برنامه پوتین برای چیست

به نقل از خبرگزاریها در مورد برنامه پوتین برای چیست : آموزش علوم تجربی دوره ابت تحقیقات نشان داده است که نقش معلمان در تحقق برنامه ی درسی از سایر عوامل مؤثرتر است . معلمان آگاه به نیاز های برنامه ی درسی ، قادرند متناسب با توانایی یادگیرندگان و شرایط یادگیری ، انعطاف لازم را در برنامه ی درسی ایجاد کنند . معلمان برای آموزش علوم نیاز دارند بدانند : ک ن چگونه علم می آموزند؟ چگونه می توان تش. تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار سوال از سوی مردم این کشور برای برنامه گفت وگوی زنده با ولادیمیر پوتین به ثبت رسیده است. ولادیمیر پوتین : من را در ایران دیدم در سفر پوتین به ایران، با توجه به توضیحاتی که مسولان تشریفات روسیه درباره ی ی و جایگاه در به وی داده بودند، وی در طول مسیر خود از فرودگاه تا مکان استقرار خود، مدام می پرسید که من چگونه باید رفتار کنم؟ وقت ملاقات من با ایشان در چه زمانی است و ایشان را چگونه باید خطاب کنم؟ این اضطراب پوتین تا حدی بوده است که حتی درخواست می کند که اگر در ملاقات با ی عرف بر این است که کفشها را در آورند، همین طور عمل نماید. ولادیمیر پوتین که هیچ تعلق مذهبی نداشته و شخصی لائیک به شمار می رود، پس از دیدار با انقلاب می گوید: با عنایات به مطالعاتی که من درباره ی داشته ام، در ملاقات با ایران، تمام ویژگی های نوشته شده برای را در آیت الله دیدم و برایم متجلی شد. زبان برنامه نویسی سی c چیست؟
زبان برنامه نویسی سی (c programming language) به سخت افزار یا سیستم عامل خاصی وابسته نیست . این زبان خصوصیات و اجزا زبان های برنامه نویسی پیشرفته را همراه با کارآیی بالای زبان اسمبلی در بردارد و گاهی آن را یک زبان نیمه پیشرفته می دانند .
سی c به گونه ای است که تطبیق نرم افزار از یک نوع کامپیوتر به نوع دیگر را آسان . برای ناظران عادی بازدید برنامه ریزی شده پوتین از قزاقستان، تاجی تان و قرقیزستان ممکن است سفری معمولی به نظر برسد. اما جزئیات بیشتری در این داستان وجود دارد. اوراسیا در حال حاضر از نظر جغرافیای در حال پیشرفت است و پوتین می خواهد به تصرف این منطقه سرعت ببخشد. چشم اندازی برای ادغام اقتصادی منطقه براساس اجماع و احترام به حاکمیت ملی. ام. این صدا چیست که ۲۰ رو مه اصلاح طلب و نیز ارگان ت نتوانسته اند آن را به گوش مردم برسانند. این صدا چیست که صدها سایت خبری و اطلاع رسانی و نیز حتی برخی رسانه های آن طرف آب نتوانستند به مردم برسانند؟ به نظر می رسد ت در این مورد مشکل تولید صدا و بازپخش آن را ندارد.

محمدکاظم انبارلویی در سرمقاله رس نوشت: رئیس جمهور در سفر به اردبیل در نشس. این اختلال یک ناتوانی در تعادل، توازن یا سازمان دهی حسی است یعنی چگونه جریان اطلاعات حسی توانایی های ما را تحت تاثیر قرار می دهد. برای برنامه ریزی حرکتی و توانایی برای طراحی حرکات نا آشنا فردباید بتواند میان اطلاعات حسی خود از طریق فراهم اطلاعات دقیق از بدن و محیط با مردم و تاثیرات حسی یک طرح درست از بدن تفاوت بگذارد. یکی از اصطلاحات حفره های امنیتی، آسیب پذیری روز صفر یا zero-day می باشد. در واقع این نوع آسیب پذیری، روشی از حمله یا نفوذ از طریق یکی از حفره های موجود در نرم افزارها یا برنامه های کاربردی می باشد که از دید طراحان و توسعه دهندگان آن مخفی مانده است. مهاجمان بدون اعلام به شرکت سازنده نرم افزار و پیش از شناسایی این آسیب پذیری و مشکل امنیتی ت. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز گفت توسل به زور در اوکراین آ ین گزینه است.به گزارش آریا،رئیس جمهور روسیه امروز در یک کنفرانس خبری رئیس جمهور موقت اوکراین را غیرمشروع خواند.
به گزارش شبکه تلویزیونی سی ان ان، ولادیمیر پوتین در این کنفرانس خبری که در اقامتگاهش برگزار شد ، گفت ت جدید در اوکراین حاصل یک کودتا است و اوکراین دچار . رو مه ار ب کا با اشاره به برنامه عصر امروز ( ) دیدار روسای جمهوری روسیه و در شهر هامبورگ آلمان، نوشت: ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ در دیدار خود در حاشیه اجلاس بیست کشور صنعتی موضوعی برای دستی به توافق ندارند. معمای ۲۳ ساله روابط ایران و روسیه پس از انقلاب بلشویکی در اکتبر 1917 که 97 سال پیش رخ داد، روابط روسیه با ایران تغییر اساسی کرد و ت شوروی سوسیالیستی تلاش کرد ایران را جذب بلوک قدرت خود کند. 24 مهرماه 1386، برای اولین بار پس از پیروزی انقلاب ی و همچنین بعد از فروپاشی شوروی، رییس جمهور روسیه وارد ایران شد. سفر ولادیمیر پوتین به تهران برای شر. نصب برنامه هولا
برنامه holaa برای اندروید
برنامه هولا شماره یاب
نسخه جدید برنامه holaa
برنامه نمایش اطلاعات تماس گیرنده
برنامه هولا چیست
نرم افزار holaa برای آیفون
نرم افزار شناسایی صاحب سیم کارت ادامه مطلب برنامه ای باعنوان فصل پنجم و با موضوع جایگاه تولید در برنامه پنجم توسعه اقتصادی کشور با حضور اینجانب و دیگر کارشناسان محترم و نمایندگان محترم مجلس شورای ی توسط برنامه سازان شبکه رادیویی گفتگو ضبط و در تاریخهای 23 و30/6/93 پخش شده است .برای شنیدین این برنامه می توانید به سایت این رادیو مراجعه فرمایید. ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در قالب طرح کلان ملی، دستور برنامه ریزی جامع و فراگیری را داد تا در عرض سه سال جمعیت این کشور یک میلیون نفر افزایش یابد. کشتار وحشیانه گزاران در سینای شمالی، شروط دو پهلوی سعد حریری، فصل تازه پدرخوانده های ، آ ین تلاش ها برای قانون منع خشونت علیه ن، آغار بازسازی مناطق ز له زده، دومینوی حمله و اتهام یها، امید به آرامش در بازار طلا و سپنتا با دو فوریت در مجلس از محورهایی است که موضوع گزارش های خبری و تحلیلی امروز شده است. خانه هوشمند چیست؟

بکارگیری امکاناتی که خانه را در اصطلاح "هوشمند" (smart) کند، همواره یکی از مواردی بوده است که بشر توجه زیادی به آن داشته و در طول دوره های مختلفِ توسعه ی فناوری راه حل های متعددی برای این منظور خلق کرده است. خانه هوشمند به خانه ای گفته می شود که نین آن امکان تنظیم و کنترل تجهیزات الکترونیکی منزل خود را از راه دور . ایرنا نوشت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه با اشاره به ب ایی اعتراض های اخیر در چندین شهراز جمله مسکو پایتخت، از برنامه راه اندازی انقلاب رنگی در این کشور خبر داد. برنامه بازاری چیست آیا می دانید برنامه بازاری چیست و اصلا چه ومی دارد برنامه بازاری داشته باشید؟ د اشتن برنامه بازاری به اندازه ی برنامه ریزی برای جنبه های دیگر ب وکار از […] نوشته برنامه بازاری چیست و شامل چه بخش هایی می شود؟ اولین بار در چطور پدیدار شد. سبب لغو دیدار پوتین و امپراتور ژاپن شد مسکو - ایرنا - یک رسانه روسی فاش کرد: ت ژاپن تحت فشار برنامه سفر ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه به توکیو را تغییر داد تا مانع برگزاری دیدار وی با امپراتور شود.   به گزارش ایرنا، در سفر رئیس جمهوری روسیه به ژاپن دیدار وی با اکی هیتو امپراتور این کشور برنامه ریزی شده بود که به دلیل نا سندی واشنگتن این بخش از برنامه حذف شد.
براساس برنامه اعلام شده، سفر دو روزه رئیس جمهوری روسیه به ژاپن 15 دسامبر (پنجشنبه) آغاز می شود که در پاسخ به دیدار اخیر شینزو آبه نخست این کشور انجام می گیرد. 
خبرگزاری روسیا سگودنیا روز دوشنبه نوشت: ت ژاپن با توجه به نا سندی بخشی از برنامه سفر پوتین به ژاپن را که مربوط به دیدار با امپراتور می شد، حذف کرد. 
ت پیشتر نیز از برنامه سفر رئیس جمهوری روسیه به ژاپن ابراز نگرانی و اعلام کرده بودند که پذیرایی از پوتین ممکن است، نشانه پیام نادرست وجود دودستگی در گروه هفت کشور صنعتی در برابر روسیه قلمداد شود.
هفت کشور صنعتی همراه اتحادیه اروپا، تحریم های سه ساله اقتصادی علیه روسیه را از سال 2014 در ارتباط با اوضاع اوکراین وضع کرده اند.
پایگاه رو مه راسیسکایا گازتا ارگان ت روسیه در این باره نوشته است که تلاش می کرد مانع برگزاری سفر پوتین به ژاپن شود.
رسانه روسی به نقل از رو مه ژاپنی «سانکی سیمبون» افزوده است: واشنگتن از برنامه دیدار رئیس جمهوری روسیه از ژاپن ابراز نا سندی کرده بود.
راسیسکایا گازتا نوشت که کاخ سفید این ن یتی را ماه نوامبر به ژاپن اعلام کرد، ولی توکیو درخواست انجام نشدن سفر را نپذیرفت و برنامه آن را اعلام کرد.
رسانه های روسی اعلام د که رئیس جمهوری روسیه 15دسامبر به استان یاماگوتی ژاپن سفر و در شهر ناگاتو با شینزو آبه نخست ژاپن دیدار و روز نیز در برنامه های پیش بینی شده توکیو شرکت می کند.
اروپام*391 انتشار دهنده: هادی مولوی نیا     انتهای پیام /* از تاریخ 13 بهمن به مدت سه روز جنگ شادی صبح و بعد از ظهر در کانون سمیه به مناسبت دهه فجر برگزار می گردد. در این سه روز برنامه های متنوعی برای تمامی مقاطع برنامه ریزی شده که عبارتند از مسابقه وبلاگ نویسی دوچرخه سواری و شطرنج و طناب کشی و همچنین مسابقات ایستگاهی «بنیامین نتانیاهو» نخست رژیم صهیونیستی، در دیدار با پوتین گفت ایران یک بار در قرن پنچم پیش از میلاد می خواسته دست به نسل کشی یهودیان بزند. ایرنا نوشت: تهیه کننده و کارگردان هنری برنامه های تلویزیونی گفت: تهیه کننده های ویژه برنامه های نوروزی در دعوت از هنرمندان با هم رقابت دارند و بعضی از آنها ضعف خود را در ساخت برنامه خوب با حضور چهره ها پنهان می کنند. پکن> کشاورزی در چین به قدری به ولادیمیر پوتین شبیه است که بسیاری او را بدل پوتین در برخی مراسم می دانند. شما می توانید با مطالعه ی کتاب تبلیغ به پرسشهای زیر پاسخ دهید. * شرایط تبلیغ و مبلغ چیست؟ تبلیغ چه اهمیتی دارد؟ مراحل تبلیغ چیست؟ * هدف مبلغ در تبلیغ باید دل مخاطب باشد یا عقل وی؟ * جایگاه تبشیر و انذار در تبلیغ چیست؟ به کدام یک باید بیشتر پرداخته شود؟ * جایگاه ملامت چیست ؟ آیا در سیره معصومین (علیه السلام) از ملامت برای هدایت استفاده ش. برنامه چهارساله ت چیست؟ نسبت آن با برنامه پنج ساله ششم توسعه کدام است؟ ت بارها گفته است برنامه ششم را قبول ندارد و حاضر نیست بودجه را منطبق بر آن به مجلس تسلیم کند. فلان چیست؟کیست؟
در زیر به تعدادی کیست و چیست به صورت خیلی مختصر مفید می پردازیم.

حقوق چیست؟

حقوق چیزی ست که کلا پایمال میشود و ما هم همیشه دنبال احقاقش هستیم.چه آ ماه،چه با کشور های دیگر.

فراری چیست؟

فراری چیزی ست که همه همیشه دنبالش هستند چه ماشینش باشد،چه آدمش. نکته ی جالب اینکه هیچکدام را هم نمی شود گیر . جاوا چیست؟ جاوا چگونه کار می کند؟ با جاوا چه نوع برنامه هایی می توان نوشت؟ در بازار کار بیشتر چه برنامه هایی تولید می شوند؟ نسخه های مختلف جاوا چیستند؟ چگونه باید برنامه ریزی برای یادگیری جاوا را شروع کنم؟ بازار کار جاوا در ایران و خارج از ایران چگونه است؟ اندروید چیست؟ برای یادگیری جاوا باید لینو بلد باشم؟ برای شروع برنامه نویسی . با این حال، بازیگری مانند روسیه که روابط مشترک و خوبی هم با و هم با ایران دارد، تلاش می کند از بروز تنش یا درگیری احتمالی بین تهران و تل آویو جلوگیری کند. در همین راستا، رو مه ی «هاآرتص» در گزارشی نوشت: پوتین در به دنبال سیاستی است که ایران و در مسأله در دوران پس از جنگ با یکدیگر کنار بیایند. در ویندوز این امکان وجود دارد که برنامه ای که برای شما اهمیت بیشتری دارد با اولویت بیشتری اجرا شود.برای این کار با نگه داشتن کلید های ctrl, alt, del وارد windows task manager شوید. سپس به زبانه processes بروید و روی برنامه مورد نظر خود راست کلیک کنید.
در قسمت set priority می توانید اولویت برنامه را از normal به مقادیر کمتر یا بیشتر تغییر دهید. منبع : از مجله شبکه شماره چهل و هشتم wap سیستمی است که در آن پرو تکل ارتباطی و محیط برنامه نویسی جهت پیاده سازی سیستم های پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی مبتنی بر وب روی گوشی های تلفن همراه ارایه می شود . پروتکل ارتباطی پروتکل ارتباطی که در حال حاضر در اینترنت برای دیدن صفحات وب استفاده می شود http است . کی روش: بهترین را ارها را انتخاب کردیم سرمربی تیم ملی ایران گفت: تمام برنامه های لیگ، تیم ملی و جام حذفی برای فصل 2014-2015 را بررسی و بهترین را ارها را انتخاب کردیم. -------------------------------------------------------------------------------- کارلوس کی روش در نشست خبری پس از جلسه با مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ اظهار داشت: امروز جلسه ای را پشت سر گذاشتیم که در آن تمام . رئیس جمهور روسیه در سخنانی گفت: برنامه هسته ای کره شمالی برای دفاع از مرزهایش است. بیشترین عناوین جستجوی شما در موتورهای جستجو
وبلاگ تخصصی ی برق
میانگین هارمونیک چیست؟
pdldنرم افزار
چاه ارت
وبلاگ ی برق
وبلاگ ی برق قدرت
پخش بار با مطلب
پخش بار در matpower
پخش بار در متلب
پخش بار متلب
پخش بار مجزا مطلب
پخش باردر مطلب
پخش فریم در متلب
پرسش وپاسخهای ی برق قدرت
پروژه . رئیس جمهور روسیه در اظهاراتی گفت کره شمالی تا زمانی که احساس امنیت نکند، برنامه هسته ای خود را رها نخواهد کرد. رئیس کمیسیون تلفیق مجلس با بیان اینکه برنامه ششم از برنامه هایی بود که سخت مورد انتقاد قرار گرفت، گفت: فشارهای سنگینی از بیرون و داخل مجلس پیرامون برنامه ششم بود تا برنامه از مسیر خود خارج شود، اما این برنامه تصویب شد. رئیس کمیسیون تلفیق مجلس با بیان اینکه برنامه ششم از برنامه هایی بود که سخت مورد انتقاد قرار گرفت، گفت: فشارهای سنگینی از بیرون و داخل مجلس پیرامون برنامه ششم بود تا برنامه از مسیر خود خارج شود، اما این برنامه تصویب شد. راه حل مبتنی ب اسخ به تقاضابرای مدیریتlmp دربازاربرق چکیده: در سالهای اخیر، اکثر کشورها به سمت تجدید ساختار سیستم قدرت روی آورده اند. همراه با این تجدید ساختار در بازار برق مسائلی مانند مسئله lmp پیش آمده که باید بر اساس پاسخ تقاضا حل شود. در این مقاله، برنامه های مدیریت سمت تقاضا (dsm) برای حل lmp در بازار برق و تجربه اپراتورهای سیستم در . معرفی زبان : زبان برنامه نویسی وب asp یا asp.net چیست ؟
asp مخفف کلمه active server pages است و یک محصول منحصر به فرد برای شرکت مایکروسافت به حساب می آید ، این زبان برنامه نویسی اکنون منسوخ شده است و جای خود را به زبان اسکریپت نویسی asp.net داده است. در همینجا به این نکته اشاره کنم که در واقع asp.net یک زبان برنامه نویسی نیست بلکه یک تکنولوژی برنامه نویسی وب با استفاده از دات نت است، شما می توانید با #c یا #f یا زبان های برنامه نویسی دیگر دات نت asp.net بنویسید ، اما با توجه با اینکه شما به عنوان یک زبان بیشتر با این محصول آشنا هستید ما در این سری مقالات از asp.net به عنوان یک زبان برنامه نویسی یاد می کنیم. بیشتر شرکت های و سازمان های بزرگ برای نرم افزارهای تحت وب خود از این زبان برنامه نویسی استفاده می کنند. نرم افزاری که بیشترین هماهنگی با این زبان برنامه نویسی را دارد به عنوان microsoft visual studio شناخته می شود که در واقع محیط برنامه نویسی مایکروسافت محسوب می شود. در این نرم افزار قابلیت های بسیار زیادی برای برنامه نویسی بصورت پیشفرض قرار گرفته اند که کار برنامه نویسی را برای برنامه نویسان بسیار راحت می کند. معمولا تعداد خط های کدی که باید برای یک برنامه به زبان asp.net نوشته بشود نسبت به محصولات مشابه کمی بیشتر است که همین دلیل می تواند تا حدودی باعث زمانگیر بودن کدنویسی در این زبان برنامه نویسی برای فعالیت های پیچیده شود. در صورتیکه تغییری در هر خط کد از این زبان برنامه نویسی انجام شود به ناچار کل برنامه بایستی مجددا کامپایل شود ، بنابراین زمان برنامه نویسی تا حدودی افزایش می یابد.وب سروری که با این زبان برنامه نویسی هماهنگ است صرفا وب سرور شرکت مایکروسافت که همان iis است می باشد و معمولا به عنوان پایگاه داده نیز در این نوع زبان برنامه نویسی از microsoft sql server استفاده می شود. asp.net چیست ؟ لطفا به ادامه مطب بروید...... با سلام.
توی این پست برنامه ی جمع دو عدد n رقمی رو براتون قرار دادم. صورت مسئله:
برنامه ای بنویسید که دو عدد صحیح n رقمی را از ورودی بگیرد و آنها را با یکدیگر جمع کند و نتیجه را در وجی نمایش دهد. ورودی:شامل 2 عدد n رقمی.
وجی:شامل یک عدد که حاصل جمع را نشان می دهد. برای دیدن الگوریتم و روش حل برنامه به همراه سورس برنامه بر روی ادامه . پوتین در جبهه بمناسبت هفته دفاع مقدس خاطره رزمنده ای از جبهه تحت عنوان فوق ارائه میگردد. گردان پشت میدون مین رسیده و زمین گیر شده بود. چند نفر رفتند معبر باز کنند. او هم رفت، پانزذه ساله بود. چند قدم که رفت، برگشت. یعنی ترسیده؟! خب! ترس هم داشت! او اما، پوتین هایش را به یکی از بچه ها داد و گفت؛ تازه از گردان گرفتم، حیفه! بیت الماله!... پا رفت!... براستی آنهاییکه که برای ب روزی و خدمت به مردم مسئولیت حفظ قسمتهایی از بیت المال بعهده شان است و حقوقشان را از بیت المال میگیرند، خدای ناکرده بی توجهی به بیت المال و بعضاً در سطح کلان چندتا پوتین میشه؟!» وتصاویری از ک ن غزه که سالها نمیتوانستند در ساحل سرزمینشان که نماد طبیعت کشورشان است شنا کنند ولی امروزه بامقاومت جانانه و ش تن بخشی از محاصره، شناکنان این چنین شادمانند. که این نیز به نحوی در امتداد ونتیجه مقاومت و دفاع مقدس ماست. "و پدری که از شادی به اینگونه فرزندش را به هوا پرتاب میکند" با گذشت حدود 53 روز از سال 1396، رئیس جمهور هنوز برنامه ششم توسعه را به سازمان برنامه و بودجه و دستگاه های اجرایی کشور جهت اجرا ابلاغ نکرده است. این در حالی است که برنامه ششم توسعه در 28 اسفند 1395 از سوی رئیس مجلس به رئیس جمهور جهت اجرا، ابلاغ شده است. اما ماجرا چیست؟ عنوان: برنامه نویسی کامپیوتر-اصول کلی برنامه نویسی برای مبتدیان نوشته می شود آموزش مقدماتی برنامه نویسی است یک برنامه ساده محاسباتی با چند زبان مختلف از قبیل : بیسیک-فورترن-سی-پاسکال-اتولیسپ ...مقایسه می شود اشاره مختصر به روش حرفه ای برنامه نویسی اگر محدودیت حجم مطلب نداشت.

در سفر ولادیمیر پوتین رئیس جمهور سابق روسیه به ایران، با توجه به توضیحاتی که مسولان تشریفات ریاست جمهوری روسیه درباره ی ی و جایگاه در به وی داده بودند، وی در طول مسیر خود از فرودگاه تا مکان استقرار خود، مدام می پرسید که من چگونه باید رفتار کنم؟ وقت ملاقات من با ایشان در چه زمانی است و ایشان را چگونه باید خطاب کنم؟ این اضطراب پوتین تا حدی بوده است که حتی درخواست می کند که اگر در ملاقات با ی عرف بر این است که کفشها را در آورند، همین طور عمل نماید.
ولادیمیر پوتین که هیچ تعلق مذهبی نداشته و شخصی لائیک به شمار می رود، پس از دیدار با انقلاب می گوید: با عنایات به مطالعاتی که من درباره ی داشته ام، در ملاقات با ایران، تمام ویژگی های نوشته شده برای را در آیت الله دیدم و برایم متجلی شد.

وی ادامه داده است: حکیم بزرگی در ایران نشسته است که به ذهن من خطور نمی کرد او تا به این حد همه جانبه نگر باشد.

او حکیم و دانشمندی است که تصمیم گیری و تنظیم سیاست ایران با اوست و با وجود درایت و هوش سرشار ایشان، هیچ خطری متوجه ایران نمی شود.من در ملاقات با ایشان، معنای واقعی قانون اساسی و مفهوم و ولایت علمای دینی را که شنیده بودم، فهمیدم...
در سفر پوتین به تهران و ملاقاتی که وی با انقلاب داشت، رئیس جمهور روسیه که خود از سردمداران نظام سلطه و لائیک شرق است، به شدت تحت تأثیر انقلاب قرار گرفته و این امر از حرکات حین جلسه و پس از آن پوتین مشخص بود.
به گفته این منبع آگاه، آیت الله در این دیدار خطاب به رئیس جمهور روسیه و در زمینه مسائل جاری این کشور مطالب و نکاتی را گوشزد د که پوتین در همان روز گفت: «من به عنوان رئیس جمهور روسیه از این مسائل غافل بودم» و از تیزبینی و ظرافت انقلاب در شگفت می شوند.
بنا بر این گزارش، میزان تأثر پوتین از ملاقات با انقلاب تا به حدی بوده که در بازگشت از پیش ایشان سوار بر خودروی اسکورت مخصوص خود نمی شود و به آقای می گوید: «آیا اجازه است که من سوار اتومبیل شما شوم؟» و به همراه تیم حفاظتی و ماشین رئیس جمهور کشورمان، بیت ی را ترک می کند.
گفتنی است، در شب همان روز و پس از دیدار با انقلاب، پوتین در سر سفره شام به نزد حجت ال والمسلمین گلپایگانی، رئیس دفتر ی رفته و با رفتاری گرم و صمیمانه و در حالی که دست بر شانه وی می گذارد، می گوید: «ما از محضر آیت الله بسیار استفاده کردیم. در برگشت به روسیه خبر نگاری از وی درباره نظرش راجع به ی ایران می پرسد و وی در پاسخ می گوید :
من را ندیده ام ، اما تعاریف او را در انجیل شنیده و خوانده ام ، من را در ی ایران دیدم جدیددترین مدل ها و برند های پوتین !!! با اومدن فصل پاییز و فصل زمستان آقایان به دنبال مدل پوتینی هستند که هم شیک باشه و هم برای پاهایشان آرامبخش و محافظ باشه و در عین حال جنس خوب و عالی داشته باشد . ما ....................... men boots 93 37 500x333 پوتین مردانه 93 به ادامه مطلب بروید .............. رئیس جمهوری ترکیه در اظهاراتی با مهم توصیف تصمیمات اتخاذ شده در نشست سوچی از برنامه تدوین شده برای دیدارهای منظم با همتایان ایرانی و روس خود خبر داد. با تصویب چارچوب وکلیات مرحله اول آموزش بزرگسالان در جلسه هشتصدو شصت ودومین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش در تاریخ 23/3/91 وابلاغ از سوی آن شورای ،مرحله اول آموزش بزرگسالان به منظور برنامه ریزی برای حدود 000/000/9 بی سواد مطلق استمرار پیدا کرد .ولیکن برای حدود 26 در صد از فعالان جامعه تصویب و اجرای مرحله دوم آموزش بزرگسالان اجتناب ناپذیر ب. "انور بیگ" عضو ارشد حزب مسلم لیگ شاخه نواز شریف(حزب حاکم) با شرکت در برنامه "از خبر تا خبر" که از شبکه خبری "ary" مورخ 8 اکتبر 2015 پخش می شد، اظهار داشت: دریافت وام از صندوق بین المللی پول دسیسه ای برای تبدیل پا تان به یک کشور ورش ته و جلوگیری از پیشرفت هسته ای است. شما نیز مانند بقیه دوست دارید زمانی که کامپیوتر خود را روشن می کنید به سریعترین شکل ممکن کامپیوترتان بالا بیاید و به کار خود برسید اما بعد از اینکه ویندوز بالا می آید چند ثانیه ای را برای فعل و افعالات ویندوز کنار می گذارید . اگر اهل فناوری و یا کامپیوتر هستید که قبلا تحقیق کرده اید و به این نتیجه رسیدید اما این ترفند برای انی است که نمی دانند لحظه روشن شدن کامپیوتر چه اتفاقی می افتد و علت تاخیر چند ثانیه ای ویندوز برای آماده به کار شدن چیست . برای مشاهده همه ی مطالب روی ادامه مطلب کلیک کنید http://saminrayaneh.com/data/_uploaded/image/computerpic.jpg "دمیتری پسکوف"سخنگوی پوتین امروز ( ) گزارش رو مه ودوموستی را تکذیب کرده و اعلام کرده کرملین هیچ لیستی از نامزدهای زن یا مرد به عنوان رقبای تزیینی پوتین در انتخابات سال آینده ریاست جمهوری، تهیه نکرده است. با تصویب چارچوب وکلیات مرحله اول آموزش بزرگسالان در جلسه هشتصدو شصت ودومین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش در تاریخ 23/3/91 وابلاغ از سوی آن شورای ،مرحله اول آموزش بزرگسالان به منظور برنامه ریزی برای حدود 000/000/9 بی سواد مطلق استمرار پیدا کرد .ولیکن برای حدود 26 در صد از فعالان جامعه تصویب و اجرای مرحله دوم آموزش بزرگسالان اجتناب ناپذیر ب.