به سراغ من اگر می آیید پشت هیچستانم

به نقل از خبرگزاریها در مورد به سراغ من اگر می آیید پشت هیچستانم : به سراغ من اگر می آیید،
پشت هیچستانم.
پشت هیچستان جایی است.
پشت هیچستان رگ های هوا، پر قاصدهایی است که خبر می آرند، از گل واشده ى دورترین بوته ى خاک
روی شن ها هم، نقش های سُم اسبان سواران ظریفی است که صبح
به سر تپه معراج شقایق رفتند.
پشت هیچستان، چتر خواهش باز است
تا نسیم عطشی در بن برگی بدود،
زنگ باران به صدا می آ. سراغ من اگر می آیید،
پشت هیچستانم.
پشت هیچستان جایی است. پشت هیچستان رگ های هوا، پر قاصدهایی است
که خبر می آرند، از گل واشده دورترین بوته خاک. روی شن ها هم، نقش های سم اسبان سواران ظریفی است که صبح
به سر تپه معراج شقایق رفتند. پشت هیچستان، چتر خواهش باز است:
تا نسیم عطشی در بن برگی بدود،
زنگ باران به صدا می آید. آد. به سراغ من اگر می آیید پشت هیچستانم پشت هیچستان رگ های هوا پر قاصد هایی است که خبر می آرند از گل وا شده ی دورترین نقطه ی خاک پشت هیچستان چتر خواهش باز است تا نسیم عطشی در بن برگی بدود زنگ باران به صدا می آید آدم اینجا تنهاست و در این تنهایی سایه ی نارونی تا ابدیت جاریست به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیا یید که مبادا ترک بردارد چینی . دوستای خوبم از این به بعد میخوام شعرای سهراب رو تو وبم قرار بدم.اگه شما هم شعر خاصی از سهراب یا هر شاعر دیگه ای رو مد نظر دارین بگین تا براتون درج کنم. این شعر یکی از شعرای مورد علاقه ی من از هشت کتاب سهرابه به اسم «واحه ای در لحظه».امیدوارم خوشتون بیاد... به سراغ من اگر می آئید پشت هیچستانم پشت هیچستان جایی است. پشت هیچستان رگ های هوا،پر قاصدهایی است که خبر می آرند،از گل وا شده در دور ترین نقطه ی خاک روی شن ها هم،نقش های سم اسبان سواران ظریفی است که صبح به سر تپه ی معراج شقایق رفتند پشت هیچستان،چتر خواهش باز است. تا نسیم طپشی در بن برگی بدود، زنگ باران به صدا می آید. آدم اینجا تنهاست. و در این تنهایی،سایه ی نارونی تا ابدیت جاری است. به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من دوستای خوبم از این به بعد میخوام شعرای سهراب رو تو وبم قرار بدم.اگه شما هم شعر خاصی از سهراب یا هر شاعر دیگه ای رو مد نظر دارین بگین تا براتون درج کنم. این شعر یکی از شعرای مورد علاقه ی من از هشت کتاب سهرابه به اسم «واحه ای در لحظه».امیدوارم خوشتون بیاد... به سراغ من اگر می آئید پشت هیچستانم پشت هیچستان جایی است. پشت هیچستان رگ های هوا،پر قاصدهایی است که خبر می آرند،از گل وا شده در دور ترین نقطه ی خاک روی شن ها هم،نقش های سم اسبان سواران ظریفی است که صبح به سر تپه ی معراج شقایق رفتند پشت هیچستان،چتر خواهش باز است. تا نسیم طپشی در بن برگی بدود، زنگ باران به صدا می آید. آدم اینجا تنهاست. و در این تنهایی،سایه ی نارونی تا ابدیت جاری است. به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من. دوستای خوبم از این به بعد میخوام شعرای سهراب رو تو وبم قرار بدم.اگه شما هم شعر خاصی از سهراب یا هر شاعر دیگه ای رو مد نظر دارین بگین تا براتون درج کنم. این شعر یکی از شعرای مورد علاقه ی من از هشت کتاب سهرابه به اسم «واحه ای در لحظه».امیدوارم خوشتون بیاد... به سراغ من اگر می آئید پشت هیچستانم پشت هیچستان جایی است. پشت هیچستان رگ های هوا،پر قاصدهایی است که خبر می آرند،از گل وا شده در دور ترین نقطه ی خاک روی شن ها هم،نقش های سم اسبان سواران ظریفی است که صبح به سر تپه ی معراج شقایق رفتند پشت هیچستان،چتر خواهش باز است. تا نسیم طپشی در بن برگی بدود، زنگ باران به صدا می آید. آدم اینجا تنهاست. و در این تنهایی،سایه ی نارونی تا ابدیت جاری است. به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من. به سراغ من اگر می آیید، پشت هیچستانم. پشت هیچستان جایی است. پشت هیچستان رگ های هوا ، پر قاصدهایی است که خبر می آرند ، از گل واشده ی دورترین بوته ی خاک. روی شن ها هم ، نقش های سم اسبان سواران ظریفی است که صبح به سرتپه ی معراج شقایق رفتند. پشت هیچستان ، چتر خواهش باز است: تا نسیم عطشی در بن برگی بدود، زنگ باران به صدا می آید. آدم اینجا تنهاس. به سراغ من اگر می آیید....
نرم و آهسته بیایید
مبادا بشنود خاک
آهنگ تنهایی من
با دل سنگ بیایید
در شب تار بیایید
مبادا زنده شود احساس ترسان من...
با لبی خندان بیایید
دلم به خود نمایی مهرو ماه عادتی دیرینه دارد
به سراغ من اگر می آیید...
با یارم بیایید
مبادا باز بشکند ده های دل من...
مبادا ترک بردارد پنج. سلام این ایدهایی که من میدم از خودم اگر سراغ حدیث معصوم برم که منفجر میشم از ایده مثل کوه اتش فشان میشم که فوران میکنه بزار درسم تموم بشه این مدرک رو من بگیرم قول میدم برم سراغش سراغ قران برم سراغ نهج البلاغه برم  فدراسیون فوتبال به درستی پای حرفش ایستاده و اجازه نمی دهد تیم های بد ار سراغ بازیکنان جدید خارجی بروند. به سراغ من اگر می آیید پشت هیچستانم. پشت هیچستان جایی است. پشت هیچستان رگ های هوا پر قاصد هایی است که خبر می آرند از گل واشده ی بوته ی خاک. روی شن ها هم نقش سم اسبان ظریفی است که صبح به سر تپه ی معراج شقایق رفتند. پشت هیچستان چتر خواهش باز است: تا نسیم عطشی در بن برگی بدود زنگ باران به صدا می آید آدم اینجا تنهاست و در این تنهایی سایه ی نارونی تا ابدیت جاری است. به سراغ من اگر می آیید نرم و اهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من گاهی سراغ من بی بهانهبی هوا!!!گاهی به من نگاه کنگاهی حالم را بپرسگاهی خوبی کنگاهی گاهی گاهی سراغ من بیامن همیشه دلتنگ توام اما تو گاهی لااقل میهمان دلم باشمن به گهگاه تو راضیم
گاهی سراغ من بی بهانهبی هوا!!!گاهی به من نگاه کن.....
یه ع دیدم از یکی از اقوام که رفته بودن مقبره ( نمیدونم مقبره بگم , محل دفن بگم , سر قبر بگم ) سهراب سپهری و روی سنگ قبر نوشته شده بود : ... به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید ... مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من ... ع در ادامه مطلب ... در یکی از بیماری های کشنده اصلی در جهان است که هیچ سن، نژاد، ت و یا طبقه اجتماعی از آن در امان نمی ماند؛ اما بی تردید، این بیماری خود به سراغ ی نمی رود و به واقع، افراد اغلب با رفتارهای پرخطر و بی توجهی به عواقب، آن را انتخاب می کنند. فوتبالیستی که سراغ این مسائل می رود خانواده و پدر و مادر درست حس نداشته است. اگر خانواده درستی بالای سر آدم باشد ی سراغ این مسائل نمی رود. مدیرعامل باشگاه بارسلونا گفت: اگر در پروژه وراتی ش ت خوردیم قطعا به سراغ سائول خواهیم رفت. در راستای ستایش از عملکرد شاگردان از سوی برانکو ایوانکوویچ در روزهای پایانی فصل، سرمربی کروات سرخپوشان اینبار به سراغ هافبک های تیمش رفت. یک نفر آب و نان می خواهد یک نفر قد هفتاد سال پول می خواهد یک نفر اقیانوس..

ما به او محتاج بودیم او به ما مشتاق بود حافظ
قرآن به سر گرفتم و گفتم سلام عشق یعنی که جز تو بر من حـــــــرام عشق علیرضا بدیع
رئیس هیأت فوتبال استان قم، گفت: اگر باشگاه صبای قم شرایط و امکانات مناسب داشت سراغ محمد مؤمنی نمی رفت. اظهار نظر جالب روی کین سوژه سایت گل شده است، او گفته فوتبالیست هایی که از صدمه دیدن می ترسند، فوتبال را کنار بگذارند و بروند سراغ شطرنج! ت در لایحه بودجه سال ۹۷ به سراغ یک بدهی قدیمی از مخابرات رفت که رقم آن را ۱۸ میلیارد تومان اعلام کرده و از وزارت ارتباطات خواسته تا مطالبات مخابرات را از این محل تسویه کند. سرمربی تیم پرسپولیس گفت: اگر می گویید که ما شانس داشتیم باید بگویم شانس سراغ افرادی می آید که شجاع هستند. زنی را دیده ای آیا به عـمرت تشنه اش باشد و در وقت تعارف بشنوی آبی نمی نوشد ز فـــرط یک عطـش می گرید اما مــوقع گریه رخش را فوری از پژواک چشمان تو می پوشد ............................ شده بعــضی مواقــع درد هـائی در دلـت باشد و تــو دور و برَت همراز و هــمدردی نمی جوئی به مثل بغض داغی می خوری آن را و با هم به رغـــم داغــی بی حد آن چــیزی نمی گوئی ..... محسن تنابنده می گوید: «فقر تلویزیون باعث شد ما سراغ دیگران برویم ولی انصاف را رعایت کنید و ببینید سریالی با این وسعت جلوه های ویژه، کروماکی و اصلا تعدد لوکیشن جز با سرمایه هنگفت جایی مثل اوج قابل تولید بود؟» در راستای ستایش از عملکرد شاگردان از سوی برانکو ایوانکوویچ در روزهای پایانی فصل، سرمربی کروات سرخپوشان اینبار به سراغ هافبک های تیمش رفت. مدعیان اصلاحات گفته بودند اروپا آقا اجازه است و باید به سراغ کدخدا رفت و بعد از اینکه دیدند کدخدا بدعهدی کرده است، گفتند باید به سراغ اروپا برویم. قرار شد این هفته برویم سراغ تعمیر موبایل؛ یک حرفه باکلاس، پرطرفدار و ظاهرا نون و آب دار! با توجه به اینکه مخاطبان اینگونه مشاغل خیلی وقت و حوصله برای مقدمه چینی ندارند، مستقیم برویم سراغ سوالات اصلی! سرمربی سرخپوشان در آ ین مرحله ستایش از عملکرد شاگردانش اینبار به سراغ جوانان تیمش رفت.
نه من سراغ شعر می روم..نه شعر سراغی از من گرفته است..تنها در تو به حیرت می نگرم..ری را..هرگز تا بدین پایه عاشق نبوده امپس اگر این سکوتتکوین خواناترین ترانه ی من استتنها مرا کن ای ساده..ای صبور!حالا از همه ی این ها گذشته بگو: راستی در آن دور دست گمشدهآیا هنوز کودکی با دو چشم خیس و درشتمرا می نگرد؟!سید علی صالحی سراغ دلم میروم لای کتابهای دبستان جا مانده است چرا من بزرگ نمیشوم و در کودکیم جا مانده ام از بزرگی شرمسارم و دلم اسیر صفای کودکیست من در خیابان تمدن دلتنگ کوچه های خاکیم، میدانی چرا چون این بزرگ نه آن کودک ساده است که روزگار رشیدش کرده است ... حضرت آیت الله در دیدار با مستندسازان جوان، تاکید د: دشمنان این نهضت عظیم مردمی به سراغ تحریف و دروغ و تغییر واقعیّات در ذهن ها رفته اند. یک نفر آب و نان می خواهد یک نفر قد هفتاد سال پول می خواهد یک نفر اقیانوس..

ما به او محتاج بودیم او به ما مشتاق بود حافظ
قرآن به سر گرفتم و گفتم سلام عشق یعنی به جز حریم تو بر من حـــــــرام عشق علیرضا بدیع
اقیانوسم بیا...بیا....
برای اتصالمان به اقیانوس دعا کنیم
"همه چی آرومه"
اول به سراغ ... رفتند !
اول به سراغ بی حجاب ها رفتند و شعار دادند : یا روسری ٬ یا تو سری ! چون مادرم چادری بود من اعتراضی ن . بعد به سراغ مانتوی خانم ها در ادارات و ها رفتند ٬ من چون خانم نبودم اعتراض ن . بعد شعار دادند : مرد غیرتت کو حجاب همسرت کو ؟ من چون آن موقع مجرد بودم اعتراضی ن . بعد به سراغ خانم ها در خیابان رفتند چو. اقتصاد تهران گفت: ت مسؤول رفع تحریم ها بود و امروز نیز باید با کنترل تورم سراغ اشتغال و تولید برود. مشهورترین جاسوسان که در سال ۹۵ سراغ موشک های ایرانی آمدند +تصاویر چند هفته پیش بود که پس از آزمایش موفق موشک بالستیک هرمز توسط در منطقه دریای عمان، خبر رویارویی کشتی یی usns invincible با قایق های تندرو ندسا منتشر شد، اما دلیل حضور این شناور چه بود؟    مشهورترین جاسوسان که در سال ۹۵ سراغ موشک های ایرانی آمدند +تصاویر  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] هنوز اینجا برایم بوی خاطرات می دهد نمی دانم باز بنویسم یا نه ولی اگر هنوز از سایه ناامید نشده اید دلنوشته هایم را اینجا خواهم نوشت https://t.me/private_note خیلی شخصی طور خیلی پراکنده و شاید با تاخیر اینجا را نمی دانم آپدیت خواهم کرد یا نه ولی سعی می کنم بیشتر بنویسم سایه را فراموش نکنید من در هاله ای از غم و خستگی و عشق گم شده ام شب ها معمولا رخت خواب نمی انداخت.بیشتر وقت ها روی کتاب ها خوابش می برد.
می گفت:((شما سراغ خواب نرید.اونقدر کار و مطالعه کنید تا خسته بشید و خواب به سراغ شما بیاد)).
شهید رسول هلالی.یاعلی قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی با بیان اینکه علاوه بر حمایت از ت، در جایی که لازم باشد، صریحاً انتقاد می کنیم، گفت: در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال 96 بارها گفته ایم که به ی چک سفید امضا نمی دهیم اما از سوی دیگر هر چه هم نگاه می کنیم، شخصی بهتر از آقای در شرایط موجود سراغ نداریم. بـه سراغ من اگر میــــایی...
.
.
.

.
.
.
.
.

با یک کیلــــو زولبــیا بامیه ی تـــــــازه بیــا !!
ترجیــحا بـــامیش بیشتر بــاشه ^____^
چیه فکر کردی میخوام متن عاشقــانه بنویسم؟:
برو بــرادر من خواهر من
ادم گشـــــنه چی میفهمه عاشقی چیه اخه :
سازان جرات نمی کنند سراغ اجتماعی بروند، باید این ها تلنگری برای جامعه باشد. به عقیده بنده بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب، بایدها، نبایدها و خط قرمزها برای همگان شناخته شده است. آمدم بگویم چه ی سراغ دارد خوشی بالاتر از این که وقتی نگرانی و با نگرانی جواب می دهی لبخند میزند و هم کلامت می شود تا دوباره نفس هایت جان بگیرند و وسط کلام کم نیاوریشان... خوشی بالاتر از این که روی برگه ی دفترچه اش بنویسی: " دوست ترت دارم از هرچه دوست ای تو به من از خود من خویش تر"* + صرف نظر از نتیجه امروز، خوبم... *مرحوم قیصر امین پور در آ ین پنجشنبه سال همه آرامستان ها به رسم بر پایی سنت دیرینه ” پنجشنبه آ سال ” پر میشود از حضور ما زندگان، حضوری توام با ابرهای اسفند ماه و زمستانی که روز های آ بودنش را نفس می کشد و بهاری که بی تاب آمدن است. http://nmedia.afs-cdn.ir/v1/image/0sgm1uroervka6oumwq7mhg-ro7rdyjjzwxiaquqq9bo70m-qddekg/s/w535/ پ . ن : دوباره یه پنجشنبه آ سال دیگه... دوباره فکر اینکه پنجشنبه آ سال بعد ،من سر مزار رفتگان میرم یا دیگران سر مزار من می آیند؟!!! برای مشاهده بقیه مطالب به ادامه مطلب مراجعه کنید ایلنا نوشت: دبیرکل حزب موتلفه گفت: حال که مواضع اصلاح شده نباید سراغ طعنه زدن به رئیس جمهور برویم. من درسیاست خارجی ت را متفاوت از سابق می دانم، این باعث می شود که نیروهای معتقد به مقابله با استکبار، ت و ملت به یکدیگر نزدیک تر از گذشته شوند. کافه ای سراغ دارید که بشود رفت آنجا... که صرفا بوی هیچ دودی از آنجا نیاید و هیچ آهنگ هتل کالیفرنیا یا چه میدانم حتی لئونارد کوهن هم نگذارد و هیچ دو کبوتر عاشقی هم آنجا نیاید که مبادا حسودیت گل د و دلت بگیرد که چرا رفتم به جایی که نباید میرفتم... که بشود فقط یک فنجان آرامش سفارش داد و چشمها را بست و آهسته گریه کرد طوری که هیچ به تو زل نزند.. فرمانده سابق پاسداران گفت: با روحیاتی که از ایشان سراغ دارم بعید می دانم اکنون در قید حیات باشد. ایسنا نوشت:قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی با بیان اینکه علاوه بر حمایت از ت، در جایی که لازم باشد، صریحاً انتقاد می کنیم، گفت: در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال 96 بارها گفته ایم که به ی چک سفید امضا نمی دهیم اما از سوی دیگر هر چه هم نگاه می کنیم، شخصی بهتر از آقای در شرایط موجود سراغ نداریم. مهران مدیری در بخشی از برنامه هفت در گفتگو با رضا رشیدپور گفت: من مشکلات مردم را می گویم و چون دایره ت وسیع تر است، هر مساله ای را بگویم؛ به ت برمی گردد. اما سراغ یک سری نهادها و موضوعات اصلا نمی توان رفت. من چهار برابر نقدهای ت فعلی را به ت قبل دارم؛ اما آن زمان ما کجا بودیم؟ اصلا در صداوسیما جایی نداشتم. در شبکه خانگی بودیم. دلم گرفته/ سراغ تو را از این تقویم
بیا به خاطره های گذشته برگردیم
اگرچه فاصله مان درّه هایی از سنگ است
پل ِ ش ته ی تو «چارشنبه» دلتنگ است
برای پای تو که از سرم عبور کنی
بیایی و همه ی هفته را مرور کنی
صدای مشترک ِ روزهای غم باشی
صدای هق هق هر «پنج شنبه»ام باشی... مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، گفت: وقتی بحث بلیت فروشی به میان می آید مدعی می شوند که باشگاه نباید وارد این مسائل شود چرا که می دانند بعد از گرفتن حق بلیت فروشی به سراغ گرفتن حق پخش مسابقات فوتبال خواهیم رفت. معظم انقلاب در دیدار دست اندرکاران همایش ملی حکیم طهران (مرحوم آقاعلی مدرس زنوزی) فرمودند: اگر حوزه علمیه سراغ فلسفه نرود نااهلان متصدی آن می شوند.