بیتوته

به نقل از خبرگزاریها در مورد بیتوته : هموطنان از بيتوته نزدیک رودخانه ها و مسیر سیلاب ها خودداری کنند.   با بررسی سئو سایت بيتوته می توان با اعمال موارد سایت موردنظر را به سئو سایت مطلوبی رساند. همانطور که می دانید بيتوته یک طراحی سایت خبری پربازدید محسوب می شود البته در طبقه بندی می توان جزو طراحی سایت های خبری و سرگرمی نیز انرا قرار داد.   به دلیل اینکه مطالب و اطلاعات خوبی در زمینه های مختلف در اختیار افراد مختلف قرار می دهند (. بسم الله الرحمن الرحیم عارف کامل و عالم ربانی حضرت علامه طهرانی رحمة الله علیه می فرمودند: روایاتى داریم که هر جا بخوانید آن مکان گواهى میدهد؛ زیارت میکنید، شهادت میدهد؛ حجّ مى‏نمائید، شهادت میدهد! زمین عَرَفات و مَشعر و مِنا در روز قیامت از وقوف شما و بيتوته شما و قربانى و رَمِى شما شهادت میدهند! کوه صفا و مَروه شهادت میدهند! مَسع. روزهای برفی بدترین روزهای سعید است. رفت و آمد سخت می شود به طوری که او باید هفته ها در روستا به دور از خانواده بماند. روزهای عادی هم در روستا بيتوته دارد. اول هفته می آید، آ هفته می رود. با توجه به درخواست های مکرر مردم و پیگیری بخشداری طاغنکوه و اعضای شورای ی و مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان خدمات شبانه مرکز درمانی شهر همت آباد فعال گردید. این خدمات از اول بهمن ماه جاری با استقرار پزشک بيتوته در مرکز درمانی شهر همت آباد (مرکز بخش طاغنکوه) ارائه می گردد. لازم به ذکر است که از 7 مرکز درمانی فعال در شهرستان فیروزه ت. خب از چندی پیش تصمیم گرفتم تغییراتی تو زندگیم بدم.حتی این تغییرات به وبلاگمم کشیده خواهد شد. باید همه چیز رو تغییر بدم. من میتونم.میدونم که میتونم. گرچه انسان بودن مشکل است اما غیر ممکن نیست. عشق به خدا میتونه باعث تغییر بشه. منم میتونم از ف ی به ف دیگه تبدیل بشم. کافیه همت و تلاشمو م. امیدوارم موفق بشم. گرچه دیر و سخته. می گم دیدین هم شروع دوباره داشته . از من یاد گرفته ها. أبد والله ماننسه حسیناه ( 4 بار تکرار )
به خدا قسم حسین را فراموش نخواهیم برد .
هَلَه با ایر هله علی ویاک
خوش آمدی ای زائر ( دست ) علی همراهت ( علی نگهدارت )
مَشی جای إلکربله علی ویاک
پای پیاده آمدی ( دست ) علی همراهت ( علی نگهدارت )
هله با ایر هله با ایر
خوش آمدی ای زائر خوش آمدی
هله إبزوار أبوالسجاد
خوش آمدید ای زو.
باید امشب به در میکده بيتوته کنم
بنشینم سر راه
پیر میخانه از اینجا امشب ،
شاید آهسته عبوری د
باید از او ب م دُردِ می کهنه ی ناب
که مرا مست کند تا دل شب
آنقدر گم شوم از هستی خویش
تا که در بیشه ی عشق رخ تو بوته کنم

لحظه ها می گذرد
شب پر از سایه ی دهشت زده ی تنهایی
سر فرو کرده به هر کنجی تار
نور چ. حضرت هادی (ع ) یک زن به نام یا سلیل و پنج فرزند داشته است . 1 - ابومحمد حسن علیه السلام ( عسکری (ع ) یازدهمین اختر تابناک ولایت و ت است ) . 2 - حسین . 3 - سید محمد که یک سال قبل از پدر بزرگوارش فوت کرد ، جوانی بود آراسته و پرهیزگار که بسیاری گمان می د مقام ولایت به وی منتقل خواهد شد . قبر مطهرش که مزار شیعیان است در سامرا می باشد . 4 - جعفر . 5 - عایشه . با بررسی سئو سایت بيتوته می توان با اعمال موارد سایت موردنظر را به سئو سایت مطلوبی رساند. همانطور که می دانید بيتوته یک طراحی سایت خبری پربازدید محسوب می شود البته در طبقه بندی می توان جزو طراحی سایت های خبری و سرگرمی نیز انرا قرار داد. به دلیل اینکه مطالب و اطلاعات خوبی در زمینه های مختلف در اختیار افراد مختلف قرار می دهند ( سئو سای. درمان ریزش مو با سیر شمال درمان ریزش مو و شامپوی سیر در کاهش انسداد منفذ با garlicچربی موجب زیبایی پوست به از موها را ماست مقدار کمی رنده کرده روش طب سنتی آکا بررسی garlic آزمایشگاهی بیماری که موی علت علل بيتوته پورتال جامع بیشتر همراه خواص نمک برای استفاده تازه 5 توصیه برای جلوگیری ریزش این چاشنی ها رفع مشکل کمبود ویتامین های ضروری بدن ی. دوستان ضمن تبریک عید بزرگ فطر خواهشاً تویه این شبا و روزای عزیز بنده رو خیلی دعا بفرمایید،چهارشنبه هفته پیش تصادف خیلی سختی خدا خیلی بهم رحم کرد،دعا کنید زودتر حالم خوب شه و مثل قبل باشم... اعمال عید فطر
از جمله لیالى شریفه شب عید فطر می باشد و درفضیلت و ثواب عبادت و احیاى آن احادیث ‏بسیار وارد شده و روایت‏ شده است که آن شب کمتراز شب قدر نیست . برای درک این شب عزیز انجام اعمالی از ائمه علیهم السلام به ما سفارش شده است :
1- در هنگام غروب آفتاب غسل انجام شود.
2- آن شب به ، دعا، استغفار، درخواست ازحق تعالى و بيتوته در مسجد احیا گردد.
3- بعد از مغرب و عشا ، صبح و عید فطرذکر؛" الله اکبر الله اکبر، لا اله الا الله و الله اکبر الله اکبر و لله الحمد الحمد لله على ما هدانا و له الشکر على ما اولانا " گفته شود. بسم الله الرحمن الرحیم این کیست که امشب این گونه آرام بر چشمان خیس تو قدم میگذارد ؟ این کیست که لحظه ای مینشیند ، مکثی می کند و می رود . این کیست که بعد از مدت ها احساست را به ضیافت میخواند ، و پرواز خی را به سوی شمع وجود خویش میکشاند ؟ کمی تأمل می کنی که این کیست که باز هم خانه خلوت تو را دق الباب میکند. امشب نسیم ، خوش می وزد. اما این نسی. درمان ریزش مو با ماینو یدیل یا سبوس درمان ریزش مو و سفیدی با سبوس ویتامین درب منزل یا محل برنج مردانه قطعی بیماری قطع ماینو یدیل موهای بيتوته فقر غذایی به که مهم ترین راه مصرف همراه آبلیمو نمک برای چند هفتس 5 توصیه برای جلوگیری از ریزش اصل ممکن طاسی روگین درمان ریزش مو با ماینو یدیل یا سبوس داروهای استاندارد در شامل محلول غلظت های د. این که حسین [علیه السلام] فریاد مى ‏زند - پس از این که همه عزیزانش را در خون مى ‏بیند و جز دشمن کینه توز و غارتگر در برابرش نمى ‏بیند - فریاد مى ‏زند که: «آیا ى هست که مرا یارى کند و انتقام کشد؟» «هل من ناصر ینصرنى؟»؛ مگر نمى ‏داند که ى نیست که او را یارى کند و انتقام گیرد؟

این «سؤال»، سؤال از تاریخ فرداى بشرى است و این پرسش، از آی. یکی از نکات درخشان فضیلت مجاور بودن قبر مطهر حضرت ثامن الحجج علیه السلام به خلاف بقیه قبور مقدسه می باشد که برای نمونه اشاره می گردد: مکه معظمه:درکتاب عیون اخبارالرضا صفحه247آورده شده است که حضرت رضاعلیه السلام فرمود: از آن زمانی که پیغمبراکرم و المومنین علیهما السلام از مکه به مدینه هجرت نمودند. دیگر حضرت علی علیه السلام هر گاه به حج مشرف می شدند پس از اتمام در آنجامجاور نمی شد وفورا از مکه خارج می شدند وبه حضرت عرض دچراشمابعدازاتمام اعمال، ظهر وعصر رادر مکه ولی مغرب وعشاءرا درخارج مکه انجام می دهید؟فرمود:من کراهت دارم از زمینی که از آن جا هجرت کرده بودم دوباره مجاور شوم
انَّ عَلِیّاً عَلَیْهِ السَّلَامُ لَمْ یَبِتْ بِمَکَّةَ بَعْدَ اذ هَاجَرَ مِنْهَا حتی قَبْضَةً اللَّهِ عَزَّ وَجِلَ
کربلا:درکتاب معارف رضویه آقای مظفری صفحه156 وکتاب عیون اخبارالرضا صفحه247 می نویسند در روایات فراوانی متذکرند علیه السلام به ی که زیلرت کرد حسین علیه السلام رادر کربلا فرمود:به وطن خود بازگشت نما ومجاور در کربلا نشو
فاذا زُرْتَ فَانْصَرَفَ وَ لَا تَتَّخِذْهُ وَطَناً
مشهد الرضا:امانسبت به حضرت رضا علیه السلام تاکید وسفارش درمجاورت شده به چند دلیل از جمله درکتاب فصول المهمه ابن صباغ مالکی دانشمند اهل سنت وکتاب معارف رضویه صفحه15 و کتاب دارالسلام علامه نوری صفحه216 وکتاب زندگانی حضرت رضا علیه السلام جلد2صفحه316 آقای عمادزاده می نگارد:ابوعبدالله حافظ که یکی اتز قضات تسنن است،گفت:شبی درحرم حضرت رضا رضی الله عنه بيتوته درعالم خواب دیدم دوملک بردیوار حرم مطهر با خط سبز نوشتند:
اذ کُنْتَ تَأْمُلُ أَوْ ترتجی مِنَ اللَّهِ فِی ح یک الرِّضَا

فَلَازِمُ مَوَدَّةَ آلِ الرَّسُولِ وجاورعلی بْنِ موسی الرِّضَا
یعنی هرگاه آرزومند می باشی از خداوند متعال که درغم وشادی از توخشنود شود باید دوستی اهلبیت رس ومجاورت حضرت رضا علیه السلام را اختیار کنی. درکتب متعددی متذکرند حضرت موسی بن جعفر علیه السلام فرمودند:
مَنْ زَارَهُ أَوْ بَاتَ عِنْدَهُ لَیْلَةً کَانَ کَمَنْ زَارَ اللَّهَ فِی عَرْشِهِ
یعنی ی که زیارت کند یا یک شب بيتوته ومجاورت نماید نزد قبر فرزندم رضا علیه السلام مثل ی است که خداوند را در عرش زیارت کرده است(رحمت خداوند شامل آن شخص شده است) وحجةال بسطامی درکتاب تحفةالرضویه در ذیل این حدیث می نویسد:از این روایت می توانیم استدلال کنیم بر فضیلت مجاورت حضرت رضا علیه السلام از بقیه معصومین صلوات الله علیهم اجمعین مهر تو را به عالم امکان نمی دهم این گنج پربهاست من ارزان نمی دهم گر انتخاب جنت وکویت به من دهند کوی تو را به جنت ورضوان نمی دهم جان می دهم زشوق وصال تو ای رضا تابرسرم قدم ننهی جان نمی دهم مارا غلامی تو بود تاج افتخار وین تاج را بافسرشاهان نمی دهم شمعی که در محفل نشست از آسمان بود آن دُرّ بی همتای این دشت و دمن بود در شامگاهی آتشین بارید بارید نوری ز آن خاتون من ت د ت د ای آسمان نورت الهی تازه گردد نورت ز آن بانوی خوش آوازه گردد هر شب در این بيتوته ها من تک سوارم آتش زدم بر جان خود با انتظارم .... ......( ادامه دارد)..... افسانه ها را بر دلم بسپار و بسپار افسوسها را از دلم بردار و بردار من. مردی، اسب اصیل و بسیار زیبایی داشت که توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کرد. همه آرزوی تملک آن را داشتند. بادیه نشین ثروتمندی پیشنهاد کرد که اسب را با دو شتر معاوضه کند، اما مرد موافقت نکرد. حتی حاضر نبود اسب خود را با تمام شترهای مرد بادیه نشین تعویض کند. بادیه نشین با خود فکر کرد: حالا که او حاضر نیست اسب خود را با تمام دارایی من معاوضه کند، باید به فکر حیله ای باشم. روزی خود را به شکل یک گدا درآورد و در حالی که تظاهر به بیماری می کرد، در حاشیه جاده ای دراز کشید. او می دانست که مرد با اسب خود از آنجا عبور می کند. همین اتفاق هم افتاد… مرد با دیدن آن گدای رنجور، سرشار از همدردی، از اسب خود پیاده شد به طرف مرد بیمار و فقیر رفت و پیشنهاد کرد که او را نزدیک پزشک ببرد. مرد گدا ناله کنان جواب داد: من فقیرتر از آن هستم که بتوانم راه بروم. روزهاست که چیزی نخورده ام و نمی توانم از جا بلند شوم. دیگر قدرت ندارم. مرد به او کمک کرد که سوار اسب شود. به محض اینکه مرد گدا روی زین نشست، پاهای خود را به پهلوهای اسب زد و به سرعت دور شد. مرد متوجه شد که گول بادیه نشین را خورده است. فریاد زد: صبر کن! خواهم چیزی به تو بگویم. بادیه نشین که کنجکاو شده بود کمی دورتر ایستاد. مرد گفت: تو اسب مرا یدی. دیگر کاری از دست من برنمی آید، اما فقط کمی وجدان داشته باش و یک خواهش مرا برآورده کن: برای هیچ تعریف نکن که چگونه مرا گول زدی. بادیه نشین تمس کنان گفت: چرا باید این کار را انجام دهم؟! مرد گفت: چون ممکن است زمانی بیمار درمانده ای کنار جاده ای افتاده باشد. اگر همه این جریان را بشنوند، دیگر ی به او کمک نخواهد کرد. منبع:بيتوته همچون سالهای گذشته در تابستان سال 1392نیز گروهی از کارمندان مرکز بهداشتی درمانی موانا جهت مراقبت از بیماران فشارخونی"دیابتی" ن حامله"وا یناسیون ومراقبت اطفال به ییلاقهای بره زر"میربهال"پیازوک"رنگینوک با فاصله 150 کیلمتری از شهر ارومیه واقع در رشته کوه زاگرس مراجعه کرده وبه مدت دو ر وز در آنجا بيتوته کرده وخدمات لازم را در اختیار بیماران قرار دادند.مشاهده ادامه ع ها در ادامه مطلب.....

1. اگر ى را توفیق شامل حال شود در این شب در کربلا باشد و زیارت حسین علیه السلام کند و بيتوته نزد آن جناب نماید تا صبح خدا او را محشور فرماید آلوده به خون حسین علیه السلام در جمله با آن حضرت.

2. روز دهم روز شهادت ابو عبد الله الحسین علیه السلام و روز مصیبت و حزن ائمه اطهار علیهم السلام و شیعیان ایشان است و شایسته است که شیعیان در این روز مشغول کارى از کارهاى دنیا نگردند.

همرهان رفتند و من از کاروان جا مانده ام

وای من کز کاروان رفته بر جا مانده ام

دوستان با صفا رفتند و من دربین خلق

چون صفا و راستی مهجور و تنها مانده ام

هردم از سرگشتگی چون گرد میپیچم به خویش

همرهان رفتند و من تنها به صحرا مانده ام

چار موج غم ز هرسو در میان دارد مرا

چون خسی حیران و سرگردان . فال روزانه امروز یکشنبه 1 اسفند 1395
فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane در این قسمت از سایت تفریحی مایران برای شما عزیزان فال روزانه و فال روز تولد را فراهم کرده ایم در ادامه با ما همراه باشید. فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" /> فال روزانه فروردین ماه فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane امروز روز ایده آلی برای حل مسایل خانوادگی است. ستاره ها به تمام شما، مخصوصا مردان توصیه می کنند که شانه هایشان را به نزدیکشانشان بدهند. کارهای فنی برایتان ساده هستند، مثلا تعمیر شیر آب آشپزخانه یا قبول یک پروژه نوسازی بزرگ مقیاس برایتان خیلی ساده است. فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" /> فال روزانه اردیبهشت ماه فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane امروز مهم نیست که پایتان را به کجا می گذارید، هر جایی که بروید بدون حمایت نخواهید بود. به شما کمک اطلاعاتی و فنی خواهد شد و از حمایت روحی هم بی بهره نخواهید بود. بااین حال مراقب باشید که بعضی از این حامیان در عوض از شما انتظار خدماتی خواهند داشت. فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" /> فال روزانه داد ماه فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane الان برای شما مهم ترین چیز یک نظم و ترتیب خیلی خوب و منطقی است. اگر یک برنامه عمل ویژه انتخاب کرده اید باید به آن بچسبدی و رهایش نکنید. برای آنهایی که نیاز دارند روی فرم بمانند و یا اینکه یک کار روزمره همیشگی دارند یک تغذیه خیلی خوب و میزانی داروی تقویتی مورد نیاز است. فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" /> فال روزانه تیر ماه فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane امروز برای تعیین برنامه عمل مناسب به حس ششمتان تکیه کنید تا موفقیتتان تضمین شود. بعضی از ویژگی هایی که امروز نشان می دهید کنترل خود، قابل اتکا بودن، ارتباطی بودن، تجربه ودانش و دارایی زیاد است. فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" /> فال روزانه مرداد ماه فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane خانه شما یک قلعه محکم است. آن را تبدیل به یک زندان نکنید. روی برقراری روابط گرم با نزدیکانتان کار کنید. شاید بهتر است که یک مکالمه باز با آنها داشته باشید یا به آنهاکمک برسانید. کمی ابتکار نشان دهید و بعضی از کارهای خانه را به دوش بکشید. فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" /> فال روزانه شهریور ماه فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane اگر با ی کار یا زندگی کنید و تنها نباشید شانستان برای موفقیت بیشتر خواهد شد. اگر خیلی تنها هستید ناامید نشوید و به دنبال یک حامی، همکار و یا شریک بگردید. اگر متاهل هستید، می توانید به حمایت فعال همسرتان امیدوار باشید. فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" /> فال روزانه مهر ماه فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane مدیریت شما به کارمندان قابل اتکا، افراد حرفه ای و افراد مبتکری نیاز دارد. اگر شما یکی از انها هستید می توانید شانس این را داشته باشید که با جلب توجه و اعتماد رییستان از پله های ترقی بالا بروید. فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" /> فال روزانه آبان ماه فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane امروز رابطه تان با سرمایه داران قوی و محکم خواهد بود. این می تواند اعتبار زیادی به شما بدهد. به نظر می رسد ک برنامه هایتان کار می کنند و نتایج خیلی خوب می دهند. در این زمان می توانید تمام اعتمادتان را ج اقوان دور، فرزندان، معلمان، ان و معشوقه تان کنید. فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" /> فال روزانه آذر ماه فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane امروز حل تمام مشکلاتتان (در خانواده، خانه، روان و مسایل مالیتان) ساده تر از آنچیزی خواهد بود که فکرش را می کنید. تنها چیزی که نیاز دارید کمی اطلاعات مناسب یا توصیه از یک فرد باتجربه است.. فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" /> فال روزانه دی ماه فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane امروز دی ماهی های سرسخت مجبور می شوند که با شرکای هم نظر و هم عقیده خود مواجه شوند. تمام مکالمات حرفه ای و شخصی تنها درصورتی که در مسایل اساسی زندگی موافقت کامل داشته باشید به موفقیت به اتمام می رسند. فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" /> فال روزانه بهمن ماه فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane امروز هرکاری که ید به عواقبی منتهی خواهد شد. تمام اعم ان می توانند نتایج بدی در پی داشته باشند. خیلی مهم است که صحیح، با درکو با محبت رفتار کنید. نگذارید که غرورتان مانع پذیرفتن کمک فردی شود. فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" /> فال روزانه اسفند ماه فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane امروز همه چیز برایتان ایده آل خواهد شد. تحت کنترل خود هستید و پر از انرژی می باشید. اگر چیزی برایتان روبه راه نبود، تنها توجیه این است که آن مساله اصلا ممکن نیست. الان بسیار مایلید که به قوانین پایبند باشید و از دستورات پیروی کنید. فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" /> فال روزانه فال عطسه فال روزانه امروز یکشنبه 1 اسفند 1395
شیک ترین مدل دکوراسیون منزل + تصاویرتصاویر مدرن ترین دکوراسیون منزل دکوراسیون منزل 2016 دکوراسیون منزل زیبا دکوراسیون منزل لو لو ترین دکوراسیون منزل منبع : بيتوته اخبار مرتبط: جدیدترین مدل های دیوار بلکا در دکوراسیون خانه + تصاویر خلاقانه ترین و جدیدترین شیر آلات آشپزخانه و دستشویی + تصاویر شیک ترین مدل سرویس خواب چرمی + تصاویرشیک ت. در روایتی از اباصلت آمده است: «مأمون، رضا (ع) را فراخواند و آن حضرت را مجبور کرد از انگور بخورد. آن حضرت به واسطه آن انگور مسموم شد.»
درباره نحوه شهادت رضا (ع)، بیشتر عالمان شیعه و همچنین تعداد زیادی از علمای اهل سنت، قائل هستند که آن حضرت مسموم و شهید شده است. البته درباره عامل شهادت هشتم، اختلاف نظرهایی وجود دارد؛ اما قول مشهور ای. این مطلب که از وبلاگ http://number1seo.blog.ir با مدیریت آقای ابراهیمی انتخاب شده است، در مورد اعتبار قوانین گوگل برای تمامی وب سایت صحبت می کند، از وب سایت های بزرگ و معتبر گرفته تا ساده ترین و ابت ترین وب سایت های جدید...


خب ، این یکی از مواردی ست که بین چیزی که گوگل می گوید و چیزی که ما مشاهده می کنیم تفاوت وجود دارد. فرض ما بر این است که گوگل برای سایت های معتبر ارزش خاصی قائل نیست و همانند دیگر سایتها امکان دارد آنها را نیز مجازات کند. مطمئناً سایت های معتبر زیادی وجود دارند که بخاطر عدم رعایت سئو، رتبه خود را از دست داده اند. هنگامی که نگاهی به سئو سایت تعدادی از سایت های معتبر می اندازم، شاهد مواردی ناقض قوانین سئو در آنها هستم که بالطبع بخاطر این موارد لایق مجازات هستند. مثلا در همین ایران خودمان پربازدیدترین سایت به لحاظ ورودی هدفدار گوگل ، بيتوته است. وقتی سورس این سایت را بررسی متوجه شدم بسیاری از نکات الگوریتم های جدید گوگل در آن رعایت نشده است و با بررسی سیستم ارسال محتوای اولیه آن ها متوجه شدم که آن زمان هم زیاد بر اساس موارد مورد علاقه گوگل پست ارسال نمی د. تازه در آ ین بررسی محتوای این سایت متوجه شدم تعداد زیادی از پست های جدید و قدیمی این سایت کپی از سایت های دیگر است که از موارد مجازات گوگل به شمار می رود. ولی گوگل بلایی که سر بسیاری از سایت ها آورده هرگز نه تنها سر این سایت نیاورده است بلکه حتی وضعیت آن را در سامانه های جدید خود بهبود بخشیده است. من فکر می کنم در حقیقت سایت های معتبر و بزرگ که دارای بک لینک های بسیار زیاد و پوشش وسیع در شبکه های اجتماعی هستند به نحوی از اعتماد کافی برای بهبود رنک خود برخوردار هستند بطوریکه از مجازات در امان می مانند.بهترین نوع بک لینک ورتاژ آگهی است من حدس میزنم اگر یک سایت جدید هم همان ویژگی ها را بدست آورد می تواند از مجازات در امان بماند. اما بنده در پاسخ به سوالات زیادی در مورد سایت بيتوته در سال گذشته ، همواره گفتم با توجه به روند کپی برداری این سایت ، به زودی مجازات خواهد شد و این حاصل از یک تحلیل ساده بود که دقیقا هم اتفاق افتاد. مجازات وحشتناک بيتوته توسط گوگل را در تصاویر زیر می بینید : آموزش سئو,افزایش سئو,بهترین سایت سئو در ایران بهینه سازی سایت,جریمه گوگل,سئو <font style=بيتوته" data-mce-src="http://www.newseo.ir/images/2014/06/beytoote2.jpg" style="border: 0px;" width="359" height="246"> این فقط یکی از عواقب کپی برداری و عدم رعایت الگوریتم های جدید گوگل است … منبع : کتاب آموزش سئو آموزش سئو,افزایش سئو,بهترین سایت سئو در ایران خب ، این یکی از مواردی ست که بین چیزی که گوگل می گوید و چیزی که ما مشاهده می کنیم تفاوت وجود دارد. فرض ما بر این است که گوگل برای سایت های معتبر ارزش خاصی قائل نیست و همانند دیگر سایتها امکان دارد آنها را نیز مجازات کند. مطمئناً سایت های معتبر زیادی وجود دارند که بخاطر عدم رعایت سئو، رتبه خود را از دست داده اند. هنگامی که نگاهی به سئو سایت تعدادی از سایت های معتبر می اندازم، شاهد مواردی ناقض قوانین سئو در آنها هستم که بالطبع بخاطر این موارد لایق مجازات هستند. مثلا در همین ایران خودمان پربازدیدترین سایت به لحاظ ورودی هدفدار گوگل ، بيتوته است.وقتی سورس این سایت را بررسی متوجه شدم بسیاری از نکات الگوریتم های جدید گوگل در آن رعایت نشده است و با بررسی سیستم ارسال محتوای اولیه آن ها متوجه شدم که آن زمان هم زیاد بر اساس موارد مورد علاقه گوگل پست ارسال نمی د. تازه در آ ین بررسی محتوای این سایت متوجه شدم تعداد زیادی از پست های جدید و قدیمی این سایت کپی از سایت های دیگر است که از موارد مجازات گوگل به شمار می رود.ولی گوگل بلایی که سر بسیاری از سایت ها آورده هرگز نه تنها سر این سایت نیاورده است بلکه حتی وضعیت آن را در سامانه های جدید خود بهبود بخشیده است. من فکر می کنم در حقیقت سایت های معتبر و بزرگ که دارای بک لینک های بسیار زیاد و پوشش وسیع در شبکه های اجتماعی هستند به نحوی از اعتماد کافی برای بهبود رنک خود برخوردار هستند بطوریکه از مجازات در امان می مانند.بهترین نوع بک لینک ورتاژ آگهی است من حدس میزنم اگر یک سایت جدید هم همان ویژگی ها را بدست آورد می تواند از مجازات در امان بماند. اما بنده در پاسخ به سوالات زیادی در مورد سایت بيتوته در سال گذشته ، همواره گفتم با توجه به روند کپی برداری این سایت ، به زودی مجازات خواهد شد و این حاصل از یک تحلیل ساده بود که دقیقا هم اتفاق افتاد. مجازات وحشتناک بيتوته توسط گوگل را در تصاویر زیر می بینید : آموزش سئو,افزایش سئو,بهترین سایت سئو در ایران بهینه سازی سایت,جریمه گوگل,سئو <font style=بيتوته" width="359" height="246" data-mce-src="http://www.newseo.ir/images/2014/06/beytoote2.jpg" style="border: 0px;"> این فقط یکی از عواقب کپی برداری و عدم رعایت الگوریتم های جدید گوگل است … منبع : کتاب آموزش سئو اعمال شب و روز عید فطر ویژه نامه عید سعید فطر از جمله لیالى شریفه شب عید فطر می باشد و در فضیلت و ثواب عبادت و احیاى آن احادیث ‏بسیار وارد شده و روایت‏ شده است که آن شب کمتر از شب قدر نیست. برای درک این شب عزیز انجام اعمالی از ائمه علیهم السلام به ما سفارش شده است : 1- در هنگام غروب آفتاب غسل انجام شود . 2- آن شب به ، دعا، استغفار، درخواست از حق تعالى و بيتوته در مسجد احیا گردد.3- بعد از مغرب و عشاء ، صبح و عید فطر ذکر؛" الله اکبر الله اکبر، لا اله الا الله و الله اکبر الله اکبر و لله الحمد الحمد لله على ما هدانا و له الشکر على ما اولانا " گفته شود. حضرت در سن بیست سالگی و آقای حاج یاسین هندی که مدیر عزاداری برای حضرت سید ال ء در هند بوده است من در سن بیست سالگی و آقای حاج یاسین هندیکه مدیرعزاداری برای حضرت سید ال ء در هند بوده است من از روزی که وارد حوزه علمیه قم شدم بخاطر اعتقاداتم بسیار دوست داشتم به مسجد جمکران بروم و متوسل به حضرت بقیة الله روحی فداه باشم. آن زمانها مسجد جمکران نه جاده ای داشت و نه جمعیتی برای اعمال به آنجا می رفتند و نه استفاده ای از آنجا می د. بسیار اتفاق می افتاد که در بیابانهای اطراف مسجد جمکران تنها رفت و آمد می نمودم. حتی شب ای بود تنها در مسجد جمکران بيتوته . خادم مسجد بنام آقای لسانی که خدا رحمتش کند کلید مسجد را به من داد و گفت: در را از داخل ببند که ی نیاید و فرش های مسجد را ببرد. در آن اوقات مرد با اخلاصی بنام حاجی یاسین (صاحب ع فوق) کوشش می کرد که از جاده کاشان که جدیدا آن را احداث کرده بودند یک جاده خاکی به طرف مسجد بکشد ولی در زمستان که او به هندوستان می رفت کشاورزان جاده را شخم می زدند و همه زحمات او را به باد می دادند. مسجد جمکران بسیار در آن زمان غریب بود و رفت و آمدی در آن نبود و این از علا ئم ظهور صغرا است که امروز میلیون ها جمعیت در دوره سال در این مسجد رفت و آمد می کنند و متوسل به عصر روحی فداه می شوند و این مسجد به این وسعت درست شده است. حاج یاسین در هندوستان مدیر مجلس عزاداری بود و می گفت که در ایام عزا من خودم منی از آتش درست می کنم و مردم با گفتن یا حسین وارد آن آتش می شوند و نمی سوزند خدا او را تحت عنایات و رحمت خود قرار دهد و ما را هم در زمره ی محبین اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام بگنجاند. در راستای دیروز زمین و تعطیلی امروز مدارس و مهدکودکها، رئیس گرامی ما هم مرخصی گرفته و در منزل بيتوته کرده............. از ترس ز له (دیروز که کمی زمین قولنجش را ش ت، از ترس چنان جیغی زد که ما از جیغ او ترسیدیم نه از ز له و چنان فرار کرد که نتوانست در اتاقش را ببندد، اتاقی که به جانش بسته است). یک سوال در اینجا مطرح می شود و آن این است که مگر فقط . خواص داروئی هندوانه : هندوانه از نظر طب قدیم ایران سرد و تر است . گرما را برطرف می کند و بهترین میوه تابستان است . 1)هندوانه مدر است و به پائین آوردن فشار خون کمک می کند. 2)هندوانه معده را تقویت می کند. 3)پوست سفید داخل هندوانه برای زخم گلو و دهان بسیار موثر است. 4)مغز تخمه هندوانه کرم های معده و روده را از بین می برد. 5)هندوانه بدن را تازه و . شیک ترین دکوراسیون سرویس خواب سلطنتیشیک ترین سرویس خواب های سلطنتی مدل سرویس خواب های سلطنتی جدیدترین مدل تخت جدیدترین مدل تخت های سلطنتی نمونه های شیک مدل تخت های سلطنتیمدل سرویس خواب های سلطنتی منبع : بيتوته اخبار مرتبط: دکوراسیون مدرن 2015 + تصاویر زیباترین دکوراسیون پذیرایی در سال 2015 + تصاویر زیباترین دکوراسیون اتاق خواب دخترا. پست 5101: به قلم دامنه. به نام خدا. این رفیق همکلاسی من، محمود آهنگر دار مُرسمی ست. خیلی خیلی با هم رفیق بودیم و صمیمی. من در سلسله مباحث آنچه بر دامنه گذشت چندجایی از محمود یاد کرده ام. او فردی بسیارخوش قلب، روراست، بااخلاق، صادق و راسخ است. من بسیار او را قبول دارم. الان اوا سالهای اشتغال تی اش را در مرکز بهداشت سپری می‌کند. حاج علی میرزا چلویی دار که این ع ها را برای دامنه تلگرام کرده است؛ به من خبر داده است که جناب آقا محمود علاوه بر خدمت در مرکز بهداشت اوسا، هر چندوقت، به صورت کشیک شبانه در «درمانگاه بیتوتۀ دارابکلا» نیز حضور می یابد و به مردم خدمت رسانی می کند. خدا را شکر که خدمات خوب جناب محمود آهنگر، به دارابکلایی ها هم رسیده است. واژۀ بيتوته را حاج علی میرزا نوشته است. من نمی دانستم اسم درمانگاه بيتوته است. محمود اساساً فردی نجیب، باشرم وحیا، پاک سیرت و پاکنهاد است. او برای من دوستی گرامی و بزرگوار است. این ع های اوست در درمانگاه بیتوتۀ حضرت فاطمۀ زهرا _سلام الله علیها_ی روستای دارابکلا. ممنونم از حاج علی میرزا با ارسال این دوست خوب ما. سلام مرا و این پست دامنه را هم برسان به آن رفیق دورۀ پرخاطرات ما. محمود آهنگر دار مُرسمی. 21 فروردین 1396. عکاس: حاج علی میرزا چلویی دار  محمود آهنگر دار مُرسمی. 21 فروردین 1396. عکاس: حاج علی میرزا چلویی دار   محمود آهنگر دار مُرسمی. 21 فروردین 1396. عکاس: حاج علی میرزا چلویی دار محمود آهنگر دار مُرسمی. 21 فروردین 1396. عکاس: حاج علی میرزا چلویی دار  چلّه ات که پُر باشدپَر می دهی آوازهای بد
اَبرو بکشکهتیر  ت آمد..*تابستانتون پرشورقدر آب رو هم بدونید

ببین جواد - علیه السلام - فرمود: تواضع و فروتنی زینت بخش حسب و شرف، فصاحت زینت بخش کلام، عد زینت بخش ایمان و اعتقادات، وقار و ادب زینت بخش اعمال و عبادات; و دقّت در ضبط و حفظ آن، زینت بخش نقل روایت و سخن می باش. فال روزانه فردا چهارشنبه 17 آذر 1395

فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane
در این قسمت از سایت تفریحی مایران برای شما عزیزان فال روزانه و فال روز تولد را فراهم کرده ایم در ادامه با ما همراه باشید.
فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" / onload="resetwh(this,470);">
فال روزانه فروردین ماه
فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane

امروز تمام افکار و انرژیتان را جمع کنید و از شر مواد و هیجاناتی که در زندگیتان غیرضروری هستند خلاص شوید. شاید ببینید که انرژی زیادی دارید و برای مدت یک ساعت یا بیشتر می توانید هرکاری را ید. شاید برای پیشرفت و حرکت نیاز به کمی تغییر داشته باشید. تمام ها را بیرون بیندازید وبه توانایی هایتان اعتماد کنید.

فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" / onload="resetwh(this,470);">
فال روزانه اردیبهشت ماه
فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane

امروز اثر خارق العاده ای روی آنهایی که با شما کار می کنند دارید. با تمرکز به شما گوش می دهند و سعی می کنند که بفهمند چطور ایده هایتان را به کار گیرند. شاید درک نکنن که دقیقاچه کاری باید ند، ولی این خیلی بد نیست. اگر سعی کنید می توانید یادشان بدهید. کوتاه و شفاف صحبت کنید. خودتان را به رخ نکشید.

فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" / onload="resetwh(this,470);">
فال روزانه داد ماه
فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane

شما برای آسایش و امنیت ارزش قایلید. امروز اجتماعی شده اید، ولی باید که تمس هایتان را کمتر کنید. بیشتر از اینکه حرف بزنید گوش بدهید. اگر ایده ها و افکار گذشته را مرور کنید مکالماتتان درمورد پول می توانند ثمربخش باشند. احتمالا مردم از شما توصیه طلب کنند و شما را خیلی سودمند ارزی کنند.

فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" / onload="resetwh(this,470);">
فال روزانه تیر ماه
فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane

امروز انرژی مازادی دارید. شورو شوق دارید و مسئولیت امور مالی شخصیتان را برعهده می گیرید. این کمکتان می کند که برای ید هدیه هایی که برنامه ریزی کرده اید پول کافی داشته باشید. ایت ماه سعی کنید خلاق باشید. می توانید راه حل های خوبی برای مسایل پیدا کنید. سعی کنید به نیازهای دیگران از دریچه دیگری بنگرید.

فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" / onload="resetwh(this,470);">
فال روزانه مرداد ماه
فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane
امروز با کلماتتان جملات زیبایی را بیافرینید. این جملات می توانند نوشته، گفته یا سروده شوند. امروز هنگام صحبت با دیگران می توانید خیلی متقاعد کننده باشید و احتمالا هدفتان در زندگی را می ی د. افرادی که اوقات سختی دارند را آرام کنید و با خانواده درمورد کارهای عملی صحبت کنید. اگر با همدیگر حرف بزنید می توانید راه حل مشکلات را بی د.
فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" / onload="resetwh(this,470);">
فال روزانه شهریور ماه
فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane

امروز احساس امنیت خیلی خوبی می کنید. دلیل این هم گشوده بودن و عشقتان به همسرتان است. امروز باید احساس حمایت شدن و امنیت کنید. مراقب باشید که این احساس را از بین نبرید. در این ماه روی خانه و خانواده سرمایه گذاری کنید و در کارهایی که می کنید قوی باشید. امروز از اطرافیان مراقب کنید، این مساله خیلی مهم است.

فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" / onload="resetwh(this,470);">
فال روزانه مهر ماه
فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane

امروز در ارتباطات کمی مشکل پیدا می کنید. باید بدانید که حرف هایتان می تواند دیگران را ناراحت کند. سعی کنید که مراقب قرار دادن ایده هایتان روی دوش دیگران باشید . امروز شما دانای کل و دمند نیستید. بدانید که دیگری آن نقش را قبول می کند.

فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" / onload="resetwh(this,470);">
فال روزانه آبان ماه
فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane

امروز کنجکاویتان برانگیخته شده و امروز می خواهید که یک کار ماجراجویانه را امتحان کنید. شاید این ارتباط برقرار صادقانه است. وقت شروع درس های جدید در مدرسه و تمام پروژه های نوشتنی است. خواهید دید که دوستی ها دراین فصل تجدید می شوند و یک فرد جدید به زندگیتان وارد می شود. ممکن است امروز ماشینتان اب شود. مراقب باشید.

فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" / onload="resetwh(this,470);">
فال روزانه آذر ماه
فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane

امروز اشتراک ایده ها با یک همکار خیلی جالب خواهد بود. می بینید که معشوقه تان می خواهد به حرف هایتان گوش بدهد و ایده های خود را بیرون بریزد. او ی است که همیشه کنارتان است و در یافتن راه حل مشکلات خیلی کمکتان می کند. با مهربانی و آرام بودن احساساتتان را ابراز کنید. این کار ساده خواهد بود زیرا امروز احساس گشودگی می کنید.

فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" / onload="resetwh(this,470);">
فال روزانه دی ماه
فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane

در حیطه شغل و ارتباطیتان کنار آمدن با دوستان نزدیک و خانواده برایتان خیلی ساده است. امروز عاشق این هستید که فضایتان را با اطرافیان تقسیم کنید. هنگام ابراز خودتان خلاق باشید و از بروز احساساتتان جلوگیری نکنید. مراقب حرف هایی که می زنید باشید و معشوقه تان را بااهمیت ترین فرد ذهنتان بدانید.

فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" / onload="resetwh(this,470);">
فال روزانه بهمن ماه
فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane

امروز امور مالی و خانگی برایتان اهمیت بیشتری پیدا می کنند. به گذشته ای فکر می کنید که تمام شده است و آرزو می کنید که می توانستید آنرا دوباره بسازید. امروز کارهای زیادی می کنید که به یک عشق قدمی دوباره برسید و او هم مطمینا به همین فکر می کند. اگر هم به ی متعهد شده او را رها کنید تا هرکدام به زندگی خودتان ادامه دهید.

فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" / onload="resetwh(this,470);">
فال روزانه اسفند ماه
فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane

خیلی به تحلیل اتفاقات گذشته نپردازید. آنها را رها کرده و به راهتان ادامه دهید. امروز سعی کنید که با خانواده مهربان باشید و با انها حرف بزنید. در آشناهایتان انی هستند که به هوش و صبر شما نیاز دارند. ایده هایی را بپذیرید که بخشی از زندگیتان در سال های آینده می شوند. زمان آن رسیده که دانه و ایده هایی را بکارید که برایتان ثروت و افتخار می آورند.

فال روزانه <font style=بيتوته,فال روزانه نیک صالحی,فال روزانه پیچک,فال روزانه 2" width="357" height="14" / onload="resetwh(this,470);">
فال روزانه فال عطسه
فال روزانه فردا چهارشنبه 17 آذر 1395  پاک برنامه هایی که پاک نمیشوند!! ممکن است این مشکل برای شما نیز پیش آمده باشد که قصد پاک و uninstall برنامه ای را دارید و هر چه می کنید برنامه پاک نمی شود. حتی ابزار add/remove programs موجود در کنترل پنل نیز به کمک شما نمی یاید. با استفاده از این ترفند میتوانید تمامی برنامه های نصب شده بر روی سیستم خود را به وسیله رجیستری ویندوز پاک کنید. بدین منظو. چه رنگی را در دکوراسیون خانه استفاده کنیم؟رنگی که هم آرامش بخش باشد و هم هیجان آور. گزارش ما در ادامه می تواند شما را در انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون خانه راهنمایی کند.   به گزارش خبر فوری و به نقل از سایت بيتوته، علاوه بر رنگ هایی که استفاده آن ها در دکور خانه پیشنهاد می شود رنگ هایی هم هستند که طراحان دکور کمتر از آن ها در دکور. سرمربی مشهور فوتبال دوباره داماد می شود! کارلو آنچ در هفته جاری در ونکوور کانادا با نامزد اسپانیایی خود، ماریان آئوگر ازدواج کند. کارلتو 55 ساله ترجیح داده دومین مراسم دامادی خود را در کانادا، محل تولد نامزدش برگزار کند، جایی که از چندی پیش به آنجا سفر کرده است تا تعطیلاتش را سپری کند.


این دومین مراسم عروسی در خانواده آنچ د. چه رنگی را در دکوراسیون خانه استفاده کنیم؟رنگی که هم آرامش بخش باشد و هم هیجان آور. گزارش ما در ادامه می تواند شما را در انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون خانه راهنمایی کند. به گزارش خبر فوری و به نقل از سایت بيتوته، علاوه بر رنگ هایی که استفاده آن ها در دکور خانه پیشنهاد می شود رنگ هایی هم هستند که طراحان دکور کمتر از آن ها در دکوراسی. قیاس مع الفارق استشبهای من وخیال تو
بخون
جعفر صادق (ع):  از دو مسلمان که به هم برخورد می کند آن که دیگری را بیشتر دوست دارد بهتر است .

اصول کافی ، ج 3 ، ص 193.بيتوته
مجموعه: مطالب طنز و خنده دار
طنز عید نوروز ،تبریک عید نوروز

عید نوروز و اول سالست
روز عیش و نشاط اطفالست
همه آن روز رخت نو پوشند
چای و شربت به خوشدلی نوشند
پسر خوب روز عید اندر
روز اول به خدمت مادر
دست برگردنش کند چون طوق
سرو دستش ببوسد از سر شوق
گوید این عید تو مبارک باد
صد چنین سال نو ببینی شاد
بعد آید به دست بوس پدر
بوسه بخشد پدر به روی پسر
پسر بد چو روز عید شود
از همه چیز نا امید شود
نه پدر دوست داردش نه عمو
نه ی عیدی آورد بر او
عیدی آن روز حق آن پسرست
که نجیب و شریف و با هنرست

گردآوری:بخش سرگرمی بيتوته
دماغش را با آستینش پاک میکند کودکی که.... گوشه خیابون دستمال میفروشد... پ ن : اسم وبلاگم " بیغوله ۹۰ " هست یعنی بیراهه... بيتوته و بی قولی نیس جهت اطلاع دوستان ... از این به بعد عنوان وبلاگم " این عادلانه نیست..." آهنگ وبلاگ هم" این عادلانه نیست..." نمی خواهم با این وبلاگ چیزی رو ثابت کنم ولی در کل این دنیا هم عادلانه نیست... ادامه مطلب هم ع مدیر وبلاگه دوس داشتید سر بزنید... چه زود آموختم که هوای نفس کشیدنم سنگین شده است.. چه آسان فهمیدم که پشت هر لبخندی شاید کینه ای باشد.. دریافتم که شاید ناسزایی در لحن خوب برخی بيتوته کرده باشد.. با دلی در دست آمدم و با خنجری از عناد و زخمی عمیق برگشتم.. آمده بودم که:بمانم..که به پیرامونم عشق هدیه دهم..اما..اما:آمدند که نمانم!که من محصور آدم بد قصه ها شوم..ولی این که قصه نیست . در دوران ظهور، عصر (عج) در مسجد سهله که ده ها هزار در آن گزارده اند، اقامت دارند.

صادق (ع) به ابوبصیر فرمودند: "ای ابامحمد! گویا آمدن حضرت قائم (عج) به مسجد سهله را می بینم که همراه زن و فرزندان خود در آنجا اقامت می کنند."

ابوبصیر می گوید: عرض : آیا مسجد سهله منزل ایشان خواهد بود؟ حضرت فرمودند: آری این مسجد منزل ادریس (ع) است و خ. تربت حیدریه - ایرنا - کاروان پیاده انصارالحسین(ع) متشکل از 55زائر مشهدی عازم کربلا عصر روز چهارشنبه وارد شهر تربت حیدریه شد.
جوانترین و مسنترین زائران این کاروان 12 و 74 سال سن دارنده گفت: هزینه سفر برای هر نفر 21 میلیون و 500 هزار ریال است که تمامی آن توسط اعضا پرداخت شده است.
او افزود: حسینیه ها و مساجد طول مسیر برای استراحت شبانه کاروان در نظر گرفته شده و امشب نیز قرار است در مزار بی بی حسنیه تربت حیدریه بيتوته کند.
مسئول کاروان گفت : این چهاردهمین سالی است که عازم این سفر معنوی می شویم گفت: البته تاکنون تا مرز عراق پیاده می رفتیم و امسال قرار است با پای پیاده به حرکت خود تا نجف و کربلا ادامه دهیم.
http://www.irna.ir/rkhorasan/fa/news/81771306/ http://up.pnu-club.com/images/s2slznffil0b6r42mn56.jpg
عید پیروزی ایمان بر نفس پرستی بر مهمانان سفره ضیافت رب الکریم مبارک باد
فضیلت روز عید فطر و فطر
برای درک این شب عزیز انجام اعمالی از ائمه علیهم السلام به ما سفارش شده است که در ادامه می خوانید. اعمال شب عید فطر شب اوّل شوال از جمله لیالی شریفه است و در فضیلت و ثواب عبادت و احیای آن احادیث بسیار وارد شده و روایت شده است که آن شب کمتر از شب قدر نیست و از برای آن چند عمل است:
اول، غسل هنگامی که آفتاب غروب کند.
دوم، احیاء آن شب به و دعا و استغفار و سؤال از حقّ تعالی و بيتوته در مسجد
سوم، بعد از مغرب و عشاء و صبح و عقب عید، دعای وارد شده را بخواند. خانم های خانه دار بدانند که می توانند بدون اشک ریختن هم پیاز پوست ند. به گزارش خبر فوری و به نقل از بيتوته، پیاز حاوی آمینو اسیدی به نام سولف ید است و زمانی که پیاز را د می کنید این آمینواسیدها آسیب می بینند. در نتیجه سولف یدها تبدیل به گازهای تحریک کننده چشم می شوند. گاز از داخل پیاز به چشم نفوذ می کند و چشم ها هم برای شستن و از بین بردن گاز تولید اشک می کند. چندین روش دیگر برای جلوگیری از اشک آلود شدن چشم ها هنگام پیاز د معرفی می کنیم
...
ادامه مطلب


خانم های خانه دار بدانند که می توانند بدون اشک ریختن هم پیاز پوست ند. به گزارش خبر فوری و به نقل از بيتوته، پیاز حاوی آمینو اسیدی به نام سولف ید است و زمانی که پیاز را د می کنید این آمینواسیدها آسیب می بینند. در نتیجه سولف یدها تبدیل به گازهای تحریک کننده چشم می شوند. گاز از داخل پیاز به چشم نفوذ می کند و چشم ها هم برای شستن و از بین بردن گاز تولید اشک می کند. چندین روش دیگر برای جلوگیری از اشک آلود شدن چشم ها هنگام پیاز د معرفی می کنیم ...
ادامه مطلب


خانم های خانه دار بدانند که می توانند بدون اشک ریختن هم پیاز پوست ند. به گزارش خبر فوری و به نقل از بيتوته، پیاز حاوی آمینو اسیدی به نام سولف ید است و زمانی که پیاز را د می کنید این آمینواسیدها آسیب می بینند. در نتیجه سولف یدها تبدیل به گازهای تحریک کننده چشم می شوند. گاز از داخل پیاز به چشم نفوذ می کند و چشم ها هم برای شستن و از بین بردن گاز تولید اشک می کند. چندین روش دیگر برای جلوگیری از اشک آلود شدن چشم ها هنگام پیاز د معرفی می کنیم
...
ادامه مطلب


امروز حجاج به مکه بازمی گردند ۶۴ هزار ایرانی که همگام با بیش از دو میلیون و نیم زائر از جهان از روز پنجشنبه مکه را ترک کرده بوده و به سوی مشاعر راهسپار شده بودندٰ از ظهر فردا دوشنبه به سوی مکه مکرمه باز می گردد.به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی حج به سرزمین وحی، هم اکنون زائران ایران ی در منا بسر می برند و امروز یکشنبه نیز با رمی جمرات سه گانه (پرتاب سنگ به نماد سه گانه ی ) یکی دیگر از مناسک ابراهیمی را به جای آوردند.

امشب نیز بيتوته در منا واجب بوده و فردا دوشنبه نیز باید بار دیگر های اولی و دومی و سومی را هر کدام هفت سنگ زده و پس از اذان ظهر به سوی مکه مکرمه بازگشته و در هتل های خود مستقر می شوند. در مناسک حج هر حاجی حداقل باید ۴۹ سنگ به طرف پرتاب کند.

گفتنی است ادامه اعمال حج یعنی دو طواف زیارت و نسا و های آن و سعی بین صفا و مروه را به مروز تا پایان ماه ذی حجه می توان به جای آورد همانگونه که برخی از حجاج ظرف ب و امروز به انجام آن مبادرت ورزیده اند.

روز گذشته ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه عملیات ذبح ان زائران به پایان رسید و مردان با تراشیدن موی سر و بانوان با تقصیر از احرام خارج شده و اصطلاحا حاجی شدند.

طرح قربانی که به صورت وک در ت انجام می گیرد، بصورت کاملاً بهداشتی و مکانیزه صورت می گیرد و گوشت و سایر اجزای دام ذبح شده کاملاً مورد مصرف قرار می گیرد و از اسراف در امر قربانی که همواره یکی از دغدغه های مراجع عظام تقلید و مردم بوده است، جلوگیری بعمل می آورد.

دامهای قابل ذبح که توسط شرکت های طرف قرارداد بانک توسعه ی تأمین گردیده، قبل از عید قربان و همچنین در روز عید توسط ون ناظر شرعی ذبح اعزامی مورد بازبینی از نظر احراز شرایط شرعی قربانی قرار می گیرد.

پس از ذبح، مراحل بعد شامل سلاخی، آماده سازی قربانی تا رسیدن به تونل انجماد و بسته بندی و بارگیری به مرور انجام می گیرد.

در حج امسال که به علت ساخت و سازهای مسجدالحرام از ورود بیش از ظرفیت حجاج جلوگیری شده بود چهار رئیس جمهور سودان - مالدیو - سومالی و بنگلادش حضور داشتند.
کانال جوک خنده دار تلگرام لینک عضویت در کانال مخصوص جوک خنده دار اخبار و اطلاعات جدید در چنل مرکز جوک و مطلب طنز تلگرام ورود به کانال جوک و طنز تلگرام با کلیک روی لینک زیر https://telegram.me/joinchat/eizftkdwo0qfr1oyug7szw برای ورود به کانال روی لینک زیر کلیک کنید https://telegram.me/joinchat/eizftkdwo0qfr1oyug7szw کانال جوک خنده دار تلگرام جوک - کانال تلگرام
telegram-channels.ir/کانال-تلگرام/جوک از خنده بترکینننن https://t.me/funnypanter #خنده #سرگرمی #طنز #جوک #گیف ... پت و مت جذاب ترین کانال تلگرام با کلی جوک های خنده دار و ع و گیف و کلیپ های ...
‎کانال تلگرام پاتوق خنده · ‎کانال تلگرام جوک و خنده و سرگرمی · ‎کانال تلگرام بخندید
کانال تلگرام جوک و خنده و سرگرمی - کانال تلگرام
telegram-channels.ir/کانال-تلگرام-جوک-خنده-سرگرمی-جک کانال تلگرام جوک+1 جوک ، کلیپ و ع خنده دار و تفریح و سرگرمی و مطالب جالب و خواندنی بفرمایید تو دم در بده.
کانال جوک های خنده دار در تلگرام » اد تی چن - شبکه معرفی کانال های ...
www.addtchannels.ir/tags/کانال+جوک+های+خنده+دار+در+تلگرام/ بروز ترین مرجع جک و تصاویر خنده دار در تلگرام.. + اضافه به ... کانال رسمی جو تان با جوک ها و ع های باحال(بدون تبلیغ)وآپدیت روزانه.. + اضافه به.
تلگرام کانال تلگرامی گروه تلگرامی جک های باحال که از خنده روده بر ...
telegfa.com/.../2003-جک-های-باحال-که-از-خنده-روده-بر-میشی-ع -... dec 1, 2015 - جوک خنده دار گروه جک گروه جوک ع خز خزوخیل جوک باحال جک باحال جک بی تربیتی جوک زشت جوک جک زشت ...
جوک های خنده دار و جدید تلگرام (2) - تالاب
www.talab.ir/sms/jokes/funny-jokes-and-the-new-telegram-2 جوک های خنده دار و جدید تلگرام 2 1 گرفتاری پشت گرفتاری م فهمیده که با خواهرش هم دوست شدم، میخواد بیاد به نامزدم بگه؛ خیلی بد میشه، آخ.
معرفی کانال های طنز تلگرام جک شکرستان خندوانه کانال تلگرام ...
chanels.blog.ir/.../معرفی-کانال-های-طنز-تلگرام-جک-شکرستان-خن... برای استفاده از کانال های تلگرام ، حتما تلگرام خود را بروز رسانی کنید (نسخه ... جک های استاندارد و واقعا خنده دار که میتونین تو دورهمی خانوادگیتون تعریف کنین.
بیا تو کانال ، کانال تلگرام جوک و ع خنده دار
www.bia2kanal.com/kanalinfo.aspx?id=8 کانال تلگرام جوک و ع خنده دار. نام کانال, جوک و ع خنده دار. آدرس کانال, joke_new. توضیحات, جوک و متن و ع خنده دار. گروه, جوک و سرگرمی. تعداد اعضاء ...
مطالب طنز و خنده دار در تلگرام - بيتوته
www.beytoote.com/fun/comic-subject/jokes2-funny-telegram ع نوشته های جالب,مطالب طنز تلگرام, جوک های خنده دار, جوک های. مطالب طنز و خنده دار ... جوک های خنده دار و ..... در بزرگترین کانال تلگرام جوک و سرگرمی کافه طنز.
جوکهای جدید و خنده دار تلگرام - بيتوته
www.beytoote.com/fun/comic-subject/funny-jokes1-telegram جوکهای خنده دار تلگرام, جوک خنده دار باحال واتس آپ و تلگرام ... بعد که ش تموم شد گفت:خاک توسر نفهمت یه ساعته دارم میگم نزن یه کانال دیگه دارم اخبار گوش میدم.
کانال تلگرام ع و جک های باحال و خنده دار تاپ چنل، معرفی کانال های ...
https://www.topchannel.ir/channel/.../✅ع +و+جک+های+باحال+و+خ... کانال ✅ع و جک های باحال و خنده دار در تلگرام، ✅ع و مطالب طنز ✅جک های باحال ✅و... همه تو فانکده. کانال خنده تلگرام کانال ع خنده دار در تلگرام کانال جوک بی ادبی تلگرام کانال جوک تلگرام کانال جوک خفن تلگرام کانال خنده دار تلگرام کانال خنده بازار تلگرام کانال طنز تلگرام