بی دلیل

به نقل از خبرگزاریها در مورد بی دلیل : به نام خدا به به یکی پیدا شد حس ششمش گل کرد چهره من و شناخت... نظر شخصی خودم اینه: مرشد همه عالم مولایم علیست...این آقایونی که احترامشون برای همه واجبه و روی سردم ضرب میگیرن مرشد نیستند همه ضرب گیرند..یکی از عزیزان نظر داده و من و شناخته که یکی از مرشدین میبد هستم و اظهار تاسف کرده برای اون مرشد و هیئت و آقای حسینی و دلیل هم داره که دلیلش . امروز رو روزه گرفتم،امیدوارم که خدا کمک کنه تا از پسش بربیام.
دارم یکی یکی گره های زندگیمو باز میکنم.مثل یه جور رمز گشایی میمونه.
فهمیدم که چرا رابطه م با مردا خوب نیست هر چند که در ظاهر خیلی وقتا خوب بوده،فهمیدم که چرا روزای بارونی استرسی میشم،فهمیدم که دلیل پشتکار نداشتنم توی خیلی از کارا چیه؟دلیل ترسامو دارم یکی یکی کشف میک. در دقیقه 15 بازی به دلیل اشتباهات بازیکنان که باعث شد فولادی ها فرصت بسیار خوبی را به دست بیاورند محسن بنگر به رضا نوروزی اعتراض شدیدی داشت و معتقد بود توپ بلند را او باید دفع می کرد.

به گزارش فارس، در دقیقه 13 بازی اسماعیل شریفات معتقد بود که بر روی او خطای پن ی شده و به همین دلیل اعتراض شدیدی پس از برخورد با خانزاده به داور داشت. تحفه ای یافت ن که فدای تو کنم یک سبد عاطفه دارم همه ارزانی تو ای تنها دلیل رد هر دلیل و ای تنها بهانه ی آوردن هر بهانه

دیوانه ی مهربانی تؤام….

ای بهترین چه خوب شد که به دنیا آمدی و چه خوبتر شد که دنیای من شدی

پس برای من بمان و بدان که تو تنها بهانه برای بودنی

تولدت مبارک یک روز تو هم دچار من خواهی شد یک روز تو هم معنی دلتنگی را خواهی فهمید یک روز تو هم نفست برای ی بند خواهد امد یک روز تو هم خیابان های شهر را به یاد من دوره خواهی کرد خیلی دور نیست این روز ها همه عاشق می شوند دچار می شوند بیچاره ماهی ک دچار اب است .... پ.ن: این روز ها گاهی حتی زیر این افتاب داغ سردم می شود ! به گمانم باید لرزه های بی دلیل را میان واژه هایم بگنجانم.. اتفاق تازه ای نیست حالا ب جز تو دچار لرزه های بی دلیل هم شده ام... یکی از حقوق ویژه ای که دین برای ن در نظر گرفته ، این است که هیچ مردی نمی تواند تا زمانی که تمامی حق و حقوق همسرش را پرداخت نکرده است ، او را طلاق دهد . هر اندازه که مدت زندگی مشترک بیشتر باشد ، این حقوق نیز افزایش می یابد و به همین دلیل بسیاری از مردانی که بدون هیچ دلیل منطقی قصد طلاق دادن همسر خود را دارند، از این مساله منصرف می شوند . به گزارش "ورزش سه"، درخشان سال ها بعد از نشستن روی نیمکت پرسپولیس در یک دربی خاطره انگیز، دوباره خود را برای این مسابقه بزرگ آماده می کند.

حرف های سرمربی پرسپولیس را در نشست مطبوعاتی بخوانید: درگذشت غلامحسین مظلومی و سالگرد فوت مرحوم دهداری را به همه تسلیت می گویم. سید ضیاءالدین مظهری با بیان این مطلب اظهار داشت: صبحانه یکی از وعده های مهم غذایی در طول روز است. صبحانه، سیستم دفاعی بدن، سیستم گوارش و فکر و شه را به کار می اندازد. تحقیقات نشان می دهد مصرف صبحانه باعث افزایش قدرت یادگیری و ایجاد تمرکز بیشتر در ک ن می شود. وی دلیل بعدی بی میلی ک ن به صبحانه را تکراری و یکنواخت بودن صبحانه عنوان کرد و. طبق ماده 495 این قانون ، هرگاه پزشک در معالجاتی که انجام می دهد ، موجب تلف یا صدمه بدنی شود ، ضامن دیه است ، مگر آنکه عمل او مطابق مقررات پزشکی و موازین فنی باشد یا اینکه قبل از معالجه برائت گرفته باشد و مرتکب تقصیری هم نشود و چنانچه اخذ برائت از مریض به دلیل نابالغ یا مجنون بودن او معتبر نباشد یا تحصیل برائت از او به دلیل بیهوشی و مانن. اسامی جدید ، دلیل بر تازه بودن ترکیبات آنها نیست . . .برای مبارزه با اعتیاد ‏نمی توان تنها به مقابله اکتفا کرد و باید بیش از گذشته به امر پیشگیری توجه کرد.‏ در سیاست ‏های 11 گانه ابلاغ شده توسط ی (مد ظله العالی) بر این نکته تاکید شده که در ‏برخورد با موادمخدر، به امر پیشگیری و کاهش تقاضا همزمان با امر مقابله توجه شود و همه ‏این موارد به صورت متوازن، پیش برده شود ...........
بی سرو ص از سر و کول ع هایت بالا میرود... چقدرسکوت به ما نمی آید...چقدر دست برنمیداری از نبودنت از سکوت ت ... دلگیرم...دلگیر از تمام رو مه ها رو مه نگارها...نیستی که نیستی دلیل نمی شود که ننوشت که نگفت که نسرود... من مینویسم... من مینویسم چون کارم نوشتن است چون بایدنوشت... من مینویسم چون هستم و چون هنوزهوادارم... من مینویسم چون نبودنت دلیل بر ننوشتنم نمی شود... من مینویسم و کاری به درد نبودنت ندارم...این قلم برای نوشتن دست به دامان اتفاق نیست...بی موضوعی هم دردجمله های من نیست...موضوع اینبار سکوت... من مینویسم کاری به نبودنت ندارم... فوتبال نیجریه به دلیل دخ ت این کشور به ح تعلیق درآمد. نیجریه که در جام جهانی برزیل با تیم ملی ایران هم گروه بود توانست به دور دوم راه یابد اما با قبول ش ت دو بر صفر برابر فرانسه از جام جهانی حذف شد.

فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) فوتبال نیجریه را به دلیل دخ ت در امور این کشور تعلیق کرد.

کمیته اضطراری فیفا امروز 9 جولای تصمیم گرفت فدراسیون فوتبال نیجریه را به دلیل دخ ت در امور این کشور بر طبق ماده 13 و 17 اساسنامه فیفا که اعضای فیفا را م م می کند تا امور فوتبال شان را خارج از دخ ت مدیریت کند به ح تعلیق درآورد.

دادگاهی در نیجریه هفته گذشته معاونان کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال این کشور را از کار برکنار کرد و دانال گوگو ورزش نیجریه فرد دیگری را در این پست قرار داد. فیفا به انتقاد از دخ ت نیجریه در فوتبال پرداخت و به همین دلیل فدراسیون فوتبال این کشور را تحریم کرد. فیفا در گذشته کشورهای دیگری را نیز به همین دلیل تعلیق کرده بود که یکی از این کشورها فدراسیون فوتبال ایران بود که پس از جام جهانی 2006 به دلیل دخ ت در امور فوتبال تعلیق شد. بهداشت عمومیبهداشت عمومی
ضرورت رعایت بهداشت توسط عرضه کنندگان مواد غذایی
نظارت بر مراکز عرضه محصولات غذایی، اعم از محصولات غذایی آماده یا مواد اولیه، به دلیل نقش مهمی که در سلامت جامعه دارند، فوق العاده ضروری است. به همین دلیل، قانون گذار با تصویب قوانین سخت گیرانه، فعالان این عرصه را م م به رعایت قوانین برای تأمین بهداشت و سلامت جامعه کرده است. با این حال مردم، به دلیل تماس مستقیم با این مراکز و استفاده از خدمات آن ها، مهمترین نقش را در نظارت و ا ام متصدیان این مشاغل به رعایت قوانین بهداشتی دارند... در مورد دانشجویان فهرست زیر علیرغم درج موضوع در سامانه و تحویل نسخه چاپی پروپوزال در موعد مقرر، به دلیل مشکل سامانه امکان اعلام نتیجه بررسی موضوع آنها فراهم نشده است. لذا این افراد تا شنبه شب و رفع مشکل، منتظر اعلام نتیجه بمانند. در صورت تأیید موضوع تا شنبه شب، پروپوزال خود را تا ساعت ١٧ بعدازظهر یکشنبه ١٨ داد در سامانه وارد نماین. ازدواج با انگیزه های زیر مثل ساختن خانه و برج روی رمل و ماسه است دوام ندارد و در برابر ز له مقاوم نیست.
1. جبران
2. کمبودهای شخصی
3. فرار از تنهایی
4. به خاطر جذ ت ظاهری
5. پُز دادن با موفقیت مادی شریک زندگی
6. پز دادن باموفقیت معنوی شریک زندگی
7. ارتقاء یافتن علمی یا معنوی توسط همسر
8. فقط ی
9. انگیزه مالی
10. انتقام . سؤال:
با سلام دلیل برقدار بون فاز و نول در ساختمان چیست؟ ایا مربوط به ترانس محله است یا مربوط به داخل ساختمان ؟اگر بخواهیم برای یک موتور خازن بگزاریم چه نوع خازن ،دائم کار یا غیره و در مورد ظرفیت ان توضیح دهید ممنون.

پاسخ:
سلام دلیل برقدار بودن نول میتواند دلایلی داشته باشد که باید بررسی شود. یکی از دلایلی که گاهی به اشتبا. بلند شو اى فرشته ى افتاب بلند شو اى گرمایت گرمیه قلب بچه ها بلند شو اى تنها دلیل زندگى ما بلند شو اى درخشان و صاف و گرد الماسى بلند شو اى دشمن تاریکى و تنهایى بلند شو اى تنها دلیل زیبایى نقاشى ها .... بلند شو تا شب برود و خورشید من باشى .
با سلام خدمت شما عزیزان و بزرگورانمدتی بود که به دلیل مشغله کاری و درسی زیاد، از گذاشتن مطلب دور مانده بودم ولی به خاطر این امروز تصمیم گرفتم یک مطلب مورد نیاز کاربران و استفاده کنندگان از کامپیوتر را در ادامه مطلب قرار دهم که آن نصب ویندوز xp می باشد .به دلیل استفاده شما عزیزان از کامپیوتر شخصی و همچنین استفاده از اینترنت و همچنین استفاده از فلش مموری های متعدد که ناقل ویروس می باشند ( ویروس کامپیوتری نه ویروس انسانی ) باعث ت یب درایوها و در نهایت ویندوزمی گردند که شما عزیزان با داشتن کمی تجربه و استفاده از مطالب ذکر شده قادر خواهید بود ویندوز کامپیوتر خود را به راحتی عوض کرده و از سرعت بالای آن که قبل به دلیل فایلهای اضافی نصب شده در درایو c و پاک شدن بعضی از نرم افزار ها و ...لذت ببرید. لازم بذکر است که شما عزیز بزرگوار باید کمی از کامپیوتر و نرم افزارهای آن سر دربیاورید وگرنه با این عمل باعث خسارات جبران ناپذیری خواهید شد . در ضمن پس از نصب ویندوز حتماً یک آنتی ویروس خوب روی کامپیوتر خود نصب کنید تا مانع از ورود ویروس به کامپیوتر شما گردد.حال به ادامه مطلب بروید و مرحله به مرحله با طریقه نصب ویندوز آشنا شوید .
میرزا طاهر تنکابنی وتیمورتاش.... مرحوم میرزا طاهر تنکابنی ازافراد موحد وخوشنام تهران بود. روزی درسرچشمه تهران جلو یک مغازه نشسته بود .تیمورتاش معروف هم با گروهی از همرامانش از آنجا عبور می کرد .درجلو میرزا طاهر توقفی کرد وبعد از احوال پرسی رو به میرزا طاهر گفت :
میرزا طا هر ! من با هزار ویک دلیل ثا بت می کنم که خداوجود ندارد (استغفر. در زمان جنگ دوم جهانی در روسیه ایده ای به ذهن فرماندهان روسی برای نابود تانک های آلمانی رسیده بود به این شکل که به بدن سگهای آموزش دیده مواد منفجره می بستند که زیر تانک های آلمانی بروند و در زمان قرار گرفتن سگ زیر تانک چاشنی عمل کرده و تانک منفجر شود. در ظاهر امر ایده خیلی خوب و عالی به نظر می رسید اما در میدان واقعی جنگ، سگ ها به جای ت. ریش سفیدانشنیدید که علی از مایلی کهن شکایت کرد و مایلی کهن را به زندان انداخت و بعد همه دایه مهربان تر از مادر شده بودند و پا پیش گذاشته بودند که این قضیه را ختم به خیر کنند؟؟؟ما هم شنیدیم.
می دانید دلیل این ماجرا چه بود؟؟دلیلش عدم مدیریت صحیح فدراسیون نشین ها می باشد.
حالا به فضای شهر نگاه کنید،همه در حال کوبیدن ه. برای اینکه غصه هام کم بشه به این نتیجه رسیدم که باید توقع و انتظاراتمو از دیگران چشم پوشی کنم ..اگه نفس حضورش در زندگیم از 100 به صفر رسیده خب این جای تعجب نداره و من نباید ازش ناراحت بشم و غصه بخورم و گریه کنم دلتنگیم دلیل نمیشه که ازش انتظاریو داشته باشم که بی مورده..الان ماه رمضونه و اون حتمن حال خوبی داره و من نباید مزاحمش بشم در ثان. کار این وب به پایان رسید. معمولا من برای یک مدت یک وب را مدیریت میکنم و در حال حاضر مدیر و نویسنده یک وب دیگه هستم این دفعه این وب را حذف نمیکنم و این پست را گذاشتم که دلیل فعال نبودنم را گفته باشم. و به دلیل خصوصی بودن وب ، آدرس وب جدیدم را نمیتونم بگذارم.
همه ی دوستان را به خدا میسپارم . " دختر شیطون آبانی " فصل دوم (بخش دوم) برهان صدیقین برهان صدّیقین، برهانی است که درباره اثبات ذات واجب تعالی و در بعضی از تقاریرش بر یکتایی و صفات ذاتیه او، اقامه می شود. این برهان در بین سایر براهین و ادلّه اثبات واجب تعالی، اشرف و اوثق براهین خوانده شده است. و در واقع اوج براهین فلسفی در این باب قلمداد می شود، چرا که حدّ وسط در این برهان، «نفس وجود» می ب. ریاد کودک به دو دلیل است: دلیل طبیعی و دلیل روش تربیتی اشتباه دلیل طبیعی: جیغهای کودک برای بیشتر ما بسیار ازاردهنده ست. اما جیغ زدن در ماههای اولیه زندگی برای کودک حکم یادگیری و تجربه دارد. کودک وقتی توانایی سخن گفتن ندارد برای نشان دادن احساس درونیش جیغ میزند. به علاوه، کودک نیاز دارد صدای خودش را بشنود و ع العمل دیگران را بسنجد. دلیل جیغهای فرزندتان را پیدا کنید. ایا بی حوصله شده و نیازمند توجه شماست؟ ایا هیجان زده است؟ ک ن در یک سالگی معمولا بیشترین دلیل را برای جیغ زدن دارند. با ارامش و صدای ارامتر از معمول به کودک این پیام را بدهید که در رستوران یا منزل جیغ نزند حواسش را پرت کنید، مثلا سعی کنید جیغ زدن را با خندیدن جایگزین کنید. اواز بخوانید با رفتارتون او را هیجانزده برای همکاری کنید. به مرور که کودک به دو سالگی نزدیک میشود به صورت مستقیم از احساس کودک در همان لحظه صحبت کنیم، به عنوان مثال به او بگوییم که الان هیجان زده یی یا غذا میخواهی یا خسته هستی، میتوانیم از او درباره احساساتش سوال کنیم. هرگز جواب نه خود را با جیغ کودک تبدیل به بله نکنید. دلیل روش تربیتی اشتباه: ک ن بسیار باهوش هستند و دست به هر کاری میزنند تا به خواسته خود برسند. به محض اینکه بفهمد با جیغ زدن شما را کلافه کرده و مجبورتان میکند کوتاه بیایید برای همه عمر از این روش استفاده می کند. وقتی به کودک نه می گویید در صورت جیغ کشیدن، داد زدن ،گریه پا موبیدن سر به دیوار کوبیدن و خود زنی اصلا توجهی نشان ندهید. تنها مطمئن باشید جواب نه شما منصفانه ست و کودکتان به خودش اسیبی نمیرساند. به علاوه، کودک جیغ زدن را می اموزد. کودک وقتی میبیند پدر و مادرش با جیغ داد احساسشان را نشان می دهند و به خواسته خود می رسند بسیار منطقیست کودک به این نتیجه برسد که انها را تقلید کند. پس بدترین کار در مقابل جیغ زدن کودک، جیغ و داد زدن ماست. ترجمه از چند مقاله روانشناسی سلام به دوستانی که معرفت به ج دادن و به وبلاگم اومدن با این کارتون نشون دادین که دوست دارید دلیل موفقیت یه نفر باشید شاید من خیلی بزرگش میکنم ولی واقعا این طوره شاید هیچ نویسنده ای انقدر که من به خواننده های کتابم بها میدم بها نمیده و شاید همین دلیل متفاوت بودن منه اومدن شما به اینجا هم حتما دلیل متفاوت بودن شماست فقط ازتون می خوام ا. دروازه بان سابق استقلال به دلیل بدهی مالیاتی که از زمان حضورش در استقلال به اداره مالیات دارد ممنوع ال وج شد. به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، سید مهدی رحمتی دروازه بان این فصل پیکان که چندین سال در استقلال حضور داشت به دلیل بدهی مالیاتی ممنوع ال وج شد.
این بازیکن نامه ای را از اداره مالیات دریافت کرده که تا زمانی که بدهی اش پرداخت نشود مجوز وج از کشور را نخواهد داشت.

رحمتی قرار است با مراجعه به فدراسیون فوتبال شکایت خود را تنظیم و از این طریق مشکل خود را حل کند. خانه تاریخی در کرمان همزمان با تداوم ت یب ها در بافت تاریخی این شهر فروریخت.

خبرگزاری میراث فرهنگی دیروز با انتشار این خبر اعلام کرد: خانه تاریخی به رغم آنکه در مالکیت سازمان میراث فرهنگی قرار داشت به دلیل فرسودگی فروریخته است.

براساس این خبر نزدیک به یک سال از ت یب بخش های عمده خانه کرمان می گذرد اما باران های موسمی با شروع . خانه تاریخی در کرمان همزمان با تداوم ت یب ها در بافت تاریخی این شهر فروریخت.

خبرگزاری میراث فرهنگی دیروز با انتشار این خبر اعلام کرد: خانه تاریخی به رغم آنکه در مالکیت سازمان میراث فرهنگی قرار داشت به دلیل فرسودگی فروریخته است.

براساس این خبر نزدیک به یک سال از ت یب بخش های عمده خانه کرمان می گذرد اما باران های موسمی با شروع . کار این وب به پایان رسید. معمولا من برای یک مدت یک وب را مدیریت میکنم و در حال حاضر مدیر و نویسنده یک وب دیگه هستم این دفعه این وب را حذف نمیکنم و این پست را گذاشتم که دلیل فعال نبودنم را گفته باشم. و به دلیل خصوصی بودن وب ، آدرس وب جدیدم را نمیتونم بگذارم. و لعنت بر همه ی اونایی که به نقی (ع) توهین د. همه ی دوستان را به خدا میسپارم . " دختر . روز بیست و هفتم شهریور ماه، سالروز درگذشت شهریار، شاعر ایرانی، با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز ملی شعر و ادب، نامیده شده است. این موضوع را، علی اصغر رحماندوست، نمایندة مردم تبریز، به مجلس پیشنهاد کرد. وی، دلیل پیشنهاد خود را بی توجهی به شعر شمرده که یکی از مهمترین وجوه هنر و حافظة تاریخی ملت ایران است. او، در مورد انتخاب این . بحث هایی در مورد میزبان مارکت .آی آر در بعضی از صفحات اینترنتی مشاهده بعضی از دوستان به اشتباه و از روی نداشتن اطلاعات کافی میگفتند که یک شبیه سازی از میزبان مارکت .کام است برای ی ولی اصلا اینطور نیست در مهر ماه سال 1392 وبسایت میزبان مارکت به دلیلی که منهم نمیدانم شد و پس از مدتی میزبان مارکت این پیام را به تمام کاربران خود ارسال کرد ب. با اینکه هنوز لیگ چهاردهم شروع نشده اما بحران با اختلاف میان بعضی از اعضای هیأت مدیره و ناراحتی بازیکنان به دلیل عدم مطالبات شان پیش آمده است.

به نقل از فارس، در جدیدترین اقدام نیز اسپانسر باشگاه پرسپولیس که قول داده بود تا قبل از شروع لیگ 6 میلیارد تومان به سرخپوشان کمک کند به قول خود پایبند نبود و به جای 6 میلیارد فقط 2 میلیار. 55 درصد از طلاق ها در کشور به دلیل اعتیاد است/ 65 درصد از همسرآزاری ها به دلیل اعتیاد است / 30 درصد از کودک آزاری ها به دلیل اعتیاد است/ 25 درصد از قتل ها به دلیل اعتیاد است / 23 درصد از نزاع ها و خشونت ها به دلیل اعتیاد است / 35 تا 40 درصد از سرقت ها به دلیل اعتیاد است / 65 درصد زندانی ها مستقیم یا غیر مستقیم با مقوله سر و کار دارند. کمیته انضباطی رای خود را درباره تخلفات تماشاگران و بازیکنان دو تیم پرسپولیس و استقلال صادر کرد. دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته 15 لیگ برتر روز دوم آذرماه برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی برفحاشی به مربی تیم مقابل وهمچنین پرتاب مواد منفجره رخ داد. این باشگاه طبق مقررات 87 و 79 آیین نامه انضباطی و با توجه به تکرارتخلفات درهفته های یکم، دوم، چهارم، هفتم، سیزدهم و پانزدهم و همچنین به دلیل تکرار تخلفات تماشاگران منتسب به تیم پرسپولیس، این تیم به پرداخت دویست میلیون ریال جریمه نقدی و برگزاری اولین دیدار خانگی بدون حضور تماشاگر محروم شد. این رای قابل تجدیدنظرخواهد بود.حسین عبدی، مربی تیم پرسپولیس به دلیل حضوربرروی نیمکت تیم به مدت دو دقیقه وعلیرغم محرومیت و قرار گرفتن درمحل غیرمجازوعدم توجه به تذکرات مسئولین برگزاری مسابقه جهت ترک زمین وهمچنین ورود غیر قانونی به زمین مسابقه به هنگام دریافت گل حریف، وی به یک جلسه محرومیت ازهمراهی تیم خود محکوم شد و باید30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است. تیم استقلال به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور بازی طبق مقررات مواد 78 و 79 آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی و 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است. قلعه نوعی، سرمربی تیم استقلال به دلیل وج مکرر از محوطه فنی و اعتراض مستمر به قضاوت داور که موجب تحریک تماشاگران تیمش شد به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم استقلال و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.امید عالیشاه بازیکن تیم پرسپولیس به دلیل شروع درگیری فیزیکی و حرکات غیر ورزشی، از سوی کمیته انضباطی به دو جلسه از همراهی تیم خود محکوم و باید50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.بر همین اساس میلاد ف الدینی، بازیکن تیم استقلال به دلیل درگیری فیزیکی با بازیکن تیم پرسپولیس، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد وباید مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.محسن بنگر بازیکن تیم پرسپولیس نیز به دلیل انجام رفتار غیر ورزشی و برخورد توام با عصبانیت با بازیکنان حریف با هدف ایجاد درگیری و از جمله برخورد با آرش برهانی و تحریک تماشاگران، به تذکر کتبی و 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.حنیف عمران زاده، بازیکن استقلال نیزبه دلیل رفتارغیرورزشی واهانت به عوامل پزشکی تیم حریف به تذکر کتبی وپرداخت50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل داشتن 6 بازیکن اخطاری و ا اجی به پرداخت50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است. دلایلی همچون تحصیل و دادو ستد های علمی ، نیاز به طرح پرسش و پاسخ ، کمک گرفتن جزوات و منابع درسی ، جهات شغلی و فعالیت های مادی ، همکار شدن دختر و پسر و ... باعث می شود که نتوان به طور کلی به عدم ارتباط کاری و سازمانی یا تحصیل زن و مرد و دختر و پسر حکم داد. البته این مدعا به معنای وجود هر گونه ارتباط لجام گسیخته در محل تحصیل ، و محیط کار نیست. زمانی زیمل(1372) در مقالة درخشان خود، تحت عنوان «کلانشهر و حیات ذهنی» گفته بود که آدم کلانشهر جهان را خا تری می­ بیند. خا تری دیدن یا «د دگی» از نظر وی برای آن دسته از قوای عصبی بوجود می­آید که به دلیل هجوم محرکات زیاد به اعصاب، زمانی برای قوای عصبی باقی نمی­ ماند؛ بنابراین فرد در برابر تحریکات تازه عاجز می­شود و نیروی درخوری جهت مقاب. زایرانی که از عمره جاماندند مدیر حج و زیارت اسان شمالی گفت: طی سال جاری ۱۸ زایر از استان به دلیل به همراه داشتن از سفر به سرزمین وحی بازماندند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از ایسنا، جواد شاد ، مدیر حج و زیارت اسان شمالی اظهار کرد: متاسفانه طی سال جاری ۱۴ زایر اصلی و چهار همراه به دلیل حمل و به همراه داشتن از سفر به خانه خدا با.
بازی کامپیوتری بسیار جذاب erfly escape (آزاد پروانه ها) :
بازی erfly escape یک بازی جذاب و پرهیجان ، با گرافیک فوق العاده است و تا حدی شبیه به بازی معروف zuma می باشد. در این بازی گروه هایی از گلوله های رنگارنگ به سمت یک سوراخ حرکت می کنند و تنها کار شما این است که با پرتاب گلوله های رنگی ، در میان گلوله های هم رنگش ، آنها را نابود کرده و از رسیـدن گلوله ها به سوراخ جلوگیری کنید. بازی ۱۲۵ مرحله ی متفاوت دارد ، که هر چه به مراحل بالاتر برسید - به دلیل سخت تر شدن مراحل - هیجان بازی بیشتر خواهد شد. جذ ت بازی بیشتر به این دلیل است که تنها با گذراندن یک مرحله از بازی ، بازی ذخیره نمی شود ، بلکه باید چندین مرحله را با موفقیت گذراند تا ذخیره شود.
در ادامه مطلب 20 دلیل محکم برای اینکه به مرد بودن خود افتخار کنید : 1. نام خانوادگی بچه هایتان تابع نام خانوادگی شما است. 2 .مدت زمان مکالمه ی تلفنی شما حد اکثر 30 ثانیه است. 3.برای یک مسافرت یک هفته ای تنها یک کوچک دستی نیاز دارید. 4.در تمام شیشه های مربا و ترشی را خودتان باز می کنید. 5.دوستان شما توجهی به کاهش یا افزایش وزن شما ندارند. 6. ت شما در موقع استخ. زمانی وسواس در مورد پاکی و آلودگی اشیاء و لباس ها بود.
بارها شیشه را پاک می کرد و هنوز فکر می کرد شیشه تمیز نشده است. بارها لباس را آب می کشید و هنوز دلش آرام نمی شد و آن را آلوده می دانست.
هزار نفر می گفتند تمیز شده است باور نمی کرد و به گفتن یک نفر اطمینان می کرد که آلوده است. حالا برخی در"باور به خداوند" دچار وسواس فکری شده اند. ه. آزمون به دلیل مسمومیت، در بیمارستانی در کازان بستری شد. مهاجم 19 ساله و ایرانی روبین کازان، شب به دلیل مسمومیت، همراه با مترجم خود به بیمارستانی در کازان رفت و برای ساعاتی بستری شد تا به شرایط اولیه برگردد. در مورد بیماری خود می گوید:« برنج و مرغ خوردم و مسموم شدم. آمدم بیمارستان و 4 تا سرم زدم تا کمی خوب شدم»  آزمون روی تخت بیمارستان/ ع چرا علی(ع) را برتر و افضل از بقیه انبیا (به جز ) می دانید؟ تدوین : پناهی، جعفر در مسائل مختلف سه گونه استدلال وجود دارد: عقلى نقلى و حسى.
1- دلایل عقلى در رابطه با امور کلى مى‏باشند و در چنین موردى که مقایسه دو امر جزئى است نباید در جست وجوى آن بود. زیرا خارج از قلمرو براهین عقلى است.
2-دلیل حسى نیز وجود ندارد زیرا اولا ما نظاره‏گر ت. هیچوقت فکر نمی یه روزى برسه که مجبور باشم آ ین پست این وبلاگ رو بذارم :) وبلاگى که واقعا دوسش داشتم و از روز اولى که ساختمش از جون و دل واسش وقت گذاشتم و به آیندش امیدوار بودم همه چیز هم عالى پیش میرفت و فکر می حالا حالاها دارمش ولى اشتباه فکر می ،نمیدونم چى شد که همه چیز بهم ریخت و اینجا نابود شد! هیچوقت از هیچى واسه بهتر شدن اینجا دریغ.
حتی اگر مرد شما خیلی عاشق شما باشد، می تواند به هفت دلیل دلیل زیر شما را ترک کند. از پدری پرسیدند: آیا درست است که می گویند:(زمانی فرا خواهد رسید که پسرها بزرگتر ازپدرشان خواهند شد؟)گفت:اتفاقا این موضوع سخت ذهن مرا به خود مشغول کرده است.البته کاری به استعداد ونبوغ شان ندارم.منظور من سن وسال آنهاست.....
پرسیدند:به چه دلیل؟
گفت:به این دلیل که برایتان شرح خواهم داد.
وقتی پسرم متولدشد من۳۰ سال داشتم.یعنی ۳۰ برابر . از پدری پرسیدند: آیا درست است که می گویند:(زمانی فرا خواهد رسید که پسرها بزرگتر ازپدرشان خواهند شد؟)گفت:اتفاقا این موضوع سخت ذهن مرا به خود مشغول کرده است.
البته کاری به استعداد ونبوغ شان ندارم.منظور من سن وسال آنهاست.....
پرسیدند:به چه دلیل؟
گفت:به این دلیل که برایتان شرح خواهم داد.
وقتی پسرم متولدشد من۳۰ سال داشتم.یعن. انتشارات پوشش گستر ویرایش دوم و چاپ سوم کتاب" بازاری بیمه؛بایدها و نبایدها"نوشته شاهین حسینی را منتشر کرد. چند سال تجربه نویسنده کتاب در زمینه فروش انواع بیمه،نشان مى‏دهد که عده‏اى به‏عنوان جذب شرکت‏هاى بیمه‏شده و پس از مدت کوتاهى با وجود صرف هزینه زیاد، به دلیل ناآگاهى و نداشتن برنامه بازاریابى منظم ‏و مستمر، از ادامه فعالیت. دلم گرفته است
از تمام روزهای سال
از اندوهی که روی میز پهن می شود
عزیزم
خواب های شهر شلوغ است
و شادی چون پر کاهی در شهر ، گم می شود ..

چیزی نمانده است
غم، مچاله ام کند
کافیست تو برایم بی دلیل بخندی
تا من
تمام گوش ها را
از حرف های عاشقانه
پر کنم
فقط تو برایم
بی دلیل بخند
تا لب هایم برایت خیز برد. سالم ترین ا یستم در غار علیصدر؛ حفظ و نگهداری بزرگترین غار آبی جهان ، دستاورد دانش محققان ایرانی سید صدرالدین این روزها نقدهای زیست محیطی و گردشگری رونقی تازه یافته و به دلیل نگاه اعتدالی نویسندگان رسانه ها و به دلیل خطرات کم و سویه های غیر از بردی ویژه برخوردار است...