بسیج دانشجویی صبا

به نقل از خبرگزاریها در مورد بسیج دانشجویی صبا : شهید شاخص بسیج دانشجویی درسال 95شهید سعید ید الهی معرفی شد جهت اطلاعات بیشتر به سایت بسیج دانشجویی به نشانی www. bso. irمراجعه فرمایید. مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت: ستاد راهیان دانشجویی در بسیج دانشجویی شهرستان های استان فارس تشکیل شد. یاعلی باز از خدا دستی به همراه بسیج جاودان کن در جهان این جلوه و جاه بسیج یا علی خون حسینت کی رود از یادها گو ببیند زینب این غوغای خون خواه بسیج از نصر من الله داد فرمان جهاد تا رسد فتح قریب از نصرت الله بسیج با شعار یا محمد شیعه و سنی یکیست نیست جز قرآن و حق ذکری در افواه بسیجسر به درگاه خدا می ساید این جهد و جهاد شهریارا تا بسایی سر به. : بسیج است، اما سیاست زده نیست، کار نیست، جناحی نیست؛ بسیج مجاهد است، اما بی انضباط نیست، افراطی نیست؛ بسیج عمیقاً متدین و متعبد است، اما متحجر نیست، افی نیست؛ بسیج بابصیرت است، اما ازخودراضی نیست؛ بسیج اهل جذب است - گفته ایم جذب حداکثری - اما اهل تسامح در اصول نیست؛ بسیج غیور است، پاسدار خطوط فاصل است؛ بسیج طرفدار علم است، اما علم زده نیست؛ بسیج متخلق به اخلاق ی است، اما ریاکار نیست؛ بسیج در کار آباد دنیاست، اما خود اهل دنیا نیست. این شد یک فرهنگ.۱۳۹۰/۰۹/۰۶ تشکیل بسیج در نظام ایران یقیناً از برکات و الطاف جلیة خداوند تعالی بود که بر ملت عزیز و انقلاب ی ایران ارزانی شد.
(ره) از مهر ماه امسال حوزه بسیج دانشجویی دو شهید تجلایی، پنج پایگاه در شهید مدنی آذربایجان افتتاح کرده است که دو واحد آن برادران و سه واحد آن نیز خواهران می باشد که اسامی و آدرس و روزهای کاری آن ها به شرح زیر است: +برای د. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سرتیپ محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در نشست خبری با رسانه های داخلی و خارجی، شعار و نام روزهای هفته بسیج امسال را به شرح زیر اعلام نمود:

شعار هفته بسیج 93: "بسیج، عزم ملی و مدیریت جهادی"

نامگذاری روزهای هفته بسیج سال 93:
روز اول 30 آبان ماه 93 "بسیج، ولایتمداری و انتظار"
روز دوم شنبه 1 آذر "بسیج، فرهنگ و تمدن نوین ی"
روز سوم یکشنبه 2 آذر "بسیج، جوان و خودباوری"
روز چهارم دوشنبه 3 آذر "بسیج، اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی"
روز پنجم 4 آذر "بسیج، خانواده و سبک زندگی ی «تربیت ی»"
روز ششم چهارشنبه 5 آذر "بسیج مستضعفین در راه بیت المقدس"
روز هفتم پنجشنبه 6 آذر "بسیج، ایثار و میثاق با " هیئت مدیره انجمن صنفی زابل فرارسیدن هفته گرامیداشت بسیج رابه کلیه همکاران تبریک عرض مینماید.

پخش بازی دوستان دو تیم ملی آلمان و دانمارک در ماه رمضان از رسانه ملی با انتقاد شماری از بسیج های دانشجویی های کشور مواجه شده است. در راستای محرومیت ز در شهرستان های مسجدسلیمان ٬ کا ولالی با حضور شاهوار فرماندهی محترم حضرت ولیعصر (عج)استان خوزستان٬سرهنگ رحیمی حسینی فرماندهی مسجد سلیمان ٬ روزبهی مسول سازندگی حوزه دانشجویی مسجدسلیمان٬برادر آلی ور فرمانده حوزه بسیج دانشجویی به صورت رسمی از دو باب خانه مس ی که از صفر تا صد ان به دست جهادگران حوزه بسیج دانشجویی . شروع فعالیت های اردوهای جهادی دانشجویی گرمی فعالیت های اردوهای جهادی دانشجویی به همت بسیج دانشجویی داشگاه های آزاد، پیام نور، علمی و کاربردی و دانشکده پرستاری در گرمی آغاز شد. به گزارش سیفار، اردوهای جهادی دانشجویی به همت بسیج دانشجویی شهرستان گرمی بمدت 10 روز آغاز شد. میرعلی رحیمی زاد، فرماندار گرمی در جلسه هماهنگی این اردو که در محل فرمانداری گرمی، اظهار کرد: بسیج در هر عرصه ای وارد شده است با هزینه کم کارهای بزرگ و ارزشمندی انجام داده است. سرهنگ حسن نوری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گرمی هم در این جلسه گفت: کار در عرصه های مختلف عمرانی، فرهنگی، اقتصادی و محرومیت ز که قبلا شناسایی محل و نوع فعالیت توسط دانشجویان در بخش های مختلف(مرکزی، موران) صورت گرفته است، آغاز خواهد شد. سرهنگ نوری افزود: در اردوی جهادی امسال ترویج مشاغل در راستای اقتصاد مقاومتی، ترویج فرهنگ سبک الگوی ی، آموزش قرآن، معارف ی و احکام، مشاوره های مذهبی و اجتماعی، شب خاطره با به همراه دیدار با خانواده معظم شهیدان روستا، مسابقات و جشنواره فرهنگی و ... از جمله برنامه های این اردوی جهادی دانشجوی است. به مناسبت هفته بسیج مراسم روز قشر بسیج دانشجویی آزاد ی با حضور عباس اخلاقی مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ، مهدی حسنی و عضو هیئت علمی شهید محلاتی ، جمعی از کارکنان سازمان بسیج دانشجویی و دانشجویان آزاد ی در سالن آمفی تئاتر علامه امینی برگزار شد. لازم به ذکر است در این مراسم از نشریه بسیج دانشجویی باعنوان شاه کلید و سایت اطلاع رسانی بسیج دانشجویی رونمایی شد. متن سخنرانی بسیج دانشجویی که انجام نشددر پی انصراف بسیج دانشجویی از شرکت در مراسم ۱۶ آذر با حضور رئیس جمهور به دلیل دعوت نشدن تمام تشکل های دانشجویی، خبرگزاری دانشجو متن سخنرانی بسیج دانشجویی که انجام نشد را منتشر می کند. همزمان با سالروز ۱۶ آذر و حضور رئیس جمهور در علوم پزشکی ایران در مراسم بزرگداشت روز دانشجو، از اتحادیه های دانشجویی برای حضور و سخنرانی در این مراسم دعوت نشد و قرار بود علیرضا آبادی مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی ایران در این مراسم سخنرانی کند که وی در واکنش به کم بودن زمان سخنرانی نمایندگان تشکل های دانشجویی در حضور رئیس جمهور از حضور انصراف داد.


سیدمحمدحسین هاشمی" با اشاره به عملکرد بسیج دانشجویی، اظهار داشت: به طور کلی وظیفه بسیج گسترش تفکر است. همانطور که می دانید دوران دانشجویی علاوه بر شکوفایی علمی بعد تربیتی نیز دارد که این بعد تربیتی در ها برعهده تشکل های دانشجویی از جمله بسیج گذاشته شده است.
مسئول بسیج صادق(ع)، با اشاره به این موضوع که تفکر بسیج باعث می شود دانشجو انگیزه و دغدغه برای فعالیت های انقل پیدا کند، تصریح کرد: این عملکرد بسیج محدود به هفته بسیج نمی شود و این شه با عناوین مختلف در همه روزهای سال ساری و جاری باشد.

وی ادامه داد: وظیفه بسیج دانشجویی طبق نظر (ره) و معظم انقلاب این است که آگاه باشد و نسبت به اتفاقاتی که پیرامونش رخ می دهد، بی تفاوت نباشد. خود را مسئول بداند و نسبت به وقایع کشور و احساس مسئولیت داشته باشد.

هاشمی خاطرنشان کرد: بستر اصلاح جامعه است و فرد باید بتواند در بستر جامعه به ساختن خویش بپردازد و بهترین مسیر برای این خودسازی بسیج دانشجویی است. طی حکمی از سوی شهریاری مسول بسیج دانشجویی استان خوزستان ٬ علی باقری کاکش به سمت نیروی انسانی ٬ساماندهی و جذب حوزه بسیج دانشجویی شهرستان مسجد سلیمان منصوب گردید امید است با یاری ان عزیز گامی در راستای خدمت به و تربیت نیروی طراز انقلاب ی ایران برداریم. بسیج دانشجویی 129 کشور در نامه ای به رئیس جمهور اعلام د، با مصوبه اخیر ت شاهد رکود و بی رغبتی نخبگان برای حضور در های فرهنگیان خواهیم بود. به همت بسیج دانشجویی آزاد ی واحد مسجدسلیمان تیم پزشکی متشکل از پزشک -پرستار -مامایی-دارو وتجهیزات پزشکی بسیج دانشجویی جهت محرومیت ز به مناطق محروم شهرستان لالی اعزام می شوند زمان ۱۵-۲-۹۶ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی های کشور طی نامه هایی جداگانه به هر ۶ ک دای انتخابات ریاست جمهوری، عملی شدن بند ۴ سیاست های کلی انتخابات را خواستار شد. در پی اظهارنظر اقتصاد درخصوص عدم قاچاق از مبادی رسمی کشور، مسئول سازمان بسیج دانشجویی طی نامه ای به معاون اول رئیس جمهور، خواستار تعیین تکلیف افکار عمومی با این اظهارات متناقض شد. شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی های سراسر کشور در نامه ای خطاب به رئیس مجلس خبرگان ی بیان داشت: بسیج دانشجویی مشتاقانه آماده همکاری با مجموعه خبرگان ی در جهت تحقق یت «دیدبانی کلان و راهبردی انقلاب ی» است. بسیج درخت پرثمرى است که شکوفه‏ هاى شکوهمند آن رایحه ایثار، اخلاص و مقاومت را در فضاى انسانیت پراکنده می ‏سازد، در بوستان بسیج دلاورانى گمنام پرورش یافته‏ اند که با رشادت خالصانه عروج به سوى عرش، قدس و ملکوت را کرده ‏اند.همکاران بانک ملی کردستان درسالروز تشکیل بسیج مستضعفین قبل از ساعت 7:30 درمیدان در ورزش صبحگاهی شرکت د

۸۰ تشکل بسیج دانشجویی های کشور در خصوص مناظره های تلویزیونی بیانیه ای خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما صادر د. بسیج دانشجویی 7 تهران در نامه ای به وزرات کشور خواستار صدور مجوز برای مقابل مجلس شدند. مسئول بسیج دانشجویی استان گفت: با توجه به پیچیدگی های خاص کار امدادی و روانشناختی و فرهنگی در منطقه و براساس هماهنگی های انجام شده، هرگونه اعزام نیروی جهادی به منطقه با هماهنگی بسیج دانشجویی استان و تحت اشراف قرارگاه استانی انجام خواهد شد. بسیج دانشجویی ۷ تهران به دلیل اقدامات مغایر با عرف ی و دیپلماتیک از صنعت و معدن و تجارت و نیرو به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شکایت د. با سلام و احترام خدمت مسولین بسیج دانشجویی پردیس های فرهنگیان:

پیشنهاد شده است برای حلقه های صالحین در پایگاه ها موارد زیر مورد دقت و
بررسی و تبادل نظر قرار گیرد

۱- تعدادی از حلقه ها جهت بررسی موارد درسی و رفع اشکال از دوستان

۲- کار علمی تعیین قدم به قدم برای نوشتن مقاله ( 1-بررسی مقاله 2- مطالعه
مقاله 3- نوشتن خلاصه. ..........بسیج........... نونهال باطراوت پرگهر باشد بسیج
میوه اش شیرین درخت پر ثمر باشد بسیج
بوی عطر گل زبستان صفا و معرفت
غنچه های لاله از ایثارها دارد بسیج
نور ایمان و فضیلت در دلش تابان شده
زهد و تقوا و صداقت خوی خوش دارد بسیج
حافظ قرآن و دین و پاسداری از وطن
پرچم را بردوش خود دارد بسیج
قلب او سرشار از حب علی مرتضی (ع ) است پنجمین و ششمین روز از هفته بسیج با نامهای بسیج، استکبار ستیزی و مقاومت و بسیج، امر به معروف و نهی از منکر با طی برنامه های زیبا و به یاد ماندنی پشت سر گذاشته شد..لازم به ذکر است که مراسم رژه حماسی ان جان برکف در پنجمین روز از هفته بسیج در تمامی شهر ها و مراکز استانها با شکوه هر چه تمامتر برگزار شد.در مراسم مذکور پایگاه های مقاومت بسیج با ارایش های نظامی متفاوت روبروی جایگاه های مربوطه رژه رفتند و قدرت 20 ملیونی را به رخ ابر قدرت ها کشیدند؛ تا همه ابر قدرت های شرق و غرب بدانند نظام مقدس ایران این چنین جان بر کف هایی دارد و به هیچ اجازه نمیدهد چشم طمع به ذره ای از خاک پاک ما داشته باشند.انشا الله روز های آتی ع هایی از این مراسم را برای همه عزیزان میگذارم تا مشاهده فرماییدچپ/در پایان باید معذرت خواهی کنم به اطر تاخیر و اپدیت نشدن مطالب چرا که سرعت پایین اینترنت باعث شد نتوانم مطالب بیشتری را به سمع و نظرتان برسانم ارادتمند محبوبی نیا من الله وفیق شورای هماهنگی بسیج دانشجویی های آزاد استان تهران طی پیامی به اشتری از آمادگی خود برای مقابله با اشرار خیابانی داد. بسیج دانشجویی تهران در نامه ای به رئیس جمهور تاکید کرد: هنوز بدعهدی و خیانتهای شرکت توتال فرانسه در تنگناهای تحریم را فراموش نکرده ­ایم. بدعهدی­ ای که اقتصاد کشور را دچار بحران کرد. از فعالیت های برتر فرهنگی بسیج دانشجویی در بندرعباس تجلیل شد. فرمانده حوزه بسیج دانشجویی لرستان از حضور بسیج دانشجویی لرستان در مناطق ز له زده کرمانشاه خبر داد. ولی فقیه در استان سمنان ، بسیج دانشجویی را راهنما و چراغ روشن هدایت در ها توصیف کرد. بسیاری از تشکل های دانشجویی از جمله اتحادیه جامعه ی دانشجویان، اتحادیه انجمن های ی دانشجویان مستقل، بسیج دانشجویی صادق(ع) و شورای هماهنگی بسیج دانشجویی های آزاد تهران، آمادگی خود را برای برگزاری مناظره نادران و آشنا اعلام د. با عرض سلام خدمت دوستان عزیز ، در مورخ 1393/9/26 جناب آقای محمد ودود حیدری ریاست محترم سازمان بسیج دانشجویی کشور طی صدور حکمی آقای محمدمحمدی والا به فرماندهی بسیج دانشجویی سازمان نقشه برداری کشور منصوب کرد. لذا قابل ذکر است که بسیج دانشجویی سازمان نقشه یرداری کشور توسط خود جناب آقای محمدمحمدی والا تاسیس شد. از نکات بسیار مهم این است ک. مسئول بسیج دانشجویی فارس از برگزاری بیش از ۴۰۰ برنامه در هفته بسیج خبر داد. حجت ال مطهری در گفتگو با مهر: کتاب "شجره طیبه؛ رهنمودهای ی درباره بسیج" منتشر شد تبریز – خبرگزاری مهر: مدیر مسئول موسسه آوای بینش از انتشار و عرضه کتاب "شجره طیبه؛ رهنمودهای ی درباره بسیج" خبر داد. حجت ال رضا مطهری دوشنبه با اعلام این خبر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: کتاب حاضر، مجموعه پیام ها و سخنرانی های ی درباره بسیج و است که با اقت. دبیر قرارگاه اقتصاد مقاومتی ناحیه بسیج دانشجویی فارس از راه اندازی قرارگاه اقتصاد مقاومتی بسیج دانشجویی در استان خبر داد. مسئول سازمان بسیج دانشجویی گفت: ما با دستگاه های مختلف تماس گرفته ایم و اعلام آمادگی دانشجویان برای خدمت بی منت به مردم را اعلام کرده ایم در این بین برخی استقبال د و برخی دیگر نیز اصلاً پای کار نیامدند. مشرق نیوز که با بودجه بیت المال اداره می‎شود به نقل از مسئول سابق بسیج دانشجویی، نوشت: با طفره رفتن از حضور در مناظره ها، می خواهد از یک سو مسئول و م ع وضع موجود نباشد و از سوی دیگر از پدیده شدن آقای رئیسی و دیده شدن برنامه های قالیباف ممانعت کند. اعلام رضایت ی از فعالیت های بسیج دانشجویی محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به دیدار روز گذشته خود با انقلاب گفت: انقلاب در این دیدار اعلام د که من از بسیج دانشجویی راضی هستم. محمد ودودحیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در افتتاحیه نشست 3 هزار نفری اعضای بسیج دانشجویی، گفت: مجمع سراسری بسیج دانشجویی با عنوان فرزندان بصیر نام گذاری شده است. وی در ادامه از دیدار روز گذشته خود با معظم انقلاب به نمایندگی از اعضای بسیج دانشجویی خبر داد و گفت: همه شما آرزوی دیدار انقلاب را داشتید و همواره تقاضای دیدار با ایشان از جمله مطالبات شما از مسئولان بسیج دانشجویی بوده است. رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: ما طی روزهای گذشته تمام تلاش خود را صورت دادیم تا بتوانیم وقتی برای دیدار اعضای بسیج دانشجویی با انقلاب اخذ کنیم. حیدری ادامه داد: برخی از دوستان می گویند با توجه به اینکه از آ ین دیدار اعضای بسیج دانشجویی با انقلاب ماه ها می گذرد، نکند ایشان از بسیج دانشجویی ناراضی است. لذا ما تلاش کردیم حداقل در این نشست دیداری با معظم انقلاب داشته باشیم که البته محقق نشد. وی گفت: روز گذشته به نمایندگی از همه شما به محضر رسیدم و این موضوع را خدمت ایشان مطرح و گفتم که بسیج دانشجویی مشتاق دیدار شما هستند. من به ایشان گفتم به دلیل اینکه دیدار شما با این دانشجویان در این نشست محقق نشده است، از همین امروز تب و نمی دانم به آنها چه پاسخ بدهم. رئیس بسیج دانشجویی با اشاره به نقل قولی از انقلاب گفت: ایشان فرمودند عج ا سلام بنده را به بچه ها برسانید تا ببینیم چه می کنیم. حیدری افزود: بعد از جلسه نیز وقتی به ایشان گفتم برخی می گویند شاید انقلاب از ما راضی نیست که چنین فرصتی فراهم نمی شود گفت: ایشان فرمودند ابدا اینطور نیست؛ من از بسیج دانشجویی راضی هستم. برای بسیج دانشجویی چه خبری از این شیرین تر که رضایت ولی فقیه که رضایت الهی را در پی دارد بشنوند. البته این مسئله وظیفه ما را سنگین تر می کند 30«بسیج» حرکتی است فراگیر در جامعه، به سوی هدفی والا. مقصود از عبارت فوق، بیان تعریفی جامع، مانع و منطقی نیست. از این روی، بهتر است ویژگیهای این مفهوم بازشناسی شود. اولین ویژگی بسیج، «حرکت» است. تفکر با رکود و بی تحرکی تناسب ندارد. دومین ویژگی اینکه حرکتی «سریع و توفنده» است. انی که در جامعه حرکتی کند دارند، هرچند ن نیستند نیز به شمار نمی آیند. ویژگی سومِ حرکتِ بسیج، «فراگیر و جمعی بودن» آن است. اگر فرد یا گروهی کوچک، حرکتی سریع انجام دهند، این حرکت بسیج نیست؛ بلکه بسیج یک حرکت سریع فراگیر در جامعه است. ویژگی چهارمی که می توان در این مفهوم شناسایی کرد، «هدفمندی و انگیزه داشتنِ» این حرکت است. حرکت یک حرکت کور به سوی هدفی نامعین نیست بلکه حرکتی باانگیزه به سوی یک هدف مشخص و شناخته شده است. آ ین ویژگی، «فداکاری» است. برای رسیدن به هدف بلندی که برگزیده است، همه چیز را کوچک می شمارد، و در راه تحقق آن هدف، از بذل مال و جان و تمام تعلقاتش مضایقه ای ندارد. البته با دقت در مفهوم بسیج، ویژگیهای فرعی دیگری نیز می توان یافت، اما ویژگیهای اصلیِ مطرح شده، برای بررسی تفکر و نقش آن در تحولات فرهنگی و کفایت می کند. چنین نیست که بسیج با ویژگیهای خاصی تعریف شود و سپس در جامعه ی گردد و به اجرا درآید. بسیج، واقعیتی است که در جامعه ما رخ داده است، و در این مقامْ بازشناسی می شود. بسیج حرکتی خودجوش بود که از درون جامعه ی پدید آمد. البته هیچ پدیده ای بدون عامل به وجود نمی آید، و شناسایی عواملی که موجب این حرکت شد در واقع شناسایی عوامل انقلاب است، که خود بحث مستقل و جداگانه ای می طلبد. با شناخت ویژگیهای بسیج و تفکر می توان تأثیر و نقشی که این تفکر تاکنون در جامعه داشته و نیز وظیفه ای که در آینده به عهده دارد، بررسی کرد.فایل لایه باز پوستر هفته بسیج / بسیج لشکر مخلص خداست...ادامه مطلب بسیج دانشجویی شهیدبهشتی ضمن انتقاد از عملکرد مسئولین در امدادرسانی به ز له زدگان غرب کشور، با هزینه های برگزاری مراسم روز دانشجو تعدادی کان یداری کرده و آن را به ز له زدگان اهدا د. مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: هزاران نفر از دانشجویان انقل و های سیستان و بلوچستان امروز همزمان با روز بسیج دانشجویی در ۴ نقطه استان می کنند. "سید محمدعلی واردی" دانشجوی دانشکده هوافضای صنعتی شریف به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی این معرفی شد. در راستای برگزاری اردوهای جهادی بسیج دانشجویی مسجدسلیمان با همکاری قرارگاه جهادی رهروان ولایت مسجدسلیمان باهدف محرومیت ز از مناطق محروم منطقه مسجدسلیمان ٬ کا ولالی در شهریور ۹۶ ثبت نام اغاز شد علاقه مندان جهت ب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند با شماره ۰۹۱۶۷۸۹۴۶۰۳تماس حاصل فرمایند
*حوزه بسیج دانشجویی شهرستان *مسجد سلیمان* بسیج دانشجویی 7 تهران در بیانیه ای نسبت به پوشش خبری یک کانال وابسته به رژیم صهیونیستی از درخواست صدور مجوز برای ، واکنش نشان دادند. به مناسبت هفته بسیج نشست شهریاری رییس بسیج دانشجویی استان خوزستان با ان ودانشجویان ازاد ی مسجد سلیمان. زمان: 1395/9/2. ساعت 13الی15. مکان : ازاد ی مسجد سلیمان شورای هماهنگی بسیج دانشجویی های آزاد کشور در بیانیه ای ضمن تمجید از اقدامات اعضاء هیئت امنا آزاد در خصوص تغییرات مدیریتی در این آمادگی خود را برای اصلاح نقاط ضعف آزاد اعلام کرد. ب انجام امور پایان نامه دانشجویی ، کار آموزی ، کارآفرینی و پروژه و مقاله در چاپ و تکثیر رویال با قیمت مناسب و تحویل فوری قزوین-اسفرورین،بلوار بسیج،جنب کتابخانه عمومی علامه طباطبایی،دفتر فنی چاپ و تکثیر رویال 09124811084 همراه 02835522155 تلف مسئول بسیج کارگری عاشورا: فرماندهان بسیج کارگری، فرماندهان جنگ اقتصادی هستند. مسئول بسیج کارگری عاشورا در حاشیه برگزاری کارگاه توانمندسازی فرماندهان بسیج کارگری شمالغرب کشور، فرماندهان بسیج کارگری را فرماندهان جنگ اقتصادی در کارخانه ها دانست. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج کارگری :ناصر علیزاده با اشاره به برگزاری این کارگاه به صورت دو روزه، گفت: این کارگاه برای آن است که خود مسئولان بسیج کارگری کشور بتوانند به طور مستقیم فرماندهان پایگاه های بسیج کارگری استان های شمالغرب کشور را در خصوص برنامه ها و را ارهای بسط پایگاه های بسیج کارگری در دیگر شهرستان ها غیر از مراکز استان ها توجیه کنند. با سلام مشاوره و انجام کلیه یایان نامه های ی کامپیوتر اعم از پروپزال،سمینار،کار کلاسی و کلیه شبیه سازی ها با انواع زبان های برنامه سازی .(mpi,matlab,asp,c#,omnetpp,c++,vb.net, ,javascript,css,android,vb6,php ,mysql,java, embly) اولین سامانه انجام پروژه های دانشجویی ازکاردانی تا ارشد *انجام پروژه های دانشجویی (پروژه دانشجویی) برای دانشجویان ایرانی داخل و خارج ازکشور در ر.