان فارسی» در جریان آ ین جزئیات ساخت این سریال فا تاریخی قرار گرفت. معاون سیما در بازدید از پشت صحنه سریال «نفس» از روند رو به رشد تولیدات نمایشی در سیما خبر داد. امنیت داخلی گفته گروه های تروریستی و القاعده در حال برنامه ریزی برای انجام حملاتی مشابه ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ در هستند. امنیت داخلی گفته گروه های تروریستی و القاعده در حال برنامه ریزی برای انجام حملاتی مشابه ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ در هستند. مرتضی میرباقری معاون سیما از پشت صحنه سریال «گمشدگان» به کارگردانی رضا کریمی بازدید کرد. نشست خبری تشریح برنامه های تابستانی تلویزیون با حضور معاون سیما برگزار شد. علی دار ، معاون امور استان های صدا و سیما اعلام کرد که لازم است با خبری به زبان محلی در رادیو و تلویزیون های استانی گنجانده شود. معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد گفت: صادرات بخش کشاورزی تا انتهای دی ماه به لحاظ وزنی ۲۷. ۴۵ درصد و از نظر ارزشی ۴. ۳ درصد نسبت به مدت مشابه سال ۹۴ افزایش دارد. معاون راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از رشد ۱۲ درصدی سفرهای نوروزی ۹۶ تا تاریخ ۵ فروردین نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: این افزایش موجب بالا رفتن میزان توزیع در جاده ها شده به طوری… معاون سازمان فضایی ایران از برنامه ریزی برای تامین «منظومه ناوبری مختص ایران» مشابه gps (سامانه موقعیت یاب جهانی) خبر داد. معاون گردشگری کشور گفت: استقرار نظام جامع آمار گردشگری و ایجاد نظام جامع مانیتورینگ از جمله برنامه های معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی است. مسکو - ایرنا - محمود واعظی ارتباطات و فناوری اطلاعات و ایگور شووالف معاون اول نخست روسیه امروز (دوشنبه) برنامه سفر پیش روی رئیس ایران به مسکو و مذاکره با ولادیمیر پوتین… حمید ابوطالبی، معاون دفتر رئیس جمهور در صفحه خود در ، گزارشی از جلسه دیروز گزارش حادثه پلاسکو در حضور ریاست جمهوری، منتشر کرد. معاون حقوقی رئیس جمهور با انتقاد از رویه صدا و سیما در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری گفت: صدا و سیما به رقیب تبدیل شده است. مسابقات آسیایی کره جنوبی به صورت hd پوشش داده می شود http://media.isna.ir/content/20-411.jpg/4 معاون رئیس رسانه ملی در امور سیما از مطالعه برای راه اندازی ده شبکه ورزشی در آینده خبر داد و گفت: برای تحقق این مهم همراهی همه نهادهای مربوطه از جمله ت و مجلس لازم است. به گزارش روابط عمومی سیما، علی دار در آیین تجلیل از برنامه های برتر ورزشی رسانه ملی در سال 93 با اشاره به اهمیت ورزش در سلامت و نشاط جامعه ، از همه افراد و اقشار سرمایه گذار خواست برای توسعه ورزش وارد میدان شوند.

دار در ادامه با اشاره به حضور موثر صدا و سیما در عرصه های ورزشی و پوشش حداکثری آن گفت: رسانه ملی در مسابقات جام جهانی فوتبال یار دوازدهم و حامی تیم ملی فوتبال ایران بود و به همه تعهداتش برای حمایت از ورزش عمل کرد

معاون سیما با قدردانی از استقبال کم نظیر مردم از برنامه های ورزشی به ویژه برنامه 2014 ارسال بیش از 150 میلیون پیامک به این برنامه را نشانگر اقبال گسترده مردم به آن دانست.

معاون سیما تصریح کرد : سازمان صدا و سیمای ایران بر خلاف دیگر کشورهای آسیایی که حتی تیم ملی شان در این مسابقات حضور داشت، با افتخار هر 64 بازی مسابقات جام جهانی را یداری و پخش کرد و این یکی دیگر از مجموعه خدمات رسانه ملی برای مشتاقان و جامعه ورزش بود. مدیر کل روابط عمومی صدا و سیمای ایران تصویری از خود به همراه میرباقری معاون سیما در محل کارش را در اینستاگرام منتشر کرد. معاون رئیس جمهور گفت: ت تدبیر و امید در سال 95 توانست 630 هزار فرصت شغلی ایجاد کند نشان می دهد که برنامه های عملیاتی برای ایجاد 630 هزار فرصت شغلی داشت و به نتیجه هم رسید، پس می تواند با برنامه های تکمیلی این رقم را افزایش دهد.