برنامه excel ثبت اطلاعات پذیرش انواع خودروها در مراکز خدمات خودرویی

به نقل از خبرگزاریها در مورد برنامه excel ثبت اطلاعات پذیرش انواع خودروها در مراکز خدمات خودرویی : مرکز خدمات رنکی انواع کارتهای پی وی سی خدمات را به خدمات آموزش می شود چاپ کرد .تخصصی ترین مرکز چاپ کارت پی وی سی به روشهای اصلی رنگها پایدار نر می شوند .خدمات بهتر به روشهای بهتر انواع کارتها با رنگهای طبیعی بهتر چاپ می شوند .مراکز چاپ کارت pvc به خدمات بهتر کارتها را می شود چاپ تکی کرد . 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نرم افزار microsoft excel برنامه رسمی ا ل شرکت مایکروسافت برای گوشی و تبلت های اندروید و آی او اس است. نرم افزار microsoft excel برنامه رسمی ا ل شرکت مایکروسافت برای گوشی و تبلت های اندروید و آی او اس است. پروژه excel پروژه ا ل انجام پروژه excel تحلیل what if درexcel پروژه excel انجام پروژه excel - ا ل تحلیل داده ها در ا ل رسم انواع نمودار در ا ل - excel تحلیل مالی در ا ل آنالیز و تجلیل داده ها با ابزار pivot table تحلیل what if در ا ل ماکرو نویسی در ا ل / vba در ا ل excel جهت انجام هرگونه پروژه ا ل با من تماس بگیرید. --------------------------------------- شماره تماس: 09392218434 علیرضا مقربی [email protected] اختصاصی از هایدی برنامه حسابداری در محیط ساده و روان excel ( حساب کل - معین - تفصیلی - رو مه ) با و پر سرعت .
برنامه حسابداری در محیط ساده و روان excel ( حساب کل - معین - تفصیلی - رو مه )
برنامه حسابداری در محیط ساده و روان excel ( حساب کل - معین - تفصیلی - رو مه ) برنامه حسابداری تحت ا ل ، دفتر رو مه و کل

این برنامه امکانات زیر را داراست :

1 - ثبت اسناد حسابداری با اطلاعات کامل ( عطف تاریخ عطف وارده صادره شرح ردیف )

2 - انتخاب حسابها از طریق فرم برای کاربری ساده تر و راحت تر

3 - تعریف کدینگ خطی خ ر برای حسابهای کل و معین و تفصیلی

4 - امکان جستجو و چاپ سند خ ر با فرمت استاندارد جهت گزارشات

5 - گزارش ماهانه تراز حسابهای کل ( یا هر بازه تاریخی دیگری )

6 - ج تراز روزانه برای ماههای مختلف جهت بررسی صحت اسناد ثبت شده

7 - مشاهده تراز حسابهای کل به تفکیک گروه ها و حسابها
با
برنامه حسابداری در محیط ساده و روان excel ( حساب کل - معین - تفصیلی - رو مه )
برنامه نویسی excel برای vba نویسنده:مهدی شهنازی
ناشر: خدمات نشر کیان رایانه سبز تاریخ نشر:1387
قیمت :50000 ریال اطلاعات کامل کتاب در ادامه مطلب ------------------------------------------------------------- برای تهیه این کتاب (و کتابهای آموزش طراحی گرافیک با کامپیوتر ، آموزش فتوشاپ p oshop به کتابفروشی زیتون اصفهان خیابان آمادگاه فروشگاه کتاب زیتون تلفن : 3-32222962 - 031 مراجعه فرمائید. راه و روش چاپ و طراحی رنگی انواع کارتهای پی وی سی به وسیله خدمات و روشهای جدید به انواع مراکز تولید می شوند .انواع چاپ کارت پی وی سی به خدمات و روشهای جدید کارتها را می شود تولید و بهره برداری کرد .انواع چاپ کارت به خدمات و روش های جدید کارتها را می شود بهتر و کامل تر از همیشه چاپ کرد . 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] جالب است بدانید به رغم وجود این خودروها با برندهای ژاپنی و اروپایی به نوعی می توان برخی از این خودروها را تولید چین نامید. مرکز چاپ کارتهای مغناطیسی به روشها و خدمات جدید تر می تواند انواع کارت ها را چاپ کرد .تخصصی ترین مرکز چاپ کارت پی وی سی به وسیله ریبون های اورجینال چاپ کارتها بهتر و کامل تر تولید می شوند .خدمات اصلی تخصصی چاپ کارتها در مراکز تخصصی تر می شود چاپ کرد .چاپ اختصاصی انواع کارتهای مغناطیسی بانکی به وسیله ریبون های اصلی و اورجینال .خدمات ب. نرم افزار microsoft excel 16.0.9001 برنامه رسمی ا ل شرکت مایکروسافت برای گوشی و تبلت های اندروید و آی او اس است. خام پی وی سی انواع کارتها چاپ انواع کارتها خدمات بهتر و کاربردی تر می شود چاپ کرد .پرینترهای چاپ کارت پی وی سی خدمات بهتر از همیشه می شود کارتها را تولید کرد .اصلی ترین مرکز چاپ کارت پی وی سی به خدمات خام پی وی سی کارتها خدمات بهتر می شود انواع کارتها را تولید کرد.روشها و خدمات کاربردی تر انواع کارتها چاپ می شوند .انواع خدمات و روشهای . اختصاصی از ژیکو مقاله درباره excel با و پر سرعت .
مقاله درباره excel
مقاله درباره excel مقاله کامل بعد از پرداخت لینک پرداخت و در "پایین مطلب"فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)تعداد صفحات: 14فصل اول: توانایی کار با محیط صفحه گسترده excelرئوس مطالب آشنایی باتعریف صفحه گسترده آشنایی با انواع صفحه گسترده آشنایی با کاربرد صفحه گسترده آشنایی با اصلاحات اولیه صفحه گسترده آشنایی با تعریف صفحه گستردهصفحه گسترده (spread sheet) به صفحه ای که ج بندی شده است اطلاق می شود به طوری که هر خانه یا سل cell) ) یاسلول نیز به آن گفته می شود دارای مختصات منحصر به فردی می باشد برنامه صفحه گسترده،برنامه ای کاربردی است که هر فایل آن از چندین صفحه ج بندی شده تشکیل شده است و برنامه صفحه گسترده معمولا برای بودجه بندی ها ، پیش بینی ها و کارهای مربوط به امور مالی به کار می رود .برنامه صفحه گسترده ، معمولا قابلیت های گرافیکی را برای وجی و انواع متعددی گزینه های قالب بندی برای متن ، مقادیر عددی و ویژگی های گراف و نمودار را فراهم می سازد .
با
مقاله درباره excel
آموزش رمزگذاری فایل های ا ل ؛ از کاربرگ ها و سلول های ا ل محافظت کنید رمزگذاری فایل های ا ل (excel) یکی از روش های محافظت از این فایل هاست. در ادامه، چگونگی گذاشتن پسورد بر روی ا ل را توضیح خواهیم داد. امروزه، همه ما جهت حفاظت از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی خود، به تخصیص رمز عبور بر روی گوشی ها، ایمیل ها و شبکه های اجتماعی نیاز داریم. اگر سلول ها یا کاربرگ های ... نوشته آموزش رمزگذاری فایل های ا ل ؛ از کاربرگ ها و سلول های ا ل محافظت کنید اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.

حتما شما نیز با سه برنامه کلیدی و مهم مجموعه نرم افزاری آفیس یعنی powerpoint ،excel و word آشنایی دارید. این سه برنامه هر کدام کاربردهای گوناگونی دارند و به نوعی سه نرم افزار جدا از هم با اه مختلف را تشکیل داده اند. اما آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که میتوان کاربردهای این نرم افزارها را تا حدودی با یکدیگر ترکیب نمود؟ به عنوان مث.

حتما شما نیز با سه برنامه کلیدی و مهم مجموعه نرم افزاری آفیس یعنی powerpoint ،excel و word آشنایی دارید. این سه برنامه هر کدام کاربردهای گوناگونی دارند و به نوعی سه نرم افزار جدا از هم با اه مختلف را تشکیل داده اند. اما آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که میتوان کاربردهای این نرم افزارها را تا حدودی با یکدیگر ترکیب نمود؟ به عنوان مث. خدمات چاپ و طراحی کارتهای پی وی سی با اموزش فراگیر پیشرفته .خدمات اصلی در زمینه چاپ انواع کارتهای پی وی سی خدمات را بهتر می توان تولید کرد.مرکز خدمات اصلی در زمینه چاپ انواع کارتهای پی وی سی خدمات بهتر و کامل تر از همیشه چاپ می شوند .را ارهای تولید کارت پی وی سی به خدمات جدید تر کارتها را می شود چاپ کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا. مرکز چاپ کارتهای مغناطیسی به وسیله خدمات بهتر و کامل تر می تواند انواع خدمات بهتر انجام شوند .روشها و خدمات چاپ انواع کارتهای مغناطیسی به روشها و اصول حرفه ای کارتها چاپ می شوند .تخصصی ترین مرکز چاپ کارتهای مغناطیسی پی وی سی .چاپگرهای کارتهای مغناطیسی کارتها را به روشهای جدید تر تولید می کنند .روشها و خدمات چاپ کارت مغناطیسی خدمات . توسعه مراکز خدمات موبایل سامسونگ در ایران
سامسونگ الکترونی مراکز جدیدی برای ارائه‌ی خدمات پس از فروش در ای مشهد، شیراز و تهران افتتاح کرده است تا کیفیت سرویس‌دهی خود را افزایش دهد. تعداد فراخوان خودروها در سال گذشته به رکورد ۵۳.۲ میلیون دستگاه رسید
تعداد خودروهای فراخوانده شده به مراکز تعمیر و نگهداری در سال ۲۰۱۶ در خاک به مرز ۵۳.۲ میلیون دستگاه رسیده است. این رقم بیشتر به خاطر وجود نقص در کیسه‌ی هوای خودروها بوده است. انجام پروژه ا ل excel انجام کلیه پروژه ها در محیط ا ل اعم از: انواع محاسبات مالی، حسابداری، ی و ... رسم انواع چارت ماکرونویسی و برنامه نویسی به زبان ویژوال بیسیک در محیط ا ل pivot tabel انجام محاسبات تخصصی رشته های مختلف ی اعم از صنایع، مکانیک، عمران و ... در محیط ا ل مشاوره جهت تحلیل داده های خام شرکت ها و سازمان ها در ا ل انجام برنامه نویسی ویژوال بیسیک در محیط ا ل جهت نیازمندی های خاص شرکت ها و سازمان ها توسط علیرضا مقربی مجری پروژه های متعدد ا ل در سازمان ها و شرکت ها مدرس ا ل در آموزشگاه های تهران
mobile:
+98 939 2218434
email:
[email protected]
[email protected]
skype:
alimogharrebi معاون اجتماعی پلیس راهور بر ضرورت مراجعه به مراکز شماره گذاری هنگام ید خودرو تاکید کرد و گفت: بسیاری از ید و فروش خودروها خارج از ضوابط قانونی است. مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت:تلاش می کنیم تا برنامه های مهارت آموزی مراکز بهاران تقویت شود چرا که از ظرفیت های خوبی برای بازگشت مددجویان به جامعه برخوردار هستند. با درخواست و پیگیری فرهنگ و ارشاد ی و موافقت نیرو از این پس بهای برق لابراتوارها ، استودیو ها و مراکز خدمات فنی سینمای ایران با تعرفه برق مراکز فرهنگی محاسبه و دریافت خواهد شد. در حالی که مراکز ارائه دهنده خدمات سلامت باید حداکثر استانداردهای بهداشتی را داشته باشند، اما در برخی از این مراکز که تأیید شده اند شأنیت و حقوق شهروندان در برخورداری از این خدمات رعایت نشده است. اپلیکیشن مسیری ویز(waze) متعلق به گوگل ظاهرا در حال همکاری با خودروسازان برای عرضه این اپلیکیشن روی نمایشگر خودروها است.   این خبر ممکن است از یک جهت کم اهمیت به نظر برسد، زیرا توسعه دهندگان این اپلیکیشن هم اکنون در حال کار روی پشتیبانی غیرمستقیم waze از خودروها بوسیله اندروید اتو هستند، اما ادغام عمیق تر و مستقیم waze با سیستم‌های .   پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان فناوری اطلاعات ایران با تعریف ۱۲ پروژه مرتبط با زیرساختهای فناوری اطلاعات، فعال شد.   به گزارش مهر، این پیشخوان خدمات الکترونیکی شامل ۱۲ طرح و پروژه در حوزه دسترسی به زیرساختهای فناوری اطلاعات و ارتباطات است که اغلب این خدمات، در سالهای گذشته غیرفعال شده بود.   هم اکنون و با توسعه روند اجر. پذیرش بیش از 21هزار نفر در اورژانس بیمارستان و مراکز جامع خدمات سلامت شهرستان کهگیلویه ویزیت شدند برنامه نویسی ویژوال بیسیک در ا ل و به طوری کلی مجموعه آفیس اصطلاحا vba خوانده میشود که اول کلمات visual basaic for application می باشد. برای برنامه نویسی به زبان ویژوال بیسیک در محیط ا ل علاوه بر تسلط بر مفاهیم کلی ا ل از جمله نحوه کار با شیت ها، فرمول نویسی ، ریبون ها و ... ،آشنایی با مفاهیم اولیه در برنامه نویسی همچون تعریف متغیرها، نوشتن تابع، آشنایی با دستورات کنترلی و شرطی و مباحث این چنینی را طلب می کند. ضمنا ویژوال بیسیک یک زبان اصطلاحا شی گرا می باشد که مباحث مربوط به آن در این مجال کوتاه نمی گنجد. جهت انجام پروژه های برنامه نویسی در ویژوال بیسیک در ا ل – excel - با من تماس بگیرید. ماکرو نویسی در ا ل مرکز خدمات انواع کارتهای مایفر به خدمات جدید تر کارتها را می شود تولید کرد .جدید ترین روش چاپ کارت به خدمات بهتر انواع کارتهای مایفر چاپ بهتر می شوند .روشها و خدمات کارتهای مایفر پی وی سی به خدمات بهتر .اصلی ترین مرکز چاپ و تولید کارت مایفر خدمات پی وی سی . 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] معاون فنی و برنامه ریزی معاونت درمان وزارت بهداشت، از آمادگی کامل مراکز درمانی تی و فعالیت ۵۰ درصدی بخش خصوصی برای ارائه خدمات به بیماران و مسافران نوروزی خبر داد. ۲۰ خودرویی که دنیا را تغییر دادند
 از آغاز تولید خودروها ،مدل‌‌های بسیار زیادی توسط شرکت ها به بازار عرضه شده‌اند.برخی از خودروها موفق و بعضی دیگر ناموفق بوده‌اند، اما تعدادی از آنها تاریخ ساز شدند که در این مطلب معرفی می‌شوند.
خدمات و تعمیر کامپیوتر در محل

آیا از اینکه تعمیر کامپیوتر خود را به افراد ناشناس بدهید هراس دارید؟
- آیا حمل کامپیوتر تا مراکز تعمیرات برایتان مشکل است؟
- آیا از لو رفتن اطلاعات شخصی کامپیوتر خود میترسید؟
- آیا از تعویض قطعات خود در تعمیرگاه کامپیوتر نگران هستید؟
- دیگر نیازی نیست که ترسی به خود راه بدهید!!!
- ما به خانه و محل کار شما می آییم و در حضورتان تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ شما را انجام می دهیم.
- بااطمینان مشکلات رابه شرکت ما بسپارید.

(گروه ین نتمارک با کارشناسان مجرب)
از خدمات نرم افزاری نتمارک میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:
• تعمیرات کامپیوتر در منزل و محل کار شما
• عیب ی ، تعمیرات تخصصی و رفع کلیه اشکالات نرم افزاری سیستم های کامپیوتری.
• بالابردن سرعت سیستم.
• نصب کلیه ویندوزها و درایورهای لازم.
• نصب انواع تجهیزات جانبی رایانه (اسکنر –پرینتر – مودم (adsl
• بازی اطلاعات از دست رفته (data recovery).
• ویروس ی کاملا حرفه ای سیستم.
• ارائه و نصب نرم افزارهای تخصصی، ی، بازی و برنامه های متنوع.
• دارای بانک نرم افزاری از جدیدترین نرم افزارهای روز دنیا.
• ارائه آموزش های لازم در ارتباط با نرم افزار و سخت افزار.
• آموزش برنامه های کامپیوتری از قبیل :windows – word – excel –

از خدمات سخت افزاری نتمارک میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

•عیب ی ، تعمیرات تخصصی و رفع کلیه مشکلات سخت افزاری سیستم های pc و لبتاپ
•تعمیرات تخصصی هارد کامپیوتر
•مشاوره، فروش، ارتقاء و اسمبل کلیه قطعات کامپیوتر با نازل ترین قیمت در حضور شما.
•مشاوره و فروش سیستمهای کامپیوتری مناسب برای کافی نت و گیم نت
•فروش سخت افزار و قطعات جانبی
•آمادگی تنظیم قرارداد با شرکتها جهت بازدید دوره ای سیستمها و تعمیرات کامل کامپیوترها در هر زمان
کلیه تعمیرات صورت گرفته در اسرع وقت و با گارانتی کیفیت می باشد. 


تلفن :  26100584
کارشناس پشتیبانی :09125149569
چاپگرهای کارتهای پرسنلی به وسیله خدمات جدید تر می توانند انواع کارتها را تولید و تکثیر کنند .خدمات چاپگرهای جدید کارتهای پرسنلی با جدید ترین کیفیت رنگی خدمات بهتر و کامل تری برای ارائه دارند .مراکز اصلی در تولید انواع چاپگرهای پی وی سی کارتها .اصولی ترین مرکز چاپ کارت پی وی سی به وسیله خدمات بهتر و کامل تر . 

[ادامه مطلب را د. همشهری آنلاین: بهداشت گفت: آیین نامه مراکز خدمات پرستاری در منزل ابلاغ شد، با فعالیت این مراکز هم جلوی دخ پرستارنماها گرفته و هم هزاران شغل جدید ایجاد می شود. رئیس اداره مدارس و مراکز غیر تی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: مدارس غیر تی علاوه بر شهریه ابلاغی می توانند نسبت به ارائه خدمات فوق برنامه غیردرسی اقدام و برای خدمات فوق برنامه غیر درسی شهریه دریافت کنند. ویژگی های کلی تجارت الکترونیکی (ec)
• جهانی نمودن تجارت
• برداشتن محدودیتهای زمانی و مکانی
• کاهش قیمت منابع جهت ید
• افزایش درصد فروش
• دسترسی آسان به اطلاعات
• کاهش هزینه های معاملاتی
• کاهش هزینه های زمانی مزایای تجارت الکترونیکی :
• تاخیر ناشی از تهیه مدارک را از بین می برد.
• امکان بروز اشتباه ر. نام کتاب : what every engineer should know about excel نویسنده : j. p. holman و blake k. holman ویرایش : 1 سال انتشار : 2006 فرمت : pdf تعداد صفحه : 242 کیفیت : ocr انتشارات : crc press ادامه مطلب رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: با توجه به افزایش بار ترافیک شمال به جنوب محور چالوس،تردد خودروها از میدان کبیر کرج به سمت چالوس ممنوع شده و تا ساعاتی دیگر از مرزن آباد به سمت کرج تردد خودروها یکطرفه خواهد شد. در سالی که گذشت اعلام شد که شرکتهای آلفا موتور، مرتب خودرو، نیرو خودرو آسیا، کاریزان خودرو، پیشرو شتاب، ماد خودرو دیزل و آکیا خودرو در ارزی خدمات پس از فروش خودروها در ایران مردود شده اند. براساس برنامه ریزی انجام شده از سوی وزارت نیرو باید تا سال ۲۰۵۰ حدود ۷۰ درصد خودروها و موتورسیکلت ها به سمت برقی شدن بروند که البته برقی موتورسیکلت ها در اولویت است. در آستانه سال جدید و اجرای برخی طرح و برنامه ها و فعالیت های مرتبط با مراکز غیر تی تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان خوسف،بازدید از این مراکز و نظارت بر روند اجرا در دستور کار بهزیستی خوسف قرار گرفت.جوان ،رئیس اداره بهزیستی خوسف هدف از این بازدید ها را توسعه و ارتقاء کیفی خدمات ارائه شده به جامعه هدف دانست و افزود علاوه بر توسعه کمی خ. خدمات طراحی انواع کارت شناسایی جدید تر .مشخصات طراحی انواع کارت پرسنلی به روشها و خدمات بهتر می شود انواع کارتها را تولید کرد .خدمات طراحی به وسیله روشها و خدمات کارت شناسایی پی وی سی .را ارهای چاپ کارت پرسنلی شناسایی پی وی سی . 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پرینتر جدید چاپ کارت pvc به وسیله انواع روشهای علمی نو می تواند کارتهای پی وی سی را چاپ کند . مرکز خدمات چاپ انواع کارتها به وسیله پرینترهای مدرن و خدمات چاپ کارتها می شود بهتر چاپ شود . خدمات چاپ پرینترهای مدرن کارت pvc با تکنولوژی می تواند کارتها را راحت تر چاپ کند . مراکز جدید پرینترهای چاپ کارت برای عرضه معرفی می شوند بهترین پرینتر چ. در سال های آینده نه تنها شاهد هوشمند شدن خودروها خواهیم بود، بلکه جاده ها و ابزار کنترل ترافیک نیز هوشمند خواهند شد. به گزارش دیجیتال ترندز، یک شرکت تجاری به نام ray چند کیلومتر از یک بزرگراه در غرب ای جرجیای را به ابزار هوشمند منحصربه فردی مجهز کرده که کنترل وضعیت خودروهای عبوری را ممکن می سازد.   اجرای طرح یادشده با همکاری برخی ش. نام کتاب : mechanics of materials - with applications in excel نویسنده : bichara b. muvdi و souhail elhouar ویرایش : 1 سال انتشار : 2016 فرمت : pdf تعداد صفحه : 723 کیفیت : ocr انتشارات : crc press ادامه مطلب مرکز خدمات انواع کارتهای پی وی سی و خدمات انواع کارت ها خدمات را به درستی چاپ می کنند .را ارهای اصلی در خصوص چاپ کارتهای پی وی سی خدمات به راحتی چاپ می شوند .راجه به کارتهای پی وی سی همه چیز مشخص شده است .حول پیرامون خدمات کارتهای پی وی سی به روشها و خدمات بهتر .را ارهای بهتر چاپ کارت پی وی سی به خدمات بهتر و کاربردی . 

[ادامه مطل. مطابق با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، برای اتصال رایگان دیتاسنترهای تی و غیر تی به «مرکز ملی تبادل ترافیک اطلاعات»، بالغ بر ۷۲ دیتاسنتر غیر تی به این مرکز متصل شدند.   مطابق مصوبه ۲۱۴ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، مراکز داده (دیتاسنتر) تی و غیر تی که از اطلاعات تبادل شده در شبکه ملی اطلاعات نگهداری می کنند، باید ب. هر روز خودروها بیشتر می شوند و خیابان ها و اتوبان ها برای تردد این خودروها عریض تر. گاهی هم تناسبی بین خودروها و خیابان ها نیست و در ایی مثل تهران، خیابان ها جوابگوی این حجم خودرو نیستند. فناوری اطلاعات؛ بخش ج ناپذیر مراکز ید
امروز گسترش فضای مراکز ید، ایجاد خلاقیت در ارائه محصولات، همگام شدن با فناوری های روز و ... از جمله عواملی هستند که یک مرکز ید برای بقای خود در دنیای دیجیتال امروزی، به آنها نیاز دارد. تخصصی ترین چاپ کارت گارانتی پی وی سی .را ار اصلی در چاپ کارتهای گارانتی پی وی سی .خدمات و اصولی اولیه چاپ کارت گارانتی چاپ کارت گارانتی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]