بفرمایید تو

به نقل از خبرگزاریها در مورد بفرمایید تو : بفرمایید تور دور اروپا!
آژانس مسافرتی زاگرس شرایط ویژه و قیمت منحصر به فردی را برای تور دور اروپا ارائه کرده تا عشاق سفر به کشورهای اروپایی به رویای خود برسند! شبکه اصفهان یه برنامه ساخته به اسم "نفرمایید شام" ...

هرشب ساعت 10 نشون میده. 4تا شرکت کننده داره، محل سگ به هم نمیذارن و تنهایی میرن شام میخورن !!!

شبکه لرستان برنامه درست کرده به اسم "بفرمایید شام"...

4تا شرکت کننده داره که واسه ناهار میرن خونه همدیگه. آ سر، کُشتی میگیرن برنده مشخص میشه !!

شبکه استانی کرمان یه ب. با تشکر از بازدید کنندگان محترم وب لاگ... جهت گسترش دادن همکاری لطفا وب لاگ بنده را به دوستان و متخصصین دیگه معرفی بنمایدو جهت بهتر شدن خدمات نظرات و پیشنهادات خود را مطرح بفرمایید... جهت اعتماد سازی و ارسال پروژه رزومه علمی بنده را بررسی بفرمایید... با تشکر از شما http://www.parsgig.com/f/vmhpr دارم شاخ در میارم امروز 7:15 دقیقه رسیدم بانک چون درش نیمه باز بود رفتم داخل . اقای رییس بانک گفت خیلی خوش اومدین (من نفر اول بودم انگار) ولی چون هنوز 15 دقیقه مونده تا ساعت کاری بفرمایید بنشینید . منم گفتم نه خیلی ممنون بیرون منتظر میشم ایشون گفتند نه بفرمایید مجله هست مطالعه کنید 5 دقیقه بعد اومد گفت کارتون چیه گفتم میخوام مقداری پول منتقل کنم گفت خب من خودم انجام میدم . موقعی که کارم رو انجام میداد ازش تشکر و گفتم مکرتون خیلی پسندیده است . ایشونم گفتند من درست نمیبینم مشتری پشت در منتظر بشه و این رو تحقیر میدونم . گفتم این طرز نگاه شما به ندرت دیده میشه و کارتون خیلی شایسته است.گفت : این میزها مال امروزه و فردا رو ی خبر نداره. فقط یه یاد نیک باقی میمونه پی نوشت: واقعا از اینکه دیدم هنوزم افرادی هستند که به اصول اخلاقی پایبندند و اینطور به مردم احترام میگذارن امیدوار شدم. انشالله این افراد موفق تر بشن و در موقعیتهای بهتری با همین روش خدمت کنن.
ویژه نامه فاطمیه
یک کلیک بفرمایید
دوکلیک بفرمایید

س لیک بفرمایید

چهار کلیک بفرمایید

پنجکلیک بفرمایید

ششکلیک بفرمایید

هفتکلیک بفرمایید

هشتکلیک بفرمایید

  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: طرح 'بفرمایید دوچرخه' در هفته نکوداشت اصفهان مورد استقبال 70 درصدی فروشگاه های عرضه دوچرخه قرار گرفت. با تشکر از بازدید کنندگان محترم وب لاگ... جهت گسترش دادن همکاری لطفا وب لاگ بنده را به دوستان و متخصصین دیگه معرفی بنمایدو جهت بهتر شدن خدمات نظرات و پیشنهادات خود را مطرح بفرمایید... جهت اعتماد سازی و ارسال پروژه رزومه علمی بنده را بررسی بفرمایید... با تشکر از شما http://www.parsgig.com/f/iqna9 شبکه اصفهان یه برنامه ساخته به اسم "نفرمایید شام" ... هرشب ساعت 10 نشون میده. 4تا شرکت کننده داره، محل سگ به هم نمیذارن و تنهایی میرن شام میخورن !!! شبکه لرستان برنامه درست کرده به اسم "بفرمایید شام"... 4تا شرکت کننده داره که واسه ناهار میرن خونه همدیگه. آ سر، کُشتی میگیرن برنده مشخص میشه !! شبکه استانی کرمان یه برنامه داره هرشب ساعت 10 به اسم "بفرمایید دود" ... 4تا شرکت کننده میرن یه جا پاتوق می کنن، دود میگیرن، بعد به هم نمره میدن !!! شبکه قزوین هرشب ساعت 10 یه برنامه نشون میده به نام "بفرمایید ..." ... 4تا شرکت کننده میرن تو خونه، دیگه چیزی نشون نمیده. بعد میان بیرون به هم نمره میدن !!! نایت اسکین ب خدمت همه عزیزان تصمیم دارم که با شروع ماه مبارک رمضان وبلاگ را دوباره راه اندازی کنم از همه عزیزان خواهش دارم که بانظرات خود این بنده حقیر را راهنمایی بفرمایید د ست های وبلاگ جدید فقط به مسایل دینی نمی پردازم وسعی من برآن است که از همه موضوعات استفاده کنم مارا همراهی بفرمایید جزاکم الله خیر ب یک مدتی که نمیدانم کوتاه است یا به درازا میکشد از خدمت دوستان مرخص میشوم .... امیدوارم که این حقیر را حلال بفرمایید. باتشکر .........محب فاطمه سلام به طرفداران روستای هفت چشمه: اول از همه لطفا بفرمایید گل : fruit_9_20091106_1834349177.jpg تصویری که مشاهده میکنید گل شاه میوه است خیلی خوش مزه و آبدار و پر خاصیت.... قیمتش امسال از 5000 تومان تا 2500 در نوسان بود. خدا رو به خاطر این همه نعمت "شکر " و به خاطر پرباری و درامدش "الله برکت" رسانه خبری امنیت اطلاعات : این توصیه ها تا حد زیادی رها را ناامید می کند و باعث می شود تا خون شان توی شیشه شود! باور بفرمایید شاید این را ارها مناسب ترین راه برای حفظ حریم خصوصی تان از دسترس ان اطلاعات باشد. از قدیم گفته اند فضای مجازی ات را سفت بگیر ولی ر همسایه ات را نکن! تا کنون اسلاید های مربوط به فصل های اول تا پنجم کتاب هشتم و فصل های اول تا هشتم کتاب هفتم بصورت رایگان در سایت www.riazi7.ir جهت و استفاده همکاران قرار داده شده است. همکاران لطفا نظر خود را درباره استفاده از این اسلایدها در کلاس درس بفرمایید. کدام یک از افراد زیر در مداحی توانایی بیشتری دارند ...؟ 1) اله کرم مهدویان 2)کرامت قنبری 3)رضا احمدی 4)محمد ملاحان 5)جابر شعبانی 6)جاوید مهدویان در قسمت نظرات رای خود را ثبت بفرمایید ... سلام به همه شما خوبان خسته !!!خدا قوت ...این شیرینی با عطر هل یک شیرینی سنتی قزوین است که طعم بی نظیزی داره و در عین حال خیلی شیرین نیست ..توصیه می کنم برای عید امسال درست بفرمایید .پشیمان نمی شوید ... ..........آدرس من در اینستاگرام: liliangol54.............. افشاگری شرکت کننده برنامه بفرمایید شام شبکه از این برنامه
  اقدامات غیر اخلاقی شبکه های ای از جمله شبکه های فارسی زبان روز به روز بیشتر شده و این بار شاهد اقدامات غیر اخلاقی مدیران برنامه بفرمایید شام در شبکه هستیم. ی از اظهارات شرکت کننده برنامه بفرمایید شام شبکه ای از این برنامه را مشاهده می کنید. http://www.yjc.ir/fa/news/6376776/%d8%a7%  به این که یک در دوره نمایندگی، درس هم بخواند و ارشد و ا بگیرد، چگونه ممکن است، کار ندارم؛ افزایش حقوقش هم نوش جانش!
اما چرا مسئولان سایتش، از درج نام آزاد به عنوان صادر کننده مدرک ایشان، هم  ارشد و هم ی، ننگشان آمده است؟!
قبلاً فکر می کردیم که غفلت شده، اما پس از شکایت و تبرئه افشاکنندگان این دروغ، معلوم می شود که عمداً چنین کار. خب تابستونم ما ازلحظه ی پایان امتحان ا مون شروع شد با دوستان داشتیم می اومدیم وگذر از این غم مصیبت بارو به سلامتی شکر میکردیم ((به هر حال امتحانات شتری که در خونه هر می خوابه)) در یه خونه رو زدم اومدم فرار کنم یه اشنا ردشد اینم وقت گیر اورد واسه سلام علیک خلاصه رفت تا اومدم در رم صاحب خونه در باز کرد گفت بفرمایید من دیدم اوضاع بد جور اب. مستندات تکمیلی یا افزوده، شامل شکلها، ج ها و نمودارهای مورد بحث و استناد در کارگاهها و دوره های آموزشی بهبود مناقصات و معاملات تی (بخش عمومی) را می توانید از یادداشت به تاریخ 1392/12/18 در لینک زیر بفرمایید و نقد و نظر خود را درباره این درسگفتارها و مطالب نیز در بخش نظر ابراز بفرمایید. از توجه شرکت کنندگان ارجمند کارگاهها که پیشنهاد درج . سلامتی
عرضی نیست!
بسیار خسته ام
دعا بفرمایید

با سلام وعرض خسته نباشید خدمت همه همکاران عزیز به اطلاع می رساند دومین جلسه گروه شیمی در تاریخ دوشنبه 1393/2/15 برگزار می گردد . امید است ضمن مطالعه مطالب ونکات مربوط به را ارهای شیمی3 که به مدارس ارسال شده.را ارها ونظرات خود را جهت تقویت دانش آموزان جمع بندی کرده وبه گروه شیمی استان وناحیه اعلام بفرمایید برای برطرف شدن بوی بد دهان در ماه رمضان می توانید از خمیر دندان گیاهی زیر استفاده کنید: گلنار 20 گرم ؛ مازو 20 گرم؛ کندر 15 گرم؛ فوفل 15 گرم؛ سماق 30 گرم؛ تخم گشنیز 5 گرم؛ همه را نرم کوبیده مسواک را تر نموده و به پودر آغشته نمایید و مسواک کنید. آسیا سیال پارس سازنده انواع واحدهای تزریق مواد شیمیایی برای بازه ای از فشارهای پایین تا متوسط و بالا بوده که از یک یا چند پمپ میترینگ بادی و یا برقی، پمپ انتقال در صورت نیاز، به همراه دیگر متعلقات مانند واحد مراقبت هوا، شیرآلات، گیج ها و اتصالات که بر روی یک فریم فولادی قرار گرفته اند، تشکیل گردیده است.

برای ب اطلاعات بیشتر ب. اینم سه تا کارتون با کیفیت 750p بسیار جذاب بچه هاتون از پای مانیتور جنب نمی خورند mickey mouse's greatest cartoons.mp4 مدت 57 دقیقه برای به آدرس زیر مراجعه بفرمایید http://iruntube. collection of cl_ic disney favourites.mp4 مدت 65 دقیقه برای به آدرس زیر مراجعه بفرمایید http://iruntube. a collection of the best cl_ic disney مدت 95 دقیقه برای به آدرس زیر مراجعه بفرمایید http://iruntube. کارتونهای جذاب و کلاسیک و سالم و لذت بخش و خاطره انگیز و شاد و خنده دار با و رایگان حضرت عبدالعظیم حسنی از حسن بن عبدالله از یونس بن ظبیان از جعفر صادق علیه السلام نقل می کند که فرمود:

حضرت فاطمه(س) را در پیشگاه خداوند متعال نُه اسم است: فاطمه، صدیقه، مبارکه، طاهره، زکیه، راضیه، مرضیه، محدثه، زهرا.

سپس فرمود: آیا می دانی چرا او فاطمه نامیده شده است؟
گفتم: شما بفرمایید ای آقای من.
فرمود: چون از هر شر . گفت وگوی مظفر شاهدی با باقر عاقلی درباره: ایران در جنگ جهانی دوم □قبل از ایران در جنگ جهانی دوم رضاشاه چه رویکردی نسبت به جنگ و طرفین متخاصم داشت؟ □ درباره تصمیم شورای عالی جنگ مبنی بر مرخص سربازان که به نوعی اعلام آتش بس و تسلیم در برابر متفقین بود، توضیحاتی بفرمایید. □ چرا در طول دوران جنگ جهانی دوم ایران پل پیروزی لقب گرفت؟ □ ج. شرکت کننده شماره9:زینگ!
بفرمایید!
-چون قشنگ میخندید!
درود بر شما! به بهانه توزیع کارت بهشت توسط ، لاله ضیایی این کارتون را در رو مه قانون منتشر کرد. 95580041219821143438.jpg شهرک ما: شماره را می گیرم. گوشی زنگ می خورد و بعد چند دقیقه مردی از پشت گوشی می گوید: بفرمایید. می پرسم: معاونت فرهنگی - اجتماعی شهرداری منطقه 19 را گرفته ام. می گوید: بله بفرمایید بفرمایید را طوری می گوید که انگار عجله دارد و دارد به من دستور می دهد که زود باش. می گویم: می خواهم با آقای جوادی مسوول معاونت فرهنگی - اجتماعی منطقه 19 صحبت کنم می گوید: شما امرتان را بفرمایید باز تاکید می کنم که می خواهم با آقای جوادی صحبت کنم: باز تکرار می کند شما حرفتان را بفرمایید همچنان بفرمایید را طوری می گوید که انگار با آمد دعوا دارد. رفتارش تند است و معلوم است که علاقه به پاسخ دادن ندارد. به شکلی مودبانه جلوی حرف زدن من با آقای جوادی را می گیرد و هر چه می گویم می خواهم با آقای جوادی صحبت کنم. می گوید: بفرمایید. می پرسم: خودتان را معرفی می کنید؟ می گوید: شما حرفتان را بزنید. می گویم: من باید بدانم با چه ی حرف می زنم تا اگر حرف بنده را به آقای جوادی انتقال ندادید بدانم از چه ی شکایت کنم. انگار نه انگار حرفم رامی زنم و او وعده سر من می دهد.
اما سوال این است اگرمن (پوریا گل محمدی) به عنوان شاعر، نویسند و پژوهشگر ن شهرک رس در ناحیه 5 منطقه 19 تهران، اجازه ندارم با مسوول معاونت فرهنگی - اجتماعی منطقه زندگی ام صحبت کنم، پس چه ی می تواند؟ اگر آقای جوادی مسوول فرهنگ و اجتماعی این منطقه است چطور یک کارشناسی ارشد علوم اجتماعی و پزوهشگر این حوزه که ن منطقه است حق ندارد با او صحبت کند؟ ی که در بخش فرهنگی یک منطقه کار می کند چرا باید رفتاری مشکوک و غیر فرهنگی نشان دهد؟
در گفت و گو انسان همیشه ابتدا خودش را معرفی می کند بعد حرف می زند یا سوال می پرسد، حالا چرا فرد بی آنکه خودش را معرفی کند حرفی می زند؟ آیا این نشانه بی ادبی و بی فرهنگی نیست؟ چگونه اجازه می دهند در جایی که باید فرهنگی ترین و اجتماعی ترین افراد حضور داشته باشند، این چنین اشخاص بی مسوولیت فعالیت کنند؟ پایان پیام/ ایران، رکورددار تصادفات جاده ای و تلفات جانی...در نخستین روز امسال 23 فقره تصادف فوتی رخ داد که 25 نفر جان خود را از دست دادند... سؤال:
درسیستم نامتعادل اگر نول ستاره قطع شودچه مشکلی پیش میاید(تحلیل مداری)

پاسخ:
در این ح میشود یک مدار سه فاز نامتعادل با اتصال ستاره که ولتاژ خط به خط آن 380 ولت میباشد و به راحتی قابل حل است. در این شرایط ولتاژ فازی در باری که امپدانس آن بالاتر است بالا است و امپدانس کم دارای ولتاژ فازی کم است
اگر مشکلی بود بفرمایید بی. سنگ های تولیدی و اولیه ما از نوع تراورتن و مرغوب می باشد فروش و تاِِمین سنگ مورد نیاز پروژه های عمرانی -ساختمانی قیمت ها براساس ریال می باشد قیمت ها سنگ کوبی شهر آذر ع های قسمت سنگ دانه بندی شده بروزرسانی شده میتوانید مشاهده بفرمایید بزودی ع ها و قیمت انواع لاشه و بادبر و آنتیک می توانید مشاهده بفرمایید ابولفضل رحیمی به بهانه آغاز ماه عسل، این کارتون را با عنوان «بفرمایید دستمال» در نیش خط منتشر کرد. اگر امکان اشتغال به شغل دوم و یا ب درآمدهای جانبی برای شما ممکن نیست پس به پس انداز نمودن مبادرت بفرمایید  و من اله توفیق از صبح علی الطلوع بیدار بودم ... به سمت دخترم نگاه می . قد کشیده بود . کتاب درس از دستش نمی افتاد. با خودم درگیر بودم .می رفتم یا نه؟ اگر میرفتم خب ...! اگر نمی رفتم شاید خیلی بهتر بود..چی جواب میدادم ؟ اونهم مرد بزرگ و محترمی مثل او.که همه احترامش می گذاشتند. بالا ه خودم را از دست تفکرات ذهنی خلاص کرده و با عجله فراوان کفشها را به س ا پوشیدم . دوستای عزیزم بفرمایید حلوا دسپخت مامان گلمه :)
جاتون خالی خیلیییییییی خوشمزه شده :-) صبر (به بهانه شهادت سجاد علیه السلام) عَنْ أَبِی عَبْدِ اللَّهِ علیه السلام قَالَ کَانَ عَلِیُّ بْنُ الْحُسَیْنِ علیهما السلام یَقُولُ: إِنَّ الْمَعْرِفَةَ بِکَمَالِ دِینِ الْمُسْلِمِ ...وَ صَبره ... صادق علیه السّلام فرمودند: على بن الحسین علیهما السّلام مى‏فرمود: کمال دین مؤمن از چند چیز شناخته می شود که یکی از آنان صبر است منب. مصاحبه با حاج سید مجید بنی فاطمه
در ابتدا بیوگرافی از خودتان بفرمایید : سید مجید بنی فاطمه - متولد بهمن 1356 - متولد تهران - تحصیلاتم دیپلم - شغلم آزاد است.
شروع مداحی : از کودکی حدودا از سن 7 سالگی علاقه به مداحی پیدا وبه طور حرفه ای از سال 71 شروع به خواندن .
در حاشیه ز له کرمانشاه و ت یب مسکن مهر، حسین محفوظی این کارتون را در نیشخط منتشرکرد. war in gaza 2014 - 02دیری ست جز باد
شانه نمی کند گیسوان دختری را
که میان پیراهن ِ چرک مادر
به ترس ه است
*
لا به لای این کلمات دنبال تعبیر شاعرانه می گردم
آموزگار ی می گوید
قرمز مکمل آبی است بچه ها
ببینید چه به هم می آیند
غزه و رفح و جبالیایی که سرخ اند
و دریای مدیترانه و نیل و فرات که آبی!
*
الهی سوسمار تو را بخورد عرب عزیز
از این همه غیرتی که داری
از این همه لگدی که می زنی
به بخت ک نه ی ِ غزه
هر صبح یک لگد
هر شام یک لگد
*
بی وفایی جغرافیا نمی شناسد
کوفه انگار با ماه همسایه شده است
در توسعه تاریخی اش به وسعت زمین
در سکوت ِ سردی
که به ساحل دریای مدیترانه می وزد
*
به سهم خودت از جیغ های جهان فکر کن
نسخه تراژدی «شرکت هیولاها» را
شیمعون پرز در غزه می سازد
و بر ای به وسعت چشم های جهان
اکران می کند
بفرمایید چیپس!
بفرمایید پفک! فایل راازاین قسمت بفرمایید.

شخصی باهیجان و اضطراب ، به حضور صادق " ع " آمد و گفت :
" درباره من دعایی بفرمایید تا خداوند به من وسعت رزقی بدهد ، که‏
خیلی فقیر و تنگدستم " .
: " هرگز دعا نمی‏کنم " .
- " چرا دعا نمی‏کنید ؟ ! "
" برای اینکه خداوند راهی برای اینکار معین کرده است ، خداوند امر
کرده که روزی را پی‏جویی کنید ، و طلب نمایید . اما تو می‏خواهی د. اصل موضوع را از فردا خدمتتون عنوان می کنم.فقط لطفا به مه مطالب دقت بفرمایید.سپاسگزارم.شبتون بخیر در صورتی که واگذاری باشگاه تراکتورسازی شکل عملی به خود بگیرد، این تیم دیگر بازیکن سرباز جذب نمی کند. بسم الله الرحمن الرحیم مدتی ست اتفاق خوشایندی روزهای میهمان گلستان ی اصفهان شده است و حال خوبش را می توان به همه جوان های کشور رساند. قضیه از این قرار است که روزهای در محل گلستان ی مان، کارگاه اموزشی "راحیل" با موضوع ازدواج، با حضور بزرگوار جناب آقای بانکی هر هفته برقرار است. صحبت های شان کاربردی و بسیار دلچسب است. شما هم می توانید ای. خالی از عریضه نیست... سالمم بط بدترین ح هاست و بدتر از آن اگر وبگردی ضمیمه اش شود دعا بفرمایید عازم مشهد هستم وعاگو سؤال:
با سلام ایا در هیتر برقی دو سر سیم را به فاز و نول وصل کنیم اتصال کوتاه انجام نمیشود

پاسخ:
سلام منظورتون واضح نبود لطفا بفرمایید که منظورتان دو سر کدام سیم میباشد؟ اگر منظور شما دو سر سیم المنت هست که باید گفت در این ح اتصال کوتاه رخ نمیدهد چون سیم المنت دارای مقاومت بالایی میباشد که عبور جریان را محدود میکند

. سلام به همه ی دوستان من دوباره اومدم تورو خدا پا نشین راضی به زحمت نیستم حالا به مناسبت میلاد زمان چند خاطره طنز از براتون میذارم امیدوارم خوشتون بیاد لطفا برای خوندن این خاطرات به ادامه مطلب مراجعه نمایید بفرمایید نه صبر کنید نظر یادتون نره ها خوب حالا بفرمایید در این گزارش تصاویر بسیار جالبی از نوعی نان جدید را مشاهده خواهید کرد.
تا سر انجام هر کدام شان جدا جدا با پنس گرفته شود

شاید یک جور دیگر باشد:

بدون هیچ مداخله ای

تغییراتی طبق برنامه

خود به خود روی می دهد

سوزن، زیگزاگ های از قبل پیش بینی شده را

آهسته ترسیم می کند

شاید تا به حال چیز قابل توجهی در ما مشاهده نشده

مونیتورهای کنترل کننده به ندرت روشن می شود