برنامه نویسی fpga با vhdl

به نقل از خبرگزاریها در مورد برنامه نویسی fpga با vhdl : #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق زبان توصیف سخت افزارvhdl فرمت فایل:  ورد ( قابلیت ویرایش )  قسمتی از محتوی متن ...   تعداد صفحات : 22 صفحه زبان توصیف سخت افزارvhdl vhdl زبان توصیف سخت افزاری برای طراحی مدارات دیجیتال می باشد. و مانند سایر زبانهای برنامه نویسی دارای دستورات خاص خود می باشد. برای یادگیری زبان vhdl دانستن جبر بول و آشنایی با مدارات منطقی ضروری است. لذا ما فرض می کنیم که دوستان با دو مقوله فوق آشنایی کافی دارند. و اما یادگیری vhdl چه مزایایی دارد. قبل از هرچیز باید گفت که هدف از یادگیری vhdl خصوصاْ در ایران طراحی مدارات دیجیتال و پیاده سازی در fpga می باشد هرچند مدار طراحی شده را بصورت asic (آی سی خاص) نیز می توان پیاده سازی نمود اما غالباْ مدارات دیجیتال با هدف پیاده سازی در fpga طراحی می شوند. برای یادگیری vhdl در این مقطع نیاز به نرم افزاری برای شبیه سازی مدارات طراحی شده خواهیم داشت. نرم افزارهای زیادی برای این منظور وجود دارند اما بهترین و آسانترین انها active-hdl می باشد که نتایج شبیه سازی را بصورت شکل موجهای گرافیکی نمایش می دهد. و در عین حال کار کردی آسان دارد. تاریخچه نام vhdl شامل دو بخش ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از فایلکو مجموعه 24 منبع خوب در مورد fpga و زبانهای توصیف سخت افزار و کد نمونه خیلی قوی با و پر سرعت .
مجموعه 24 منبع خوب در مورد fpga و زبانهای توصیف سخت افزار و کد نمونه خیلی قوی
مجموعه 24 منبع خوب در مورد fpga و زبانهای توصیف سخت افزار و کد نمونه خیلی قوی در این مجموعه بیش از 24 فایل از کتب معتبر و مفید درباره fpga که بر اساس تجربه جمع آوری شده است به علاقه مندان عرضه می گردد. همه منابع به زبان انگلیسی بوده و یک منبع که اثر داگلاس پری است به زبان فارسی در این فروشگاه موجود است.
یک پروژه کامل به زبانهای vhdl و verilog هم که یک پروژه سنگین و با استایل کدنویسی خیلی خوب است برای انی که می خواهند یک الگوی کدنویسی سخت افزار خیلی مناسب در اختیار داشته باشند هم در این مجموعه قرار داده شده است.امیدوارم این مجموعه که حاصل زمان طولانی جستجو و گزینش فایلهای کاربردی و تجربه استفاده از آنها حاصل شده است مورد توجه شما قرار گیرد.   
با
مجموعه 24 منبع خوب در مورد fpga و زبانهای توصیف سخت افزار و کد نمونه خیلی قوی
اختصاصی از اینو دیدی تحقیق و بررسی در مورد زبان توصیف سخت افزارvhdl 22 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 20 زبان توصیف سخت افزارvhdlvhdl زبان توصیف سخت افزاری برای طراحی مدارات دیجیتال می باشد. و مانند سایر زبانهای برنامه نویسی دارای دستورات خاص خود می باشد.برای یادگیری زبان vhdl دانستن جبر بول و آشنایی با مدارات منطقی ضروری است. لذا ما فرض می کنیم که دوستان با دو مقوله فوق آشنایی کافی دارند.و اما یادگیری vhdl چه مزایایی دارد. قبل از هرچیز باید گفت که هدف از یادگیری vhdl خصوصاْ در ایران طراحی مدارات دیجیتال و پیاده سازی در fpga می باشد هرچند مدار طراحی شده را بصورت asic (آی سی خاص) نیز می توان پیاده سازی نمود اما غالباْ مدارات دیجیتال با هدف پیاده سازی در fpga طراحی می شوند.برای یادگیری vhdl در این مقطع نیاز به نرم افزاری برای شبیه سازی مدارات طراحی شده خواهیم داشت. نرم افزارهای زیادی برای این منظور وجود دارند اما بهترین و آسانترین انها active-hdl می باشد که نتایج شبیه سازی را بصورت شکل موجهای گرافیکی نمایش می دهد. و در عین حال کار کردی آسان دارد.تاریخچهنام vhdl شامل دو بخش v و hdl به معنیvhsic : very high speed integrated circuitshdl : hardware description languageاستاندارد ieee 1076-1987استاندارد ieee 1076-1993verilog و abel (a nced boolean equation language )ویژگی هاhdlها ذاتا موازی (همروند) هستندترتیب دستورات مهم نیستمبتنی بر رخدادامکان استفاده از دستورات ترتیبی را نیز دارداه اساسیمستند سازی : نگهداری، ارائه، تبادل، استفاده مجددشبیه سازی : بررسی نتایج و ارزی سنتز : با هدف پیاده سازی در fpga یا بصورت asicاجرا= شبیه سازینیازمندی هاحداقل نیازمندی ها برای یادگیری زبان vhdlدانستن جبر بول و آشنایی با مدارات منطقیداشتن ابزار cad مناسبتوصیف رفتاری و ساختاریسه حوزه رفتاری، ساختاری و هندسی (فیزیکی) داریمvhdl : امکان توصیف طرح بصورت رفتاری و ساختارینکته: توصیف رفتاری نسبت به توصیف ساختاری از سطح انتزاع بالاتری برخوردار استتوصیف رفتاری :رفتار سیستم چیست؟رابطه بین سیگنال های ورودی و وجیتوصیف رفتاری :انتقال ثبات یا data flow (معمولا بر اساس جملات همروند)الگوریتمی algorithmic(با استفاده از دستورات ترتیبی)مثال سادهمدار هشدار باز بودن کمربند و درب خودروwarning = ignition_on and (door_open or seatbelt_off)ignition_on : سویچ در جایش قرار گرفتهdoor_open : باز بودن درب خودروseatbelt_off : کمربند بسته نشدهwarning : وجی هشدار به سرنشین خودروتوصیف ساختاری :مجموعه ای از مولفه ها (دروازه ها)و اتصالات بین آنهاتوصیف ساختاری :مشابه شماتیکنزدیک به تحقق فیزیکی سیستمساختار کلی یک فایل vhdlیک توصیف vhdl شامل entity declarationarchitecture bodyتعریف entity در حقیقت معرفی سیگنالهای ورودی و وجی استarchitecture رابطه بین سیگنالهای ورودی و وجی است(عملکرد/ساختار)بخش entityname_of_entity : یک شناسه اختیاریsignal_names : سیگنالهای ورودی یا وجیmode :یکی از موارد (in،out ،buffer ، inout )modein :سیگنال ورودیout : سیگنال وجی (فقط توسط یک entity دیگر قابل استفاده)
با
تحقیق و بررسی در مورد زبان توصیف سخت افزارvhdl 22 ص
جزئیات کامل : عنوان کامل : بررسی و شبیه سازی عملکرد کنترلر can ، با استفاده از زبان توصیف سخت افزاری vhdl، و پیاده سازی آن بر روی fpga تعداد صفحات : 90 دسته : برق، الکترونیک، مخابرات توضیحات : پایان نامه کارشناسی رشته ی برق – قدرت   چکیده
یکی از موضوعات مطرح در اتوماسیون صنعتی و روباتیک تبادل اطلاعات بین اجزاء شبکه مانند cpu و فرستنده و گیرنده هایی است که نظارت و کنترل اجزاء یک سیستم را بعهده دارند از جمله زیر ساختهای لازم برای تبادل اطلاعات وجود شبکه ها  و گذرگاه های تعریف شده و استاندارد برای اتصال اجزاء یک سیستم اتوماسیون صنعتی است شبکه کنترل محلی (can-control area network) و گذرگاه آن مدتی است که در سیستمهای صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است و تراشه های متعددی با عنوان کنترلر گذرگاه can مورد استفاده قرار می گیرد یکی از این محصولات تراشه 82527 اینتل می باشد که اخیرا مورد توجه طراحان شبکه های کنترل محلی قرار گرفته است .
از ابداعات جدید علم الکترونیک که امروزه کاربرد روزافزونی یافته است طراحی و پیاده سازی مدارهای دیجیتال و پردازنده های با کاربرد خاص بر روی تراشه های قابل برنامه ریزی fpga است از مزایای مهم این نوع پیاده سازی طراحی مدارهای با قابلیت پیکربندی مجدد بر اساس خواست طراح است .
علاوه بر این در صورتی که تهیه یک تراشه با کاربرد خاص بنا به دلایل گوناگون از جمله عدم انتقال تکنولوژی مشکل باشد با داشتن و مشخصات کاری آن تراشه به این روش می توان تراشه مورد نظر را بر روی تراشه های قابل برنامه ریزی پیاده سازی نمود.
در این پروژه با استفاده از زبان توصیف سخت افزاری vhdl و تراشه های قابل برنامه ریزی به طراحی و پیاده سازی تراشه 82527 (کنترلر گذرگاه can ) اقدام شده است در عین حال اصلاحاتی نیز در عملکرد این تراشه لحاظ شده که کارایی آن را بهبود می بخشد نتایج بدست آمده موفقیت این پروژه را در طراحی ، پیاده سازی و بهبود تراشه با انجام تغییرات پیشنهادی نشان می دهد .       فهرست چکیده فصل اول – مقدمه
1-1-    مقدمه
1-2-    معرفی can
1-3-    مقدمه ای بر تراشه های قابل برنامه ریزی
1-4-    مروری بر زبان های توصیف سخت افزاری
1-5-    نرم افزارهای طراحی تراشه های fpga     1 فصل دوم – مروری بر کارهای انجام شده
2-1- مقدمه
2-2- میکروکنترلر مقاوم شده در برابر تشعشع
2-3- کانولوشن کننده های (convolelrs) دو بعدی
2-4- های دیجیتال
2-4-1- های با پاسخ ضربه محدود (fir)
2-4-2- های با پاسخ ضربه نامحدود (iir)
2-4-3- های wavelet متقارن
2-5- تبدیل ینوسی گسسته و مع آن (idct,dct)
2-6- مبدلهای فضای رنگی ( )
2-7- م اتور دیجیتال
2-8- کنترلر گذرگاه usb
2-9- کنترلر گذرگاه pci
2-10-کد کننده گفتار itu-t g.723.1
2-11- کد کننده ها کدفایر
2-12- پیاده سازی سخت افزاری الگوریتم های سطح بالای پردازش تصویر
با استفاده از پیکر بندی جزئی fpga در زمان اجرا
2-13- مترجم های زبان های سطح بالا به زبان vhdl
2-14- پیاده سازی یک پردازشگر تصویر قابل پیکر بندی مجدد
2-15- جمع بندی     فصل سوم – کنترلر گذرگاه can
3-1- مقدمه
3-2- پایه های تراشه کنترلر can
3-3- بررسی سخت افزار کنترلر can
3-3-1- شمارنده های خطا در کنترلر can
3-3-2- ثبات های کنترل
3-3-2-1- ثبات فعال کننده وقفه ها
3-3-2-2- ثبات وضعیت
3-3-2-3-  ثبات واسط cpu
3-3-2-4- ثبات پیکربندی گذرگاه
3-3-2-5- ثبات cik out
3-3-3- واحد زمان بندی بیت
3-3-3-1- سرعت نامی نرخ بیت
3-3-3-2- ثبات صفر زمان بندی بیت
3-3-3-3- ثبات یک زمان بندی بیت
3-3-4- ثبات ماسک توسعه یافته و استاندارد
3-3-5- بسته های پیام
3-3-5-1- میدان کنترل
3-3-5-2- میدان داوری یا شناسه
3-3-5-3- میدان داده
3-3-5-4- میدان ترکیب بندی
3-3-6- ثبات وقفه
3-4- دریافت و ارسال پیام
3-4-1- انواع فریم های اطلاعات قابل مبادله بین گره ها و کنترلر
3-4-1-1- فریم داده
3-4-1-2- فریم دور
3-4-1-3- فریم خطا
3-4-1-4- فریم اضافه بار
3-4-2- بررسی کدهای خطا در تبادلات کنترلرcan فصل چهارم – خلاصه ای از خصوصیات اصلی زبان vhdl
4-1- مقدمه
4-2- شی (object)
4-3- عملگرهای زبان vhdl
4-4- توصیف کننده های یک مولفه
4-5- ساختارهای همزمانی و ترتیبی
4-6- روشهای توصیف سخت افزار
4-6-1- روش توصیف ساختاری
4-6-2- روش توصیف فلوی داده (data flow)
4-6-3- روش توصیف رفتاری
4-7- کد نویسی قابل سنتز
4-8- جمع بندی     51 فصل پنجم – پیاده سازی کنترلر گذرگاه can
5-1- مقدمه
5-2-ثبات ارسال و دریافت پیام در کنترلر
5-3- ثبات ماسک
5-4- سیستم مقایسه شناسه ها
5-5- افزایش تعداد بسته های پیام
5-6- واحد  محاسبه کننده کد crc
5-7- دیاگرام پایه های کنترلر طراحی شده و پیاده سازی دیکودر آدرس
5-8- نرم افزار مورد استفاده در پیاده سازی کنترلر can
5-9- جمع بندی
    فصل ششم – نتایج و جمع بندی
6-1- مقدمه
6-2- نتایج حاصل از تست وضعیتهای مختلف کنترلر
6-3- نتایج حاصل از تست واحد crc توسعه یافته
6-4- نتایج حاصل از تست  stuff bit
6-5- ارسال فریم خطا
6-6- بررسی وضعیت پایه وجی clk out
6-7- بررسی عملکرد ح sleep , pwd
6-8- نتایج مربوط به پیاده سازی سخت افزار روی تراشه
6-9- نتیجه گیری و پیشنهادات برای ادامه کار
مراجع     74
جهت محصول اینجا کلیک نمایید
جزئیات کامل : عنوان کامل : بررسی و شبیه سازی عملکرد کنترلر can ، با استفاده از زبان توصیف سخت افزاری vhdl، و پیاده سازی آن بر روی fpga تعداد صفحات : 90 دسته : برق، الکترونیک، مخابرات توضیحات : پایان نامه کارشناسی رشته ی برق – قدرت چکیده
یکی از موضوعات مطرح در اتوماسیون صنعتی و روباتیک تبادل اطلاعات بین اجزاء شبکه مانند cpu و فرستنده و گیرن. اختصاصی از یارا فایل بررسی سیستم کلاک در fpga های سری 7 شرکت xilinx با و پر سرعت .
بررسی سیستم کلاک در fpga های سری 7 شرکت xilinx
بررسی سیستم کلاک در fpga های سری 7 شرکت xilinx   آنچه در این مجموعه می خوانید ...... :  در این مجموعه سعی شده است که خواننده، دید خوبی نسبت به مباحث مربوط به کلاک سری 7 اعم از ساختار داخلی و منابع مسیری کلاک پیدا کند و توانایی استفاده از آن ها را در پروژه بدست آورد. این فایل به صورت pdf و در 36 صفحه به محضر fpga آموزان تقدیم می گردد.
ارائه تمام فایل های این سایت به صورت word هم با ارسال درخواست از طریق ایمیل یا پیامک یا در تلگرام و با پرداخت هزینه مربوطه میسر می باشد. (اطلاعات تماس در قسمت تماس با ما) برای مطالعه ی بیشتر به مستند “7 series fpgas clocking resources” مراجعه کنید. امیدواریم راهنمایی باشد، برای علاقه مندان.
با
بررسی سیستم کلاک در fpga های سری 7 شرکت xilinx
اختصاصی از اینو دیدی تحقیق درمورد زبان توصیف سخت افزارvhdl با و پر سرعت .
دسته بندی : برق و الکترونیک ،مخابرات فرمت فایل :  doc ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ ) word قسمتی از محتوی متن ...   تعداد صفحات : 22 صفحه زبان توصیف سخت افزارvhdl vhdl زبان توصیف سخت افزاری برای طراحی مدارات دیجیتال می باشد.
و مانند سایر زبانهای برنامه نویسی دارای دستورات خاص خود می باشد.
برای یادگیری زبان vhdl دانستن جبر بول و آشنایی با مدارات منطقی ضروری است.
لذا ما فرض می کنیم که دوستان با دو مقوله فوق آشنایی کافی دارند.
و اما یادگیری vhdl چه مزایایی دارد.
قبل از هرچیز باید گفت که هدف از یادگیری vhdl خصوصاْ در ایران طراحی مدارات دیجیتال و پیاده سازی در fpga می باشد هرچند مدار طراحی شده را بصورت asic (آی سی خاص) نیز می توان پیاده سازی نمود اما غالباْ مدارات دیجیتال با هدف پیاده سازی در fpga طراحی می شوند.
برای یادگیری vhdl در این مقطع نیاز به نرم افزاری برای شبیه سازی مدارات طراحی شده خواهیم داشت.
نرم افزارهای زیادی برای این منظور وجود دارند اما بهترین و آسانترین انها active-hdl می باشد که نتایج شبیه سازی را بصورت شکل موجهای گرافیکی نمایش می دهد.
و در عین حال کار کردی آسان دارد.
تاریخچه نام vhdl شامل دو بخش v و hdl به معنیvhsic : very high speed integrated circuits hdl : hardware description language استاندارد ieee 1076-1987 استاندارد ieee 1076-1993 verilog و abel (a nced boolean equation language ) ویژگی ها hdlها ذاتا موازی (همروند) هستند ترتیب دستورات مهم نیست مبتنی بر رخداد امکان استفاده از دستورات ترتیبی را نیز دارد اه اساسی مستند سازی : نگهداری، ارائه، تبادل، استفاده مجدد شبیه سازی : بررسی نتایج و ارزی سنتز : با هدف پیاده سازی در fpga یا بصورت asic اجرا= شبیه سازی نیازمندی ها حداقل نیازمندی ها برای یادگیری زبان vhdl دانستن جبر بول و آشنایی با مدارات منطقی داشتن ابزار cad مناسب توصیف رفتاری و ساختاری سه حوزه رفتاری، ساختاری و هندسی (فیزیکی) داریم vhdl : امکان توصیف طرح بصورت رفتاری و ساختاری نکته: توصیف رفتاری نسبت به توصیف ساختاری از سطح انتزاع بالاتری برخوردار است توصیف رفتاری : رفتار سیستم چیست؟
رابطه بین سیگنال های ورودی و وجی توصیف رفتاری : انتقال ثبات یا data flow (معمولا بر اساس جملات همروند) الگوریتمی algorithmic(با استفاده از دستورات ترتیبی) مثال ساده مدار هشدار باز بودن کمربند و درب خودرو warning = ignition_on and (door_open or seatbelt_off) ignition_on : سویچ در جایش قرار گرفته door_open : باز بودن درب خودرو seatbelt_off : کمربند بسته نشده warning : وجی هشدار به سرنشین خودرو توصیف ساختاری : مجموعه ای از مولفه ها (دروازه ها) و اتصالات بین آنها توصیف ساختاری : مشابه شماتیک نزدیک به تحقق فیزیکی سیستم ساختار کلی یک فایل vhdl یک توصیف vhdl شامل entity declaration architecture body تعریف entity در حقیقت معرفی سیگنالهای ورودی و وجی است architecture رابطه بین سیگنالهای ورودی و وجی است (عملکرد/ساختار) بخش entity name_of_entity : یک شناسه اختیاری signal_names : سیگنالهای ورودی یا وجی mode :یکی از موارد (in،out ،buffer ، inout ) mode in :سیگنال ورودی out : سیگنال وجی (فقط توسط یک entity دیگر قابل استفاده) buffer : وجی که می تواند در داخل entity نیز استفاده شود inout : سیگنا ل دوطرفه (ورودی / وجی) type نوع سیگنال را مشخص می کند ( استاندارد یا user defined) bit : می تواند مقدار صفر یا یک داشته باشد bit_vector : برداری از مقادیر بیتی است boolean : می تواند مقدار true یا false بگیرد.
integer : عدد صحیح real : عدد حقیقی character : هرکاراکتر قابل چاپ time : برا ی نمایش زمان بکار می رود.
مثال entity تعریف entity برای یک نیم جمع کننده بخش architecture توصیف سیستم بصورت رفتاری یا ساختاری است قالب کلی تعریف architecture به شکل زیر است مدل رفتاری (behavioral model) مستقل از ساختار داخلی ارتباط بین ورودی ها و وجی ها بصورت عملیاتی توصیف می شود . متن بالا فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است.شما بعد از پرداخت آنلاین فایل را فورا نمایید بعد از پرداخت ، لینک را دریافت می کنید و ۱ لینک هم برای ایمیل شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.
با
تحقیق درمورد زبان توصیف سخت افزارvhdl
عنوان: برنامه نویسی کامپیوتر-اصول کلی برنامه نویسی اصول کلی برنامه نویسیآموزش مقدماتی برنامه نویسی با زبانهای مختلف از قبیل : بیسیک -فورترن -سی -پاسکال -اتولیسپ ... اشاره مختصر به ویژوالها و روش حرفه ای برنامه نویسی عنوان: برنامه نویسی کامپیوتر-اصول کلی برنامه نویسی برای مبتدیان نوشته می شود آموزش مقدماتی برنامه نویسی است یک برنامه ساده محاسباتی با چند زبان مختلف از قبیل : بیسیک-فورترن-سی-پاسکال-اتولیسپ ...مقایسه می شود اشاره مختصر به روش حرفه ای برنامه نویسی اگر محدودیت حجم مطلب نداشت. محققان لابراتوار هوش و علوم رایانه موسسه فناوری ماساچوست زبان برنامه نویسی جدید نوشتند. به گزارش سرویس فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این زبان برنامه نویسی موسوم به halide، یک زبان بهینه شده برای الگوریتم های پردازش تصویر است. جدیدترین زبان برنامه نویسی کتاب برنامه نویسی matlab همراه با gui و c/c++ و جعبه ابزارهای تخصصی حاصل بیش از 10 سال مطالعات در حوزه ی نرم افزار مطلب است. در این کتاب سعی شده است از نظر برنامه نویسی matlab بررسی شود و در چهار بخش: 1- بخش عمومی شامل برنامه نویسی و توابع نویسی 2- برنامه نویسی با gui 3- برنامه نویسی جهت ارتباط مطلب و نرم افزارهای دیگر 4- بخش هوش تهیه شده است پروژه چراغ راهنمایی با vhdl این پروژه یک بخش به نام clkdiv.vhd وجود دارد که کار این قسمت این است که کلاک لازم را برای وقفه های بین بخش نمایشگر ترافیک ایجاد میکند و در واقعیت به این ماژول نیاز است تا مثلاً برای تولید کلاک یک ثانیه از کلاک 3 کیلو هرتز وقفه ی لازم را تولید کند یا به اصطلاح یک بخش است برای تولید کلاک سنکرون میباشد.در شبیه سازی برای تولید کلاک سرعیتر نیازی به این بخش نیست اما در واقعیت نیاز است این بخش وجود داشته باشد تا از روی کلاک کلی مدار بتوان کلاک یک ثانیه را محاسبه و برای قسمتهای دیگر مدار تولید کرد. شبیه سازی با استفاده از نرم افزار ise انجام شده و فایل پروژه شامل فایل شبیه سازی و پروژه ise میباشد.البته میتوان از کدهای vhdl در این پروژه برای دیگر نرم افزارهای vhdl شبیه به کوارتیوس و اکتیوhdl ومدلسیم هم استفاده کرد. دوستان علاقه مند به این پروژه می توانند با ایمیل [email protected] ارتباط برقرار نمایند. عنوان: برنامه نویسی کامپیوتر-اصول کلی برنامه نویسی برای مبتدیان و حرفه ای ها(خوره های کامپیوتری) شامل: تعاریف و الفبای برنامه نویسی اصول کلی برنامه نویسی - مشترک در تمام زبانهای برنامه نویسی چند برنامه ساده محاسباتی به زبانهای: بیسیک basic- کیو بیسیکqbasic-اتو لیسپautolisp-سیc-سی پلاس پلاس ++c- اسمبلیasembly -فورترنfortran-پاسکالpascal- اشاره مختصر به . عنوان: برنامه نویسی کامپیوتر-اصول کلی برنامه نویسی برای مبتدیان و حرفه ای ها(خوره های کامپیوتری) شامل: تعاریف و الفبای برنامه نویسی اصول کلی برنامه نویسی - مشترک در تمام زبانهای برنامه نویسی چند برنامه ساده محاسباتی به زبانهای: بیسیک basic- کیو بیسیکqbasic-اتو لیسپautolisp-سیc-سی پلاس پلاس ++c- اسمبلیasembly -فورترنfortran-پاسکالpascal- اشاره مختصر به . عنوان انگلیسی مقاله: id prototyping of radiation-tolerant embedded systems on fpga عنوان فارسی مقاله: نمونه برداری سریع العمل اولیه ای از سیستم های متحمل پرتو افشانی جاسازی شده بر روی fpga دسته: فناوری اطلاعات فرمت فایل ترجمه شده: word (قابل ویرایش) تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 15
لینک دریافت رایگان نسخه انگلیسی مقاله:
ترجمه ی سلیس و روان مقاله آماده ی ید می باشد. _______________________________________ چکیده ترجمه: پیشرفت های فناوری آرایه گیت قابل برنامه نویسی میدان fpga موجب می شود که این فناوری ، برترین اساس جهت نمونه برداری سریع العمل اولیه ای از سیستم های دیجیتال مجتمع به شمار رود. علاوه بر این در حالی که فناوری عقب می ماند ، حفظ سیستم های مبتنی بر پردازنده جهت سبک تاثیرات مضر رویداد های غیر منتظره استنتاج شده از تشعشع در حال مهم تلقی شدن است. در این متن ، همکاری عمده این کار ، یک خط مشی نمونه برداری سریع العمل اولیه جهت طراحی شراکتی سیستم های جاسازی شده قابل اطمینان با استفاده از fpga است. این امر از طریق یک اساس سخت پشتیبانی می شود که ترکیب روش های تحمل خطای فقط نرم افزار را با خط مشی های فقط سخت افزار با بیان چندین بررسی میان محدودیت های طراحی ، قابلیت اطمینان و هزینه می پذیرد. به عنوان یک بررسی موردی ، چندین سیستم جاسازی شده متحمل پرتو افشانی براساس یک نسخه مستقل از فناوری از پردازنده picoblaze توسعه یافته است. i.مقدمه در سال های اخیر ، کوچک سازی تصاعدی اجزای الکترونیکی منجر به پیشرفت های مهمی در ریزپردازنده ها گردیده است. گرچه این حقیقت دارای مزایا و معایبی است. پرمعناترین مزیت ، افزایش شگفت انگیز عملکرد ریزپردازنده ها بوده است. گرچه در حالی که فناوری عقب می ماند ، سطح منبع ولتاژ و تفاوت های خش ( پارازیت ) کاهش می یابد که باعث می شود که دستگاه های الکترونیکی کمتر قابل اطمینان شوند و ریزپردازنده ها بیشتر مستعد پذیرش خطاهای زودگذر القاء شده به وسیله تشعشع گردند. این خطاهای متناوب ، خسارت های غیر دائمی را دامن نمی زنند بلکه ممکن است منجر به اجرای برنامه نادرستی به وسیله تغییر فرستنده های سیگنال یا مقادیر ذخیره شده شوند. ___ توجه: این محصول به سفارش سایت میهن همکار تهیه و ثبت شده است و هرگونه کپی برداری از این فایل به منظور فروش، بدون اخطار قبلی منجر به پیگرد خواهد شد.
جهت محصول اینجا کلیک نمایید

نرم افزارهای مختلف الکترونیک

در این مقاله تمامی نرم افزار های رشته الکترونیک مانند  max-puls، vhdl، alttium، protues، multisim، spice، orcad معرفی شده است و همچنین به بیان برخی از معایب و مزیت های آن ها و مقایسه ای کلی ما بین این نرم افزار ها پرداخته شده است.

  بخش اول :

نرم افزارهای طراحی مدارت دیجیتال        . ویژه ی برنامه نویسی محاسباتی رشته عمران (همچنین قابل استفاده در سایر رشته های ی) قابل استفاده جهت برنامه نویسی دستگاه های 98xx ،casio 5800، الجبرا (algebra) و مشابه آموزش صریح، روان و کاربردی دستورات، توابع و فرمول ها به زبان فارسی همراه با ده ها مثال مفید و هدفمند آموزش نکات، ترفندها و زیر برنامه های مفید جهت برنامه نویسی حرفه ای رشته عمرانل. ویژه ی برنامه نویسی محاسباتی رشته عمران (همچنین قابل استفاده در سایر رشته های ی) قابل استفاده جهت برنامه نویسی دستگاه های 98xx ،casio 5800، الجبرا (algebra) و مشابه آموزش صریح، روان و کاربردی دستورات، توابع و فرمول ها به زبان فارسی همراه با ده ها مثال مفید و هدفمند آموزش نکات، ترفندها و زیر برنامه های مفید جهت برنامه نویسی حرفه ای رشته عمرانل. برای خیلی ها این سوال پیش می آید که چرا نمی توانند در برنامه نویسی موفق شوند؟ در جواب خیلی ها می شنویم که می گویند برنامه نویسی به ریاضیات قوی نیاز دارد. بعضی می گویند انگلیسی من ضعیف است یا به هر نحوی برنامه نویسی را به یک موضوع وابسته می کنند... برنامه نویسی به طور مستقیم هیچ ربطی به هیچ یک از موضوعات مطرح شده ندارد. تاکید می کنم به ه.  hdl works hdl companion v2.10 r1 x64 - نرم افزار نمایش و بررسی طرح های اچ دی الزبان توصیف سخت افزار (hdl) یک زبان تخصصی کامپیوتری برای برنامه نویسی ساختار، طراحی و بهره برداری از مدارهای الکترونیکی و اغلب مدارهای منطقی دیجیتال است. hdl companion نرم افزاری برای بررسی دقیق طرح های hdl است. با استفاده از رابط کاربری این نرم افزار می توان به راحتی تمام فایل های طرح اچ دی ال را وارد و تمام جزئیات آن ها را از جنبه های مختلف بررسی نمود.پارسر (تجزیه کننده) های فازی تعبیه شده در hdl companion تمام کدهای ترکیبی طراحی اچ دی ال، vhdl و verilog را حتی اگر کد ناقص یا حاوی خطا باشد، می پذیرند. ...

مطالب مرتبط: microsoft visual studio 1997 sp3 enterprise + msdn library - نرم افزار ویژوال استودیو microsoft visual studio .net 2002 sp1 enterprise architect - نرم افزار ویژوال استودیو microsoft visual studio .net 2003 sp1 professional + enterprise architect + msdn library january 2006 - نرم افزار ویژوال استودیو microsoft visual studio 2005 sp1 professional + team suite + msdn library april 2007 - نرم افزار ویژوال استودیو embarcadero rad studio 10.2 tokyo release 1 v25.0.27659.1188 - نرم افزار محیط توسعه برنامه های کاربردی به زبان های delphi و c++ siemens simatic step 7 professional 2017 (step 7 v5.6 + s7-plcsim v5.4 sp8 + s7-scl v5.6 + s7-g h v5.6 + s7-pct v3.4 hf2) x64 - نرم افزار برنامه نویسی plc های شرکت زیمنس siemens simatic step 7-micro/win smart v02.02.00 x86/x64 - نرم افزار برنامه نویسی plc های سری s7-200 شرکت زیمنس siemens simatic step 7 professional 2010 sr4 (step 7 v5.5 sp4 + s7-plcsim v5.4 sp5 hf2 + s7-scl v5.3 sp6 hf2 + s7-g h v5.3 sp7) x86/x64 - نرم افزار برنامه نویسی plc های شرکت زیمنس siemens simatic step 7 v5.6 + s7-g h v5.6 + s7-scl v5.6 + s7-plcsim v5.4 sp8 x64 for windows 10 - نرم افزار برنامه نویسی plc های شرکت زیمنس siemens simotion scout v4.5 hf1 stand-alone/tia/step 7 + documentation + utilities applications x86/x64 - نرم افزار برنامه نویسی، مدیریت پروژه، پیکربندی و تست پروژه های کنترل حرک دسته بندی: » نرم افزار » توسعه » محیط یکپارچه توسعه نرم افزار, توسعه » زبان برنامه نویسی
برچسب ها: engineering, hdl, hdl works, ی برق, مدارات الکترونیکی, verilog, vhdl, زبان توصیف سخت افزاری, طراحی hdl
لینک های مفید: ید کارت شارژ, شارژ مستقیم, پرداخت قبض, ید آنتی ویروس, ید لایسنس آنتی ویروس, تبلیغات در اینترنت, تبلیغات اینترنتی
© حق مطلب و تصویر برای پی سی محفوظ است لینک دائم
همین حالا مشترک این پایگاه شوید! 10 کتاب کامپیوتری (نرم افزار): 1.برنامه نویسی پیشرفته در گنو لینو 2. ناب ترین تکنیک های asp.net 3. برنامه نویسی بازیهای رایانه ای... 4. پروژه های کاربردی در .net 5. ی شبکه های کامپیوتری 6. راهنمای جامع سی شا 2010 7. مرجع کاربردی android برای برنامه نویسان 8. برنامه نویسی پایگاه داده ها در سی شا 9. آغاز برنامه نویسی با #f 10. سی شا همگی چاپ 89 و 90 ،بهمراه 5 سی دی. یکی از مباحثی که در بخش برنامه نویسی و توسعه نرم افزار خیلی جای خالیش احساس میشه آموزش کامل و جامع زبان برنامه نویسی سی شا هست. به همین خاطر تصمیم گرفتم در یک دوره آموزشی نسبتا" طولانی این زبان برنامه نویسی رو به دوستان عزیز آموزش بدم. گفتم طولانی، به این خاطر که این دوره شامل سه بخش مقدماتی، پیشرفته و برنامه نویسی بانک اطلاعاتی در س. design and implementation of a new persian digits ocr algorithm on fpga chips navid toosizadeh and mohammad eshghi electrical and computer engineering department, shahid beheshti university evin, 1983963113, tehran, iran phone: + (98) 29901, fax: + (98) 21241-7940, email: [email protected], [email protected] web: www.sbu.ac.ir به درخواست یکی از دوستان ... با vhdl، باز پیاده سازیش ... متن مقاله که چند ایراد داشت ... ایده مطرح شده، قابل گسترش به حروف فارسی هم نبود ... بیشتر بدرد ح.
عنوان فارسی مقاله: معماری کارامد اندازه متغیر hevc 2d-dct برای پایگاه هایfpga
عنوان انگلیسی مقاله: efficient architecture of variable size hevc 2d-dct for fpga platforms
برای رایگان مقاله انگلیسی معماری کارامد اندازه متغیر hevc 2d-dct برای پایگاه هایfpga و ید ترجمه فارسی آن با فرمت ورد اینجا کلیک نمایید 

جستجوی ترجمه مقالات به روش ترجمه فا
جستجوی ترجمه . پروژه نمایشگر 7سگمنت به زبان vhdl seven segment یا 7segment در اصطلاح این واژه یعنی هفت بخش ،قطعه ای الکترونیکی است که از 7 ال ای دی تشکیل شده است و در خیلی از وسایل الکترونیکی از جمله مایکرویو و ماشین لباسشویی و... وجود دارد. از مزیت های این وسیله می توان به قابلیت دید از فواصل بسیار دور و قیمت بسیار پایین نسبت به ال سی دی کارکتری اشاره کرد. دو نوع هفت سگمنت داریم نوع اول آند مشترک :که در این نوع آند(مثبت) تمامی دیود ها به هم متصل شده است نوع دوم کاتد مشترک:در این نوع کاتد (منفی) تمامی دیود ها به هم متصل شده است. در این پروژه که به زبان vhdl نوشته شده است یک عدد دو رقمی با استفاده از سون سگمنت نمایش داده میشود بدون شک میدانید که برای نمایش اعداد روی سون سگمنت وقتی عدد از 9 بیشتر باشد باید عدد را به bcd تبدیل کنیم و با این تکنیک عدد را در رو بخش مختلف نمایش دهیم.در میکرو ها برای جدا دو بخش یک عدد دو رقمی از یه سلسله عملیات تقسیم بر 10 و ذخیره در دو متغیر مختلف استفاده میکردیم.اما در vhdl و پیاده سازی سخت افزاری به هیچ وجه این روش بهینه نیست و راه حل بهتری وجود دارد که آن هم مقایسه عدد با 10 میباشد و در صورتی که عدد از 10 بیشتر بود آنرا با 6 جمع میکنیم و عدد حاصل مقدار bcd خواهد بود.برای مثال میخواهیم عدد 12 را روی سون سگمنت دوتایی نمایش دهیم بدون برای این کار باید روی سون سگمنت اول عدد 2 و روی دومی عدد 1 را نمایش دهیم و حاصل بشود 12 ولی اگر به فرم باینری 12 توجه کنیم خواهیم داشت 1100 که که هیچ شباهتی به 2 و 1 ندارد ولی اگر همین 12 را با 6 جمع کنیم میشود 18 که شکل باینری آن 00010010 است که 4 بیت اول 2 و 4 بیت بعد 1 است و میتوان به راحتی این دو مقدار را به 7 سگمنت ارسال کرد.حال برای اعداد بزرگتر از 20 نیز همین قانون بر قرار است یعنی اگر عدد از 20 بزرگتر بود باید دو بار با 6 جمع کنیم و اگر بزرگتر از 30 بود 3 بار... دوستان علاقه مند به این پروژه می توانند با ایمیل [email protected] ارتباط برقرار نمایند. از نظر سایت گوگل ما اول هستیم... کافی است که عباراتی نظیر “ ید پروژه برنامه نویسی”،”فروش پروژه برنامه نویسی”،”انجام پروژه برنامه نویسی”،”پروژه های برنامه نویسی آماده”،” پروژه های برنامه نویسی” و بسیاری از کلمات کلیدی دیگر را در google جستجو کنید.نتیجه اول الی سوم در صفحه اول گوگل وبلاگ ماست. نتیجه اول گوگل برای برنامه نویسی یکی از زمینه هایی که سایت پی ال سی وان در آن فعالیت دارد ، بخش برنامه نویسی است . کل پروژه ها توسط مدیر سایت انجام شده و از این نظر کاملا منحصر به فرد است و سورس هیچ برنامه ای از جایی کپی برداری نمی شود . در ضمن کلیه این برنامه ها به همراه آموزش هستند . پروژه برنامه نویسی متلب, matlab simulink, سفارش برنامه متلب, matlab, برنامه matlab بنا به درخواست دوستان گرامی ، قسمت برنامه نویسی نرم افزار متلب نیز در سایت پی ال سی وان راه اندازی شده است . البته بنده علاوه بر نرم افزار های plc موجود در سایت و مطلب به نرم افزار های دیگر هم مسلط هستم که به زودی تعدادی نمونه پروژه در سایت قرار خواهم داد . پروژه برنامه نویسی متلب, matlab simulink, سفارش برنامه متلب, matlab, برنامه matlab سفارش پروژه matlab از هم اکنون آغاز خواهد شد و طی روزهای آتی با کم شدن حجم کارهای بنده ، برنامه نویسی آن شروع خواهد شد . شماره تماس جهت هماهنگی پروژه matlab : 09112754501 موفق باشید . ترجمه مقاله پیشرفت تجزیه و تحلیل و کنترل زمان واقعی بر اساس آرایه کیت عنوان اصلی فایل فارسی: توسعه یک آنالیز و کنترل زمان- واقعی مبنی بر آرایه کیت قابل برنامه ریزی میدان برای واسط های تولید توزیع شده . عنوان نسخه انگلیسی: development of a fpga based real-time power analysis and control for distributed generation interface مرتبط با رشته های : برق و الکترونیک تعداد صفحات مقاله فارسی: ۴۱ این فایل ترجمه شده به صورت ورد word می باشد و دارای امکان ویرایش هست . و دریافت رایگان متون لاتین در قسمت پایین با فرمت pdf آمده است. اصطلاحات مربوط: شبکه عصبی (ann)، تولید توان توزیع شده، تجزیه و تحلیل توان، آرایه های منطقی قابل برنامه ریزی، اندازه گیری توان، اعوجاج هارمونیکی کل. ترجمه مقالات الکترونیک, ترجمه مقالات برق, رایگان مقالات انگلیسی, مقالات ترجمه شده آرایه های منطقی قابل برنامه ریزی,اعوجاج هارمونیکی کل,اندازه گیری توان,تجزیه و تحلیل توان,ترجمه,تولید توان توزیع شده,شبکه عصبی قسمتی از متن انگلیسی: i. introduction nowadays, the m ive utilization of distributed energy resources (der) based on renewable resources has be-come very important to mitigate problems related with green-house gas emissions and to improve the reliability and capability of actual and future power systems

جهت اصل و ترجمه این مقاله اینجا کلیک نماییید.
ترجمه مقاله پیشرفت تجزیه و تحلیل و کنترل زمان واقعی بر اساس آرایه کیت از تاریخ 13 بهمن به مدت سه روز جنگ شادی صبح و بعد از ظهر در کانون سمیه به مناسبت دهه فجر برگزار می گردد. در این سه روز برنامه های متنوعی برای تمامی مقاطع برنامه ریزی شده که عبارتند از مسابقه وبلاگ نویسی دوچرخه سواری و شطرنج و طناب کشی و همچنین مسابقات ایستگاهی در این جا سه روش برنامه نویسی در ویندوز بدون نیاز به برنامه اضافی را به شما معرفی میکنیم. 1 - برنامه نویسی بتچ این نوع برنامه نویسی در واقع همان دستورات داس است که تک به تک در خط فرمان اجرا میشوند.کافیست دستورات داس خود را در notepad نوشته و سپس با فرمت bat یا cmd ذخیره کنید. مثلا دستور echo hello که باعث نمایش پیغام hello میشود. 2 - برنامه نویسی ویژوا. خارج شدن از یک حلقه نامحدود در زبان برنامه نویسی c


a cl =
وقتی که شروع به استفاده از حلقه ها در زبان برنامه نویسی c می کنید، لذت برنامه نویسی را تجربه می کنید و همچنین ترس از حلقه های بی پایان و نامحدود. این حلقه ها تا ابد ادامه پیدا می کنند برای اینکه برنامه نویس آن فراموش کرده است که راه وجی برای حلقه بگذارد یا هنوز برنامه با شرط. اختصاصی از هایدی اموزش برنامه نویسی با و پر سرعت .
اموزش برنامه نویسی
اموزش برنامه نویسی با عرض سلام خدمت دوستان  با اموزش برنامه نویسی سی شا تحت وب در خدمتتونیم  امیدواریم که خوشتؤن بیاد
با
اموزش برنامه نویسی
دوستان عزیز سلام... عاقا کیا برنامه نویسی بلدن؟!!! ++c ، visual basic matlab... یا هر چی دیگه... یه برنامه ساده ریاضی میخوام بنویسم کی میتونه کمکم کنه...؟؟؟؟ خودتونم بلد نبودین، ی رو میشناسین بگین ممنون میشم... عنوان برنامه رو هم تو ادامه مطلب گذاشتم... اگه تو اینترنتم پیدا کردین که دیگه دمتون جلیز و ولیز... اختصاصی از یاری فایل برنامه نویسی با گوشی موبایل! c / c++ با و پر سرعت .
برنامه نویسی با گوشی موبایل! c / c++
برنامه نویسی با گوشی موبایل! c / c++   یک برنامه عالی برای برنامه نویس هایی که وقت اضافی ندارند. از این به بعد شما هرکجا و هر مکان میتوانید با گوشی شخصی خود به برنامه نویسی بپردازید. برای انی هم که دوست دارند برنامه نویسی یاد بگیرند این برنامه پروژه های آماده ای رد قرار داده! (برای تمرین و یادگیری) این برنامه در گوگت پلی به قیمت 2.99$ است. معادل 9/000 تومان که آن را در اینجا به قیمت 1/500 تومان قرار داده ایم.   بهترین کامپایلر موجود برای آندروید برنامه نویسی به زبانه c / c++ بدون خظا قابل اجرا بر روی تمامی گوشی و تبلت های آندرویدی. 
با
برنامه نویسی با گوشی موبایل! c / c++
متخصصان برنامه نویسی موبایل ایران در شریف گرد هم می آیند
متخصصان برنامه‌نویسی تلفن همراه در کشور، برای چهارمین بار در مسابقات ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه در شریف دور هم جمع خواهند شد. اختصاصی از ژیکو برنامه نویسی با ++ c -قسمت دوم تحلیل اولین برنامه با و پر سرعت .
برنامه نویسی با ++ c -قسمت دوم تحلیل اولین برنامه
 برنامه نویسی با ++ c -قسمت دوم تحلیل اولین برنامه در این درس اولین گام در برنامه نویسی و شناخت برنامه و محیط برنامه نویسی سی را خواهیم برداشت. اولین برنامه را می نویسیم آن را تحلیلی می کنیم و آن را کامپایل کرده و برنامه نهایی رو میسازیم.
با
برنامه نویسی با ++ c -قسمت دوم تحلیل اولین برنامه
چرا برنامه نویسی کامپیوتری باید جزئی از برنامه آموزشی ک ن باشد
برنامه‌نویسی نه‌تنها سطح درک ک ن را از تکنولوژی بالا می‌برد، بلکه به آن‌ها افق دید وسیع‌تری در مدیریت مشکلاتشان می‌دهد. اختصاصی از سورنا فایل برنامه نویسی میکرو با و پر سرعت .
برنامه نویسی میکرو
برنامه نویسی میکرو فارسی نوشتن بر روی lcd کاراکتری با کمک atmega32
با
برنامه نویسی میکرو
معرفی زبان : زبان برنامه نویسی وب asp یا asp.net چیست ؟
asp مخفف کلمه active server pages است و یک محصول منحصر به فرد برای شرکت مایکروسافت به حساب می آید ، این زبان برنامه نویسی اکنون منسوخ شده است و جای خود را به زبان اسکریپت نویسی asp.net داده است. در همینجا به این نکته اشاره کنم که در واقع asp.net یک زبان برنامه نویسی نیست بلکه یک تکنولوژی برنامه نویسی وب با استفاده از دات نت است، شما می توانید با #c یا #f یا زبان های برنامه نویسی دیگر دات نت asp.net بنویسید ، اما با توجه با اینکه شما به عنوان یک زبان بیشتر با این محصول آشنا هستید ما در این سری مقالات از asp.net به عنوان یک زبان برنامه نویسی یاد می کنیم. بیشتر شرکت های و سازمان های بزرگ برای نرم افزارهای تحت وب خود از این زبان برنامه نویسی استفاده می کنند. نرم افزاری که بیشترین هماهنگی با این زبان برنامه نویسی را دارد به عنوان microsoft visual studio شناخته می شود که در واقع محیط برنامه نویسی مایکروسافت محسوب می شود. در این نرم افزار قابلیت های بسیار زیادی برای برنامه نویسی بصورت پیشفرض قرار گرفته اند که کار برنامه نویسی را برای برنامه نویسان بسیار راحت می کند. معمولا تعداد خط های کدی که باید برای یک برنامه به زبان asp.net نوشته بشود نسبت به محصولات مشابه کمی بیشتر است که همین دلیل می تواند تا حدودی باعث زمانگیر بودن کدنویسی در این زبان برنامه نویسی برای فعالیت های پیچیده شود. در صورتیکه تغییری در هر خط کد از این زبان برنامه نویسی انجام شود به ناچار کل برنامه بایستی مجددا کامپایل شود ، بنابراین زمان برنامه نویسی تا حدودی افزایش می یابد.وب سروری که با این زبان برنامه نویسی هماهنگ است صرفا وب سرور شرکت مایکروسافت که همان iis است می باشد و معمولا به عنوان پایگاه داده نیز در این نوع زبان برنامه نویسی از microsoft sql server استفاده می شود. asp.net چیست ؟ لطفا به ادامه مطب بروید...... یکی از زبان های سطح متوسط در برنامه نویسی نرم افزار برنامه نویسی c می باشد که با یادگیری آن فراگیری سایر برنامه های اساسی و مهم رشته برق را تا حدی آسان می سازد و باعث گسترش نگرش و دید شما در امر کنترل سیستم ها می شود,بنابراین به انی که علا قمند به برنامه نویسی c هستند توصیه می کنم برای یادگیری آن کتاب کامل و جامع آموزشی راجع به برنامه . پاو وینت آماده با موضوع اندروید تعداد اسلاید ۳۰ اسلاید فهرست مطالب ارائه شده در این پاو وینت به شرح زیر است مقدمه اندروید چیست؟ آیا اندروید فقط برای گوشی های تلفن همراه است؟ وسایل اندرویدی چه قابلیت هایی دارند؟ همه چیز درباره پیشرفت اندروید زبان های برنامه نویسی اپلیکشن های اندروید چطور برنامه نویسی را شروع کنیم؟ برنامه نویسی ان.  intellij idea ultimate v2017.2.3 build 172.3968 - نرم افزار تولید برنامه به زبان جاواجاوا (java) یک زبان برنامه نویسی شئ ت که برای اولین بار توسط جیمز گاسلینگ در شرکت سان مایکروسیستمز ایجاد شد و در سال ۱۹۹۵ به عنوان بخشی از سکوی جاوا منتشر شد. زبان جاوا شبیه به ++c است اما مدل شیءگرایی آسان تری دارد و از قابلیت های سطح پایین کمتری پشتیبانی می کند. یکی از قابلیت های اصلی جاوا این است که مدیریت حافظه را به طور خ ر انجام می دهد. ضریب اطمینان عملکرد برنامه های نوشته شده به این زبان بالا است و وابسته به سیستم عامل خاصی نیست، به عبارت دیگر می توان آن را روی هر رایانه با هر نوع سیستم عاملی اجرا کرد. برنامه های جاوا به ...

مطالب مرتبط: radbuilder v3.13.0.440 - نرم افزار ایجاد و توسعه ی برنامه های کاربردی بدون نیاز به کدنویسی qt sdk for open source c++ development v5.5.1 for win/mac - نرم افزار محیط برنامه نویسی سی پلاس پلاس تحت ide شرکت نوکیا برای تولید نرم افزارهای موبایل active-hdl v8.3 sp1 - نرم افزار محیط توسعه قدرتمند برای تمامی چیپ های fpga microsoft visual studio ultimate 2013 update 5 + team foundation server 2013 update 5 x86/x64 - نرم افزار مایکروسافت ویژوال استودیو google android studio bundle + ide v2.3.3 build 162.4069837 win/mac/linux - نرم افزار برنامه نویسی اندروید jetbrains pycharm professional v2017.2.2 build 172.3757 - نرم افزار برنامه نویسی به زبان پایتون jetbrains rubymine v2017.2.2 build 172.3757 - نرم افزار برنامه نویسی به زبان روبی adobe coldfusion enterprise v10.0 x86/x64 - نرم افزار طراحی سریع برنامه های تحت وب microsoft visual studio team foundation server 2012 x86/x64 - ویرایش خاص نرم افزار visual studio برای انجام گروهی پروژه های برنامه نویسی microsoft visual studio ultimate 2012 + update 4 + msdn library - نرم افزار ویژوال استودیو 2012 دسته بندی: » نرم افزار » توسعه » محیط یکپارچه توسعه نرم افزار, توسعه » زبان برنامه نویسی
برچسب ها: code, development, development environment, ide, java ide, محیط توسعه نرم افزار, کد, کد نویسی, کد نویسی به زبان جاوا, write code, برنامه نویسی, برنامه نویسی به زبان جاوا, تولید نرم افزار به زبان جاوا, تولید برنامه های جاوا, توسعه, جاوا, زبان برنامه نویسی, زبان برنامه نویسی جاوا, زبان جاوا
لینک های مفید: ید کارت شارژ, شارژ مستقیم, پرداخت قبض, ید آنتی ویروس, ید لایسنس آنتی ویروس, تبلیغات در اینترنت, تبلیغات اینترنتی
© حق مطلب و تصویر برای پی سی محفوظ است لینک دائم
همین حالا مشترک این پایگاه شوید! چشم اندازی به فعالیت های شرکت فراتحلیل گران وستا غرب : 1:واگذاری اینترنت پرسرعت adsl2 تا سرعت10m بدون هیچگونه ممنوعیت 2 : بزرگترین تولید و توزیع کننده کاغذ های a4 در برندهای xerox-copymax-perfect-suncopy 3 : دارای تیم برنامه نویسی و شبکه بسیار قوی در سطح کشور 4 : بهترین در انجام پروژه های برنامه نویسی و شبکه و کامپیوتر 5 : اولین شرکت آموزش شبکه و برنامه نو. اختصاصی از فایلکو عنوان :مقایسه چهار طرح ضرب کننده rns با و پر سرعت .
  عنوان :مقایسه چهار طرح ضرب کننده rns تعدادصفحه .126 چکیده هدف از این پروژه مقایسه چهارطرح ضرب کننده rns می باشد. بدین منظور با بهره گیری از پیاده سازی این چهار طرح با نرم افزار vhdl به مقایسه آنها می پردازیم. rns یک روش نمایش اعداد است که در آن هر عدد به وسیله باقی مانده. برنامه نویسی matlab همراه با gui و c/c++ و جعبه ابزار های تخصصی نویسندگان: محمد فتحی، فرینا زمانی اسگویی انتشارات: کانون نشر علوم و انتشارات آترا این کتاب بصورت خودآموز نوشته شده است و در ابتدای هر فصلِ سال، اکثر مباحث آن در دوره های مقدماتی و پیشرفته ی مطلب توسط مولف آن در موسساتی مانند جهاد ی کبیر تدریس می شود. این کتاب از چندین بخش تشکیل شده است که عبارتند از: در بخش اول تئوری برنامه نویسی مطرح شده است و کار با if، for، while، break، plot و ...، کار با توابع function، کار با جعبه ابزار سمبولیک و الگوریتم های بازگشتی تشریح می گردد. در این راستا مثال های بسیار زیادی حل شده است که قسمتی از آن حاصل تجربیات نویسنده در برنامه نویسی و قسمت دیگر از کتاب های مرجع برنامه نویسی و سایت های معتبر جمع آوری شده است و با افزودن توضیحات در کتاب آمده است. در بخش دوم کتاب، بطور کامل gui بصورت گرافیکی و برنامه نویسی تشریح شده است و در مورد کالبک ها بحث اساسی شده است. در انتها نیز در مورد ساخت فایل های اجرایی exe مثال های فراوانی آمده است. در بخش سوم کتاب در مورد ارتباط مطلب با دیگر نرم افزارها مانند ا ل، notepad، فایل های mat، ارتباط با c/c++ توضیحات زیادی بیان شده است. در بخش چهارم کتاب در مورد هوش شامل ژنتیک الگوریتم، فازی و شبکه عصبی از دیدگاه یک ، مطالبی آمده است و به دور از کلی گویی های متداول در کتب هایی از این خانواده، با ذکر مثال های کاربردی، به حل با نرم افزار مطلب پرداخته شده است. دوره ی تضمینی و استخدامی آموزش صفر تا صد برنامه نویسی لاراول
دوره‌ی برنامه‌نویسی لاراول به‌صورت تضمینی با حضور علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی وب، دانشجویان و کارمندان it در تاریخ ۱۸ آذر ۹۶ برگزار می‌شود.  jetbrains intellij idea ultimate v2017.3.3 build 173.4301 - نرم افزار تولید برنامه به زبان جاواجاوا (java) یک زبان برنامه نویسی شئ ت که برای اولین بار توسط جیمز گاسلینگ در شرکت سان مایکروسیستمز ایجاد شد و در سال ۱۹۹۵ به عنوان بخشی از سکوی جاوا منتشر شد. زبان جاوا شبیه به ++c است اما مدل شیءگرایی آسان تری دارد و از قابلیت های سطح پایین کمتری پشتیبانی می کند. یکی از قابلیت های اصلی جاوا این است که مدیریت حافظه را به طور خ ر انجام می دهد. ضریب اطمینان عملکرد برنامه های نوشته شده به این زبان بالا است و وابسته به سیستم عامل خاصی نیست، به عبارت دیگر می توان آن را روی هر رایانه با هر نوع سیستم عاملی اجرا کرد. برنامه های جاوا به ...

مطالب مرتبط: radbuilder v3.13.0.440 - نرم افزار ایجاد و توسعه ی برنامه های کاربردی بدون نیاز به کدنویسی qt sdk for open source c++ development v5.5.1 for win/mac - نرم افزار محیط برنامه نویسی سی پلاس پلاس تحت ide شرکت نوکیا برای تولید نرم افزارهای موبایل active-hdl v8.3 sp1 - نرم افزار محیط توسعه قدرتمند برای تمامی چیپ های fpga microsoft visual studio ultimate 2013 update 5 + team foundation server 2013 update 5 x86/x64 - نرم افزار مایکروسافت ویژوال استودیو 2013 google android studio bundle + ide v2.3.3 build 162.4069837 win/mac/linux - نرم افزار برنامه نویسی اندروید jetbrains pycharm professional v2017.3.2 build 173.4127 - نرم افزار برنامه نویسی به زبان پایتون jetbrains rubymine v2017.3.1 build 173.3942 - نرم افزار برنامه نویسی به زبان روبی adobe coldfusion enterprise v10.0 x86/x64 - نرم افزار طراحی سریع برنامه های تحت وب microsoft visual studio team foundation server 2012 x86/x64 - ویرایش خاص نرم افزار visual studio برای انجام گروهی پروژه های برنامه نویسی microsoft visual studio ultimate 2012 + update 4 + msdn library - نرم افزار ویژوال استودیو 2012 دسته بندی: » نرم افزار » توسعه » محیط یکپارچه توسعه نرم افزار, توسعه » زبان برنامه نویسی
برچسب ها: code, development, development environment, ide, java ide, jetbrains, محیط توسعه نرم افزار, کد, کد نویسی, کد نویسی به زبان جاوا, write code, برنامه نویسی, برنامه نویسی به زبان جاوا, تولید نرم افزار به زبان جاوا, تولید برنامه های جاوا, توسعه, جاوا, زبان برنامه نویسی, زبان برنامه نویسی جاوا, زبان جاوا
لینک های مفید: ید کارت شارژ, شارژ مستقیم, پرداخت قبض, ید آنتی ویروس, ید لایسنس آنتی ویروس, تبلیغات در اینترنت, تبلیغات اینترنتی
© حق مطلب و تصویر برای پی سی محفوظ است لینک دائم
همین حالا مشترک این پایگاه شوید! اختصاصی از یارا فایل آموزش برنامه نویسی به زبان c با ابزار های تحت ویندوز با و پر سرعت .
آموزش برنامه نویسی به زبان c با ابزار های تحت ویندوز
آموزش برنامه نویسی به زبان c با ابزار های تحت ویندوز آموزش برنامه نویسی به زبانc با ابزار های تحت ویندوز.... آموزش کاملا اختصاری و کامل ... آموزش مبتدی تا حرفه ای برنامه نویسی به زبان c.... آموزش در سایت های دیگر بالای 200هزار تومان
با
آموزش برنامه نویسی به زبان c با ابزار های تحت ویندوز
 jetbrains intellij idea ultimate v2017.3.5 build 173.4674 - نرم افزار تولید برنامه به زبان جاواجاوا (java) یک زبان برنامه نویسی شئ ت که برای اولین بار توسط جیمز گاسلینگ در شرکت سان مایکروسیستمز ایجاد شد و در سال ۱۹۹۵ به عنوان بخشی از سکوی جاوا منتشر شد. زبان جاوا شبیه به ++c است اما مدل شیءگرایی آسان تری دارد و از قابلیت های سطح پایین کمتری پشتیبانی می کند. یکی از قابلیت های اصلی جاوا این است که مدیریت حافظه را به طور خ ر انجام می دهد. ضریب اطمینان عملکرد برنامه های نوشته شده به این زبان بالا است و وابسته به سیستم عامل خاصی نیست، به عبارت دیگر می توان آن را روی هر رایانه با هر نوع سیستم عاملی اجرا کرد. برنامه های جاوا به ...

مطالب مرتبط: radbuilder v3.13.0.440 - نرم افزار ایجاد و توسعه ی برنامه های کاربردی بدون نیاز به کدنویسی qt sdk for open source c++ development v5.5.1 for win/mac - نرم افزار محیط برنامه نویسی سی پلاس پلاس تحت ide شرکت نوکیا برای تولید نرم افزارهای موبایل active-hdl v8.3 sp1 - نرم افزار محیط توسعه قدرتمند برای تمامی چیپ های fpga microsoft visual studio ultimate 2013 update 5 + team foundation server 2013 update 5 x86/x64 - نرم افزار مایکروسافت ویژوال استودیو 2013 google android studio bundle + ide v2.3.3 build 162.4069837 win/mac/linux - نرم افزار برنامه نویسی اندروید jetbrains pycharm professional v2017.3.4 build 173.4674 - نرم افزار برنامه نویسی به زبان پایتون jetbrains rubymine v2017.3.3 build 173.4548 - نرم افزار برنامه نویسی به زبان روبی adobe coldfusion enterprise v10.0 x86/x64 - نرم افزار طراحی سریع برنامه های تحت وب microsoft visual studio team foundation server 2012 x86/x64 - ویرایش خاص نرم افزار visual studio برای انجام گروهی پروژه های برنامه نویسی microsoft visual studio ultimate 2012 + update 4 + msdn library - نرم افزار ویژوال استودیو 2012 دسته بندی: » نرم افزار » توسعه » محیط یکپارچه توسعه نرم افزار, توسعه » زبان برنامه نویسی
برچسب ها: code, development, development environment, ide, java ide, jetbrains, محیط توسعه نرم افزار, کد, کد نویسی, کد نویسی به زبان جاوا, write code, برنامه نویسی, برنامه نویسی به زبان جاوا, تولید نرم افزار به زبان جاوا, تولید برنامه های جاوا, توسعه, جاوا, جت برینز, زبان برنامه نویسی, زبان برنامه نویسی جاوا, زبان جاوا
لینک های مفید: ید کارت شارژ, شارژ مستقیم, پرداخت قبض, ید آنتی ویروس, ید لایسنس آنتی ویروس, تبلیغات در اینترنت, تبلیغات اینترنتی
© حق مطلب و تصویر برای پی سی محفوظ است لینک دائم
همین حالا مشترک این پایگاه شوید! زبان های برنامه نویسی یکی از قسمت های مربوط به رشته کامپیوتره که میشه گفت قسمت عمده بخش نرم افزار کامپیوتر همین زبان های برنامه نویسیه چون اغلب نرم افزارهای کاربردی یا بازی ها با همین زبان های برنامه نویسی نوشته میشه. تاریخچه زبان های برنامه نویسی تاریخچه ای از این زبان ها رو میتونید در یک فایل پاور پوینت در ادامه مطلب کنید.