ب هت پرسپولیسی ها از دیدن سکوهای خالی

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب هت پرسپولیسی ها از دیدن سکوهای خالی : دلیل خالی ماندن سکوهای هواداران استقلال در دربی پایتخت یداری بلیت های مربوطه توسط هواداران پرسپولیس بود. بازیکنان تیم پرسپولیس پس از حضور در ورزشگاه از دیدن سکوهای خالی تماشاگران شوکه شدند. در دربی 86 هم ظرفیت قسمت پرسپولیسی ورزشگاه زودترتکمیل و در این سکوهای سرخ فشردگی زیاد شد. هواداران تیم تراکتورسازی همچنان عزمی برای پر سکوهای یادگار ندارند. سرمربی تیم نفت آبادان گفت: در زمان حضور من در تبریز گاهی 4 ساعت قبل از بازی ظرفیت ورزشگاه تکمیل می شد ولی امروز سکوهای خالی ورزشگاه تبریز ناراحتم کرد. بازیکنان پرسپولیس با دیدن سکوهای خالی از تماشاگر در ورزشگاه با چهره بهت زده به آنها چشم دوختند. در فاصله دو ساعت تا شروع بازی استقلال و پرسپولیس، سکوهای مربوط به هواداران استقلال همچنان جای خالی برای میزبانی از هواداران را دارد. سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ می گوید که هیچ هوادار پرسپولیسی برای دیدن بازی به ورزشگاه تختی نیامده بود. مصطفی دنیزلی و علی میهمانان ویژه بازی ایران و ترکیه روی سکوها هستند. دربی ۸۴ کمتر از دو ساعت دیگر آغاز می شود اما بسیاری از سکوهای هواداران استقلال همچنان خالی است. با گذشت 7 ماه هنوز کار مرمت و بازسازی سه سکوهای ورزشگاه به پایان نرسیده و این بدان معناست که دربی 86بدون ظرفیت کامل یوم و مقابل چند ردیف سکوی خالی برگزار خواهد شد. تیم فوتبال پرسپولیس در دومین دیدار خود در چارچوب لیگ برتر فردا در اهواز به مصاف فولاد خوزستان می رود. از همین رو پرسپولیسی ها آ ین تمرین خود را بعد از ظهر امروز به مدت یک ساعت در ورزشگاه درفشی فر برگزار د.

در این تمرین پرسپولیسی ها آ ین مرور کارهای تاکتیکی را در دستور کار خود قرار دادند.

مهدی دغاغله امروز با تاخیر در تمرین. بابا بودن خیلی سرمایه می خواهد. مخصوصاً اگر دختر داشته باشی... روزی هزار بار ممکن است تا مرز ورش تگی و فروپاشی بروی... حتی اگر دخترت اهل مراعات باشد و هر روز گیر ندهد که فلان چیز را برایم ب و مرا فلان جا ببر و ... باز هم وارد خانه که می شوی... دستگیره ی در را که می چرخانی... در همان لحظه که اسباب بازی هایش را رها می کند و با شادی و لبخند و سلام . بر اساس قانون در صورتی این اتفاق خواهد افتاد که پرسپولیسی ها 90 درصد ورزشگاه را پر کنند. اگر این اتفاق نیفتد سازمان لیگ این اجازه را خواهد داشت که فضاهای خالی را در اختیار طرفداران پرشور تراکتور قرار دهد. سکوهای نفتی یکی از بزرگ ترین سازه های قابل حمل در دنیا محسوب می شوند. ایران سالهاست از توانمندی ساخت سکوهای نفتی برخوردار است؛ هرچند این تکنولوژی در حال قدیمی شدن است و با سکوهای روز دنیا تفاوت های چشنگیری دارد. این ویدیو روایت ساخت سکوی نفتی b-17 توسط نیروهای توانمند ایرانی و نصب این سکو در دریا است. مسوولان پرسپولیس در حال چاره شی در خصوص عدم تکرار اتفاق دیدار برابر الوحده روی سکوهای یوم هستند. کی روش باز هم در دیدار دوم تیم ملی، از پرسپولیسی های زیادی استفاده کرد. در اولین بازی دوستانه تیم ملی بعد از صعود به جام جهانی که مقابل توگو برگزار شد هیچ کدام از پرسپولیسی ها در ترکیب فی نبودند. ولی حالا اوضاع برای بازیکنان این تیم عوض شده است. فیش حقوقی یک پرسپولیسیفیش حقوقی یک پرسپولیسی , امروز سایتی اقدام به انتشار فیش هایی کرد که به حقوقفرشید گ اده عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مرتبط می شد و از آن فیش ها با عنوان نجومی نام برده شد.فیش حقوقی یک پرسپولیسی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] گور بابای عشق....!! (دل نبند که تهش تنهاییه) "یه" دوش آبگرم... "یه" موزیک لایت از حسین eblis که با خودم زمزمش میکنم... و در کارش صدای شدید شر شر باروون... "یه" نخ سیگار winestone... "یه" عالم تنهایی... "یه" موبایل سایلنت... "یه" حس خوب.. "یه" حس آرامش... همه این "یه" ها واسه من یه دنیا ساخته...! دنیایی خالی از خیانت... خالی از دروغ... خالی از آدمهای دو رنگ... و خالی از. به نقل از فارس، در جلسه هماهنگی بازی پرسپولیس و فولاد پرسپولیسی ها به دلیل اتفاقات فصل گذشته که منجر به ش تگی شیشه های اتوبوس در هنگام رفتن به فرودگاه شد از مسئولان برگزاری خواستند که برای حمایت شان از محل هتل تا ورزشگاه غدیر نیروی انتظامی به آنها کمک کند اما پرسپولیسی ها امروز هر چه در هتل ایستادند تا نیروی انتظامی بیاید و به سمت و. سکوهای ورزشگاه یادگار تبریز مدت ها است شکوه گذشته را ندارد و هواداران کمی به استقبال بازی های تیم شان می روند. دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید که شب گذشته تیمش با ش ت آرسنال موفق به صعود به فینال لیگ اروپا شد، روی سکوهای واندامتروپولیتانو این پیروزی مهم را جشن گرفت. باشگاه تراکتورسازی در تلاش است تا در دیدار برابر پرسپولیس، بیشتر از ۱۰ درصد سکوهای ورزشگاه به هواداران این تیم تعلق بگیرد. تمرین امروز پرسپولیس در شرایطی با یک ریکاوری ساده برگزار شد که بازیکنان سانتر از جناحین و شوت به دروازه را در دستور کار خود قرار دادند. تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس بعدازظهر امروز در زمین شماره 1 گرین پارک ترکیه در هوایی بسیار مطلوب و خنک برگزار شد.

در این تمرین که به دلیل بازی دوستانه فردا بسیار سبک بود بازیکنان شوت زنی و سانتر از جناحین و ضربه به گل را با تاکیدات در دستور کار خود قرار دادند.

اما پرسپولیسی ها امروز به دلیل دیدن بازی والیبال تیم ملی ایران مقابل روسیه کمی زودتر زمین تمرین را ترک د و به سمت خوابگاه رفتند.

تمرین امروز سرخپوشان همچنین تحت تاثیر ج سیدجلال حسینی از جمع پرسپولیسی ها بود که در این باره با یکدیگر و حتی گفت وگو می د.

بازیکن برزیلی هم همچنان در تمرین پرسپولیس حضور دارد و قرار است تا روز تکلیفش روشن شود.

از تمرین امروز حدود 10 هوادار خارجی از نزدیک دیدن د. هواداران تیم تراکتورسازی دست خالی از مشهر کیلومترها را طی د تا به تبریز برسند. وسط هیاهوی نیمه دوم شهرآورد، وقتی پرسپولیسی ها با حملات ش ه و احساسی توپ را به روی دروازه حریف ریختند، محسن ربیع خواه در میانه میدان صاحب توپ شد و به جای پیدا هم تیمی اش، با یک پاس اشتباه موقعیت حمله را از سرخپوشان گرفت تا سروصدای سکوهای طرفدار سرخ ها دوباره بلند شود. روز جدال استقلال و فولاد است. استقلال تاکنون شش برد از هشت بازی داشته و بعد از تراکتورسازی در مکان دوم ج است. آبی ها برخلاف فصل های گذشته لیگ را خوب شروع د و اندوخته خوبی دارند اما هنوز همان مشکل همیشگی وجود دارد؛ «استقبال کم تماشاگران». مدت ها است که ورزشگاه ها از سکوهای خالی رنج می برند. یوم زمانی به خود 120 هزار نفر می دید اما حالا ب. عادل فردوسی پور خوب می داند که وقتی دو پرسپولیسی را همزمان در میان برترین های سال قرار می دهد آرا به ضرر پرسپولیسی ها می شکند و شانس دیگر بازیکنان بیشتر می شود. تعدادی هواداران پرسپولیس منتظر آغاز بازی هستند تا به صورت رایگان خود را به سکوهای خالی ورزشگاه برسانند. کانون هواداران الهلال در عمان اعلام کرد که تنها سکوهای عربستان رایگان است و سکوهای هواداران پرسپولیس پولی است. دربی خوزستان در حالی پیگیری می شود که تنها 1200 نفر تماشاگر در یوم برای تماشای این دیدار حضور پیدا کرده اند. سکوهای برداشت آب ویژه تانکرهای سیار قاین به دستگاه های هوشمند و کارتی تمام اتوماتیک مجهز شدند. شرکت های حفاری نفتی برای دهمین هفته متوالی تعداد سکوهای فعال خود را افزایش دادند. دفاع آذربایجان در گفت وگو با خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که این کشور به منظور دفع تهدیدات احتمالی، سکوهای دفاعی و ضد هوایی طرف ارمنی را در منطقه قره باغ منهدم کرده است. صالحی روز 25 شهریور 94 در دیدار پرسپولیس و سایپا برخورد توپ به سر م ع پرسپولیس را پن ی تشخیص داد، امروز پس از 15 ماه خاطره آن بازی برای پرسپولیسی ها تکرار شد،مسابقه ای که زنده یاد هادی نوروزی در آن حضور داشت و پرسپولیسی ها به تلخی از آن یاد می کنند. سرمربی پرسپولیس در طول دو فصل هدایت این تیم، هیچوقت مثل امروز دست خالی نبوده است. در فاصله یک ساعت مانده به بازی استقلال برابر سایپا سکوهای یوم خالی از تماشاگر است. سکوهای خالی یوم یادگار تبریز اصلا اتفاق خوبی برای تراکتورسازی و فوتبال ایران محسوب نمی شود

آی اسپورت - سکوهای ورزشگاه یادگار تبریز زمانی برای فوتبال ایران یک نعمت محسوب می شد و می توانستیم به همه دنیا ورزشگاهی را نشان دهیم که برای همه بازیهایش پر از تماشاگر می شود و خیلی ها هم پشت در یوم می مانند.
اما الان سکوهای خالی یوم یادگاری بدجوری توی چشم است. هر چقدر هم گزارشگر تبریز تلاش کند که به حمایت هواداران تراکتور از تیمشان اشاره کند اما نمی توان چشم را روی سکوهای خالی یومی بست که تا همین یکی دو سال قبل، هیچ صندلی خالی در آن پیدا نمی شد.
نکته جالب اینجاست که روی تراکتور یک سرمربی بومی نوشته که محبوب تبریزی هاست و دیگر نمی توان مشکل تماشاگران با سرمربی را بهانه استقبال کم از بازیهای تراکتورسازی کرد.
تراکتورسازی در نتیجه گیری هم موفق عمل کرده و باید این سئوال را مطرح کرد که چه زمانی ورزشگاه یادگار پر از تماشاگر می شود. بابا بودن خیلی سرمایه می خواهد. مخصوصاً اگر دختر داشته باشی... روزی هزار بار ممکن است تا مرز ورش تگی و فروپاشی بروی... حتی اگر دخترت اهل مراعات باشد و هر روز گیر ندهد که فلان چیز را برایم ب و مرا فلان جا ببر و ... باز هم وارد خانه که می شوی... دستگیره ی در را که می چرخانی... در همان لحظه که اسباب بازی هایش را رها می کند و با شادی و لبخند و سلام . سرمربی پرسپولیس در طول دو فصل هدایت این تیم، هیچوقت مثل امروز دست خالی نبوده است. دیدن صحنه های تصادف و یا درگیری قومی تاثر برانگیز است. دیدن زباله پرت از اتومبیل در حال حرکت هم. و حتی دیدن کودک گریان گم شده در سیل جمعیت درحال گذر و بی تفاوت. اما به اندازه همین صحنه ها، دیدن شیر آب باز بلاتکلیف و یا سرریز آب از جوب های آبیاری سنتی و آب در انتهای کرت های عریض هم ناراحت کننده است. در حالی که دقایقی بیشتر تا شروع مسابقه تراکتورسازی و سایپا باقی نمانده حدود 10 هزار هوادار تراکتورسازی به ورزشگاه رفته اند که البته تعداد آنها در حال افزایش است. شفقناورزشی- خبر پیوستن مهدی قائدی به استقلال، اصلال پرسپولیسی ها را خوشحال نکرده است. پرسپولیسی ها تمایل زیادی برای جذب مهدی قائدی داشتند تا مثلث بوشهری های سرخپوشان تکمیل شود. از قائدی به عنوان یکی از… تحلیلگران نظامی رژیم صهیونیستی با ابراز تردید درباره اینکه این رژیم سکوهای موشکهای ضدهوایی را منهدم کرده باشد؛ احتمال شروع جنگ از سوی نتانیاهو را بعید ندانستند. مهاجم پرسپولیس گفت: هرچه دارم می گذارم تا تیمم به نتیجه برسد. بازیکنان لخویای قطر پس از حضور در ورزشگاه به زمین چمن آمده و به قدم زدن پرداختند. سرمربی پرسپولیسی ها روی نام یکی از بازیکنانش خط قرمز کشید. پرسپولیسی ها از دست هافبک شماره هفت خود ناراحت هستند. بهروز ی فرد، م ع سابق پرسپولیس خاطره جالبی در خصوص اولین حضور علی کریمی در این تیم منتشر کرد و در اینستاگرام خود نوشت: «بازی ایران و امارات رو که نگاه می یه شماره ١٠ (عمر عبدالرحمن) داشتن که الحق خیلی خوب و تکنیکی بود.شنیدم خودش می گه وقتی ١١ سالش بوده با دیدن بازی علی کریمی مجذوب فوتبال شده اما علی کجا و این بچه ده ها کجا. وقتی کریمی پرسپولیسی ها را به هم دور زد صمد مرفاوی با جشن قهرمانی پرسپولیسی ها بعد از بازی پدیده مخالف است.