بهبود معیشت و اقتصاد مردم پنجره سو ءاستفاده استکبار جهانی را می بندد

به نقل از خبرگزاریها در مورد بهبود معیشت و اقتصاد مردم پنجره سو ءاستفاده استکبار جهانی را می بندد : مردم ملایر در مجلس گفت: وقتی با وجود تأکیدات چند ساله ی درباره پایه ریزی ارکان اقتصاد مقاومتی برای بهبود وضع معیشت مردم، ت ها و مسئولان به این توصیه عمل ن د، باید اتفاقات امروز را پیش بینی می د. انقلاب صبح امروز در حسین (ع) فرمودند: هدف میان مدت دشمن، مسئله ی اقتصاد و معیشت مردم است؛ اینکه اقتصاد حرکت نکند و لنگ بماند، کار و تولید در کشور پایین باشد. معظم انقلاب با بیان اینکه امروز یکی از مسائل مهم کشور، اقتصاد و معیشت مردم است، فرمودند: وقتی همه چیز بر محور نفت می چرخد، اقتصاد ناامن است؛ اقتصاد هم باید امن شود. ی در پیام نوروزی امسال خود خواستار تحقق کامل اقتصاد مقاومتی با اقدام و عمل شدند. با ظهور انقلاب ی، شکل جدیدی ازحکومت در دنیا پدیدار شد که بنای سازگاری با قطب قدرت استکبار را نداشته و به مبارزه با استکبار پرداخت. ظهور چنین حکومتی آن هم درمنطقه خاورمیانه که از لحاظ اقتصادی و ژئوپلیتیکی دارای اهمیت بسیار زیاد است، باعث شد که نظام استکبار جهانی با تمام قوا به مبارزه با انقلاب برخیزد. رئیس و اعضای مجلس خبرگان ی، پیش از ظهر روز پنجشنبه با حضرت آیت الله انقلاب ی دیدار د. مبارزه با استکبار و اعتماد نداشتن به آن از محکمات نظام ی است/ در قبال مسائل فرهنگی و معیشت مردم، به شدت مسئول هستیم حضرت آیت الله معظم انقلاب ی صبح امروز (پنج شنبه) در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان، این مجلس را استثنایی، بسیار مهم و تأثیرگذار در حال و آینده کشور خواندند و با تأکید بر ضرورت احساس مسئولیت مسئولان در قبال مردم بویژه در مسائل معیشتی افزودند: باید با تلاش بی وقفه و عینی آثار اقتصاد مقاومتی در زندگی مردم، حرکت پرافتخار ۴ دهه اخیر را شتاب و رونق بیشتری بخشیم. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در روز جهانی مبارزه با استکبار، مردم خلخال فریاد استکبار ستیزی سردادند. مردم همدان و فامنین در مجلس شورای ی به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار پیامی صادر کرد. مرکز پژوهش ها در بررسی ادعای وزارت اقتصاد درباره میزان تاثیر ت در بهبود رتبه ایران در گزارش ب و کار بانک جهانی، ارتقا رتبه را مربوط به اصلاح اطلاعات ارسالی اشتباه در گذشته دانست و نقش ت در بهبود… فرماندار ویژه ری گفت:حضور پرشور مردم در روز جهانی قدس،مشت کوبنده بر دهان استکبار جهانی از جمله غاصب و صهونیست جنایتکار است. تهران - ایرنا - استاندار تهران با تاکید بر اینکه حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای به منزله حق وتو ایران در مقابل استکبار جهانی است گفت: مردم فهیم و بابصیرت ایران ی هرجا لازم بوده در صحنه حاضر… بانک جهانی در جدیدترین به روزرسانی گزارش دورنمای اقتصادی جهانی خود با اشاره به رشد فعالیت تولیدی و تجارت، بهبود اعتماد بازار و افزایش قیمت های کالا، نرخ رشد مورد پیش بینی برای اقتصاد جهانی را بدون تغییر نگه داشت و پیش بینی کرد اقتصاد جهانی در سال میلادی جاری ۲.۷ درصد توسعه خواهد یافت. مردم نایین وخور و بیابانک در مجلس شورای ی گفت: حمله موشکی پاسداران به مقر تروریست های تکفیری را تذکری بزرگ به استکبار جهانی دانست . بندرعباس گفت: استکبار به سرکردگی به دلیل هراس از ملت ایران با ب ایی فتنه و آشوب درصدد ضربه زدن به ارکان نظام مقدس بود که با آگاهی مردم ناکام ماند. بهبود معیشت مردم به عنوان اولین دستور کاری فوری ت بعد از گذشت ۴ سال نه تنها محقق نشد بلکه روند افزایش قیمت کالاهای اساسی و مصرفی به ویژه در نیمه دوم سال گذشته و سال جاری عرصه را برمردم تنگ کرده است مردم متدین استان البرز با حضور گسترده در روز جهانی قدس ، انزجار خود را از سیاستهای ضد بشری استکبار اعلام د.

راهپیمایان با در دست داشتن دست نوشته هایی با شعارهای مرگ بررژیم کودک کش ، مرگ بر استکبار ، مرگ بر اسراییل و مرگ بر جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم د.

راهپیمایان در کرج ، خود را از میدان ء آغاز د و پس از طی مسیر . مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر معیشت گفت: یکی از این مصادیق گرانی کالا و خدمات در جامعه است، مردم در مضیقه هستند و زندگی مردم در تماس با اقتصاد مشکلات فراوانی وجود دارد. عضو فرا یون ولایت مجلس شورای ی با بیان اینکه انتخابات دیگر تمام شد، گفت: مردم منتظر اقدام و عمل ت در رفع بیکاری و بهبود معیشت هستند. مسئول دفتر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، معتقد است که اقتصاد و معیشت مردم، می تواند پاشنه آشیل ت در انتخابات ۹۶ باشد.

قربانپور مدیرکل تبلیغات ی مرکزی خبرگزاری تسنیم: مدیرکل تبلیغات ی مرکزی گفت: هدف از اقتصاد مقاومتی ایستادگی در برابر استکبار جهانی است که رسیدن به سیاست های آن کشور را در برابر استکبار جهانی بیمه می کند... ادامه مطلب


گاهی خدا همه پنجره ها را می بندد , و همه درها را قفل میکند!!! مطمئن باش آن بیرون هوا طوفانیست و خدا در حال مراقبت از توست...
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم مردم کشور عزیزمان هر سال در روز 13 آبان، با حضور در خیابان ها و سردادن شعارهای مختلف، نفرت خود نسبت به استکبار را به نمایش می گذارند. به گفته حمیدرضا ترقی، مردم از مسوولان انتظار دارند که وضعیت معیشت آنها را بهبود ببخشند نه اینکه دائم بگویند «نمی گذارند» و « نمی شود». این روزها تمردان در برابر پرسش های متعدد رسانه ها و مردم درباره بهبود وضعیت معیشت پاسخ شفافی نمی دهند؛ نظر شما در این رابطه چیست؟ کریستین لاگارد رییس صندوق بین المللی پول می گوید اقتصاد جهانی از پایه در حال بهبود است. یک کارشناس اقتصادی معتقد است اگر وضع حقوق و دستمزدها بهبود یابد، هم قدرت معیشت مردم افزایش می یابد و هم اقتصاد از ح رکود خارج خواهد شد. میزان نوشت:جدیدترین گزارش منتشر شده از سوی مجمع جهانی اقتصاد نشان می دهد که شاخص رقابت پذیری ایران در میان کشورهای جهان ۷ رتبه بهبود یافته است. قم - جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی اعلام کرد: حماسه آفرین مردم ایران در ۲۲ بهمن ضربه ای سهمگین و دشمن شکن بود که نهیبی طوفانی بر پیکره استکبار جهانی زد. رییس امور اقتصاد مقاومتی سازمان برنامه و بودجه گفت:رشد اقتصادی بدون نفت طی چند سال گذشته رو به بهبود بوده و نشان می دهد کشور به سمت اقتصاد مقاومتی در حرکت است. تبریز با بیان اینکه هر چقدر نظام پیشرفت کند، دشمنی استکبار نیز افزایش خواهد یافت، گفت: رمز و راز مقابله با استکبار در شرایط فعلی بصیرت، ولایت مداری و وحدت آحاد مردم است. انقلاب اقتصادی، از ارزش ها و فرهنگ شروع می شود. کشاورزی و صنعت ما باید یی ها را مأیوس کند. جنگ امروز، نبرد اقتصادی است و باید با به میدان آمدن نیروهای انقلاب، کادر سازی کرد و معیشت مردم را بهبود بخشید. رضایی گفت: اگر این کار صورت نگیرد، بسیاری از دستاوردهای گذشته ممکن است آسیب ببیند. باید جلوی فساد و اسراف را گرفت و مساله بیکاری باید . ولی فقیه در فارس مقاومت در برابر استکبار را فرهنگ عمومی جامعه دانست و گفت: ۱۳ آبان به تمامی مردم جامعه تعلق دارد. معظم انقلاب صبح امروز در دیدار با فرماندهان بر بهبود شرایط معیشتی مردم تاکید د. عضو کمیسیون فرهنگی گفت: مسلمانان باید صف واحد مبارزاتی و جهادی در مقابل استکبار جهانی تشکیل دهند. زنجان - ایرنا - معاون و امنیتی استاندار زنجان گفت: با توجه به شرایط حساس ایران و منطقه، حضور مردم در 22 بهمن نشان دهنده انسجام و اتحاد ملی مقابل استکبار جهانی و قدرت های پوشالی آنان خواهد… کانال تلگرام دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله ویدئویی با موضوع اقتصاد و مشکل معیشت و بیکاری مردم را منتشر کرد. مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک گفت: افزایش وحدت و همدلی را مهمترین اصل در سایه مبارزه با استکبار جهانی عنوان کرد. دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: هیچ تهدید نظامی منطقه ای و فرامنطقه ای امنیت ما را تهدید نمی کند و در مقابل مهمترین مسئله ما اقتصاد و معیشت است که متناسب با مولفه های امنیت ملی رشد نکرده است. در سه و نیم سال گذشته شاخص های کلان اقتصادی مانند رشد اقتصادی و تورم، بهبود قابل توجهی تجربه کرده است که این بهبود از سوی مراجع رسمی داخلی و بین المللی مورد تأکید قرارگرفته است. فرمانده نیروی زمینی پاسداران انقلاب ی گفت: پیام رزمایش ما به استکبار جهانی نیز این است که بی عقلی نکنند. سلام دوستان
سال نو مبارک
ی در روز اول فروردین امسال در مشهد مقدس سخنرانی مهمی ایراد فرمودند که هم برای انتخابات و هم برای اقتصاد فصل الخطاب بود،
ایشان به روشنی ایرادات اقتصاد کشور را تشریح د و پیشنهاداتی برای بهبود وضعیت دادند
همچنین در مورد انتخابات گفتند که باید فردی متدین، انقل و کارامد سر کار بیاید و اینکه ایشان تنه. مشاور رئیس مجلس شورای ی گفت: 22 بهمن تجلی اراده ملت ایران ی در برابر استکبار جهانی است. مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای ی گفت: در حال حاضر توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی و گروه های تکفیری از جمله در منطقه به یاس و ناامیدی تبدیل شده است. بسیاری از مردم چشم انتظار این هستند که بحث اقتصاد مقاومتی، بتواند مشکلات معیشت آن ها را رفع کند. پدر شهید احمدی روشن گفت: چهار سال است که با بعضی بی بصیرتی ها در مقابل دشمنان یعنی و استکبار جهانی عقب نشینی کردیم و بسیاری از دستاوردهای ما فدای استکبار جهانی شده است. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: گروه هایی که در مقابل ملت ایستاده اند و اجازه نمی دهند انقلاب وارد اقتصاد شود، امروز مردم را می ترسانند. کنار هم قراردادن ارزی اقتصاد ملی از درون با ارزی آن از برون که توسط نهادهای بین المللی درسطح جهانی صورت می گیرد می تواند تحلیل روشن تری از عملکرد اقتصاد ملی و کشور را به نمایش بگذارد. عدم تغییر جدی در ارتقای کیفی معیشت مردم با وجود رشد اقتصادی و کاهش تورم به زیر 10 درصد از سئوالاتی است که ذهن بسیاری از مردم را مشغول ساخته است. ت دوازدهم با وعده بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم چند ماهی می شود که شروع به کار کرده اما نه تنها با بهبود وضعیت اقتصادی روبه رو نیستیم بلکه هرازچندگاهی شاهد تصمیمات و سیاست هایی از جانب ت هستیم که به طور مستقیم معیشت مردم را دچار وضعیت بحرانی تری می کند. مسئول دفتر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، معتقد است که اقتصاد و معیشت مردم، می تواند پاشنه آشیل ت در انتخابات ۹۶ باشد. عضو هیأت علمی علم و صنعت گفت: ما قبل از تعلیم حتماً تربیت می خواهیم که هم دانشجو رشد و تکامل شخصی پیدا کند و هم از نظر اجتماعی مزدور عناصر قدرت و ثروت نباشد و در خدمت عد اجتماعی و تعاملات فرهنگی و اجتماعی قرار گیرد و این طور نباشد که دانشجوی ما مانند یک برده در خدمت استکبار جهانی قرار گیرد.