ب رشی از زند نامه سوابق خدمتی تحصیلی سرلشکر محمد باقری

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب رشی از زند نامه سوابق خدمتی تحصیلی سرلشکر محمد باقری :
سرلشکر باقری به گزارش مشرق، به نقل از مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، سرلشکر محمد باقری در پیامی از اعلام آمادگی نیروهای مسلح در امر کمک رسانی به ت و نیروهای امدادی در بازگشایی راه های کشور خبر داد و اعلام کرد به تمام نیروهای مسلح ابلاغ شده است که با تمام توان و استعداد به کمک نیروهای امدادی بشتابند. اشک های سرلشکر باقری با دیدن نماهنگ ت یب_مزار_ در سینما سنگر جشنواره عمار ، یادمان هویزه ، لحظه ای احساسی را به وجود آورد. چهارشنبه (۵ مهرماه) سرلشکر عثمان الغانمی رئیس ستاد عراق و سرلشکر محمد حسین باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح دیدار و گفت وگو د. سرلشکر باقری با اشاره به حادثه میر جاوه گفت: در صورت ادامه تعرضات، مامن و مخفیگاه تروریست ها در هر کجا که باشد مورد ضربات کوبنده قرار خواهد گرفت. سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح امروز با حضور در یادمان ی والفجر هشت اروندکنار به جمع راهیان نور پیوست. جزئیات درج سوابق تحصیلی در کنکور ۹۶ برای انواع دیپلم اعلام شد و داوطلبان باید با توجه به آن میزان سوابق را در فرم ثبت نام درج کنند. ثبت غلط سوابق موجب متخلف شناخته شدن داوطلب می شود. سرلشکر محمد حسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با استقبال سرلشکر اسامه خضور مدیر اداره وارد دمشق شد. تسنیم نوشت: سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل پاسداران انقلاب ی در پیامی فرا رسیدن روز ایران را به سرلشکر سید عبدالرحیم فرمانده کل و آحاد فرماندهان و دلاورمردان تبریک گفت. تحلیلگران صهیونیست با بیان اینکه ایران و در مسیر برخورد قرار دارند، سخنان سرلشکر باقری را تهدیدی علیه خود تعبیر د. شفقنا- سرلشکر باقری در پیامی که در مراسم گرامیداشت ی حادثه تروریستی تهران قرائت شد تاکید کرد که درس های فراموش ناشدنی جدیدی به تروریست ها خواهیم داد. سرلشکر باقری در پیامی به مراسم گرامیداشت ی حادثه تروریستی اخیر در تهران تاکید کرد: به پشتوانه اطلاعات ۸۰ میلیونی و اشراف اطلاعاتی بر تحرکات و برنامه های […] سازمان سنجش اعلام کرد که داوطلبان باید میزان سوابق را در فرم ثبت نام درج کنند. ثبت غلط سوابق موجب متخلف شناخته شدن داوطلب می شود. چهارشنبه (۵ مهرماه) سرلشکر عثمان الغانمی رئیس ستاد عراق و سرلشکر محمد حسین باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح دیدار و گفت وگو د. مهر نوشت: سرلشکر محمد باقری و سپهبد علی عبدالله ایوب با تاکید بر وم گسترش روابط دفاعی ایران و ، های هوایی و رژیم صهیونیستی را محکوم د. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز با سرلشکر دیدار کرد.
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سرلشکر باقری و سرلشکر در دیداری بر وم ارتقای آمادگی های دفاع کشور تأکید د. انقلاب ی به نامه سرلشکر قاسم سلیمانی درباره پایان سیطره شجره خبیثه پاسخ داد. سرلشکر باقری درگذشت حسین اردستانی را تسلیت گفت • ای سی ان ان     سرلشکر باقری درگذشت حسین اردستانی را تسلیت گفت • ای سی ان ان خبرگزاری فارس: سرلشکر باقری درگذشت حسین اردستانی را تسلیت گفت
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح درگذشت حسین اردستانی را به خانواده وی و همرزمانش تسلیت گفت. سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با . حضرت آیت الله در احکام جداگانه ای سرلشکر عطاءالله صالحی را به سمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سرلشکر سیّد عبدالرّحیم را با ارتقاء به درجه ی سرلشکری به سمت فرمانده کل ایران منصوب د. رئیس ارکان و امور مشترک نیروهای مسلح گفت: به برکت خون شهید همدانی تروریست ها در دفن خواهند شد. به گزارش خبرنگار دفاعی امنینی گروه باشگاه خبرنگاران، سرلشکر محمد باقری رئیس ارکان و امور مشترک نیروهای مسلح در حاشیه مراسم تشییع پیکر حسین همدانی، گفت: شهید همدانی از بنیانگذاران دفاع وطنی در بود و حیف می‎شود اگر چنین فردی در میدان نبرد . همشهری آنلاین: رییس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تاثیر ۳۰ درصدی سوابق تحصیلی در کنکور ۹۶ گفت: پس از پایان زمان برگزاری امتحانان نهایی و تا نیمه تیرماه سوابق تحصیلی دانش آموزان شرکت کننده در کنکور سراسری را در اختیار سازمان سنجش می گذاریم. سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: سخنان سرلشکر باقری درباره همه پرسی اقلیم دقیق و به جا بوده و مشکلی در این خصوص وجود نخواهد داشت.    سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز (پنج شنبه 16 شهریورماه) با سرلشکر فرمانده کل ایران دیدار و گفت وگو د.این دیدار صمیمی و دوستانه در ستاد فرماندهی    ایران برگزار شد. سرلشکر محمد علی جعفری در پیامی با تبریک انتصاب سرلشکر سید عبدالرحیم به سمت فرماندهی کل بر تعمیق همکاری ها و هم افزایی های و در تقویت توان بازدارندگی و بنیه دفاعی کشور تأکید کرد. بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون های سراسری سال 1395 و سال 1396 می رساند؛ براساس مصوبه چهارمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ 1394/6/28 و در راستای اجرای قانون «سنجش و پذیرش دانشجو در ها و مراکز آموزش عالی کشور» مصوب 10/6/1392 مجلس شورای ی، میزان و نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال 1395 و سال 1396 به شرح ذیل می باشد: 1- آزمون سرا. تسنیم نوشت:سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح به همراه یک هیات بلند مرتبه عصر امروز وارد شد. سرلشکر جعفری در پیامی از نقش آفرینی های سرلشکر صالحی در تقویت اخوت بین و و ارتقای قدرت دفاعی و نظامی کشور قدردانی کرد. نامه های محمد به سران کشورها به مجموعه نامه هایی گفته می شود که او پس از صلح حدیبیه، برای پادشاهان و سران ممالک هم عصر با نبوت ارسال گشته اند. براساس آیه اول سوره فرقان محمد موظف بود که دینش را همه جهان معرفی کند. بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ تَبَارَکَ الَّذِی نَزَّلَ الْفُرْقَانَ عَلَىٰ عَبْدِهِ لِیَکُونَ لِلْعَالَمِ. نزدیک به جبهه پایداری در مجلس دهم، از اینکه سرلشکر باقری، ادکلن فرانسوی را به نمایندگان هدیه داده است گلایه کرد. بی تردید با توجه به پیام ی در جواب نامه سرلشکر سلیمانی به مناسبت پایان حکومت منحوس یت حاج قاسم کماکان ادامه خواهد داشت. سرلشکر محمد باقری   سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح ذیل است:   

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
سرلشکر باقریسرلشکر باقری در پیامی که در مراسم گرامیداشت ی حادثه تروریستی تهران قرائت شد تاکید کرد که درس های فراموش ناشدنی جدیدی به تروریست ها خواهیم داد.   

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] معظم انقلاب ی در پاسخ به نامه سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب ی درباره پایان سیطره ی شجره ی خبیثه تاکید د: شما با متلاشی ساختن توده ی سرطانی و مهلک نه فقط به کشورهای منطقه و به جهان بلکه به همه ی ملتها و به بشریت خدمتی بزرگ کردید. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، صبح امروز همگام با زائران سرزمین نور به جمع راهیان نور پیوست. به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، سرلشکر محمد باقری صبح امروز به همراه هیات همراه وارد استان خوزستان شد تا همگام با زائران سرزمین نور به جمع راهیان نور بپیوندد.قرار است رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این سفر خود در برخی از یادمان های دفاع مقدس حضور پیدا کند.اخبار تکمیلی این سفر متعاقباً مخابره خواهد شد . سرلشکر محمدعلی جعفری در پیامی از نقش آفرینی های سرلشکر صالحی در تقویت اخوت و برادری بین و و ارتقای قدرت دفاعی و نظامی کشور قدردانی کرد. سرلشکر باقری : اگر چنانچه دشمن نسبت به منافع ما چشم داشتی یا اندکی صورت دهد، در موقع مناسب پاسخ مناسب را خواهد داد؛ این که بعضی اتفاقات در روزهای گذشته افتاد و هنوز پاسخی دریافت ن د به معنای سکوت یا پذیرش این کاری آن ها نیست و در موعد مقرر و لازم پاسخ دشمنان داده خواهد شد.
تاثیر سوابق تحصیلی را با تاثیر معدل دیپلم، اشتباه نگیریم. معدل در کنکور امسال تأثیر ۲۵ درصدی دارد؛ به این معنی که از مجموع نمره ی داوطلب که شامل آزمون عمومی و اختصاصی به اضافه نمره سوابق تحصیلی است، ۲۵درصد آن، سهم سوابق تحصیلی است. سال گذشته این تأثیر به صورت تأثیر مثبت اعمال می شد؛ یعنی اگر نمراتش به نفع داوطلب بود، اعمال می شد و در غیر این صورت بی تاثیر بود؛ ولی امسال قرار است ۲۵ درصد اعمال شود؛ خواه تأثیر مثبت و خواه تأثیر منفی داشته باشد. هرچند همچنان در این مورد، نگاه سازمان سنجش به درصدهای کارنامه ی کنکور است و داوطلبان صاحب سوابق ضعیف، نباید ناامید باشند.
در واقع تأثیر نمرات دروس امتحان نهایی یعنی تک تک درس ها با توجه به رشته محل های انتخ داوطلبان محسوب می شود و نباید تأثیر معدل در کنکور نامیده شود، بلکه تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور است.موفق باشید.. با سابقه.. یا بی سابقه !!
رئیس ستاد روسیه با سرلشکر باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح کشورمان دیدار کرد. اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ و نحوه ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته های تحصیلی پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر تی- غیرانتفاعی ( پذیرش براساس سوابق تحصیلی) بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته های تحصیلی پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر تی-غیرانتفاعی (پذ. تفاهم نامه «اعطای امریه» به تشکل های مردم نهاد جوانان بین ورزش و جوانان و سرلشکر باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح امروز امضاء شد.
متن پیام سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت 9 دی سرلشکر باقری گفت: امروز نیروی انتظامی در صف و خط مقدم خدمت رسانی به مردم قرار دارد. سوابق تحصیلی ۳۰ درصد در کنکور ۹۸ تاثیرگذار خواهد بود
در کمیته‌ی سنجش و پذیرش دانشجو با حضور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تصویب شد که سوابق تحصیلی، ۳۰ درصد در آزمون سراسری سال ۹۸ ‌ها و مؤسسات آموزش عالی تاثیرگذار باشد. سرلشکر باقری از همتای پا تانی خود بطور رسمی استقبال کرد   ژنرال «قمر جاوید باجوا» رئیس ستاد پا تان که به کشورمان سفر کرده است، مورد استقبال رسمی سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح قرار گرفت.رئیس ستاد پا تان که به دعوت سرلشکر باقری در رأس یک هیئت عالی رتبه نظامی به تهران سفر کرده، قرار است با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و دیگر مسئولان کشورمان دیدار و در رابطه با موضوعاتی نظیر ارتقاء سطح تعاملات دفاعی و امنیتی و همچنین تامین امنیت مرزی و دیگر مسائل تبادل نظر کند. آموزش و پرورش هرسال پس از پایان زمان برگزاری امتحانان نهایی و تا نیمه تیرماه سوابق تحصیلی دانش آموزان شرکت کننده در کنکور سراسری را در اختیار سازمان قرار می دهد. همشهری آنلاین: سرلشکر پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: شهیدان باکری تجسم خواستن بودندو در تمامی صحنه ها با ایثار تمام، برای اهتزاز پرچم و ارتقای آن تلاش د. سرلشکر باقری وارد روسیه شد   سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران در رأس هیات عالی رتبه نظامی به منظور شرکت در اجلاس سه جانبه رؤسای ستاد کل های روسیه و ترکیه و ستاد کل نیروهای مسلح ایران وارد سوچی روسیه شد.این اجلاس به منظور بحث و تبادل نظر پیرامون آ ین وضعیت مقابله با تروریسم در و اتخاذ را ار مشترک برای ادامه روند پا ازی گرو های تروریستی و تکفیری و بازگشت مجدد امنیت و ثبات پایدار به در شهر سوچی برگزار خواهد شد. بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون های سراسری سال 1395 و سال 1396 می رساند؛ براساس مصوبه چهارمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ 1394/6/28 و در راستای اجرای قانون «سنجش و پذیرش دانشجو در ها و مراکز آموزش عالی کشور» مصوب 10/6/1392 مجلس شورای ی، میزان و نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال 1395 و سال 1396 به شرح ذیل می باشد:
الف- آن د. ورود سربازان وظیفه به بازار ب وکارهای دانش بنیان تسهیل شد

 سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور عصر  روز یکشنبه سوم دی ماه با امضای تفاهم نامه ای زمینه ورود سربازان وظیفه به بازار ب و کارهای دانش بنیان و خلاق را فراهم د.
در جریان این نشست دو جانبه پس از امضای تفاهم نامه همکاری های مشترک بر پایه توافق های صورت گرفته، طرفین بر وم پیگیری مذاکرات در این حوزه تاکید د. برای چه جرائمی #سوءسابقه ثبت می شود
هرمجرمی که به موجب رای قطعی دادگاه به یکی از مجازاتهای زیر محکوم گردد تا مدت معینی ازحقوق اجتماعی محروم میگردد به عبارتی سوابق کیفری برای وی محسوب میگردد وبعدازگذشت مواعد مربوط سوابق کیفری از سجل وی حذف میشود البته باید به شعبه صادرکننده رای قطعی مراجعه واز دادگاه نامه بگیرد. (سجل در لغت به مع.