ب ریده شدن تکبیرهای ی برای فریب نیروهای عراقی

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب ریده شدن تکبیرهای ی برای فریب نیروهای عراقی : اسرار تکبیرهای رضا (ع) می فرماید: تکبیرهای اول ، از آن رو هفت عدد است که اصل دو رکعت است و با هفت تکبیر گشوده می شود: تکبیرة الاحرام، تکبیر رکوع، دو تکبیر سجده های رکعت اول، تکبیر رکوع رکعت دوم و دو تکبیر سجده های رکعت دوم، پس وقتی انسان در آغاز ش هفت تکبیر گفت و بعضی از تکبیرهای بین را فراموش کرد و یا به طور کلی از آن ها غافل ماند عیبی ب. ستاد تبلیغات جنگ عراق درباره حمله اخیر نیروهای پیشمرگه به نیروهای عراقی بیانیه ای منتشر کرد. منابع عراقی از ادامه پیشروی های نیروهای عراقی در جنگ با در تلعفر خبر دادند و نقشه مناطقی که تاکنون از لوث تکفیری ها آزاد شده اند را منتشر د. به مردم اسلحه داده بودیم تا در مقابل مهاجمان عراقی ایستادگی کنند. مردم آمدند برای کمک. بچه ها خیلی روحیه گرفتند. آن طرف کماندوهای عراقی هم لحظه به لحظه زیاد می شدند. ظاهرا صدام می خواست همان روز مشهر را حتما تصرف کند. از بس فشار عراقی ها زیاد شده بود عقب کشیدیم. پشت خط آهن سنگر گرفتیم. هیچ جرأت نمی کرد سرش را بالا بیاورد. همه می ترسیدند. تکفیری های که آ ین نفس های خود را در موصل می کشند با تشدید حملات انتحاری علیه نیروهای سرویس مبارزه با تروریسم، تلاش می کنند، پیشروی نیروهای عراقی را کند کنند. هعی روزگار... خیلی دلم می خواست الان گوشیم ص آلارم مسیج ش میمود و رفیق م بهم مسیج داده بود
- کوجای ؟
+ خونه!
- چه غلطی می کنی؟
+ هیچ؟
- واخسا بریم لب آب!
+ چه خبر؟ سگ ِِ ریده؟
- نه عروس ِِ ِِ
+ و من با ذوق و شوق فراوان برای دیدن عروس شتابان به سوی سی و سه پل روان گردم.

حیف که چنین دوست ی در کار نیست! البته ناگفته نمونه که من ب. تفحص وشناسایی ی گمنام خود دارای قواعدخاص ودارای مراحلی است که فرض عراقی بودن آنها را منتفی می کند. از این قواعد ومراحل می توان به موارد ذیل اشاره کرد.
یکم.اینکه تفحص اجساد وپیکرهای ،بیشتر درمناطق جنگی که نیروهای ما بیشتر درآنجا متمرکز بوده اند،وهمچنین با استفاده از تجربه ها وخاطرات فرماندهان و ان وسربازان حاضر درآن مناطق صورت می گیرد.واینگونه نیست که تفحص هرجائی صورت بگیرد.تا فرضیه عراقی بودن آنها را تقویت کند. توضیح بیشتر اینکه: http://fa.botianews.com/wp-content/uploads/2013/09/13920214123750431470604.jpg رئیس ستاد مشترک اعلام کرد نیروهای عراقی با نیروهای ائتلاف، همکاری نزدیک دارند. با سلام مخابرات . دوستان شرکتی بسیاری از استانها را وادار به امضا قراردادهائی کرده که نه مبلغ پرداختی در آن مشخص است نه مدت قرارداد و تمام گزینه های اصلی بصورت جا خالی است .دوستان من در کجای دنیا چیزی بدین صورت دیده یا شنیده اید . مدیر عامل شرکت بزرگی(به گفته خودشان)مثل tctهنوز نتوانسته میزان دریافتی دوستان را مشخص کند (یا شاید مشخص اس. عناصر برای جلوگیری از پیشروی نیروهای عراقی با خودروهای بمب گذاری شده به مواضع نیروهای عراقی حمله می کنند و دست به عملیات انتحاری می زنند.  سند مهم در دست نیروهای عراقی خبرگزاری فارس: سند مهم در دست نیروهای عراقینیروهای عراقی در شهر موصل به سند مهمی از تروریست های دست یافتند که برای حفظ وحدت این گروه صادر شده بود. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، منابع اطلاعاتی اعلام د که نیروهای امنیتی عراق به سند مهمی از گروه تروریستی دست یافته اند.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یک ی که به دست نیروهای کُرد عراقی دستگیر شده، اعتراف کرد که به بیش از 200 زن عراقی کرده است. نیروهای عراقی فاصله خود را با مسجدی که ابوبکر بغدادی حدود سه سال قبل خلافت خود را در آنجا اعلام کرد، کمتر د. یک ی که به دست نیروهای کُرد عراقی دستگیر شده، اعتراف کرد که به بیش از 200 زن عراقی کرده است. نیروهای ویژه عراقی در عمق مناطق تحت تصرف در شرق موصل پیشروی هایی را انجام داده اند و در حال نبرد با نیروهای در یک پایگاه نظامی در شرق این شهر هستند. نیروهای ویژه عراقی در عمق مناطق تحت تصرف در شرق موصل پیشروی هایی را انجام داده اند و در حال نبرد با نیروهای در یک پایگاه نظامی در شرق این شهر هستند. منابع امنیتی عراقی از توافق اولیه بغداد و اربیل در نشست روز گذشته فرماندهان عراق و نیروهای پیشمرگه، برای استقرار نیروهای مسلح عراقی در سراسر مرزهای عراق خبر داده اند. نیروهای عراقی از سمت شهرک «عین فتحی» به سوی شمال استان نینوا حرکت د و با عقب نشینی نیروهای کرد، کنترل شهر سنجار را ۳ سال پس از حملات بدون هیچ درگیری و به طور کامل در دست گرفتند. آغاز عملیات برای ش تن محاصره 400 سرباز عراقی http://fa.alalam.ir یک شنبه 30 شهریور 1393 - 16:56:2
فرماندهی عملیات استان الانبار از آغاز عملیات پا ازی جاده سجر در صقلاویه فلوجه از وجود تروریست های با هدف پایان دادن به محاصره 400 سرباز و افسر عراقی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، سرلشکر ستاد، "رشید فلیح" روز یکشنبه گفت: نیروهای از بامداد یکشنبه عملیاتی را با هدف آزادسازی منطقه سجر در شمال فلوجه با هدف آزادسازی سربازان محاصره شده از سوی آغاز کرده اند و عملیات مذکور همچنان ادامه دارد.
در این مسیر(سجر) یکی از پادگان های عراق تحت محاصره تروریست های قرار گرفته است که بیش از 400 سرباز وافسر در آن مستقر هستند. از سوی دیگر قاسم عطا، سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق از حملات هوایی به پایگاه های تروریست های در منطقه مذکور خبر داد و تأکید کرد نیروهای امنیتی وابسته به وزارتخانه های دفاع و کشور و سازمان مبارزه با تروریسم و داوطلبان بسیج مردمی وارد منطقه مذکور در استان الانبار شده اند و پا ازی این منطقه را از وجود تروریست های آغاز کرده اند.
وی افزود هواپیماهای حملاتی برای از بین بردن پایگاه های تروریست های در منطقه سجر انجام دادند و در مقابل پیشروی نیروهای عراق شماری از تروریست ها به طور جمعی اقدام به فرار کرده اند
"عبدالحسین " از ان حزب فضیلت از فرماندهی کل نیروهای مسلح خواست که عملیات نظامی گسترده ای را برای ش تن محاصره صقلاویه و سجر در استان الانبار انجام دهد.
وی افزود: نیروهای نظامی در الصقلاویه و السجر طی هفته ماضی در معرض حملات تروریست ها قرار گرفته اند و محاصره شده اند و ش تن سریع محاصره سربازان محاصره شده در صقلاویه و سجر ضروری است.
بیان کرد: فرماندهی کل نیروهای مسلح باید سلاح و مهمات برای نیروهای محاصره شده در صقلاویه و سجر ارسال کند. با همه این شرایط نیروهای مسلح به مقابله با ادامه می دهند.
گروه تروریستی راه های منتهی به صقلاویه را از پنج روز قبل بمب گذاری کرده است تا مانع کمک های نظامی به آن شود.
حزب فضیلت روز شنبه خواستار آغاز عملیات گسترده فوری با هدف گشودن راههای امدادرسانی و ارسال کمک های نظامی به منطقه سجر و صقلاویه شد و از نیروهای نظامی این کشور خواست، حملات هوایی به مواضع تروریست ها در منطقه مذکور را شدت بخشد.
در همن راستا "نوال " عضو فرا یون آزادگان وابسته به جریان صدر عراق، از حیدر عبادی، نخست عراق خواست که بی درنگ فرمان حمله مجدد هوایی به مراکز در منطقه سجر و تکریت را صادر کند.
وی افزود: پس از توقف بمباران هوایی و قطع ارسال کمک های نظامی به گردان سوم عراق، محور ورار و جاده فلوجه را به خود درآورده است. نیروهای عراقی که مشغول نبرد در موصل هستند این روزها با روش جدید حملات گروه تروریستی مواجه شده اند. نیروهای این گروه پهپادهای ارزان قیمت موجود در بازار یا همان کوادکوپترها را برای حمله به نیروهای عراقی مجهز به بمب می کنند. به گزارش شیعه آنلاین، اخبار رسیده از شهر بغداد پایتخت عراق حاکی از آن است که اولین گردان یان عراقی برای مقابله با گرو تروریستی – تکفیری « ت ی عراق و شام» موسوم به " " تشکیل شد.

این خبر را نمایندگان ی پارلمان عراق به خبرنگاران رسانه های مختلف عراقی اعلام کرده و افزودند: یان عراق نیز قصد دارند در مبارزه با نیروهای تروریستی " " مشارکت داشته باشند بر همین اساس گردان یان عراق تشکیل شده است.

این نمایندگان در ادامه افزودند: البته این گردان تمرکز اصلی خود را بر مناطق ی نشین بخصوص در استان "نینوی" در شمال عراق قرار خواهد داد. هدف اصلی ما آزاد سازی آن مناطق از دست نیروهای تکفیری " " است.

در همین راستا «عماد یوحنا» از نمایندگان ی پارلمان عراق در این باره گفت: فرماندهان گردان یان تاکنون دیدارهای مختلفی با فرماندهان ارشد عراق داشته اند تا برخی هماهنگی های لازم در این زمینه انجام گیرد.

وی در ادامه افزود: گردانی که یان تشکیل داده اند، شبیه به گردان های مقاومت مردمی شیعیان و گردان های فرزندان عشایر است که آنها هم در حال مبارزه با " " هستند.
نیروهای عراقی ضمن ادامه پیشروی ها در عملیات آزادسازی نینوا، به پا ازی نقاط ساحل راست موصل پرداختند. نیروهای عراقی در محله های تحت تصرف در موصل پیشروی هایی را رقم زده اند که این اقدام، در چارچوب تلاش نیروهای عراقی برای خارج تروریست های مستقر در مسجد نوری تا قبل از ماه رمضان صورت گرفته است. منابع عراقی از تسلط نیروهای عراق بر منطقه «البوسیف» در بخش غربی موصل خبر دادند. سخنگوی نیروهای مشترک عراقی در شهر موصل اعلام کرد که نیروهای عراقی فعالیت های را از نزدیک دنبال می کنند و البغدادی تحت مراقبت و کنترل است. یک منبع میدانی عراقی آ ین وضعیت حضور نیروهای در عملیات آزادسازی موصل را تشریح کرد. نیروهای عراقی بتدریج در داخل بخش غربی شهر موصل پیشروی می کنند و آماده ورود به ساختمان های تی شهر شده اند. رئیس پلیس عراق به دستاوردهایی که تاکنون نیروهای عراقی در جنگ با در غرب موصل به دست آورده اند، اشاره کرد. نیروهای عراقی در ادامه عملیات ضد برای بازپس گیری آ ین مناطق تحت تکفیری ها، ۱۵۰ متر در الموصل القدیمه در غرب موصل پیشروی د. نیروهای عراقی به پیشروی های خود در غرب موصل برای بیرون راندن تکفیری ها در مناطق اندک تحت تروریستها ادامه می دهند. منابع عراقی از پیشروی نیروهای عراق به سمت ساحل شرقی موصل و مسجد جامع «النوری» خبر دادند. نیروهای امنیتی عراقی یک سوم منطقه قدیمی در غرب موصل را از دست گروه تروریستی آزاد د. نیروهای عراقی اعلام د که هدف آینده آنها در مبارزه با گروه تروریستی بعد از بازپس گیری تلعفر آزادسازی شهرستان «الحویجه» است. اگرچه شهر موصل بر اثر تبدیل شدن به محل جنگ نیروهای عراقی با گروه به ویرانه ای تبدیل شده اما این روزها دانشجویان عراقی که امیدوارند شهر موصل به طور کامل از دست نیروهای آزاد شود شروع به بازسازی این کرده اند. یکی از فرماندهان ارشد عراقی اعلام کرد که نیروهای پلیس فدرال، را در مناطق موصل قدیم محاصره کرده و آماده اعلام کامل این شهر طی چند هفته آتی هستند. اطلاعیه فرماندهی عملیات نینوا حاکی است که نیروهای عراقی روز پنجشنبه محله الاقتصادیین را آزاد کرده اند و فاصله اندکی با کامل محله 17 ژوئیه دارند. در حالی که نیروهای عراقی همچنان در موصل در حال پیشروی هستند، عراق از آماده سازی شرایط برای استفاده از تاکتیک های جدید در حمله به غرب موصل خبر داده است. نیروهای عراقی درادامه عملیات آزاد سازی موصل، امروز(دوشنبه) بر مرکز تولید برق و برخی ساختمان های تی در کرانه راست موصل را از تروریست های پس گرفتند. در پی عملیات منحصر به فرد نیروهای مشترک عراقی در اطراف سامراء، ۴ خودروی بمب گذاری شده منهدم شد و شماری از عناصر دستگیر شدند. نیروهای عراقی در ادامه پیشروی های خود در چارچوب عملیات آزادسازی استان نینوا، وارد نخستین منطقه در غرب موصل شدند. سخنگوی دستگاه مبارزه با تروریسم اعلام کرد که نیروهای عراقی موفق شدند بر ۸۰ درصد از شرق موصل مسلط شوند. نیروهای عراقی امروز ( ) موفقیت های چشم گیری را در شرق موصل داشتند و تا کنون بیش از 60 درصد این بخش از شهر را آزاد کرده اند. سخنگوی دستگاه مبارزه با تروریسم اعلام کرد که نیروهای عراقی موفق شدند بر ۸۰ درصد از شرق موصل مسلط شوند. نیروهای عراقی موفق شدند بازار «الاربعاء» و میدان «الرماح» را در مرکز موصل به همراه روستاهای «الصبیح»، «درناجوخ» و «الاغوات» از چنگ آزاد کنند. نیروهای عراقی پس از درگیری های سنگین چند ساعته موفق شدند نزدیک به ۴۰ درصد از این محله را به طور کامل پا ازی کنند. سخنگوی نیروهای بسیج عراق اعلام کرد که 70درصد از نیروهای در موصل اتباع عراقی هستند. نیروهای عراقی در ادامه عملیات ضد در شمال این کشور بر مناطق جدیدی در غرب موصل مسلط شدند. نیروهای عراقی توانستند در نهمین روز آغاز عملیات آزادسازی منطقه و شهر القائم، از ۲ محله وارد این شهر شوند. نیروهای عراقی در راستای عملیات خود برای استان نینوا بیش از ۲۰ روستا را در غرب موصل آزاد کرده و حملات خود را به فرودگاه این شهر آغاز د. اینجا غزل و باران است حرف شروع و نقطه ی پایان است آدم... فریب... وسوسه... یک سیب سرخ... بعد در کل فریب و حیلـه ی است وقتـــی کـــه کافــــرم به چــــه ایمان بیاورم حتی قسم به ساحت قرآن است باید بــــه عمــــق فاجـــــعه نزدیکتر شوم ها! ماجرای نوح و طوفان است خاکی که خشک می شود از پیش چشمتان ایــــن خشکــی مداوم گلدان است *** بابا: گرسنه ایـ.