ب ازی ه ای ای ران و روسی ه

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب ازی ه ای ای ران و روسی ه : ما یم، تا ی اینترنتی روسی در ایران آغاز به کار کرد
ما یم، شرکت ارائه دهنده سرویس تا ی آنلاین روسی مجوزهای لازم جهت فعالیت در ایران را ب کرد. رسانه های روسی از این نوشته اند که سعید عزت اللهی فصل بعد در آنژی نخواهد بود. ناکامی «پاتریوت» یی در برابر موشک های یمنی، هند را به ید «اس-۴۰۰» روسی ترغیب کرد در روزهای انجام عملیات های ضد در و عراق تجهیزات روسی نقش به سزایی دارند. فضانوردان روسی و یی پس از پایان یت ا پ ن 50 به همراه کپسول سایوز در قزاقستان فرود آمدند. انجام «توافق معین» بین طرف های ایرانی و روسی برای سوخو جت ۱۰۰ پیشرفته ترین هواپیمای مسافربری ساخت روسیه با همکاری شرکت های غربی مطابق استاندارد اروپا، می تواند بازگشت دوباره هواپیماهای روسی به بازار سفرهای هوایی ایران باشد. یک رو مه مشهور یی از ملاقات پسر بزرگ رئیس جمهور ، دامادش و مدیر سابق کمپین انتخاباتی وی با یک روسی خبر داده است. ۱۳ زن و ۲۹ کودک روس تبار که توسط اعضای روسی به آورده شده بودند، آزاد و به مقامات روسیه تحویل داده شدند. دنیله ده روسی در آستانه تمدید قرارداد با رم قرار گرفته است.
به گزارش فوتبال جهان ، قرارداد دنیله ده روسی با رم در تابستان پیش رو خاتمه خواهد یافت و به همین دلیل آینده کاپیتان دوم جالوروسی در هاله ای از ابهام قرار گرفته بود. ده روسی پیش از این گفته بود که رم هیچ تماسی با وی بر سر تمدید قراردادش برقرار نکرده است.
به گزارش gazzetta dello sport ، به نظر می رسد دنیله ده روسی با رم بر سر تمدید قراردادش به مدت دو سال به توافق دست یافته است. او به احتمال فراوان حقوقی 6.5 میلیون یورویی در سال دریافت خواهد نمود تا همچنان یکی از پردرآمدترین بازیکنان شاغل در سری آ باشد. دنیله ده روسی، کاپیتان رم، پس از پیروزی 3-0 تیمش مقابل بارسا، اعلام کرد که امروز، یکی از شادترین روزهای دوران حرفه ای اش است. در گزارش زیر تصاویری از ن روسی را مشاهده می کنید که به دلیل علاقه شخصی شان جذب ورزش ها و شغل هایی شده اند که مردانه به نظر می رسند. در گزارش زیر تصاویری از ن روسی را مشاهده می کنید که به دلیل علاقه شخصی شان جذب ورزش ها و شغل هایی شده اند که مردانه به نظر می رسند. رو مه روسی ایزوستیا، در تحلیلی به قلم لئونید اسلوتسکی رئیس کمیته امور بین المللی دومای تی، چند فرضیه را دربارۀ آیندۀ مطرح کرده است. حضور هافبک آنژی در اردوی تیم ملی فوتبال ایران به خبر اول سایت این باشگاه روسی تبدیل شد. یک رو مه روسی با بررسی شرایط آزمون، ملی پوش ایرانی از او به عنوان بحث برانگیزترین انتقال پیش فصل تیم روبین کازان یاد کرد. دانیله ده روسی، هافبک تیم ملی ایتالیا پس از ناکامی این تیم از رسیدن به جام جهانی، از فوتبال ملی اعلام بازنشستگی کرد. دنیه ده روسی، هافبک تیم ملی ایتالیا به تمجید از مارکو وراتی و عملکرد او مقابل آلبانی پرداخت. گردشگر زن روسی که عصر دیروز به دلیل سانحه تصادف در یزد به بیمارستان شهید رهنمون منتقل شد، صبح امروز درگذشت. در راستای سیاست های ضد روسی خود اقدام به راه اندازی یک شبکه خبری تلویزیونی کرد. در راستای سیاست های ضد روسی خود اقدام به راه اندازی یک شبکه خبری تلویزیونی کرد. رم به خاطر پیشنهاد اینتر به ده روسی، دستمزد پیشنها به این بازیکن را افزایش داده است. مجموعه تصاویر زیر موتورسیکلت های روسی را بین سال های ۱۹۰۰ تا ۱۹۱۰ میلادی نشان می دهند. تصاویری از ژنرال روسی که دو روز پیش در جریان نبرد با در دیرا ور جان باخت. دنیله ده روسی، کاپیتان رم مدعی شد که شاید رم را ترک کند و در باشگاه دیگری به فوتبالش ادامه دهد. پلیس آلمان یک هوادار روسی فوتبال را پس از ورود به این کشور دستگیر کرد و شاید به مدت ۱۵ سال نیز او را زندانی کند. هواپیماهای پیشرفته روسی پایگاه های تروریستی در شهر الطامنه ریف شمالى حماه را بمباران د. یک مرد روسی، ماشین همسر خود را با مَلات سیمانی پر کرد. او این کار را برای تنبیه همسرش که نام فامیل خود را به صورت قانونی تغییر داده بود، انجام داد. زنگنه با شرکت های توتال فرانسوی، لوک اویل روسی و گس پروم روسی ملاقات ها و مذاکراتی مثبت و خوبی داشت. ایسنا به نقل از رویترز گزارش داد: غول نفتی روس نفت به پیگیری شکایتش در دادگاه علیه غول روسی سیستما ادامه خواهد داد. سخنگوی کرملین اعلام کرد، مسکو با روسی که سال گذشته با پسر بزرگ رئیس جمهور دیدار کرده بود، هیچ ارتباطی نداشته است. هر بار رفت و آمد در آن جاده برام مثل رولت روسی بود. خیلی بچه بودم که شکارچی ن رو دیدم. بزرگترها داشتند نگاه می د. لابد حواسشان نبود که من هم دارم نگاه می کنم. همه تلخی و خشونتش در میان معدود خاطراتم در آن سن، یادم مانده. به علاوه صحنه های آن عجیب. که بعدها فهمیدم اسمش رولت روسی است. رفت و آمد یک هفته در میان در آن جاده بی سر و ضاحب برایم حک. شرکت روسی سینارا از برنامه مورد توافق با ایران برای تحویل لوکوموتیو خبر داد که در چارچوب همکاری های صنعتی مسکو و تهران انجام می گیرد.
حضور هافبک آنژی در اردوی تیم ملی فوتبال ایران به خبر اول سایت این باشگاه روسی تبدیل شد.
خبرگزاری فارس: مسکو: افزایش فشار بر رسانه های روسی در را تلافی می کنیموزارت خارجه روسیه در خصوص تهدیدات ت علیه رسانه های روسی که در داخل مشغول فعالیت هستند، هشدار داد و واشنگتن را به اقدامات متقابل تهدید کرد. رسانه های زیادی در سراسر دنیا، بخشی از نفس گیر نجات معجزه آسای یک هواپیمای روسی را منتشر د که در ارتفاع 2000 پایی دچار صاعقه شده بود. ادامه: نجات معجزه آسای هواپیمای روسی پس از اصابت مستقیم صاعقه + خارجه روسیه اعلام کرد یگان های نظامی روسی حاضر در پایگاه هوایی حمیمیم، برای مقابله با عناصر باقی مانده در به این کشور کمک خواهند کرد.
گزارش منتشر شده از سوی موسسه ای روسی فاش کرد، زبان روسی پس از زبان های عربی و انگلیسی در رتبه سوم… هواپیمای عجیب و منحصر به فرد روسی +ع این هواپیمای روسی (مدل vva-14) که طراحی آن به سال 1962 بازمی گردد، هم اکنون در موزه "نونینو" نگهداری می شود. این موزه در فرودگاه مونینو و در ۴۰ کیلومتری شرق مسکو قرار گرفته است و یکی از بزرگ ترین موزه های نیروی هوایی در دنیا و بزرگ ترین موزه هواپیمایی روسی می باشد.

هواپیمای عجیب و منحصر به فرد روسی +ع وزارت خارجه روسیه در خصوص تهدیدات ت علیه رسانه های روسی که در داخل مشغول فعالیت هستند، هشدار داد و واشنگتن را به اقدامات متقابل تهدید کرد. اعضای گارد ملی واژه های نظامی روسی، ویژگی های فرهنگی روسیه و همچنین تاریخ ت روس را فرا می گیرند. سرگئی شویگو اعلام کرد حمله به پایگاه هوایی باعث به خطر افتادن جان نیروهای روسی شد. منابع روسی از آغاز اسمبل اولین بمب افکن tu-160m2 در این کشور خبر می دهند. این مدل نمونه ارتقاء یافته بمب های tu-160 است.
یک هواپیمای روسی با بیش از ۳۰ سرنشین در پایگاه هوایی حمیمیم سقوط کرد. وزارت انرژی و آب افغانستان اعلام کرده که یک شرکت روسی برندۀ قرارداد ساخت بند برق «مچلغو» شده است. جنگنده های روسی در طول هفته گذشته ۶ بار برای رهگیری ۲۰ هواپیمای خارجی در مرزهای این کشور به پرواز درآمده اند. پایگاه خبری شبکه المیادین با تاکید بر اینکه آغاز عقب نشینی نظامیان روسی از به معنای پایان یت روسیه در نیست، نوشت، مسکو با کمک متحد ایرانی خود به فرصت وج از کما و توطئه تازه علیه و منطقه را نمی دهد. اکنون پنتاگون در حال استخدام متخصصان برای تدریس زبان روسی به یگان های ویژه گارد ملی امریکا است. مدل معروف روسی از بازگشت همسر آندره آرشاوین بازیکن سابق و مطرح تیم فوتبال روسیه به زندگیش عصبانی است. راه های ارتباطی با یک قایق روسی دارای 21 سرنشین در دریای ژاپن قطع شده است و عملیات جست وجو برای یافتن آن در حال انجام است. یک کارشناس روسی ستاره جوان فوتبال کشورمان را به یک ستاره یی تشبیه کرده است.