بسیج دانش آموزی شبستر

به نقل از خبرگزاریها در مورد بسیج دانش آموزی شبستر : دادستان شبستر با اشاره به پرونده بعضی شوراها و شهرداران در شبستر گفت: تحقیقات عمده تمام شده و منتظر استعلام از نهاد خاصی هستیم و تا شهریور ماه پرونده منتج به نتیجه خواهد شد. متن سخنرانی شورای دانش آموزی
شعار شورای دانش اموزی
شعر برای تبلیغات شورای دانش آموزی
تبلیغات شورای دانش آموزی دخترانه
سایت شورای دانش آموزی
شعر در مورد شورای دانش آموزی
شعار شورای شهر
انتخابات شورای دانش آموزی ادامه مطلب مسؤول سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان گفت: در حال حاضر در کل استان اصفهان حدود 420 هزار نفر در سازمان بسیج دانش آموزی عضویت دارند. امروز مسئولین اتاق اصناف و بسیج اصناف شهرستان شبستر به مناسبت روز صنعت و معدن با حضور در اداره صنعت ، معدن و تجارت شبستر با رییس و کارمندان این اداره دیدار کرده و ضمن تبریک گویی روز صنعت و معدن در مورد مسائل اصناف شهرستان بحث و گفتگو د.در این دیدار حاج حافظ جمالدوست فرمانده بسیج اصناف شبستر ضمن تبریک گفتن به آقای پورابراهیم رییس این اداره از زحمات این اداره تقدیر و تشکر کرد. 920411.jpg معاون علمی بسیج دانش آموزی از اجرای طرح مهارت آموزی با اولویت مدارس شبانه روزی خبر داد. معاونت فرهنگی بسیج دانش آموزی گفت: نشست های روشنگری با موضوع فرمایشات ی پیرامون استکبار ستیزی از برنامه های بسیج دانش آموزی است. بسمه تعالی 8 آبان سالگرد شهادت محمد حسین فهمیده است. به همین مناسبت امروز به عنوان روز بسیج دانش آموزی نامیده شده است . بسیج دانش آموزی نهادی است برای تحقق منویات بنیانگذار ایران مبنی بر تشکیل بیست میلیونی . این نهاد ، در جهت زنده نگهداشتن شه و همچنین ترویج روح ایثارگری آنان در میان دانش آموزان تلاش می کند. بیانیه بسیج دانش آموزی روز در مصلای شهر مهر ، بین الصلاتین توسط دانش آموز جناب آقای حسین خاموشی قرائت گردید . زنگ ایثار و شهادت به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی در دبیرستان شاهد اعظم (ص) زنجان نواخته شد. فرمانده انتظامی شهرستان شبستر از دستگیری ان حرفه ای منازل و کشف اقلام سرقتی خبر داد.
ثبت نام مدارس نمونه تی شبستر برای ورود به دبیرستان های دوره اول ( هفتم ) و دبیرستان های دوره دوم ( دهم ) هر ساله توسط آموزش پرورش برگزار می شود . ثبت نام نمونه تی ششم ابت 96 برای ورود دانش آموزان ششم دبستان به پایه هفتم در مدارس شبستر و ثبت نام نمونه تی نهم به دهم 96 برای ورود دانش آموزان نهم به پایه ده. در سال های اخیر با توجه به کم آبی و خش الی منطقه شبستر، عملا کشاورزی منطقه پیشرفت محسوسی نداشته است. از طرفی با توجه به رکود کلی حاکم بر اقتصاد دنیا، کشور و شهرستان شبستر، درصد بالایی از کارگاهها تعطیل هستند و یا با کمتر از ظرفیت کامل خود به تولید ادامه می دهند. صاحب نظران اعتقاد دارند در وضعیت کنونی شهرستان شبستر، صنعت توریزم میتوا. فرمانده انتظامی شهرستان شبستر از کشف 12 تن بادام قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال خبر داد. ویزیت پرشکی دانش آموزان بمناسبت روز دانش آموز در دیر برگزارشد به گزارش خبرنگاری پانا –به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و روز دانش آموز ، برنامه ویزیت رایگان دانش آموزان در آموزشگاه دخترانه دیر برگزار شد . رئیس سازمان دانش آموزی شهرستان دیر در این برنامه گفت : این برنامه با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان و بسیج دانش آموزی شهید فه. رئیس سازمان بسیج دانش آموزی عاشورا گفت: همزمان با آغاز تعطیلات تابستانی 8 هزار دانش آموز در اردوهای طرح هجرت دانش آموزی مشارکت می کنند. بمناسبت گرامیداشت هفته معلم در مراسمی از فعالان طرح صالحین و جمعی از فرماندهان واحدهای بسیج دانش آموزی مهابادتجلیل شد. بسمه تعالی بنابگزارش روابط عمومی بسیج اصناف شبستر : برادر بختیاری شب نوزدهم رمضان با حضور حضرت آیت الله مجتهد شبستری ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی در زادگاه خود شهرستان شبستر به این شب پر فیض معنویت خاص بخشید .
ایت الله مجتهد شبستری همزمان با شب نوزدهم ماه مبارک رمضان خانه فرهنگی مذهبی مسجد حسین (ع) و مسجد نوسازی شده آقا که خودش یک مسجد قدیمی در محل بازار شبستر میباشد افتتاح د و باحضور در تپه نورا ی شبستر یاد وخاطره ی گمنام را گرامی داشتند و با صرف افطاری در مسجد نوسازی شده ( آقا ) مغرب و عشا را در این مسجد برگزار نمودند و با حضور خود در این مسجد یاد و خاطره چهل سال پیش را که همیشه با حضور ایت الله مجتهد شبستری و شبهای قدر در ماه مبارک رمضان بر پا می شد در بین مردم فهیم واصناف ولایت مدار زنده شد حضور حضرت ایت الله مجتهد شبستری در این شهرستان با هماهنگی محترم و فرمانده توانا و زحمت کش بسیج اصناف شبستر برادر حاج حافظ جمالدوست انجام گرفته بود که به میمنت این حضور معنوی در این شهر بسیج و اتاق اصناف شبستر افطاری این شب پر فیض را مهیا کرده و با بهترین وجه از روزه داران حاضر در مسجد پذیرایی د.

بقیه ع ها ی حضور و دیدار مردمی در ادامه مطلب با تشکر روابط عمومی بسیج اصناف شبستر بختیاری زنگ هفته بسیج دانش آموزی صبح امروز همزمان با سراسر کشور در مدرسه قرآنی فدک آبادان به صدا در آمد. حضور دبیر شورای ی و مسئول روابط عمومی
شهرداری شبستر در دبیرخانه شورای زکات شهرداری شبستر با حضور ستاری علیشاهی در دبیرخانه شورای زکات را ارهای فرهنگ سازی زکات با استفاده از ظرفیت شهرداری شبستر بررسی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شبستر از کشف 4 هزار و 200 عدد انواع مواد محترقه به ارزش 70 میلیون ریال خبر داد. مسابقات علمی بسیج دانش آموزی همزمان با سرارسر کشور در استان آغاز شد . تمامی دانش آموزان علاقه مند به رباتیک می توانند جهت ثبت نام دوره ها و آمادگی برای مسابقات کشوری به یکی از مراکز زیر مراجعه نمایند : 1- آموزشگاه نخبگان : شبستر، خیابان گلشنراز، نرسیده به بانک مسکن، طبقه دوم فرش فروشی روزبه 2- مهد کودک دارا و سارا کارشناس تغذیه مرکزبهداشت استان گفت: همایش بسیج ملی تغذیه دانش آموزی با هدف تغییر در تغذیه ک ن برای جلوگیری از چاقی ، در مدارس کلاله برگزار شد. به گزارش خبرنگار بسیج دانش آموزی نشستی در دبیرستان معلم مرودشت با موضوع سواد رسانه ای با حضور مسئول بسیج دانش آموزی استان و رئیس مجمع شورای همفکری استان فارس و فرماندهی محترم بسیج دانش آموزی مرودشت در دبیرستان برگزار گردید. ادامه مطلب محکومیت عاملین کشتار بی‌رحمانه 3 گرگ و 7 روباه در شبستر • گمنام کربلا     محکومیت عاملین کشتار بی‌رحمانه 3 گرگ و 7 روباه در شبستر • گمنام کربلا عاملین شکار غیرمجاز و سلاخی بی‌رحمانه سه گرگ، هفت روباه و یک عقاب طلایی در شبستر و تهران شناسایی و در شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری شبستر به حبس محکوم شدند. گمنام کربلا:عاملین شکار غیر. 18 هزار بچه ماهی گرم در است های ذخیره آب کشاورزی شهرستان شبستر رهاسازی شد. مجمع همفکری آینده سازان بسیج دانش آموزی استان قزوین با حضور دانش آموزان نخبه برگزار شد. مسابقات دانش آموزی قهرمانی جهان به میزبانی شهر ترابوزان ترکیه و با حضور22 تیم از سراسر جهان برگزار گردید .

در این دوره از مسابقات تیم ملی هندبال دانش آموزی کشورمان با تیم های آلمان، ارمنستان، بلژیک و اسلونی در گروه d قرار گرفت که در پایان تیم کشورمان با ش ت در برابر تیم های آلمان، اسلوونی و بلژیک و پیروزی در برابر تیم ارمنستان. مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل گفت: طرح ملی یاوران ولایت بسیج دانش آموزی مرداد ماه امسال همزمان با سراسر کشور در اردبیل برگزار می شود و هم اکنون تمامی تمهیدات لازم در این زمینه شیده شده… قهرمانی تیم فوتبال پاس شبستر در مسابقات لیگ برتر امید شهرستان

5 به گزارش هیئت فوتبال شبستر ، تیم فوتبال پاس شبستر قهرمان سومین دوره از مسابقات لیگ امید شهرستان گرامیداشت هفته بسیج شد مسابقات لیگ امید شهرستان با شرکت 6 تیم و با انجام 15 بازی بصورت دوره ای با قهرمانی پاس شبستر و نایب قهرمانی وحدت شبستر و مقام سومی تیم سیس در ورزشگاه تختی شبست ایان یافت در این مسابقات تیمهای اولدز دیزج خلیل- امید دیزه لر - وحدت وایقان- امید سیس- وحدت شبستر- پاس شبستر حضور داشتند بهترین گ ن این مسابقات علی حسین زاده از تیم پاس شبستر و بهترین بازیکن با اخلاق مسابقات علی عمویی از تیم پاس شبستر و بهترین بازیکن مسابقات لیگ امید شهرستان مجید ملایی از تیم وحدت شبستر و پدیده این دور از مسابقات ستارزاده با 15 سال سن انتخاب گردید. *** لینک اصلی خبر : http://www.shabestarfb.ir/news.aspx?newsid=6737 *** در محل شرکت سیمان صوفیان: جلسه هم شی مسئول سازمان بسیج کارگری استان با مسئولان اداره کار شبستر برگزار گردید. به گزارش خبرنگار فرهنگی بسیج کارگری عاشورا ، جلسه مشترک مسئول سازمان بسیج کارگری استان، مسئولان اداره کار شهرستان شبستر، رئیس کانون هماهنگی شوراهای ی کار استان و انجمن ی جهت هم افزایی هرچه بیشتر در شرکت سیمان صوفیان برگزار گردید. img_8252 به گزارش بسیج دانش آموزی فارس؛ آ ین شماره لقمه خواندنی ویژه تابلوهای بسیج دانش آموزی در مرکز تولید محتوا تهیه و منتشر شد.
بیست و دومین شماره لقمه های خواندنی که بر گرفته از نامه حسن رحیم پور ازغدی به ان انتخاب شده است متناسب با فصل امتحانات دانش آموزان می باشد.
فاطمه سادات آگنج مسئول مرکز تولید محتوای بسیج دانش آموزی فارس با اعلام این خبر از اعلام آمادگی مرکز برای دریافت پیشنهادات و نظرات همه دانش آموزان و صاحب نظران برای غنا بخشی به مرکز در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت مرکز و در قسمت پیشنهادات مطالب خود را ارسال نمایند. آدرس سایت : bdfars.ir http://www.uplooder.net/ امروز مسابقات علمی بسیج دانش آموزی کشوری در مهاباد برگزار شد. از آنجا که دانش‏آموز شهید و رزمنده ، محمدحسین فهمیده، با ایمان و بینش عمیق واستوار در جنگ با دشمن، پیش قدم شد و با نیل به شهادت، درس شجاعت، فداکاری و مقاومت را به همه ان و امت حزب اللَّه آموخت، بزرگوار از این نوجوان دوازده ساله، به عنوان یاد فرمودند. روز نوجوان و روز بسیج دانش آموزیبدین گونه، نام و یاد او، منشأ حماسه‏ های بزرگ شده و تحول عظیمی در شیوه ‏های دفاع مقدس و نبرد رزمندگان ایجاد کرد و راه پیروزی و سرافرازی را یکی پس از دیگری هموار ساخت. امروزه، شهید فهمیده، بحق الگوی شایسته‏ای برای دانش ‏آموزان و جوانان و نوجوانان کشور می‏باشد و یادآوری این حماسه می‏تواند، یادآور دوران دفاع مقدس و ارزش‏های والای آن زمان باشد. معظم انقلاب در این زمینه فرموده ‏اند: "زنده نگهداشتن یاد حادثه شهادت دانش‏ آموز ، شهید فهمیده، از اص ‏های دفاع مقدس می‏باشد." از این رو، هشتم آبان، سالروز شهادت این فرزند انقلاب، به عنوان روز نوجوان وجوان و بسیج دانش‏ آموزی نام گرفته است تا ضمن یادآوری حماسه این قهرمان کوچک، به عنوان سرمشقی مناسب به همسالانش مطرح شود و راهش ادامه یابد. طرح هجرت ۳ حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید محلاتی ناحیه دو شهرکرد پایان یافت. رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان آذربایجان شرقی از سانحه رانندگی خونین در محور شبستر - تسوج با 5 کشته و زخمی خبر داد. تیم فوتبال دانش آموزی هرمزگان به عنوان کشورمان در مسابقات جهانی دانش آموزی isf در جمهوری چک که از 31اردیبهشت تا 10 داد برگزار می شود، حضور خواهد یافت. رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت:شهرستان شبستر به دلیل همجواری با تبریز دومین شهر صنعتی استان به شمار می رود شهروند نوشت: پس از داغ انگشتان دانش آموزی در کهگیلویه و بویراحمد، تنبیه دانش آموزی تا آستانه ن نایی در سیستان وبلوچستان و تصاویری از رد کابل بر روی بدن ٦ دانش آموز قائنی در استان اسان جنوبی و... این بار تصویری از یک دانش آموز در شهر دورافتاده رودبار از استان کرمان که مدادی در زیر پوست سر او رفته، حس دلسوزی و اعتراض بسیاری از مردم را ب.
برگزاری جلسه معرفی پایگاه علمی به همت بسیج دانش آموزی شهرستان سنقر با حضور فرمانده ناحیه ،مدیریت آموزش و پرورش شهرستان،فرمانده بسیج دانش آموزی ،مسئول و اعضای شورای پایگاه ،فرهنگیان و دانش آموزان در روز مورخ 17/12/95 راس ساعت 10 صبح در محل کانون پرورش فکری ک ن شهرستان ...
ادامه مطلب... افزون بر ۸۰ هزار دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی کهگیلویه و بویراحمد عضو بسیج دانش آموزی هستند. در هفته بسیج دانش آموزی با شعار دانش آموز انقل ، مدرسه انقل ۲۲ برنامه در استان همدان برگزار می شود. فرمانده انتظامی شهرستان شبستر از توقیف محموله قاچاق لوازم خانگی به ارزش 10 میلیارد ریال خبر داد. قائم مقام سازمان دانش آموزی، آ ین وضعیت و شرایط شبکه شاد دانش آموزی را تشریح کرد. قائم مقام سازمان دانش آموزی آ ین وضعیت حادثه دیدگان اردوی دانش آموزی استان هرمزگان را تشریح کرد. وزارت آموزش و پرورش طی اطلاعیه ای از تدوین بازنگری شیوه نامه برگزاری اردو و بازدید دانش آموزی و تعلیق اعزام گروه های دانش آموزی تا اطلاع ثانوی خبر داد. درنشست شورای اداری شهرستان شبستر توسط دبیر جشنواره دریاچه ارومیه ارکان و اه جشنواره مطرح و به پرسشها پاسخ داده شد در این نشست که به درخواست کمیته مردم نهاد ستاد استانی احیای دریاچه ارومیه برگزار شد نمایندگان جوامع محلی کشاورزان فرمانداران شهرداران شوراهای شهر و روستا و جمعی از علاقمندان و دوستداران. دریاچه ارومیه حضور داشتند نشست شبستر رییس هیات ورزش دانش آموزی استان خوزستان از شناخت تیم های برتر رقابت های بسکتبال دانش آموزی استان خبر داد. به گزارش خبر نگار بسیج دانش آموزی در مرودشت ، مسئولان مرودشت در مصلی به ویژه اسکندر دانشمندی فرمانده لشکر عملیاتی همیشه پیروز 19 فجر به کمپین"ما یار انقل م" بسیج دانش آموزی دبیرستان معلم پیوستند. ادامه مطلب غیب پرور در پیامی درگذشت مادر مسئول سازمان بسیج دانش آموزی را تسلیت گفت.