بی نهایت

به نقل از خبرگزاریها در مورد بی نهایت : تا به حال نظریات زیادی در مورد بینهایت داده شده است . من بعد از نگاه به یک برنامه ی علمی در باره ی بی نهایت این تعریف را از بی نهایت فهمیدم . بی نهایت یعنی یک عدد بزرگی که نمی توان به آن رسید . من یک نظریه ی جدید دادم نمی دانم درست است یا نه نمی دانم که قبلا ی این نظریه را داده یا نه من می گویم بی نهایت می تواند خیلی کوچک باشد مثلا:0000000000000000. شکر تو هزاران بار هم که باشد کم استشکر تو مانند تو باید بی نهایت باشدبی نهایت غرق باید شد در توبی نهایت گوش باید سپارد به تو بی نهایت سخن باید گفت با توبی نهایتیو از کشف هر روزه ی تو به شوق می آیمچنانی که مرا به حضور دوباره ات می خوانیتو را دوست دارمشکر.
من از نهایت شب حرف میزنم من از نهایت تاریکی و از نهایت شب حرف میزنم اگر به خانه من آمدی برای من ای مهربان... چراغ بیاور و یک دریچه ک از آن به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم " فروغ فرخزاد " **** شیده ام چه بسا خداوند هر گره ای که در کارم می اندازد همچون گره قالی باشد که در نهایت نقشی خوش برآید.... **** رفته تصویرت ولی با من صدایت مانده است مثل لک قاب بر دیوار جایت مانده است من دلم دریاست، موسا باش! حتا برنگرد تا نبینی بر تن من رد پایت مانده است عشق آن روزی که ما را آشنا می کرد، گفت کاش فردا هم ببینی آشنایت مانده است! ماهی و افسوس با هر برکه قسمت می کنی خاطراتی را که از دریا برایت مانده است «کی تو را از یاد خواهم برد؟» گفتم؛ عشق گفت بی نهایت، بی نهایت، بی نهایت مانده است آدم مذهبی ای نیستم اما از آنانی که به هیچ، پایبند نیستند، میترسم از آنانی که خدا را به چالش می کشند، میترسم اینها برای هیچ و هیچ چیز ارزشی قائل نیستند! فریب ظاهر روشنفکرشان را نخورید انی که تنها خود را و عقل خود را قبول دارند شما را در نهایت، هیچ می پندارند اینان به عشق نیز خیانت میکنند چرا که خ ندارند.... آدم مذهبی ای نیستم اما از آنان. یکی از اسرار توجه تمام انبیا و اولیاء (علیهم السلام) و ائمه به حسین (ع) و تلاش آنها در کشیدن اذهان و انظار به سوی حسین (ع) این بود که حین (ع) در این عالم رس اجرای نهایت مرتبه امر به معروف و نهی از منکر را بر دوش
داشت و آن را به اجرا در آورد.
در کتب فقهی، مدلل و روشن شده است که امر به معروف و نهی از منکر دارای مراتب متعددی است.از انکار . درگذشت پدر جاوید الاثر قاسم رشیدی با نهایت تاسف و تأثر درگذشت شادروان مرحوم غلام حسین رشیدی را به اطلاع می رساند. مراسم گرامیدشت آن مرحوم متعاقبا اعلام خواهد شد. روحش شاد. با نهایت تاثر درگذشت پدر عالی مقام جاوید الاثر قاسم رشیدی را تسلیت عرض می نمایم، از ایزد یکتا برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومندیم. (. مقاله با موضوع بررسی تاثیر بازرای موبایلی برفروش خدمات امورمشترکین تلفن همراه شرکت مخابرات شهرستان کاشان توسط مجیدگیوی در ازاد ی ارائه گردید. این مقاله که با هدف تحقیق کاربردی و روش پیمایشی و براساس گردآوری داده ها بصورت توصیفی و غیرآزمایشگاهی و گرد آوری داد هها نیز برمبنای کتابخانه ای و میدانی انجام گردید . در نهایت از طریق آزمونهای کلوموگروف اسمیرونوف وضریب همبستگی اسپیرمن و ج anovaو رگرسیون مورد برسی قرار گرفت و از طرق نرم افزار spssمورد تجزیه و تحلیل داده شدکه در نهایت تمام مفروضات مورد بحث به تاثیرمثبت و معناداری مورد قبول و پذیرش قرار گرفتند. با نوجه به اینکه این پژوهشش از نوع محقق ساخته می باشد از طریق بزرگان و کارشناسان عرصه بازاری از لحاظ روایی تایید شد و پایایی ان از طریق ازمون آلفا کرونباخ مورد محاسه قرار گرفته و اثبات گردید. در نهایت این تحقیق جهت استفاده کاربردی تقدیم واحد ارتباطات سیار مخابرات شهرستان گردید. علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانند درخواستهای خود را از طریق فرم تماس سایت ارسال نموده تا در اولین فرصت اطلاعات مورد نظر تقدیم گردد. همه ی اوج های جهان را پیش از ما آفریده اند، کشف کرده اند، تجربه کرده اند، دیده اند و شنیده اند. و گویی ما در حال تکرار زندگی های از پیش زیسته شده هستیم. این بدیهی بودن همه چیز دارد مرا دیوانه میکند. اینکه دنیا هیچ چیز غافلگیرکننده ای برای عرضه و نشان دادن به ما ندارد. نهایت غم، نهایت شادی، نهایت عشق، نهایت درد و نهایت همه ی احساسات انس. تسلسل چیست؟ «تسلسل‏» در لغت به معنى زنجیروار در پى هم بودن است، و در اصطلاح فلسفه، منظور از آن، یک نوع تسلسل‏ است که تحقّقش از لحاظ عقلى غیر ممکن است و به «تسلسل‏ محال» مشهور است و در مباحث فلسفى از این نوع تسلسل‏ براى اثبات یا ردّ بعضى مقاصد استفاده مى‏شود.براى تسلسل محال سه شرط را لحاظ کرده است: 1. اجزا یا آحاد آن سلسله، داراى تر. دغدغه نمایندگان مجلس بریا صنعت بیمه مهم است اما راه حل منطقی برای اجتناب از افزایش قیمت حق بیمه را باید در علل افزایش قیمت با دیه جستجو کرد چند روزی است تعدادی از نمایندگان مجلس شمشیر مبارزه با شرکت های بیمه را برداشته و بجان این صنعت افتاده اند. شیوه برخورد آنها با صنعت بیمه برای مخاطبان ناآشنا با این صنعت این تصور را ایجاد می کند .  ی بی نهایت: قطارهای مگلِو، پرواز روی ریل
در این مطلب از مجموعه‌ی ی بی‌نهایت به معرفی و بررسی قطارهای مگلو می‌پردازیم؛ قطارهایی که به‌جای استفاده از ریل‌های معمولی، روی ریل به پرواز در می‌آیند. ایران در نهایت موفق شد در شرایطی که ست اول را 25 باخته بود دو ست بعدی را 25-23 پیروز شود و ست آ را 25-22 ببرد و در نهایت 3-1 برنده دیدار شود کاستاریکا با پیروزی در ضربات پن ی برابر یونان پیروز شد و حریف هلند در مرحله یک چهارم نهایی جام بیستم شد.

دو تیم فوتبال کاستاریکا و یونان از 30 دقیقه بامداد امروز (دوشنبه) در ورزشگاه پرنامبوکوی شهر رسیف به مصاف هم رفتند تا برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام بیستم تلاش کنند. وقت های قانونی این بازی با تساوی یک بر یک و با گل های . گردنبند بی نهایت یکی از جدیدترین و شیک ترین گردنبندهای عرضه شده در جهان می باشد. این گردنبند با رنگ فوق العاده زیبای طلایی همراه با یک زنجیر ظریف ارائه می شود. به کار بردن نگین های زیبا و درخشان در طراحی این گردنبند، زیبایی این محصول را دو چندان کرده است. هم اکنون می توانید این گردنبند را با قیمتی استثنایی از فروشگاه هرچی دات کام سف.
طوفان 2 4 ان از سری مسابقات امیدهای خورموج عصر دیروز و از گروه یک طوفان به مصاف ان رفت.شاهد بازی زیبایی از هر دو تیم بودیم که در نهایت این ان بود که از اشتباهات طوفانیها نهایت استفاده را برد و 4 بر 2 پیروز شد.نیمه اول با تساوی یک بر یک دو تیم همراه بود در وقت اول محمدرضا منصوری یک گل بیادماندنی از نیمه زمین به ثمر رساند.در وقت دوم از ا. امروز خیلی شلوغ بودم 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مسابقه در نهایت با برترى ٨٣ بر ٥٣ بسکتبال ایران همراه بود.سه تیم برتر این رقابت ها در نهایت مجوز حضور در جام باشگاه های آسیا را ب د. نهایت عشق نگاه  استو نهایت دلتنگی سکوتنگاهتان جاودانهسکوتمان ابدیپ ن : اهای خبر دار >>> همایون شجریان  ی بی نهایت: چهار پیشگام؛ اولین جت های مسافربری دوربرد
در این قسمت از مجموعه مقالات ی بی‌نهایت، سری به گذشته می‌زنیم و با اولین جت‌های مسافربری دوربرد آشنا می‌شویم. آیت الله سیستانی ید و فروش حساب های کاربری کلش آوکلنز را حرام اعلام کرد. مجموعه این حواشی در کنار اظهارنظر کمیته تعیین مصادق محتوای مجرمانه باعث شد تا در نهایت برای این بازی محدودیت دسترسی ایجاد شود. محدودیتی که در نهایت با رایزنی 6 ک نه لغو شد. شروع یک درد !
زیبایی آفرید برایم
اما هیچگاه ی نفهمید
تاوانش را چگونه پس دادم . تاوان زیبایی ای که هیچ وقت خواهانش نبوده ام و نخواسته ام
سال ها رنج و شکنجه
و در نهایت
زمانی که درد به اوج خود رسید
لبان به هم دوخته ام را د د
و قلبم را از درون حلقم به بیرون کشیدند ....
حالا مروارید من را به انگشتان تو پیوند زد. برایمان شعری بنویس
که پیشوا را پریشان نکند
ـ ( . . . . . . . . . )
نه نقطه ؟!
چه ی تو را به زیاده گویی بر انگیخت ؟!
ـ ( . . . . . . . )
هفت نقطه ؟!
هنوز شعرت غیر عادی است .
ـ ( . . . . . )
پنج نقطه ؟!
عجب ! آیا تظاهر به خنگی می کنی ؟
ـ ( . )
یکی ؟!
باید نقطه را هم برداری ، حذفش کن .
درازگویی و تکرار سودی ندارد .
. تیم ملی مراکش با بازیکنان داخلی خود پس از صعود تیم اصلی به جام جهانی، 42 روز تمرین برگزار کرد و در نهایت با قهرمانی در رقابت های جام ملت هآی آفریقا به کار خود پایان داد؛ تجربه ای که در نهایت به قدرتمندتر شدن تیم مراکش در روسیه کمک بزرگی خواهد کرد. در جریان دور دوم بازیهای مرحله گروهی جام جهانی 2018، ایران به مصاف اسپانیا رفت و یک بازی دیدنی را به نمایش گذاشت اما در نهایت یک بر صفر نتیجه را واگذار کرد. اسپانیا در نیمه نخست نتوانست به ایران گل بزند و در نهایت در دقیقه 54 دیگو کاستا به چه اتفاقی گ نی کرد. در ادامه ایران یک گل به ثمر رساند که خطای هند تشخیص داده شد و از سوی داور رد شد. ا. دو تیم فوتبال کاستاریکا و یونان از 30 دقیقه بامداد امروز (دوشنبه) در ورزشگاه پرنامبوکوی شهر رسیف به مصاف هم رفتند تا برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام بیستم تلاش کنند. وقت های قانونی این بازی با تساوی یک بر یک و با گل های روئیز (52) برای کاستاریکا و سوکراتیس پاپاستاتوپولوس (1+90) برای یونان به پایان رسید و در نهایت کاستاریکا در ضربات پن ی و با مجموع 6 بر 4 یونان را ش ت داد و حریف هلند در مرحله یک چهارم نهایی شد.

در نیمه اول هر دو تیم با احتیاط کار را دنبال می د و سعی داشتند از معدود موقعیت هایشان برای گ نی استفاده کنند اما تلاش شان بی نتیجه بود و در نهایت نیمه نخست این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم این کاستاریکا بود که در دقیقه 52 به گل دست پیدا کرد. کاستاریکایی ها که از جناح چپ دروازه یونان دست به حمله زده بودند در نهایت پشت محوطه جریمه برایان روئیز را صاحب توپ د و مهاجم شماره 10 سفیدپوشان دروازه یونان را فرو ریخت.

دریافت کارت زرد دوم دوئارتو در دقیقه 66 و ا اج بازیکن کاستاریکا، این فرصت را به یونانی ها داد تا با داشتن یک بازیکن بیشتر، به فکر جبران بیفتند که این اتفاق در دقیقه 1+90 رخ داد و سوکراتیس پاپاستاتوپولوس گل تساوی را به ثمر رساند تا بازی در دو وقت اضافه 15 دقیقه ای دنبال شود.

در دو نیمه وقت اضافه هم توپی از خط دروازه ها نگذشت تا اینکه سرنوشت پیروز این بازی به ضربات پن ی بکشد.

کاستاریکا در ضربات پن ی با نتیجه 5 بر 3 و در مجموع با نتیجه 6 بر 4 از سد یونان گذشت و حریف هلند در یک چهارم نهایی شد. احساس میکنم الان تنها کاری که ازم برمیاد اینه که خودمو آروم آروم برای ضربات سهمگین احتمالی بعدی آماده کنم! شاید خدا بخواد به نهایت نهایت تنهایی برسم. جایی که فقط خودم و خودش باشم. آه... ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم
جامه سیه و دلق خود ازرق نکنیم
عیب درویش و توانگر به کم و بیش بد است
کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم
رقم مغلطه بر دفتر دانش نزنیم
سر حق بر ورق شعبده ملحق نکنیم
شاه اگر جرعه رندان نه به حرمت نوشد
فاتش به می صاف مروق نکنیم
خوش برانیم جهان در نظر راهروان
فکر اسب سیه و زین مغرق نکنیم
آسمان کشتی ارباب هنر می شکند
تکیه آن به که بر این بحر معلق نکنیم
گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید
گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم
حافظ ار خصم خطا گفت نگیریم بر او
ور به حق گفت جدل با سخن حق نکنیم انسان از چه راهی می تواند به نهایت کمال و سعادت خود برسد؟ می دهد گل لاله وا
ای بهارم ای بهار
بی قرارم بی قرار

بی شمعی بی بهار لاله وا رم لاله وار
ناله دارم ناله دارم ای بهارم ای بهار

بی تو شمعی خاموش بی تو شمعی بی بهار
سوی تو بی قرارم نو بهارم نو بهار

ای بهارم ای بهار جام ناله دارم ناله دار
ای شقایق ای شقایق
بی تو تنها بی تو تنها

جام عشقم جام عشق ای ن. معاون اول قوه قضاییه گفت: این انصاف نیست که عده ای با چهره انقل گری، حق طلبی و دفاع از محروم و عد ، نهایت بی عد ی را در لسان، گفتار و نوشتار دارند. تو آنی که بر جهانیان روزی بی نهایت دادی و حتی برای اثبات کتابت مخالفان را به آوردن مثال نقض دعوت کردی تو آنی که مرا در سختی های رادیکالی، توانی برابر فرجه ی مربوطه دادی. پس بر من ارزانی دار م ج صفر مطلقی برای اعمال زشتم و م ج صفر مثبتی برای اعمال نیک اندکم. از تو خواهانم که در روز برای حساب اعمال مرا در ج تعیین علامت قرار مدهی. به کرامت. عضو شورای مرکزی حزب موتلفه ی گفت: امید بستن به اینکه به نتیجه ای برسد و سپس همه مسائل ما حل شود، نهایت خامی و از دست دادن فرصت است. اسکندر مومنی گفت: دشمنان نظام منتظر هستند تا اتفاقی توسط عناصر داخلی رخ دهد و از آن نهایت سوءاستفاده را ند. در فتنه ۸۸ شاهد آن بودیم لذا نیاز است در این عرصه نهایت مراقبت را داشته باشیم که این موج در جامعه ایجاد نشود. چرا بعد از درک مفهوم مرگ توسط ماشین ها، عده ای پیدا شده و ادعای خ می کنند؟ مفهوم انتقام به طور دقیق چیست؟ چرا چرخه عشق، نفرت، و انتقام در نهایت تبدیل به چرخه جنگ می شود؟ پوچی در زندگی در نهایت منجر… هر روز که میگذره بیشتر میفهمم که دنیا بی نهایت کوچیکه! باورتون میشه تو روز اول کنفرانس ادم هایی را دیدم که از تعجب شاخم دراومد یعنی ایی که سال های خیلی قبل دیده بودمشون و حتی فکرش را هم نمی که یک روز مجدد ببینمشون تو این کنفرانس یکهو جلوم سبز شدند و من از تعجب چشم هام چهارصدتا شد! از بد روزگار هم با همشون رو در بایستی داشتم و امروز به ج. بزرگ ترین عددی که می دانی چیست؟ چند است؟ چند رقم دارد؟ می توانی با انگشت هایت آن را بشماری؟ اصلا می توانی تصورش کنی؟ من که نمی توانم. نمی دانم بی نهایت کجای دنیا می شود. به توان خودش برسد را که دیگر نمی توانم درک کنم. می دانی؟ من بی نهایت ها بار نگرانم. دل آشوبم. ترسانم. ته دلم قرص است اما ته ذهنم بلوا. بی نهایت را به توان بی نهایت برسان. . حسین شهریاری س رست سابق باشگاه نفت تهران در گفت و گو با مدیر روابط عمومی باشگاه گفت: بی نهایت از این قهرمانی خوشحالم ، در این مدت که در کنار تیم نبودم همواره قلبم برای موفقیت و سربلندی این مجموعه می تپید… مناجاتی به زبان ریاضی
ای خدای مهربان تو با شکوه ترین لحظه موعودی،همواره دوستت خواهم داشت چراکه:
به من آموختی که باید،سپیدی هارامجذور و از سیاهی ها جذر گرفت،زیبا یی ها رادر 10 به توان 10 ضرب کرد و زشتی ها را برآن تقسیم کرد.به من آموختی تا منحنی اکیدا نزولی پشت خمیده آن پیرزن دردمند را بر صفحه کاه گلی دیوار کلبه اش همواره به خاطر د. رضا اسماعیلی در یادداشتی عنوان کرد: آنچه که در آموزه های اصیل دینی مورد تاکید است، این است که نباید شعر غایت و نهایت تلاش یک شاعر مسلمان باشد. خدا و انسان دو آینه ای اند که یکی بی نهایت تجلی کند و دیگری بی نهایت تجلی بپذیرد. اگر تجلی های او بی پایان است دل انسان نیز چون آینه ای است که بی پایان تجلی بپذیرد. انسان تنها آخذ صرف تجلی نیست هر اخذ او به معنای بازتاباندن تجلی نیز هست:حاصل بازتابش تجلی نمایاندن اسمای خداوندی است که خداوند بدان خود را در انسان می نگرد.هر بازتابش اسما. شاگردان دراگان اسکوچیچ در نهایت نتوانستند خود را به لیگ برتر برسانند. آنها در دیداری سراسر استرس در نهایت با برتری به کار خود پایان دادند اما به لیگ برتر راهی نیافتند. دبیر کل حزب مردمی اصلاحات گفت: انی که از های ز له در غرب کشور سوءاستفاده می کنند محکوم و نهایت بی اخلاقی است. می گفت دو خط موازی هیچ وقت بهم نمیرسند...می گفتم اما دو خط موازی در بی نهایت بهم میرسند...دو عاشق دو همراه دو همدم برای رسیدن بهم تا بی نهایت میروند...آنقدر میروند که تاول های پاهایشان برایشان آنقدر شیرین بشود که دیگر چیزی جز رسیدن عطش آن ها را خاموش نکند...دو عاشق برای رسیدن تا خود بی نهایت میروند آنقدر تا لذت اثبات رسیدن دو خط موازی در . کارشناس فوتبال گفت: حضور رئیس فیفا در ایران یک فرصت است که باید از آن نهایت استفاده را کرد. بی نهایت واقعا ذهن انسان را به چالش می کشاند. اولین ریاضیدانی که با آن دست و پنجه نرم کرد، ریاضیدان آلمانی گئورگ کانتور بود که پس از شیدن بسیار طولانی مدت در مورد این پدیده ریاضی، سرانجام در سال 1918 در یک بیمارستان روانی از دنیا رفت. اما پیش از آنکه ذهن کانتور دچار فروپاشی شود، او توانسته بود کشفیات حیرت انگیزی را در خصوص بی نهایت ان. قهرمان سابق لیگ برتر بر این باور است که دنی درینک واتر، در نهایت راهی چلسی می شود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] امروز نمایشنامه خوانی سینیوریتا ریحانه و پرنسس سوفیا:هملت شازده کوچولوی دانمارک!عالی بود اجرایی فوق العاده هرچند بدون تماشاچی!ولی خوش گذشت.بعد از جنگ کاجها در پارک و حملات هوایی و زمینی که در نهایت با صلح به پایان رسید!(بازی و پرتاب کاج و سنگر گیری در پشت درختان بلند سپیدار توسط من و پرنسس)یوهووووووووووووووووووووو.به امید روزهای . پی اسم تو میگشتم ته یه فنجون خالی
دنبال یه طرح تازه یه تبسم خیالی
فنجونای لب پریده قهوه های نیمه خورده
من و عشقی که واسه همیشه مرده
دل به عشق تو س ...
فال تو رنگ فریب و گریه های عاشقونه ست
فال من طنین آ ین ترانه ست
رنگ قهوه یی چشمات رنگ خوابه که تا شهر بی نهایت منو برده
اونجا که آ عشقه اونجا که مرز سرابه ... پی اسم تو. از خدای خوبم می خواهم که من رو هر روز به خودش نزدیکتر کنه و بهم یه نظر فقط یه نظر بندازه. خدایا به خاطر بدیهام و تقصیرهام ازت معذرت می خواهم. خدایا به خاطر نعمتها و هر آنچه که دادی و ندادی ممنونتم که تو به من همه چی دادی ای رحمان. خدایا کمکم کن. چشم امیدم به مهربونی توئه. خدااااایا توی اون گوشه های بیرون درت همون کنار منارها منو هم جا بد.