بسیج سیمان نهاوند

به نقل از خبرگزاریها در مورد بسیج سیمان نهاوند : فرماندار نهاوند گفت: انبار شرکت کشت و صنعت خزل نگین نهاوند در آتش سوخت/ شدت آتش سوزی به حدی است که از چند شهر استان درخواست کمک شده است. مدیر جهاد کشاورزی نهاوند گفت: شهرستان نهاوند به لحاظ تنوع گیاهان زراعی و انواع درختان میوه که مورد استفاده زنبورعسل است یکی از مناطق مستعد زنبورداری و تولید عسل است. شهردار نهاوند گفت: نخستین پارک بانوان نهاوند با پیش بینی اعتبار 10 میلیارد ریال در نهاوند احداث می شود. به اطلاع کاربران عزیز می رساند درصورتیکه مایل به ید سیمان صادراتی هستید به اطلاع می رساند مکان تامین و فروش سیمان کارخانجات: نهاوند هگمتان بهبهان خوزستان لامرد در تناژ بالابصورت درب کارخانه، تحویل در بازارچه های مرزی و تحویل در عراق وجود دارد. جهت ید و اطلاع از قیمت سیمان لطفا با ما تماس بگیرید. فرمانده نیروی انتظامی نهاوند گفت: در راستای برخورد با پدیده قاچاق با تلاش مأموران تعداد 370 رأس دام قاچاق در نهاوند کشف شد. مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری نهاوند گفت: برای نخستین بار در کشور بیش از 40 هزار هسته بادام به همراه چند تن موسیر در کوهستان های نهاوند کشت شد. فرمانده نیروی انتظامی نهاوند گفت: براثر درگیری طایفه ای در روستای «توانه» نهاوند یک نفر کشته و ۳ نفر زخمی شدند. فرمانده انتظامی نهاوند گفت: براثر درگیری طایفه ای در روستای توانه نهاوند یک نفر کشته و ۳ نفر نیز زخمی شدند. مدیر جهاد کشاورزی نهاوند گفت: سال گذشته 52هزارتن انواع سیب درختی از باغ های مثمر نهاوند برداشت شد. مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نهاوند گفت: ۱۷۰۰ تن آفتابگردان روغنی از ۷۰۰ تار از مزارع نهاوند برداشت شد. فرمانده انتظامی نهاوند گفت: نخستین یادواره ی نیروی انتظامی شهرستان نهاوند بهمن ماه سال ودر آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ی در نهاوند برگزار می شود. برداشت های بی رویه از سفره های آب زیرزمینی توسط بخش کشاورزی سبب شده است طی 20 سال، سطح آب های زیرزمینی شهرستان نهاوند 13.7 متر کاهش پیدا کند که ادامه این روند یک تهدید جدی برای نهاوند محسوب می شود. نهاوند شهری است در غرب ایران و در استان همدان قرار گرفته است. نهاوند به پشتوانه تاریخ کهن و قدمت دیرینه، طبیعت زیبا و دلنشین و چشمه سارهای جوشان و وشان به یکی از ای مورد توجه گردشگران و طبیعت گردان مبدل شده است. تصاویر زیر توسط مجتبی علیمرادیان ثبت شده است. به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان نهاوند، در این همایش که به همّت گروه ورزش کارخانه سیمان نهاوند و با هدف ترویج ورزش همگانی و توجه بیشتر به مقوله ی تندرستی و سلامت جسمانی کارکنان صورت گرفت، شرکت کنندگان فاصله ی ۴ کیلومتری جاده ی اختصاصی کارخانه تا ساختمان اداری شرکت را در یک هوای پائیزی و در زیر بارش ملایم باران طی د. در پایان این مراسم، حسین خسروانی مدیر کارخانه شرکت سیمان نهاوند ضمن تقدیر از شرکت کنندگان در این همایش، ورزش را عامل سلامتی و بازدارنده از کژی ها و عادات ناسالم ذکر کرد. پذیرایی و اهداء جوایز به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان از دیگر برنامه های این برنامه ی ورزشی بود.
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد ی نهاوند با اشاره به فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر از اجرای بیش از۲۰۰ برنامه فرهنگی و هنری شاخص در شهرستان نهاوند خبر داد. مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند گفت: در نزاع دسته جمعی در شهر نهاوند پسر جوانی به قتل رسید و تعداد 9 نفر دیگر دچار مجروحیت شدند. مدیر جهاد کشاورزی نهاوند گفت: برداشت ۱۰۰۰ تن انواع آلبالو و گیلاس از ۱۶۰ تارباغ های نهاوند آغاز و روانه بازار در شهرستان و استان های هم جوار شد. نهاوند – ایرنا – نهاوند گفت: حمله یک طرفه به بدون مجوز و نظر شورای امنیت صورت گرفت که این توهینی آشکار به این نهاد بین المللی است. رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: با توجه به اینکه مقرر شده بود بیمارستان 185 تختخو نهاوند در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد اما متأسفانه پیمانکار هنوز به لحاظ فیزیکی بیمارستان را به علوم… رئیس جهاد کشاورزی شهرستان نهاوند گفت: ۱۱ واحد صنایع تبدیلی غیرفعال در نهاوند وجود دارد که عمده مشکلات صنایع تبدیلی در نهاوند کمبود سرمایه در گردش و موقعات بانکی است. فرمانده انتظامی نهاوند گفت: دو ضارب اصلی درگیری پنجشنبه شب هفته گذشته در نهاوند دستگیر شدند. همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس کارکنان شرکت سیمان نهاوند با حضور در محل آرامگاه ی گمنام شهر نهاوند با آرمان های ی هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق د.

به گزارش روابط عمومی، در دومین روز از هفته دفاع مقدس، کارکنان شرکت سیمان نهاوند با حضور در محل یادمان ی گمنام شهرستان نهاوند ضمن غبار روبی و عطر افشانی مرقد ی والامقام و نثار گل، با آرمان های بلند آنان میثاق دوباره بستند.

گفتنی است در ابتدای این مراسم، حجت ال و المسلمین مولوی جماعت شرکت سیمان نهاوند ضمن برشمردن گوشه هایی از ایثار و از خود گذشتگی ی هشت سال دفاع مقدس، امنیت امروز جامعه را مرهون فداکاری دانست و گفت: برخی افراد در هیچ شرایطی حاضر به بذل ذره ای از مال خود نیستند چه رسد به بذل جان، اما با نثار خون خود، امنیت و سربلندی را برای این کشور و مردم به ارمغان آوردند حتی اگر به قیمت گمنام ماندن خودشان باشد.

بنا بر این گزارش، همچنین قرائت دعای پر فیض زیارت عاشورا و نوحه سرایی در رسای سرور و سالار شهیدان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

نهاوند – ایرنا – در پنجمین روز از هفته ت با حضور معاون عمرانی استانداری همدان 2 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 10میلیارد و 700 میلیون ریال عصر دوشنبه در شهرستان نهاوند بهره برداری شد. دانش آموزان هنرستان شهید مطهری نهاوند در اقدامی جالب و ارزشمند به همراه معلم های خود4000 درب بطری نوشابه را جهت تحویل به کمپین ید ویلچر برای معلولین شهرستان نهاوند انجام دادند. رئیس امور آب نهاوند گفت: در نهاوند یک هزار و 100 حلقه چاه آب مجاز وجود دارد که تا کنون 275 کنتور هوشمند بر روی این چاه ها نصب شده است. فرماندار نهاوند گفت: 2 میلیارد تومان اعتبار برای ساماندهی گ ارهای نهاوند اختصاص یافت و ساخت المان ی نهاوند تخصیص یافت. فرمانده نهاوند گفت: اردوهای جهادی دانشجویی امسال در 4 روستای ازنهری، چناری، ولی سیراب و بالاجوب نهاوند در عرصه های مختلف فرهنگی، عمرانی و آموزشی برگزار می شود. فرماندار نهاوند گفت: با مشارکت بخش خصوصی نخستین نیروگاه خورشیدی تولید برق در نهاوند احداث می شود. رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نهاوند از صادرات م نهاوند به کشورهای ترکیه و ارمنستان خبر داد و گفت: استقرار صنایع جانبی در کنار کارخانه تولید م از جمله ماالشعیر سبب اشتغا ایی برای بیش از 400 نفر می شود. رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: تجهیز بیمارستان 174 تختخو نهاوند آغاز شده است و طی هفته های آینده این بیمارستان افتتاح می شود. از ستاد اقامه شرکت سیمان نهاوند در هشتمین گردهمایی دبیران اقامه واحدهای تابعه بنیاد مستضعفان انقلاب ی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان نهاوند، در این همایش یک روزه که امروز در محل سالن اجتماعات هتل توریست توس مشهد مقدس برگزار شد، گزارشی از عملکرد واحدهای تحت پوشش بنیاد در سال ۹۴ و همچنین برنامه های مورد نظر این ستاد در شش ماهه ی آتی سال ۹۵ توسط آقای وجدانی دبیر ستاد اقامه بنیاد ارائه شد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم ضمن اشاره به فعالیت های رو به رشد برخی واحدها، از ستاد اقامه شرکت سیمان نهاوند نیز طی لوح یادبودی تقدیر شد.

در بخشی از متن لوح اه آمده است:
برادر ارجمند جناب آقای اکبری؛ مدیرعامل محترم شرکت سیمان نهاوند.
احتراما بر اساس ارزی ستاد از فعالیت های مربوط به ترویج و توسعه فرهنگ اقامه ، آن واحد در اجرای برنامه ابلاغی سال ۱۳۹۴ با ب نمره ارزی ۹۰ (از سقف ۱۰۰ نمره) جزء واحدهای برتر بنیاد قرار گرفته است.

مدیر ورزش و جوانان نهاوند گفت: بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر در نهاوند برگزار می شود. رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند گفت: رقابت های بو قهرمانی کشور در رده سنی نوجوانان انتخ تیم ملی در شهرستان نهاوند برگزار می شود. رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نهاوند گفت: 2 تار از اراضی ملی در شهرستان نهاوند رفع تصرف شدند. نهاوند – ایرنا – فرماندار نهاوند گفت: خدماتی گسترده ای که توسط ت تدبیر در چند سال اخیر صورت گرفته از افتخارات نظام ی و نشان دهنده کارآمد بودن نظام ی است اما برخی به دنبال نادیده گرفتن آن هستند… فرماندار نهاوند گفت: کارخانه تولید قند در نهاوند احداث می شود که با احداث این کارخانه برای بیش از دو هزار نفر اشتغال زایی می شود. رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد 2 دستگاه خودروی سواری در جاده نهاوند 4تن جان خود را از دست دادند. مدیر جهاد کشاورزی نهاوند اظهار داشت: متقاضیان تولید گوشت ن و شترمرغ برای اخذ مجوز های لازم و احداث واحد های تولیدی می توانند به اداره جهاد کشاورزی شهرستان نهاوند مراجعه کنند. فرماندار شهرستان نهاوند گفت: نهاوند قطب اصلی و یکی از بزرگترین مراکز دامپروری و کشاورزی استان همدان محسوب می شود. رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: امسال در یادواره ی ورزشکار و فوتبالیست بیش از 4 هزار نفر در جام نوروزی مسابقات فوتبال روستاها و بخش های نهاوند شرکت د. فرمانده نهاوند گفت: مرحله نخست طرح محله پاک با اعتبار 50 میلیون تومانی با کمک نیروی انتظامی و توزیع 278 یاری برگ به بیماران ترک اعتیاد در دو محله شهری و روستایی در نهاوند آغاز شد. فرمانده انتظامی نهاوند گفت: براثر درگیری طایفه ای در روستای «توانه» از توابع برزول و بخش زرین دشت نهاوند یک نفر کشته و ۳ نفر نیز به شدت مجروح شدند. رئیس دانشکده فنی حاج حشمت شهبازی نهاوند گفت:براساس ارزی ها ی انجام گرفته ازاقدامات عملکرد ادارات ونهادهای تی در اجرای طرح صیانت ازحریم امنیت عمومی وحقوق شهروندی درسال 1394،دانشکده فنی نهاوند رتبه نخست رادربین ها موسسات آموزش عالی ب کرد. ادامه مطلب مراسم اختتامیه اولین مسابقه نقاشی گرامیداشت هفته بسیج با موضوع امر به معروف و نهی از منکر، حجاب و و در نهاوند برگزار شد. مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نهاوند از بهره برداری یک واحد400 راسی داری در روستای گنبد نهاوند خبر داد. مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: با افتتاح بیمارستان 185 تختخو نهاوند 15 فرصت جدید شغلی در این شهرستان ایجاد می شود. رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی نهاوند گفت: از ابتدای سال 95 تا کنون 231 مجوز مشاغل خانگی در نهاوند صادر شده است و 140 مجوز مشاغل خانگی در شرف اخذ تسهیلات بانکی هستند. رئیس شرکت گاز نهاوند از قطع موقت گاز ۲۷ روستای نهاوند به علت تعمیرات اضطراری خبر داد. رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نهاوند گفت: با توجه به جایگاه فرهنگی و اجتماعی و نقش مهم صنایع دستی در ایجاد اشتغال خانه صنایع دستی در نهاوند راه اندازی شد. مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند از مسمومیت مادر و فرزندش با گاز مونوا یدکربن در نهاوند خبر داد.