بسیج دانشجویی صبا

به نقل از خبرگزاریها در مورد بسیج دانشجویی صبا : شهید شاخص بسیج دانشجویی درسال 95شهید سعید ید الهی معرفی شد جهت اطلاعات بیشتر به سایت بسیج دانشجویی به نشانی www. bso. irمراجعه فرمایید. مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت: ستاد راهیان دانشجویی در بسیج دانشجویی شهرستان های استان فارس تشکیل شد. یاعلی باز از خدا دستی به همراه بسیج جاودان کن در جهان این جلوه و جاه بسیج یا علی خون حسینت کی رود از یادها گو ببیند زینب این غوغای خون خواه بسیج از نصر من الله داد فرمان جهاد تا رسد فتح قریب از نصرت الله بسیج با شعار یا محمد شیعه و سنی یکیست نیست جز قرآن و حق ذکری در افواه بسیجسر به درگاه خدا می ساید این جهد و جهاد شهریارا تا بسایی سر به. مدارک مورد نیاز ثبت نام : 1-کپی شناسنامه. 2-کپی کارت ملی. 3-کپی کارت دانشجویی یا پرینت انتخاب واحد. 4-دو قطعه ع پرسنلی. علاقه مندان میتوانند همه روزه غیر از ایام تعطیل به حوزه بسیج دانشجویی مراجعه کنند. مکان : ازاد ی واحد مسجد سلیمان -ساختمان اموزش -طبقه 2-حوزه بسیج دانشجویی مراجعه کنند. علی باقری کاکش مسول نیروی انسانی و جذب حوزه بسیج دان. تشکیل بسیج در نظام ایران یقیناً از برکات و الطاف جلیة خداوند تعالی بود که بر ملت عزیز و انقلاب ی ایران ارزانی شد.
(ره) از مهر ماه امسال حوزه بسیج دانشجویی دو شهید تجلایی، پنج پایگاه در شهید مدنی آذربایجان افتتاح کرده است که دو واحد آن برادران و سه واحد آن نیز خواهران می باشد که اسامی و آدرس و روزهای کاری آن ها به شرح زیر است: +برای د. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سرتیپ محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در نشست خبری با رسانه های داخلی و خارجی، شعار و نام روزهای هفته بسیج امسال را به شرح زیر اعلام نمود:

شعار هفته بسیج 93: "بسیج، عزم ملی و مدیریت جهادی"

نامگذاری روزهای هفته بسیج سال 93:
روز اول 30 آبان ماه 93 "بسیج، ولایتمداری و انتظار"
روز دوم شنبه 1 آذر "بسیج، فرهنگ و تمدن نوین ی"
روز سوم یکشنبه 2 آذر "بسیج، جوان و خودباوری"
روز چهارم دوشنبه 3 آذر "بسیج، اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی"
روز پنجم 4 آذر "بسیج، خانواده و سبک زندگی ی «تربیت ی»"
روز ششم چهارشنبه 5 آذر "بسیج مستضعفین در راه بیت المقدس"
روز هفتم پنجشنبه 6 آذر "بسیج، ایثار و میثاق با " هیئت مدیره انجمن صنفی زابل فرارسیدن هفته گرامیداشت بسیج رابه کلیه همکاران تبریک عرض مینماید.

حجت ال و المسلمین محمدیان صبح امروز د یامی از بسیج دانشجویی بابت برگزاری ات ضد استکباری در های کل کشور تشکر کرد. در راستای محرومیت ز در شهرستان های مسجدسلیمان ٬ کا ولالی با حضور شاهوار فرماندهی محترم حضرت ولیعصر (عج)استان خوزستان٬سرهنگ رحیمی حسینی فرماندهی مسجد سلیمان ٬ روزبهی مسول سازندگی حوزه دانشجویی مسجدسلیمان٬برادر آلی ور فرمانده حوزه بسیج دانشجویی به صورت رسمی از دو باب خانه مس ی که از صفر تا صد ان به دست جهادگران حوزه بسیج دانشجویی . شروع فعالیت های اردوهای جهادی دانشجویی گرمی فعالیت های اردوهای جهادی دانشجویی به همت بسیج دانشجویی داشگاه های آزاد، پیام نور، علمی و کاربردی و دانشکده پرستاری در گرمی آغاز شد. به گزارش سیفار، اردوهای جهادی دانشجویی به همت بسیج دانشجویی شهرستان گرمی بمدت 10 روز آغاز شد. میرعلی رحیمی زاد، فرماندار گرمی در جلسه هماهنگی این اردو که در محل فرمانداری گرمی، اظهار کرد: بسیج در هر عرصه ای وارد شده است با هزینه کم کارهای بزرگ و ارزشمندی انجام داده است. سرهنگ حسن نوری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گرمی هم در این جلسه گفت: کار در عرصه های مختلف عمرانی، فرهنگی، اقتصادی و محرومیت ز که قبلا شناسایی محل و نوع فعالیت توسط دانشجویان در بخش های مختلف(مرکزی، موران) صورت گرفته است، آغاز خواهد شد. سرهنگ نوری افزود: در اردوی جهادی امسال ترویج مشاغل در راستای اقتصاد مقاومتی، ترویج فرهنگ سبک الگوی ی، آموزش قرآن، معارف ی و احکام، مشاوره های مذهبی و اجتماعی، شب خاطره با به همراه دیدار با خانواده معظم شهیدان روستا، مسابقات و جشنواره فرهنگی و ... از جمله برنامه های این اردوی جهادی دانشجوی است. به مناسبت هفته بسیج مراسم روز قشر بسیج دانشجویی آزاد ی با حضور عباس اخلاقی مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ، مهدی حسنی و عضو هیئت علمی شهید محلاتی ، جمعی از کارکنان سازمان بسیج دانشجویی و دانشجویان آزاد ی در سالن آمفی تئاتر علامه امینی برگزار شد. لازم به ذکر است در این مراسم از نشریه بسیج دانشجویی باعنوان شاه کلید و سایت اطلاع رسانی بسیج دانشجویی رونمایی شد. متن سخنرانی بسیج دانشجویی که انجام نشددر پی انصراف بسیج دانشجویی از شرکت در مراسم ۱۶ آذر با حضور رئیس جمهور به دلیل دعوت نشدن تمام تشکل های دانشجویی، خبرگزاری دانشجو متن سخنرانی بسیج دانشجویی که انجام نشد را منتشر می کند. همزمان با سالروز ۱۶ آذر و حضور رئیس جمهور در علوم پزشکی ایران در مراسم بزرگداشت روز دانشجو، از اتحادیه های دانشجویی برای حضور و سخنرانی در این مراسم دعوت نشد و قرار بود علیرضا آبادی مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی ایران در این مراسم سخنرانی کند که وی در واکنش به کم بودن زمان سخنرانی نمایندگان تشکل های دانشجویی در حضور رئیس جمهور از حضور انصراف داد.


سیدمحمدحسین هاشمی" با اشاره به عملکرد بسیج دانشجویی، اظهار داشت: به طور کلی وظیفه بسیج گسترش تفکر است. همانطور که می دانید دوران دانشجویی علاوه بر شکوفایی علمی بعد تربیتی نیز دارد که این بعد تربیتی در ها برعهده تشکل های دانشجویی از جمله بسیج گذاشته شده است.
مسئول بسیج صادق(ع)، با اشاره به این موضوع که تفکر بسیج باعث می شود دانشجو انگیزه و دغدغه برای فعالیت های انقل پیدا کند، تصریح کرد: این عملکرد بسیج محدود به هفته بسیج نمی شود و این شه با عناوین مختلف در همه روزهای سال ساری و جاری باشد.

وی ادامه داد: وظیفه بسیج دانشجویی طبق نظر (ره) و معظم انقلاب این است که آگاه باشد و نسبت به اتفاقاتی که پیرامونش رخ می دهد، بی تفاوت نباشد. خود را مسئول بداند و نسبت به وقایع کشور و احساس مسئولیت داشته باشد.

هاشمی خاطرنشان کرد: بستر اصلاح جامعه است و فرد باید بتواند در بستر جامعه به ساختن خویش بپردازد و بهترین مسیر برای این خودسازی بسیج دانشجویی است. طی حکمی از سوی شهریاری مسول بسیج دانشجویی استان خوزستان ٬ علی باقری کاکش به سمت نیروی انسانی ٬ساماندهی و جذب حوزه بسیج دانشجویی شهرستان مسجد سلیمان منصوب گردید امید است با یاری ان عزیز گامی در راستای خدمت به و تربیت نیروی طراز انقلاب ی ایران برداریم. بسیج دانشجویی 129 کشور در نامه ای به رئیس جمهور اعلام د، با مصوبه اخیر ت شاهد رکود و بی رغبتی نخبگان برای حضور در های فرهنگیان خواهیم بود. به همت بسیج دانشجویی آزاد ی واحد مسجدسلیمان تیم پزشکی متشکل از پزشک -پرستار -مامایی-دارو وتجهیزات پزشکی بسیج دانشجویی جهت محرومیت ز به مناطق محروم شهرستان لالی اعزام می شوند زمان ۱۵-۲-۹۶ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی های کشور طی نامه هایی جداگانه به هر ۶ ک دای انتخابات ریاست جمهوری، عملی شدن بند ۴ سیاست های کلی انتخابات را خواستار شد. در پی اظهارنظر اقتصاد درخصوص عدم قاچاق از مبادی رسمی کشور، مسئول سازمان بسیج دانشجویی طی نامه ای به معاون اول رئیس جمهور، خواستار تعیین تکلیف افکار عمومی با این اظهارات متناقض شد. شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی های سراسر کشور در نامه ای خطاب به رئیس مجلس خبرگان ی بیان داشت: بسیج دانشجویی مشتاقانه آماده همکاری با مجموعه خبرگان ی در جهت تحقق یت «دیدبانی کلان و راهبردی انقلاب ی» است. بسیج درخت پرثمرى است که شکوفه‏ هاى شکوهمند آن رایحه ایثار، اخلاص و مقاومت را در فضاى انسانیت پراکنده می ‏سازد، در بوستان بسیج دلاورانى گمنام پرورش یافته‏ اند که با رشادت خالصانه عروج به سوى عرش، قدس و ملکوت را کرده ‏اند.همکاران بانک ملی کردستان درسالروز تشکیل بسیج مستضعفین قبل از ساعت 7:30 درمیدان در ورزش صبحگاهی شرکت د

در اقدامی کم سابقه کارگردان ا یدان به نامه اعتراضی بسیج دانشجویی صادق( ع) پاسخ داد؛ آن هم پاسخی تند! مسئول بسیج دانشجویی فارس گفت: جهاد اجتماعی شهری از رویکردهای بسیج دانشجویی استان فارس برای کاهش رفع معضلات و آسیب های اجتماعی است. مسئول بسیج دانشجویی استان گفت: با توجه به پیچیدگی های خاص کار امدادی و روانشناختی و فرهنگی در منطقه و براساس هماهنگی های انجام شده، هرگونه اعزام نیروی جهادی به منطقه با هماهنگی بسیج دانشجویی استان و تحت اشراف قرارگاه استانی انجام خواهد شد. بسیج دانشجویی ۷ تهران به دلیل اقدامات مغایر با عرف ی و دیپلماتیک از صنعت و معدن و تجارت و نیرو به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شکایت د. با سلام و احترام خدمت مسولین بسیج دانشجویی پردیس های فرهنگیان:

پیشنهاد شده است برای حلقه های صالحین در پایگاه ها موارد زیر مورد دقت و
بررسی و تبادل نظر قرار گیرد

۱- تعدادی از حلقه ها جهت بررسی موارد درسی و رفع اشکال از دوستان

۲- کار علمی تعیین قدم به قدم برای نوشتن مقاله ( 1-بررسی مقاله 2- مطالعه
مقاله 3- نوشتن خلاصه. ..........بسیج........... نونهال باطراوت پرگهر باشد بسیج
میوه اش شیرین درخت پر ثمر باشد بسیج
بوی عطر گل زبستان صفا و معرفت
غنچه های لاله از ایثارها دارد بسیج
نور ایمان و فضیلت در دلش تابان شده
زهد و تقوا و صداقت خوی خوش دارد بسیج
حافظ قرآن و دین و پاسداری از وطن
پرچم را بردوش خود دارد بسیج
قلب او سرشار از حب علی مرتضی (ع ) است پنجمین و ششمین روز از هفته بسیج با نامهای بسیج، استکبار ستیزی و مقاومت و بسیج، امر به معروف و نهی از منکر با طی برنامه های زیبا و به یاد ماندنی پشت سر گذاشته شد..لازم به ذکر است که مراسم رژه حماسی ان جان برکف در پنجمین روز از هفته بسیج در تمامی شهر ها و مراکز استانها با شکوه هر چه تمامتر برگزار شد.در مراسم مذکور پایگاه های مقاومت بسیج با ارایش های نظامی متفاوت روبروی جایگاه های مربوطه رژه رفتند و قدرت 20 ملیونی را به رخ ابر قدرت ها کشیدند؛ تا همه ابر قدرت های شرق و غرب بدانند نظام مقدس ایران این چنین جان بر کف هایی دارد و به هیچ اجازه نمیدهد چشم طمع به ذره ای از خاک پاک ما داشته باشند.انشا الله روز های آتی ع هایی از این مراسم را برای همه عزیزان میگذارم تا مشاهده فرماییدچپ/در پایان باید معذرت خواهی کنم به اطر تاخیر و اپدیت نشدن مطالب چرا که سرعت پایین اینترنت باعث شد نتوانم مطالب بیشتری را به سمع و نظرتان برسانم ارادتمند محبوبی نیا من الله وفیق شورای هماهنگی بسیج دانشجویی های آزاد استان تهران طی پیامی به اشتری از آمادگی خود برای مقابله با اشرار خیابانی داد. بسیج دانشجویی تهران در نامه ای به رئیس جمهور تاکید کرد: هنوز بدعهدی و خیانتهای شرکت توتال فرانسه در تنگناهای تحریم را فراموش نکرده ­ایم. بدعهدی­ ای که اقتصاد کشور را دچار بحران کرد. از فعالیت های برتر فرهنگی بسیج دانشجویی در بندرعباس تجلیل شد. فرمانده حوزه بسیج دانشجویی لرستان از حضور بسیج دانشجویی لرستان در مناطق ز له زده کرمانشاه خبر داد. ولی فقیه در استان سمنان ، بسیج دانشجویی را راهنما و چراغ روشن هدایت در ها توصیف کرد. بسیاری از تشکل های دانشجویی از جمله اتحادیه جامعه ی دانشجویان، اتحادیه انجمن های ی دانشجویان مستقل، بسیج دانشجویی صادق(ع) و شورای هماهنگی بسیج دانشجویی های آزاد تهران آمادگی خود را برای برگزاری مناظره نادران و آشنا اعلام د. با عرض سلام خدمت دوستان عزیز ، در مورخ 1393/9/26 جناب آقای محمد ودود حیدری ریاست محترم سازمان بسیج دانشجویی کشور طی صدور حکمی آقای محمدمحمدی والا به فرماندهی بسیج دانشجویی سازمان نقشه برداری کشور منصوب کرد. لذا قابل ذکر است که بسیج دانشجویی سازمان نقشه یرداری کشور توسط خود جناب آقای محمدمحمدی والا تاسیس شد. از نکات بسیار مهم این است ک. بسیج دانشجویی کشاورزی های کشور به عضویت ایران در اتحادیه بین المللی حفاظت از ارقام جدید گیاهی واکنش نشان داد. حجت ال مطهری در گفتگو با مهر: کتاب "شجره طیبه؛ رهنمودهای ی درباره بسیج" منتشر شد تبریز – خبرگزاری مهر: مدیر مسئول موسسه آوای بینش از انتشار و عرضه کتاب "شجره طیبه؛ رهنمودهای ی درباره بسیج" خبر داد. حجت ال رضا مطهری دوشنبه با اعلام این خبر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: کتاب حاضر، مجموعه پیام ها و سخنرانی های ی درباره بسیج و است که با اقت. بسیج دانشجویی صادق (ع) به مناسبت اعلام نابودی گرو تروریستی در شهرک قدس تهران به توزیع شیرینی و شکلات اقدام کرد. شورای هماهنگی بسیج دانشجویی های آزاد سراسر کشور در نامه ای تشکر آمیز به معظم انقلاب تصریح کرد: این انتصاب ما را مشعوف، شاد و امیدمان را به منزوی شدن باندهای تندرو در آزاد بیشتر کرد. بسیج دانشجویی صادق علیه السلام در نامه ای به رئیس جمهور نسبت به بی توجهی مسئولان به سیل جازموریان انتقاد کرد. مسئول بسیج کارگری عاشورا: فرماندهان بسیج کارگری، فرماندهان جنگ اقتصادی هستند. فرماندهان بسیج کارگری، فرماندهان جنگ اقتصادی هستند مسئول بسیج کارگری عاشورا در حاشیه برگزاری کارگاه توانمندسازی فرماندهان بسیج کارگری شمالغرب کشور، فرماندهان بسیج کارگری را فرماندهان جنگ اقتصادی در کارخانه ها دانست. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج کارگری :ناصر علیزاده با اشاره به برگزاری این کارگاه به صورت دو روزه، گفت: این کارگاه برای آن است که خود مسئولان بسیج کارگری کشور بتوانند به طور مستقیم فرماندهان پایگاه های بسیج کارگری استان های شمالغرب کشور را در خصوص برنامه ها و را ارهای بسط پایگاه های بسیج کارگری در دیگر شهرستان ها غیر از مراکز استان ها توجیه کنند. بسیج، عبارت است از مجموعه ای که در آن، پاکترین انسانها، فداکارترین و آماده به کارترین جوانان کشور، در راه اه عالی این ملت و برای به کمال رساندن و به خوشبختی نائل ِ این کشور، جمع شده اند. بسیج، عبارت است از تشکیلاتی که در آن، افرادِ متفرّق و تنها، به یک مجموعه عظیم و منسجم و به یک گروه آگاه، متعهّد، بصیر و بینای به مسائل کشور و به نیاز ملت، تبدیل می شوند؛ مجموعه ای که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار و خاطرجمع می کند. معنای بسیج، این است. در جمع خواهران بسیج حوزه ی 108 شهرک غرب - با موضوعات «انقل گری» و «انتخابات 96» - 19 بهمن، ساعت 10:30، مسجد حضرت ابالفضل
در جمع برگزیدگان معاونت های بسیج دانشجویی سراسر کشور با موضوع «تکنیک های عملیات روانی در حوزه رسانه و خبر» - 20 بهمن، ساعت 8، سازمان بسیج دانشجویی
در جمع خواهران بسیج نواحی شهرک غرب و سعادت آباد - با موضوعات «انقلاب ی» و «حقوق زن در » - 21 بهمن، ساعت 10 صبح، سالن اجتماعات مسجد جامع اعظم پخش بازی دوستان دو تیم ملی آلمان و دانمارک در ماه رمضان از رسانه ملی با انتقاد شماری از بسیج های دانشجویی های کشور مواجه شده است. بسیج دانشجویی فارغ از هرگونه جناح بندی های ، تنها به اعتلای نظام ی می شد و تعامل خود با همه ت ها را بر همین اساس تنظیم می نماید، عهد اخوت و عداوتی با هیچ مسئول و تی از قبل نداشته و از این به بعد هم نخواهد داشت. لذا همواره با نگاه تیز بین و هوشیارانه، رفتار و گفتار مسئولین را بررسی و در بزنگاه های لازم با نگاه به اه و آرمان های انقلاب، مطالبه گری می نماید. به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی؛بیانیه پایانی نشست سه هزار نفره مسئولان بسیج دانشجویی به نام فرزندان بصیر در میان تکبیر های متوالی و مکرر ان به علامت تایید قرائت شد. متن کامل این بیانیه به شرح ذیل می باشد:
"سید محمدعلی واردی" دانشجوی دانشکده هوافضای صنعتی شریف به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی این معرفی شد. فرمان حضرت (رحمه الله) مبنی بر تشکیل بسیج دانشجو و طلبه امروز یکی از ضروری ترین تشکل ها، بسیج دانشجو و طلبه است. طلاب علوم دینی و دانشجویان ها باید با تمام توان خود در مراکزشان از انقلاب و دفاع کنند، فرزندان ام در این مراکز، پاسدار اصول تغییر ناپذیر "نه شرقی و نه غربی" باشند.
امروز و حوزه از هر محلی بیشتر به اتحاد و یگانگی احتیاج دا. بسیج دانشجویی 7 تهران در بیانیه ای نسبت به پوشش خبری یک کانال وابسته به رژیم صهیونیستی از درخواست صدور مجوز برای ، واکنش نشان دادند. به مناسبت هفته بسیج نشست شهریاری رییس بسیج دانشجویی استان خوزستان با ان ودانشجویان ازاد ی مسجد سلیمان. زمان: 1395/9/2. ساعت 13الی15. مکان : ازاد ی مسجد سلیمان ب انجام امور پایان نامه دانشجویی ، کار آموزی ، کارآفرینی و پروژه و مقاله در چاپ و تکثیر رویال با قیمت مناسب و تحویل فوری قزوین-اسفرورین،بلوار بسیج،جنب کتابخانه عمومی علامه طباطبایی،دفتر فنی چاپ و تکثیر رویال 09124811084 همراه 02835522155 تلف شورای هماهنگی بسیج دانشجویی های آزاد کشور در بیانیه ای ضمن تمجید از اقدامات اعضای هیأت امنای آزاد در خصوص تغییرات مدیریتی در این ، آمادگی خود را برای اصلاح نقاط ضعف آزاد اعلام کرد. مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت: مرکز دانشجویی مبارزه با مفاسد اقتصادی در استان فارس آغاز به کار کرد.