ب ری وایت

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب ری وایت : سامسونگ از وایت بورد دیجیتال flip رونمایی کرد
سامسونگ وایت‌بورد ۵۵ اینچی flip را مخصوص جلسات مشارکتی و اتاق‌های کنفرانس طراحی کرده است. «در پی این تاریکی می رویم / chase the dark away» یکی از قطعات جیم وایت است. اجرای زنده این قطعه را با گیتار و بانجو نواخته می شود با در «تابناک» می بینید و می شنوید. تاتنهام در آ ین بازی خود در ورزشگاه وایت هارت لین، موفق شد 1-2 منچستریونایتد را مغلوب کند. تاتنهام که سال آینده برای بازی های خانگی به ومبلی منتقل می شود در بازی انتهای فصل، با وایت هارت لین خداحافظی می کند.
به مناسبتِ نزدیک شدنِ اکرانِ فصل هفتمِ سریال "بازی تاج و تخت"

وایت واکرها (white walkers) زره و لباس می پوشند، تاج یخی بر سر دارند، تصمیم می گیرند، با یک حرکتِ دستشان لشکرِ خود را آماده می کنند، ولی نه می شود با آنها حرف زد، و نه حرفی برای گفتن دارند.
امّا وایت واکرها فقط پشت دیوارِ سریالِ "بازی تاج و تخت" نیستند، در مجامع فرهنگی هم س. ویندهام لارنس روتانداwindham lawrence rotundaکشتی گیرحرفه ای یی متولد23می1987است که هم اکنون درwweبانام بری وایت و به عنوان وایت فمیلی فعالیت می کند.اوبه همراه برادرش تیلورروتاندا/بودالاس کنونی/2بارقهرمان تگ تیم درفلورایداشده است.آهنگ ورودی بری و وایت فمیلی،باترس زندگی کن است که مارک کرزرآن راخوانندگی کرده است و دررسلمنیا30آن رابه طورزنده اج. از ی تم ورودی جدیدی ک برای وایت فمیلی (اورتن، ها ر و بری وایت) طرح کرده بودند معلوم بود ک قراره ی اتفاقای جدید بیفته و ما رندی رو بیشتر تو این گروه ببینیم. تم ورودی جدیدی ک از دو اهنگ ورودی قدیم و جدید رندی و تو ادامه تم ورود وایت فمیلی ب صدا درومد! و این تیم غیر قابل توقف. اینقد رندی و وایت فمیلی هماهنگ بودن ب راینو و هیث لیتر اجازه خودنمایی ندادن و در پایان با ی ارکی او غافلگیر کننده بعد از یک دهه رندی صاحب تایتل از نوع تگ تیم میشه با ی ک قرار بود ازش انتقام بگیره یعنی وایت فمیلی . اینهم کمربندی ک ب لطف رندی ب تیمی رسید ک تشنه این نوع کمربند بودن از زمان تشکیل این گروه حالا با وجود اینکه وایت فمیلی و رندی اورتن قهرمان تگ تیم اسمکدان شدن نقشه هایی ک رندی واس وایت ها ریخته پیچیده تر و این تیم احت سخته جز با ی خیانت کمربندارو از دس بدن !!! منبع : www.instagram.com/randyorton.iran لیو ول بار دیگر موفق شد تاتنهام را در وایت هارت لین ش ت دهد. فصل گذشته قرمزهای آنفیلد با 5 گل تاتنهامی ها را در ورزشگاه اختصاصی‎شان ش ت داده بودند.

برندان راجرز در حالی لیو ول را به مصاف تاتنهام فرستاد؛ که یک ش ت بد را در هفته گذشته مقابل سیتی تجربه کرده بود. در آن سوی میدان، تاتنهام با دو پیروزی شیرین، با 6 امتیاز و با روحیه ای خوب به مصاف لیو ول آمده بود تا انتقام دو ش ت سنگین فصل گذشته را بگیرد.

مائوریتسیو پوچتینو سرمربی جدید تاتنهامی ها از زوج لاملا و آدبایور در مقابل لیو ول استفاده می کرد. اما سو رایز برندان راجرز برای لیو ولی ها بازی بالوتلی بود.

پسر شرور ایتالیایی امروز اولین بازی خود برای قرمز ها را انجام داد و در مدت زمان حضورش در زمین، بازی موثری را نیز به نمایش گذاشت.

لیو ول خیلی زود و با گل استرلینگ از میزبان خود پیش افتاد. تاتنهام در ادامه فرصت های خوبی برای جبران این گل داشت اما مینیوله و دفاع لیو ول بسیار هوشیار عمل د.

شاگردان برندان راجرز هم فرصت افزودن بر گل های خود را داشتند که با بدشانسی آنها را از دست دادند.
نیمه دوم در شرایطی شروع شد که تاتنهام برای جبران گل خورده خیلی زود جلو کشید. اما تنها دو دقیقه از شروع بازی در این نیمه گذشته بود که خطای دایر روی جو آلن، یک پن ی را نصیب لیو ولی ها کرد و استیوی جی مثل همیشه با تسلط این پن ی را تبدیل به گل کرد.

در ادامه، مورنو روی حرکتی انفرادی و به زیبایی اختلاف را به سه گل رساند. تاتنهام یکی دو فرصت خوب را در ادامه بازی از دست داد اما در انتها بازی با همان سه گل به سود لیو ول به پایان رسید.

حالا قرمزهای آنفیلد در پایان هفته سوم، با 6 امتیاز، خودشان را با سیتی و تاتنهام هم امتیاز می بینند. آقای به ما یاد داده اند که نسبت به افرادی که در حال خدمت به ما می باشند بی تفاوت نباشیم ، انسانی که نسبت به خدمتی که به او می شود بی تفاوت باشد ، آن خدمت از او گرفته می شود ، اگر ما در کنگره 60 هستیم و راهنمایی داریم ، باید از راهنما تشکر کنیم گزارش لژیون ویلیام وایت (درمان اعتیاد به مصرف سیگار با متد dst) یک شرکت یی وایت برد دیجیتالی برای ادارات ساخته که به تبلت، پی سی و تلفن هوشمند متصل می شود. به گزارش ایتنا از مهر، سازماندهی یک پروژه برای شرکت های بزرگ کاری مشکل است. این مشکل در زمانی که نیروی انسانی جوان باشد اهمیت بیشتری می یابد. درهمین راستا شرکت هایی مانند گوگل، مایکروسافت و اسمارت وایت بردهای دیجیتالی ساخته اند که با استفاده از خدمت ابر حسابرسی ایده های مختلف را به طور بصری نمایش می دهد. در همین راستا شرکت سیسکو نیز نسخه ای از وایت بردهای دیجیتال را ساخته که spark board نام دارد. این وایت برد در حقیقت یک صفحه لمسی بزرگ است که می توان آن را به دیوار نصب کرد. قابلیت وضوح آن k4 و در ابعاد ۵۵ و ۷۰ اینچی به بازار عرضه میشود. spark board هم مانند رقبای موجود در بازار به نمونه های دیگر خود در سراسر جهان متصل می شود. بنابراین هرچیزی که روی آن نوشته یا رسم شود در صفحه نمایش دیگر spark board در آنسوی دنیا نمایان می شود.این وایت برد هوشمند علاوه بر یک دوربین با وضوح k4 و میکروفون قابلیت برگزاری ویدئو کنفرانس هم دارد. جالب آنکه همزمان با برگزاری ویدئو کنفرانس می توان از وایت برد نیز استفاده کرد.با استفاده از سیستمی به نام «اشتراک گذاری اولتراساوند بی سیم» می توان تبلت، پی.سی یا حتی تلفن هوشمند را با آن مرتبط کرد. جسم باید در ح مطلوبی باشد ، تا روان در ح نسبی قرار گیرد و بتوان آموزش جهان بینی را دریافت کرد . برای درست و جسم اینکه آن در تعادل باشد می بایست خواب درستی داشت ، درواقع خواب در شب اتفاق بی افتد و تنظیم باشد . گزارش لژیون ویلیام وایت (درمان اعتیاد به مصرف سیگار با متد dst) کتاب بکارگیری وایت بوردهای هوشمند در کلاس های درس مدارس ابت اثر مرتضی بختیاروند و فروغ قلاوند برای دریافت مجوز روانه وازارت ارشاد شد این کتاب که تحقیق تازه ای است در استفاده از سیتم وایت بوردهای هوشمند به جای تخته سیاه ایده بسیار نوع و تازه ای است که وزارت آموزش و پرورش می تواند از آن برای
آموزش صحیح راحتر و انعطاف پذیر انجام بدهد هتل وایت گاردن پنشن آنتالیا هتل وایت گاردن پنشن آنتالیا هتل وایت گاردن پنشن آنتالیا   هتل 3 ستاره وایت گاردن پنشن از خانه های قدیمی ترکی است که زیبایی بینظیر معماری ترکی را منع می کند. این هتل در قسمت قدیمی شهر آنتالیا واقع شده و 15 اتاق دارد. مسافران تور آنتالیا در باغ سرسبز این هتل گردش و در آب تمیز است آن آبتنی می کنند، همچنین می توانند در تراس چشم انداز زیبایی از کوه های توروس و دریای مدیترانه را به تماشا بنشینند.  هتل وایت گاردن پنشن در فاصله از فروشگاهها، پارک، وسایل حمل و نقل عمومی می باشد و فاصله آن تا ساحل مرمرلی 250 متر و تا فرودگاه آنتالیا 12 کیلومتر است. از امکانات هتل عبارتند از: است ، تراس، باغ، کرایه دوچرخه، کافه، خدمات بلیت، خدمات گردشگری، تبدیل ارز، پذیرش 24 ساعته، خانه داری روزانه، اتوکشی، لاندری، خشکشویی، ف ، کپی، ترانسفر فرودگاه (با هزینه)، سرویس شاتل (با هزینه)، رو مه، روم سرویس و ... .     هتل وایت گاردن پنشن آنتالیا اتاق هتل وایت گاردن پنشن آنتالیا   هتل وایت گاردن پنشن آنتالیا است هتل وایت گاردن پنشن آنتالیا تور لحظه آ ی آنتالیا قیمت تور آنتالیا نرخ تور آنتالیا آفر تور آنتالیا تور آنتالیا چارتر بلیط تور آنتالیا تور آنتالیا از شیراز تور آنتالیا از اصفهان تور آنتالیا از رشت تور آنتالیا از کرمانشاه تور آنتالیا از تبریز تور آنتالیا از مشهد تور آنتالیا از کیش تور آنتالیا نوروز 96 تور آنتالیا پاییز 95 تور آنتالیا آذر 95 تور آنتالیا زمستان 95 تور آنتالیا دی 95 تور آنتالیا بهمن 95 تور آنتالیا اسفند 95 دیگران کاشتند و ما خوردیم و ما حال می کاریم که دیگران بخورند و من وقتی در دنیای تاریکی ها بودم دیگران کاشتند و من اب و من با اجرای وادی 12 سعی می کنم که این خسارات را جبران م سالی یکی یا دوتا یا هرچه قدر توانستم درخت بکارم تا انشا الله جبران خسارت م گزارش لژیون ویلیام وایت (درمان اعتیاد به مصرف سیگار با متد dst) یازدهمین جلسه از دور پنجم لژیون ویلیام ال وایت (درمان اعتیاد به مصرف سیگار با متد dst) با نگهبانی و ی و دبیری مسافر کامران رک، صبح 93/3/27 با دستور جلسه وادی دهم و تاثیر آن روی لد اولین سال رهایی آقای کامران شریفیان ، راس ساعت 7:30 در محل پارک طالقانی مقر ورزشی کنگره 60 تشکیل گردید. گزارش لژیون ویلیام وایت (درمان اعتیاد به مصرف سیگار با متد dst) دوازدهمین جلسه از دور پنجم لژیون ویلیام ال وایت (درمان اعتیاد به مصرف سیگار با متد dst) با نگهبانی مسافر کامران رک و ی آقای حامد شمس صبح 93/3/30با دستور جلسه الهام از رمضان ، راس ساعت 7:30 در محل پارک طالقانی مقر ورزشی کنگره 60 تشکیل گردید. گزارش لژیون ویلیام ال وایت درمان اعتیاد به مصرف سیگار رییس جامعه دامپزشکان ایران از احتمال استفاده از وایت و دیگر افزودنی ها برای کاهش بارمی شیر خام در واحدهای لبنیات سنتی خبر داد و گفت: دلیل رشد 20درصدی تب م ، مصرف لبنیات سنتی است هشدار درباره احتمال وجود وایت در لبنیات سنتی پیام محبی رییس جامعه دامپزشکان ایران در همایش روز جهانی دامپزشکی2017 که در دانشکده دامپزشکی تهران برگزار شد، افزود: مردم نمی دانند با مصرف لبنیات سنتی در حقیقت محصولات حاوی آنتی بیوتیک، ف ات سنگین، افلاتو ین و عوامل بیماریزای تب م و سل را به بدن خود وارد می کنند.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] خلاصه گزارش لژیون ویلیام وایت روز دوشنبه مورخ 6/ 11/ 93
روز دوشنبه 6/ 11/ 93 از سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره60 نمایندگی شهر قدس لژیون ویلیام وایت با ی آقای محسن نکوئی و نگهبانی مسلم خدائی و دبیری محمود مرعشی با دستور جلسه ( انتخابات داخلی کنگره60 «نگهبانی، مرزبانی، ایجنت ») رأس ساعت: 16 آغاز به کار نمود. متن کامل در ادامه مطلب...... سلام پس از مدت ها اپ نظر حتما داده بشه. juegos de ever after high یه ع دسته جمعی after_high اپل وایت juego_vestir_lizzie_hearts لیزه هارت juego_vestir_blondy_loockes بل لاکز colorear_pintar_apple_white یه رنگ امیزی اپل وایت اگه ع کامل نمی بینی روش کلیک کن . raven-queen-and-apple-white-coloring رنگ امیزی اپل وایت و ریون کویین juego_vestir_apple_white یه ع دیگه از اپل وایت خب دیگه بای نظر بده شخصیت های اور افتر های در واقع نسل بعدی پرنسس های و دیزنی هستند. برای مثال اپل وایت دختر سفید برفی است . در دبیرستان به انها کتاب هایی می دهند که سرنوشتشون توش نوشته شده و باید اون را امضا کنن . مدیرشون گفته که اگه امضا نکنند خواهند مرد . ولی بعد فهمیدن دروغ گفته . پس ریون کویین که دختر ملکه ی یه کتاب رو می بنده و میگه امضا نمی کنم . چون اون دختر مهربونی بود و دلش نمی خواست سرنوشت مادرش رو داشته باشه . اپل وایت دختر سفید برفی میگه : چرا امضا نمیکنی ؟! چطور دلت میاد ! من میخوام سرنوشته مادرم رو داشته و ملکه ای زیبا باشم . پس دو گروه درست می شه . گروه رویال : که از سرنوشتشون راضین و سرگروهشون اپل وایت هست. گروه ربل :که از سرنوشتشون راضی نیستن و سر گروهشون ریون کویین هست. علامت گروه رویال تاج و علامت گروه ربل رنگ بنفشه . اینم یک ع ه دسته جمعی امیدوارم لذت برده باشین. نظر نشه فراموش بای رهایی های لژیون ویلیام وایت شعبه شیخ بهایی اصفهان در روز چهارشنبه 5/ 9/ 93 , 11 نفر از مسافرین لژیون بیل ویلیام ال وایت شعبه شیخ بهایی اصفهان، درمان اعتیاد به مصرف سیگار با روش d.s.t توانستند با موفقیت سفر خود را سپری کرده و دستور قطع مصرف آدامس نیکوتین خود را از بنیان کنگره 60 ، آقای دژاکام دریافت نموده و به رهایی برسند. با عرض تبریک به همه عزیزان در لژیون ویلیام وایت آقای مجید اعتباریان و به امید رهایی دیگر عزیزان در شعبه شیخ بهایی اصفهان به یاری خدا و به کمک چند خیر سومین تخته وایت برد برای دانش آموزان بلال حبشی امروز تقدیم مدیریت این دبستان در محله غدیر گرگان شد. تلاش بر این است تا شهریور برای چهار مقطع دیگر هم این تخته های وایت برد تهیه شود تا بعد از این دانش آموزان دختر دبستان بلال از تماس با گچ و آلودگی های ناشی از آن نجات یابند و در فضایی سالم تر در سال تحصیلی جدی. تیتر رو مه های ورزشی روز دوشنبه انگلیس از نظرتان می گذرد. الان که نشستم استراحت کنم خونه مثل بازار شام شده ( بزرگنمایی ) . از روزی که آشپزخونه ت ی رو شروع تا الان حدود ۳ لیتر وایت مصرف . از بالای راه آب سینک که به داخلش نگاه میکنی توش کاملا سفیده ، احتمالا توی ریه های منم سفید شده :/ انشالله این تموم شد دیگه وایت نمی م :)) نمیشد عید همین سالی یبار هم نیاد ؟ حالا من از اونام که در روز حدود ۳ تا ۴ ساع. خلاصه گزارش روز دوشنبه مورخ 27/ 11/ 93 لژیون ویلیام وایت روز دوشنبه 27/ 11/ 93 از سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی شهر قدس لژیون ویلیام وایت با ی آقای مسلم خدائی و دبیری محمود مرعشی با دستور جلسه « جهان بینی، فرق نگاه مسافر با معتاد» رأس ساعت: 16 آغاز به کار نمود. خلاصه سخنان : جهان بینی دیدگاه مارا نسبت به جهان و پیرامون مان عوض می کند. متن کامل در ادامه مطلب...... فهرست مطالب: ،ضرورت شناخت رفتار در فضاهای شهری ،گذری بر شه‎ها و فعالیت‎های ویلیام وایت، پاو وینت
تاریخ ایجاد 01/06/2017 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 41 اسلاید قابل ویرایش پاو وینت قیمت: 4000 تومان حجم فایل: 10202 kb تعدادمشاهده 4

،ضرورت شناخت رفتار در فضاهای شهری ،گذری بر شه‎ها و فعالیت‎های ویلیام وایت، پاو وینت

فهرست مطالب
ویلیام وایت
مشهورترین آثار ویلیام وایت:
مشاهدات مستقیم
پایه گذار مطالعات بصری – رفتاری
درونمایه‎ی اصلی پژوهش‎های وایت
فضای خوب شهری
حضور بیشتر ن نمایانگر برگزیدگی فضاست
عامل اصلی جذب مردم، حضور آدم‎های دیگر است
تقویت تعاملات اجتماعی شهری
طراحی یک مکان آزاردهنده
خلق فضاهای سرزنده
ایی با مراکز موفق
اهمیت پیوند فضاها با یکدیگر
منابع

کلمات کلیدی مرتبط:
،ضرورت شناخت رفتار ,فضاهای شهری ،گذری بر شه‎ها ,فعالیت‎های ویلیام وایت، پاو وینت ,ویلیام وایت ,مشهورترین آثار ویلیام وایت: ,مشاهدات مستقیم ,پایه گذار مطالعات بصری – رفتاری ,درونمایه‎ی اصلی پژوهش‎های وایت ,فضای خوب شهری ,حضور بیشتر ن نمایانگر برگزیدگی فضاست ,عامل اصلی جذب مردم، , مقالات مرتبط در این دسته
تحهیزات سالن کنفراس،آمفی تیاتر وکلاس های آموزشی بر این تجهیزات و امکانات میباشد. سیستم های صوتی میکروفن کنفرانس: جهت مدیریت ،تامین و تجهیز صوت سالن های کنفرانس ،ذخیره صدا و تصویر بصورت مولتی مدیا در سالنهای کنفرانس ویدیو پرژکتور /دیتا پرژکتور: جهت نمایش تصاویر کامپیوتر ،ویدئو و دی وی دی در ابعاد مختلف در سالنهای مختلف کنفرانس،آم. تاتنهام موفق شد با نتیجه دو بر یک منچستر یونایتد را ش ت دهد. ششمین جلسه از دور پنجم لژیون ویلیام ال وایت (درمان اعتیاد به مصرف سیگار با متد dst) با نگهبانی و ی و دبیری مسافر کامران رک صبح 93/2/19 با دستور جلسه کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر و تصاویر آن و تولد اولین سال رهایی احمد باغجری راس ساعت 7:30 در محل پارک طالقانی مقر ورزشی کنگره 60 تشکیل گردید نورمن وایت ساید ۴۱ روز پس از تولد ۱۷ سالگی اش در جام جهانی ۱۹۸۲ بازی کرد. چهارشنبه 30 مهر ماه، طی مراسمی، ازبین مشتریان آدامس وایت که از طریق ارسال پیامک در قرعه کشی دو دستگاه هیوندا شرکت نموده اند، خوش اقبال ترین مشتریان مینو انتخاب خواهند شد.در این مراسم که راس ساعت 10 صبح در محل کانون ایران نوین برگزار میگردد به دو تن از مشتریان آدامس وایت دو دستگاه خودروی هیوندای النترا اهداء خواهد شد. باشگان تاتنهام بخت خودش برای بازگرداندن ستاره و ی رئال مادرید امتحان می‌کند. دختر ۱۲ ساله که برای شست وشوی در داخل از وایت استفاده کرده بود دچار مسمومیت شدید شد و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد. گزارش لژیون ویلیام وایت مورخ 17/ 1/ 94 روز دوشنبه 17/ 1/ 94 از سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی شهرقدس لژیون ویلیام وایت با ی و نگهبانی آقای مسلم خدائی و دبیری رضا داوودی با دستور جلسه« دانائی، دانائی موثر، سواد» رأس ساعت :16 آغاز به کار نمود خلاصه سخنان :
ما آموزش گرفتیم تا از ضدارزشها لذت نبریم بلکه لذت را به سمت ارزشها ببریم.وقتی که میگویید سفر نوروز،سفر خوبی و تجربه خوبی برایتان بوده است، نشان از آموزش دارد.
متن کامل در ادامه مطلب......
رئیس بخش «نوشتن خلاقانه» در آدلاید هنگام دریافت جایزه 2014 «پاتریک وایت» از همسایه بداخلاق خود به زبان طنز گفت و همگان را مشعوف کلمات خود کرد! «برایان کاسترو» هنگام دریافت جایزه 24 هزار دلاری (دلار استرالیا)خود چنین اظهار کرد که : مرد بدخلق با نفس کشیدن پرسروصدایش ازعرض جاده عبور کرد و بعد یکی گفت او نویسنده یا چیزی شبیه آن بود، هرچند . سینک ظرفشویی، ظروف استیل و سبد های آبکش بعد از مدتی براقی خود را از دست می دهند. برای اینکه باز مثل روز اول براق شوند، بعد از شست وشو کمی روغن زیتون روی پنبه بمالید... بنام خدا گزارش لژیون ویلیام وایت (درمان اعتیاد به مصرف سیگار با متد dst) درمان اعتیاد با درمان سیگار کامل می شود ، شخصی که مصرف مواد را کنار گذاشته ولی هنوز سیگار می کشد ، او هنوز به عقیده من معتاد است ، معتاد به سیگار !خطرات آن هم به مراتب بیشتر از هر نوع اعتیادی می باشد چهاردهمین همین جلسه از دور ششم لژیون ویلیام ال وایت (درمان اعتیاد به مصرف سیگار با متد dst) با نگهبانی و ی آقای علی خدامی ، و دبیری مسافر کامران رک در تاریخ 93/9/14 با دستور جلسه بنیان کنگره60 و دومین سال رهایی بنیان کنگره60 از آنتی ای سیگار راس ساعت 7:30 در محل پارک طالقانی مقر ورزشی کنگره 60 تشکیل گردید. آقای خدامی : در سال گذشته آقای فرمودند که دستور جلسه بنیان از دستور جلسات سالیانه حذف شود ، اما دو تیم تاتنهام و منچستریونایتد، امشب در ورزشگاه وایت هارت لین شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. در ادامه بازی های هفته سی و ششم لیگ جزیره، تاتنهام میزبان منچستریونایتد خواهد بود. حمیدرضا صدر به نبرد پایاپای مردان وایت هارت لین با رئال مادرید پرداخته، به پرواز تاتنهام ... سریال خارجی «جین ایر» به کارگردانی سوزان وایت از ۹ اسفند روی آنتن شبکه چهار می رود. تاحالا دقت کرده بودین: *دهه60یا کیک پم پم ، دهه70یا پژواک ، دهه80یا کیک بابانا و باباتو وباباسو و...! *دهه60یا س س ، دهه70تکدانه ، دهه80یا رانی...! *دهه60یا از اون آتاری مشکی دکمه زردا ، دهه70یا پلی استیشن ، دهه80یا تبلت و فبلت وآی پاد و...! *دهه60یا اون ماره که نقطه ها رو میخورد ،70 یا gtaو igi، دهه80یا travian وneed for speedو...! *دهه60یاشلوا ارچه ای ضخیم ، دهه70یا ب. حمیدرضا صدر به کالبدشکافی پرواز تاتنهام در هفته های پایانی لیگ برتر پرداخته. به درخشش پوچتینو آرژانتینی در وایت هارت لین... محصول جَمبُرد گوگل در رقابت با سرفیس هاب مایکروسافت ساخته شده است. اصلی از راه افتادن کشتی تایتانیک به سفری که بازگشت نداشت. صحنه هایی از رسیدن نجات یافتگان به نیویورک و مردم نگران مقابل دفاتر وایت استار. عطر ادکلن ال اندر جی اوسنت وایت – oscent white از برند تازه کار و جدید اسیس ال اندر جی در سال ۲۰۱۲ طراحی و به بازار عرضه شد .رایحه ی عطر ادکلن مردانه ال اندر جی اوسنت وایت دارای تنالیته ی چوبی ، مشکدار شرقی است که دارای تمی بسیار قوی با ماندگاری بالاست و مورد مناسبی  برای فصل سرد و برفی زمستان بشمار می آید. عطر ادکلن ال اندر . عزاداری شما عزیزان مورد قبول حق تعالی قرار بگیرد . اولیای محترم توجه داشته باشند، به علت علاقه مندبودن بچه ها به نوشتن برروی تخته ی وایت برد می توان بایک برگ کاور ویک برگ کاغذ a4تخته وایت برد درست کرد که مهارت نوشتن وخلاقیت درآنها تقویت شود تکلیف هفتگی را با عنوان محرم رااز لینک زیر دزیافت کنید همه بیمارایى که دوستشون داشتم، وقتایى ا پایر شدن که من شیفت نبودم. صادق رو اومدم بخش دیدم اسمش رو از وایت برد پاک ، عمر رو اومدم دیدم تختش خالیه، و مهسا... اخ...مهسا... مهسا رو میخواستم بیام شیفت، تو مسیر بخش، خونواده اش رو تو راهرو دیدم همه داشتن گریه مى و با یه سرى وسایل داشتن میرفتن بیرون از ساختمون، و من همونجا وسط راهرو خشکم زد... تاتنهام برای صعود به جمع ۱۶ تیم لیگ اروگا باید خنت بلژیک را در وایت هارت لین از پیش رو بردارد اما رم و روستوف کار راحتی پیش رو دارند و به نظر می رسد که به راحتی به دور بعد صعود می کنند. تاسیس لژیون ویلیام وایت آقایان در شعبه اصفهان با تبریک به آقایان مسعود قاسمی ،جواد سقا تی و محمد داودی جهت تشکیل لژیون ویلیام ال وایت . قابل توجه مسافران محترم ، لژیون آقایان مجید اعتباریان و آقای محمد داودی از این پس در شعبه شیخ بهایی برگزار خواهد شد. که از هفته آینده روز دوشنبه 1393/03/12 راس ساعت 16:00 خواهد بود. و لژیون آقایان مسعود قاس.