برگزاری دوره ی آموزشی ویژه مدیران آموزشگاهای آزاد فنی و حرفه ای

به نقل از خبرگزاریها در مورد برگزاری دوره ی آموزشی ویژه مدیران آموزشگاهای آزاد فنی و حرفه ای : یک دوره ی آموزشی ویژه زندانیان توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان الیگودرز برگزار شد بیش از 70 دوره آموزشی کاربردی ویژه جوانان سال گذشته در منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

برگزاری دوره های آموزشی رؤسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور
معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از برگزاری دوره های آموزشی ویژه رؤسای مراکز آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از مرداد ماه سالجاری خبر داد. با سلام و احترام موسسه فرهنگی و هنری خانه هنر جوان وابسته به اداره کل فنی و حرفه ای استان تهران مفت است در راستای گرد آ وری و چاپ کتاب مرجع اطلاعات آموزشگاه های فنی و حرفه ای استان تهران و با همکاری شرکتها و برندهای معتبر در سال 1393 اقدام به چاپ این کتاب نماید. هدف از چاپ این کتاب در دست بودن مرجعی کامل از اطلاعات آموزشگاه های فنی و حرف. درراستای تنوع بخشی به برنامه های هفته بازدید همگانی مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان دوره های آموزشی کوتاه مدت برگزار د. معاون توسعه عمران امور عشایر گفت: برگزاری دوره های فنی و حرفه ای در مناطق عشایری استان امری ضروری است. مدیر فرهنگی و هنری و آموزشی منطقه آزاد ارس از برگزاری چهارمین دوره مسابقات قرآن، اذان و نهج البلاغه در منطقه آزاد ارس خبر داد. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای اسان جنوبی گفت: این اداره کل با داشتن 18 مرکز آموزش در قالب 120 کارگاه ثابت و 430 حرفه آموزشی در بخش تی و 144 آموزشگاه آزاد با 136 حرفه آموزشی سالانه به طور متوسط 3.5 میلیون… کارگاه آموزشی با محوریت فناوری اطلاعات و با حضور معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، روسای مراکز، مسؤولین واحدهای ستادی، نمایندگان کانون انجمن صنفی آموزشگاههای آزاد و جمعی از کارشناسان در سالن کنفرانس اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، علیرضا مهر با بیان این خبر اعلام کرد: بخشی از آموزش های مهارتی مورنیاز جامعه توسط 181 آموزشگاه خصوصی فعال در استان آموزش داده می شود. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با تاکید بر اهمیت آموزشگاه های آزاد، حمایت از بخش خصوصی را یکی از برنامه ها و سیاست های این سازمان دانشت و اظهار داشت: آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای با ب مجوز از این اداره کل و براساس استانداردهای مهارت آموزش و شهریه مصوب سازمان آموزش فنی و حرفه ای و تامین عوامل آموزشی واجد شرایط نسبت به برگزاری دوره های آموزش فنی و حرفه ای اقدام می نمایند. وی افزود: این تعداد آموزشگاه 129 حرفه متنوع زیرمجموعه خدمات، صنعت، کشاورزی و فرهنگ و هنر را به علاقمندان آموزش داده اند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای همدان، فناوری اطلاعات، مراقبت و زیبایی، طراحی و دوخت، امورمالی و بازرگانی، عمران، برق، مکانیک، مخابرات،کنترل و ابزار دقیق، صنایع چوب، معدن، هنرهای تجسمی، گردشگری، هنرهای نمایشی، الکترونیک ،اتومکانیک، طلا و جواهرسازی،صنایع دستی بافت، دوخت های سنتی،هنرهای تزئینی، صنایع غذایی،خدمات آموزشی و بهداشت و ایمنی را رشته های تحت پوشش بخش خصوصی در استان عنوان کرد. مهر خاطرنشان کرد: آموزش دیدگان در آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در پایان دوره در دو مرحله آزمون کتبی و عملی شرکت نموده و پس از قبولی در این دو مرحله، گواهینامه مهارت از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ب می کنند. جزوه قرار گرفته در این قسمت با نام " دوره آموزشی مربیان سازمان فنی حرفه ای کشور " به کوشش واحد ی خدمات گروه صنعتی بوتان تهیه و در اختیار عموم قرار گرفته لذا از تمام سروران گرامی تقاضا دارم این جزوه را با دقت مطالعه و به نکات موجود در آن توجه کنند . نام فایل : دوره آموزشی مربیان سازمان فنی حرفه ای کشور
فرمت فایل : pdf حجم فایل : 1.7m لینک
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای گچساران گفت: دوره آموزشی ب و کار در مرکز آموزش فنی و حرفه ای گچساران برگزار شد. دوره آموزشی گچ پاشی برای اولین بار در یکی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای کرمان برگزار شد. بر اساس کتب جدید الیف گروه آموزشی درصدد برگزاری دو دوره ضمن خدمت استانی بصورت پیاپی میباشد دوره 32 ساعته سی شا فنی حرفه ای مکان گرگان هنرستان 22 بهمن شروع دوره 20 آذر (4 جلسه) دوره 32 ساعته il rator کاردانش مکان و زمان متعقبا مشخص خواهد شد ولی شروع دوره در دیماه خواهدبود. برای شرکت در دوره ها اوردن کپی ابلاغ هنراموزی ضروری است برای دوره سی شا. دوره حرفه آموزی صنایع دستی در شهرستان البرز برگزار شد. همزمان با از ماه مبارک رمضان دوره آموزشی حرفه آموزی صنایع دستی شهرستان البرز در ترم تابستان آغاز شد.
در ترم تابستانه هنرجویان در مراکز الوند، کانون توانی الوند، کمال آباد و پیریوسفیان دوره های مختلف مقدماتی، به آموزی و پیشرفته حرفه های گلیم بافی وسرمه دوزی ورودوزی الحاقی را فرامی گیرند.
همچنین برای علاقمندان دوره جدید، آموزش چرم دوزی در مرکز آموزشی البرز برگزار گردید که در آینده نزدیک با تمهیدات پیش بینی شده در سایر حرفه های صنایع دستی پرمخاطب و دارای جاذبه بازار عرضه کلاس های آموزشی در شهرستان البرز راه اندازی خواهد شد .
دوره های آموزشی جهاد مطالعاتی با هدف افزایش سرانه مطالعه آزاد و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین دانش آموزان در حال برگزاری می باشد که دوره های توجیهی و سطح بندی شرکت کنندگان دوره ی های قبلی این طرح و تعیین سرگروه های مطالعاتی در محل اتحادیه شهرستان زاهدان برگزار گردید و دانش آموزان مستعد در زمینه نویسندگی و کتاب خوانی با شرکت در این دوره ها با روش های صحیح مطالعه و کتاب های مفید و مناسب آشنا می گردند به مناسبت هفته ملی مهارت: برگزاری نمایشگاه آموزشگاه های آزاد و مراکز آموزش فنی و حرفه ای مشهد نمایشگاه آموزشگاه های آزاد و مراکز آموزش فنی و حرفه ای مشهد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اسان رضوی، در حاشیه همایش بزرگداشت هفته ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای، نمایشگاهی از آثار کار. آغاز ثبت نام دوره های برق صنعتی و برق ساختمان و برق plc در آموزشگاه فنی و حرفه ای برق وفا صنعت اهواز در طرح ( عید تا عید ) ویژه مرداد ماه تا شهریور ماه 1393 برای علاقه مندان رشته برق جهت دریافت گواهی مهارت فنی و حرفه ای ، جهت اطلاع از جزئیات بیشتر با شماره تلفن 09395346076 تماس حاصل نمایید .
مهمترین دوره ها و کارگاه های اصول و فنون مذاکره توسط علی خویه 1- برگزاری بیش از 50 ساعت در ماه و بیش از 30000 نفر ساعت دوره اصول و فنون مذاکره در های موسسات و بنگاه های اقتصادی خصوصی تی ملی و بین المللی از سال 1385 تا کنون 2- دوره اصول و فنون مذاکرات در سطح ایران برای شرکت توف نورد، پیشگامان و .... از سال 1388 تا کنون 3- کارگاه کاربردی اصول و فنون . آغاز ثبت نام دوره های جدید برق ویژه ( عید تا عید ) آغاز ثبت نام دوره های برق صنعتی و برق ساختمان و برق plc در آموزشگاه فنی و حرفه ای برق وفا صنعت اهواز در طرح ( عید تا عید ) ویژه مرداد ماه تا شهریور ماه 1393 برای علاقه مندان رشته برق جهت دریافت گواهی مهارت فنی و حرفه ای ، جهت اطلاع از جزئیات بیشتر با شماره تلفن 09395346076 تماس حاصل نمایید . سلام خوبان همراهمقدمهرشد سریع تکنولوژی و ایجاد تحول و تنوع در مشاغل و تخصص های مختلف ، مسئولین تعلیم و تربیت را بر آن داشت که در برنامه ریزی آموزشی در آموزش و پرورش تجدید نظر کلی داشته باشند.
به طور کلی شکل گیری نظام جدید آموزشی و ایجاد شاخه کاردانش و توسعه کمی و کیفی شاخه فنی و حرفه ای بر همین اساس بود. طبق توضیحاتی که در کتاب کلی. پوراسد ریاست فنی و حرفه ای قاضی طباطبایی و مسعود قدرتی در راستای برگزاری جشنواره فرهنگی هنری دانشجویان فنی و حرفه ای سراسر کشور با ریاست آزاد دیدار و در مورد برگزاری این جشنواره تبادل نظر د.دیدار ریاست فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی با ریاست آزاد واحد ارومیه دوره آموزشی ویژه مدیران بیمارستانی برنامه مدیریت اطلاعات بیمارستانی از امروز درسالن نوآوردگاه مرکز فناوری های رشد سلامت علوم پزشکی کرمان آغاز شد. در نیمه نخست امسال بیش از ۱۰ هزار نفر در آزمون های مهارتی فنی و حرفه ای شرکت کرده اند. س رست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: دومین دوره آموزشی ویژه مدیران اقامتگاههای بوم گردی استان سمنان در محل روستای فینسک مه هر برگزار شد به مناسبت هفته و در راستای طرح پیشگیری از اعتیاد اجتماع محور کارگاه آموزشی مهارت های زندگی با موضوع مهارت تصمیم گیری ویژه پرسنل معدن خصوصی کوه سنبل برگزار گردید . مدرس این دوره جناب آقای کلالی و مسئول مرکز مشاوره روشنا بودند. با سلام و احترام،
پیرو اطلاعیه شماره 22 برنامه ریزی آموزشی سال 96 سامانه ltms با موضوع ضوابط و ملاحظات اجرایی برنامه ریزی و برگزاری دوره های کتب تازه تالیف سال 96، بدین وسیله به اطلاع می رساند:
عناوین تعداد 15 عنوان دوره دیگر، از دوره های مرتبط با کتب تازه تالیف پایه یازدهم شاخه فنی و حرفه ای جهت برنامه ریزی و اجرای مرحله استانی در سام. معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشوراز برگزاری نخستین مسابقات آزاد مهارت آزمایشگر قطعات صنعتی به روش مایعات نافذ در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان خبر داد. کانون فرهنگی – آمورشی راهبر برگزار می کند :
- دوره آموزشی " قدرت فکر و توانگری ( تکنولوژی فکر) - دوره آموزشی " خانواده خوشبخت "

- دوره آموزشی " تکنیکهای موفقیت و کامی "

- دوره آموزشی " ارتباطات مؤثر در زندگی و کار"

- دوره آموزشی " ازدواج و همسر ی "

- دوره آموزشی " مهارتهای زندگی "

- دوره آموزشی "مدیریت اثر.
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] با سلام و خدا قوت حضور تمامی تلاشگران عرصه علم و عمل بدینوسیله به اطلاع سرگروهها و هنرآموزان محترم حسابدرای می رساند که دفتر آموزش های فنی و حرفه ای در سال تحصیلی ۹۴ - ۹۳ مبادرت به برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات علمی و عملی برای هنرجویان هنرستان های فنی و حرفه ای نموده است لذا از سرگروهها و هنرآموزان محترم درخواست می گردد تا با مطا. مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی از افزایش دوره های آموزشی در این مرکز خبر داد. رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان بردسیر گفت :دوره ایمنی در محیط کار در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در این شهرستان برگزار می شود . کارشناس فرهنگی آموزشی ستاد اقامه سیستان و بلوچستان گفت: دومین دوره آموزشی ۲ روزه طرح نیک ویژه مدیران و مربیان مهد های کودک استان در زاهدان برگزار شد. دوره کارگاه آموزشی بازیگری که در آزاد بوکان برگزار شد،روز 1393/3/13 به اتمام رسید.در این دوره 15 جلسه ای هنرجویان دانشجوی این واحد فنون و ظوابط مبتدی تئاتر را فرا گرقتند. دوره از طرف آزاد ی واحد بوکان مسئول دوره:لقمان شه مدرس:رحیم عبدالرحیم زاده هنرجویان: سمیه احمدی - گلاله رحمن ثانی - کوثر محمد امینی -دلنیا محمودی- زانا رسو لده - حامد عزی. اطلاعیه برگزاری دوره های آموزشی بدینوسیله لغو دوره آموزشی موفقیت در مصاحبه به اطلاع کلیه اعضا محترم کانون فنی ی رسانده می شود. همچنین برگزاری دوره آموزشی hse به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شده است. معاونت هماهنگی واجرا ـ ریشهری به اطلاع تمامی باشگاه های ورزشی - نهاد ها - وادارات تی وخصوصی میرسانیم . این مرکز دوره های آموزشی خود را با هماهنگی قبلی در مکان های ادارات برای مدیران - اعضاء و عموم مردم برگزار می کند . در صورت تمایل میتوانید اقدام نمایید . شرایط برگزاری / 1 - ثبت نام حداقل 15 نفر به بالا . نخستین دوره آموزشی که برای تمامی انسانها حائز اهمیت می باشد . دور. ج دفاتر آموزشی مورد نیاز اداره آموزش و پرورش استثنایی استان ------------ قیمت کل تعداد کد عنوان فی ردیف 103 کارنمای آمادگی مقدماتی (مقوایی) 1500 1 104 کارنمای آمادگی تکمیلی (مقوایی) 1500 2 106 دفترچه شاخص های عملکردی نوآموزان پیش دبستان (6-4 سال) 9000 3 102 دفترچه امتحانات کارنمای آمادگی 9000 4 101 دفترچه ارزشی آمادگی مقدماتی و تکمیلی 9000 5 107 دفترچه ارزشی مها. مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در امور بانوان از برگزاری ۴۵ دوره آموزشی ویژه ن روستایی و عشایری استان در طی سال جاری خبر داد. دوره آموزشی کار با جی پی اس در روزهای 5 و 8 اردیبهشت به صورت تئوری در محل شرکت سایپا و 10 اردیبهشت بصورت عملی در عظیمیه کرج با حضور 12 نفر از همنوردان با مربیگری آقایان حمیدرضا شفقی و سید مقداد عموزاده برگزار شد. دراین دوره سرفصل های آموزشی شامل تاریخچه، تئوری، نحوه عملکرد دستگاه و خطاها و قابلیت های دستگاه، طول و عرض جغرافیایی و utm، آموزش سخت افزار و نرم افزار دستگاه، مختصات دهی، تهیه track و route، بازگشت از مسیر و اموزش طراحی مسیر با استفاده از نقشه های توپوگرافی آموزش داده شد. معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: سالانه در هرمزگان بیش از ده هزار نفر آموزش فنی و حرفه ای در بیش از 150 مرکز آموزش آزاد می بینند. برگزاری 12 جلسه قرآنی با مدیران مؤسسات بهشهر کارشناس قرآنی اداره تبلیغات ی بهشهر از برگزاری 12 جلسه قرآنی با مدیران مؤسسات م خانه های قرآن در سال 93 خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات ی بهشهر ، سید محمد کاملی کارشناس قرآنی این اداره شنبه 15 فروردین از برگزاری 12 جلسه قرآنی با مدیران مؤسسات و خانه های قرآن در سال 93 خبر داد. وی افزود: به منظور ارتباط هرچه بیشتر با مدیران مؤسسات و خانه های قرآن جهت ارتقای کبفی فعالیت های قرآنی در سطح شهر و روستا ، سال گذشته 12 جلسه به صورت ماهانه با میران مؤسسات و خانه های قرآن برگزار شد. دوره آموزشی بهداشت و حفاظت محیط زیست ویژه مربیان بهداشت و سلامت مدارس در لرستان برگزار شد. ادامه: برگزاری دوره آموزشی بهداشت و حفاظت محیط زیست در لرستان مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اصفهان از برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت این سازمان ویژه عموم شهروندان اصفهانی خبر داد. به اطلاع می رساند کارگاه آموزشی تحلیل کتب درسی تاریخ روز دوشنبه مورخه 27/11/93 با حضور حداکثری دبیران تاریخ استان در مرکز گروههای آموزشی برگزار گردید آقای آرزو رئیس اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی بعنوان مدرس دوره به تحلیل کتب درسی تاریخ پرداخته و در ادامه آقای محمدحسینی رئیس اداره دوره دوم آموزش به بررسی علل افت درس تاریخ ایران جه. احترامأ باعنایت به بند ( ز ) ماده 21 قانون برنامه پنجم توسعه و ا ام به رتبه بندی آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد تا پایان سال برنامه مذکور (1394) وفق شیوه نامه رتبه بندی آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد و کاربست های ابلاغی طی نامه شماره 93/210/16524 مورخ 93/5/14 به آگاهی می رساند: نظر به اینکه پروانه تأسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد با اعتبار پنج سا. جلسه توجیهی اعتبار سنجی آموزشگاه آزاد با حضور آقای حس العالم روز شنبه 11/11/93 ساعت 10/30 در محل مرکز فنی و حرفه ای سراب برگزار گردید در ابتدای جلسه آقای علیزاده رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سراب ضمن خوش آمدگویی به جناب آقای حی العالم و مدیران و موسسین آموزشگاه , به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر و همکاری آموزشگاه ها در نصب بنر در سر درب آموزشگاه ها سخنانی ایرادنمود و سپس آقای وحید حی العالم رییس اداره آموزشگاههای آزاد استان توضیحات مبسوطی را در مورد وم و نحوه اعتبار سنجی آموزشگاههای آزاد ارائه کرد و در نهایت جلسه هم شی و رسیدگی به مشکلات آموزشگاههای آزاد با پاسخ به سئوالات مطرح شده به پایان رسید .در پایان آقای قاسمیه رئیس انجمن صنفی سراب ضمن دعوت از آموزشگاه های غیر عضو و جدید اسیس و عضویت آنها درانجمن صنفی به معرفی هیئت همگنان پرداخت و مقرر گردید با توجه به مصوبه هیئت نظارت در مورد آموزش های موازی مراکز فنی و حرفه ای با آموزشگاه ها آزاد مدیران لیست دوره هایی که قرار است در سال 94برگزار کنند را طی نامه کتبی به انجمن صنفی اعلام تا از طریق کانون استانی ا قدامات لازمه انجام گیرد . آغاز ثبت نام دوره های برق صنعتی و برق ساختمان و برق plc در آموزشگاه فنی و حرفه ای برق وفا صنعت اهواز در طرح ( عید تا عید ) ویژه مرداد ماه تا شهریور ماه 1393 برای علاقه مندان رشته برق جهت دریافت گواهی مهارت فنی و حرفه ای ، جهت اطلاع از جزئیات بیشتر با شماره تلفن 09395346076 تماس حاصل نمایید نخستین دوره مسابقات کشتی آزاد قهرمانی باشگاه های جهان، پنجم لغایت هشتم آذر ماه در سالن حاجی زاده جویبار برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جلسه هماهنگی برگزاری نخستین دوره مسابقات کشتی آزاد قهرمانی باشگاه های جهان موسوم به لیگ جهانی کشتی، با اشاره به این که عزم و اهتمام مجموعه استان بر برگزاری این مسابقات قابل تقدیر است، بیان داشت: باید در زمان باقی مانده به مسابقات، با مدیریت جهادی و به شکل عملیاتی نسبت به تمهید امکانات و مقدمات مورد نیاز اهتمام جدی صورت گیرد. فلاح با بیان این که آبروی ورزش مازندران و کشتی جویبار در گرو برگزاری مطلوب و شایسته این مسابقات است، عنوان کرد: مازندران با توجه به ظرفیت های ورزشی و تجربه برگزاری مسابقات در سطوح مختلف، میزبان شایسته ای برای این تورنمنت خواهد بود. استاندار بر شناسایی کمبودهای سالن برگزاری مسابقات کشتی لیگ جهانی و برخی امکانات و نیازمندی های مورد نیاز شهری تاکید کرد و یاد آور شد: باید این باور ایجاد شود که مازندران توان برگزاری این مسابقات را دارد. رییس ستاد مسابقات کشتی آزاد قهرمانی باشگاه های جهان، خاطر نشان ساخت: برای برگزاری مطلوب این رویداد جهانی باید تمام مسوولان استانی اهتمام جدی داشته باشند و دستگاه های مسوول و عضو ستاد نسبت به انجام تعهدات اقدام نمایند تا بتوانیم به معرفی ظرفیت های کشتی مهد کشتی جهان بپردازیم. در این جلسه که جویبار، حسینی، مردم قائم شهر، جویبار، سواد کوه و سیمرغ، معاونین امنیتی و برنامه ریزی و اشتغال استاندار، برخی مشاورین استاندار و مدیران ستادی استانداری، فرماندار جویبار و برخی مدیران دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند، اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند. گفتنی است در این جلسه هم چنین احکام اعضا ستاد برگزاری نخستین دوره مسابقات کشتی آزاد قهرمانی باشگاه های جهان به آنان ابلاغ شد.
با برگزاری مطلوب مسابقات، ظرفیت های ورزشی مهد کشتی جهان معرفی شود
با برگزاری مطلوب مسابقات، ظرفیت های ورزشی مهد کشتی جهان معرفی شود
با برگزاری مطلوب مسابقات، ظرفیت های ورزشی مهد کشتی جهان معرفی شود در ماه گذشته به همت معاونت دوره پیش دبستانی و ابت اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین دوره آشنایی با سواد رسانه ای به مدت دو روز برای بیش از 500 نفر از مربیان پیش دبستانی و مدیران و موسسان مراکز آموزشی مزبور در ای قزوین, تا تان و شهر صنعتی البرز برگزار شد که محتوای ارائه شده در دوره مذکور در قالب فایل پاو ینت...