برگزاری دوره ی آموزشی ویژه مدیران آموزشگاهای آزاد فنی و حرفه ای

به نقل از خبرگزاریها در مورد برگزاری دوره ی آموزشی ویژه مدیران آموزشگاهای آزاد فنی و حرفه ای : یک دوره آموزشی ویژه زندانیان توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان الیگودرز برگزار شد بیش از 70 دوره آموزشی کاربردی ویژه جوانان سال گذشته در منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

برگزاری دوره های آموزشی رؤسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور
معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از برگزاری دوره های آموزشی ویژه رؤسای مراکز آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از مرداد ماه سالجاری خبر داد. با سلام و احترام موسسه فرهنگی و هنری خانه هنر جوان وابسته به اداره کل فنی و حرفه ای استان تهران مفت است در راستای گرد آ وری و چاپ کتاب مرجع اطلاعات آموزشگاه های فنی و حرفه ای استان تهران و با همکاری شرکتها و برندهای معتبر در سال 1393 اقدام به چاپ این کتاب نماید. هدف از چاپ این کتاب در دست بودن مرجعی کامل از اطلاعات آموزشگاه های فنی و حرف. درراستای تنوع بخشی به برنامه های هفته بازدید همگانی مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان دوره های آموزشی کوتاه مدت برگزار د. رئیس مرکز شماره یک اردبیل از برگزاری دوره آموزشی مهارت محورکارآفرینی توسط این مرکزخبر داد به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اردبیل، پورقلی با اعلام این خبر افزود: این دوره های آموزشی با هدف ایجاد و توسعه همکاری های علمی، پژوهشی، اجرایی، آماده سازی و توانمند سازی گروههای هدف برای حضور مؤثر و کارآفرینانه در عرصه ب و کار برگزار شد وی تصریح کرد : دوره های آموزشی برگزار شده بر اساس نیازسنجی ارائه شده توسط گروه های آموزشی و فناوری انجام شده است گفتنی است این دوره های آموزشی با همکاری کمیته امداد (ره) اردبیل و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک اردبیل برای بیش از 160 نفر ازکارآموزان برگزار شد. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای اسان جنوبی گفت: این اداره کل با داشتن 18 مرکز آموزش در قالب 120 کارگاه ثابت و 430 حرفه آموزشی در بخش تی و 144 آموزشگاه آزاد با 136 حرفه آموزشی سالانه به طور متوسط 3.5 میلیون… کارگاه آموزشی با محوریت فناوری اطلاعات و با حضور معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، روسای مراکز، مسؤولین واحدهای ستادی، نمایندگان کانون انجمن صنفی آموزشگاههای آزاد و جمعی از کارشناسان در سالن کنفرانس اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، علیرضا مهر با بیان این خبر اعلام کرد: بخشی از آموزش های مهارتی مورنیاز جامعه توسط 181 آموزشگاه خصوصی فعال در استان آموزش داده می شود. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با تاکید بر اهمیت آموزشگاه های آزاد، حمایت از بخش خصوصی را یکی از برنامه ها و سیاست های این سازمان دانشت و اظهار داشت: آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای با ب مجوز از این اداره کل و براساس استانداردهای مهارت آموزش و شهریه مصوب سازمان آموزش فنی و حرفه ای و تامین عوامل آموزشی واجد شرایط نسبت به برگزاری دوره های آموزش فنی و حرفه ای اقدام می نمایند. وی افزود: این تعداد آموزشگاه 129 حرفه متنوع زیرمجموعه خدمات، صنعت، کشاورزی و فرهنگ و هنر را به علاقمندان آموزش داده اند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای همدان، فناوری اطلاعات، مراقبت و زیبایی، طراحی و دوخت، امورمالی و بازرگانی، عمران، برق، مکانیک، مخابرات،کنترل و ابزار دقیق، صنایع چوب، معدن، هنرهای تجسمی، گردشگری، هنرهای نمایشی، الکترونیک ،اتومکانیک، طلا و جواهرسازی،صنایع دستی بافت، دوخت های سنتی،هنرهای تزئینی، صنایع غذایی،خدمات آموزشی و بهداشت و ایمنی را رشته های تحت پوشش بخش خصوصی در استان عنوان کرد. مهر خاطرنشان کرد: آموزش دیدگان در آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در پایان دوره در دو مرحله آزمون کتبی و عملی شرکت نموده و پس از قبولی در این دو مرحله، گواهینامه مهارت از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ب می کنند. رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای گچساران گفت: دوره آموزشی ب و کار در مرکز آموزش فنی و حرفه ای گچساران برگزار شد. س رست آزاد با اشاره به بیانات ی در دیدار با فرهنگیان گفت: در اجرای رهنمود اخیر ی درباره اهتمام به آموزش های فنی حرفه ای، یت مراکز سما آزاد تغییر می کند و به مراکز آموزش های فنی حرفه ای تبدیل می شوند. بر اساس کتب جدید الیف گروه آموزشی درصدد برگزاری دو دوره ضمن خدمت استانی بصورت پیاپی میباشد دوره 32 ساعته سی شا فنی حرفه ای مکان گرگان هنرستان 22 بهمن شروع دوره 20 آذر (4 جلسه) دوره 32 ساعته il rator کاردانش مکان و زمان متعقبا مشخص خواهد شد ولی شروع دوره در دیماه خواهدبود. برای شرکت در دوره ها اوردن کپی ابلاغ هنراموزی ضروری است برای دوره سی شا. دوره حرفه آموزی صنایع دستی در شهرستان البرز برگزار شد. همزمان با از ماه مبارک رمضان دوره آموزشی حرفه آموزی صنایع دستی شهرستان البرز در ترم تابستان آغاز شد.
در ترم تابستانه هنرجویان در مراکز الوند، کانون توانی الوند، کمال آباد و پیریوسفیان دوره های مختلف مقدماتی، به آموزی و پیشرفته حرفه های گلیم بافی وسرمه دوزی ورودوزی الحاقی را فرامی گیرند.
همچنین برای علاقمندان دوره جدید، آموزش چرم دوزی در مرکز آموزشی البرز برگزار گردید که در آینده نزدیک با تمهیدات پیش بینی شده در سایر حرفه های صنایع دستی پرمخاطب و دارای جاذبه بازار عرضه کلاس های آموزشی در شهرستان البرز راه اندازی خواهد شد .
گزارش عملکرد سه ماهه دوم گروه آموزشی مدیران دوره دوم متوسطه نظری استان زنجان سال تحصیلی 94-93 فعالیت وعملکرد گروه آموزشی مدیران دوره دوم متوسطه نظری از دی ماه لغایت پایان اسفندماه 93 به شرح زیر می باشد. - برگزاری همایش مدیران دوره دوم متوسطه با حضور جناب آقای کاظمی از دانش پژوهان جوان در مورد جشنواره جوان خوارزمی و المپیاد های علمی با. همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان دوره آموزشی حرفه آموزی صنایع دستی شهرستان بوئین زهرا در ترم تابستان آغاز شد. این ترم آموزشی در مراکز بوئین زهرا، خوزنین، روستاهای آراسنج، خان آباد، طزرک و شال به صورت دوره های مختلف مقدماتی، به آموزی و پیشرفته در رشته های گلیم بافی، فرش بافی، قلاب بافی، چرم دوزی، معرق چوب وخوشنویسی را برگزار می . س رست آزاد با اشاره به بیانات ی در دیدار فرهنگیان گفت: در اجرای رهنمود اخیر ی درباره اهتمام به آموزش های فنی حرفه ای، مأموریت مراکز سما در آزاد تغییر می کند و به مراکز آموزش های فنی حرفه ای تبدیل می شوند. مهمترین دوره ها و کارگاه های اصول و فنون مذاکره توسط علی خویه 1- برگزاری بیش از 50 ساعت در ماه و بیش از 30000 نفر ساعت دوره اصول و فنون مذاکره در های موسسات و بنگاه های اقتصادی خصوصی تی ملی و بین المللی از سال 1385 تا کنون 2- دوره اصول و فنون مذاکرات در سطح ایران برای شرکت توف نورد، پیشگامان و .... از سال 1388 تا کنون 3- کارگاه کاربردی اصول و فنون . آغاز ثبت نام دوره های جدید برق ویژه ( عید تا عید ) آغاز ثبت نام دوره های برق صنعتی و برق ساختمان و برق plc در آموزشگاه فنی و حرفه ای برق وفا صنعت اهواز در طرح ( عید تا عید ) ویژه مرداد ماه تا شهریور ماه 1393 برای علاقه مندان رشته برق جهت دریافت گواهی مهارت فنی و حرفه ای ، جهت اطلاع از جزئیات بیشتر با شماره تلفن 09395346076 تماس حاصل نمایید . سلام خوبان همراهمقدمهرشد سریع تکنولوژی و ایجاد تحول و تنوع در مشاغل و تخصص های مختلف ، مسئولین تعلیم و تربیت را بر آن داشت که در برنامه ریزی آموزشی در آموزش و پرورش تجدید نظر کلی داشته باشند.
به طور کلی شکل گیری نظام جدید آموزشی و ایجاد شاخه کاردانش و توسعه کمی و کیفی شاخه فنی و حرفه ای بر همین اساس بود. طبق توضیحاتی که در کتاب کلی. رئیس فنی و حرفه ای ملکشاهی از اجرای دوره آموزش نخ ریسی برای ن س رست خانوار خبر داد. در نیمه نخست امسال بیش از ۱۰ هزار نفر در آزمون های مهارتی فنی و حرفه ای شرکت کرده اند. دوره های آموزشی که در حال حاضر در موسسه آموزشی طب کهن برگزار میشود: 
بیش از 40 دوره آموزشی زیر نظر داوود فرزامی متخصص طب سنتی و با ارائه مدارک معتبر فنی حرفه ای
برای مشاهده لیست دوره ها .... اینحا .....  کلیک کنید.

س رست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: دومین دوره آموزشی ویژه مدیران اقامتگاههای بوم گردی استان سمنان در محل روستای فینسک مه هر برگزار شد جلسه شورای فرهنگی واحد کمیجان روز پنجشنبه مورخ 20/9 /93 در برگزار شد . در این جلسه برنامه های ذیل مصوب ودر خصوص برگزاری واجرای این برنامه ها تصمیم گیری شد. 1- برگزاری دوره های آموزشی مهارتهای زندگی 2 – برگزاری کارگاه آموزشی کامپیوتر 3– ثبت نام از دانشجویان جهت برگزاری دوره های حلقه صالحین بعد از امتحانات در با ارائه گواهی 4-ثبت نام از دانشجویان جهت برگزاری اردوی زیارتی وسیاحتی قم 5-ارائه مشاوره در بخشهای مختلف به دانشجویان در ایام امتحانات 6-برگزاری کارگاه آموزشی امر به معروف ونهی از منکر در با سلام و احترام،
پیرو اطلاعیه شماره 22 برنامه ریزی آموزشی سال 96 سامانه ltms با موضوع ضوابط و ملاحظات اجرایی برنامه ریزی و برگزاری دوره های کتب تازه تالیف سال 96، بدین وسیله به اطلاع می رساند:
عناوین تعداد 15 عنوان دوره دیگر، از دوره های مرتبط با کتب تازه تالیف پایه یازدهم شاخه فنی و حرفه ای جهت برنامه ریزی و اجرای مرحله استانی در سام. معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشوراز برگزاری نخستین مسابقات آزاد مهارت آزمایشگر قطعات صنعتی به روش مایعات نافذ در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان خبر داد.
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] برخی از سوابق آموزشی علی خویه(www.khooyeh.com تلفن همراه: 09122991608) مدرس دوره mba ,dba در تهران موسس و مجری مدرسه بازاری و فروش ایران www.saleschool. موسس و مجری مدرسه بازرگانی و بازاری ایران مدرس دوره های مختلف انجمن فارغ حصیلان های مختلف تدریس دوره های آموزشی مختلف از جمله دوره های زیر در مراکز آموزش عالی متعدد از جمله سازمان مدیریت صنعتی، موسسه آمو. با سلام و خدا قوت حضور تمامی تلاشگران عرصه علم و عمل بدینوسیله به اطلاع سرگروهها و هنرآموزان محترم حسابدرای می رساند که دفتر آموزش های فنی و حرفه ای در سال تحصیلی ۹۴ - ۹۳ مبادرت به برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات علمی و عملی برای هنرجویان هنرستان های فنی و حرفه ای نموده است لذا از سرگروهها و هنرآموزان محترم درخواست می گردد تا با مطا. مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی از افزایش دوره های آموزشی در این مرکز خبر داد. رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان بردسیر گفت :دوره ایمنی در محیط کار در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در این شهرستان برگزار می شود . کارشناس فرهنگی آموزشی ستاد اقامه سیستان و بلوچستان گفت: دومین دوره آموزشی ۲ روزه طرح نیک ویژه مدیران و مربیان مهد های کودک استان در زاهدان برگزار شد. مدیریت آموزشی و روابط انسانی مدیران چکیده: فراگرد ارتباط میان مدیران و معلمان یکی از جوانب مهم ارتباطات سازمانی است که بازخوردهای ناشی از آن رفتار اثر بخش را تسهیل می کند. این پروژه ضمن ی معرفی یک مدل ساده ارتباطی میان فردی،کاربر آن در توضیح شخصیت ی مدیر و اثر بخش سازی رفتارهای متقابل میان مدیران دستان نشان می دهد دوره کارگاه آموزشی بازیگری که در آزاد بوکان برگزار شد،روز 1393/3/13 به اتمام رسید.در این دوره 15 جلسه ای هنرجویان دانشجوی این واحد فنون و ظوابط مبتدی تئاتر را فرا گرقتند. دوره از طرف آزاد ی واحد بوکان مسئول دوره:لقمان شه مدرس:رحیم عبدالرحیم زاده هنرجویان: سمیه احمدی - گلاله رحمن ثانی - کوثر محمد امینی -دلنیا محمودی- زانا رسو لده - حامد عزی. به اطلاع تمامی باشگاه های ورزشی - نهاد ها - وادارات تی وخصوصی میرسانیم . این مرکز دوره های آموزشی خود را با هماهنگی قبلی در مکان های ادارات برای مدیران - اعضاء و عموم مردم برگزار می کند . در صورت تمایل میتوانید اقدام نمایید . شرایط برگزاری / 1 - ثبت نام حداقل 15 نفر به بالا . نخستین دوره آموزشی که برای تمامی انسانها حائز اهمیت می باشد . دور. ج دفاتر آموزشی مورد نیاز اداره آموزش و پرورش استثنایی استان ------------ قیمت کل تعداد کد عنوان فی ردیف 103 کارنمای آمادگی مقدماتی (مقوایی) 1500 1 104 کارنمای آمادگی تکمیلی (مقوایی) 1500 2 106 دفترچه شاخص های عملکردی نوآموزان پیش دبستان (6-4 سال) 9000 3 102 دفترچه امتحانات کارنمای آمادگی 9000 4 101 دفترچه ارزشی آمادگی مقدماتی و تکمیلی 9000 5 107 دفترچه ارزشی مها. مردم اردکان درمجلس شورای ی گفت: اجرای صحیح دوره های آموزش فنی و حرفه ای بسترساز حرفه آموزی و خوداشتغالی است. دوره آموزشی کار با جی پی اس در روزهای 5 و 8 اردیبهشت به صورت تئوری در محل شرکت سایپا و 10 اردیبهشت بصورت عملی در عظیمیه کرج با حضور 12 نفر از همنوردان با مربیگری آقایان حمیدرضا شفقی و سید مقداد عموزاده برگزار شد. دراین دوره سرفصل های آموزشی شامل تاریخچه، تئوری، نحوه عملکرد دستگاه و خطاها و قابلیت های دستگاه، طول و عرض جغرافیایی و utm، آموزش سخت افزار و نرم افزار دستگاه، مختصات دهی، تهیه track و route، بازگشت از مسیر و اموزش طراحی مسیر با استفاده از نقشه های توپوگرافی آموزش داده شد. به منظور آموزش کارگران ساختمانی و بر حسب نوع کار آنان، دوره بکارگیری ایمنی و بهداشت به مدت ۲۹ ساعت ویژه کارگران ساختمانی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ا برگزار شد. برگزاری دوره های آموزشی ویژه نیروها و پیمانکاران ادرات و شرکتها کاشکی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسکن:بنا بر درخواست و نیاز بنگاه های اقتصادی مختلف با حضور کارشناسان مربوطه و فراهم شدن تجهیزات مورد نیاز دوره های آموزشی خاص برگزار می شود . به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای بردسکن ، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسک. دوره آموزشی و تمرینی سه روزه مدیریت بحران ویژه فرمانداران، اعضای ستاد مدیریت بحران و برخی مدیران دستگاه های اجرایی ۹ شهرستان جنوب سیستان وبلوچستان در چابهار برگزار شد. باب اظهار نظر مدیران آزاد در خصوص کنکور مدتی است که باز شده انواع و دامنه استدلال ها در این زمینه را به شدت وسعت بخشیده است؛ استدلالی که قرار است به وج آزاد از چتر کنکور سراسری و مخیر شدن مدیران آزاد در جذب دانشجو منجر شود. اختیاری که گویا مدیران این از نداشتنش به شدت ناراحتند. تهران- ایرنا- پانزدهمین دوره مسابقه های لیگ برتر بدمینتون بانوان باشگاه های کشور جام ولایت با برگزاری آ ین مرحله این پیکارها به پایان رسید و تیم آزاد ی به مقام قهرمانی این دوره از رقابتها… جلسه توجیهی اعتبار سنجی آموزشگاه آزاد با حضور آقای حس العالم روز شنبه 11/11/93 ساعت 10/30 در محل مرکز فنی و حرفه ای سراب برگزار گردید در ابتدای جلسه آقای علیزاده رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سراب ضمن خوش آمدگویی به جناب آقای حی العالم و مدیران و موسسین آموزشگاه , به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر و همکاری آموزشگاه ها در نصب بنر در سر درب آموزشگاه ها سخنانی ایرادنمود و سپس آقای وحید حی العالم رییس اداره آموزشگاههای آزاد استان توضیحات مبسوطی را در مورد وم و نحوه اعتبار سنجی آموزشگاههای آزاد ارائه کرد و در نهایت جلسه هم شی و رسیدگی به مشکلات آموزشگاههای آزاد با پاسخ به سئوالات مطرح شده به پایان رسید .در پایان آقای قاسمیه رئیس انجمن صنفی سراب ضمن دعوت از آموزشگاه های غیر عضو و جدید اسیس و عضویت آنها درانجمن صنفی به معرفی هیئت همگنان پرداخت و مقرر گردید با توجه به مصوبه هیئت نظارت در مورد آموزش های موازی مراکز فنی و حرفه ای با آموزشگاه ها آزاد مدیران لیست دوره هایی که قرار است در سال 94برگزار کنند را طی نامه کتبی به انجمن صنفی اعلام تا از طریق کانون استانی ا قدامات لازمه انجام گیرد . آغاز ثبت نام دوره های برق صنعتی و برق ساختمان و برق plc در آموزشگاه فنی و حرفه ای برق وفا صنعت اهواز در طرح ( عید تا عید ) ویژه مرداد ماه تا شهریور ماه 1393 برای علاقه مندان رشته برق جهت دریافت گواهی مهارت فنی و حرفه ای ، جهت اطلاع از جزئیات بیشتر با شماره تلفن 09395346076 تماس حاصل نمایید نخستین دوره مسابقات کشتی آزاد قهرمانی باشگاه های جهان، پنجم لغایت هشتم آذر ماه در سالن حاجی زاده جویبار برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جلسه هماهنگی برگزاری نخستین دوره مسابقات کشتی آزاد قهرمانی باشگاه های جهان موسوم به لیگ جهانی کشتی، با اشاره به این که عزم و اهتمام مجموعه استان بر برگزاری این مسابقات قابل تقدیر است، بیان داشت: باید در زمان باقی مانده به مسابقات، با مدیریت جهادی و به شکل عملیاتی نسبت به تمهید امکانات و مقدمات مورد نیاز اهتمام جدی صورت گیرد. فلاح با بیان این که آبروی ورزش مازندران و کشتی جویبار در گرو برگزاری مطلوب و شایسته این مسابقات است، عنوان کرد: مازندران با توجه به ظرفیت های ورزشی و تجربه برگزاری مسابقات در سطوح مختلف، میزبان شایسته ای برای این تورنمنت خواهد بود. استاندار بر شناسایی کمبودهای سالن برگزاری مسابقات کشتی لیگ جهانی و برخی امکانات و نیازمندی های مورد نیاز شهری تاکید کرد و یاد آور شد: باید این باور ایجاد شود که مازندران توان برگزاری این مسابقات را دارد. رییس ستاد مسابقات کشتی آزاد قهرمانی باشگاه های جهان، خاطر نشان ساخت: برای برگزاری مطلوب این رویداد جهانی باید تمام مسوولان استانی اهتمام جدی داشته باشند و دستگاه های مسوول و عضو ستاد نسبت به انجام تعهدات اقدام نمایند تا بتوانیم به معرفی ظرفیت های کشتی مهد کشتی جهان بپردازیم. در این جلسه که جویبار، حسینی، مردم قائم شهر، جویبار، سواد کوه و سیمرغ، معاونین امنیتی و برنامه ریزی و اشتغال استاندار، برخی مشاورین استاندار و مدیران ستادی استانداری، فرماندار جویبار و برخی مدیران دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند، اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند. گفتنی است در این جلسه هم چنین احکام اعضا ستاد برگزاری نخستین دوره مسابقات کشتی آزاد قهرمانی باشگاه های جهان به آنان ابلاغ شد.
با برگزاری مطلوب مسابقات، ظرفیت های ورزشی مهد کشتی جهان معرفی شود
با برگزاری مطلوب مسابقات، ظرفیت های ورزشی مهد کشتی جهان معرفی شود
با برگزاری مطلوب مسابقات، ظرفیت های ورزشی مهد کشتی جهان معرفی شود کلاس های اوقات فراغت مراکز فنی و حرفه ای هرمزگان در دوره های سه ماهه در مراکز تی و آزاد تا آ تابستان ب ا است. «خبرجنوب» نوشت: مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس از برگزاری اولین دپارتمان گوهرتراشی برای خواهران خبر داد و گفت: این دوره آموزشی در قالب 348 ساعت آموزشی در دو رشته گوهرتراشی و ساخت جواهرات برای خواهران در حال برگزاری است. مدیر کل دفتر امور شهری وشوراهای استانداری مرکزی از شروع برگزاری دوره های آموزشی تخصصی اولیه برای اعضای شوراها ی ی دوره پنجم ای استان خبر داد. مرحله استانی مسابقات آزاد مهارت رشته گوهرشناسی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.