ب رد موشک عماد اعلام شد

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب رد موشک عماد اعلام شد : بازی حمله موشکی موشک عماد  missile strike: removing a point 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] معرفی مشخصات موشک عماد قدرت نظامی هر کشوری، می تواند جلوی حملات احتمالی بیگانگان را بگیرد و این چیزی نیست که ذهن ها به تازگی آن را دریافته باشند. […] نوشته موشک عماد: قدرت، مشخصات، برد و قدرت ت یب اولین بار در مجله اینترنتی گویا آی تی پدیدار شد. همشهری آنلاین: فرمانده نیروی قدس گفت: قصاص خون شهید عماد مغنیه شلیک یک موشک نیست برچیدن و بنیان کندن رژیم کودک کش صهیونیستی است. افسران - موشک دوربرد بالستیک عماد برای نابوی خبیث در بازتاب خبر آزمایش موفق موشک دوربرد «عماد»، رسانه های یی ضمن ادامه سیاست های ایران هراسی خود در منطقه به توانایی موشکی ایران اذعان د.

بخشی از واکنش های رسانه های یی به آزمایش موفق موشک دوربرد «عماد» بدین شرح است؛ واکنشهایی که همچنان ادامه دارد.

رو مه نیویورک تایمز در واکنش به خبر آزمایش موشک دوربرد عماد نوشت: «خبرگزاری نیمه رسمی فارس ایران گزارش داد که این کشور یک موشک جدید بالستیک دور برد هدایت شونده زمین به زمین را با موفقیت آزمایش کرده است».

در گزارش رو مه پرتیراژ یی در ادامه همچنین می نویسد که به برد و جزئیات بیشتری از آزمایش این موشک بالستیک اشاره نشده اما اعلام شده که موشک جدید هدایت شونده است و می تواند تا لحظه اصابت به هدف رهگیری و هدایت شود.

خبرگزاری آسوشیتدپرس هم در بخشی از واکنش خود به خبر آزمایش موشک بالستیک دوربرد «عماد» نوشت: «از سال ۱۹۹۲ ایران بر تولید صنعت نظامی بومی و موشک ها، تانک ها و زیردریایی سبک تولید داخل تاکید کرده است.»

این خبرگزاری مطرح یی درباره توان موشکی ایران اینطور گزارش می دهد: « ادعا می کند که موشک های سطح به سطح با برد ۲۰۰۰ کیلومتر دارد موشک هایی که میتواند و پایگاههای نظامی در منطقه را هدف قرار دهد».

در گزارش شبکه سی ان ان درباره آزمایش موفق موشک دوربرد «عماد» می خوانیم: «به گفته حسین دهقان دفاع ایران موشک عماد که توسط کارشناسان ایرانی طراحی و ساخته شد، اولین موشک دوربرد ایران است که میتواند تا لحظه اصابت موشک را هدایت کند».

شبکه فا نیوز هم در بازتاب خبر موشک دوربرد جدید ایران به اظهارات «یوزی روبین» کارشناس موشکی استناد می کند که در آن این ی به «دقت» موشک عماد اذعان می کند.

پایگاه یی «بلومبرگ» هم در واکنش به خبر آزمایش موفق موشک دوربرد «عماد»، سیاست ایران هراسی در منطقه را در پیش گرفته است.

در گزارش این پایگاه ادعا شده است: «این آزمایش احتمالا روابط ایران با پادشاهی های عربی نفتی را متشنجتر می کند چرا که آنها را به توسعه نفوذ خود با حمایت از ستیزه جویان شیعه در منطقه از قبیل یمن متهم می کنند». رزمندگان مقاومت ی نُجَباء در سالروز شهادت فرمانده فقید حزب الله لبنان، مواضع تروریست های مستقر در شمال صلاح الدین را با رمز «عملیات خون فرمانده شهید عماد مغنیه» موشک‎باران د. ایران از اوایل دهه 1380 شمسی با نسل اول موشک های فاتح 110 صاحب موشکی بالستیک دقیق با برد حدود 200 کیلومتر شد اما اکنون نسخه اولیه، تبدیل به خط تولیدی متنوع شده است. کی از موشک هایی که ایران در یک سال اخیر از آن رونمایی کرده ، موشک عماد است. این موشک موجب هراس شدید و نگرانی عمیق از توان عملیاتی ایران گشته است.   موشک عماد بنابرگفته مسئولین دارای قابلیت های ویژه ای است که از جمله آن می توان به توان عملیاتی بالا، برد قریب به 1700 کیلومتری و قدرت ت یب قابل قبول اشاره کرد.   پایگاه نظامی     موشک "عماد"، نخستین موشک دور-برد ایران با قابلیت هدایت و کنترل تا لحظه اصابت به هدف می‌باشد که قادر است اه مورد نظر را با دقت بالا مورد اصابت قرار داده و به طور کامل منهدم کند. عماد توسط دانشمندان و متخصصان کشورمان و در سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع تولید و در زمره یکی از بهترین موشک‌های دور-برد ایرانی قرار گرفته است.     در حالی اخیراً موشک دوربرد "عماد" مورد آزمایش قرار گرفت که روی لانچر رفتن این موشک به تمامی ادعاهای اخیر برخی داخلی ها و یی ها و رسانه های وابسته به آن ها پاسخ داد.

پاسخ این موضوع همان جمله ای است که رئیس جمهور به آن اشاره کرد که "ایران برای توانمندی دفاعی خود از هیچ اجازه نمی گیرد" و آزمایش این موشک سند معتبری درباره این سخن بود.. جدیدترین موشک بالستیک ایرانیجدیدترین موشک بالستیک ایرانی ، صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح، رسما از جدیدترین موشک بالستیک ایرانی با نام مشهر رونمایی شد. این موشک بنابر آنچه که حاجی زاده اعلام کرده، 2000 کیلومتر برد دارد.با احتساب موشک مشهر، شمار موشک هایی که ایران قادر است با آنها، اه مختلفرا در فاصله 2000 کیلومتری هدف قرار دهد، . http://www.asrehamoon.ir/images/docs/000076/076026/images/emad.jpg نشریه دیپلمات در گزارشی نوشت موشک جدید ایران با قابلیت هدایت شدن، توانایی هدف گرفتن فلسطین ی را دارد.
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ پایگاه اینترنتی دیپلمات در مطلبی نوشت: موشک جدید ایران توانایی هدف قرار دادن را دارد. این نشریه نوشت: ایران اخیرا یک موشک دور برد سطح به سطح را با قدرت هدف زنی دقیق، با موفقیت آزمایش کرد. در حالیکه جزئیات دقیق این آزمایش موشکی هنوز مبهم است، اما حسین دهقان، دفاع ایران، اعلام کرد که موشک عماد می تواند به اه با دقت اصابت و آنها را نابود کند که این موضوع قابلیت بازدارندگی ایران را افزایش می دهد. در ادامه این گزارش آمده است: زمان دقیق این آزمایش موشکی با وجود اینکه اعلام شده که جدیدترین موشک ایران است، نامشخص است.دهقان تنها گفت که این موشک در آینده نزدیک به خدمت گرفته می شود. او همچنین اعلام کرد که موشک عماد نخستین موشک با قابلیت هدایت از راه دور می تواند به اه با دقت قابل توجهی اصابت کند. دیپلمات ادامه داد: براساس تحقیق صورت گرفته از طرف مرکز مطالعات بین المللی و راهبردی (csis)، موشک عماد یک موشک یک مرحله ای با سوخت جامد و رده موشک های بالستیک سطح متوسط است که برگرفته شده از موشک شهاب سه است. ضرورتا نوعی موشک شهاب 3 محسوب می شود، اما از یک سیستم مانو ذیری ورود مجدد برخوردار است که دقت سیستم آنرا بهبود می بخشد ودفاع موشکی آنرا پیچیده می کند. این نشریه در ادامه نوشت: "اظهارات مقامات ایران می تواند درباره این موضوع درست باشد که تهران برای نخستین بار به موشکی دقیق و هدایت شونده برای هدف قرار دادن دست یافته است." انتهای پیام/ یکی از موشک هایی که ایران در یک سال اخیر از آن رونمایی کرده ، موشک عماد است. این موشک موجب هراس شدید و نگرانی عمیق از توان عملیاتی ایران گشته است. موشک عماد بنابرگفته مسئولین دارای قابلیت های ویژه ای است که از جمله آن می توان به توان عملیاتی بالا، برد قریب به 1700 کیلومتری و قدرت ت یب قابل قبول اشاره کرد. پایگاه نظامی   موشک "عماد"، نخستین موشک دور-برد ایران با قابلیت هدایت و کنترل تا لحظه اصابت به هدف می باشد که قادر است اه مورد نظر را با دقت بالا مورد اصابت قرار داده و به طور کامل منهدم کند. عماد توسط دانشمندان و متخصصان کشورمان و در سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع تولید و در زمره یکی از بهترین موشک های دور-برد ایرانی قرار گرفته است.  
یکی از موشک هایی که ایران در یک سال اخیر از آن رونمایی کرده ، موشک عماد است. این موشک موجب هراس شدید و نگرانی عمیق از توان عملیاتی ایران گشته است. موشک عماد بنابرگفته مسئولین دارای قابلیت های ویژه ای است که از جمله آن می توان به توان عملیاتی بالا، برد قریب به 1700 کیلومتری و قدرت ت یب قابل قبول اشاره کرد. پایگاه نظامی   موشک "عماد"، نخستین موشک دور-برد ایران با قابلیت هدایت و کنترل تا لحظه اصابت به هدف می باشد که قادر است اه مورد نظر را با دقت بالا مورد اصابت قرار داده و به طور کامل منهدم کند. عماد توسط دانشمندان و متخصصان کشورمان و در سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع تولید و در زمره یکی از بهترین موشک های دور-برد ایرانی قرار گرفته است.  با توجه به اینکه نصب بالک در سر جنگی موشک ها پیش از این روی موشک های مشهوری چون فاتح 110 و عماد تجربه شده بود، طراحی و تولید راکت هدایت شونده با کلا خاص، کاملا در دسترس متخصصان ایرانی بوده است. یکی از موشک هایی که ایران در یک سال اخیر از آن رونمایی کرده ، موشک عماد است. این موشک موجب هراس شدید و نگرانی عمیق از توان عملیاتی ایران گشته است.  موشک عماد بنابرگفته مسئولین دارای قابلیت های ویژه ای است که از جمله آن می توان به توان عملیاتی بالا، برد قریب به 1700 کیلومتری و قدرت ت یب قابل قبول اشاره کرد. پایگاه نظامی   موشک "عماد"، نخستین موشک دور-برد ایران با قابلیت هدایت و کنترل تا لحظه اصابت به هدف می باشد که قادر است اه مورد نظر را با دقت بالا مورد اصابت قرار داده و به طور کامل منهدم کند. عماد توسط دانشمندان و متخصصان کشورمان و در سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع تولید و در زمره یکی از بهترین موشک های دور-برد ایرانی قرار گرفته است. ت کره شمالی با اعلام آزمایش موفقیت آمیز یک موشک بالستیک میان بُرد موسوم به «پوک گوگ سانگ- ۲»، از تولید انبوه این موشک خبر داد. یگان موشک یمن اعلام کرد که مقر نظامیان سعودی در جنوب عربستان را به موشک «زا ال 2» هدف قرار داده است. ایسنا نوشت: مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت با تاکید بر رایگان بودن هزینه های درمانی عماد گفت: گویا برخی افراد شماره حساب هایی برای کمک اعلام کرده اند اما مردم مراقب باشند که به دام شیادان نیفتند. وزارت دفاع اعلام کرده که قصد دارد هفته جاری نخستین موشک ضد موشک های قاره پیما را آزمایش کند.    رضا سراجرضا سراج در کانال تلگرامی خود نوشت:موشک بالستیک عماد، نخستین موشک ایران با قابلیت کنترل و هدایت شوندگی است که موجب حیرت کارشناسان غربی و وحشت رژیم صهیونیستی شد. «اوزی روبین» کارشناس صهیونیست در حوزه موشک های بالستیک گفت : « موشک عماد یک جهش [در صنعت موشکی ایران] محسوب می شود.» 

ادامه مطلب
برچسب ها: جوان - موشک عماد موشکهای ایران  دیلی میل در خبری اعلام کرد روسیه اقدام به آزمایش موشک فراصوت جدیدی کرده است که قادر است تنها در 13 دقیقه به انگلیس برسد.

به گزارش جنوب نیوز ؛طبق اعلام این پایگاه، موشک (object 4202) از فاصله چند هزار مایلی از سایت موشکی یاسنی در روسیه به شبه جزیره کامچاتکا شلیک شد و طبق اعلام مسئولان کرملین، این آزمایش موفقیت آمیز بوده است.

. امشب شب جشن و شادمانی آغاز بهار زندگانی جشن سحر و عماد امشب دارد ز بهشتیان نشانی دامان عماد و نو عروسش غرق است به نور آسمانی با مهر و مه و ستارگانش هر لحظه کنند گل فشانی مه رخ سحر از صفا ب د شه زاده عماد به نغمه خوانی در دست عروس شاخه ای گل بگرفته بغل چه نو جوانی اقوام عروس و شاه داماد سرمست می و ترانه خوانی فرخنده بود چنین عروسی این مج. موشک هرمز آ ین نسل اعلام شده موشک های بالستیک دریایی ایران در کلاس «فاتح» است که توانست یک هدف کوچک را در دریای عمان و در فاصله 250 کیلومتری مورد اصابت قرار دهد. عمادالدین حسنی برقعی ، معروف به عماد اسانی شاعر مشهور اسان در سال ۱۳۰۰ و در مشهد به دنیا آمد و از دوازده سالگی سرودن شعر را آغاز کرد، در جوانی "شاهین" تخلص می کرد. سپس تخلص " عماد" را برگزید(تخلص عماد اسانی را فریدون مشیری برای او انتخاب کرده بود و قبل از آن با تخلص «شاهین» یا «شاخص» شعر می نوشته است) او زندگی سراسر عاسقانه یی داشت و همی. برد جدیدترین موشک بالستیک ایرانی، ۲۰۰۰ کیلومتر اعلام شد. شفقنا- منابعی در کره جنوبی تائید کرده اند پیونگ یانگ یک موتور موشک دیگر آزمایش کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، نیز با تائید این آزمایش اعلام کرد کره شمالی در راستای توسعه برنامه موشک های قاره پیمای خود، این موتور موشک بالستیک را آزمایش کرده است. اعلام […] مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت با تاکید بر رایگان بودن هزینه های درمانی عماد گفت: گویا برخی افراد شماره حساب هایی برای کمک اعلام کرده اند اما مردم مراقب باشند که به دام شیادان نیفتند. آژانس اطلاعاتی پنتاگون اعلام کرد ایران سال گذشته یک سامانه موشک های ضد هوایی ساخت روسیه را آزمایش کرده و به خدمت گرفته است. این موشک ها چون «به نسبت یک نسل قابلیت های پیشرفته تری دارند» موجب نگرانی مقامات نظامی و بوده اند.    رضا سراجرضا سراج در کانال تلگرامی خود نوشت:موشک بالستیک عماد، نخستین موشک ایران با قابلیت کنترل و هدایت شوندگی است که موجب حیرت کارشناسان غربی و وحشت رژیم صهیونیستی شد. «اوزی روبین» کارشناس صهیونیست در حوزه موشک های بالستیک گفت : « موشک عماد یک جهش [در صنعت موشکی ایران] محسوب می شود.» 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کره شمالی به صورت رسمی اعلام کرده که به صورت موفقیت آمیز موشک سطح به سطح بالستیک جدید خود را آزمایش کرده است. این موشک که به عنوان قدمی جهت رسیدن به موشک های بالستیک قاره پیما توصیف می شود اما چه مشخصاتی دارد؟ موشک سجیل اولین موشک دوربرد سوخت جامد ایران و از نسل موشک های بالستیک است که در تاریخ ۲۲ آبان ماه سال ۱۳۸۷ در زمان مصطفی محمد نجار دفاع وقت با موفقیت آزمایش شد. جهاد عماد مغنیه که به همراه ۵ نفر دیگر از رزمندگان حزب الله و علی الله دادی در منطقه قنیطره به شهادت رسید در روضة الشهیدین ضاحیه جنوبی بیروت و در جوار پدرش عماد مغنیه (حاج رضوان) فرمانده ارشد حزب الله لبنان به خاک س شد. وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: ۷۱ موشک از ۱۰۳ موشک شلیک شده را منهدم کرده و با توجه به شرایط فعلی، احتمال تجهیز به پ ند اس-۳۰۰ روسی وجود دارد. عماد پسر بچه نجات یافته در حادثه تروریستی مجلس، با مساعدت و توصیه بهداشت بستری شد و مورد جراحی قرار گرفت. روایت مادر عماد را از حال او در ویدئوی زیر ببینید. گسترده شد اندر جهان شور عماد الدین من، ت ده شد در هر کران نور عماد الدین من. یاد نسیمی منتشر، شد در جهان و منکران، زان بعد خو دند در گور عماد الدین من. غالب شد از حقانیت بر ننگ بهتان عاقبت، تنها میان جمعیت زور عماد الدین من. امروز سلطانی مبین در وی سلیمانی مبین، بنگر در این ره همت مور عماد الدین من. موسی صفت آتش به جان در وادی ایمن نمان،. وزارت دفاع اعلام کرداز 59 موشک شلیک شده از سوی به حمص، فقط 23 موشک به پایگاه هوایی الشعیرات اصابت کرده است. روی یکی از قطعات سقوط کرده، نام ان شیعه نوشته شده و موشک شلیک شده شبیه موشک کروز سومار است که در ایران از روی موشک خا55 ساخته شده است. منابع غربی مدعی اند، ایران در دهه 90 میلادی چندین فروند از این موشک را از اوکراین یداری کرده و بر اساس آن موشک سومار را توسعه داده است. شبکه تلویزیونی المنار به نقل از منابع یمنی اعلام کرد: موشک بالستیک دور برد (برکان ۲ اچ) نیروهای یمنی به سوی فرودگاه بین المللی ملک خالد در ریاض شلیک شد.شبکه تلویزیونی العالم به نقل از خبرنگار خود اعلام کرد: عربستان به رسیدن موشک بالستیک به ریاض اعتراف کرد ولی گفت آن را بر فراز پایتخت سرنگون کرده است. نان ریاض رسیدن موشک برکان یمنی را تأیید د و گفتند صدای انفجارهای پیاپی را شنیده اند.العالم به نقل از خبرگزاری یمن گزارش داد که حمله موشکی یمن به فرودگاه ملک خالد در ریاض برای اولین بار انجام شده است. یگان موشکی یمن اعلام کرد موشک بالستیک با دقت هدفش در فرودگاه ملک خالد شهر ریاض را در هم کوبیده است.شبکه خبری المیادین نیز اعلام کرد نان ریاض اصابت موشک «برکان ۲ اچ» و شنیدن صدای انفجارهای پیاپی را تائید کرده اند.شبکه تلویزیونی العالم همچنین به نقل از خبرنگار خود اعلام کرد: تمام پروازها به مقصد فرودگاه ملک خالد ریاض پس از اصابت موشک بالستیک یمن به تعویق افتاده است.شبکه تلویزیونی المسیره اعلام کرد: سازمان هواپیمایی کشوری عربستان اصابت موشک بالستیک یمنی را به فرودگاه ملک خالد ریاض تأیید کرده است. مدعی شده که موشک برکان h-۲ یمنی ها همان موشک قیام ایران است، آیا واقعا این موشک ایرانی است و ایران موشک در اختیار یمنی ها قرار داده است؟ یگان موشکی یمن اعلام کرد موشک برکان ۲ که بهینه شده موشک اسکاد است، با موفقیت پایگاه نظامی در منطقه المزاحمیه واقع در غرب ریاض پایتخت سعودی ها را هدف قرار داد. طبق اعلام مقام های یی، در جریان این حمله تا ۱۲۰ فروند موشک به مناطق مختلف شلیک شده است. پ ند هوایی بخشی از این موشک ها را ساقط کرده است. تلویزیون بامداد اعلام کرد که دو فروند موشک به اطراف فرودگاه بین المللی دمشق اصابت کرده است. رسانه ها به نقل از منابع میدانی اعلام د که سامانه های ضدهوایی موفق شدند آن ها را در هوا منهدم کنند. سخنگوی وزارت دفاع روسیه: سامانه های پ ند هوایی ، 71 موشک از مجموع 103 موشک شلیک شده به سوی این کشور را منهدم کرد. فرمانده قدس برخی از ویژگی های عماد مغنیه را در همایش راز رضوان برشمارد. یک پایگاه خبری آلمانی اعلام کرد: هدف یمنی ها از شلیک موشک به عربستان بازگرداندن توازن نظامی به میدان نبرد است تا به سعودی و ائتلاف عربی این پیام را برسانند که آنها هنوز هم در میدان نبرد حضور دارند. رسانه های یمن با انتشار ویدئویی لحظاتی از شلیک یک فروند موشک به سمت یک نیروگاه اتمی در ابوظبی را به تصویر کشیدند. شبکه تلویزیونی المسیره با اعلام این خبر گزارش داد که این موشک از نوع بالدار بوده و نیروگاه «براکه» در پایتخت امارات متحده عربی را هدف قرار داده است. سخنگوی یمن امروز گفت که امارات دیگر کاملا ناامن است. نیروهای مسلح یمن م. کره جنوبی نیز اعلام که قصد دارد این موشک به نام موشک "هیونمو – 2 " را بعد از دو بار شلیک آزمایشی به کار بگیرد. موشک هرمز آ ین نسل اعلام شده موشک های بالستیک دریایی ایران در کلاس «فاتح» است که توانست یک هدف کوچک را در دریای عمان و در فاصله 250 کیلومتری مورد اصابت قرار دهد.موشک خبرگزاری رسمی به نقل از منابع میدانی خود اعلام کرد که موشک های م ان سه جانبه، به لطف پ ند هوایی به اه تعیین شده نرسید. پاسداران انقلاب ی در پاسخ به حملات تروریستی در تهران، 6 فروند موشک بالستیک به سوی اه ی در استان دیرا ور شلیک کرد که این موشک ها با دقت بالایی به هدف اصابت د. اما موشک های بالستیک استفاده شده در این عملیات از چه نوعی بودند؟ موشک کروزنیروی موشکی یمن اعلام کرد که یک موشک کروز را به سوی نیروگاه های هسته ای «براکه» ابوظبی شلیک کرده است.در همین راستا، «عزیر راشد» معاون سخنگوی نیروهای مسلح یمن در گفتگو با شبکه المیادین اعلام کرد که «شلیک موشک به سوی نیروگاه های ابوظبی حاوی پیامی و نظامی است»، وی همچنین تصریح کرد که «موشک به هدف خود» اصابت کرده است.