ب رد اجرایی

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب رد اجرایی : وم دریافت استعلام الکترونیکی در زمان ثبت خلاصه معامله انتقال اجرایی پیش از ثبت سند
دفاتر اسنادرسمی در زمان ثبت خلاصه معامله انتقال اجرایی،قبل از ثبت سند نسبت به استعلام الکترونیکی و دریافت پاسخ آن از ثبت محل اقدام کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، در بخشنامه اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران آمده است: "باتوجه به مشکلات عدیده بوجود آمده در ثبت خلاصه معامله انتقال اجرایی همانطور که در دستورالعمل شماره 22026/92/101 مورخ 22/2/92 نیز اشاره شده بود، در زمان ثبت این قبیل اسناد، دفاتر اسنادرسمی جهت دسترسی به سامانه و ارسال خلاصه معامله الکترونیک سند انتقال اجرایی، باید قبل از ثبت سند نسبت به استعلام الکترونیکی و دریافت پاسخ آن از ثبت محل اقدام نمایند".
متن این بخشنامه در قسمت اطلاعیه های مدیرسیستم در پرتال کانون قرار گرفت. به منظور هماهنگی و آماده سازی استان برای پذیرایی از موج سفرهای تابستانی و فراهم آوردن تسهیلات و ارائه خدمات بهینه برای مسافران و گردشگران جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان، با حضور کلیه دستگاه های عضو ستاد برگزار شد. حمید رضا قاسمی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان قزوین گفت: ستاد اجرایی . اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص ثبت نام و شرکت در دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی و اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور در سال 1394 بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (شامل 18 دستگاه) و اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی . نرم افزار exe packer جهت کاهش حجم فایل های اجرایی و همچنین رمزنگاری آنها مورد استفاده قرار می گیرد . توجه : فایل های اجرایی وجی توسط این گونه نرم افزارها توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل پک شده شناخته می شوند و پیغام نشان داده شده توسط آنها به این موضوع اشاره دارد و این ربطی به ویروس بودن این فایلها ندارد . نرم افزار کاهش حجم و رمزنگاری فایلهای اجرایی نام فایل: exepacker.rar
حجم: 515 kb لینک : http://uplod.ir/roctm57aicon/exepacker.rar امکان ر حق بیمه از اضافه کار کارمندان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و نحوه پرداخت غرامت دستمزد ایام بارداری و بیماری کارکنان رسمی و ثابت توسط دستگاه اجرایی (بخشنامه شماره 5271/93/200 مورخ 17/4/1393 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور) مدیر امور اجرایی و دبیرخانه جشنواره فجر: «حکایت عاشقی» در حال بررسی است بانی آنلاین: مدیر امور اجرایی و دبیرخانه جشنواره فجرگفت: هنگام ثبت نام به افراد اعتماد می کنیم و آنچه را اطلاع داشته باشیم با افراد در میان می گذاریم. به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و سومین جشنواره بین المللی فجر، ناصر باکیده مدیر امور اجرایی و دبیرخانه جشنواره فجر افزود: ما بر اساس اطلاعاتی که داشتیم به سازندگان چند که متقاضی شرکت در بخش نگاه نو بودند، اما شان، اول شان محسوب نمی شد اطلاع دادیم که ثبت نام در این بخش آنها را از نظر پاسخگویی دچار مشکل می سازد و آنها هم نظرشان همین بود که شان، اولی نیست.
وی بیان کرد: ما اطلاعات کاملی از اینکه «بشیر» به عنوان سینمایی ساخته ایشان در سال 73 به نمایش درآمده نداشتیم تا اینکه بعد از اعلام اسامی برگزیدگان بخش نگاه نو این نکته به ما منع شد و ما از ساز پرسیدیم و ایشان گفتند که «بشیر» یک نیمه بلند 16 میلیمتری بوده و در جشنواره سیزدهم فجر به نمایش درآمده است.
باکیده تاکید کرد: ما در حال بررسی اطلاعات مختلف هستیم و اگر به جمع بندی برسیم هیات انتخاب دوازهمش را برای جایگزینی در این بخش اعلام خواهد کرد.
جلسه نوزدهم شورای اجرایی انجمن بعد از ظهر روز یکشنبه 19 بهمن ماه ، ساعت 16 در دفتر انجمن واقع در پژوهشگاه معلم استان مرکزی با حضور اعضای شورای اجرایی برگزار گردید. در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از مصحف شریف، دبیر انجمن گزارشی از روند اجرایی کار همایش ارائه نمودند. و پس از قرائت صورتجلسه پیرامون مطالب زیر بحث و گفتگو شد و نتایج زیر به تصویب رسید: 1 - همایش در روز پنجشنبه 7 اسفند از ساعت 30/8 تا 30/16 در پردیس زینب کبری(س) برگزار می گردد. 2 - نتایج داوری مقالات و میانگین نمرات ب شده قرائت شد و مقرر شد تا چند روز آینده پس از داوری چند مقاله باقی مانده، روی سایت قرار گیرد. 3 - با توجه به هماهنگی ها و رایزنی های به عمل آمده، مقرر شد از دفتر تالیف کتب درسی در همایش میزبان بزرگواران مولف کتاب های فارسی و مهارت های نوشتاری باشیم. همچنین سردبیر مجله انشا و نویسندگی و املای فارسی نیز به همایش دعوت شوند. 4 - مقرر شد همایش در چند بخش طراحی گردد: الف - افتتاحیه و سخنرانی ویژه. ب - ارائه مقالات. - و ناهار - ج - ارائه مقالات. د - اجرای موسیقی سنتی و ارائه مقالات و جمع بندی همایش. 5 - مقرر شد برخی مسوولین مرتبط با موضوع همایش دعوت شوند. دبیرخانه انجمن تعیین 30 برنامه عملیاتی برای 50 دستگاه اجرایی استانی در سال 1393  رضا علوی تهرانی درمراسم ترحیم حضرت آیت اله آدینه وند(ره) درمسجد اعظم قم حضور یافت٠ همچنین ایشان مورداستقبال احمدی ارشد استان قم در مجمع عالی جوانان ایران ودیگرهمکاران وی قرارگرفت آقای علوی تهرانی ازآقای علیرضا احمدی خواستار رفع مشکلات وناهنجاری های اخیرمجمع شد مدیرکل اجرایی وامورهماهنگی مجمع عالی جوانان ایران دقایقی پیش نیز د. ماده ی 37 لایحه ی «تنظیم برخی از احکام برنامه های توسعه ی کشور» مربوط به «نظام فنی و اجرایی کشور» و روشهای «اجرا» و «تأمین منابع مالی» پروژه ها و مسایلی از این دست است.
متن ماده ی پیشنهادی ت، متأسفانه دچار تناقضات و تع ت متعددی است. در اینجا نخست متن کامل آن و در ادامه تجزیه و تحلیل آن را برای دست اندرکاران و صاحبنظران این حوزه درج م. شیوه نامه اجرایی دفن بهداشتی پسماندهای عادی در روستاهای کشور تهیه و ابلاغ شد به نقل از سایت سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور : شیوه نامه اجرایی دفن بهداشتی پسماندهای عادی در روستاهای کشور در راستای اجرای مفاد قانون مدیریت پسماند بویژه مواد 5 و 6 آیین نامه اجرایی آن به منظور حفظ محیط زیست کشور از آثار زیان بار دفع غیراصولی و غیربهد. آئین نامه های اجرایی قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور را در ادامه مطلب بخوانید... آیین نامه اجرایی جزء (ب) تبصره (1) بند (ت) ماده (17) آیین نامه اجرایی ماده (50) آیین نامه اجرایی ماده (11) آیین نامه اجرایی بند (ب) ماده (2)آیین نامه اجرایی ماده (25) آیین نامه اجرایی ماده (14) آیین نامه اجرایی ماده (18) آیین نامه اجرایی بند (الف) . مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان با اعلام این مطلب افزودند که سو مین جلسه کمیته ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی به ریاست معاو نت محترم امور عمرانی استانداری در مورخ 24/04/93 و با حضور کلیه اعضاء و به منظور ارتقاء سطح کیفی و کمی ایمنی ترددها تشکیل گردید.
-در این جلسه مسئولین محترم استانی دستگاههای اجرایی بر وم توجه به نکات و موارد ایمنی در جهت کاهش تلفات و تصادفات جاده ای تاکید و از آمادگی دستگاه اجرایی مربوطه جهت خدمات رسانی در دور دوم سفرها ی تابستانی ( بعد از ماه مبارک رمضان ) خبر دادند.
-ایشان هم چنین افزودند که در این جلسه مقرر شد تا کلیه خودروهای تی و امدادرسانی استان به امکانات و لوازم ایمنی تجهیز تا در هنگام بروز حادثه در امداد رسانی مشکل خاصی ایجاد نگردد.
-این مقام مسئول افزود که انشاءا... با پیگیریها و تدوین برنامه های لازم شاهد کاهش تصادفات و تلفات جاده ای باشیم% شانزدهمین جلسه هم شی و کارگاه آموزشی معاونین اجرایی متوسطه دوره دوم ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا...الحسین ( ع ) ، با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و در جهت افزایش دانش و توان شغلی همکاران گرامی ، شانزدهمین جلسه هم شی و کارگاه آموزشی معاونین اجرایی مقطع متوسطه ( دوره دوم ) ، پیرامون موضوعات و مباحث ذیل در روز . اطلاعیه سازمان نظام ی استان آذربایجان غربی: همکار محترم به اطلاع می رساند نظارت مضاعف ب روژه های اجرایی سازندگان مسکن از روز دوشنبه مورخه 10/6/93 آغاز خواهد شد. لذا خواهشمند است ضمن حضور مجری ویا س رست کارگاه معرفی شده در محل مدارک زیر موجود باشد: تصوی روانه ساختمان ، نقشه های مصوب یا تایید شده ، آزمایشات جوش یا بتن ، بیمه مسئولیت مجری . نشست مدیران ستادی و اجرایی گمرکات سراسر کشور همزمان با مراسم رونمایی از سامانه جامع گمرکی در تهران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی گمرک ایران ، در این نشست مسعود کرباسیان رئیس کل گمرک کشورمان در سخنانی برگسترش سیستم های مکانیزه د رگمرک تإکید کرد و حرکت در این مسیر را یک امر اجتناب ناپذیر دانست .
وی همچنین در این نشست با اشاره به عملکرد هر یک از گمرکات اجرایی نقاط ضعف و قوت آنها را بررسی کرد.
همچنین برگزاری نشست های تخصصی با موضوع فنی و امور گمرکی ، اداری و مالی و برنامه ریزی و بین الملل از دیگر برنامه های این نشست بود. آئین نامه های اجرایی قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور را در ادامه مطلب بخوانید... آیین نامه اجرایی جزء (ب) تبصره (1) بند (ت) ماده (17) آیین نامه اجرایی ماده (50) آیین نامه اجرایی ماده (11) آیین نامه اجرایی بند (ب) ماده (2)آیین نامه اجرایی ماده (25) آیین نامه اجرایی ماده (14) آیین نامه اجرایی ماده (18) آیین نامه اجرایی بند (الف) . براساس گزارش شه قصرشیرین از 35 نفر داوطلب نمایندگی مجلس دهم در حوزه انتخ ه قصرشیرین 4نفر رد صلاحیت شدند و دو نفر از داوطلبان نمایندگی مجلس دهم که در این حوزه ثبت نام کرده بودند انصراف دادند. شایان ذکر است : آقایان صید احمد عزیزی – حسن جهانگیری- لقمان قنبری –الماس جمشیدی در هیات اجرایی رد صلاحیت شد ند و آقایان شاهین بابایی و نادر رضایی هم افرادی بودند که استعفا داد ند. گفتنی است : دلایل احراز نشدن صلاحیت 4 داوطلب توسط هیأت اجرایی بصورت محرمانه به آنها اعلام شده که از تا پایان روز 18 دیماه به مدت چهار روز فرصت دارند اعتراض و شکایت خود را به هیأت نظارت استان کرمانشاه اعلام کنند تا به درخواست آنها رسیدگی شود. فصل دوازدهم - حقوق و تکالیف کارمندان ماده 84- کارمندان دستگاههای اجرایی سالی سی روز حق مرخصی کاری با استفاده از حقوق و مزایای مربوط را دارند. حداکثر نیمی از مرخصی کارمندان در هر سال قابل ذخیره شدن است. تبصره 1- کارمندان دستگاههای اجرایی می توانند در طول مدت خدمت خود با موافقت دستگاه ذی ربط حداکثر سه سال از مرخصی بدون حقوق استفاده نمای. بیست و سومین جلسه کار گروه اجرایی و فنی به منظور رفع موانع اجرایی و راه اندازی پروژه خط 2 سازمان حمل و نقل ریلی برگزار شد. معاون استاندار لرستان گفت: از دستگاه های اجرایی و مدیران انتظار می رود در پروژه های اجرایی خود با م گرفتن از متخصصین در حوزه های مختلف عمرانی و اقتصادی ملاحظات پ ند غیرعامل را رعایت کنند. به نقل از سایت فرماندار شهرستان معاون اقتصادی کشور، از تبدیل سرخس به منطقه آزاد خبر داد.محمدحسین فروزان مهر در گفت وگو با فارس درباره مناطق آزاد گفت: قرار است موضوع منطقه آزاد سرخس (منطقه آزاد شمال شرق کشور) که در استان اسان رضوی قرار دارد اجرایی شود. وی ادامه داد: مقدماتش در آن زمانی که بنده در استان بودم فراهم شد و الان هم استاندار. پیشینه پژوهش متغیر کارکردهای اجرایی (عملکرد اجرایی) قربانی مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات،ارتباطات و امنیت و دبیر کارگروه پیشخوان ت از دفاتر پیشخوان به عنوان بازوهای اجرایی ت یاد د و هدف از ارائه خدمات توسط دفاتر پیشخوان ت را افزایش رضایت مندی مردم عنوان نمودند.که در صورت ارائه خدمات به شکل مطلوب باعث تقویت ت و واگذاری خدمات بیشتر به دفاتر می گردد.وی افزود همه دستگاهها موظفند خدمات قا. معاون سرمایه انسانی، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور گفت: هدف از اجرای «برنامه ساماندهی نیروی انسانی دستگاه های اجرایی»، جذب و ظرفیت سازی در نیروی انسانی متناسب با نیازها، تعالی سرمایه انسانی و استفاده بهره ور از آنها در راستای تحقق اه توسعه کشور است.
علی صدرالسادات در جلسه شورای معاونان توسعه مدیریت و منابع (پ. استاندار تهران با تأکید بر اینکه باید اعضای هیات های اجرایی طبق قانون، افراد معتمد و موجه ترین و امین ترین انتخاب شوند، گفت: در تعیین هیأت های اجرایی هیچ فشار و توصیه ای را نمی پذیریم. تبریز - ایرنا - مردم اهر و هریس در مجلس شورای ی با بیان اینکه کمربندی شرقی شهر اهر که تاکنون تنها 3 کیلومتر از این طرح اجرایی شده است، گفت: تخصیص بودجه و تسریع در روند اجرایی این طرح ضروری… همدان - ایرنا - استاندار همدان از مسئولان دستگاه های اجرایی، سازمانها و نهادهای قانونی خواست امکانات مورد نیاز را برای برگزاری انتخاباتی پرشور در اختیار هیات اجرایی قرار دهند. رییس ستاد اجرایی فرمان (ره) گفت: با توزیع شیر خشک های ارسالی ستاد اجرایی فرمان حضرت (ره)، نیاز ک ن آسیب دیده از ز له ی استان کرمانشاه به شیر خشک تا حدود زیادی برطرف می شود. در مراسم نکوداشت مدیران جهادی اجرایی که با حضور مقامات تی و شماری از مسئولین لشکری و کشوری برگزار شد، از سبحانی به عنوان مدیر برگزیده جهادی اجرایی کشور تقدیر به عمل آمد. روشی برای انجام پروژه هاست که به موجب آن در مرحله پیش از شروع پروژه یک پیمانکار برای مدیریت و اجرای پروژه منصوب شده و بر مبنای نرخی مشخص به او پرداخت می شود. این نرخ شامل درصدی از سود و هزینه های بالاسری ثابت است. تمام کارهای عملیاتی پروژه توسط پیمانکاران فرعی که با مشاورت کارفرما و مشاوران حرفه ای انتخاب شده اند انجام می شود. پیمانک. عد خواه دانشجویی اعلام کرد: از آنجاکه متصدی ملک مزبور ستاد اجرایی فرمان (ره) است معقولانه به نظر می رسد که ستاد اجرایی در این خصوص شفاف سازی کرده و به بیان ابعاد ماجرا بپردازد. نمونه سوالات استخدامی ۱۱ دستگاه اجرایی استان البرز, سوالات استخدامی تخصصی چهارمین ازمون فراگیر دستگاههای اجرایی کشور , سوالات استخدامی ازمون فراگیر چهارم , استخدامی چهارمین ازمون فراگیر دستگاههای اجرایی ,سوالات استخدامی چهارمین امتحان مشترک فراگیر , سوالات استخدامی وزارت اموزش و پرورش ,چهارمین ازمون فراگیر, سوالات استخدامی چه. اختصاصی از نیک فایل ید جزئیات اجرایی پله با و پر سرعت .
 ید جزئیات اجرایی پله
 ید جزئیات اجرایی پله 1-جزئیات اجرایی پله سنگی محوطه2-جزئیات اجرایی پله سنگی داخلی3-جزئیات اجرای دست انداز پله4-جئیات دست انداز5-جزئیات اتصال نرده ف ی به سنگ د وش6-جزئیات اجرائی لبه پله در خارج از ساختمان7-جزئیات اجرایی لبه پله سنگی داخلی8-جزئیات اجرائی نرده ف ی9-جزئیات پله سنگی در خارج از ساختمان10-جزیئات رمپ
با
ید جزئیات اجرایی پله
معاون اول رییس جمهور در ابلاغیه ای، دستگاههای اجرایی و وزارتخانه های مختلف را به اجرای «بسته های رونق تولید و اشتغال» در سال 96 مکلف کرد. عضو فرا یون امید مجلس گفت: مجلس پیگیر اجرایی شدن قانون برگزاری ات است، ت نیز برای آن محل هایی را در نظر گرفته است. کار قانونی در این زمینه به خوبی در حال پیش رفتن است و به مرحله اجرایی نزدیک است. باسمه تعالی شیوه نامه اجرایی نحوه برداشت و ترسیم نقشه تفکیک آپارتمان مقدمه در راستای سیاستهای کلی سازمان مبنی بر برونسپاری تهیه و ترسیم نقشه تفکیک آپارتمانها با هدف تسهیل و تسریع در امور توام با سرعت ، دقت و کیفیت و پیشگیری از کندی کار در واحدهای ثبتی به موجب تفاهم نامه شماره 197539/89-3/11/89 مسئولیت تهیه نقشه تفکیک آپارتمانها به نقشه ب. هوالحبیب با عرض سلام خدمتت همه دوستان 1- آنچه این روزها مرا به خود مشغول کرده است نمایشگاه کتاب تهران است که قرار است توسط ت تدبیر و امید برگزار گردد درست است سال 93 هم در ت تدبیر بود اما همه کارهای اجرایی آن توسط بچه قبلی وزارتخانه و بچه انقل انجام شده است ولی امسال همه افراد تغییر کرده اند به جز کمیته اجرایی که ان را همه نمی توانستند . رئیس جبهه اعتدال گفت: ما علی رغم حمایت از آقای می خواهیم برنامه هایی که در چهار سال گذشته اجرایی نشد و بر زمین ماند را اجرایی کند. ثبت نام دومین آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی سال 94 / تمدید مهلت ثبت نام شورای تحول پیام نور تشکیل جلسه داد آغاز ثبت نام دومین آزمون استخدامی متمرکز ۱۸ دستگاه اجرایی و اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی در سال ۹۴ / برگزاری آزمون در ۲۱ اسفندماه 94 ثبت نام برای شرکت در دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (شامل ۱۸ دستگاه اجرایی) از امروز ۲۰ دی ماه از طریق شبکه ... 56452 views ادامه مطلب مدیر کمیته اجرایی و رفاهی سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ضمن اعلام تحویل سالن ها به ستاد اجرایی نمایشگاه در اول اردیبهشت از پیش بینی تمهیدات لازم در امور زیرساختی خبر داد. معاون امنیتی استاندار بوشهر گفت: همکاری همه دستگاه های اجرایی در برگزاری انتخابات مهم است و هرچند فرمانداران مسئول حسن اجرای انتخابات هستند و قانون گذار تکالیفی گذاشته ولی تاکید بر همکاری همه دستگاه های اجرایی شده است. آ ین مرحله از اجرایی لغو عملیاتی تحریم ها بود که این مهم امروز تحت عنوان روز اجرایی تحقق یافت. روز اجرایی" را می توان گفت مرجله آ از شاهنامه هسته ای است که در آن برنامه جامع اقدام مشترک رسما وارد مرحله اجرایی می شود که این مهم امروز صورت گرفته و به سرانجام رسید. تهران- ایرنا- هیات ان عصر یکشنبه به ریاست حجت ال والمسلمین رییس جمهوری تشکیل جلسه داد. اختصاصی از ژیکو مراحل اجرایی تحقیق با و پر سرعت .
مراحل اجرایی تحقیق
مراحل اجرایی تحقیق در این فایل مفید ومختصر به صورت دقیق با مراحل علمی و اصولی انجام یک تحقیق آشنا می شوید.
"همه آنچه که یک دانشجو یا پزوهشگر قبل از هر اقدامی باید بداند "
 این فایل در 3 صفحه ودر فرمت pdfارائه شده است)
با
مراحل اجرایی تحقیق
دبیر اجرایی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای ی کشور گفت: روند صدور احکام دبیران اجرایی استان ها در حال پایان یافتن است اما احکام دبیران اجرایی سه استان هنوز صادر نشده است. ظهر امروز (یکشنبه) آتش بس مورد توافق بین روسیه، و اردن که با چراغ سبز ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ است وارد فاز اجرایی شد، در حالیکه هم سازمان ملل و هم از آن استقبال کرده اند. ایلنا نوشت: معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی دیوان محاسبات کشور طی نامه ای به دستگاه های اجرایی تحت حسابرسی این معاونت، تأمین هزینه افطاری توسط کلیه دستگاه های اجرایی مندرج در ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری را ممنوع اعلام کرد. معاون فرهنگی اجتماعی ن شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: تحت سند۲۰۳۰ ایران مسئول اجرایی برابری تی در آسیا و اقیانوسیه است و میلیون ها دلار بابت اجرایی شدن آن به ایران پرداخت شده است. معاون علوم با اشاره به قانون شورایعالی اداری درباره مراکز آموزش عالی دستگاه های اجرایی گفت: بر اساس قانون این مراکز باید از دستگاه های اجرایی منفک و به وزارت علوم وابسته شوند.