به راحتی بیمه زمان صلوات الله علیه بشید چگونه با زمان رفیق بشیم

به نقل از خبرگزاریها در مورد به راحتی بیمه زمان صلوات الله علیه بشید چگونه با زمان رفیق بشیم : سرچشمه صلوات از کجاست؟ خداوند و فرشتگانش بر درود می فرستند ای انی که ایمان آورده اید بر او درود فرستید و سلام گویید و تسلیم فرمانش باشید.
صلوات به شکل امروزی از همان زمان اکرم (صلی الله علیه و آله) مرسوم بوده، یعنی همین عبارت «اللهم صلّ علی محمّد و آل محمّد». و اکرم (صلی الله علیه وآله) در تشهد بر خود و اهل بیتشان درود می فرستادند و . حضرت ابوجعفر، باقرالعلوم صلوات اللّه و سلامه علیه حکایت فرماید بر این که جدّ بزرگوارش ، حسین علیه السّلام پس از آن که به صحراى کربلا وارد شد، در جمع اصحاب و یاران خود چنین اظهار داشت : روزى در حضور جدّم ، رسول اللّه صلّى اللّه علیه و آله بودم که فرمود: اى فرزندم ! بعد از من ، تو را به سوى عراق سوق مى دهند، به سرزمینى که ان الهى و جانشین. انقلاب ما در راه آن هدفى که زمان (عج)براى تأمین آن هدف مبعوث می شود و ظاهر مى‏شود یک مقدمه‏ى لازم و یک گام بزرگ بوده . ما اگر این گام بزرگ را برنمى‏داشتیم، یقینا ظهور ولى ‏عصر ( صلوات الله علیه و عجل الله تعالى فرجه الشریف)... بیانات ی : انقلاب ایران، امتداد حرکت انبیاء و مقدمه‏ى ظهور عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)
انقلاب ما در را. گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نشد " آیت الله بهجت(ره) "
ختم صلوات برای رفع گرفتاری و اسارت غزه( فلسطین )
تعداد صلوات مهم نیست.هر به اندازه مرامش صلوات بفرسته.
فقط لطف کنید از 14تا کمتر نباشه

باذکر صلوات انتشار دهید.
یاعلی در باره جایگاه رفیع صلوات بر محمد و آل محمد (ص) روایات گوناگونی نقل شده، اما این صلوات در ماه رمضان آثاری مضاعف دارد. رسول خدا (صلى الله علیه و آله و سلم ) ضمن خطبه اى که در فضیلت ماه رمضان خواند، فرمود: هر که در این ماه ، بر من صلوات فرستد، حق تعالى ترازوى اعمال او را سنگین مى کند، در روزى که ترازوهاى اعمال سبک باشد.

برآورده شدن ص. رو مه اصولگرای جوان در سرمقاله خود نوشت:شعار عده ای علیه رئیس جمهور در روز قدس دل هر نیروی مؤمن به انقلاب و زمان شناس را به درد می آورد که چگونه عده ای سطحی گرا، ظاهر بین، زمان نشناس و هزینه ساز، حزب الله را از جایگاه سنگ زیرین آسیا خارج و به چهره ای هیجانی بی منطق و غیرقابل کنترل تبدیل می کنند. یکی از صفاتی که زمان علیه السلام را به ان صفت می خوانیم - داعی الله - است . زمان ع برترین دعوت کننده به خدا وند و دین جدش رسول خدا ص است در زیارت ال یاسین خطاب به انحضرت می گوییم السلام علیک یا داعی الله و ربانی ایاته
قرآن، یگانه ی یکتاپرستی، نبی اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) را هدایت گر و ی که مردم را به سوی خدا فرا می خواند و مشعل ف. روی عنه صلوات الله علیه أنه لما سأله کمیل بن زیاد عن الحقیقة، فقال: ما لک و الحقیقة؟ فقال: أ و لست صاحب سرک؟ فقال صلوات الله علیه: بلى و لکن یترشح علیک ما یطفح منی فقال کمیل: أو مثلک یخیب سائلا فقال علیه السلام الحقیقة کشف سبحات الجلال من غیر إشارة فقال: زدنی بیانا فقال علیه السلام: محو الموهوم‏ مع صحوا المعلوم فقال: زدنی بیانا فقال ع. سیره معصومین در فرستادن صلوات چگونگى صلوات فرستادن ، شرط استجابت دعاى امت ، سیره سجاد (علیه السلام ) ، صلوات هم وزن عرش ، صلوات شفاعت کننده ، شاد رسول خدا (صلى الله علیه و آله و سلم ) ، وقت صلوات رضا (علیه السلام ) ، مناظره هشتم ، عبادت رضا (علیه السلام ) در سفر ، صلوات و دعاى جواد (علیه السلام ) ، دعاى قبل از طلوع خورشید و . . . . . در ادامه مط. رازی که ایت الله بهجت درقران شخصی خودنوشت: هر دربین الطلوعین یعنی فجرکاذب تافجرصادق(5دقیقه قبل ازاذان صبح تا5دقیقه بعدازاذان صبح) این ذکررابگویدهرحاجتی داشته باشد برآورده می شود ولواگرتشرف به خدمت زمان(عج)باشد. صلوات(14بار) یامولای یاصاحب ا مان ادرکنی(40بار) صلوات(14بار) ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ. آیت الله بهجت در حاشیه قرآن شخصی خود اینگونه نوشته بود :
هر در بین الطلوعین یعنی ( 5 دقیقه قبل از اذان صبح تا 5 دقیقه بعد از اذان ) این ذکر را بگوید هر حاجتی داشته باشد برآورده میشود ولو اگر تشرف به خدمت زمان (عج) باشد:
✅ صلوات (14 بار)
✅ یا مولای یا صاحب ا مان ادرکنی (40 بار)
✅ صلوات (14 بار) دعایی کوتاه با فضیلتی بی شمار در مورد ذکر شریف صلوات، مطالب فراوان است؛ از جمله آنچه شیخ صدوق در علل الشرایع می نگارد که خداوند ابراهیم را خلیل خود گردانید، برای آنکه بر محمّد و آل محمّد صلی الله علیه و آله صلوات بسیار می فرستاد. یا آنچه در امالی خود نگاشته است که مهریه حوّا ده صلوات بوده است و... . شخصی به صادق علیه السلام عرض کرد: من داخل خانه کعبه شدم و هیچ دعائی به یادم نیامد، مگر صلوات بر ، اکنون حال من چگونه است؟ حضرت علیه السلام فرمود: «هیچ از کعبه بیرون نیامده که عملش از عمل تو بهتر باشد؛ لَمْ یُخْرِجْ اَحَدٌ بِاَفْضَلِ مِمّا خَرَجْتَ».( اکرم(ص):
در ت او مردم آنچنان در رفاه و آسایشی به سر می برند
که هرگز نظیر آن دیده نشده است . . .


بر چهره پر ز نور مهدی صلوات / بر جان و دل صبور مهدی صلوات

تا امر فرج شود مهیا بفرست / بهر فرج و ظهور مهدی صلوات . . .

ولادت زمان (عج) مبارک باد


رسول خدا صل الله علیه و اله و سلم به عباس بن عبد المطلب فرمودند :

وقتی که من متولد شدم خداوند هفت کوه در هفت آسمان قرار داد و پر از ملائکه نمود که عدد آن ها را

ی غیر از خدا نمی داند و تا روز قیامت تسبیح خدا می کنند و خداوند ثواب آن ها را قرار میدهد برای

ی که اسم من را بشنود و صلوات بفرستد

منبع :فوائد الصلوات ص ۱۸۷<. صلوات: بهترین هدیه ازطرف خداوندبرای انسان ا ست. صلوات: تحفه ای ازبهشت است. صلوات: روح را جلا می دهد. صلوات: عطری است که دهان انسان را خو شبو می کند. صلوات: نوری در بهشت است. صلوات: آتش جهنم را خاموش می کند. صلوات: گناهان را ازبین می برد. صلوات: کلید حل مشکلات. فواید و فضایل فرستادن صلوات
از عواملی که موجب محبت و دوستی با خدا می شود،مداومت بر ذکر صلوات است.خداوند را بسیار دوست دارد. لذا ی که پیغمبر خدا را بسیار یاد کند و برای او دعا کند، قطعاً مورد محبت خدا قرار می گیرد.
رسول اکرم (صلی الله علیه و آله) فرمودند: «هر صد بار بر محمد و آل محمد (صلی الله علیه و آله) صلوات بفرستد، خداوند صد حاجت او را برآورده می سازد.»
حضرت علی (علیه السلام) می فرماید: «هیچ دعایی به آسمان نمی رسد مگر این که دعا کننده بر محمد و آل او صلوات بفرستد.»
حضرت صادق علیه السلام: صلوات بر (ص) و آل او،‏سنگین ترین عملی است که در روز قیامت در ترازوی اعمال گذاشته می شود.
حضرت علی علیه السلام: صلوات فرستادن بر (ص)، گناهان را بسان ریختن آب بر آتش از بین می برد.
حضرت صادق (علیه السلام )فرمود: هر که دعائى کند و نام پیغمبر را نبرد آن دعا بالاى سرش (چون پرنده اى ) بچرخد، و چون نام پیغمبر (صلی الله علیه و آله ) را برد دعا بالا رود. منبع:کتاب خواص شگفت انگیز صلوات میزان الحکمه، ج ۷ اصول کافى جلد ۴ صفحه : ۲۴۸ روایة : ۲
یکى از عبادت‎هاى دینى درود و صلوات فرستادن بر حضرت ختمى مرتبت و اهل بیت معصوم آن حضرت است. این عبادت ریشه قرآنى دارد و خداوند متعال در قرآن به آن دستور داده است. «ان الله و ملائکته یصلون على النبى یا ایها الذین آمنوا صلوا علیه و سلموا تسلیما.» (1) در روایتى از (صلى الله علیه و آله) آمده است که درود فرستادن بر حضرت فاطمه زهرا (علیهاالسلام) آثار معنوى بالایى دارد و در قیامت ‏شایستگى الحاق به اکرم(صلى الله علیه و آله) را براى انسان فراهم مى‏کند. اکرم(صلى الله علیه و آله) فرمود: «یا فاطمة من صلى علیک غفر الله له، و الحقه بى حیث کنت من الجنة؛ اى فاطمه! هر بر تو صلوات بفرستد خداوند او را مى‏ آمرزد و در هر جاى بهشت که باشم وى را به من ملحق سازد.» در جنگهای قدیم، رسم بود وقتی که شهر یا روستایی را فتح می د، مردان و ن لشکر دشمن را اسیر می نمودند و آنها را به عنوان برده می آوردند، و در بازارها می فروختند. مادر زمان(عج) بانوی بسیار ارجمند و پاک باعفّت یعنی حضرت «نرجس» (نرگس) از دخترانی است که در میان اسیران جنگی، از روم شرقی (حدود ترکیه فعلی) به عراق آورده شد، هادی ( دهم«علیه السلام»). روزى پیغمبر خدا صلى الله علیه و آله با المؤمنین فرمود: یا على ! مى خواهى تو را به چیزى مژده بدهم ؟ على علیه السلام عرض : بلى ، پدر و مادرم به قربانت ! تو همیشه مژده دهنده هر چیزى بودى . فرمود: جبرئیل ، نزد من آمد و از امر عجیبى مرا خبر داد. على علیه السلام پرسید: امر عجیب چه بود؟ فرمود: جبرئیل خبر داد که هر از دوستان من ، بر من تواءم با خاندا. بسمه تعالی به گزارش پار به نقل از باشگاه خبرنگاران، آیت الله العظمی شیخ محمد تقی بهجت در حاشیه قرآن شخصی خود دستور عمل زیبایی را نوشته بودند که در ادامه می خوانید:

هر در بین الطلوعین یعنی بین فجر کاذب و فجر صادق ( ۵ دقیقه قبل از اذان صبح تا ۵ دقیقه بعد از اذان) این ذکر را بگوید هر حاجتی داشته باشد برآورده میشود ولو اگر تشرف به خد. و عجل فرجهم… عبارت “وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ” که پس از صلوات بر محمد و آل محمد(صلی الله علیه وآله) فرستاده می‏شود، آیا در احادیث معصومان(علیهم السلام) وارد شده و مَنصوص است و یا از چیزهایی است که علاقه‏ مندان و ارادتمندان به آقا زمان(عج الله تعالی فرجه)، خودشان، پس از صلوات، آن را اضافه کرده ‏اند؟
در پاسخ به این پرسش، به حدیث زیر . فضایل مومنان صلوات الله علیه بیش از هر دیگری که در کنار صلی الله علیه و  علیآله زیسته است، می درخشد و ما چه به شهادت تاریخ و چه به شهادت برهان های محکم دینی، او را برترین فرد پس از رسول خدا می دانیم. این شناخت و ارادت که ما به آن حضرت داریم، حاصل زحمات علماء در طی قرون متمادی است؛ اما از این نکته نباید غافل بود که فاصله زمانی و مکانی ما با مومنان صلوات الله علیه نیز مزید این امر است. به عبارت دیگر، این ادعای سختی است که "اگر در کنار حضرت صلوات الله علیه می بودیم، جزو یاران وفادار آن حضرت می شدیم". انسان چقدر حقیره ! نمیتواند در یک زمان بیش از یک کار انجام دهد اگرچه سعی در توانش را دارد ولی قدرت إعمال بیش از یک عمل را ندارد . با اینکه زمان برای او خلق شده است ولی قدرت احاطه ی به آن را ندارد. چون زمان بر او سیطره دارد و او در امواج زمان غرق است و ناچار باید همانطور که برای عموم موجودات عالم تنظیم شده ،همانطور پیش رود تا بمقصد رسد . و. انقلاب ما در راه آن هدفى که زمان براى تأمین آن هدف مبعوث مى‏شود و ظاهر مى‏شود یک مقدمه‏ى لازم و یک گام بزرگ بوده . ما اگر این گام بزرگ را برنمى‏داشتیم، یقینا ظهور ولى‏عصر ( صلوات الله علیه و عجل الله تعالى فرجه الشریف ) به عقب مى‏افتاد. شما مردم ایران و شما مادران شهید داده و پدران داغدار و افرادى که در طول این مبارزه زحمت کشیدید بد. انسان چقدر حقیره ! نمیتواند در یک زمان بیش از یک کار انجام دهد اگرچه سعی در توانش را دارد ولی قدرت إعمال بیش از یک عمل را ندارد . با اینکه زمان برای او خلق شده است ولی قدرت احاطه ی به آن را ندارد. چون زمان بر او سیطره دارد و او در امواج زمان غرق است و ناچار باید همانطور که برای عموم موجودات عالم تنظیم شده ،همانطور پیش رود تا بمقصد رسد . و. اهمیت صلوات فرستادن در !! حضرت محمد در مورد شخصیت عظیم گرامی صلّی الله علیه و آله و سلّم، بیانات متعددی در آموزه های دینی وارد شده است. اما یکی از کلماتی شیرینی که نشان دهنده اوج مقام حضرت می باشد، بیان حضرت ثامن الائمه علی بن موسی الرضا علیه السلام است. صلوات بر (صلی الله علیه و آله ) ذکر بسیار مبارک و با عظمتی است که بر زبان آوردن آن در همه احوال و زمان ها دارای ثواب است و در حال از مستحبات موکد است، البته در تشهد واجب است . در قرآن خداوند خطاب به مومنین می فرماید: "خدا و ملائکه به (صلی الله علیه و آله) صلوات می فرستند شما هم بر او صلوات بفرستید. از این رو فضیلت داشتن صلوات شامل صلوات در رکوع و سجده هم می شود. البته در لسان شریف روایت هم به این مطلب اشاره شده که باقر (علیه السلام) فرمودند: هر در رکوع و سجود و قیام ش صلوات بر محمد (صلی الله علیه و آله) و آل او بفرستد خداوند ثواب آن را مانند ثواب رکوع و سجود و قیام (در نامه اعمال او) مى‏نویسد. لذا می توان گفت فضائلی که برای صلوات بیان شده چون اطلاق دارد همه آنها در صلوات در رکوع و سجده هم وجود دارد به علاوه روایاتی گویای این مطلب است که صلوات جزء و باعث کمال است.آن جا که به خداوند عرض می نماید: «الّلهم...صَلِّ عَلَى مَنْ شَرَّفْتَ‏ الصَّلَاةَ بِالصَّلَاةِ عَلَیْه‏»،[1]؛ «خدایا درود بفرست بر ی که ت را به واسطه درود بر او شریف قرار دادی» ((بقیه را در ادامه مطلب بخوانید)) به بسیار دیدنی و عبرت آموز
برای دیدن و کلیک کنید دریافت ♦ علم غیب حسن عسکری صلوات الله علیه
◊ کلام حضرت عسکری (ع) در بیان کیفیت علم

محمد علی انصاری
مدت زمان: ۳:۲۵
کد فایل: f9510182
کانال مواعظ حکیمانه: @mavaez فایل حتما خیلی این جمله را شنیده اید که زمان بندی اهمیت زیادی دارد یا زمان بندی مهم ترین عامل در مدیریت زمان و ایجاد نظم در زندگی و ب و کار است ولی تا به حال در مورد زمان بندی و چگونگی انجام آن توضیح روشنی ارائه نشده است. در کتاب عیون المجالس - که آن نیز از کتب عامه است - روایت است که : ((وقتى یکى از بندگان بر رسول خدا - (صلى الله علیه و آله و سلم ) - صلوات فرستد، منادى از عالم غیب ندا کند که حق تعالى ، بر این بنده ده بار صلوات فرستد؛ چون این ندا به اهل آسمان اول رسد، هزار بار بر او صلوات فرستند؛ و چون به نان آسمان دوم رسد، هزار بار بر آن افزایند؛ و هم چنین تا آ. صلوات : بهترین هدیه از طرف خداوند برای انسان است.
صلوات : تحفه ای از بهشت است.
صلوات : روح را جلا می دهد.

صلوات : عطری است که دهان انسان را خوشبو می کند.
صلوات : نوری در بهشت است.
صلوات : نور پل صراط است.

صلوات : شفیع انسان است.
صلوات : ذکر الهی است.
صلوات : موجب کمال می شود.

صلوات : موجب کمال دعا و استجابت آن می شود.
صلوات : موجب تقرب انسان است.
صلوات : رمز دیدن در خواب است.

صلوات : سپری در مقابل آتش جهنم است.
صلوات : انیس انسان در عالم برزخ و قیامت است.
صلوات : جواز عبور انسان به بهشت است.

صلوات : انسان را در سه عالم بیمه می کند.
صلوات : از جانب خداوند رحمت است و از سوی فرشتگان پاک گناهان و از طرف مردم دعا است.
صلوات : برترین عمل در روز قیامت است.

صلوات : سنگین ترین چیزی است که در قیامت بر میزان عرضه می شود.

صلوات : محبوب ترین عمل است.
صلوات : آتش جهنم را خاموش می کند.
صلوات : زینت است.
صلوات : گناهان را از بین می برد.
صلوات : فقر و نفاق را از بین می برد. خداوند متعال در آیه ۵۶ سوره احزاب با تأکید بر این که خداوند و ملائکه بر اکرم صلی الله علیه وآله، صلوات می فرستند، به اهل ایمان دستور می دهد تا بر خاتم صلوات بفرستند. این امر نشان دهندۀ آن است که صلوات بر أعظم از جایگاه رفیعی برخوردار می باشد. 1 حکمت صلوات : صلوات: تنها دعایی هست که حتما مستجاب می شود.
صلوات : بهترین هدیه از طرف خداوند برای انسان است.
صلوات : تحفه ای از بهشت است.
صلوات : روح را جلا می دهد.
صلوات : عطری است که دهان انسان را خوشبو می کند.
صلوات : نوری در بهشت است.
صلوات : نور پل صراط است.
صلوات : شفیع انسان است.
صلوات : ذکر الهی است.
صلوات : موجب کمال می شود.
صلوات : موجب کمال دعا و استجابت آن می شود.
صلوات : موجب تقرب انسان است.
صلوات : رمز دیدن در خواب است.
صلوات : سپری در مقابل آتش جهنم است.
صلوات : انیس انسان در عالم برزخ و قیامت است.
صلوات : جواز عبور انسان به بهشت است.
صلوات : انسان را در سه عالم بیمه می کند.
صلوات : از جانب خداوند رحمت است و از سو فرشتگان پاک گناهان و از طرف مردم دعا است.
صلوات : برترین عمل در روز قیامت است.
صلوات : سنگین ترین چیزی است که در قیامت بر میزان عرضه می شود.
صلوات : محبوب ترین عمل است.
صلوات : آتش جهنم را خاموش می کند.
صلوات : فقر و نفاق را از بین می برد.
صلوات : زینت است.
صلوات : بهترین داروی معنوی است.
صلوات : گناهان را از بین می برد.
کپی ش عشق میخاد اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد. الگوی زمان علیه السلام چه ی است؟ یکی از مسائل مهم و قابل توجه در باب مهدویت الگوی زمان علیه السلام در راه و روش ایشان می باشد و سوالی که در ذهن خطور می کند این است که آن حضرت چه ی را به عنوان الگو و سرمشق خویش اتخاذ نمو ده اند. برای پاسخ بدین پرسش توجه به این روایت از زمان علیه السلام کفایت می کند؛ ایشان فرمودند: (فی ابنة رسول الله لی اس. لا اله الا الله .. محمد رسول الله .. علیه صلاة الله
هدیه نماید ایمان .. زنده کند دل و جان .. فریاد زن مسلمان .. لااله الا الله
لا اله الا الله .. محمد رسول الله .. علیه صلاة الله
ورد زبان مؤمن .. روح و روان مؤمن .. امن و امان مؤمن .. لا اله الا الله
لا اله الا الله .. محمد رسول الله .. علیه صلاة الله
پیام نوح و عیسی .. آدم و لوط و موسی .. المومنین علیه السلام فرمودند:
صلوات فرستادن بر صلى الله علیه وآله گناهان را از بین مى برد، بهتر از نابود آب آتش را. سلام بر صلى الله علیه و آله برتر از آزاد چند برده است. دوست داشتن رسول خدا صلى الله علیه و آله برتر از فدا جانهاست . یا فرمودند: برتر از شمشیر زدن در راه خداست. برای دیدن بقیه مطالب ب ادامه مطلب برید... صلوات: تحفه ای از بهشت است.
صلوات: روح را جلا می دهد.
صلوات:عطری است که دهان راانسان را خوشبو می کند.
صلوات: نوری در بهشت است.
صلوات: نور پل صراط است.
صلوات:شفیع انسان است.
صلوات: ذکر الهی است.
صلوات: موجب کمال می شود.
صلوات:موجب کمال دعا و استجابت آن می شود.
صلوات: موجب تقرب انسان است.
صلوات:رمز دیدن در خواب. چه قدر از عمر مى گذرد و حرف هاى بیهوده از زبان ما خارج مى شود که دل انسان را سیاه مى کند، صلوات فرستادن بهتر از سکوت و خیال بافى هاى بیهود و سخنان بى ارزش است . پس اگر زبان مشغول صلوات باشد هم به عمر خود ارزش داده ایم و هم روح خود را جلا و فضاى محیط خود را نورانى کرده ایم . بیاییم دنیا و عالم برزخ و قیامت خود را با صلوات بیمه کنیم . و با این. صلوات سبب شفاعت ان حضرت زهرا علیهاالسلام فرمودند: پدرمرسول خدا صلى‏الله‏ علیه ‏و آلهبر من وارد شد در حالى که مهیاى خواب بودم. حضرت فرمودند: اى فاطمه نخواب مگر بعد از آن که چهار عمل را به جاى آورى: اول، ختم قرآن کنى؛ دوم ، ان را شفیعان خود گردانى ؛ سوم ، مؤمنین را از خود خشنود گردانى ؛ چهارم ، حج و عمره کنى. حضرت این را فرموده و اقامه د. صلوات نشانه محبت به حبیب خداست. صلوات باعث تقرب به خدا و رسول خدا می شود. صلوات موجب شفاعت است. با صلوات حاجات برآورده می شود. صلوات باعث آمرزش گناهان می شود. صلوات موجب عافیت و شفای امراض می شود. صلوات حافظه را تقویت می کند. صلوات موجب توانگری است. یکی از اعمالی که کاستی های ما را جبران می کند مداومت بر ذکر صلوات است. روایت داریم که جبر. سلام خدمت دوستان گل ... طرح صلوات برای زمانمون رو ادامه میدیم ولی یه سری تغیرات توش ایجاد شد ... چون دیگه از اون زمان مد نظر گذشت .... و البته مهم اینه که تا همین جاش هم زمان قبول کنه...تعداد صلوات ها دست خودتونه و زمانش هم مهم نیس فقط یادتون نره...! البته واس ماه رمضون هم طرح ختم قرآن رو میخوام بزارم ... ایی که میخوان شرکت کنن تعداد صفحه ای که . ملاقات آیت الله مرعشی با زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

ملاقات آیت الله مرعشی با زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)
در ایام تحصیل علوم دینی و فقه اهل بیت (علیهم السلام) در نجف اشرف، شوق زیادی جهت دیدار جمال مولایمان بقیة الله الاعظم، عجل الله تعالی فرجه، داشتم با خود عهد چهل شب چهارشنبه پیاده به مسجد سهله بروم، به این نیت . ولادت با سعادت آن حضرت طبق مشهور، روز دوشنبه یا ، هشتم ربیع الثّانى ، سال 232 هجرى قمرى در شهر مدینه منوّره واقع شد، که در آن هنگام ، پدر بزرگوارش طبق نقلى در سنین 26 سالگى بوده است .
نام : حسنصلوات اللّه و سلامه علیه .
کنیه : ابومحمّد.
لقب : عسکرى ، صامت ، هادى ، زکىّ، تقىّ، رفیق ، خالص ، سراج ، ابن الرّضا، سراج بنى هاشم و ... .
پدر: علىّ هادى ، فقیه أهل البیت ، صلوات اللّه علیهم أجمعین .
مادر: سه اسم براى مادر حضرت گفته شده است : ، حدیث و سلیل ، که کنیه اش اُمّ وَلد مى باشد، او از زن هاى عارفه و صالحه بوده است . ما به و کارگران سراسرکشور ایران ی توهین روز نامه حقیر فرانسوی رابه ساحت مقدس رحمت و رئفت ، حضرت ختمی مرتبت اکرم محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله) را به شدت محکوم می نماییم و به همه مسلمانان تسلیت عرض مینماییم. و به روح وروان پاک رسول اکرم (ص) صلوات می فرستیم. اهانت به ساحت مقدس حضرت رسول اکرم صلوات الله علیه رابشدت محکوم می نماییم " لبیک یا رسول الله،لبیک یا صاحب ا مان"
عَنْ جَعْفَرِ بْنِ مُحَمَّدٍ، عَنْ آبَائِهِ عَلَیْهِمُ السَّلَامُ، قَالَ: قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ: لِجَهَنَّمَ سَبْعَةُ أَبْوَابٍ- وَ هِیَ الْأَرْکَانُ- لِسَبْعَةِ فَرَاعِنَةَ: نُمْرُودُ بْنُ کَنْعَانَ فِرْعَوْنُ الْخَلِیلِ، وَ مُصْعَبُ بْنُ الْوَلِیدِ فِرْعَوْنُ مُوسَى، وَ أَبُو جَهْلِ . آیات و روایات بسیاری در خصوص فواید و اثرات صلوات و وجوب آن شنیدیدم و گه گاهی هم متوسل به آن می شویم ولی در واقع حقیقت صلوات آن چیزی است که غدیر حامل آن است بارها شده در اذان می شنویم می گویند اشهد ان محمد رسول الله و .... صلوات اشهد ان علی ولی الله و .... سکوت این در جایی که ت مولا را نمی خواهند و ندارند تعجب نیست این در جایی که می خواهند و . چگونه به عنوان یک مدیر بهترین استفاده را از زمان ببریم
زمان یکی از با ارزش‌ترین دارایی‌های هر انسانی است و با هیچ قیمتی نمی‌توان آن را ید. بنابراین بسیار مهم است که بدانیم آن را چگونه سپری می‌کنیم تا بتوانیم برنامه‌ریزی بهتری داشته باشیم.
صلوات کلید استجابت دعا


صلوات بر ، لازمه ایمان و از وظائف مؤمنان است إِنَّ اللَّهَ وَ مَلائِکتَهُ یصَلُّونَ عَلَی النَّبِی یا أَیهَا الَّذِینَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَیهِ وَ سَلِّمُوا تَسْلِیماً[1]
ترجمه
همانا خداوند و فرشتگان او بر درود می فرستند؛ ای انی که ایمان آورده اید! شما (نیز) بر او درود فرستید و به او سلام کنید سلامی همراه با تسلیم.
نکته ها:
در کتاب های ششگانه ی اهل سنّت روایاتی آمده که از اکرم صلی الله علیه و آله پرسیدند: چگونه صلوات بفرستیم؟ فرمود: بگویید: «اللهم صل علی محمد و آل محمد»

در صحیح بخاری [2] (باب چگونگی صلوات بر ) وقتی این حدیث را نقل می کند، در همان نقل حدیث، کلمه ی «آل محمد» را حذف کرده، چنین می نویسد: از محمّد «صلّی اللّه علیه و سلّم» پرسیدند: چگونه صلوات بفرستیم؟ فرمود: بگویید: «اللهم صل علی محمد و علی آل محمد»!؟

در کنار نام ، ذکر صلوات مهم است. رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود: «هرکه درکتاب ونوشته ای بر من صلوات فرستد تا آن صلوات در آن نوشته باقی است، برای او پاداش خواهدبود».[3]

در حدیث می خوانیم: «هر بر حضرت محمّد صلی الله علیه و آله یک صلوات فرستد، خداوند ده صلوات بر او می فرستد و ده لغزش او را می پوشاند».[4]

صلوات، کلید استجابت دعا و سبب سنگین شدن میزان مؤمن در قیامت می شود.

خداوند در قرآن به ش می فرماید: به زکات دهندگان صلوات فرست، خُذْ مِنْ أَمْوالِهِمْ صَدَقَةً. .. صَلِّ عَلَیهِمْ [5]، در این آیه به مردم سفارش می کند که بر صلوات فرستاده شود. آری، در رابطه مردم و ، رابطه صلوات ودرود است همان گونه که در آیه 54 سوره انعام خدا به ش دستور می دهد به انی که به ملاقاتت می آیند سلام کن. «إِذا جاءَک الَّذِینَ یؤْمِنُونَ بِآیاتِنا فَقُلْ سَلامٌ عَلَیکمْ»
ادامه مطلب ختم 5 میلیون صلوات، سهم شما 14 صلوات، برای 14 نفر ارسال کنید، ارسال نمی کنید مدیونید اگربه من خبر ندهید، ثواب دارد زنجیره ختم را قطع نکنید. برای سلامتی همه ی مریضای بیمارستان ها و به نیت 5 تن آل عبا 5 صلوات بفرستید و برای 5 نفر ارسال کنید. هزینه 5 پیامک چیزی نیست.دریغ نکنید. امتناع شما ممکن است درد و بلایی را بر شما و عزیزانتان نازل کند. بر.

حسن بن جهم می گوید:
به حضرت موسی بن جعفر صلوات الله علیهما عرض :
ما را از دعا فراموش نفرمایید!
فرمود: آیا فکر می کنی که تو را از دعا فراموش می کنم؟ آیا تصور تو این است که من تو را دعا نمی کنم؟
با خودم فکر که این بزرگوار برای شیعیانش دعا می کند، من هم که از شیعیانش هستم، پس برای من دعا می کند. لذا به حضرت عرض :
من فکر نمی کنم که شما مرا از دعا فراموش کنید.
فرمود: از کجا فهمیدی که تو را از دعا فراموش نمی کنم؟
عرض :
من شیعه شما هستم، شما هم برای شیعیانتان حتما دعا می کنید، پس من را هم دعا می کنید.
فرمود: آیا راه دیگری هم به نظرت می رسد که از آن کشف کنی که من تو را دعا می کنم؟
گفتم: نه، راه دیگری به نظرم نمی رسد.
حضرت فرمودند:
هر وقت خواستی بفهمی که من درباره تو چگونه هستم، نگاه کن به خودت، ببین من در دل تو چگونه ام؛ از آن کشف کن که وضع تو هم در دل من به همان کیفیت است؛ یعنی اگر تو به من محبت می ورزی، بدان که من هم به تو محبت می ورزم. اگر من را دعا می کنی، بدان که من هم تو را دعا می کنم.

عَنِ الْحَسَنِ بْنِ الْجَهْمِ قَالَ: قُلْتُ لِأَبِی الْحَسَنِ صلوات الله علیه لَا تَنْسَنِی مِنَ الدُّعَاءِ.
قَالَ صلوات الله علیه: أَ وَ تَعْلَمُ أَنِّی أَنْسَاکَ ؟؟؟؟؟
قَالَ فَتَفَکَّرْتُ فِی نَفْسِی وَ قُلْتُ هُوَ یَدْعُو لِشِیعَتِهِ وَأنَا مِنْ شِیعَتِهِ قُلْتُ لَا لَا تَنْسَانِی!
قَالَ صلوات الله علیه: وَکَیْفَ عَلِمْتَ ذَلِکَ ؟
قُلْتُ إِنِّی مِنْ شِیعَتِکَ وَإِنَّکَ لَتَدْعُو لَهُمْ.
فَقَالَ صلوات الله علیه: هَلْ عَلِمْتَ بِشَیْءٍ غَیْرِ هَذَا ؟؟!!!
قَالَ قُلْتُ لَا.
قَالَ صلوات الله علیه: إِذَا أَرَدْتَ أَنْ تَعْلَمَ مَا لَکَ عِنْدِی فَانْظُرْ إِلَى مَا لِی عِنْدَکَ.
الکافی (ط - الإسلامیة) ؛ ج2 ؛ ص652

ایا هر روز برای سلامتی و فرج مولایمان دعا میکنیم ؟؟