ب شر خانه چنین تی همچنان ایستاده

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب شر خانه چنین تی همچنان ایستاده : چه روز باشکوهی است سوم داد، روزها و منتهی به آن، سراسر خاطره و نیایش است و چه باشکوه که نخل ها همچنان ایستاده اند. نخل ها هنوز ایستاده اند تا مقاومت را به رخ تاریخ بکشند، کارون همچنان جریان دارد تا رفتن و پیوستن را متجلی سازد. نخل ها هنوز ایستاده اند تا ما بدانیم مردان و ن این سرزمین چگونه از خود عبور د... نخل ها بیدارند و از راز و رمز ش. علی علیه السلام در بصره برای عیادت علاء بن زیاد آمد، چون خانه وسیع او را دید، فرمود:
چنین خانه وسیعی را در دنیا برای چه می خواهی؟ تو در آ ت به خانه وسیع محتاج تری.
آری، اگر به وسیله این خانه وسعت خانه آ ت بخواهی، در آن از مهمان پذیرایی کن و صله رحم بجای آر و حقوق شرعیه را از آن آشکار کن، چون چنین عمل کنی به خانه وسیع آ ت رسیده ای . ادامه مطلب تیم آنژی در حضور 28 دقیقه ای ملی پوش ایرانی در خانه تیم یوفا ش ت خورد تا همچنان در همسایگی تیم های انتهای ج ی قرار بگیرد. سخنگوی خانه تئاتر گفت: برای انتخاب مدیرعامل خانه تئاتر همچنان گزینه هایی از داخل و بیرون هیات مدیره مورد بررسی قرار خواهند گرفت. ساختمان خانه ملی ایران بعد از گذشت سال ها که در دست ساخت است و با توجه به وعده مدیران سینمایی همچنان به بهره برداری نرسیده است. و من همچنان دوره میکنم روز و شب را .... و من همچنان امیددارم که تغییری ایجاد شود در این روز و شبهایی که مانند یک دیگرند .... و من همچنان خسته ام از این روزهای تکراری، از ضربان نبض زندگی که همچنان میتپد اما آرووم و مانند روز های پیشین من...
سلام بر بانوی بزرگوار، م ر ی م عزیز مگر میشود یکی از بهترین ها را به یاد نیاورم؟ تصور نمی همچنان به این خانه سر بزنید، مدتهاست بیخبرم از شما می بینید بانو، هیچ فرقی با سالهای قبل ن ، همچنان تنها هستم. گذر زمان هم نتوانست تغییرم دهد! خوشحالم که شما اینجا هستین ممنونم مثل همیشه حضورتان باعث دلگرمی ست چه روز باشکوهی است سوم داد، روزها و منتهی به آن، سراسر خاطره و نیایش است و چه باشکوه که نخل ها همچنان ایستاده اند. نخل ها هنوز ایستاده اند تا مقاومت را به رخ تاریخ بکشند، کارون همچنان جریان دارد تا رفتن و پیوستن را متجلی سازد.
نخل ها هنوز ایستاده اند تا ما بدانیم مردان و ن این سرزمین چگونه از خود عبور د...
نخل ها بیدارند و از راز و رمز شب، سنگر و سکوت و ستاره می گویند، نخل ها ایستاده اند، خدایا ! فردا چه خواهد شد...
خدایا چه می شود اگر خورشید بر سرزمین طلایی " مشهر" فرود آید و بر دستان ن و مردانش بوسه زند، سزاوارست اگر ماه بر پیشانی این سرزمین سجده کند.
خدایا سزاوارست اگر ستاره ها یکی یکی بر زمین آیند تا در برابر عظمت فرزندان این خاک کرنش کنند.
روبروی مسجد جامع مشهر، ایستاده ام چه رازها در خود دارد و چه سکوتی که سرشار از ناگفته هاست، چه ایثارها به یاد دارند، احساس می کنم دیوارهای مسجد نیز خاضعانه در برابر صبوری دادن سرزمین آتش و خون تعظیم می کند.
چه عظمت باشکوهی، چه لحظه فراموش نشدنی، و چه لبخند زیبایی است که روز و آفتاب بر شهیدان روا می دارند. چه زیباست شکوه باران که قامتش را برای شهیدان خم می کنند... سریال نوروزی خانه ماسریال نوروزی خانه ما , تصویربرداری مجموعه «خانه ما» به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی همچنان در تهران در حال پیگیری است.این سریال که قرار است از اولین روز سال ٩٦ به صورت روتین روی آنتن شبکه سوم سیمارود همچنان در مرحله تصویربرداری قرار دارد و تاکنون ٥٠ درصد از آن مقابل دوربین رفته است.همچنین . «خانه مسافر» آپارتمان و یا ویلایی است که مالکش، آن را با تمام وسایل به مسافران اجاره می دهد اما تنها برخی از این واحدهای اقامتی مجوز فعالیت از سازمان میراث فرهنگی را گرفته اند. تصویربرداری مجموعه ی جدید سامان مقدم با نام «خانه ما» همچنان در لوکیشن اصلی این مجموعه در حال انجام است. خانه ها
همراه با صاحب خانه
به آتش کشیده می شوند
اَشقیای بو ثابت د
کشتن
به راحتی سوزاندن یک کبریت است
و عاشورا همچنان تکرار می شود ... دیده بان در گزارشی تازه خبر داد با وجود توافق میان میانمار و بنگلادش برای بازگرداندن آوارگان روهینگیا به محل زندگیشان، خانه های آنان از سوی میانمار به آتش کشیده می شود. نقل است که بُشر خواست که شبی به خانه در آید. یک پای در آستانه نهاد و یک پای بیرون خانه نهاد، و تا روز همچنان ایستاده بود و متحیر و شوریده؛ و گویند نیز که در دل خواهرش افتاد که امشب بشر مهمان تو خواهد بود. در خانه برفت و آبی بزد و منتظر آمدن بود. ناگاه بُشر بیامد. چون شوریده ای گفت: ای خواهرم! بر بام می شوم. قدم بنهاد وپایه ای چند برآمد و تا.
تصویربرداری مجموعه جدید سامان مقدم با نام «خانه ما» همچنان در لوکیشن اصلی این مجموعه در حال انجام… روزى ابراهیم ادهم که پادشاه بلخ بود، بار عام داده ، همه را نزد خود مى پذیرفت . همه بزرگان کشورى و لشکرى نزد او ایستاده و غلامان صف کشیده بودند .

ناگاه مردى با هیبت از در درآمد و هیچ را جراءت و یاراى آن نبود که گوید: تو کیستى ؟ و به چه کار مى آیى ؟ آن مرد، همچنان آمد و آمد تا پیش تخت ابراهیم رسید .

ابراهیم بر سر او فریاد کشید و گ. مجموعه تلویزیونی «خانه ما» به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی که قرار است از اولین روز سال ٩٦ به صورت روتین روی آنتن شبکه سوم سیما رود همچنان در مرحله تصویربرداری قرار دارد و تاکنون ٥ درصد از آن مقابل دوربین رفته است. روستای کلاسر در بخش مرکزی مغان و به قولی گرمی/ما در این خانه به دنیا آمده ایم.خانواده ای پرجمعیت اما صمیمی.کل خاطرات دوران ابت من در اینجا شکل گرفته.به خاطر استقامت پدر و مادر، خانه قدیمی کاه و گلی نیز همچنان پابرجا مانده تا خاطراتمان دفن نشود.الانم که سالی چند روز اونجای هستیم، می ارزد به همه خانه های تکی تکی که هر یک از ماها داریم و از هم دوریم... دو اتاقی که دارد گویی بهشت جاودانه من است.حکمتی دارد این بازگشتم به گذشته دوست داشتنی.... یک ماه مانده به انتخابات پارلمانی انگلیس نظرسنجی ها نشان می دهند که حزب محافظه کار نخست این کشور همچنان از موضعی قوی برخوردار است که به گفته یک تحلیلگر چنین موضعی را فقط مارگارت تاچر در ۳۰ سال گذشته داشته است.
شبی مست رفتم اندر ویرانه ای
ناگهان چشمم بی افتاد اندر خانه ای

نرم نرمک پیش رفتم در کنار پنجره
تا که دیدم صحنهٔ دیوانه ای

پیرمردی کور و فلج در گوشه ای
مادری مات و پریشان همچنان پروانه ای

پسرک از سوز سرما می زند دندان به هم
دختری مشغول عیش و نوش با بیگانه ای

پس از آن سوگند خوردم مست نروم بر در خانه ای
تا که بینم دختری عفت فروشد بهر نان خانه ای خانه ات که اجاره ای باشد دائم به کودکت می گویی : میخ نکوب ،روی دیوار ها نقاشی نکش .... ومراقب خانه باش .اما اینهمه مراقبت برای چیست ؟! چون خانه مال تو نیست مال صاحبخانه است ..... چون این خانه دست تو امانت است . خانه دلت چطور ؟! خانه دل تمامش مال خداست در خانه خدا نقش گناه کشیدن ومیخ گناه کوبیدن ممنوع !! موزه های گرانبهای ایرانبارها پیش آمده از کنار خانه های قدیمی عبور کرده ایم و رنگ و بوی زندگی از آن به مشام مان رسیده است. رنگ و بویی که نه به خاطر جریان زندگی بلکه به دلیل شور و نشاطی است که به واسطه حضور بازدیدکنندگان در آن جریان دارد. چنین خانه هایی که معمولا خانه های پدری شخصیت های مهم هستند، به نام «خانه موزه» شناخته می شوند. در. انتخاب یک پلان آپارتمان یک خوابه مناسب از بسیاری جهات برای خانه دارها مفید ضروری است چرا که طراحی داخلی چنین خانه هایی به مراتب نسبت به خانه های دو و سه خوابه سخت تر است. بسیاری از مشتریان نفت ایران با وجود تهدیدها و تلاش های در راستای حذف نفت ایران از بازارهای جهانی همچنان پای نفت ایران ایستاده و حمایت خود را از صادرات نفت ایران اعلام کرده اند. اینترنت که قطع باشه انگار من توی کما م انگار منو از دنیای واقعیم گرفتن ... من همچنان مردم !!
پ.ن : همچنان قطعه اینترنت...
ربات.

سوال

آیا طبق آیه ... سوره نور فرزند در خانه پدر و مادر خود میتواند از هر چه بخواهد بخورد؟آیا همسر آن فرزند هم که در آن خانه زندگی می کند چنین اجازه ای دارد؟
جواب

فرزند می تواند از آن چه در خانه پدر است بخورد مشروط به این که علم یا گمان بعدم رضایت او نداشته باشد، ولی همسرش... مدیر روابط عمومی آبفا اهواز گفت: تصفیه خانه شماره ۲ حدود ۷۰ درصد آب اهواز را تامین می کند همچنان با مشکل قطعی برق مواجه است و با پیش بینی های صورت گرفته تا یکی یا دو ساعت آینده تصفیه خانه شماره ۲ اهواز نیز وارد مدار می شود. دمِ درِ خانه ام به تعارف ایستاده اند : آدمها و باد ؛ آدمها که به خانه پا می نهند : دیگر باز و بسته ی در، فرقی ندارد... ها مثل مار به خود می پیچند... شعله ی شمع، عقب عقب می رود... گلدان، خشکش می زند و عقربه بر پشتِ لاک پشت، خوابش می برد... ؛ زندگی، تصویر آهسته ی جان کندنی فجیع است... . . . . . کجاست خانه ی بی در. .....؟ کلاردشت/ ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ سفره هفت سین نماد زندگی و سرسبزی بهار: وتزیین سفره هفت سین و آماده سبزه نوروزی از دیگر رسومی است که در آذربایجان همچنان رایج است. سفره هفت سین در مناطق روستایی آذربایجان غربی چندان مرسوم نبوده و به جای آن سفره عید در خانه ها گسترده می شد و افرادی که برای عید دیدنی به آن خانه می آمدند در آن سفره می نشستند و پذیرایی می شدند. چرا قهوه خانه، کپسول اطفای حریق نداشت؟ چرا هیچ ارگانی در این مورد تذکر جدی به این قهوه خانه نداده است؟ کدام آموزش به مسئولان قهوه خانه داده شده بود که در چنین شرایطی، چه واکنشی نشان دهند که این حریق ۱۱ نفر را به کام مرگ نکشاند. در پایان هفته بیست و هشتم لیگ برتر، پرسپولیس در اولین بازی تشریفاتی خود باز هم در خانه ش ت نخورد تا تنها صفر باقی مانده در ج بازی های خانگی و خارج از خانه همچنان باقی بماند. این روز ها هوا نمیتواند با خودش به توافق برسد انگار ، یک روز گرم است مثل ِ بهار و یک روز خیلی خیلی سرد و برف هم که گویا خیال ِ آمدن ندارد ، آ ین باری که یک برف ِ درست و حس را تجربه کردیم حدود ِ 6 سال ِ پیش بود و بعد از آن آسمان ِ اینجا همچنان پشت ِ سنگر ِ بی برفی ِ خود ایستاده است .. از شما چه پنهان دلم آدم برفی میخواهد به شدت ، آدم برفی به ان. خانه کوچک یک بازیگرخانه کوچک یک بازیگر , همه شهروندانی که در نیویورک زندگی می کنند، می دانند که پیدا خانه ای با فضای زیاد و قیمت مناسب در این شهر از پیدا شیر مرغ هم سخت تر است.خانه کوچک یک بازیگرخانه کوچک یک بازیگرخانه هایی هم که با محل کار افراد یکی است باید فضایی حدود 550 فوت مربع داشته باشند کهقیمت اجاره چنین خانه هایی در نیویورک تق. مسئولان باشگاه پرسپولیس در حالی چنین ادعایی را مطرح می کنند که با نگاهی اجمالی درمی ی م که این تیم همچنان با پرونده هایی نظیر نیلسون کوریا، سپانوویچ، روبرتو دسوزا و ... درگیر هستند.
محمدرضا نیک نژاد، ص آ رونامه شهروند، 16 بهمن ماه 95١- به به چه برفی! آرام لپ تاپ را برداشتم و پشت میز آشپزخانه و روبروی پنجره نشستم. موضوع نوشته ام را برگزیده بودم اما نمی دانستم که چگونه آغازش کنم. برف آرام می بارید و بر ساختمان های مکعبی شکل می نشست؛ خانه هایی با پنجره های کشیده و خاموش. با خود گفتم راستی در هر کدام از این خانه های م. قطعا می توان اذعان کرد که واشنگتن مهم ترین حامی رژیم صهیونیستی بوده و هست؛ اما آیا با شرایط فعلی می تواند همچنان از تل آویو حمایت کند. در یک سال اخیر رشد قیمت مسکن بسیار چشمگیر بوده است و احتمال بازگشت سفته بازان به این بازار افزایش یافته است. این در حالی است که اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی که به عنوان را اری برای جلوگیری از احتکار مسکن و افزایش قیمت آن در نظر گرفته شده بود همچنان در هاله ای از ابهام است.
تیم فوتبال استقلال تهران موفق شد یک پیروزی دلچسب ب کند و ان را در خانه اش با نتیجه سه بر صفر ش ت دهد. به گزارش "ورزش سه"، آبی پوشان تهرانی با برتری مقابل ان همچنان ش ت ناپذیر در خارج از خانه نشان دادند.

استقلالی ها تا کنون با سیاه جامگان، استقلال اهواز، گسترش فولاد تبریز، پدیده اسان و ان در خارج از تهران دیدار کرده اند و به جز دیدار مقابل پدیده که به تساوی رضایت دادند در بقیه بازی ها موفق به ب پیروزی شدند. کشورهای اروپایی یک سال است راه ورود پناهجویان به قاره سبز را بسته اند اما آنها همچنان برای فرار از فقر و جنگ، دل به دریای مدیترانه می زنند و مدیترانه همچنان از میان آنها قربانی می گیرد. که به شریح پسر حارث ، قاضى خود ، نوشت [ گفته‏اند شریح پسر حارث ، قاضى مؤمنان ( ع ) ، در خلافت آن حضرت خانه‏اى به هشتاد دینار ید ، چون این خبر به رسید او را طلبید و فرمود : ] به من خبر داده‏اند خانه‏اى به هشتاد دینار یده‏اى و سندى براى آن نوشته‏اى ، و گواهانى بر آن گرفته‏اى ؟ [ شریح گفت : آرى ، مؤمنان چنین بوده است : نگاهى خشمگین بدو کرد ، . خانه ساحلی ویستا بل با مساحت 36 متر مربع بر روی چهار چوبی از فولاد گالوانیزه ساخته شده است تا در مقابل سیلاب در امان باشد نمای چوبی خانه از چوب سرو و دورن خانه از چوب های نرم پوشیده شده است به علت شیب دار بودن زمین به سمت ساحل درون و بیرون این خانه ساحلی پله هایی تعبیه شده است تا فضای داخلی خانه تراز شود . با وجود کوچک بودن متراژ ، خانه جوری طراحی شده است که از نمای داخلی خانه منظره ی پانارامای بسیار زیبا از پنجره داشته باشد . هم چنین فضای زیر سقف برای آشپزخانه و محل خواب در نظر گرفته شده است . استفاده از چوب درنمای این خانه زیبایی فوق العاده ای به ساحل بخشیده و حس بسیار خوبی ایجاد می کند و هم چنین استفاده از چوب در بنای این خانه در کنار ساحل نشان دهنده سازگاری چوب با محیط اطراف است .
با وجود تکثر مجتمع های خدماتی بین راهی،اما همچنان ضرورت افزایش تعدد چنین مراکزی در اقصی نقاط جاده های کشور احساس می شود. قیمت مسکن در بزرگترین ای چین کاهش یافت اما در سطح این کشور همچنان به افزایش خود ادامه داد.این بدان معناست که علیرغم مداخلات ت برای بیش از حد داغ نشدن بازار، تقاضا همچنان بالاست. مجموعه خانه های تاریخی کاشان مشتمل بر خانه تاریخی طباطبایی ها، خانه بروجردی ها، خانه عباسیان و خانه عامری ها در محله سلطان میراحمد قرار دارد. تکلیف حضور هافبک سابق ان در این تیم همچنان نامشخص است. طی شش ماهه سال جاری همچنان بخش نفت بالاترین نرخ رشد را به خود اختصاص داده است. مهاجم تیم استقلال خوزستان همچنان موفق به گ نی در این تیم نشده است. رییس اتحادیه طلافروشان اهواز گفت: قیمت سکه همچنان حباب دارد و هنوز باید از قیمت آن کاسته شود اما شرایط بازار ارز باعث شده تا این حباب اندک از بین نرود و قیمت سکه همچنان حب باشد. تیم فوتبال چلسی در هفته سی دوم رقابتهای لیگ برتر انگلیس به ۳ امتیاز ارزشمند خارج از خانه دست پیدا کرد. مهاجم بوشهری استقلال همچنان از ترکیب این تیم دور است.