برگزاری دوره ی آموزشی ویژه مدیران آموزشگاهای آزاد فنی و حرفه ای

به نقل از خبرگزاریها در مورد برگزاری دوره ی آموزشی ویژه مدیران آموزشگاهای آزاد فنی و حرفه ای : یک دوره آموزشی ویژه زندانیان توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان الیگودرز برگزار شد بیش از 70 دوره آموزشی کاربردی ویژه جوانان سال گذشته در منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

برگزاری دوره های آموزشی رؤسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور
معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از برگزاری دوره های آموزشی ویژه رؤسای مراکز آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از مرداد ماه سالجاری خبر داد.
برگزاری دوره آموزشی سقوط آزادقابل توجه علاقمندان به ورزش سقوط آزاد به اطلاع میرساند . به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب ی یک دوره آموزش چتربازی سقوط آزاد (skydiving)در راستای ارتقاء این ورزش پرهیجان که در جهان جایگاه بسیار بالائی برخوردار میباشد ، برگزار می گردد . علاقمندان جهت ثبت نام و ب اطلاعات بیشتر با شماره 09122069770 ( حسنوند ) تماس گرفته شود .منبع: کمیته ورزشهای هوایی تهران آغاز دوره های آموزش ترم تابستان هنرهای سنتی و صنایع دستی در شهرستان بوئین زهرا همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان دوره آموزشی حرفه آموزی صنایع دستی شهرستان بوئین زهرا در ترم تابستان آغاز شد.
این ترم آموزشی در مراکز بوئین زهرا، خوزنین، روستاهای آراسنج، خان آباد، طزرک و شال به صورت دوره های مختلف مقدماتی، به آموزی و پیشرفته در رش. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت:فنی و حرفه ای استان برای افراد بهبودیافته از اعتیاد دوره های آموزشی برگزار کرد. رئیس مرکز شماره یک اردبیل از برگزاری دوره آموزشی مهارت محورکارآفرینی توسط این مرکزخبر داد به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اردبیل، پورقلی با اعلام این خبر افزود: این دوره های آموزشی با هدف ایجاد و توسعه همکاری های علمی، پژوهشی، اجرایی، آماده سازی و توانمند سازی گروههای هدف برای حضور مؤثر و کارآفرینانه در عرصه ب و کار برگزار شد وی تصریح کرد : دوره های آموزشی برگزار شده بر اساس نیازسنجی ارائه شده توسط گروه های آموزشی و فناوری انجام شده است گفتنی است این دوره های آموزشی با همکاری کمیته امداد (ره) اردبیل و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک اردبیل برای بیش از 160 نفر ازکارآموزان برگزار شد. دوره عالی دی بی ای اختصاصی مدیران و کارشناسان روابط عمومی دوره dba مخفف کلمات doctor of business administration است که معنی تحت الفظی آن، دوره عالی مدیریت حرفه ای ب و کار می باشد.
دوره عالی مدیریت حرفه ای ب و کار به منظور آموزش و توانمندسازی مدیران و
کارشناسان مستعد و شایسته کشور جهت توسعه و گسترش فعالیت های بنگاه ها و
سازمان های خدماتی و ت. به همت حوزه بسیج دانشجویی آزاد ی واحد مسجدسلیمان و با همکاری معاونت پژوهش آزاد دوره آموزشی ا ل با تدریس جناب سهر برگزار میکند ،این دوره ۱۶ساعته در سایت آزاد مسجدسلیمان برگزار میشود .
هزینه شهریه این دوره ۲۸هزار تومان است ،که تمامی هزینه جمع آوری شده صرف ایتام وامور خیریه میشود کارگاه آموزشی با محوریت فناوری اطلاعات و با حضور معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، روسای مراکز، مسؤولین واحدهای ستادی، نمایندگان کانون انجمن صنفی آموزشگاههای آزاد و جمعی از کارشناسان در سالن کنفرانس اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد. برگزاری جلسه ی هم شی در برگزاری دوره های مهارتی ویژه ی دانشجویان با حضور معاون محترم آموزشی ومدیریت آموزشی و روئسای دانشکده های حگیم سبزواری با حضور ریاست محترم و مسئول آموزش مرکزآموزش فنی و حرفه ای سبزوار به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، علیرضا مهر با بیان این خبر اعلام کرد: بخشی از آموزش های مهارتی مورنیاز جامعه توسط 181 آموزشگاه خصوصی فعال در استان آموزش داده می شود. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با تاکید بر اهمیت آموزشگاه های آزاد، حمایت از بخش خصوصی را یکی از برنامه ها و سیاست های این سازمان دانشت و اظهار داشت: آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای با ب مجوز از این اداره کل و براساس استانداردهای مهارت آموزش و شهریه مصوب سازمان آموزش فنی و حرفه ای و تامین عوامل آموزشی واجد شرایط نسبت به برگزاری دوره های آموزش فنی و حرفه ای اقدام می نمایند. وی افزود: این تعداد آموزشگاه 129 حرفه متنوع زیرمجموعه خدمات، صنعت، کشاورزی و فرهنگ و هنر را به علاقمندان آموزش داده اند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای همدان، فناوری اطلاعات، مراقبت و زیبایی، طراحی و دوخت، امورمالی و بازرگانی، عمران، برق، مکانیک، مخابرات،کنترل و ابزار دقیق، صنایع چوب، معدن، هنرهای تجسمی، گردشگری، هنرهای نمایشی، الکترونیک ،اتومکانیک، طلا و جواهرسازی،صنایع دستی بافت، دوخت های سنتی،هنرهای تزئینی، صنایع غذایی،خدمات آموزشی و بهداشت و ایمنی را رشته های تحت پوشش بخش خصوصی در استان عنوان کرد. مهر خاطرنشان کرد: آموزش دیدگان در آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در پایان دوره در دو مرحله آزمون کتبی و عملی شرکت نموده و پس از قبولی در این دو مرحله، گواهینامه مهارت از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ب می کنند. قابل توجه دانشجویان دوره های یبنابر اعلام معاونت آموزشی آزاد ی، امتحان جامع دوره های ی در تیرماه سال 1397 برگزار خواهد شد. لینک خبر دوره آموزشی گچ پاشی برای اولین بار در یکی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای کرمان برگزار شد. رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای گچساران گفت: دوره آموزشی ب و کار در مرکز آموزش فنی و حرفه ای گچساران برگزار شد. بر اساس کتب جدید الیف گروه آموزشی درصدد برگزاری دو دوره ضمن خدمت استانی بصورت پیاپی میباشد دوره 32 ساعته سی شا فنی حرفه ای مکان گرگان هنرستان 22 بهمن شروع دوره 20 آذر (4 جلسه) دوره 32 ساعته il rator کاردانش مکان و زمان متعقبا مشخص خواهد شد ولی شروع دوره در دیماه خواهدبود. برای شرکت در دوره ها اوردن کپی ابلاغ هنراموزی ضروری است برای دوره سی شا. دوره حرفه آموزی صنایع دستی در شهرستان البرز برگزار شد. همزمان با از ماه مبارک رمضان دوره آموزشی حرفه آموزی صنایع دستی شهرستان البرز در ترم تابستان آغاز شد.
در ترم تابستانه هنرجویان در مراکز الوند، کانون توانی الوند، کمال آباد و پیریوسفیان دوره های مختلف مقدماتی، به آموزی و پیشرفته حرفه های گلیم بافی وسرمه دوزی ورودوزی الحاقی را فرامی گیرند.
همچنین برای علاقمندان دوره جدید، آموزش چرم دوزی در مرکز آموزشی البرز برگزار گردید که در آینده نزدیک با تمهیدات پیش بینی شده در سایر حرفه های صنایع دستی پرمخاطب و دارای جاذبه بازار عرضه کلاس های آموزشی در شهرستان البرز راه اندازی خواهد شد .
همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان دوره آموزشی حرفه آموزی صنایع دستی شهرستان بوئین زهرا در ترم تابستان آغاز شد. این ترم آموزشی در مراکز بوئین زهرا، خوزنین، روستاهای آراسنج، خان آباد، طزرک و شال به صورت دوره های مختلف مقدماتی، به آموزی و پیشرفته در رشته های گلیم بافی، فرش بافی، قلاب بافی، چرم دوزی، معرق چوب وخوشنویسی را برگزار می . گزارش عملکرد سه ماهه دوم گروه آموزشی مدیران دوره دوم متوسطه نظری استان زنجان سال تحصیلی 94-93 فعالیت وعملکرد گروه آموزشی مدیران دوره دوم متوسطه نظری از دی ماه لغایت پایان اسفندماه 93 به شرح زیر می باشد. - برگزاری همایش مدیران دوره دوم متوسطه با حضور جناب آقای کاظمی از دانش پژوهان جوان در مورد جشنواره جوان خوارزمی و المپیاد های علمی با. آغاز ثبت نام دوره های برق صنعتی و برق ساختمان و برق plc در آموزشگاه فنی و حرفه ای برق وفا صنعت اهواز در طرح ( عید تا عید ) ویژه مرداد ماه تا شهریور ماه 1393 برای علاقه مندان رشته برق جهت دریافت گواهی مهارت فنی و حرفه ای ، جهت اطلاع از جزئیات بیشتر با شماره تلفن 09395346076 تماس حاصل نمایید .
مهمترین دوره ها و کارگاه های اصول و فنون مذاکره توسط علی خویه 1- برگزاری بیش از 50 ساعت در ماه و بیش از 30000 نفر ساعت دوره اصول و فنون مذاکره در های موسسات و بنگاه های اقتصادی خصوصی تی ملی و بین المللی از سال 1385 تا کنون 2- دوره اصول و فنون مذاکرات در سطح ایران برای شرکت توف نورد، پیشگامان و .... از سال 1388 تا کنون 3- کارگاه کاربردی اصول و فنون . آغاز ثبت نام دوره های جدید برق ویژه ( عید تا عید ) آغاز ثبت نام دوره های برق صنعتی و برق ساختمان و برق plc در آموزشگاه فنی و حرفه ای برق وفا صنعت اهواز در طرح ( عید تا عید ) ویژه مرداد ماه تا شهریور ماه 1393 برای علاقه مندان رشته برق جهت دریافت گواهی مهارت فنی و حرفه ای ، جهت اطلاع از جزئیات بیشتر با شماره تلفن 09395346076 تماس حاصل نمایید . سلام خوبان همراهمقدمهرشد سریع تکنولوژی و ایجاد تحول و تنوع در مشاغل و تخصص های مختلف ، مسئولین تعلیم و تربیت را بر آن داشت که در برنامه ریزی آموزشی در آموزش و پرورش تجدید نظر کلی داشته باشند.
به طور کلی شکل گیری نظام جدید آموزشی و ایجاد شاخه کاردانش و توسعه کمی و کیفی شاخه فنی و حرفه ای بر همین اساس بود. طبق توضیحاتی که در کتاب کلی. پوراسد ریاست فنی و حرفه ای قاضی طباطبایی و مسعود قدرتی در راستای برگزاری جشنواره فرهنگی هنری دانشجویان فنی و حرفه ای سراسر کشور با ریاست آزاد دیدار و در مورد برگزاری این جشنواره تبادل نظر د.دیدار ریاست فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی با ریاست آزاد واحد ارومیه دوره آموزشی ویژه مدیران بیمارستانی برنامه مدیریت اطلاعات بیمارستانی از امروز درسالن نوآوردگاه مرکز فناوری های رشد سلامت علوم پزشکی کرمان آغاز شد. در نیمه نخست امسال بیش از ۱۰ هزار نفر در آزمون های مهارتی فنی و حرفه ای شرکت کرده اند. با سلام دوره آموزشی مدرسین کار و فناوری در فنی و حرفه ای شریعتی تهران در حال برگزاری است. این دوره از 11 تا 15 مرداد برگزار می شود. پس از آماده نمودن مقدمات این دوره در مناطق و نواحی مختلف استان در شهریور ماه با موضوعات قلم زنی روی مس ،ساخت جرثقیل چوبی ،بررسی کتاب،آموزش الگوریتم نویسی و ساخت بازی و نقشه کشی با کامپیوتر برگزار می گردد. به مناسبت هفته و در راستای طرح پیشگیری از اعتیاد اجتماع محور کارگاه آموزشی مهارت های زندگی با موضوع مهارت تصمیم گیری ویژه پرسنل معدن خصوصی کوه سنبل برگزار گردید . مدرس این دوره جناب آقای کلالی و مسئول مرکز مشاوره روشنا بودند. با سلام و احترام،
پیرو اطلاعیه شماره 22 برنامه ریزی آموزشی سال 96 سامانه ltms با موضوع ضوابط و ملاحظات اجرایی برنامه ریزی و برگزاری دوره های کتب تازه تالیف سال 96، بدین وسیله به اطلاع می رساند:
عناوین تعداد 15 عنوان دوره دیگر، از دوره های مرتبط با کتب تازه تالیف پایه یازدهم شاخه فنی و حرفه ای جهت برنامه ریزی و اجرای مرحله استانی در سام. اداره بهزیستی شهرستان خواف همه ساله و جهت افزایش سطح دانش و مهارت مریبان و مدیران مهد های کودک اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می کند در این دوره ها به آموزش مفاهیم علوم ریاضی ، دینی ، اجتماعی ، حقوق کودک ، روانشناسی رشد مدیریت و برنامه ریزی پیش دبستانی پرداخته می شود . این دوره ها در دوسطح مقدماتی و تکمیلی برگزار می گردد و اساتید برجسته تدریس این دوره ها را برعهده دارند معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشوراز برگزاری نخستین مسابقات آزاد مهارت آزمایشگر قطعات صنعتی به روش مایعات نافذ در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان خبر داد. معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان کرمان از برگزاری دوره آموزشی ویژه هیأت امنا، خدام، مدیران داخلی و مراکز فرهنگی قرآنی بقاع متبرکه شمال استان کرمان در زرند خبر داد. با سلام و خدا قوت حضور تمامی تلاشگران عرصه علم و عمل بدینوسیله به اطلاع سرگروهها و هنرآموزان محترم حسابدرای می رساند که دفتر آموزش های فنی و حرفه ای در سال تحصیلی ۹۴ - ۹۳ مبادرت به برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات علمی و عملی برای هنرجویان هنرستان های فنی و حرفه ای نموده است لذا از سرگروهها و هنرآموزان محترم درخواست می گردد تا با مطا. مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی از افزایش دوره های آموزشی در این مرکز خبر داد. رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان بردسیر گفت :دوره ایمنی در محیط کار در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در این شهرستان برگزار می شود . کارشناس فرهنگی آموزشی ستاد اقامه سیستان و بلوچستان گفت: دومین دوره آموزشی ۲ روزه طرح نیک ویژه مدیران و مربیان مهد های کودک استان در زاهدان برگزار شد. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی گفت: با برگزاری حدود 166 دوره آموزشی، 2 هزار و 533 نفر از کارگران در استان در کلاس های مهارت آموزی شرکت کرده اند. اطلاعیه برگزاری دوره های آموزشی بدینوسیله لغو دوره آموزشی موفقیت در مصاحبه به اطلاع کلیه اعضا محترم کانون فنی ی رسانده می شود. همچنین برگزاری دوره آموزشی hse به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شده است. معاونت هماهنگی واجرا ـ ریشهری به اطلاع تمامی باشگاه های ورزشی - نهاد ها - وادارات تی وخصوصی میرسانیم . این مرکز دوره های آموزشی خود را با هماهنگی قبلی در مکان های ادارات برای مدیران - اعضاء و عموم مردم برگزار می کند . در صورت تمایل میتوانید اقدام نمایید . شرایط برگزاری / 1 - ثبت نام حداقل 15 نفر به بالا . نخستین دوره آموزشی که برای تمامی انسانها حائز اهمیت می باشد . دور. ج دفاتر آموزشی مورد نیاز اداره آموزش و پرورش استثنایی استان ------------ قیمت کل تعداد کد عنوان فی ردیف 103 کارنمای آمادگی مقدماتی (مقوایی) 1500 1 104 کارنمای آمادگی تکمیلی (مقوایی) 1500 2 106 دفترچه شاخص های عملکردی نوآموزان پیش دبستان (6-4 سال) 9000 3 102 دفترچه امتحانات کارنمای آمادگی 9000 4 101 دفترچه ارزشی آمادگی مقدماتی و تکمیلی 9000 5 107 دفترچه ارزشی مها. دوره آموزشی کار با جی پی اس در روزهای 5 و 8 اردیبهشت به صورت تئوری در محل شرکت سایپا و 10 اردیبهشت بصورت عملی در عظیمیه کرج با حضور 12 نفر از همنوردان با مربیگری آقایان حمیدرضا شفقی و سید مقداد عموزاده برگزار شد. دراین دوره سرفصل های آموزشی شامل تاریخچه، تئوری، نحوه عملکرد دستگاه و خطاها و قابلیت های دستگاه، طول و عرض جغرافیایی و utm، آموزش سخت افزار و نرم افزار دستگاه، مختصات دهی، تهیه track و route، بازگشت از مسیر و اموزش طراحی مسیر با استفاده از نقشه های توپوگرافی آموزش داده شد. مردم اردکان درمجلس شورای ی گفت: اجرای صحیح دوره های آموزش فنی و حرفه ای بسترساز حرفه آموزی و خوداشتغالی است. به منظور آموزش کارگران ساختمانی و بر حسب نوع کار آنان، دوره بکارگیری ایمنی و بهداشت به مدت ۲۹ ساعت ویژه کارگران ساختمانی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ا برگزار شد. برگزاری 12 جلسه قرآنی با مدیران مؤسسات بهشهر کارشناس قرآنی اداره تبلیغات ی بهشهر از برگزاری 12 جلسه قرآنی با مدیران مؤسسات م خانه های قرآن در سال 93 خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات ی بهشهر ، سید محمد کاملی کارشناس قرآنی این اداره شنبه 15 فروردین از برگزاری 12 جلسه قرآنی با مدیران مؤسسات و خانه های قرآن در سال 93 خبر داد. وی افزود: به منظور ارتباط هرچه بیشتر با مدیران مؤسسات و خانه های قرآن جهت ارتقای کبفی فعالیت های قرآنی در سطح شهر و روستا ، سال گذشته 12 جلسه به صورت ماهانه با میران مؤسسات و خانه های قرآن برگزار شد. دوره آموزشی بهداشت و حفاظت محیط زیست ویژه مربیان بهداشت و سلامت مدارس در لرستان برگزار شد. ادامه: برگزاری دوره آموزشی بهداشت و حفاظت محیط زیست در لرستان برگزاری دوره های آموزشی ویژه نیروها و پیمانکاران ادرات و شرکتها کاشکی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسکن:بنا بر درخواست و نیاز بنگاه های اقتصادی مختلف با حضور کارشناسان مربوطه و فراهم شدن تجهیزات مورد نیاز دوره های آموزشی خاص برگزار می شود . به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای بردسکن ، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسک. مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اصفهان از برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت این سازمان ویژه عموم شهروندان اصفهانی خبر داد. احترامأ باعنایت به بند ( ز ) ماده 21 قانون برنامه پنجم توسعه و ا ام به رتبه بندی آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد تا پایان سال برنامه مذکور (1394) وفق شیوه نامه رتبه بندی آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد و کاربست های ابلاغی طی نامه شماره 93/210/16524 مورخ 93/5/14 به آگاهی می رساند: نظر به اینکه پروانه تأسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد با اعتبار پنج سا. جلسه توجیهی اعتبار سنجی آموزشگاه آزاد با حضور آقای حس العالم روز شنبه 11/11/93 ساعت 10/30 در محل مرکز فنی و حرفه ای سراب برگزار گردید در ابتدای جلسه آقای علیزاده رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سراب ضمن خوش آمدگویی به جناب آقای حی العالم و مدیران و موسسین آموزشگاه , به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر و همکاری آموزشگاه ها در نصب بنر در سر درب آموزشگاه ها سخنانی ایرادنمود و سپس آقای وحید حی العالم رییس اداره آموزشگاههای آزاد استان توضیحات مبسوطی را در مورد وم و نحوه اعتبار سنجی آموزشگاههای آزاد ارائه کرد و در نهایت جلسه هم شی و رسیدگی به مشکلات آموزشگاههای آزاد با پاسخ به سئوالات مطرح شده به پایان رسید .در پایان آقای قاسمیه رئیس انجمن صنفی سراب ضمن دعوت از آموزشگاه های غیر عضو و جدید اسیس و عضویت آنها درانجمن صنفی به معرفی هیئت همگنان پرداخت و مقرر گردید با توجه به مصوبه هیئت نظارت در مورد آموزش های موازی مراکز فنی و حرفه ای با آموزشگاه ها آزاد مدیران لیست دوره هایی که قرار است در سال 94برگزار کنند را طی نامه کتبی به انجمن صنفی اعلام تا از طریق کانون استانی ا قدامات لازمه انجام گیرد . نخستین دوره مسابقات کشتی آزاد قهرمانی باشگاه های جهان، پنجم لغایت هشتم آذر ماه در سالن حاجی زاده جویبار برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جلسه هماهنگی برگزاری نخستین دوره مسابقات کشتی آزاد قهرمانی باشگاه های جهان موسوم به لیگ جهانی کشتی، با اشاره به این که عزم و اهتمام مجموعه استان بر برگزاری این مسابقات قابل تقدیر است، بیان داشت: باید در زمان باقی مانده به مسابقات، با مدیریت جهادی و به شکل عملیاتی نسبت به تمهید امکانات و مقدمات مورد نیاز اهتمام جدی صورت گیرد. فلاح با بیان این که آبروی ورزش مازندران و کشتی جویبار در گرو برگزاری مطلوب و شایسته این مسابقات است، عنوان کرد: مازندران با توجه به ظرفیت های ورزشی و تجربه برگزاری مسابقات در سطوح مختلف، میزبان شایسته ای برای این تورنمنت خواهد بود. استاندار بر شناسایی کمبودهای سالن برگزاری مسابقات کشتی لیگ جهانی و برخی امکانات و نیازمندی های مورد نیاز شهری تاکید کرد و یاد آور شد: باید این باور ایجاد شود که مازندران توان برگزاری این مسابقات را دارد. رییس ستاد مسابقات کشتی آزاد قهرمانی باشگاه های جهان، خاطر نشان ساخت: برای برگزاری مطلوب این رویداد جهانی باید تمام مسوولان استانی اهتمام جدی داشته باشند و دستگاه های مسوول و عضو ستاد نسبت به انجام تعهدات اقدام نمایند تا بتوانیم به معرفی ظرفیت های کشتی مهد کشتی جهان بپردازیم. در این جلسه که جویبار، حسینی، مردم قائم شهر، جویبار، سواد کوه و سیمرغ، معاونین امنیتی و برنامه ریزی و اشتغال استاندار، برخی مشاورین استاندار و مدیران ستادی استانداری، فرماندار جویبار و برخی مدیران دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند، اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند. گفتنی است در این جلسه هم چنین احکام اعضا ستاد برگزاری نخستین دوره مسابقات کشتی آزاد قهرمانی باشگاه های جهان به آنان ابلاغ شد.
با برگزاری مطلوب مسابقات، ظرفیت های ورزشی مهد کشتی جهان معرفی شود
با برگزاری مطلوب مسابقات، ظرفیت های ورزشی مهد کشتی جهان معرفی شود
با برگزاری مطلوب مسابقات، ظرفیت های ورزشی مهد کشتی جهان معرفی شود