ب رود کافی شاپی شاید عطری دارد کوچه خیابانی دارد خودش خیابانی خودش خیابانی دارد

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب رود کافی شاپی شاید عطری دارد کوچه خیابانی دارد خودش خیابانی خودش خیابانی دارد : تئاتر خیابانی ؛ نمایشی از جنس زندگی مردم مرد از کنار پارک عبور می کند که چشمش می افتد به جمعیتی که دور چند نفر حلقه زده اند . ابتدا گمان می برد که نزاعی در گرفته است اما نزدیک که می رود متوجه می شود ، چند جوان مشغول اجرای نمایشند. ... تئاتر خیابانی نوعی از اشکال ارائه نمایش محسوب می شود. نمایشی که خارج از سالن تئاتر و در فضای آزاد اجرا م. جواد خیابانی گزارشگر کهنه کار فوتبال در تلویزیون، ب یک سوتی دیگر داد و بعد از گذشت ده دقیقه از زمان مسابقه گزارش را آغاز کرد. دلیل این اتفاق را از زبان خودش در این بشنوید هافبک تیم فوتبال استقلال قصد دارد از عاملان انتشار خبر کورس خیابانی به مراجع قضایی شکایت کند. سوتی تاپ جواد خیابانی عزیز در بازی پرسپولیس-تراکتور :
1- الان ادینیهو در آذربایجان محبوب ترین بازیکن جهانه!
2- الان تو دنیا مضطرب ترین تماشاگرا تماشاگرای پرسپولیسن
3- عجیبه؛ ادینهو یک بطری کامل آب رو مصرف کرد، اما بعضی از محتویات و موجو رو هم ریخت بیرون، اما خب واقعا یک بطری کامل رو به تنهایی استفاده کرد!
4- تا 4 نشه بازی نشه<. خیابانی با بینندگان دیروز بازی ایران چه کرد؟! از پنج دقیقه مانده به بازی تیم ملی، بینندگان تلویزیونی به دو دسته تقسیم شدند. یک عده صدای گیرنده را قطع د تا با خیالی آسوده پای بازی بنشینند و عده ای دیگر هم با دوستان نشستند تا روزی بامزه را پشت سر بگذارند. جواد خیابانی بانیِ این دو دستگی بود. http://www.afkarnews.ir/images/docs/000445/n00445546-b.jpg به گزارش افکارخبر، دیدار را طوفانی شروع کرد. تا جایی که دو دفعه به اشتباه اعلام کرد قرار است به پخشِ تبلیغات بروند اما نرفتند. در لیست ابتدای بازی تیم ملی هم وریا غفوری را در میان دفاع ها جا داده بود و حاج صفی را به هافبک برد. ضمن این که نام امید ابراهیمی را لیست جا انداخت. حتی در دقایق ابت بازی هم توپ هایی که سمت راست دفاعی می آمد را با نام وریا غفوری صدا می زد. خیابانی سپس در حدس نتیجه دیدار افغانستان و ژاپن هم حس کلافه شد.

خیابانی ابتدا نتیجه را دو بر صفر اعلام کرده بود. در صورتی که در همان لحظه گل ششم ژاپن هم به ثمر رسیده بود. گزارشگر بازی علاوه بر این که اعتقادی به سایتِ اعلام نتایج نداشت، به لیست بازیکنان هند هم نگاهی نمی انداخت و نامی از بازیکنان حریف را اعلام نمی کرد. در حین گزارش تعدادِ پنج هزار نقریِ افغان ها در یوم را بیشتر از پانزده هزار تماشاگر ایرانی که در دیدار مقابل گوام به رفتند، اعلام کرد. جواد خیابانی در صحنه گل هم حواسش به بازی نبود و چند ثانیه پس از لمس توپ به تور، گزارش بازی را از سر گرفت. ضمن این که زننده گل را وحید ی اعلام کرد و پس از چند صحنه آهسته، در جمله ای تاریخی اعلام کرد: «ضربه دوم به توپ نخورد!»

جواد خیابانی تا پایان نیمه اول باز هم از این گزارش های بامزه داشت. در صحنه ای از بازی اعلام کرد که شماره هفتِ هندی ها برخلاف تمام شماره هفت ها، بازیکن خوبی نیست. در صحنه کرنری که آندو پشت توپ رفت هم بیان زیبایی داشت: «کم پیش می آید که آندو کرنر بزنه و گل نشه. که این یکی از اون کم هاست!» دوستان عزیز حقیر این غزل را به پدر بزرگوارم آقای قدمعلی بهرامی شاعرسالخورده و پیشکوت قزوین تقدیم میکنم از بس که به کار نیک عادت دارد آری به قدم خدا عنایت دارد با ریز و درشت کوچه ها می سازد در منظر ما قدم متانت دارد اسرار مگو که با خودش آورده گویا خبر از دل قیامت دارد من با دل او عزیز دل همراهم چون در دل خود بسی روایت دارد این گفت وشنود. عضو شورای ی شهر تهران با اشاره به اینکه در طرح جمع آوری ک ن کار و خیابانی بیش از ۱۲ سازمان و دستگاه همکاری می کنند، گفت: بنای برای توقف طرح نیست و طرح همچنان ادامه دارد. شعارهای انتخاباتی خیابانی لو رفت!/طنزبا نامزد شد ن جواد خیابانی برای انتخابات مجلس از حوزه کرج از مشاور تبلیغاتی او خواستیم با توجه به فعالیت رسانه ای خیابانی، شعارهای انتخاباتی اش را از الان تهیه کند تا به محض شروع موعد تبلیغات، ما همه آن ها را اشاعه د هیم. جواد خیابانی بعد از بردن قطر در دوحه سلام به روسیه گفت درحالی که هنوز تیم ملی برای صعود 6 امتیاز نیاز دارد تا خیال مان راحت شود. : رئیس کارگروه کاهش تقاضای اعتیاد مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رشد قابل توجه آمار معتادان خیابانی و خسارت 300 میلیارد تومانی که این افراد به جامعه وارد کرده اند نشان از ضعف دستگاه های مسئول شهری و خدماتی دارد. هر ی برای خودش خیابانی دارد، کوچه ای، کافی شاپی و شایدعطری
که بعد از سال ها خاطراتش گلویش را چنگ می زند . . . .......................................................................................... مهم نیست بزرگ باشی یا کوچک ! مهم این است که آنقدر مرد باشی که پای حرفت بایستی وگرنه دهان هر نامردی بوی گند “دوستت دارم” میده ...................................................................................................... گفت تا ابد تنهایت نمیگذارم
ابدش چه زود عفو خورد . . . ................................................................................ ﺑﯿﺎ و ﮔﺎﻫﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﻮﭼﻪ ی ﻋﻠﯽ ﭼﭗ ﺑﺰﻥ !
توی کوچه ی علی چپ نفــس بکـش !

ﺭﺍﻩ ﺑﺮﻭ !

ﺳﻮﺕ ﺑﺰﻥ !

عشق کن !

توی کوچه ی علی چپ سربه هواشو !

آواز بخوان ... ازنوع کوچه بازاری اش

بگذار زندگی ات رنگی تازه بگیرد.

بیخیال بایدها و نبایدها


باورکن کوچه ی علی چپ هم برای خودش عال. خاک این شــهر به چشــمان تو عادت دارد خـــوش به حال نفـــس قـــم که لیاقت دارد چــون تـــو یـــک روز از این کوچه گذشتی عمری زندگی در دل این شهر سعادت دارد گنبــدت پـــر شـــده از کفتر و تنها دل من چـــــون کلاغـــی ست که رویای زیارت دارد کوچک است آه ولی حوض تو با دریا و ... گنبـــدت با خـــــود خورشــــــید رقابت دارد حرمت مثل نگینی . مشهد - امشب شهر خورشید سیاه پوش است به هر کوچه و خیابانی که می روی حکایت از این سوگ دارد. تمام شهر، غمِ یا رضا(ع) را سر می دهند و هر به نحوی تسلیت خود را به ش عرض می کند. در مد خیابانی قوانین رایج لباس پوشیدن نادیده گرفته شده و میل باطنی، شرط اول انتخاب است. با آمدن مد خیابانی به دنیای لباس ها، هر روز شاهد طرح های تازه تری هستیم. صحبت از تبلیغات خیابانی است نه هنر خیابانی. هنرمندان زیادی وجود دارند که با استفاده از ذوق هنری خود از بی روح ترین گوشه های خیابانها، بهترین طرح های هنری را پدید می آورند. که به این کار هنر خیابانی گفته می شود. حال اگر این هنر هدفمند باشد و در جهت تبلیغ کالایی خاص باشد، تبلیغات خیابانی نامیده می شود. داشتن ذهنی خلاق و بومی به بزرگی خی. جواد خیابانی اهل حاشیه رفتن نیست و یکراست می رود سراغ اصل مطلب. حتی در گفت وگو با ما جمله همیشگی اش را تکرار می کند؛ چاردیواری اختیاری! تا به ما یادآوری کند پرسش هایی که درباره خانواده خیابانی است را با او در میان نگذاریم. واکنش کاربران به شا ار جواد خیابانی در بازی ایران ازب تانجواد خیابانی گزارشگر فوتبال در بازی ایران و ازب تان یک شا ار جدید آفرید که واکنشش کاربران را در اینجا می خوانید.سوتی خیابانی در بازی ایران ازب تانسوتی خیابانی در بازی ایران ازب تان , جواد خیابانی روی گل آزمون عبارت “گل خوشبوی ایرانی” را به کار بردکه واکنش های مختلفی را در فض. رفته بود با تنهاییش کمی وقت بگذراند... روی این تاب های دو نفره کز کرده بودند... خودش و تنهاییش... خودش که سرش به آسمان بود... تاریکی ها را میدید ... و ستاره های همیشه خود نما را... به تنهاییش گفت یکی از این ها را برچین برای خودت... خودش دستش را به پرنورترین ستاره ی آن شب نشانه برد و گفت آن برای من... تنهاییش گفت چشمانت را ریز کن...خوب نگاه کن.آن ست. تسنیم نوشت: عضو شورای ی شهر تهران با اشاره به اینکه در طرح جمع آوری ک ن کار و خیابانی بیش از ۱۲ سازمان و دستگاه همکاری می کنند، گفت: بنای برای توقف طرح نیست و طرح همچنان ادامه دارد. آب نمک یا نمک ح ضد عفونی دارد که در جای خودش مفید است. دهان شویه نیز برای مشکلات خاصی توسط دندانپزشک توصیه می شود که آن هم جای خودش را دارد. خیال می نیمه شبی اگر دلت ش ت و میان سیل اشکهایت دعا کردی خدا < نه> نمی گوید. هنوز هم میگویم خدا< نه> نمی گوید ؛ اما بله ی خدا با بله ای که من در ذهنم دارد فرق دارد. خدا که به قول اصفهانی ها سر خودش معطل نیست تا همان که من خواستم بدهد. خوشم می آید از اقتدارش! دعایت را اجابت میکند اما به شکلی که خودش می خواهد. از خوب ها بریـده و بد جمـــع می کند مردی که از زمانه حسد جمع می کند درصفر ضرب کرده خودش را و سالهاست هـی بـــر سر نتیجــه عدد جمـع می کند تا از زمیــن پلــی بزند بـــر ستـــاره ها از چشمهای بسته رصد جمع می کند او یک روانی است که در کوچه های شهر هر توپ را کـــه می ترکد جمـــــع می کند او اعتقـاد دارد انســان نمرده است با اینکه کوچه کوچه. درون شعرهایم
مثل طول خیابانی بلند
با تو قدم می زنم با صدای بلند
برایت آواز می خوانم گاهی بعد سه نقطه ای مجهول
گم می شوم
و با پلاک کوچه باغی سبز
راهم را پیدا می کنم. پشت کوچه استعاره
می ایستم
که بیایی
تا دعوتت کنم
به کافه ای کنار خیابان
به نوشیدن فنجانی قهوه بهانه ای می شود
تا چشم بدوزم به تو
برای اله. بهترین بازیگر نقش اول زن جشواره تئاتر خیابانی شرهانی دهلران گفت: در هیچ جای ایران جشنواره ای تخصصی برای تئاتر خیابانی نداریم اما در این جشنواره به قولی تیم ملی تئاتر خیابانی حضور پیدا کرده بود. باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: شکلات نیز همانند دیگر خوردنی ها طرفداران خاص خودش را دارد و البته از حق نگذریم که خودش هم انواع و اقسام مختلفی دارد بنوعی که خود را میزبان و آماده پذیرایی از هر نوع سلیقه و سنی کرده است. یک فروشنده غذای خیابانی در حال بیرون آوردن غذای سفارش داده شده از کوره مخصوص است. غذاهای خیابانی(street food) بخش مهمی از فرهنگ غذایی یک کشور را تشکیل می دهند و به همین دلیل به یکی از جذ ت های کشورهای مختلف برای گردشگران تبدیل شده است. در ایران اولین غذای خیابانی سیار 9 ماه پیش در خیابان 30 تیر تهران افتتاح شد. این برنامه از ماه رمضان به بعد . واکنش به ش ت استقلالواکنش به ش ت استقلال , برای باخت استقلال به العین تحلیل خاص خودش را دارد.
حسین مقصودلو که مدت هاست خودش را فوتبالیست می داند و از همه مربیانیکه از استعداد او بهره نمی برند شکایت دارد،پس از ش ت استقلال، نتیجه بد این تیم مقابل العین را به عدم استفاده از خودش ربط داد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] هنر خیابانی توانایی باورن ی در تبدیل دنیا به یک گالری فضای باز دارد اما یک سطح وجود دارد که اغلب نادیده گرفته می شود: راه پله ها. آب نمک یا نمک ح ضد عفونی دارد که در جای خودش مفید است. دهان شویه نیز برای مشکلات خاصی توسط دندانپزشک توصیه می شود که آن هم جای خودش را دارد. پس آب نمک یا دهان شویه را با نظر پزشک خودتان مصرف کنید. جواد خیابانی که گزارش بازی امروز دیدار تیم های ملی ایران و اسپانیا در جام جهانی را بر عهده دارد، این رقابت را حساس و جذاب دانست و قول داد حاشیه پردازی نکند و فقط گزارش بدهد. چیزی که اهمیت دارد داشتن خلاقیت و ابتکار عمل است، هر فردی توانایی بروز خلاقیت، به دست گرفتن ابتکار عمل و موفق بودن را دارد به شرط آنکه بیاموزد، روی خودش کار کند و خودش را طوری پرورش دهد که بتواند هوشمندانه عمل کند. در آ ین روز اعتراض های خیابانی مردم ونزوئلا در شهر کاراکاس یک نوجوان به ضرب گلوله کشته شد و به این ترتیب آمار کشته شدگان خیابانی در این درگیری ها از ماه آوریل تاکنون دستکم به ۷۳ نفر رسید. رضا خانی، در یک مصاحبه گفته است «شاید ی نداند، در کشور ترکمنستان روستایی وجود دارد به نام «هاشمی رفسنجانی».حدود بیست سال پیش، صفرمراد نیازوف به ایران می آید و به آقای هاشمی که آن موقع رئیس جمهور ایران است، می گوید ما می خواهیم مستقل شویم، اما می ترسیم، می دانیم که روس ها ما را تحریم می کنند و ما از گرسنگی می میریم.آقای هاشمی به او فق. مدیر کانون تئاتر خیابانی از اجرای نمایش های خیابانی ویژه نوروز در تهران و سایر ای کشور خبر داد. احتیاج دارد حس کند مفید است.احتیاج دارد آرامش داشته باشد. احتیاج دارد خودش باشد، همان خودی که برای هیچ قدم از قدم بر نمی دارد. احتیاج دارد یاد بگیرد محتاج نباشد. جواد خیابانی را با گاف ها و موضع گیری های عجیبش می شناسند، نسل قبل تر او را با گزارش جذاب دیدار ایران و استرالیا در ملبورن. شاید هم با تلاشش برای ب درآمد بیشتر. بدنه چراغ خیابانی ال ای دی جنس آلومینیوم آنودایز شده می باشد. آلومینیوم آبکاری شده به کار رفته در بدنه چراغ خیابانی led سبب دوام و طول عمر چراغ و مقاومت آن در مقابل عوامل جوی است. همچنین با توجه به ساختار م ار چراغ خیابانی led تولید شده در نیک تابان صبا این محصول هیت سینگ استاندارد دارد و گرمای تولید شده توسط led را در محدوده مجاز دمایی کنترل می نماید و این موضوع نیز باعث افزایش طول عمر چراغ خیابانی led می گردد. استفاده از led استاندارد در محصول چراغ led خیابانی ضمن جلوگیری از اتلاف بیهوده انرژی باعث افزایش راندمان نوری در چراغ led می گردد. led مورد استفاده در چراغ خیابانیled تولیدی نیک تابان صبا بهره نوری نامی ۱۲۰ تا ۱۳۰ لومن در ازای هر وات مصرفی را داراست . نمایش خیابانی: پارِیل بر اساس و برداشت از نمایشنامه دوست خوب و شاعر برتر طنز کشور مجید رحمانی صانع نویسنده: محمدجواد صرامی قسمتی از ریل قطار در میان انبوهی از جمعیت قرار دارد. گویی مسیری است از عبور یک قطار. صدای بوق قطار در حال دور شدن است. مردی با پوششی کاملا سفید مستعصل و هیجان زده طن در دست دارد و به سمت ریل دوان دوان می آید. از دید. چند سوال بعد جواد خیابانی دوباره در مورد استقلال پرسید. او گفت می دانم که یک بار پرسیدم اما نظرتان در مورد استقلال و بازی قدرتمندی که این روزها می کند چیست . برانکو در جواب خیابانی گفت :« شما هوادار استقلال هستید؟» خیابانی گفت نه این سوال هواداران است و ... بعد هم برانکو گفت این سوال را پرسیده بودید و دوباره تکرار کردید. رضا خانی، داستان نویس ایرانی در یک مصاحبه گفته است «شاید ی نداند، در کشور ترکمنستان روستایی وجود دارد به نام «هاشمی رفسنجانی».حدود بیست سال پیش، صفرمراد نیازوف به ایران می آید و به آقای هاشمی که آن موقع رئیس جمهور ایران است، می گوید ما می خواهیم مستقل شویم، اما می ترسیم، می دانیم که روس ها ما را تحریم می کنند و ما از گرسنگی می میریم.. کوچه ای را بود نامش معرفت مردمانش با مرام از هر جهت سیل آمد کوچه را ویرانه کرد مردمش را با جهان بیگانه کرد هر چه در آنکوی بود از معرفت شست وبا خود برد سیل بی صفت از تمام کوچه تنها یک نفر خانه اش ماند و خودش جست از خطر رسم و راه نیک هر جا بود و هست از نهاد مردم آن کوچه است چونکه در شه ام اینگونه ای حتم دارم بچه ی آن کوچه ای... سال ۹۳ بر همه ی. این جانب فافال، به شماره شناسنامه ی *****از این تریبلاگِ آزاد، اعلام می کنم،اگر در این حوالی، در کوچه ای، خیابانی،ج ی،کافی شاپی،کافینتی، ی،واتساپی، وایبری،لاینی، وبلاگی جایی ، پسری رو مشاهده نمودم که اشاره ای (توجه داشته باشید!گوشه اشاره ای فقط ها) به وجه تشابه خودش با احسانِ میهمانِ ماه عسلِ دیروز داشته باشد..داوطلبانه اعلامِ آما. هنرمندان شهری و خلاقیتشان در خلق هنر خیابانی سوژه دیدنی است که نمایی جالب به شهر می دهد. هنرمندان شهری و خلاقیتشان در خلق هنر خیابانی سوژه دیدنی است که نمایی جالب به شهر می دهد. مردان خیابانی هم ناهنجاری دیگری همچون ن خیابانی در اجتماع است.
اما آسیب مردان خیابانی بمراتب بیش از ن و دختران خیابان گرد است..
مردان خیابانی ومآ نباید از طبقه بیکار و ولگرد باشند!! چرا که بع این آدمها از امتیازات و رفاه بهتری هم برخوردارند!!!
ادامه مطلب را کلیک کنید... سرمربی تیم والیبال جوانان گفت: ولاسکو خودش زبان دارد و سخنگو نمی خواهد و احتیاجی هم نیست ی از او دفاع کند. جواد خیابانی مردم را آگاه کرده که فریب کمپینی به اسم او را نخورند. اتاقک های اعتراف خیابانی (تصاویر) 12:47:09 1393-07-06 اتحادجنوب: در تصاویر زیر، گوشه هایی از مراسم "اعتراف" خیابانی در پایتخت اسپانیا را که در مراسم موسوم به "تبرّک آلوارو دل پورتیلو" در روز 26 سپتامبر (4 مهر 93) برگزار شد را مشاهده می کنید./ب اتاقک های اعتراف خیابانی اتاقک های اعتراف خیابانی اتاقک های اعتراف خیابانی اتاقک های اعتراف خیابانی اتاقک های اعتراف خیابانی العالم شاید بزرگترین مزیت یا تهدید هنر این باشد که دروغ نمیگوید و به نظرم قهار ترین دروغگو آنست که بتواند در هنرش دروغ بگنجاند...این که بتوانی خودت را کنی اگر هر جایی هم بشود در آنجه از تو برون می اید نمی شود...آنچه تو خلقش کرده ای آنخه ساخته ایش...ان اتفاق هیچ جای هنر نمی تواند پنهان شود تنها چشمی بینا،گوشی شنوا یا خواننده ای آگاه می خواهد تا .