ب رن ج پپسی درس ت م ی ک رد

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب رن ج پپسی درس ت م ی ک رد : pepsi vs. coke blind taste test (یوتیوب )
واقعا ملت نمیتونن تشخیص بدن که پپسی خوشمزه تره ؟ !
البته صادقانه بگم اگه قوطی پپسی قرمز بود و قوطی کوکا آبی مطمئن نیستم همین نظر رو داشتم یا نه


وقتی روبرتو گویزوتا (roberto goizueta) در دهه 1980 مدیرعامل کوکاکولا شد، با رقابت شدید پپسی مواجه شدکه باعث کاهش رشد سهم کوکا شده بود. مدیرانش بر رقابت با پپسی متمرکز شده بودند و قصد داشتند در هر دوره زمانی برنامه رقابتی، سهم بازار کوکا را 0/1 درصد افزایش دهند.
روبرتو تصمیم گرفت رقابت علیه پپسی را متوقف کند و به جای آن علیه شرایط افزایش 0/1 در. شرکت پپسی بر روی بطری های نوشابه خانواده خود نام مبارک المومنین (علیه السلام) را در قالب سکه های طلا چاپ کرده است . از آنجایی که بطری های نوشابه پس از مصرف در میان زباله ها قرار می گیرند باعث بی احترامی به نام متبرک المومنین علیه السلام است. خبرنگار شیعه نیوز در تماس تلفنی با این شرکت در مشهد از خواستار توضیح شد که افراد مسول حاضر به گفتگو نشدند . شرکت پپسی در جدیدترین طرح تبلیغاتی خود به بهانه جایزه سکه بهار در طراحی جدید خود سکه هایی را که بر روی آنها نام حضرت علی علیه السلام نقش بسته است را مورد استفاده قرار داده است.

چاپ شدن نام حضرت علی علیه السلام بر روی طرح جدید “نوشابه خانواده پپسی” یا کوتاهی بوده است یا …. ولی نکته ی لازم به ذکر این است که نام این حضرت به همراه این بطری ها، پس از مصرف به داخل سطل زباله می رود.
منبع: فرقه نیوز پاکت وینستون قرمز ..... + 5/1لیتر نوشابه مشکی .... + من ؟!؟! پک پشت سرهم و بین هرسیگار یه لیوان نوشابه ... میخام مرگ رو جرعه جرعه بنوشم ... همونطوری که نم نم عاشقت شده بودم ... شاید هم بخاطراینکه جرات مردن آنی رو ندارم ... نمی دونم ....؟!؟!؟ شاید؟!؟! راستی وقتی مردم؟؟ سرخاکم می آی ؟ با همون "شالی" که روز تولدت بهت هدیه کرده بودم ؟ واقعا می آی؟!؟ اسپیکر طرح نوشابه پپسی

نوشابه یا اسپیکر؟؟
مساله این است!
محصول پرطرفدار امریکا و اروپا برای اولین بار در ایران
طراحی شگفت انگیز
برنده جایزه بهترین ایده سال
ید آسان: کد 971022 را به شماره ی 1000100083 پیامک نمایید

اگر دوستی دارید که عاشق نوشابه هست یا علاقه زیادی به موزیک داره
با هدیه دادن این اسپیکر بی نظیر و جالب دوست تان راشگفت زده کنید.
بهترین پیشنهاد برای دوستداران موزیک و هنر
تا حالا نوشابه پپسی موزیک گوش دادین؟
درست مثل اینکه با وشابه پپسی دارید موزیک گوش میدید! ویژگی های کلیدی:
اگر چه این اسپیکر کوچک نمی تواند باس صدا را همچون ساب ووفرها یا اسپیکر های سینمای خانگی تان پخش کند؛ اما وقتی چشمان تان را می بندید، واقعا سخت است که باور کنید صدا متعلق به این قوطی پلاستیکی کوچک است.

باتری قدرتمند این اسپیکر میتواند ۱۰ تا ۱۲ ساعت با صدای خوب شما را همراهی کرده و موسیقی دلخواه تان را پخش کند. و اگر عاشق صدا تا بالاترین حد باشد، حداقل ۸ ساعت در دستان شما دوام می آورد.
خـرید پستی >> قیمت فقـط : 39000 تـومان فروش اسپیکر طرح نوشابه پپسی، حراج اسپیکر طرح نوشابه پپسی سکوت برند زمانی است که یک برند در ح س و بدون فعالیت خاصی قرار می¬گیرد تا ع ¬العمل رقبا را بسنجد و به نقاط دیگر بازار نفوذ کند و مزیت رقابتی را از آن خود کند. به طور مثال،کوکاکولا و پپسی که در یک مدت زمان کوکاکولا ح silence of brand به خود می¬گیرد تا به بازار پپسی در قسمت شیکاگو نفوذ کند و با دادن off و پورسانت¬های عالی به کارکنان و مشتریان و تبل. سکوت برند زمانی است که یک برند در ح س و بدون فعالیت خاصی قرار می¬گیرد تا ع ¬العمل رقبا را بسنجد و به نقاط دیگر بازار نفوذ کند و مزیت رقابتی را از آن خود کند. به طور مثال،کوکاکولا و پپسی که در یک مدت زمان کوکاکولا ح silence of brand به خود می¬گیرد تا به بازار پپسی در قسمت شیکاگو نفوذ کند و با دادن off و پورسانت¬های عالی به کارکنان و مشتریان و تبل. راشاتودی اعلام کرد: هندی ها ید نوشابه های یی پپسی و کوکاکولا را در این کشور تحریم د تا حمایتی از کشاورزان داخلی باشد. ابطحی، مجلس: هرچیزی وارد بشود خونریزی ایجاد می کند، من نباید این ها را رسانه ای کنم، اگر بر اساس ورود «شیشه پپسی» بوده باشد چه؟ اختصاصی از فایل هلپ روش تحقیق افسردگی در بیماران مبتلا به دیس پپسی 50 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 51 پایان نامهجهت دریافت درجه ای پزشکیموضوع:بررسی فراوانی افسردگی در بیماران مبتلا به دیس پپسی مراجعه کننده به درمانگاه گوارش بیمارستان حضرت رسول (ص) طی 3 ماه دوم سال 1383 راهنما: بدری دانش آموز مشاور:خانم عزیزه افخمینگارش:فاطمه توانادلشماره پایان نامه:سال تحصیلی:379384-1383«به نام یزدان پاک»تقدیم به:همسرم، که در تمامی مسیر زندگی وجودش سرشار از امید برایم بوده و پشتوانه ای برای آینده بهتر.وپدر و مادرمفرشتگان مهربانی که قلبشان سرشار از عشق و محبت استو دستان پرتوانشان هماره مهربانی را به ارمغان می آورد.وبرادر و خواهرانمکه وجودشان زندگی را برایم زیباتر می سازد.و تمام آنان که در این راه یاریم دادند.چکیده:دیس پپسی یکی از علل رایج مراجعة بیماران به درمانگاههای عمومی بوده و برای آن اتیولوژیهای مختلفی درنظر گرفته می شود. دیس پپسی به طور کلی به دو گروه بدون زخم و با زخم تقسیم می شود که یکی از اتیولوژیهای مطرح در نوع بدون زخم اختلالات روانی است و بدلیل افزایش این اختلالات در سطح جوامع بر آن شدیم که به بررسی ارتباط این دو بپردازیم.روش تحقیق106 بیمار که به علایم دیس پپسی به درمانگاه مراجعه و در مراحل اولیه و در مراحل اولیه علت خاصی برای آنها یافت نشد، انتخاب شدند و برای این بیماران جهت بررسی بیشتر آندوسکوپی انجام شد. سپس این بیماران به دو گروه case که در نتیجه آندوسکوپی منفی و گروه control که در آنها نتیجه آندوسکوپی مثبت بود تقسیم و beck's score بعنوان شاخص افسردگی در این دو گروه سنجیده شد.نتیجهبررسی آماری نشان دادند که اختلاف معنی داری از نظر beck's score در گروه case نسبت به گروه کنترل وجود نداشت که این به نفع رد فرضیه دخ افسردگی در ایجاد علائم دیس پپسی در بیماران آندوسکوپی منفی است.فهرستعنوانصفحهفصل یکممقدمه پژوهش و بیان مسئله8اهمیت مسئله پژوهش11اه پژوهش18فرضیه یا سئوالات پژوهش18تعریف واژگان18فصل دومبازنگری منابع و مطالعات چاپ شده21فصل سوم:روش اجرای پژوهش26تعریف جامعه پژوهش26تعداد نمونه، روش نمونه گیری، معیارهای انتخاب نمونه26نوع پژوهش و روش انجام کار26ابزارهای بکارگیری27روش های تجزیه و تحلیل داده ها27رعایت نکات اخلاقی27فصل چهارم:نتایج30جداول31فصل پنجم:بحث و تفسیر و نتیجه گیری نهایی37محدودیت و پیشنهادها40بخش ضمایم:فهرست منابع43
با
روش تحقیق افسردگی در بیماران مبتلا به دیس پپسی 50 ص
روز دوشنبه سقف کارخانه کمپانی بزرگ آبمیوه لبدیانسکی (از کارخانه های پپسی کو) فرو ریخت و سیل چندین تن آبمیوه را روانه خیابان ها و جاده های شهر لبدیان در روسیه کرد. دختره به پسره می گه: برو یه نوشیدنی واسم بگیر پسره: کولا یا پپسی دختره: کولا پسره: دایت یا عادی دختره: دایت پسره: قوطی یا شیشة دختره: قوطی پسره: کوچک یا بزرگ دختره: اصلا نمیخام .. واسم اب بیار پسره: معدنی یا لوله کشی دختره: اب معدنی پسره: سرد یا گرم دختره: میزنمتـــــــــا پسره: با چوب یا دمبای دختره: حیووووووووووووووون پسره: یا سک دختره: . اسپیکر طرح نوشابه پپسی

 نوشابه یا اسپیکر؟؟
مساله این است!
محصول پرطرفدار امریکا و اروپا برای اولین بار در ایران
طراحی شگفت انگیز
برنده جایزه بهترین ایده سال
ید آسان: کد 971022 را به شماره ی 1000100083 پیامک نمایید

اگر دوستی دارید که عاشق نوشابه هست یا علاقه زیادی به موزیک داره
با هدیه دادن این اسپیکر بی نظیر و جالب دوست تان راشگفت زده کنید.
بهترین پیشنهاد برای دوستداران موزیک و هنر
تا حالا نوشابه پپسی موزیک گوش دادین؟
درست مثل اینکه با وشابه پپسی دارید موزیک گوش میدید! ویژگی های کلیدی:
اگر چه این اسپیکر کوچک نمی تواند باس صدا را همچون ساب ووفرها یا اسپیکر های سینمای خانگی تان پخش کند؛ اما وقتی چشمان تان را می بندید، واقعا سخت است که باور کنید صدا متعلق به این قوطی پلاستیکی کوچک است.

باتری قدرتمند این اسپیکر میتواند ۱۰ تا ۱۲ ساعت با صدای خوب شما را همراهی کرده و موسیقی دلخواه تان را پخش کند. و اگر عاشق صدا تا بالاترین حد باشد، حداقل ۸ ساعت در دستان شما دوام می آورد.
خـرید پستی >> قیمت فقـط : 39000 تـومان ممکن است شما در طول روز با برندهای معروف بسیاری سروکار داشته باشید، از مارک تی و کفش ورزشی که می پوشید تا تنقلاتی که می خورید و فروشگاه هایی که برای ید به آن ها مراجعه می کنید یا حتی رستورانی که بعد از ید با دوستانتان در آن جا شام می خورید. سراسر زندگی افراد در همه ی ابعاد آن با دنیای مد، برند و مارک های مشهور در ارتباط است. تمامی این ب. در راستای رفتارهای ددمنشانه ی رژیم غاصب صهیونیستی پپسی و کوکاکولا در هند تحریم شد نروژ هم به جمع تحریم کنندگان کالاهای صهیونیستی پیوست در پی کشتار مردم نوار غزه از سوی رژیم صهیونیستی، مسلمانان در بمبئی با تحریم محصولات شرکت های یی اعتراض خود را به حملات به غزه اعلام د. به گزارش دانا، به نقل ازرو مه دیلی بهاسکار، این رو مه در پایگاه اینترنتی خود اعلام کرد، مسلمانان هند در شهر بمبئی در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه محصولات شرکت های یی "پپسی" و "کوکاکولا" را تحریم د. هتل ها در منطقه بهندی بازار در هند، که یک منطقه عمدتا مسلمان نشین است ، فهرستی از برندهای تحریم شده را منتشر د. گفتنی است که هیچ کدام از این محصولات تحریم شده از محصولات شرکت هایی که مقر آن ها در فلسطین ی باشد نیستند. اما مسلمانان در این منطقه احساس می کنند برای پایان جنگ غزه به اندازه کافی تلاش نمی کند و به همین دلیل آنها محصولات این شرکت های یی را تحریم کرده اند. در راستای رفتارهای ددمنشانه ی رژیم غاصب صهیونیستی پپسی و کوکاکولا در هند تحریم شد نروژ هم به جمع تحریم کنندگان کالاهای صهیونیستی پیوست در پی کشتار مردم نوار غزه از سوی رژیم صهیونیستی، مسلمانان در بمبئی با تحریم محصولات شرکت های یی اعتراض خود را به حملات به غزه اعلام د. به گزارش دانا، به نقل ازرو مه دیلی بهاسکار، این رو مه در پایگاه اینترنتی خود اعلام کرد، مسلمانان هند در شهر بمبئی در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه محصولات شرکت های یی "پپسی" و "کوکاکولا" را تحریم د. هتل ها در منطقه بهندی بازار در هند، که یک منطقه عمدتا مسلمان نشین است ، فهرستی از برندهای تحریم شده را منتشر د. گفتنی است که هیچ کدام از این محصولات تحریم شده از محصولات شرکت هایی که مقر آن ها در فلسطین ی باشد نیستند. اما مسلمانان در این منطقه احساس می کنند برای پایان جنگ غزه به اندازه کافی تلاش نمی کند و به همین دلیل آنها محصولات این شرکت های یی را تحریم کرده اند. گناه شیرین بود، مثل پپسی . بعضی ها برای رفتن خلق شده اند، برای وداع. همان کهنصرت رحمانی در توصیف کودکی هایش می گفت: «نگاه کن چگونه دست تکان می دهم گویی مرا برای وداع آفریده اند.» نیازی به مرور آدم های دور نیست. شعر بی قراری برای رفتن، در زندگی حسین پناهی که می گویند دو سال پیش در یکی از همین روزها مرده معنی می شود. گذشتن های حسین پناهی . یک از هزاران ۱۲ / شهید عباس بابایی / هیچ وقت پپسی نمی خورد!!! هوالمحبوب سلام علیکم صفحه دوازهم مجموعه یک از هزاران حاوی خاطره ای است از شهید عباس بابایی. و اما خاطره این صفحه: در طول مدتی که من با عباس در هم اتاق بودم، همیشه روزانه دو وعده غذا می خورد ، صبحانه و شام.
هیچ وقت ندیدم که ظهرها ناهار بخورد . من فکر کنم عباس از این عمل ، دو هدف را دنبال می کرد ؛ یکی خودسازی و تزکیه نفس و دیگری صرفه جویی در مخارج و فرستادن پول برای دوستانش که بیشتر در جاهای دوردست کشور بودند. بعضی وقت ها عباس همراه شام، نوشابه می خورد ؛ اما نه نوشابه هایی مثل پپسی و …. که در آن زمان موجود بود ؛ بلکه او همیشه فانتای پرتقالی می خورد. چند بار به او گفتم که برای من پپسی بگیرد ، ولی دوباره می دیدم که فانتا یده است .
یک بار به او اعتراض که چرا پپسی نمی ی ؟ مگر چه فرقی می کند و از نظر قیمت که با فانتا تفاوتی ندارد ،آرام و متین گفت :« حالا نمی شود شما فانا بخورید؟»
گفتم:« خب ، عباس جان برای چه ؟» سرانجام با اصرار من آهسته گفت :« کارخانه پپسی متعلق ی هاست ؛ به همین خاطر مراجع تقلید مصرف آن را تحریم کرده اند ».
به او خیره شدم و دانستم که او تا چه حد از شعور بالایی برخوردار است و در دل به عمق نگرش او به مسایل ، آفرین گفتم .
به راویت خلبان آزاده اکبر صیادبورانی برای دریافت تصویر، یک صلوات برای تعجیل در ظهور زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بفرستید. شهید عباس بابایی شهید عباس بابایی برای دریافت تصویر در ابعاد اصلی روی تصویر بالا و یا اینجا کلیک کنید. - شهید عباس بابایی شهید عباس بابایی برای دریافت تصویر در ابعاد اصلی روی تصویر بالا و یا اینجا کلیک کنید. - هر گونه استفاده از تصاویر (در قالب بنر ، پوستر و یا امور تجاری) که موجب نشر فرهنگ ی می شود موجب خوشحالی و رضایت ماست. یا علی مدد 14 فونت استفاده شده در لوگو های محبوب رضاگرافیک همانطور که می دانید ! در طراحی لوگو تایپوگرافی از اهمیت خاصی دارد در این مطلب سایت رضاگرافیک، مجموعه بسیار زیبا و کمیاب فونت استفاده شده در لوگو های محبوب و معروف قرار داده شده است این مجموعه شامل ( ۱۴ ) فونت استفاده شده در لوگو های معروف از جمله پپسی، ل وس، پی پال، پوما، ج ر، نیوار، سگا، فراری و غیره با فرمت [ ttf ] می باشد . فونت استفاده شده در لوگو های : ۱٫ پپسی – pepsi ۲٫ وردپرس – wordpress ۳٫ یاهو – yahoo ۴٫ ج ر – john deere ۵٫ پوما – puma ۶٫ پی پال – pay pal ۷٫ فراری – ferrari ۸ . سگا – sega ۹٫ نیوا – niea ۱۰٫ bridgestone ۱۱٫ national geog hic ۱۲٫ verisign و … دانلـود با حجـم ۱٫۲۱ مگابایت رمز : www.rezag hic.ir 14 فونت استفاده شده در لوگو های محبوب رضاگرافیک همانطور که می دانید ! در طراحی لوگو تایپوگرافی از اهمیت خاصی دارد در این مطلب سایت رضاگرافیک، مجموعه بسیار زیبا و کمیاب فونت استفاده شده در لوگو های محبوب و معروف قرار داده شده است این مجموعه شامل ( ۱۴ ) فونت استفاده شده در لوگو های معروف از جمله پپسی، ل وس، پی پال، پوما، ج ر، نیوار، سگا، فراری و غیره با فرمت [ ttf ] می باشد . فونت استفاده شده در لوگو های : ۱٫ پپسی – pepsi ۲٫ وردپرس – wordpress ۳٫ یاهو – yahoo ۴٫ ج ر – john deere ۵٫ پوما – puma ۶٫ پی پال – pay pal ۷٫ فراری – ferrari ۸ . سگا – sega ۹٫ نیوا – niea ۱۰٫ bridgestone ۱۱٫ national geog hic ۱۲٫ verisign و … دانلـود با حجـم ۱٫۲۱ مگابایت رمز : www.rezag hic.ir غضنفر: برو یه نوشیدنی واسم بگیر
پسرش: کولا یا پپسی
غضنفر: کولا
... پسرش : دایت یا عادی
غضنفر : دایت
پسرش : قوطی یا شیشة
غضنفر : قوطی
پسرش : کوچک یا بزرگ
غضنفر : اصلا نمیخام واسم اب بیار
پسرش : معدنی یا لوله کشی
غضنفر : اب معدنی
پسرش : سرد یا گرم
غضنفر : میزنمتا
پسرش : با چوب یا دمبای
غضنفر : حیوون
پسرش : ی. آخ...

چقدر روشنی خوب است
و من چقدر دلم می خواهد
که یحیی
یک چارچرخه داشته باشد
و یک چراغ زنبوری
و من چقدر دلم می خواهد
که روی چارچرخه ی یحیی میان هندونه ها و بزه ها بنشینم
و دور میدان محمدیه بچرخم
آخ...
چقدر دور میدان چرخیدن خوب است
چقدر روی پشت بام خو دن خوب است
چقدر باغ ملی رفتن خوب است
چقدر مزه ی پپسی خوب است
چقدر سینمای فردین خوب است
و من چقدر از همه ی چیزهای خوب خوشم می آید
و من چقدر دلم می خواهد
که گیس دختر سید جواد را بکشم شرق نوشت: همان ابتدای دوره چهارم شورای شهر تهران که میهمانان مختلفی در شورا بروبیا داشتند، حجت ال قرائتی، صریح اللهجه و باسابقه در میان مردم و البته تلویزیون در بیانی طعنه دار گفت: «در تهران هر صد متر می توانیم سیگار و پپسی تهیه کنیم ولی برای پیدا یک مسجد باید کیلومترها راه برویم. در دوبی و قطر چراغ مهت سبز، علامت مسجد است ولی در ایر. حس خیلی خوبی است، که در اوج پیچیدگی فکری، اوضاع قاریشمیش کاری، گریزانی از سردی استخوان شکن هوا، آفتاب نت ده و ابرهای خشمگین در هم تنیده در آسمان شرق اتاق غربی یک بلوک 20 ساله،
با غلظت سنگین ناشی از دود و بوی نامطبوع سیگارهای مز ف در راهروی یک خوابگاه دانشجویی، جفتک اندازی دوستان تربیت بدنی (اتاق بغلی)، یخچال پر از خالی، با بطری های. تاریخ بازدید ۹ اردیبهشت ماه راس ساعت ۴:۴۰ از میدان (باغمزار) آدرس کارخانه: مشهد کیلومتر ۵ جاده قوچان،نرسیده به پلیس راه ( دبیر انجمن علمی) دختره به ش می گه: برو یه نوشیدنی واسم بگیر پسره: کولا یا پپسی دختره: کولـا پسره: دایت یا عادی دختره: دایت پسره: قوطی یا شیشة دختره: قوطی پسره: کوچک یا بزرگ دختره: اصلا نمیخام ... واسم آب بیار پسره: معدنی یا لوله کشی دختره: آب معدنی پسره: سرد یا گرم دختره: میزنمتـــــــــ ا پسره: با چوب یا دمپایی دختره: حیووووووووووووووون پسره: یا سگ دختره: گمشو از جلو چشام پسره: پیاده یا با دو دختره: با هرچی بــــــرو فقط نبینمت پسره: باهام میای یا تنها برم دختره: میام میکوشمــــــــت پسره: با چاقو یا ساطور دختره: ساطـــــــــور پسره: قربانیم میکنی یا تیکه تیکه دختره: خـــــدا لعنتت کنه .. قلبم وایساد پسره: ببرمت یا و بیارم اینجا دختره مُــــرد!
با ید اسپیکر فلش خوریک هدیه با ارزش از طرف ما دریافت خواهید کرد عنوان هدیه ها همیشه محفوظ هست . با طراحی فوق العاده و جوان پسند و بی نظیر برنده جایزه بهترین ایده سال باعث شگفت زدگی دوستانتان شوید!!! با ید اسپیکر فلش خور تجربه ای جالب و بسیار حیرت انگیز داشته باشید
قابلیت های اسپیکر فلش خور مدل قوطی نوشابه این اسپیکر قابل اتصال. برو یه نوشیدنی واسم بگیر...
پسره: کولا یا پپسی
دختره: کولا
پسره: دایت یا عادی
دختره: دایت
پسره: قوطی یا شیشه
دختره: قوطی
پسره: کوچک یا بزرگ
دختره: اصلا نمیخام .. واسم اب بیار
پسره: معدنی یا لوله کشی
دختره: اب معدنی
پسره: سرد یا گرم
دختره: میزنمتـــــــــا
پسره: با چوب یا دمبای
دختره: حیوووووووووووووو. خب یه یکی دو ساعت رسیدم خونه دیگه تا یه چیزی خوردم که حکم شامو داشت و رو وصل الان شد. باورتون میشه که از ساعت ۱۱نیم ۱۲ اینطورا زدیم بیرون کلی گشتم فقط یه و دو تا پتو یدم؟؟ د به در دنبال یه ی. تور از این قدیمیا منتها رنگیش بودم نه کرم نباتی اینا بلا ه پیدا فقط یه مغازه اونم جلوی درش گذاشته بود مونده بود رو دستش :دی اینقدر دوسش درم اینقدر د. دختره به ش می گه : برو یه نوشیدنی واسم بگیر پسره: کولا یا پپسی دختره: کولا پسره: دایت یا عادی دختره: دایت پسره: قوطی یا شیشة دختره: قوطی پسره: کوچک یا بزرگ دختره: اصلا نمیخوام .. واسم آب بیار پسره: معدنی یا لوله کشی دختره: آب معدنی پسره: سرد یا گرم دختره: میزنمتـــــــــا پسره: با چوب یا دمبای دختره: حیووووووووووووووون پسره: یا سک دختره: گمشو از جلو چشام پسره: پیاده یا با دو دختره: با هرچی بــــــرو فقط نبینمت پسره: باهام میای یا تنها برم دختره: میام میکوشمــــــــت پسره: با چاقو یا ساطور دختره: ساطـــــــــور پسره: قربانیم میکنی یا تیکه تیکه دختره: خـــــدا لعنتت کنه .. قلبم وایساد پسره: ببرمت یا و بیارم اینجا؟!؟!؟ دختره مُــــرد وصیت نامه عجیب حسین پناهی... قبر مرا نیم متر کمتر عمیق کنید تا پنجاه سانت به خدا نزدیکتر باشم. بعد از مرگم، انگشت های مرا به رایگان در اختیار اداره انگشت نگاری قرار دهید. به پزشک قانونی بگویید روح مرا کالبدشکافی کند، من به آن مشکوکم! ورثه حق دارند با طلبکاران من کتک کاری کنند. عبور هرگونه کابل برق، تلفن، لوله آب یا گاز از داخل گور اینجانب اکیدا ممنوع است. بر قبر من پنجره بگذارید تا هنگام دلتنگی، گورستان را تماشا کنم. کارت شناسایی مرا لای کفنم بگذارید، شاید آنجا هم نیاز باشد! مواظب باشید به تابوت من آگهی تبلیغاتی نچسبانند. روی تابوت و کفن من بنویسید: این عاقبت ی است که زگهواره تا گور دانش بجست. دوست ندارم مردم قبرم را لگدمال کنند. در چمنزار خاکم کنید! انی که زیر تابوت مرا می گیرند، باید هم قد باشند. شماره تلفن گورستان و شماره قبر مرا به طلبکاران ندهید. گواهینامه رانندگیم را به یک آدم مستحق بدهید، ثواب دارد. در مجلس ختم من گاز اشک آور پخش کنید تا همه به گریه بیفتند. از اینکه نمی توانم در مجلس ختم خودم حضوریابم قبلا پوزش می طلبم ! روحش شاد... به ما گفتند نباید پپسی بخورید، گناه دارد؟؟؟ وقتی به تهران آمدم اولین کاری که از یک دستفروشی یک پپسی گرفتم؟؟!! درش تالاپ صدا کرد وباز شد،بعد که خوردم دیدم خیلی شیرین است... آن روز نتیجه گرفتم که گناه شیرین است... دختره به ش می گه: برو یه نوشیدنی واسم بگیر پسره: کولا یا پپسی دختره: کولا پسره: دایت یا عادی دختره: دایت پسره: قوطی یا شیشه دختره: قوطی پسره: کوچک یا بزرگ دختره: اصلاً نمیخام ... واسم اب بیار پسره: معدنی یا لوله کشی دختره: اب معدنی پسره: سرد یا گرم دختره: میزنمتـــــــــ ­ا پسره: با چوب یا دمبای دختره: حیووووووووون پسره: یا سگ دختره: گمشو از. gaza under attack تو به جای همه ما مرد باش و مقاومت کن.
وقتی ما حتی به اندازه نخوردن پپسی و نستله مرد نبودیم… تو باش و بنگر و مقاومت کن که ما این روزها مجال دیدن این همه خون ریزی را نداریم زیرا مشغول دیدن فوتبال جام جهانی هستیم!! پی نوشت: اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آ تابع له علی ذلک نامه ستاره های مقوایی نوشته مجید رحمانی در کوچه ها باد میامد این ابتدای ویرانیست آن روز هم که د ست های تو ویران شد
باد میآمد
ستاره های عزیز
ستاره های مقوایی عزیز
وقتی در آسمان ، دروغ وزیدن میگیرد
...بهانه ای شد تا برای نوشتن نامه ای با الهام از زندگی و برخی از اشعار فروغ:
قصه زنی تنها ؛ اما عاشق که در تصادف جان میبازد اما قبل از پرواز روح ؛
صدای طپش قلبی را میشنود ؛به جستجوی صدا
طپش قلب میرود...اما هر بار آنرا پیدا نمیکند ولی به تصاویر و برخی از
لایه های شعرش میرسد و آنرا خلق میکند ستارها های مقوایی و نامه هایش را
باد میبرد و خود در خاک محل تصادفش دراز میکشد(و خاک ، خاک پذیرنده

اشارتیست به آرامش.)
این نامه به شیوه مرسوم داستانی ندارد.هر چی هست گره و بغض زنی تنها
است در حال مرگ و زوالی زود هنگام که در تقابل و تضاد های درونی با چهره
ای از زندگی است که تنها خود میبیند و درنمایاندن آن میکوشد گرچه ؛شاید
ما به یک پپسی هم دل خوش باشیم ... نامه را درادامه بخوانید.... http://uplod.ir/d3k6ivdt9i8c/ستاره_های_مقوایی_....pdf
نسخه pdf یـه دوس دخــدر موفرفری هم نداریم، لُــپش رو بکشیم بگیم: چطوری بَـبَـعیه من؟! اونم ذوق کنه . . . بگه: بَـــــــــــــــــــــــــــع
_-_-_-_-_-_-_-_پیامک خنده دار_-_-_-_-_-_-_-_
اینایی که میگن ۲۱ دسامبر دنیا تموم میشه همونایی هستن که رفتن پشت بوم آرم پپسی را ببینن
_-_-_-_-_-_-_-_پیامک خنده دار_-_-_-_-_-_-_-_
مادربزرگم همیشه میگه موقع خوردن آب حتما . وقتی که پسر غضنفر ، پدرش را دق می دهد (آ خنده) وقتی که پسر غضنفر ، پدرش را دق می دهد (آ خنده) غضنفر:برو یه نوشیدنی واسم بگیر
پسرش:کولا یا پپسی
غضنفر:کولا
… پسرش:دایت یا عادی
غضنفر:دایت
… پسرش:قوطی یا شیشة
غضنفر:قوطی
پسرش:کوچک یا بزرگ
غضنفر:اصلا نمیخام واسم اب بیار
پسرش:معدنی یا لوله کشی
غضنفر: اب معدنی
پسرش:سرد یا گرم
غضنفر:میزنمتا
پسرش:با چوب یا دمپای
غضنفر:حیوون
پسرش: یا سک
غضنفر:گمشو از جلو چشام
پسرش: پیاده یا با دو
غضنفر:با هر جی برو فقط نبینمت
پسرش:باهام میای یا تنها برم
غضنفر:میام میکوشمت ا
پسرش: با چاقو یا ساطور
غضنفر:ساطور
پسرش:قربانیم میکنی یا تیکه تیکه
غضنفر:خدا لعنتت کنه قلبم وایساد
پسرش: ببرمت یا و بیارم اینجا
.
.
.
.
.
.
.
.
.
غضنفر مُرد! ع های خنده دار با توضیح باحال
ع های خنده دار با توضیح باحالع های خنده دار با توضیح باحال بازی جالب انگری بیردز زنده ( البته باید قید یکی از اقوام رو بزنید ! :) ) بازی جالب انگری بیردز زنده ( البته باید قید یکی از اقوام رو بزنید ! :) )بازی جالب انگری بیردز زنده ( البته باید قید یکی از اقوام رو بزنید ! :) ) فاتحه رو بفرستید براش تا دیگه بچه دیگرانو اذیت نکنه فاتحه رو بفرستید براش تا دیگه بچه دیگرانو اذیت نکنهفاتحه رو بفرستید براش تا دیگه بچه دیگرانو اذیت نکنه یه آرایشگاه خیلی معمولی و عادی در یکی از ای جنوبی ! یه آرایشگاه خیلی معمولی و عادی در یکی از ای جنوبی !یه آرایشگاه خیلی معمولی و عادی در یکی از ای جنوبی ! یه ورزش صبحگاهی خیلی خیلی خیلی معمولی در جنوب ! یه ورزش صبحگاهی خیلی خیلی خیلی معمولی در جنوب !یه ورزش صبحگاهی خیلی خیلی خیلی معمولی در جنوب ! لامصب گربه ِ از اون گداهاست که سه بار قطع نخاع شدن سه روز هیچی نخوردن لامصب گربه ِ از اون گداهاست که سه بار قطع نخاع شدن سه روز هیچی نخوردنلامصب گربه ِ از اون گداهاست که سه بار قطع نخاع شدن سه روز هیچی نخوردن پپسی کولای خوشگلی پپسی کولای خوشگلیپپسی کولای خوشگلی شانس که نداشته باشی اینجوری میشه ! شانس که نداشته باشی اینجوری میشه !شانس که نداشته باشی اینجوری میشه ! رفتگرهای کدوم شهر هستن این دو تا ؟ رفتگرهای کدوم شهر هستن این دو تا ؟رفتگرهای کدوم شهر هستن این دو تا ؟ لامصب با تقلب هم نمی تونه جواب بده لامصب با تقلب هم نمی تونه جواب بدهلامصب با تقلب هم نمی تونه جواب بده فست فود اینبار برای ها ! فست فود اینبار برای ها !فست فود اینبار برای ها ! لامصب جو گیر شده الان خودشو به کشتن میده لامصب جو گیر شده الان خودشو به کشتن میدهلامصب جو گیر شده الان خودشو به کشتن میده
از دهه 50به قبل:
زینب / اکرم/ ملوک/ بطول/ کوکب/ سکینه/ فوزیه / زکیه / کلثوم

در دهه 60:

زهرا/ فاطمه/ حدیث / فریبا / لیلا / سمیه / راضیه / منصوره


در دهه 70:

هانیه / فهیمه / آرزو / مریم/ سارا / نیلوفر / کیمیا / آتنا/مهدیه/نازنین


در دهه 80:

یاسی/ پارمیدا / آیسودا / سودی / شادی/ الی/ پانی / ملی / آرمیتا/ آتوسا/ سارینا / پونی / ... در دهه 90: سونی/کوتانژانت/تانژانت / ژینوس / سینوس/ ینوس/ آندروید / شادنوش / پارسی کلا / زمزم / پپسی / ماکارونی / . و اما دهه بعدی رو تو بگووووو ﺩﺭ ﺭﺍﺳﺘﺎﯼ ﺑﺮ ﻣﻼ ﺷﺪﻥ ﻫﻮﯾﺖ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺁﺭﻡ ﻧﻨﮕﯿﻦ ﺷﺮﮐﺖ pepsi
ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﻣﺨﻔﻒ عبارت
pay each penny save israel
که ﯾﻌﻨﯽ: "ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻫﺮ ﭘﻨﯽ نجات و پیروزی ﺍﺳﺮﺍﯾﯿﻞ ﺍﺳﺖ"، ﺧﻮﻥ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﺑﺠﻮﺵ ﺁﻣﺪﻩ ﻭ ﻣﻌﺎﻧﯽ ﭘﻨﻬﺎﻥ ﺍﺳﺎﻣﯽ ﺗﺠﺎﺭﯼ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺁﺷﮑﺎﺭ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﺗﺎ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﻧﺪﺍﻥ ﺷﮑﻨﯽ ﺑﻪ ﺷﺮﮐﺖ ﭘﭙﺴﯽ ﺩﺍﺩﻩ باشند!:
.
ﭘﻔﮏ ﻧﻤﮑﯽ:
ﭘﺎﯾﻤﺮﺩﯼ ﻓﻠﺴﻄﯿﻦ، ﮐﺎﺑﻮﺱ ﻧﺎﮔﻮﺍﺭ ﻣﻠﺖ ﮐﯿﻨﻪ ﺗﻮﺯ ﯾﻬﻮﺩﯼ!
.
ﺗﮏ ﻣﺎﮐﺎﺭﻭﻥ:
ﺗﮑﻨﻮﻟﻮﮊﯼ ﮐﺸﻮﺭ ﻣﺘﺠﺎﻭﺯ ﺍﺳﺮﺍﺋﯿﻞ ﮐﺎﺭآﻣﺪﺗﺮ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻭﻻﯾﺖ ﻧﯿﺴﺖ!
.
ﺷﺎﺩﻧﻮﺵ:
ﺷﮑﺴﺖ ﺍﺳﺮﺍﯾﯿﻞ ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﻧﯿﺮﻭﯼ ﻭﻻﯾﺘﻤﺪﺍﺭ ﺷﯿﻌﯿﺎﻥ!
.
ﺩﺍﻣﺎﺵ:
ﺩﻧﺪﺍﻥ ﺍﺳﺮﺍﯾﯿﻠﻮ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺷﮑﺴﺘﻨﺪ!!!!

ﮐﺎﻟﻪ:
ﮐﺸﻮﺭ ﺍﺳﺮﺍﺋﯿﻠﻮ ﻟﻪ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ!!!!
.
ﭘﮕﺎﻩ:
ﭘﺎﺷﻮ ﮔﻤﺸﻮ ﺍﺳﺮﺍﺋﯿﻞ ﻫﺮﺟﺎﯾﯽ!!!
.
ﺑﻦ ﺳﺎﻟﻪ:
ﺑﻨﯿﺎﻣﯿﻦ ﻧﺘﺎﻧﯿﺎﻫﻮ، ﺳﮓ ﺍﺳﺮﺍﺋﯿﻠﯽ ﻟﻨﺪﻫﻮﺭ!
.
ﺩﺍﻣﺪﺍﺭﺍﻥ:
ﺩﻫﻦ ﺍﯾﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﻫﺎﺗﯽ ﺍﺳﺮﺍﺋﯿﻞ ﺭﺍ، ﺍﺳﺘﻐﻔﺮﺍ... ﻧﺰﺍﺭ ﺩﻫﻨﻢ ﺑﺎﺯ شه! دیدین بعصی آدما هرچقدرررر به صورت مستقیم یا غیرمستقیم از خودشون تعریف میکنن، بازم جذابن؟!بازم بیشتررر ازشون خوشت میاد؟ تو دلت نمیگی خودشو کششششت انقدر پپسی بازکرد برای خودش؟!!اینجور آدما واقعا خواستنی هستن! یعنی ذات جذ دارن... وقتی از خودشون تعریف میکنن در حقیقت اینکارو نمیکنن!بلکه فقط حقایقو شرح میدن!حیف نمیتونم آدرس یکیشونو . عصرایران؛ محمد مهدی حید ور - اپل و سامسونگ دو رقیب جدی در دنیای تلفن های هوشمند محسوب می شوند که هر دو کاری مشابه شامل تولید تلفن های همراه رده بالا با اندکی چاشنی متفاوت به واسطه سیستم عامل های اندروید و ios را انجام می دهند. همانند هواداران کوکاکولا و پپسی، هواداران دو آتشه اپل و سامسونگ نیز از محصولات رقیب خود متنفر هستند. نبرد شماره شش های اپل و سامسونگ! به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، مدت زمان زیادی از عرضه آی فون 6، نسخه جدید تلفن های هوشمند اپل به بازار نمی گذرد اما در همین مدت کوتاه فروشی قابل توجه را ثبت کرده است. پرچمدار جدید تلفن های هوشمند سامسونگ یعنی گل ی s6 نیز در کنار گل ی s6 اج به تازگی روانه بازار شده اند تا آتش رقابت بین سامسونگ و اپل همچنان شعله ور باقی بماند. پس زمان آن فرا رسیده است تا نگاه دقیق تری به این دو محصول و مقایسه آنها داشته باشیم..... متأسفانه دیروز دختری ۶ ساله در یکی از بیمارستان های تهران فوت شد و علت مرگ وی مصرف نوشابه پپسی بوده که ماه قبل محترم بهداشت در تلویزیون اعلام کرد فعلاً از نوشابه پپسی استفاده نکنید به دلیل وجود ویروسی ناشناخته که علامت آن ۳ روز تب و سپس فوت شخص می باشد. امروز از طرف وزارت بهداشت نامه ای به تمام بیمارستان ها از جمله بیمارستان محک زده. این سمینار در تاریخ ۲۸ الی ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ توسط علوم پزشکی مشهد در هتل پارس مشهد برگزار خواهد شد. مباحث این سمینار شامل نقش سازمان های بیمه گر در حفظ و ارتقاء وضعیت سلامتی سالمندان کشور، سالمندی در جهان و آینده آن (elderly in the world)، تغییرات دموگرافیک جمعیتی به سوی سالمندی و سیاست های کلان پیش رو، تئوری های جدید سالمندی new theories of aging، بررسی . خیلی مهم و خیلی فوری: رنجبر رئیس بیمارستان نیازی شیراز درخواست اطلاع رسانی فوری به مردم ایران را دارد: به اطلاع تمام هموطنان عزیز برسانید که تا اطلاع ثانوی از خوردن نوشابه پپسی با هرنوع مدل جدا خودداری کنید. برخی از این محصولات حاوی نوعی ویروس هستند که مستقیما و به سرعت بر روی نخاع اثر گذاشته و منجر به فلج شدن فرد خواهد شد. تا کنون بیش از ده مورد به بیمارستان ی شیراز ارجاع داده شده است خواهشمندیم تا میتوانید به نزدیکان خود اطلاع دهید.... negar.m او هیچ وقت پپسی نمی خورد در طول مدتی که من با عباس در هم اتاق بودم او همیشه روزانه دو وعده غذا می خورد، صبحانه و شام. هیچ وقت ندیدم که ظهرها ناهار بخورد. من فکر می کنم عباس از این عمل دو هدف را دنبال می کرد. یکی خودسازی و تزکیه نفس و دیگری صرفه جویی در مخارج و فرستادن پول برای دوستانش که بیشتر در جاهای دوردست کشور بودند. شیراز چت چت شیراز شیراز چت اصلی الناز, چت ایناز, چت بگومگو, چت پپسی, چت پت و مت, چت پوتن, چت تهران, چت چشمک, چت دوستی, چت رادیو, چت روم, چت روم 4 چهار فصل گپ, چت روم اردر, چت روم ارزو, چت روم ارور, چت روم الناز, چت روم ایران, چت روم باران, چت روم بزرگ, چت روم پتو مت, چت روم پوتن, چت روم تهران, چت روم چشمک, چت روم دوستی, چت روم رادیو, چت روم زیبا, چت ر. pepsi%20man بازی pepsi man برای کامپیوتر بدون شک بیشتر افرادی که سال ها پیش از کنسول قدیمی play ation 1 استفاده می د بازی فوق العاده جذاب و سرگرم کننده pepsi man ( پپسی من ) را به یاد می آورند. این بار نسخه کامپیوتر این بازی بسیار جذاب و مهیج را به صورت رایگان برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا به وسیله آن بتوانید بخشی از خاطرات شیرین خود با این کنسول را زنده کنید. همان طور که می دانید این بازی به صورت سه بعدی بوده و شما شخصیتی به نام pepsi man را کنترل می کنید و وظیفه دارید به وی کمک کنید تا با رد شدن از موانع سخت و دشوار بازی و با برداشتن هر چه pepsi بیشتر از زمین به امتیاز خود بیافزایید. بازی علی رغم گرافیک و حجم نسبتا کمی که دارد از جذ ت بیش از حدی برخوردار می باشد. امید است با دریافت و استفاده از این بازی لذت ببرید.  بازی pepsi man برای کامپیوتر از p word بازی pepsi man برای کامپیوترپسورد : www.mihan .com شرکت پپسی در اقدامی تبلیغی برای یداران نوشابه های کولا خانواده این شرکت جایزه سکه بهار قرار داده است. اما این یک تبلیغ معمولی نیست، زیرا برچسب این نوشابه ها با سکه بهار تزئین شده است و این سکه ها نیز منقش به نام “علی” است که مراد حضرت المومنین می باشد این در حالی است که یداران این نوشابه بعد از استفاده و نوشیدن نوشابه مورد نظر، این ع و قوطی مورد نظر را داخل سطل زباله می اندازند و این اقدام باعث بی احترامی به نام متبرک المومنین علیه السلام می شود. asd159 جلوگیری ن از این گونه اقدامات می تواند منجر به عادی شدن بی احترامی به اول شیعیان و وصی به حق رسول الله صلی الله علیه و آله وسلم گردد. با توجه به گزارش شیعه نیوز مبنی بر تماس تلفنی خبرنگار این سایت با شرکت پپسی در مشهد و حاضر نشدن مسؤلین این شرکت به گفتگو، مجموعه رهپویان معروف مصمم به پیگیری موضوع تا سرحد نتیجه می باشد. .... حکم توهین به حضرت على(ع) چیست؟ شک نیست که على(ع)، بنابر روایات بسیار و به تصریح بزرگان شیعه و سنى، برترین و فاضل‏ترین صحابه رسول خدا(ص) مى‏ باشند. مقام و منزلت آن حضرت چنان رفیع و بلند است که گرامى (ص) ایشان را فراوان ستوده و بى‏ حرمتى به ایشان را بى‏ حرمتى به خود دانسته‏ اند؛ چنان‏که در روایتى مى‏ فرمایند: «مَن سَب عَلِیّا فَقَد سَبنِى»؛ مسند احمد، ج ۶، ص ۳۲۳، (دارصادر، بیروت)؛ مجمع ا وائد و منبع الفوائد، ج ۹، ص ۱۳۰، (دارالکتب العلمیه، بیروت، ۱۴۰۸ ه ق)؛ احقاق الحق، ج ۶، ص ۴۳۲ – ۴۲۳، مؤلف گرانقدر این کتاب، احادیث فراوانى نظیر این حدیث را از ده‏ها منبع از منابع بزرگان اهل سنت گزارش کرده است. هر على را دشنام گوید، مرا دشنام گفته است. و در حدیثى دیگر مى‏ فرمایند: «مَن سَب عَلِیّا فَقَد سَبنى وَ مَن سَبنِى فَقَد سَب اللَّهَ تَعالى»؛ الغدیر، علامه امینى، ج ۷، ص ۱۹۴، (دارالکتاب العربى، بیروت). هر على را دشنام گوید، مرا دشنام گفته است، و هر مرا دشنام گوید، خداى تعالى را دشنام گفته است. فراتر از این گفتار (ص) در اثبات مقام و منزلت على(ع)، مى‏ توان به این آیه شریف استناد نمود که در آن خداوند به ش مى‏ فرماید: «قُل لا أَسألُکُم عَلَیهِ أَجرا إِلاّ المَوَدةَ فِى القُربَى»؛ سوره شورى، آیه ۲۳٫ به مردم بگو بر رس م چیزى جز دوستى خاندانم نمى‏ خواهم. در روایت آمده است: هنگامى که این آیه بر نازل شد، از پرسیدند، این انى که دوستى آنها بر ما واجب شده است، چه انى هستند؟ حضرت در پاسخ فرمودند: «على و فاطمه و دو فرزندشان: حسن و حسین(ع).الدرالمنثور، سیوطى، ج ۶، ص ۷، (دارالمعرفه، ۱۳۶۵ ه ق). بنابراین رعایت احترام حضرت على(ع) و اهل بیت(ع) امرى لازم و ضرورى است و ش تن حرمت آنان و ناسزا گفتن به ایشان در حکم ناسزاگویى به (ص) است و ى که به (ص) ناسزا بگوید، مرتد است. یسألونک فى الدین و الحیاة، احمد شرباصى، ج ۵، ص ۲۹۵، (دارالجیل، بیروت).ائمه‏ اربعه (حنفیه، مالکیه، شافعیه، حنبلیه) نیز درباره حکم مرتد اتفاق نظر دارند که: « ى که ارتدادش ثابت شود، خونش هدر و واجب القتل است». الفقه على المذاهب الاربعه، تألیف عبدالرحمن الجزیرى، مبحث حکم المرتد. در روایت نیز آمده است که از صادق(ع) پرسیدند: چه مى‏ گویى درباره ى که به حضرت على(ع) ناسزا بگوید؟ حضرت فرمود: «خونش حلال است». وسائل الشیعه، الحرالعاملى، ج ۲۸، ص ۲۱۵، ح ۳۴۵۹۳، باب ۲۷، (نشرآل البیت). مراجع تقلید نیز در باب طهارت و نجاست گفته‏ اند: « ى که به یکى از دوازده (ائمه معصومین)(ع) دشنام و ناسزا گوید، کافر و نجس است».توضیح المسایل مراجع، بنى هاشمى، ج ۱، ص ۸۷، مسأله ۱۱۰، (دفتر انتشارات ى). به نقل از مؤسسه آموزشی پژوهشی مذاهب ی جرم توهین به مقدسات اهانت به مقدسات ، یکی از عناوین مجرمانه است که درماده ۵۱۳ قانون مجازات ی به عنوان یک جرم عمومی پیش بینی شده است ومی توان آن را جزء جرایم دینی و مذهبی دانست زیرا درفصل بیان شده که عموما چهره دینی جرم مورد توجه بوده است ( فصل دوم از کتاب پنجم قانون مجازات ی) بسم الله النور
سلام آقای خوبم یا صاحب ا مان...
آقای خوبم اجازه!

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
سلام حسین نازنینم
اومدم بگم حسین دوست تون دارم!
بارها این جمله رو توی زندگیم تکرار و بازهم میگم دوست تون دارم!
بارها گفتم «إنی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم»
بارها گفتم که با دوستان تون دوست هستم و با دشمن.