برگزاری اختتامیه نخستین جشنواره کوتاه دانشجویی ریگا

به نقل از خبرگزاریها در مورد برگزاری اختتامیه نخستین جشنواره کوتاه دانشجویی ریگا : همزمان با ب ایی مراسم اختتامیه دهمین دوره جشنواره کوتاه دینی رویش اعلام شد که مقدمات ساخت یک شهرک سینمایی در مشهد آغاز شده است. شب گذشته اختتامیه سومین جشنواره کوتاه «سما» با معرفی آثار برگزیده در تالار وحدت برگزار شد. مدیر کل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم از برگزاری هفتمین جشنواره کوتاه و ع دانشجویان با موضوع پیشگیری از اعتیاد خبر داد.
به گزارش خبر فوری و به نقل از ایسنا، دوازدهمین جشنواره دانشجویی کوتاه "سایه" به همت انجمن علمی و گروه سینما و با حمایت معاونت دانشجویی و فرهنگی سوره برای نخستین بار به صورت ملی دانشجویی تحت عنوان دوازدهمین جشنواره ملی دانشجویی کوتاه سایه با هدف حمایت از دانشجویان ساز سراسر کشوربه دبیری سروش حضرتی نیکو در اریبهشت سال 1397 در شهر تهران برگزار می شود.بخش های جشنواره
ادامه خبر همزمان با ب ایی مراسم اختتامیه دهمین دوره جشنواره کوتاه دینی رویش اعلام شد که مقدمات ساخت یک شهرک سینمایی در مشهد آغاز شده است. آیین اختتامیه سی و چهارمین جشنواره بین المللی کوتاه تهران، با ب ایی بزرگداشت ناصر غلامرضایی، فردا برگزار می شود. %d8%a8%d8%b1%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c+%d8%ac%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b1%d9%87+%d9%85%d9%84%db%8c+%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86+دومین جشنواره ملی شعر طنز و دومین جشنواره ملی داستان کوتاه در استان مرکزی و شهرستان اراک ب ا می شود. ادامه: برگزاری جشنواره ملی داستان کوتاه و شعر طنز اراک جشنواره ملی کوتاه سماجشنواره ملی کوتاه سما , شب گذشته برنامه تلویزیونی خندوانه با استندآپ کمدی کهنمویی روی آنتن شبکه نسیم رفت.دعوت رامبد جوان برای دیدن آثار جشنواره ملی کوتاه سمابخش خنداننده شو با داوری گوهر خیر ش، کمال تبریزی و آتیلا پسیانی و با حضور شرکت کنندگان به روی آنتن رفت.جوان در خصوص آشنایی تماشاگران برنامه ازجشنواره مل. همشهری آنلاین: در جلسه دوم ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره ملی فجر باشورای مرکزی انجمن صنفی کوتاه، جمع بندی نهایی درباره حضور های کوتاه داستانی در سی و ششمین جشنواره فجر انجام شد. با توجه به تقارن زمان برگزاری جشنواره ملی شعر آیات با جشنواره و موسیقی فجر درلراستان اختتامیه جشنواره ملی شعر آیات در دهه اول بهمن ماه برگزار می شود. اختتامیه جشنواره کن 2017اختتامیه جشنواره کن 2017 , شب گذشته هفتادمین دوره جشنواره کن با اهدای جوایز در رشته های مختلف به کار خود پایان داد. خلاصه ای از این مراسم را با تماشا کنید
اختتامیه جشنواره کن 2017
هفتادمین جشنواره کن ۱۷ تا ۲۸ می ۲۰۱۷ در کن فرانسه برگزار شد.پدرو آلمودوار کارگردان و نامه نویس اسپانیایی رئیس داوران بخش مسابقه ا. در جلسه دوم دبیر جشنواره ملی فجر با شورای مرکزی انجمن صنفی کوتاه، جمع بندی نهایی درباره حضور های کوتاه داستانی در سی و ششمین جشنواره فجر انجام شد. علیرضا عالی پور دبیر اجرایی نخستین جشنواره مردمی موسیقی انقلاب ی استان خوزستان خبر از برگزاری مراسم پایانی این جشنواره در روز ۲۵ فروردین ماه در «تالار مهتاب» شهر اهواز داد. فرماندار اهر با بیان اینکه جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران این شهرستان به صورت ملی برگزاری می شود، گفت: این جشنواره در آینده نزدیک به صورت بین المللی برگزار می شود. اختتامیه جشنواره ملی "جامعه+من" در ارومیه برگزار شد و نفرات برتر جشنواره و رسانه های فعال در این زمینه تجلیل شدند. نخستین جشنواره ملی نقد داستان کوتاه در شیراز برگزار می شود. اختتامیه هفتمین جشنواره مردمی عمار-هفتمین جشنواره مردمی عمار- عمار-آیین اختتامیه هفتمین جشنواره مردمی عمار شامگاه (هفدهم دی-آغازی بر یک پایان آیین اختتامیه هفتمین جشنواره مردمی عمار شامگاه (هفدهم دی) در فرهنگسرای بهمن برگزار شد. در این جشنواره، آثاری همچون «آغازی بر یک پایان» در بخش تولیدات رادیویی، «جزیره فارسی» در بخش جنگ نرم،. بنا به اعلام دبیرخانه ششمین جشنواره کوتاه شیراز ، 43 کوتاه، شامل: 10 مستند ،18 داستانی ، 4 انیمیشن و 11 تجربی که توسط هیات انتخاب اداره کل فرهنگ و ارشاد ی فارس برگزیده شده به مرحله رقابتی ششمین جشنواره کوتاه شیراز راه یافته اند.لازم به ذکر است که انجمن کوتاه شیراز هیچگونه دخ ی در امر انتخاب ها نداشته است . سازان پذیرفته شده حداکثر تا پایان وقت اداری چهارشنبه بیست چهارم دی ماه فرصت دارند تا آثارشان را با کیفیت hd , و با فرمت( h264(mp4 به آدرس زیر ارسال نمایند در صورت عدم ارسال به موقع آثار از بخش مسابقه حذف می گردند .این آثار در روزهای بیست و نهم دی ماه تا دوم بهمن ماه درمجموعه فرهنگی و هنری حافظ به نمایش در خواهد آمد و دوم بهمن ماه در اختتامیه جشنواره برگزیدگان معرفی و تقدیر خواهند شد. آثار راه یافته به بخش مسابقه ششمین جشنواره کوتاه شیراز به شرح زیر است: مهلت ارسال آثار به جشنواره کوتاه شیراز تا ۲۰ دی ماه تمدید شد. دو کوتاه ایرانی به جشنواره بین المللی «الهام» فلوریدا راه یافتند.
به گزارش «پایگاه خبری کوتاه» این جشنواره که های سینمایی، کوتاه، تجربی، مستند و دانشجویی را به رقابت می گذارد؛ در این دوره میزبان دو کوتاه ایرانی است.
یک هیچ ساخته سامان حسین پور و چشم آبی پسر ساخته مسعود سهیلی به نمایندگی از ایران در این جشنواره حضور دارند و با هایی از فیلیپین، ، کانادا، ایتالیا، استرالیا، هلند، کنیا و سوئیس رقابت می کنند.
جشنواره بین المللی «الهام» روز 17 ژانویه در فلوریدا برگزار می شود. آیین افتتاحیه نخستین جشنواره کوتاه مقاومت و دفاع مقدس «رسام» بعدازظهر امروز چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه با حضور جمعی از هنرمندان و مسؤولان در سینما نخل مشهر برگزار شد. کانون انجمن های صنفی خبرنگاران و رو مه نگاران ایران در اطلاعیه ای زمان برگزاری مراسم اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعاتی این انجمن را اعلام کرد. معاون امور فرهنگی فرهنگ و ارشاد ی اسان شمالی با اشاره به برگزاری دومین جشنواره شعر کوتاه استان، گفت: ۷۵۶ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد. ششمین جشنواره ملی کوتاه حسنات همزمان با اصفهان در رشت برگزار می شود. آئین اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فجر در برج میلاد برگزار شد و به جز ارشاد که اواسط برنامه، سالن را ترک کرد، تعدادی دیگر از اعضاء ک نه نیز در کاخ جشنواره حضور داشتند. آئین اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فجر در برج میلاد برگزار شد و به جز ارشاد که اواسط برنامه، سالن را ترک کرد، تعدادی دیگر از اعضاء ک نه نیز در کاخ جشنواره حضور داشتند. مراسم اختتامیه نخستین جشنواره شعر محلی بسیج مازندران با معرفی آثار برتر برگزار شد. جشنواره اتریش که های سینمایی، مستند و کوتاه را به رقابت می گذارد، در هشتمین دوره اش میزبان یک کوتاه ایرانی است. وقتی که ما می خو م کوتاه میلاد دل آسا و شایان افشردی در جشنواره کوتاه نهال موفق به ب سه تندیس شد. مراسم اختتامیه نخستین جشنواره تلویزیونی مستند عصر امروز یکشنبه در موزه هنر های معاصر برگزار شد. جشنواره استانی کوتاه 180 ثانیه ای با محوریت «کارآفرینی و مدیریت ب و کار» دراصفهان برگزار می شود. برگزاری اختتامیه نهمین جشنواره طنز سوره در ۱۳۹ آمین محفل در حلقه رندان • لیرو     برگزاری اختتامیه نهمین جشنواره طنز سوره در ۱۳۹ آمین محفل در حلقه رندان • لیرو به گزارش شیرین طنز، به نقل از ستاد خبری نهمین دوره جشنواره طنز سوره، مراسم آیین اختتامیه این دوره از جشنواره هم‌ زمان با صد و سی و نهمین شب شعر طنز در حلقه رندان ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۷ در سالن سوره حوزه هنری برگزار می‌شود. در این برنامه از شب شعر طنز در حلقه رندان اشعار و آثار برگزیده نهمین جشنواره طنز سوره خوانده خواهد شد. گفتنی است؛ نهمین جشنواره طنز سوره با هدف پرورش استعدادهای جوان، ترویج و معرفی طنز فا در بخش های نثر، نظم، داستان کوتاه، مقالات پژوهشی، ع ، کاریکاتور و استندآپ کمدی با موضوع آزاد و چالش های اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود. منبع : دفتر طنز شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید : ارسال به شبکه های اجتماعی ایرانی : ارسال به فیس نما
 
ارسال به کلوب
 
ارسال به هم میهن
 
ارسال به افسران
  اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فجر در حالی با اجرای احسان کرمی برگزار شد که برای نخستین بار شاهد سخنرانی بلند در این مراسم نبودیم و بدین شکل کوشش شد تا اختتامیه به سرعت به انتها برسد و این مراسم خسته کننده نباشد. در ابتدای این مراسم به کاوه مظاهری برای کوتاه جایزه اهدا شد؛ جایزه ای که در واقع مقدمه اهدای سیمرغ بلورین بهترین کوتاه در د. دبیر جشنواره «ایران من» گفت: از 31 نفر برگزیده در اولین جشنواره فرهنگی هنری مردم و رادیو تقدیر می شود. در اختتامیه شانزدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی از 3 دانشجوی شهید چمران اهواز تجلیل گردید. گزیده ای از های کوتاه جشنواره کن 2016 در یازدهمین جشنواره های 100 ثانیه ای که طی روزهای چهارم تا ششم اسفندماه سال جاری در تهران و در پردیس سینمایی برگزار می شود؛ به نمایش در می آیند. جشنواره فجر در ساعات پایانی روز ۲۲ بهمن ماه با برگزاری آئین اختتامیه به کار خود پایان داد و سیمرغ بلورین این جشنواره در رشته های مختلف اهدا شد. عصر امروز پنجشنبه ۷ اردیبهشت اختتامیه جشنواره جهانی فجر با حضور ان خارجه و فرهنگ و ارشاد ی با اهدای جوایزی به برگزیدگان این جشنواره در تالار وحدت برگزار شد ازدحام جمعیت در سالن اختتامیه، نبود نظم و شماره صندلی و مکان خبرنگاران و عکاسان، باعث شد مراسم اختتامیه سی و ششم جشنواره فجر برای دقایق طولانی قفل شود. در تابناک می بینید. کوتاه «حیوان» ساخته بهرام و بهمن ارک موفق به ب جایزه دوم بخش فونداسیون هفتادمین جشنواره بین المللی کن شد. فراخوان سی و چهارمین جشنواره بین المللی کوتاه تهران منتشر شد و علاقه مندان از اول داد می توانند در سایت جشنواره ثبت نام کنند. در شرایطی که حاضران اختتامیه جشنواره کودک و نوجوان شهر اصفهان منتظر سخنرانی فرهنگ و ارشاد ی بودند، وی بدون سخنرانی اختتامیه جشنواره بین المللی ک ن و نوجوانان را ترک کرد. رئیس اداره امور هنری فرهنگ و ارشاد ی کردستان از راهی انیمیشن کوتاه «در باد می وزد» و کوتاه «آینه های پریده رنگ» به بخش رقابتی دهمین جشنواره ترنتون خبر داد. کوتاه «انجماد عقربه» از ایران به کارگردانی عباس عمرانی بیدی به عنوان بهترین در بخش های کوتاه جشنواره «روز کوتاه است» ونزوئلا برگزیده شد. دبیر دومین جشنواره سلامت گفت: های کوتاه هردوسال یکبار در این جشنواره حضور خواهند داشت. تاریخ برگزاری جشنواره ژیار تغییر کرد
تاریخ برگزاری نهمین جشنواره فرهنگ بومی ژیار با هدف ارتقاء سطح کیفی آن تغییر کرد. به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، به نقل از دبیرخانه نهمین جشنواره فرهنگ بومی ژیار به منظور ارتقاء سطح کیفی برگزاری جشنواره، تاریخ برگزاری آن به 19 الی 21 اردبیهشت ماه موکول شد.
این جشنواره در دو بخش ع و با حضور سازان و عکاسان استان های کردستان، آذربایجان غربی، لرستان، کرمانشاه و ایلام در شهر بانه برگزار خواهد شد.
گفتنی است پیش از این تاریخ برگزاری جشنواره 29 الی 31 فروردین ماه اعلام شده بود. کوتاه «انجماد عقربه» به کارگردانی عباس عمرانی بیدی به عنوان بهترین در بخش های کوتاه جشنواره «روز کوتاه است» ونزوئلا برگزیده شد. آیین اختتامیه دهمین جشنواره ‎های ورزشی امروز ۱۷ اسفندماه در تالار ایوان شمس برگزار می‎شود. به گزارش رسیده، دبیر اجرایی دهمین جشنواره ‎های ورزشی گفت: اختتامیه این رویداد با پیام رئیس مجلس… مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان اصفهان گفت: نخستین جشنواره کوتاه خیرین سلامت استان اصفهان در استان اصفهان برگزار خواهد شد. مدیر انجمن سینمای جوانان استان اردبیل گفت: سه کوتاه کار حمید عزیزی و رضا جمالی سازان این انجمن به بخش مسابقه جشنواره کوتاه تدبیر در استان البرز راه یافتند.