بزرگ ترین کمپ هواداران احسان علیخانی

به نقل از خبرگزاریها در مورد بزرگ ترین کمپ هواداران احسان علیخانی : بدون تردید احسان علیخانی صادق ترین فرد در برنامه «حالا خورشید» رضا رشیدپور بود.

خبرآنلاین/  احسان علیخانی در واکنش به حواشی ایجاد شده در پی سخنانش در برنامه «سه ستاره»، بر رفاقتش با احسان علیخانی تاکید و در ضمن از فحاشی و توهین های هواداران این خواننده پاپ در فضای مجازی انتقاد کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در واکنش به حواشی پیش آمده برای برنامه «سه ستاره»، تهیه کننده و مجری آن مجبور شد توضیحاتی را بیان کند.
احسان علیخانی در برنامه ب «سه ستاره»، با تاکید بر رفاقتش با محسن چاوشی، از هواداران این خواننده خواست به جای فحاشی و توهین در فضای مجازی، نظرات مخالف را تحمل کنند.
ادامه خبر شب گذشته در برنامه «سه ستاره»، عادل فردوسی پور، رامبد جوان و رضا رشیدپور مهمان احسان علیخانی و آرش ظلی پور شدند. احسان علیخانی برای بار دوم به خندوانه آمد و با رامبد جوان به گفتگو نشست. اولین قسمت از برنامه ماه عسل ویژه رمضان سال 97 در حالی شامگاه پنجشنبه 27 اردیبهشت پخش شد که در بخشی از آن احسان علیخانی به شدن تلگرام اعتراض کرد. احسان علیخانی گفت: «بنا به یک تصمیم مقرر شد که تلگرام شود اما این ینگ نه تنها اثری نداشت و به گفته ارتباطات فقط یک میلیون نفر از تلگرام رفته اند بلکه امروز از کودک 7 ساله تا پیرمرد و پیرزن بدنی.

خبرآنلاین/    احسان علیخانی در واکنش به حواشی ایجاد شده در پی سخنانش در برنامه «سه ستاره»، بر رفاقتش با احسان علیخانی تاکید و در ضمن از فحاشی و توهین های هواداران این خواننده پاپ در فضای مجازی انتقاد کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در واکنش به حواشی پیش آمده برای برنامه «سه ستاره»، تهیه کننده و مجری آن مجبور شد توضیحاتی را بیان کند.

احسان علیخانی در برنامه ب «سه ستاره»، با تاکید بر رفاقتش با محسن چاوشی، از هواداران این خواننده خواست به جای فحاشی و توهین در فضای مجازی، نظرات مخالف را تحمل کنند.
ادامه خبر
احسان علیخانی با اختصاص پستی به مناسبت تولدش، صفحه اینستاگرام خودرا به روز رسانی کرد. احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل در پانصدمین شب اجرای خندوانه مهمان رامبد جوان بود. احسان علیخانی در صفحه اینستاگرام خود ع ی با محسن چاوشی با کپشن «رفاقت» منتشر کرد تا… احسان علیخانی برای بار دوم به خندوانه آمد و با رامبد جوان به گفتگو نشست.
احسان علیخانی ع ی از خود و مهمانان برنامه امشب پنجشنبه هجدهم داد «ماه عسل» را در…
علی زراندوز در ستون چهل سال بعد صفحه طنز بی قانون یادداشتی درباره احسان علیخانی و ماه عسل نوشت. در دومین شب از برنامه «ماه عسل» که همچون گذشته با اجرای احسان علیخانی از شبکه سه به روی آنتن می رود، ماجرای تلخ و تکان دهنده کویرگردی چهار جوان پرهیجان روایت شد. شب گذشته «سه ستاره» میزبان ک داهای بخش بهترین برنامه تخصصی بود.
احسان علیخانی در برنامه ماه عسل در گفتگو با یک فرزند طلاق گفت: خیلی شبیه تو بودم، تو آن سیزده سال… احسان حاج صفی این روزها در اردوی تیم ملی حضور دارد ولی شاید مهم ترین خبر برای هواداران ان تمدید قرارداد ستاره محبوب تیمشان باشد. احسان علیخانی در ابتدای برنامه بیستم ماه عسل: مردم شما انی را آزاد کردید که به دلیل اشتباه یا حتی اتهام برای آنها شکایتی طرح شده و قاضی قرار گذاشته که آن آدم پول را پرداخت کند. احسان علیخانی در برنامه ماه عسل در گفتگو با یک فرزند طلاق گفت: خیلی شبیه تو بودم، تو آن سیزده سال رو دیدی، من اون سیزده سال را هم ندیدم! احسان علیخانی، مجری تلویزیون، شوخی های مجموعه «لیسانسه ها» با خودش را لطف سازندگان این سریال دانست. مجموعه: دنیای بازیگران

احسان علیخانی (زادهٔ ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران) تهیه کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان اهل ایران است.

علیخانی  دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از تهران است.

احسان علیخانی مجری جوان ، مسلط ، صمیمی و پرتحرک است که در چند سال اخیر توانسته اجراهایی به یاد ماندنی داشته باشد .
تصاویر زیر مربوط به احسان علیخانی از گذشته تا به امروز بوده است.   ع های جدید احسان علیخانی,جدیدترین ع های احسان علیخانی احسان علیخانی  زادهٔ ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران است ع های جدید احسان علیخانی,جدیدترین ع های احسان علیخانی   تصاویر احسان علیخانی,ع های جدید احسان علیخانی احسان علیخانی دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از تهران است    ع های جدید احسان علیخانی,جدیدترین ع های احسان علیخانی    ع های جدید احسان علیخانی,جدیدترین ع های احسان علیخانی احسان علیخانی  تهیه کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان اهل ایران است ع های جدید احسان علیخانی,جدیدترین ع های احسان علیخانی ع های جدید احسان علیخانی,جدیدترین ع های احسان علیخانی ع های احسان علیخانی از گذشته تا به امروز ع های جدید احسان علیخانی,جدیدترین ع های احسان علیخانی   ع های جدید احسان علیخانی,جدیدترین ع های احسان علیخانی تصاویر احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل ع های جدید احسان علیخانی,جدیدترین ع های احسان علیخانی   منبع:mashreghnews.ir از بازیگران بیشتر بدانید احسان علیخانی با سری تراشیده+ع احسان علیخانی در کودکی (ع ) ع های منتخب مهمانان برنامه ماه عسل ۹۳ با اجرای احسان علیخانی احسان علیخانی و دغدغه های ۳۰ سالگی احسان علیخانی: در حال حاضر کار تلویزیونی انجام نمی دهم احسان علیخانی: عموی شهیدم قهرمان دوران کودکیم بود/از دنیا متنفرم که آدمها را به جان هم می اندازد!


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
انتقاد احسان علیخانی از ینگ تلگرام در برنامه ماه عسل باعث توبیخ وی در سازمان صدا و سیمای… نهمین قاب ماه عسل،توضیح زوج عاشق در مورد لباس های خود تعجب احسان علیخانی را بر انگیخت. احسان علیخانی در برنامه ماه عسل امشب با پرداختن به موضوع طلاق همه تلاش خود را به کار گرفت تا یک زن…
سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی از احسان علیخانی انتقاد کرد. احسان علیخانی برای محول کمک های مردمی به ز له زدگان به هلال احمر توصیه ای به مردم کرد. احسان علیخانی گفت: پیش تولید «ماه عسل 96» را از مهرماه 95 شروع کردیم و جلسات پی در پی و متعددی با مجموعه های متفاوت داشتیم و این از ویژگی های پیش تولید امسال ماست. ع های جدید احسان علیخانی در اولین برنامه ماه عسل 93سلام ب در برنامه گلخانه از احسان علیخانی دعوت شد تا به صورت تلفنی در برنامه حضور یابد و از خلوق مرتضی پاشایی بگوید احسان علیخانی در ابتدا از مرگ مرتضی پاشایی احساس تاسف کرد و برای خانواده او آرزوی صبر کردو درادامه افزور که از رفتار بسیاری از سایت ها که ع مرتضی پاشایی رو در لحظاتی قبل ازمرگش گرفته شده بوده را منتشر د ناراحت بود و چندبار از مردم خواهش کرد تا مردم این تصاویر را نه دیگه ببینن و نه کاری مثل لایک و محبوبیت اون سایت انجام بدناین حرکت احسان علیخانی باعث شد خیلی از سایت ها این ع رو حذف کنن ولی اما برای خیلی از سایت ها این کار افاقه نکرد و باعث شد تا مادر مرتضی پاشایی دست به کار بشهو بالا ه این تصاویر حذف شده و از شما عزیزان خواهشمندیم که دیگه نه در گوگل چنین چیزی رو بسرچین و یا اگه هنوز در سایت خود دارید لطفا حذف کنیدباتشکر احسان علیخانی پس از اتمام قسمت اول برنامه «ماه عسل» پستی را در اینستاگرام منتشر کرد. سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی از احسان علیخانی انتقاد کرد. احسان علیخانی, بیوگرافی احسان علیخانی, ع های احسان علیخانیمتن و ع ها در ادامه مطلب.... جشنواره سه ستاره با اجرای احسان علیخانی نقاط قوت و ضعفی دارد که به نظر میرسد در دوره های بعدی باید مورد توجه قرار گیرد. تصویری از لحظه اهدای خون احسان علیخانی در فضای مجازی در حال انتشار است. احسان علیخانی در پانصدمین شب اجرای خندوانه مهمان رامبد جوان بود. او در این برنامه از شایعه عجیب مرگش که روی آنتن زنده عنوان شد گفت و حواشی آن را تعریف کرد. در زیر صحبت های او را ببینید و بشنوید.
احسان علیخانی دیروز پستی با مضمونی تلخ و عاشقانه برگرفته از مطالب یک کتاب گذاشت, و با واکنش شدید…
احسان علیخانی در واکنش به حواشی ایجاد شده بر رفاقتش با محسن چاوشی تاکید و در ضمن از فحاشی و توهین… سلفی احسان علیخانی با مرد چاقسلفی احسان علیخانی با مرد چاق , احسان علیخانی (زادهٔ ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران) تهیه کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردانو کارگردان اهل ایران است. او فارغ حصیل رشته مدیریت بازرگانی از تهران و دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسیاست. با دیدن اجرای جواد یحیوی به کار اجرا علاقه مند شده است. اولین برنامه زنده اش .
احسان علیخانی از عدم حضور هانی نوروزی در جشن قهرمانی پرسپولیس انتقاد کرد. احسان علیخانی در برنامه شب گذشته «ماه عسل» میزبان رئیس سازمان زندان ها و رئیس کمیته امداد بود. احسان علیخانی میزان دستمزدش از ماه عسل را اعلام کرد احسان علیخانی میزان دستمزدش از ماه عسل را اعلام کرد در برنامه امشب ماه عسل، احسان علیخانی از مبلغ دقیق دستمزد خود برداشت. احسان علیخانی در پاسخ به مهمانان خود که چند جانباز جنگ تحمیلی بودند اعلام کرد که به دلیل موج سنگینی که در شبکه های اجتماعی در خصوص این برنامه و احسان علیخانی راه افتاده قصد پاسخ و توضیح در این خصوص را نداشته اما به دلیل خواست میهمانان برنامه توضیحاتی ارائه کرد. مجری ماه عسل اعلام کرد که دستمزد وی برای کل ماه رمضان و برنامه ماه عسل مبلغ ٤٥ میلیون تومان است که این مبلغ برای یک سال تلاشش برای آماده سازی و تهیه سوژه و بررسی و برداری برای ماراتن یک ماهه رمضان است و اعضای تهیه برنامه در طول ی ال درگیر پیش تولید و ساخت این مجموعه هستند.وی گفت که حتی هزینه لباس و کت شلوارهای برنامه نیز از هزینه شخصی است. احسان علیخانی با انتقار تلویحی از موج گسترده شایعات و موج سواری برخی در خصوص دستمزد و درآمد حامیان مالی برنامه گفت: درآمد ناشی از حامیان مالی برنامه و آگهی ها مستقیم به خزانه ت و حساب صدا و سیما واریز می شود و ماه عسل هیچ عایدی از این محل ندارد. گفتنی است، پیش تر شایعاتی در شبکه های اجتماعی حاکی از دریافتی یک میلیارد و دویست میلیون تومانی علیخانی حکایت داشت! که البته میهمان برنامه نیز به آن اشاره کرد. احسان علیخانی مجری موفق تلویزیون با انتشار متنی عجیب در صفحه شخصی اش در اینستاگرام ظاهرا خبرهای ناخوشی را از احوالات شخصی اش مخابره کرده است. لحظه احساسی اعلام خبر زندانیان مهمان برنامه ماه عسل توسط احسان علیخانی را مشاهده می کنید. احسان علیخانی در بیست و چهارمین برنامه ماه عسل از تک تک انی که در آزادسازی زندانیان مالی تلاش د، تشکر کرد. مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما، از ساعت و جزئیات برنامه «سه ستاره» احسان علیخانی خبر داد.
برنامه سه ستاره با اجرای احسان علیخانی تا کمتر از 2 هفته دیگر روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت. سلام بر دوستان همیشه یادتون باشه انسان است و باورهایش این تصویر سازی مصاحبه من است و جناب علیخانی در شب 23 ماه مبارک رمضان در برنامه ماه عسل در رمضان سال 94 .....بخوانیم احسان علیخانی: خوب امروز با ی صحبت میکنیم که داستان ایشون هم مثل خیلی از برنامه های ماه عسل منحصر به فرده و جالب...4 پدر و مادر که بعد از 23 سال تونست مادر خودش را پیدا کنه د. احسان علیخانی خبر از اجرای دو برنامه بر روی آنتن تلویزیون به طرفدارانش داد. احسان علیخانی با بیان اینکه امسال حتی یکی دو مرتبه از فرط خستگی، از ادامه برنامه منصرف شده است، تاکید کرد که وقتی لطف بی نهایت مردم را دید، احساس کرد که باید با قدرت به کار ادامه دهد. مجموعه: دنیای بازیگران

  برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی,  برنامه ماه عسل 93, احسان علیخانی در برنامه ماه عسل   برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی, ک ن کار در برنامه ماه عسل ۹۳   برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی, احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل   برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی,  فرار شهریار از زندان ان دریایی سومالی بعد از ۴ سال – برنامه ماه عسل ۹۳   برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی,  جدیدترین ع از احسان علیخانی, ع های احسان علیخانی   برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی,  ک ن کار در ماه عسل ۹۳   برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی, ماه عسل ۹۳ باحضور مهدی رحمتی،علی بیرانوند و غلامرضا عنایتی  برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی,  قصه : دیدار دو دوست پس از سی و سه سال / برنامه ماه عسل ۹۳ برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی,  قصه : احسان عاشق واقعی / ع از احسان و همسرش مهمانان برنامه ماه عسل ۹۳   برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی, ع دسته جمعی از عوامل برنامه ماه عسل ۹۳  برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی,   عشق واقعی / صادق با صورت سوخته و همسرش در برنامه ماه عسل   برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی,  احسان علیخانی   برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی,  جدیدترین تصاویر احسان علیخانی
برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی,  برنامه ماه عسل ۹۳ / بیماران آ ایمری     برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی,   احسان علیخانی و کاپیتان کشتی اسیر ان دریایی   برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی,  احساان و همسرش / برنامه ماه عسل ۹۳   برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی,  احسان علیخانی   برنامه ماه عسل 93, ماه عسل 93, مهمانان ماه عسل, ماه عسل احسان علیخانی,  قصه : افراد مبتلا به بیماری  آ ایمر / ماه عسل
منبع:ariapix.net از بازیگران بیشتر بدانید ع های احسان علیخانی از گذشته تا به امروز احسان علیخانی با سری تراشیده+ع احسان علیخانی هم گریه کرد/ نگران آدم هایی هستم که از غم مردم ساده می گذرند احسان علیخانی و ماه عسل 93 احسان علیخانی: عموی شهیدم قهرمان دوران کودکیم بود/از دنیا متنفرم که آدمها را به جان هم می اندازد! بهاره رهنما، نفیسه روشن و احسان علیخانی در جشنواره شاپرک های شهر + تصاویر
غلظت خون چیست؟
اس ام اس تبریک تولد مهر 95 + پی ام تلگرام 2017 آزاده نامداری ضمن دفاع از ویژه برنامه لحظه تحویل سال با اجرای احسان علیخانی می گوید تصور می کند ندیدن این همه اتفاق خوب و انسان دوستانه غیرمنصفانه است. احسان علیخانی انتخاب مرتضی مهرزاد را به عنوان برترین ورزشکار معلول جهان تبریک گفت و از خاطرات برنامه «ماه عسل» 10 سال گذشته که با حضور او برگزار شد نوشت.