برنامه ای مشابه صندلی داغ دارم معاون سیما یت داد

به نقل از خبرگزاریها در مورد برنامه ای مشابه صندلی داغ دارم معاون سیما یت داد : صدا و سیما شب گذشته دعوت خود از سیدعباس عراقچی معاون امور خارجه کشورمان را به بهانه اینکه باید یکی از منتقدین روبروی او در برنامه بنشیند پس گرفت و این برنامه اجرا نشد. معاون سیما در بیست و سومین قسمت ماه عسل از پشت صحنه این برنامه بازدید کرد. مرتضی میرباقری معاون سیما رسانه ملی در مورد جزییات برنامه های سازمان صدا و سیما برای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: برای تبلیغات ک داهای ریاست جمهوری در انتخابات، تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شده تا هموطنان و ک داها به خوبی در جریان دیدگاه ها و برنامه های سایر ک داها قرار بگیرند. معاون سیما گفت: تا قبل از این اسپانسرها روی برنامه های نمایشی سرمایه گذاری می د، چراکه مخاطبان بیشتری داشت. اما در حال حاضر می خواهیم مخاطبان و اسپانسرها را به سمت برنامه های خانواده محور هدایت کنیم. در برنامه «هفت» که شب پخش شد، مجری و مهمان برنامه با حمله به اصحاب رسانه، آنها را «خیلی بی تربیت» و «نادان» عنوان د، این در حالی است که معاون سیما چند روز پیش از رویه این برنامه انتقاد و بر وم… معاون سیمای رسانه ملی اعلام کرد ۸۵ درصد ایرانیان به تماشای ویژه برنامه های تحویل سال ۹۶ رسانه ملی نشستند و میزان مخاطبان برنامه ها و سریال های رسانه ملی رشد ۲۰ درصدی داشت. میرباقری معاون سیما، در یادداشتی به طراحی، برنامه ریزی و تولید برنامه های متنوع در مناسبت های ملی و مذهبی اشاره کرد. مرتضی میرباقری، معاون سیما تاکید کرد در هر مقطع که برنامه ها در شبکه ۴ رونق گرفته، استقبال جامعه مخاطب در آن بی نظیر بوده است. تشریح ویژه برنامه های سیما با حضور مرتضی میرباقری معاون سیما و نمایندگان رسانه های جمعی برگزار شد. معاون سیما با حضور در پشت صحنه دو مجموعه نمایشی سال آینده از نزدیک با عوامل تولید گفت و گو کرد. در برنامه «هفت» که شب پخش شد، مجری و مهمان برنامه با حمله به اصحاب رسانه، آنها را «خیلی بی تربیت» و «نادان» عنوان د، این در حالی است که معاون سیما چند روز پیش از رویه این برنامه انتقاد و بر وم اصلاح آن تأکید کرده بود. ایرنا نوشت: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه ورودی به بازار کار در پاییز امسال بیشتر از مدت مشابه سال قبل بود، گفت: حدود 950 هزار نفر در سه ماهه سوم سال 96 وارد بازار کار شدند. معاون امور استان های سازمان صدا وسیما با تشریح برنامه های صدا و سیما در حوزه دفاع مقدس گفت: تولید صد داستانی دفاع مقدس در برنامه ده ساله صدا و سیما در دستور کار قرار گرفته است. در آستانه ماه مبارک رمضان میرباقری معاون سیما از تولید و پخش برنامه هایی متناسب با این ماه در شبکه های تلویزیونی خبر داد. تشریح ویژه برنامه های سیما با حضور مرتضی میرباقری معاون سیما و نمایندگان رسانه های جمعی آغاز شد. معاون سیما با حضور در پشت صحنه دو مجموعه نمایشی سال آینده از نزدیک با عوامل تولید گفت و گو کرد. نشست خبری اعلام ویژه برنامه های نوروزی شبکه های سیما، با حضور میرباقری معاون سیما و برخی مدیران شبکه های تلویزیونی در حال برگزاری است. ب و کارهایی که چند جوان با الگوبرداری از نمونه های مشابه خارجی به راه انداخته اند و حالا، با مزیت های رقابتی فوق العاده در شه آنند که حمل و نقل درون شهری را به انحصار خود درآورند. اتفاقی که آن قدر سروصدا کرده که برنامه نویسان رایانه در دیگر ا را هم به صرافت نوشتن برنامه ها و اپلیکیشن های مشابه در شهر خودشان بیندازد.
خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی کشور در برنامه گفتگوی ویژه خبری یکشنبه شب شبکه دو سیما با بیان اینکه ت تلاش می کند آثار اصلاح قیمت حامل های انرژی با شیب ملایم باشد افزایش کرایه ها پیش از زمان مقرر را تخلف ذکر کرد و از برنامه ریزی برای تدوین بسته های حمایتی حمل و نقل عمومی شهری خبر داد.
یک نشریه محلی یی می گوید معاون اول رئیس جمهور این کشور وقتی فرماندار ایندیانا بوده، جرمی مشابه هیلاری کلینتون مرتکب شده و از ایمیل شخصی برای کارهای تی استفاده کرده است. در آستانه ماه مبارک رمضان میرباقری معاون سیما از تولید و پخش برنامه هایی متناسب با این ماه در شبکه های تلویزیونی خبر داد. معاون سیما گفت: «ماه عسل ۹۶» از نظر کمی و کیفی نسبت به سال های گذشته رشد شایانی داشته است و ۷۰ درصد مردم به تماشای این برنامه نشستند که در نوع خود یک رکورد به حساب می آید. تعطیلی دومین برنامه پرطرفدار سیما سیاست حذف برنامه های پرطرفدار تلویزیون به برنامه های مذهبی هم رسیده و حالا خبر از متوقف شدن پخش برنامه معارفی «این شب ها» با اجرای علی درستکار به گوش می رسد؛ خبری که اکنون صدای اعتراض مجری این برنامه را بلند کرده و او از مدیران صدا و سیما به دلیل حذف این برنامه مذهبی انتقاد نموده است. http://www.afkarnews.ir/images/docs/000444/n00444969-b.jpg به گزارش افکارخبر، چند ماه دیگر، محمد سرافراز یک سالگی مدیریتش در صدا و سیما را جشن می گیرد؛ مدیری که چند هفته پیش در پاسخ به خبرنگاری که از او در خصوص نمره ای که خودش به عملکرده ده ماه اش در صدا و سیما می دهد، گفته بود: «این مسأله را شما باید پاسخ بدهید که آیا راضی بوده اید، چرا که صدا و سیما هر کاری که انجام می دهد از تلویزیون پخش می کند. ما در این مدت ۱۰ ماهه برنامه هایی که مورد رضایت مخاطبان باشد را پخش کردیم. ما طی این مدت در حوزه و سریال و همچنین برنامه هایی مثل «خندوانه» ایجاد شور و نشاط برای مردم را هدف قرار دادیم».

بنا به سخنان سرافراز، نماد عملکرد او در این ده ماه را باید برنامه پرمخاطب خندوانه بدانیم؛ برنامه ای که یک جای خالی بزرگ را در صدا و سیمای ما پر و مخاطبان زیادی را با خود همراه کرد. اما خندوانه همه ماجرای نیست. اگر بخواهیم عملکرد ده ماهه محمد سرافراز را در صدا و سیما بررسی کنیم، علاوه بر راه اندازی برنامه جذ چون خندوانه، با حذف برنامه های پرمخاطبی هم در صدا و سیما مواجه می شویم؛ برنامه هایی با سابقه چندین و چند ساله که مخاطبان پروپا قرصی داشتند و یکی از عوامل جذ ت تلویزیون بودند. در ابتدا و با حذف دو برنامه رادیو هفت و دستان، این تصور ایجاد شده بود که برنامه های فرهنگی از این دست در سیاست گذاری های محمد سرافراز جایی ندارند؛ اما با حذف برنامه مذهبی «این شب ها»، مشخص شد که این حذف ها چندان هم از الگوی ی انی پیروی نمی کند.

برنامه این شب ها با اجرای علی درستکار از رمضان سال ۱۳۸۷ در شبکه یک کارش را آغاز کرد و در این هفت سالی که از پخش اش می گذشت، جای خود را میان علاقه مندان به برنامه های مذهبی پیدا کرده بود. آ ین قسمت این برنامه هم رمضان امسال روی آنتن رفت و بعد از آن دیگر خبری از آن نشد. معاون سیما در نشست اخیرش با خبرنگاران به پرسش هایی درباره حاشیه های اخیر تلویزیون پاسخ داد. نشست خبری اعلام ویژه برنامه های نوروزی شبکه های سیما، با حضور میرباقری معاون سیما و برخی مدیران شبکه های تلویزیونی برگزار شد. معاون سیما در پاسخ به این سوال که چرا صداوسیما به موفقیت فرهادی نپرداخت، افزود: ما همان زمانی که خبر منتشر شد در برنامه فرمول یک خبر را پخش کردیم و در برنامه های مختلف هم که همچنان ادامه دارد به این خبر و موفقیت پرداختیم. معاون سیما در جریان بازدید از روند ساخت سریال های تلویزیونی، این بار در پشت صحنه سریال «گمشدگان» حاضر شد و بار دیگر به مشکل ضعف نامه های تلویزیونی اشاره کرد. مرتضی میرباقری معاون سیما در بازدید از پشت صحنه سریال «در جستجوی آرامش» کیفیت برخی نامه هایی که به دستشان می رسد را پایین و فاقد تعمق کافی دانست. برنامه مارک زاکربرگ برای پیش گیری از رسوایی های مشابه کمبریج آنالیتیکا در
مارک زاکربرگ برای پیش‌گیری از رسوایی‌های مشابه bridge analytica در ، برنامه‌ای سه‌ مرحله‌ای تدوین می‌کند. ایسنا نوشت: برنامه متن و حاشیه دعوت خود از سیدعباس عراقچی معاون امور خارجه برای حضور در برنامه امشب را پس گرفت. معاون سیما در جریان بازدید از روند ساخت سریال های تلویزیونی، این بار در پشت صحنه سریال گمشدگان حاضر شد و ضمن شنیدن انتقادها و درددل های بازیگران، بار دیگر به مشکل ضعف نامه های تلویزیونی اشاره کرد. میرباقری معاون سیما با حضور در شهرک تلویزیونی سینمایی، از مراحل تصویربرداری و تولید مجموعه های نمایشی بازدید کرد. معاون سیما در جریان بازدید از روند ساخت سریال های تلویزیونی، این بار در پشت صحنه سریال گمشدگان حاضر شد و در حاشیه این بازدید، میزان مخاطبان تلویزیون را اعلام کرد. معاون سیما در بازدید از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی «پایتخت» روند تولید این مجموعه پربیننده را از نزدیک بررسی کرد. میرباقری معاون سیما از تولید و پخش ۲ سریال ایرانی در شبکه های یک و سه و دو سریال خارجی در شبکه های ۲ و پنج در ماه رمضان خبر داد. با حکم مرتضی میرباقری، معاون سیما، سیدغلامرضا میرحسینی به سمت مشاور اجرایی معاونت سیما منصوب شد. امنیت داخلی گفته گروه های تروریستی و القاعده در حال برنامه ریزی برای انجام حملاتی مشابه ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ در هستند. معاون سیما در جلسه ای با حضور سازندگان مجموعه تلویزیونی «سلمان فارسی» در جریان آ ین جزئیات ساخت این سریال فا تاریخی قرار گرفت. برنامه «شما و سیما» این هفته در اولین برنامه سال ۹۷ خود، جدیدترین خبرها از تولیدات نمایشی و برنامه های جاری و در دست تولید تلویزیون را معرفی می کند. معاون سیما در بازدید از پشت صحنه سریال «نفس» از روند رو به رشد تولیدات نمایشی در سیما خبر داد. علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما، در حکمی حمید شاه آبادی را به سمت معاون صدای رسانه ملی منصوب کرد. مازیار ی در رویداد 24 نوشت: حواشی و گلایه هایی که بر سر نحوه پخش برنامه های نوروزی صدا و سیما به وجود آمد تنها بخشی از مشکلات صدا و سیما در این سال ها است. نشست خبری تشریح برنامه های تابستانی تلویزیون با حضور معاون سیما برگزار شد. معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت برنامه و بودجه کشور در سفر یک روزه به استان البرز ضمن حضور در شورای برنامه ریزی و توسعه استان، نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری البرز را نیز افتتاح خواهد کرد. معاون راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از رشد ۱۲ درصدی سفرهای نوروزی ۹۶ تا تاریخ ۵ فروردین نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: این افزایش موجب بالا رفتن میزان توزیع در جاده ها شده به طوری… معاون رئیس سازمان صدا و سیما در پیامی یاد و خاطره را گرامی داشت. معاون سازمان فضایی ایران از برنامه ریزی برای تامین «منظومه ناوبری مختص ایران» مشابه gps (سامانه موقعیت یاب جهانی) خبر داد. معاون سیما درباره پخش ربنای شجریان بیان کرد که اگر ابراز احترام به انقلاب، مردم و حاکمیت از طرف شجریان وجود داشته باشد برای پخش ربنا مشکلی وجود ندارد. معاون گردشگری کشور گفت: استقرار نظام جامع آمار گردشگری و ایجاد نظام جامع مانیتورینگ از جمله برنامه های معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی است. مسکو - ایرنا - محمود واعظی ارتباطات و فناوری اطلاعات و ایگور شووالف معاون اول نخست روسیه امروز (دوشنبه) برنامه سفر پیش روی رئیس ایران به مسکو و مذاکره با ولادیمیر پوتین…