ب رد اجرایی

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب رد اجرایی : وم دریافت استعلام الکترونیکی در زمان ثبت خلاصه معامله انتقال اجرایی پیش از ثبت سند
دفاتر اسنادرسمی در زمان ثبت خلاصه معامله انتقال اجرایی،قبل از ثبت سند نسبت به استعلام الکترونیکی و دریافت پاسخ آن از ثبت محل اقدام کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، در بخشنامه اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران آمده است: "باتوجه به مشکلات عدیده بوجود آمده در ثبت خلاصه معامله انتقال اجرایی همانطور که در دستورالعمل شماره 22026/92/101 مورخ 22/2/92 نیز اشاره شده بود، در زمان ثبت این قبیل اسناد، دفاتر اسنادرسمی جهت دسترسی به سامانه و ارسال خلاصه معامله الکترونیک سند انتقال اجرایی، باید قبل از ثبت سند نسبت به استعلام الکترونیکی و دریافت پاسخ آن از ثبت محل اقدام نمایند".
متن این بخشنامه در قسمت اطلاعیه های مدیرسیستم در پرتال کانون قرار گرفت. به منظور هماهنگی و آماده سازی استان برای پذیرایی از موج سفرهای تابستانی و فراهم آوردن تسهیلات و ارائه خدمات بهینه برای مسافران و گردشگران جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان، با حضور کلیه دستگاه های عضو ستاد برگزار شد. حمید رضا قاسمی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان قزوین گفت: ستاد اجرایی . اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص ثبت نام و شرکت در دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی و اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور در سال 1394 بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (شامل 18 دستگاه) و اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی . نرم افزار exe packer جهت کاهش حجم فایل های اجرایی و همچنین رمزنگاری آنها مورد استفاده قرار می گیرد . توجه : فایل های اجرایی وجی توسط این گونه نرم افزارها توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل پک شده شناخته می شوند و پیغام نشان داده شده توسط آنها به این موضوع اشاره دارد و این ربطی به ویروس بودن این فایلها ندارد . نرم افزار کاهش حجم و رمزنگاری فایلهای اجرایی نام فایل: exepacker.rar
حجم: 515 kb لینک : http://uplod.ir/roctm57aicon/exepacker.rar امکان ر حق بیمه از اضافه کار کارمندان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و نحوه پرداخت غرامت دستمزد ایام بارداری و بیماری کارکنان رسمی و ثابت توسط دستگاه اجرایی (بخشنامه شماره 5271/93/200 مورخ 17/4/1393 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور) مدیر امور اجرایی و دبیرخانه جشنواره فجر: «حکایت عاشقی» در حال بررسی است بانی آنلاین: مدیر امور اجرایی و دبیرخانه جشنواره فجرگفت: هنگام ثبت نام به افراد اعتماد می کنیم و آنچه را اطلاع داشته باشیم با افراد در میان می گذاریم. به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و سومین جشنواره بین المللی فجر، ناصر باکیده مدیر امور اجرایی و دبیرخانه جشنواره فجر افزود: ما بر اساس اطلاعاتی که داشتیم به سازندگان چند که متقاضی شرکت در بخش نگاه نو بودند، اما شان، اول شان محسوب نمی شد اطلاع دادیم که ثبت نام در این بخش آنها را از نظر پاسخگویی دچار مشکل می سازد و آنها هم نظرشان همین بود که شان، اولی نیست.
وی بیان کرد: ما اطلاعات کاملی از اینکه «بشیر» به عنوان سینمایی ساخته ایشان در سال 73 به نمایش درآمده نداشتیم تا اینکه بعد از اعلام اسامی برگزیدگان بخش نگاه نو این نکته به ما منع شد و ما از ساز پرسیدیم و ایشان گفتند که «بشیر» یک نیمه بلند 16 میلیمتری بوده و در جشنواره سیزدهم فجر به نمایش درآمده است.
باکیده تاکید کرد: ما در حال بررسی اطلاعات مختلف هستیم و اگر به جمع بندی برسیم هیات انتخاب دوازهمش را برای جایگزینی در این بخش اعلام خواهد کرد.
جلسه نوزدهم شورای اجرایی انجمن بعد از ظهر روز یکشنبه 19 بهمن ماه ، ساعت 16 در دفتر انجمن واقع در پژوهشگاه معلم استان مرکزی با حضور اعضای شورای اجرایی برگزار گردید. در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از مصحف شریف، دبیر انجمن گزارشی از روند اجرایی کار همایش ارائه نمودند. و پس از قرائت صورتجلسه پیرامون مطالب زیر بحث و گفتگو شد و نتایج زیر به تصویب رسید: 1 - همایش در روز پنجشنبه 7 اسفند از ساعت 30/8 تا 30/16 در پردیس زینب کبری(س) برگزار می گردد. 2 - نتایج داوری مقالات و میانگین نمرات ب شده قرائت شد و مقرر شد تا چند روز آینده پس از داوری چند مقاله باقی مانده، روی سایت قرار گیرد. 3 - با توجه به هماهنگی ها و رایزنی های به عمل آمده، مقرر شد از دفتر تالیف کتب درسی در همایش میزبان بزرگواران مولف کتاب های فارسی و مهارت های نوشتاری باشیم. همچنین سردبیر مجله انشا و نویسندگی و املای فارسی نیز به همایش دعوت شوند. 4 - مقرر شد همایش در چند بخش طراحی گردد: الف - افتتاحیه و سخنرانی ویژه. ب - ارائه مقالات. - و ناهار - ج - ارائه مقالات. د - اجرای موسیقی سنتی و ارائه مقالات و جمع بندی همایش. 5 - مقرر شد برخی مسوولین مرتبط با موضوع همایش دعوت شوند. دبیرخانه انجمن تعیین 30 برنامه عملیاتی برای 50 دستگاه اجرایی استانی در سال 1393  رضا علوی تهرانی درمراسم ترحیم حضرت آیت اله آدینه وند(ره) درمسجد اعظم قم حضور یافت٠ همچنین ایشان مورداستقبال احمدی ارشد استان قم در مجمع عالی جوانان ایران ودیگرهمکاران وی قرارگرفت آقای علوی تهرانی ازآقای علیرضا احمدی خواستار رفع مشکلات وناهنجاری های اخیرمجمع شد مدیرکل اجرایی وامورهماهنگی مجمع عالی جوانان ایران دقایقی پیش نیز د. ماده ی 37 لایحه ی «تنظیم برخی از احکام برنامه های توسعه ی کشور» مربوط به «نظام فنی و اجرایی کشور» و روشهای «اجرا» و «تأمین منابع مالی» پروژه ها و مسایلی از این دست است.
متن ماده ی پیشنهادی ت، متأسفانه دچار تناقضات و تع ت متعددی است. در اینجا نخست متن کامل آن و در ادامه تجزیه و تحلیل آن را برای دست اندرکاران و صاحبنظران این حوزه درج م. شیوه نامه اجرایی دفن بهداشتی پسماندهای عادی در روستاهای کشور تهیه و ابلاغ شد به نقل از سایت سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور : شیوه نامه اجرایی دفن بهداشتی پسماندهای عادی در روستاهای کشور در راستای اجرای مفاد قانون مدیریت پسماند بویژه مواد 5 و 6 آیین نامه اجرایی آن به منظور حفظ محیط زیست کشور از آثار زیان بار دفع غیراصولی و غیربهد. آئین نامه های اجرایی قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور را در ادامه مطلب بخوانید... آیین نامه اجرایی جزء (ب) تبصره (1) بند (ت) ماده (17) آیین نامه اجرایی ماده (50) آیین نامه اجرایی ماده (11) آیین نامه اجرایی بند (ب) ماده (2)آیین نامه اجرایی ماده (25) آیین نامه اجرایی ماده (14) آیین نامه اجرایی ماده (18) آیین نامه اجرایی بند (الف) . مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان با اعلام این مطلب افزودند که سو مین جلسه کمیته ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی به ریاست معاو نت محترم امور عمرانی استانداری در مورخ 24/04/93 و با حضور کلیه اعضاء و به منظور ارتقاء سطح کیفی و کمی ایمنی ترددها تشکیل گردید.
-در این جلسه مسئولین محترم استانی دستگاههای اجرایی بر وم توجه به نکات و موارد ایمنی در جهت کاهش تلفات و تصادفات جاده ای تاکید و از آمادگی دستگاه اجرایی مربوطه جهت خدمات رسانی در دور دوم سفرها ی تابستانی ( بعد از ماه مبارک رمضان ) خبر دادند.
-ایشان هم چنین افزودند که در این جلسه مقرر شد تا کلیه خودروهای تی و امدادرسانی استان به امکانات و لوازم ایمنی تجهیز تا در هنگام بروز حادثه در امداد رسانی مشکل خاصی ایجاد نگردد.
-این مقام مسئول افزود که انشاءا... با پیگیریها و تدوین برنامه های لازم شاهد کاهش تصادفات و تلفات جاده ای باشیم% وزارت صنعت که پیش از این از ابلاغ و اجرایی شدن کد شناسه برای همه اولویت های سه گانه کالایی طی هفته گذشته خبر داده بود، اکنون اجرایی شدن کد شناسه را منوط به تصویب نهایی و ابلاغ دستورالعمل های اجرایی این طرح در کارگروه ملی کد شناسه کالا می داند که به ریاست صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه های اجرایی ذیربط تشکیل خواهد شد. اطلاعیه سازمان نظام ی استان آذربایجان غربی: همکار محترم به اطلاع می رساند نظارت مضاعف ب روژه های اجرایی سازندگان مسکن از روز دوشنبه مورخه 10/6/93 آغاز خواهد شد. لذا خواهشمند است ضمن حضور مجری ویا س رست کارگاه معرفی شده در محل مدارک زیر موجود باشد: تصوی روانه ساختمان ، نقشه های مصوب یا تایید شده ، آزمایشات جوش یا بتن ، بیمه مسئولیت مجری . نمایش "بی پدر" به نویسندگی و کارگردانی محمد مساوات از پنج اردیبهشت ماه دو اجرایی می شود و علاوه بر ساعت ٢٠، اجرایی هم در ساعت ١٧:٣٠ خواهد داشت. آئین نامه های اجرایی قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور را در ادامه مطلب بخوانید... آیین نامه اجرایی جزء (ب) تبصره (1) بند (ت) ماده (17) آیین نامه اجرایی ماده (50) آیین نامه اجرایی ماده (11) آیین نامه اجرایی بند (ب) ماده (2)آیین نامه اجرایی ماده (25) آیین نامه اجرایی ماده (14) آیین نامه اجرایی ماده (18) آیین نامه اجرایی بند (الف) . براساس گزارش شه قصرشیرین از 35 نفر داوطلب نمایندگی مجلس دهم در حوزه انتخ ه قصرشیرین 4نفر رد صلاحیت شدند و دو نفر از داوطلبان نمایندگی مجلس دهم که در این حوزه ثبت نام کرده بودند انصراف دادند. شایان ذکر است : آقایان صید احمد عزیزی – حسن جهانگیری- لقمان قنبری –الماس جمشیدی در هیات اجرایی رد صلاحیت شد ند و آقایان شاهین بابایی و نادر رضایی هم افرادی بودند که استعفا داد ند. گفتنی است : دلایل احراز نشدن صلاحیت 4 داوطلب توسط هیأت اجرایی بصورت محرمانه به آنها اعلام شده که از تا پایان روز 18 دیماه به مدت چهار روز فرصت دارند اعتراض و شکایت خود را به هیأت نظارت استان کرمانشاه اعلام کنند تا به درخواست آنها رسیدگی شود. بیست و سومین جلسه کار گروه اجرایی و فنی به منظور رفع موانع اجرایی و راه اندازی پروژه خط 2 سازمان حمل و نقل ریلی برگزار شد. فصل دوازدهم - حقوق و تکالیف کارمندان ماده 84- کارمندان دستگاههای اجرایی سالی سی روز حق مرخصی کاری با استفاده از حقوق و مزایای مربوط را دارند. حداکثر نیمی از مرخصی کارمندان در هر سال قابل ذخیره شدن است. تبصره 1- کارمندان دستگاههای اجرایی می توانند در طول مدت خدمت خود با موافقت دستگاه ذی ربط حداکثر سه سال از مرخصی بدون حقوق استفاده نمای. شمس الله شریعت نژاد مردم تنکابن رامسر و عباس آباد در مجلس شورای ی که در نشست خبرنگاران غرب با استاندار مازندران حضور یافته بوده بود در پایان نشست در جمع خبرنگاران گفت : کاری پدر مازندران را در آورده است وی تاکید کرد : نگاه تنگ نظرانه یکی از علتهای اصلی عقب ماندگی مازندران است که سالها داریم آن را تجربه می کنیم و فلاح هم از این قضیه رنج می برد .
وی افزود : آقای فلاح استاندار مازندران مدیری عملیاتی ، میدانی و نتیجه گرا است و نگاه اجرایی دارد
شریعت نژاد تصریح نمود : استاندار مازندران مرد جلسه ، شعار و سخنرانی نیست به اصولی اعتقاد دارد که راه را پپیش ببرد و به دنبال اصلاح امور است و شاید عده ای به این فکر پای بند نباشد و این تفکر را قبول نداشته باشند ولی خبرنگاران اگر به این فکر و عقیده اعتقاد دارند باید حمایت کنند تا این اصول محقق شود.
وی اظهار داشت : فلاح به اصولی پای بند است که می خواهد استان را پیش ببرد و همه دلسوزان استان باید کمک کنند.
شریعت ن ژاد مجددا از حضور استاندار در دوران برف سنگین غرب مازندران تقدیر و تشکر نمود و ابراز امیدواری نمود مصوبات ت در زمینه استمهال وام ها ، پرداخت خسارات و بازسازی زیر ساخت های ت یب شده اجرایی شود.
وی در ادامه به تشریح بخشی از مشکلات غرب استان در حوزه های مختلف پرداخت و از استاندار مازندران و مسئولین استان خواست تا برای رفع مشکلات گامهای اساسی بردارند.  کاری پدر مازندران را در آورده است/ فلاح مدیری عملیاتی ، میدانی ، اجرایی و نتیجه گرا است پیشینه پژوهش متغیر کارکردهای اجرایی (عملکرد اجرایی) به نقل از سایت فرماندار شهرستان معاون اقتصادی کشور، از تبدیل سرخس به منطقه آزاد خبر داد.محمدحسین فروزان مهر در گفت وگو با فارس درباره مناطق آزاد گفت: قرار است موضوع منطقه آزاد سرخس (منطقه آزاد شمال شرق کشور) که در استان اسان رضوی قرار دارد اجرایی شود. وی ادامه داد: مقدماتش در آن زمانی که بنده در استان بودم فراهم شد و الان هم استاندار. قربانی مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات،ارتباطات و امنیت و دبیر کارگروه پیشخوان ت از دفاتر پیشخوان به عنوان بازوهای اجرایی ت یاد د و هدف از ارائه خدمات توسط دفاتر پیشخوان ت را افزایش رضایت مندی مردم عنوان نمودند.که در صورت ارائه خدمات به شکل مطلوب باعث تقویت ت و واگذاری خدمات بیشتر به دفاتر می گردد.وی افزود همه دستگاهها موظفند خدمات قا. اهواز- ایرنا- مردم تهران در مجلس شورای ی با اشاره به حضور ن در سمت های اجرایی اظهار کرد:مساله حضور ن در سمت های اجرایی موضوعی سهل و ممتنع است و پیچیدگی های بسیاری دارد، ن باید برای… معاون سرمایه انسانی، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور گفت: هدف از اجرای «برنامه ساماندهی نیروی انسانی دستگاه های اجرایی»، جذب و ظرفیت سازی در نیروی انسانی متناسب با نیازها، تعالی سرمایه انسانی و استفاده بهره ور از آنها در راستای تحقق اه توسعه کشور است.
علی صدرالسادات در جلسه شورای معاونان توسعه مدیریت و منابع (پ. همدان - ایرنا - استاندار همدان از مسئولان دستگاه های اجرایی، سازمانها و نهادهای قانونی خواست امکانات مورد نیاز را برای برگزاری انتخاباتی پرشور در اختیار هیات اجرایی قرار دهند. رییس ستاد اجرایی فرمان (ره) گفت: با توزیع شیر خشک های ارسالی ستاد اجرایی فرمان حضرت (ره)، نیاز ک ن آسیب دیده از ز له ی استان کرمانشاه به شیر خشک تا حدود زیادی برطرف می شود. رییس جمهور در بخشنامه‎ای به تمامی دستگاههای اجرایی و نامه‎هایی به معاون اول و امورخارجه، از آنها خواست جهت منویات ی و در ادامه اقدامات انجام شده در این عرصه، برنامه های اجرایی پیشنهادی خود را برای شتاب بخشیدن به فعالیتهای تحت مسوولیتشان، ارائه کنند. ملاک ارزی ما «بازار» است، بعد از آن تیم اجرایی. (آیا تیم اجرایی کننده هست؟) و سوم مطالعات اقتصادی (گاهی برخی طرح ها بازار دارند، تیم اجرایی خوب هم دارند اما سودآور نیستند و بازده اقتصادی ندارند، بنابراین… عد خواه دانشجویی اعلام کرد: از آنجاکه متصدی ملک مزبور ستاد اجرایی فرمان (ره) است معقولانه به نظر می رسد که ستاد اجرایی در این خصوص شفاف سازی کرده و به بیان ابعاد ماجرا بپردازد. اگر مدیر دستگاه اجرایی امکانات اداری را در اختیار ک داها قرار بدهد، مجرم است. اختصاصی از فایل هلپ ساختمان ف ی اجرایی با و پر سرعت .
ساختمان ف ی اجرایی
ساختمان ف ی اجرایی پاو وینت ساختمان ف ی اجرایی فناوری ساختمان ف ی- فایل مورد نظر با فرمت power point با حجم ۳٫۵  مگا بایت می باشد. دوستان گرامی و ین ارجمند و عزیز در صورت تمایل می توانند این فایل بسیار با ارزش را به صورت مستقیم نمایند.
با
ساختمان ف ی اجرایی
معاون اول رییس جمهور در ابلاغیه ای، دستگاههای اجرایی و وزارتخانه های مختلف را به اجرای «بسته های رونق تولید و اشتغال» در سال 96 مکلف کرد. عضو فرا یون امید مجلس گفت: مجلس پیگیر اجرایی شدن قانون برگزاری ات است، ت نیز برای آن محل هایی را در نظر گرفته است. کار قانونی در این زمینه به خوبی در حال پیش رفتن است و به مرحله اجرایی نزدیک است. در مراسم نکو داشت مدیران جهادی اجرایی سبحانی مدیر عامل فولاد مبارکه به عنوان مدیر جهادی اجرایی انتخاب شد رئیس جبهه اعتدال گفت: ما علی رغم حمایت از آقای می خواهیم برنامه هایی که در چهار سال گذشته اجرایی نشد و بر زمین ماند را اجرایی کند. رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج فرهنگیان باید بدون توجه به تغییرات مدیریتی و سیاست های اجرایی ت ها در آموزش و پرورش و به دور از هرگونه قیدهای اداری و پیچ و خم های مدیریت بوروکراتیک این یت را وظیفه اصلی خود دانسته و به رس مهم خود عمل و در اجرای آن کوشش کند زیرا بسیج فرهنگیان نهاد ارزشمندی است که با نقش آفرینی در تربیت و تعلیم نسل آینده، نقش مهمی را در زمینه سازی برای تحقق جامعه ی بر عهده دارد. در وزارت امور خارجه نیز بسترهای لازم برای اجرایی شدن آن فراهم شده است که به زودی اجرایی و عملی خواهد شد. همشهری آنلاین: رئیس شورای عالی استان ها با تاکید بر حساسیت کار هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات گفت: امیدواریم هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات که از نمایندگان هستند، بدون توجه به رقیب و سایر مسائل، خداوند را شاهد و ناظر بر قضاوت های خود قرار دهند. کلیات اجرای طرح ملی استعلام بین دستگاهای اجرایی و تسهیل در ثبت و ارسال مکاتبات مردمی در سمنان تصویب شد. شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری پس از ساعت ها بحث و بررسی فنی درخصوص دستورالعمل اجرایی، ویژه تیم های ملی و حضور ملی پوشان در اردوها سرانجام مفاد و تبصره های مختلف این دستورالعمل را نهایی کرد و ضمن تصویب آن قرار است از مرحله جدید اردوهای ملی آن را اجرایی نماید. تهران- ایرنا- هیات ان عصر یکشنبه به ریاست حجت ال والمسلمین رییس جمهوری تشکیل جلسه داد. استقرار هیأت بازرسی در دستگاه های اجرایی شهرستان آبادهبه گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، هیأت بازرسی اداره کل بازرسی استان فارس از تاریخ 1/6/1393 تا 15/6/1393 در مدیریت تامین اجتماعی، زندان، پیام نور، شهرداری، مدیریت جهاد کشاورزی، اداره ثبت اسناد و املاک، آبفا و بانک های این شهرستان مستقر است.یکی از اه این چنین برنامه هایی تسه. دبیر اجرایی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای ی کشور گفت: روند صدور احکام دبیران اجرایی استان ها در حال پایان یافتن است اما احکام دبیران اجرایی سه استان هنوز صادر نشده است. ظهر امروز (یکشنبه) آتش بس مورد توافق بین روسیه، و اردن که با چراغ سبز ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ است وارد فاز اجرایی شد، در حالیکه هم سازمان ملل و هم از آن استقبال کرده اند. ایلنا نوشت: معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی دیوان محاسبات کشور طی نامه ای به دستگاه های اجرایی تحت حسابرسی این معاونت، تأمین هزینه افطاری توسط کلیه دستگاه های اجرایی مندرج در ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری را ممنوع اعلام کرد.

پاو وینت اشکالات اجرایی ساختمان های ف ی
پاو وینت-اشکالات-اجرایی-ساختمان-های-ف ی پاو وینت با موضوع اشکالات اجرایی ساختمان های ف ی، در قالب ppt و در 32 اسلاید، قابل ویرایش، شامل لوچه در جوش، عدم جوش پیوسته ورق، باقیمانده گچ داخل پل، زنگ زدگی پل، درز انقطاع کم، انتهای قایم مهار نشده تیغه ها، محل قطع نامناسب ورق فایل

اختصاصی از نیک فایل پلان اجرایی هتل با و پر سرعت .
پلان اجرایی هتل
پلان اجرایی هتل فایل حاوی پلان های طبقه زیرزمین -طبقه همکف - طبقه اول و دوم -پلان پشته - پلان پشت بام می باشد .
با
پلان اجرایی هتل
آ ین مرحله از طرح رجیستری در سال ۹۶ از فردا اجرایی می شود
آ ین مرحله‌ از طرح رجیستری در سال ۹۶، شامل رجیستری سه برند سونی، تکنو و شیائومی است که از فردا اجرایی می‌شود.