برگزاری آئین معارفه شهردار شیراز

به نقل از خبرگزاریها در مورد برگزاری آئین معارفه شهردار شیراز : مراسم تودیع و معارفه رییس سابق و س رست جدید علوم پزشکی شیراز برگزار می شود.
مراسم معارفه ثابت قدم شهردار کلانشهر رشت که موفق به ب بیشترین آراء اعتماد از طرف اعضا شورای ی شهر شده بود فردا صبح برگزار می گردد . محمد علی ثابت قدم به عنوان شصت و چهارمین شهردار کلانشهر رشت خواهد بود که فردا مراسم معارفه ایشان در دفتر استاندار با حضور اعضای شورای ی شهر راس ساعت 10 صبح برگزار خواهد شد . با برگزاری آئین تودیع و معارفه رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گرمی معرفی و منصوب شدند.
حجت ال محمدعلی قاصدی، رئیس کل دادگستری استان اردبیل در آئین تودیع و معارفه روسای دادگستری و دادستان های عمومی و انقلاب شهرستان گرمی اظهار داشت: اهمیت قضاوت و دستگاه قضا بسیار بالا بوده و با توجه به این اهمتی باید مسئولان قضایی. همشهری آنلاین: مراسم تکریم و معارفه مدیرکل دفتر شهردار پایتخت برگزار شد. مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری بوشهر با بیان اینکه احکام ۱۵ شهردار استان بوشهر توسط استاندار امضاء و صادر شد، گفت: این شهرداران در مراسمی معارفه شدند. نایب رئیس شورای شهر یاسوج به زمان تودیع و معارفه شهرداران پیشین و جدید مرکز استان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر زمان دقیقی برای این موضوع در نظر گرفته نشده و با توجه به تأیید حکم شهردار جدید ابلاغ حکم باید از سوی استانداری صورت گیرد. آئین معارفه شهردار گرمی با حضور معاونت عمرانی استاندار اردبیل و روسای دستگاه های اجرایی گرمی در سالن اجتماعات فرمانداری گرمی برگزار شد.و طی حکمی از سوی خدابخش استاندار اردبیل ، رسول حسن زاده مشهدلو به عنوان شهردار گرمی معرفی شد.http://www.seyfar.ir/sites/default/files/fullimages/shahrdarmoarefe00005.jpghttp://www.seyfar.ir/sites/default/files/fullimages/shahrdarmoarefe00002.jpgشهرداران جدید گرمی و انگوت معرفی شدند مراسم معارفه شهردار شهر کهن آباد با حضور استاندار محترم جناب آقای ی و مسئولین استانی و شهرستانی امشب بعد از مغرب و عشاء در مسجد ا هرا(س)شهر کهن آباد برگزار گردید. و جناب آقای حمید دهقانی به عنوان شهردار شهر کهن آباد منصوب گردید. این انتصاب شایسته را خدمت این بزرگوار تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق روزافزون ایشانرا خواستار است. یک منبع آگاه در ت با بیان جزئیات جدیدی از پرونده انتصاب شهردار شیراز گفت:نامه وزارت کشور به شورای شهر شیراز مبنی بر رد شدن عبدالحمید معافیان از سوی این وزارتخانه امضاء شد. مراسم معارفه سرمربی جدید ذوب آهن روز شنبه برگزار می شود. مراسم تودیع و معارفه استاندارآذربایجان شرقی فردا با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی کشور برگزار می شود. عضو شورای ی شهر شیراز گفت: شورای ی شهر شیراز فردا یکشنبه در صحن علنی شورای ی شهر، شهردار منتخب این کلان شهر را انتخاب می کنند. معارفه اولین شهر وردنجان به تعویق افتاد.
به گزارش گروه دریافت خبر وردنجان نیوز: پس از اعلام ستاد برگزاری شهر وردنجان مبنی بر برگزاری اولین در روز 8 آبان معارفه شهر وردنجان به تعویق افتاد. براساس خبرهای رسیده علت تعویق معارفه شهر وردنجان معارفه جدید شهر بروجن در این هفته اعلام شده است. حجت ال حبیب الله شاهسون قرار است به عنوان او. معارفه اولین شهر وردنجان به تعویق افتاد.
به گزارش گروه دریافت خبر وردنجان نیوز: پس از اعلام ستاد برگزاری شهر وردنجان مبنی بر برگزاری اولین در روز 8 آبان معارفه شهر وردنجان به تعویق افتاد. براساس خبرهای رسیده علت تعویق معارفه شهر وردنجان معارفه جدید شهر بروجن در این هفته اعلام شده است. حجت ال حبیب الله شاهسون قرار است به عنوان او. با حضور جمعی از ورزشکاران و مسئولان، مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید هیئت والیبال آبادان در این شهر برگزار شد. شهردار گوجان با بیان اینکه خداوند متعال با خلق انسانی که هویت او زیبایی است بر خود آفرین گفت عنوان نمود: حسن و زیبایی در مقابل قبح و زشتی قرار دارد و مهمتر از زیبایی صورت، زیبایی سیرت است که انبیاء و اولیای الهی واجد آن هستند و بعد از مکرم (ص)، این زیبایی و حسن در وجود نازنین المومنین علی(ع) به اوج می رسد.منبع:وب سایت خبری تحلیلی پیرغا. سلام خبرگزاری فارس امروز به نقل از جواد جعفری خبر داد که بحث استعفای جناب آقای شهردار کنونی کرمانشاه در هیت ریسه مطرح شد و تصمیم به برکنار گذاشتن این تقاضا شده است ایشان در صحبت با خبرگزاری فرمده اند که صخبت های انجام شده با شهردار در این مورد باعث تعامل بیشتر با شهردار شده است ایشان در ادامه فرمودند که شهردار با رای قاطع اعضا انتخ. سلام خبرگزاری فارس امروز به نقل از جواد جعفری خبر داد که بحث استعفای جناب آقای شهردار کنونی کرمانشاه در هیت ریسه مطرح شد و تصمیم به برکنار گذاشتن این تقاضا شده است ایشان در صحبت با خبرگزاری فرمده اند که صخبت های انجام شده با شهردار در این مورد باعث تعامل بیشتر با شهردار شده است ایشان در ادامه فرمودند که شهردار با رای قاطع اعضا انتخ. مراسم تودیع و معارفه آموزش و پرورش ، عصر امروز دوشنبه ۶ شهریور با حضور معاون اول رییس جمهور در مرکز کانون پرورش فکری برگزار شد . در این مراسم بطحایی جدید آموزش و پرورش معارفه و از زحمات دانش آشتیانی پیشین این وزارتخانه تجلیل به عمل آمد. معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال خوزستان پیش از آغاز تمرین این تیم انجام شد. مراسم معارفه ماتیاس چاگو هافبک فصل گذشته ی فولادخوزستان امروز در باشگاه لوکوموتیو زاگرب برگزار شد. اسماعیل کهرم اظهارنظری در مورد شهردار تهران وجود دارد مبنی اینکه آقای قالیباف شهردار نماها و مبلمان شهری است نه شهردار محیط زیست. من این حرف را قبول دارم، چراکه وقتی عملکرد ایشان را بررسی می کنم، اثرات… منتخب پنجمین دوره شورای ی شهر یاسوج گفت: برخی صحبت ها در بیرون مجموعه مدیریت شهری مبنی بر شهردار شدنم صحت ندارد و اصلا بنای شهردار شدن ندارم بلکه آمده ام در حد توانم فکری به حال آینده یاسوج کنم. همزمان با برگزاری مراسم معارفه و امضا قراداد سرمربی جدید استقلال تهران اتفاقی عجیب در این باشگاه رخ داد. مراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی خوزستان با حضور اشتری در اهواز برگزار شد. پرورش نیروی انسانی یکی از وظایف مهم مدیران است.
خسرو خواجه حسنی عضو هیأت مدیره در مراسم معارفه بیژن مقدم بیرانوند س رست جدید اداره امور شعب استان مرکزی(اراک) با بیان مطلب فوق اظهار داشت: برای خدمت رسانی مطلوب به مشتریان نباید هیچ فرصت و زمانی را از دست داد.
وی همچنین بر ضرورت بهره وری و تجهیز منابع تاکید کرد و خواستار هم شی و م. جلسه معارفه حمید درخشان پشت درهای بسته برگزار خواهد شد. منتخب پنجمین دوره شورای ی شهر تهران با تاکید بر این موضوع که شهردار آینده تهران حتما اصلاح طلب است، گفت: ما در روز رأی گیری برای شهردار آینده تهران، به شهردار و ک نه اش با هم رأی می دهیم. با حضور استاندار محترم سمنان جناب آقای ی، و فرماندار محترم شهرستان آرادان
بخشداران محترم شهرستان آرادان و مسئولین استانی و شهرستانی مراسم معارفه اولین شهردار کهن آباد امشب پس از مغرب و عشاء در مسجد ا هرا(س) شهر کهن آباد برگزار گردید. در این مراسم جناب آقای حمید دهقانی به عنوان اولین شهردار شهر کهن آباد منصوب گردید. ˈعبدالرضا رحمانی فضلیˈ کشور اسفندماه سال 1392 طی ابلاغیه ایی به استاندار سمنان، تبدیل کهن آباد در این استان را به عنوان شهر موافقت و تأسیس شهرداری در این شهر را بلامانع دانست این انتصاب شایسته را خدمت این بزرگوار تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق روزافزون ایشان را خواستاریم. http://www.ostan-sm.ir/uploads/ostan-sm.ir/news/1058001.jpg برای مشاهده کامل خبر اینجا کلیک کنید جلسه معارفه کادرفنی جدید تیم فوتبال سیاه جامگان امشب (یکشنبه) برگزار خواهد شد. باشگاه سایپا مراسمی برای تودیع و معارفه سرمربی سابق و جدید تیمش برگزار کرد. مراسم معارفه سرلشکر صالحی به عنوان جانشین رئیس ستادکل نیروهای مسالح با حضور فرماندهان عالیرتبه نظامی برگزار شد. آیین تکریم و معارفه رئیس آزاد ی لرستان و واحد م آباد برگزار شد. تسنیم نوشت: رئیس پلیس راهور استان لرستان گفت: متأسفانه مصوبات جلسات شورای ترافیک به درستی اجرایی نشده و امسال شهردار م آباد ۷ بار، شهردار دلفان یک بار، شهردار دورود ۲ بار و شهردار بروجرد ۳ بار مقصر تصادفات درون شهری شناخته شده اند. مراسم معارفه اشکان دژاگه بزایکن ایرانی و جدید تیم وولفسورگ از لحظاتی پیش آغاز شد. دژگه ب به عنوان بازیکن آزاد و با قراردادی تا پایان فصل به جمع گرگ ها بازگشت. مراسم معارفه نوریان س رست آزاد ی صبح امروز دوازدهم اردیبهشت ماه در سازمان مرکزی برگزار شد. مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب سراب با حضور رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی برگزار شد. «خبرجنوب» نوشت: شهردار شیراز گفت: ماهانه 9 هزار نفر به جمعیت شیراز افزوده می شود. رئیس شورای شهر تهران در خصوص سه معاون بازنشسته ، گفت: یک فرض این است که شهردار معادل محسوب می شود در نتیجه معاونان شهردار می توانند معادل باشند. یک فرض دیگر هم این است که معاون شهردار معادل نیست که اگر این فرض در نظر گرفته شود هیچ کدام از اینها نمی تواند معاون شهردار شود. همشهری آنلاین: رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از سفر شهردار تهران به نجف اشرف در روز ۱۶ آبان ماه خبر داد. شیراز - ایرنا- مدیرکل دفتر امور شهری استانداری فارس در آئین معارفه شهردار جدید صدرا گفت : اموال حیف و میل شده در شهرداری این شهر تا ریال آ نیز به بیت المال برگشت داده خواهد شد. به گزارش ایرنا،علیرضا بیات پور عصر پنجشنبه افزود: شهردار جدید شهر صدرا در راستای اجرایی شدن مدیریت شهری و ارایه خدمات عمرانی با اجرای مطلوب طرح ها و برنامه های عمرانی باید نسبت به دیگر شهرداران شهرداری ها پیشگام باشد.
گفتنی است به دنبال بازداشت چند هفته گذشته برخی معاونین شهرداری شهر صدرا به اتهام برخی تخلفات صورت گرفته شده ، شهردار این شهر نیز هم چند روزی است که در بازداشت بسر می برد.
بیات پور با اشاره به اینکه اگر شهردار باقوت و اقتدار در انجام مسئولیت ها و وظائف محوله در راستای فعالیت های فرهنگی، عمرانی، اقتصادی، زیرساخت ها و المان های شهری گام بردارد، مردم آن را پای نظام ی می گذارند،اظهار داشت : مدیران شهری به ویژه شهرداران اگر در اجرای وظائف خود کوتاهی کنند علاوه بر اینکه در دنیا و آ ت در پیشگاه الهی مسئول هستند، پاسخگوی آحاد جامعه نیز باید باشند.
به گفته مدیرکل دفتر امور شهری استانداری فارس این استان با 103 شهرداری و 102 شورای شهر وسیع ترین حوزه شهری در کشور بشمار می رود که بدین لحاظ باید شهرداری و شورا برای ارایه طرح ها و برنامه های خود افق 10 و یا 20 ساله تعریف کنند.
وی شهردار جدید شهر صدرا را فردی با تجربه و توانمند خواند و تصریح کرد: اگر بر اثر بی احتیاطی چیزی از بیت المال کم شده است با پیگیری های انجام شده تا ریال آ ش به این شهر برگردانده می شود.
بیات پور شهرداری را یک موسسه عمومی غیر تی نامید که هزینه آن از سوی مردم تأمین می شود و لذا از این بابت انتظار بیشتری از سوی شهردار برای ارایه خدمات عمرانی و شهری بیش از گذشته در این شهر احساس می شود.
وی گفت : تکریم شهروندان و شفاف سازی در ارایه خدمات شهری و عمرانی باید در اولویت کاری شهردار جدید شهردار قرار گیرد تا دغدغه و نگرانی مردم از نوع خدمات رسانی برطرف شود.
فرماندار شیراز هم در این آئین گفت: قانون مداری و اجرای صحیح قانون به عنوان یک اولویت برای ما مطرح است.
حیدر عالیشوندی افزود: تمام تلاش ما بر این است که پس از به وجود آمدن نگرانی هایی برای مردم این شهر شخصی را به عنوان شهردار انتخاب کنیم که هوشمندانه اجرای قانون را مد نظر قرار دهند.
فرماندار شیراز تصریح کرد: شهردار جدید صدرا فردی قانون مدار است که به طور یقین با برنامه و چشم انداز آینده این مسئولیت را قبول کرده است.
براساس این گزارش مسعود طهماسبی به عنوان شهردار جدید این شهر معرفی شد.
شهردار سابق شهر صدرا بههمراه تنی چند از کارکنان و معاونین که گفته می شود 9نفر می باشند به اتهام برخی تخلفات، اینک در بازداشت بسر می برند.
شهر صدرا با 120هزار نفر جمعیت در 15کیلومتری غرب شیراز قرار دارد. جلسه معارفه سرمربی جدید سایپا در شرایطی در حال برگزاری است که بازیکنان جدید تیم سایپا نیز در آن حضور دارند. انتصابات برایش دردسر ساز شد. شورایی ها معتقدند شهردار تهران در این زمینه به درستی عمل نکرده است به گفته سالاری، در انتصابات شهردار شائبه هایی وجود دارد. شصت و هفتمین جلسه شورای شهر مشک روز دوشنبه –سی ویکم شهریور ماه نود و سه- در محل آن برگزار شد.در این جلسه که به منظور معارفه عضو جدید شورا صورت گرفت محترم,فرماندار,شهردار وجانشین حضور داشتند. در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ریاست شورا دستور شورا قرائت نمود: 1.معارفه آقای تراب قلاوند 2. پیگیری موضوع کنگره 3.تعیین ن.
زنجان – خبرگزاری مهر: محمد عینی فرد به عنوان شهردار جدید شهر تاریخی سلطانیه معرفی شد.


به گزارش خبرنگار مهر، جلسه معارفه محمد عینی فرد به عنوان شهردار جدید شهر سلطانیه عصر با حضور شهر سلطانیه ، فرماندار شهرستان سلطانیه ، مدیر کل استانداری ، مدیر کل امور شهری ، رئیس آزاد زنجان و جمعی از مسئولین شهری و استانی در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد. مدیر کل دفتر امور شهری استانداری زنجان در این آئین ضمن ابلاغ حکم شهرداری محمد عینی فرد گفت: با توجه به ارتقاء سلطانیه از بخش به شهرستان حمایت های مالی مناسب برای توسعه عمران شهری در این شهر صورت خواهد گرفت. علیرضا محمودی با اشاره به سابقه ی فعالیت های شهردار جدید سلطانیه افزود : با توجه به خصوصیت های شخصی و ارتباطات قوی شهردار جدید سلطانیه جای امیدواری وجود دارد که از پتانسیل و توانمندی های وی برای توسعه عمران شهری در شهر سلطانیه استفاده شود. همچنین در ادامه شهردار جدید سلطانیه با تأکید بر این که همه توان خود را برای توسعه عمران شهری شهر تاریخی سلطانیه با حفظ اص تاریخی این شهر صورت خواهد داد افزود : ایجاد در آمد برای شهرداری، جذب سرمایه گذار بخش خصوصی با ارائه ی مشوق های لازم از مهمترین برنامه های حوزه ی شهری خواهد بود. محمد عینی فرد زیباسازی ، تدوین برنامه های مناسب سازی شهری با تأکید بر اولویت توسعه ی گردشگری و حفظ ساختار تاریخی شهر از دیگر اولویت های خود در مدیریت شهری سلطانیه عنوان کرد. روز شنبه مورخ 19/7/93 ساعت 10 صبح مراسم تودیع و معارفه حراست پیام نور مرکز محلات برگزار شد. در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات حمید رضا شفیعی مسئول سابق حراست ،تودیع و آقای شهاب الدین به عنوان مسئول جدید معارفه شد. همچنین مومن س رست تاکید کرد که حراست با همکاری سایر قسمت ها می تواند در پیشبرد اه عالی و کارکنان موثر واقع شود. در حالی روز گذشته مراسم معارفه علی برگزار شد که سرمربی سابق سایپا نیز حضور داشت، این برای سومین بار است که در مراسم معارفه خود با سرمربی برکنار شده تیم روبرو می شود. شهردار گرگان به عنوان شهردار برتر عملگرا در کشور انتخاب شد. مراسم معارفه عبدالله ویسی در اهواز انجام شد و اولین تمرین رسمی این تیم دقایقی پیش در ورزشگاه تختی آغاز شد. مراسم معارفه جیمز رودریگز بازیکن جدید رئال مادرید با حواشی هم همراه بود و در حین معارفه جیمز دو هوادا وارد زمین شدند تا او را در آغوش بگیرند . http://parsiup.com/upload/be8p_1406026811_387421_1406056722_album_grande.jpg
در مراسم معارفه 35 هزار نفری جیمز و بعد از اورود دو هوادار برای به آغوض کشیدن او جیمز به ان امنیتی گفت که با نفر اول با ملایمت رفتار کنند و به نفر دوم هم یک توپ داد .