ب ازی ه ای ای ران و روسی ه

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب ازی ه ای ای ران و روسی ه : در زمان جنگ دوم جهانی در روسیه ایده ای به ذهن فرماندهان روسی برای نابود تانک های آلمانی رسیده بود به این شکل که به بدن سگهای آموزش دیده مواد منفجره می بستند که زیر تانک های آلمانی بروند و در زمان قرار گرفتن سگ زیر تانک چاشنی عمل کرده و تانک منفجر شود. در ظاهر امر ایده خیلی خوب و عالی به نظر می رسید اما در میدان واقعی جنگ، سگ ها به جای . «روسی» اثری با مضمون اجتماعی است که اوا تیر ماه کلید می خورد. ناکامی «پاتریوت» یی در برابر موشک های یمنی، هند را به ید «اس-۴۰۰» روسی ترغیب کرد سبک متفاوت این نوجوان روسی در بازی با مواد محترقه، توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرد. وزارت دفاع روسیه امروز اعلام کرد که جنگندۀ روسی سو- ۲۷ بر فراز آب های بی طرف دریای ب یک یک هدف را رهگیری کرد. انجام «توافق معین» بین طرف های ایرانی و روسی برای سوخو جت ۱۰۰ پیشرفته ترین هواپیمای مسافربری ساخت روسیه با همکاری شرکت های غربی مطابق استاندارد اروپا، می تواند بازگشت دوباره هواپیماهای روسی به بازار سفرهای هوایی ایران باشد. ۱۳ زن و ۲۹ کودک روس تبار که توسط اعضای روسی به آورده شده بودند، آزاد و به مقامات روسیه تحویل داده شدند. تیتر جالبی که رو مه های ورزشی روسی پس از نتایج قرعه کشی زدند همه را شوکه کرد. دنیله ده روسی در آستانه تمدید قرارداد با رم قرار گرفته است.
به گزارش فوتبال جهان ، قرارداد دنیله ده روسی با رم در تابستان پیش رو خاتمه خواهد یافت و به همین دلیل آینده کاپیتان دوم جالوروسی در هاله ای از ابهام قرار گرفته بود. ده روسی پیش از این گفته بود که رم هیچ تماسی با وی بر سر تمدید قراردادش برقرار نکرده است.
به گزارش gazzetta dello sport ، به نظر می رسد دنیله ده روسی با رم بر سر تمدید قراردادش به مدت دو سال به توافق دست یافته است. او به احتمال فراوان حقوقی 6.5 میلیون یورویی در سال دریافت خواهد نمود تا همچنان یکی از پردرآمدترین بازیکنان شاغل در سری آ باشد. دنیله ده روسی، کاپیتان رم، پس از پیروزی 3-0 تیمش مقابل بارسا، اعلام کرد که امروز، یکی از شادترین روزهای دوران حرفه ای اش است. آموزش و پرورش ایران ابراز امیدواری کرد که طرف روسی از این پیشنهاد حمایت کرده و کارگروهی را در این خصوص برای رسیدن به تفاهنامه تشکیل دهد. در گزارش زیر تصاویری از ن روسی را مشاهده می کنید که به دلیل علاقه شخصی شان جذب ورزش ها و شغل هایی شده اند که مردانه به نظر می رسند. شایعات ج دنیله ده روسی از جمع جالوروسی روز به روز بیشتر می شود.
به گزارش فوتبال جهان ، قرارداد دنیله ده روسی بازیکن محبوب و جنگنده تیم رم در پایان این فصل به پایان می رسد و هنوز مذاکرات برای تمدید قرارداد انجام نشده است.
به گزارش کالچو مرکاتو ، تنها پیشنهاد رم برای کاپیتان دومش یک تمدید قرارداد یک ساله است و این باعث شده ده روسی احساس کند باشگاه به او اعتماد کافی را ندارد. ده روسی ملی پوش در ماه جولای 34 ساله می شود و مسئولان رم قصد دارند میانگین سنی این تیم را کم کنند.
ممکن است ده روسی نیز راه آندره آ پیرلو را در پی بگیرد و به صورت آزاد به تیم بزرگ دیگری در سری آ بپیوندد زیرا یوونتوس و اینتر مشتاقانه خواهان این بازیکن با تجربه هستند. ده روسی در تمام کشور ایتالیا محبوبیت خاصی دارد. گفته می شود احتمال بیشتر این است که این بازیکن به رقبای رم در ایتالیا نپیوندد و به تیمی خارج از ایتالیا برود. چندین باشگاه امریکایی از جمله نیویورک سیتی و گال ی مشتاقانه از ید ده روسی استقبال می کنند. قرار است امروز یک فروند جت ۱۰۰ روسی در فرودگاه مهرآباد در معرض دید شرکت های هواپیمایی ایرانی قرار گیرد. دانیله ده روسی، هافبک تیم ملی ایتالیا پس از ناکامی این تیم از رسیدن به جام جهانی، از فوتبال ملی اعلام بازنشستگی کرد. یک رو مه روسی با بررسی شرایط آزمون، ملی پوش ایرانی از او به عنوان بحث برانگیزترین انتقال پیش فصل تیم روبین کازان یاد کرد. گردشگر زن روسی که عصر دیروز به دلیل سانحه تصادف در یزد به بیمارستان شهید رهنمون منتقل شد، صبح امروز درگذشت. در پی حفاری های ساختمانی در شهر قارص، تابوتی قدیمی از یک افسر روسی پیدا شد. رم به خاطر پیشنهاد اینتر به ده روسی، دستمزد پیشنها به این بازیکن را افزایش داده است. در راستای سیاست های ضد روسی خود اقدام به راه اندازی یک شبکه خبری تلویزیونی کرد.
در طول چند هفته گذشته بار دیگر بعضی از منابع روسی خبر از پیشنهادهای ایرلاین های ایرانی برای ید… دانیله ده روسی در آستانه تمدید قراردادش با جالوروسی قرار دارد. دنیله ده روسی، کاپیتان رم مدعی شد که شاید رم را ترک کند و در باشگاه دیگری به فوتبالش ادامه دهد. دنیله ده روسی، هافبک تیم ملی ایتالیا ابراز خوشحالی کرد که زلاتان ابراهیموویچ دیگر در تیم ملی سوئد حضور ندارد. هواپیماهای پیشرفته روسی پایگاه های تروریستی در شهر الطامنه ریف شمالى حماه را بمباران د. فرمانده قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیای گفت: «اس 300» ایرانی کاملا بومی و فناوری آن چند گام جلوتر از «اس 300» روسی است. بیش از سی هزار دانش آموز اکنون در حال فراگیری زبان روسی در مدارس این کشور هستند.
نیا دلی مدل سرشناس روسی با کمک میلیونی خود باعث خانه دار شدن یک پیرمرد بی خانمان شد.
پس از ماه ها گمانه زنی سرانجام دو ایرلاین ایرانی توافق د که ۴۰ فروند هواپیمای مسافربری روسی را… دانیله ده روسی، هافبک باتجربه تیم ملی ایتالیا، به خاطر رفتار ناشایست هواداران تیم ملی کشورش در هنگام پخش سرود ملی سوئد، از اعضای این تیم عذرخواهی کرد. رو مه کراسنایا زوزدا اعلام کرد پل ماشین رویی که نظامیان روسی روی رودخانه فرات احداث کرده بودند، به طور تصادفی فرو نریخته است. سامانه‌های روسی به ح جنگ درآمدند     سامانه‌های روسی به ح جنگ درآمدند وزارت دفاع روسیه اعلام کرد، در راستای اجرای فرمان روز گذشته رئیس‌جمهوری روسیه، سامانه‌های «اس-۳۰۰» و «اس-۴۰۰» این کشور به ح آماده باش برای جنگ درآمدند.
منبع
حضور هافبک آنژی در اردوی تیم ملی فوتبال ایران به خبر اول سایت این باشگاه روسی تبدیل شد. شاسی بلند روسی uaz به ایران بازمی گردد
شرکت خودروساز روسی، موسوم به uaz، با ورود به ایران تولید خودروهای شاسی‌بلند بیابانی خود را در کشورمان آغاز می‌کند. بشار اسد به منظور قدردانی از حمایت مسکو در جنگ با تروریست ها، زبان روسی را به عنوان زبان دوم معرفی کرد. خارجه روسیه اعلام کرد یگان های نظامی روسی حاضر در پایگاه هوایی حمیمیم، برای مقابله با عناصر باقی مانده در به این کشور کمک خواهند کرد. یک رسانه روسی جزییات تازه ای از حمله موشکی اخیر به پایگاه الشعیرات فاش کرد که سرنوشت ۳۶ موشکی که نیروی دریایی شلیک و به هدف اصابت نکرد را مشخص کرد. وزارت خارجه روسیه در خصوص تهدیدات ت علیه رسانه های روسی که در داخل مشغول فعالیت هستند، هشدار داد و واشنگتن را به اقدامات متقابل تهدید کرد. رکنا: سرویس تا ی آنلاین روسی ما یم وارد بازار ایران شده و به زودی فعالیت خود را در تهران آغاز می کند. رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه برای ید هواپیماهای مسافربری جدید روسی «ام اس 21» ابراز علاقه کرد. اعضای گارد ملی واژه های نظامی روسی، ویژگی های فرهنگی روسیه و همچنین تاریخ ت روس را فرا می گیرند. سرگئی شویگو اعلام کرد حمله به پایگاه هوایی باعث به خطر افتادن جان نیروهای روسی شد. خارجه جدید در یکی از اولین اقدامات خود، طی سفر به برو ل، ترکیه را برای بازنگری در ید سامانه های پ ند هوایی s-۴۰۰ روسی تحت فشار قرار داد. برخی رسانه های روسی اعلام د که سرگئی لاوروف در ت آینده روسیه امور خارجه نخواهد بود. جنگنده های روسی در طول هفته گذشته ۶ بار برای رهگیری ۲۰ هواپیمای خارجی در مرزهای این کشور به پرواز درآمده اند. برخی منابع از ورود هواپیمای «آ50 او» یا رادار پرنده روسی که به عنوان مخوف ترین هواپیمای نظامی روسیه نیز معرفی شده است به خبر دادند. ورود هواپیمای مخوف روسی به   این هواپیما چندی پیش به اعزام شده است.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اکنون پنتاگون در حال استخدام متخصصان برای تدریس زبان روسی به یگان های ویژه گارد ملی امریکا است. مدعی رهگیری ۲ فروند بمب افکن روسی در حریم هوایی بین‎المللی در آب‎های فراساحلی آلاسکا است. مهر نوشت: تهیه کننده سینمایی «روسی» از آغاز برداری این پروژه در اواسط آبان ماه خبر داد. راه های ارتباطی با یک قایق روسی دارای 21 سرنشین در دریای ژاپن قطع شده است و عملیات جست وجو برای یافتن آن در حال انجام است.