ب جروان قونسور خیارک شوا مر ن

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب جروان قونسور خیارک شوا مر ن : اختصاصی از سورنا فایل پاو وینت گیاهان با و پر سرعت .
 نوع فایل:  ppt _ pptx ( پاو وینت ) ( قابلیت ویرایش )  قسمتی از اسلاید :  تعداد اسلاید : 21 صفحه ایار سلام زرد cyperus esculentus yellow nutsedge گیاهی است دائمی به ارتفاع 30 تا 60 سانتی متر که توسط بذر، ریزوم و غده یا بنه تکثیر می شود.
دارای ساقه های سه گوش سخت و توپر است.
برگها باریک و کشیده با رگبرگ موازی، سطح فوقانی برگها شیاردار یا دارای فرو رفتگی است.
غلافها به هم پیوسته یا بدون شکاف.
گل آذی علف باغ dactylis glomerata orchard gr گیاهی است دائمی، بصورت ایستا، به ارتفاع 60 تا 120 سانتی متر که توسط بذر تکثیر می شود.
دارای ساقه های متراکم، صاف و بدون کرک است.
برگها باریک و نوک تیز بدون کرک به رنگ سبز مایل به آبی با حاشیه چین خورده یا موج دار، دارای زبانک بزرگ غشایی و بدون گوشوارک اس زبان در قفا delphinium tricorne گیاهی است ی اله بصورت ایستا با ارتفاع 75 سانتیمتر که توسط بذر تکثیر می شود.
دارای ساقه های منشعب که در قسمت پایین بدون کرک و در بالا کرک دار هستند.برگها کرک دار و حاوی لوبهای باریک و کشیده.
گلها بصورت مجتمع در انتهای ساقه بر روی دمترگهای بلند و به رنگ بن    پنجه انگشتی digitaria sanguinalis large crab gr گیاهی است ی اله بهاره، به ارتفاع 30 تا 90 سانتی متر که تکثیر آن عمدتا"" توسط بذر و بندرت توسط استولون صورت می گیرد.
برگها سبز روشن دارای پهنک نسبتا"" مسطح و نوک باریک، غلاف برگها سبز تا بنفش مایل به قرمز، نسبتا"" خشن و پوشیده از کرکهای شفاف است.
گل آذین سنب شانه سر eremopyrum distans rye گیاهی است ی اله و علفی بصورت ایستا با ارتفاع حدود 30 سانتیمتر که توسط بذر تکثیر می شود.
ساقه های آن بصورت دستجات متعدد، سبز رنگ و بدون کرک.
برگها صاف یا پیچ خورده بطول حدود 10 سانتیمتر با نوک باریک و حاشیه زبر.
گل آذین بصورت سنبله تخت بطول حدود 5 سانتیمتر فرفیون euphorbia sp.
spurge گیاهی است دائمی بصورت ایستا یا خو ده که توسط بذر تکثیر می شود.
ساقه ها برنگ سبز مایل به قرمز و از قسمت قاعده گیاه منشعب می شوند.
برگها گوشتی و ضخیم، لوزی یا تخم مرغی شکل و فاقد دمبرگ.
گلها بصورت مجتمع در انتهای ساقه ها.
میوه آن کپسول شیزوکا ، تخم مرغی آفتاب پرست heliotropium europaeum common heliotrope گیاهی است ی اله بصورت ایستا یا نیمه خو ده با ارتفاع 10 تا 50 سانتی متر که توسط بذر تکثیر می یابد.
ساقه آن به رنگ سبز مایل به خا تری، کرکدار و از قسمت قاعده منشعب.
برگها تخم مرغی تا بیضی شکل و به رنگ سبز یا سبز مایل به خا تری.
گل آذین بصورت گرزن واقع غربیلک lamium amplexicaule henbit گیاهی است ی اله بصورت ایستا یا خو ده، با ارتفاع5 تا 30 سانتی متر که توسط بذر تکثیر می شود.
دارای ساقه های باریک، صاف، چهار گوش، منشعب و در بخشهای بالایی کرکدار است.
برگها متقابل و گرد، باحاشیه کنگره ای، ساقه آغوش و کرکدار می باشد.
گلها بصورت مجتمع واقع خیارک ixiolirion tataricum siberian lily گیاهی چند ساله، بصورت ایستا یا خزنده با ارتفاع 20 تا 45 سانتبمتر که عمدتا توسط پیاز تکثیر می شود.
دارای ساقه های بلند، باریک و کمی ضخیم.
برگها تقریبا لوله ای یا ناودانی شکل با لبه های زبر و خشن به رنگ سبز تیره.
پیازه  متن بالا فقط قسمتی از محتوی متن پاو وینت میباشد،شما بعد از پرداخت آنلاین ، فایل را فورا نمایید    لطفا به نکات زیر در هنگام ید  پاو وینت:  ................... توجه فرمایید !در این مطلب، متن اسلاید های اولیه قرار داده شده است.به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاو وینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از ید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدپس از پرداخت هزینه ،ارسال آنی پاو وینت ید شده ، به ادرس ایمیل شما و لینک فایل برای شما نمایش داده خواهد شددر صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون بالا ،دلیل آن کپی این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاو وینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارددر صورتی که اسلاید ها داری ج و یا ع باشند در متون پاو وینت قرار نخواهند گرفت.
هدف فروشگاه جهت کمک به سیستم آموزشی برای دانشجویان و دانش آموزان میباشد .
 
 « پرداخت آنلاین »
با
پاو وینت گیاهان