ب ه فرشته باید

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب ه فرشته باید : رمان فرشته نجات در تلگرام
رمان فرشته نجات با فرمت apk
رمان فرشته نجات با فرمت pdf
رمان رمان فرشته نجات رمان جدید فرشته نجات ادامه مطلب برترین شرکتهای اسباب کشی در فرشتهباربری در محدوده فرشتهاگر قصد اسباب کشی دارید و میخواهید نقل مکان کنید فهرست زیر شامل لیستی از شرکتهای باربری معتبر در محدوده فرشته تهران است که میتوانید با خیالی آسوده اثاثیه خود را به آنها بسپارید 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] برای من:
مسئله اینه که باید آدم به خودشون بفهمونه هیچ فرشته یا شبه فرشته یا حتی10درجه پایین تر از فرشته نیست.کلا آدم ها خیییییییلی هم متفاوت نیستن...و اینکه لطف زیادی باعث میشه آدماخیلی خودشونو تحویل بگیرن!!آدم!بفففففففففهم!
کودکی که آماده ی تولد بودبه فرشته اش گفت فردا من به زمین می روماما من به این کوچکی و بدون هیچ کمکیچگونه می توانم برای زندگی به آنجا بروم؟فرشته پاسخ داد از میان بسیاری از فرشتگان فرشته ای برای تو برگزیده شده است و از تو مراقبت خواهد کرد.اما کودک هنوز نمی دانست که کی می رود .کودک دوباره گفت اینجا من هیچ کاری جز خندیدن و آواز خواندن ندار. شهرکتاب فرشته با انتشار خبری نسبت به سوء استفاده و بهره برداری غیرقانونی از تندیس و لوگوی جایزه فرشته اطلاعیه داد. فرشته اومدی از دور چطوره حال و احو یکم تن خسته ی راهی غباره رو پر و ب فرشته اومدی از دور ببین از شوق ت دم میدونستم میای حالا تو رو من خواب می دیدم چه خوبه اومدی پیشم تو هستی این یه تسکینه چقدر آرامشت خوبه چقدر فات شیرینه فرشته آسمان انگار خلاصه است تو دو تا ب تو می گی آ ش میان یه شب از ما دنب میان می ری نمی مونی تو ماله آسمونایی زمین جای . انیمیشن «دی جی آی، فرشته ناکام مرگ /dji. death fails» به کارگردانی دیمیتری ولوشین یکی از مجموعه انیمیشن های کمیک درباره فرشته مرگ است. شوالیه سیاه این بار در شکلی دیگر ظاهر می شود و این بار بی نهایت بدشانس است. تنها کاری که باید د گرفتن جان مردی در حال احتضار است ولی نویسندگان برای او چالش ها و بدشانسی هایی نیز در نظر گرفته اند. آیا او از پس . گوش آسمان تیره پر شد از صدای آوا بال های صد فرشته باز شد به شوق پروازهر فرشته توی دستش تحفه ای و هدیه ای داشت آسمان از آن هدایاماه را به ناز برداشتیک فرشته رود آبی توی دشت ها روان کرد یک فرشته آسمان راروشن از ستارگان کردیک فرشته گوی خورشید در دل سپیده آویخ آفتاب گرم ت د روز و شب به هم درآمیختشور و شوق جنب و جوشی در دل محمد افتا چون خدا. به نام خداوندگار فرشته کوچولو: یکی از همین روزا چشمامو که باز ، دلم یه ماجراجویی ناب خواست. یه ماجراجویی ای که بعدش بگم این همونی بود که همه عمر به دنبالش بودم ... خودشه من باید مامان باشم. مامان یه فرشته کوچولو که با هم بزرگ بشیم. که بهش عشق بدم بدون اینکه ازش عشق بخوام یا ازش برنجم. حالا من مامانی بالفعل شدم که هنوز فرشته امو بغل ن . ما. میگم فرشته ها که به خدا نزدیک ترن و هرچی خدا بگه بهش گوش میدن ، چرا باید مقامشون از ادمایی که اینقدرررر پست شدن و خدا رو کاملا فراموش پایین تره؟ اصلا انسان چرا اشرف مخلوقات وقتی این همه بدی داره ؟ و فرشته هایی که از این اشرف مخلوقات محافظت میکنن ، اع ون رو ثبت میکنن ، بهشون حرفای خدا رو میرسونن و در نهایت جونشونو میگیرن!  و اینکه فر. شاعروفرشته ای با هم دوست شدند.فرشته،پری را به شاعر دادوشاعر شعری به فرشته....شاعر پر فرشته را لای دفتر شعرش گذاشت و شعرهایش بوی آسمان گرفت.فرشته شعر شاعر را کرد ودهانش مزه ی عشق گرفت. خدا گفت:دیگر تمام شد.دیگر زندگی برای هردویتان دشوار است زیرا شاعری که بوی آسمان را حس کند زمین برایش کوچک است وفرشته ای که مزه ی عشق را بچشد،آسمان برایش. آیت الله مجتهدے تهرانے:
این فرشته دست راست ما حقوق بازنشستگی می خورد و راست راست راه می رود
بیکار است چون کار خوبی نداریم که بنویسد
ولی دست چپی باید یک کمک هم بگیرد و اعمال بد ما را بنویسد
تا انسان غیبت می کند و ملک دست چپ تا میخواهد بنویسد دروغ هم میگوید و در همان حال به نامحرم هم نگاه می کند از طرف دیگر هم صدای نامحرم را می.
سربازی راهیِ واسه آدم ِ پسرا..

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

اما دخترا از هیچ راهی آدم نمیشن :پسرا جییییییغ دست هورااااااا )))آخه دخترا فرشته ان و فرشته ها آدم نمیشن ..دخترا جیییییییغ دست هووورااااا ))اما مقام. استان فرشته بیکار
روزی مردی خواب عجیبی دید، او دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آنها نگاه می کند، هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دید که سخت مشغول کارند و تند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند، باز می کنند، و آنها را داخل جعبه می گذارند. مرد از فرشته ای پرسید، شما چکار می کنید؟

فرشته در حالی که داشت نامه ا. در همین حوالی فرشته ای نگران ماه مهت را می نگرد انگار سطرهای آسمان را می خواند با بالهای سوخته تاب خیز و توان او نابود گشته روز های خوبش پیش رویش نمایان می شوند دو چشمش سیاهی می رود و قانون نیستی اعمال می شود فرشته سقوط می کند * پویا خانی یک روز مردی خواب عجیبی دید.دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آن ها نگاه می کند.هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دیدکه سخت مشغول کارند وتند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند، باز می کنند و آنها را داخل جعبه می گذارند. مرد از فرشته ای پرسید: شما چکار می کنید؟ فرشته در حالی که داشت نامه ای را باز می کرد، گفت: این جا بخش دری. مجموعه تلویزیونی «او یک فرشته بود» به کارگردانی علیرضا افخمی هر روز ساعت ۱۰ صبح از شبکه یک سیما پخش می شود. مجموعه داستان های برگزیده دوره دوم جایزه فرشته با عنوان «محله کودکی»؛ با حضور هنرمندان در شهرکتاب فرشته رونمایی می شود. روزی مردی خواب عجیبی دید او دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آن ها نگاه می کند. هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دید که سخت مشغول کارند و تند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند، باز می کنند و آن ها را داخل جعبه می گذارند. مرد از فرشته ای پرسید، شما چه کار می کنید؟ فرشته در حالی که داشت نامه ای را باز می کرد، گفت: این جا ب. روزی مردی خواب عجیبی دید او دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آن ها نگاه می کند.هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دید که سخت مشغول کارند و تند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند، باز می کنند و آن ها را داخل جعبه می گذارند. مرد از فرشته ای پرسید، شما چه کار می کنید؟ فرشته در حالی که داشت نامه ای را باز می کرد، گفت: این جا بخش دریافت است و دعاها و تقاضاهای مردم از خداوند را تحویل می گیریم. مرد کمی جلوتر رفت، باز تعدادی از فرشتگان را دید که کاغذهایی را داخل پاکت می گذارند و آن ها را توسط پیک هایی به زمین می فرستند. مرد پرسید شماها چکار می کنید؟ یکی از فرشتگان با عجله گفت: این جا بخش ارسال است، ما الطاف و رحمت های خداوندی را برای بندگان می فرستیم. مرد کمی جلوتر رفت و دید یک فرشته بیکار نشسته است. مرد با تعجب از فرشته پرسید: شما چرا بیکارید؟ فرشته جواب داد: این جا بخش تصدیق جواب است. مردمی که دعاهایشان مستجاب شده، باید جواب بفرستند ولی عده بسیار کمی جواب می دهند. مرد از فرشته پرسید: مردم چگونه می توانند جواب بفرستند؟ فرشته پاسخ داد: بسیار ساده، فقط کافی است بگویند: خدایا شکرت 10608260-b.jpg آدمی بد کار به هنگام مرگ فرشته ای را دید که نزدیک در دروازه های جهنم ایستاده بود.
 
فرشته ای به او گفت: یک کار خوب در زندگیت انجام داده ای و همان به تو کمک خواهد کرد. خوب فکر کن چی بوده! مرد به یاد آورد که یک بار هنگامی که در جنگل مشغول رفتن بود عنکبوتی را سر راهش دید و برای آنکه آن را زیر پا له نکند مسیرش را تغییر داد. فرشته لبخند .
داستان فرشته بیکار
روزی مردی خواب عجیبی دید، او دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آنها نگاه می کند، هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دید که سخت مشغول کارند و تند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند، باز می کنند، و آنها را داخل جعبه می گذارند. مرد از فرشته ای پرسید، شما چکار می کنید؟

فرشته در حالی که داشت ن. روزی مردی خواب عجیبی دید. دید که پیش فرشته ها رفته و به کارهای اونا نگاه می کنه. هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشته ها رو دید که سخت مشغول کارن و تند تند نامه هایی رو که توسط پیکها از زمین می رسیدن، باز می کنن و اونها رو داخل جعبه هایی می ذارن. مرد از فرشته ایی پرسید : شما دارید چکار می کنین ؟ فرشته در حالی که داشت نامه ایی رو باز می کرد، گف. اختصاصی از فایل هلپ فرشته بالدار با و پر سرعت .
فرشته بالدار
فرشته بالدار
با
فرشته بالدار
به مناسبت هوهوی زمستان: می نویسم از تو از خودم از دلتنگی هایم از نداشتن هایت از غروب های پاییز و زمستان همه و همه را می نویسم و هر روز، هر ساعت، هرلحظه مرورشان میکنم تا قدرت را بیشتر بفهمم تا بدانم بودنت چه نعمت بزرگی ست، فرشته کوچک من! راستی تو از چندمین آسمان فرشته نجات من شدی؟ هرچند ستاره ای چنین درخشان بی شک در قلب آسمان جای دارد هنگامی که رسول خدا صَلَّی اللَّهُ عَلَیهِ وَ آلِهِ وَ سَلَّمَ به معراج رفت، بر فرشته ای از فرشتگان مرور نکرد، مگر آنکه با دیدن او شادمان گشت، تا آنکه با فرشته ای مواجه شد که شادمان نگشت و همچون دیگر فرشتگان شادی نکرد و سخنی نگفت و حضرت او را خاموش و دَرهم کشیده دید. رسول خدا صَلَّی اللَّهُ عَلَیهِ وَ آلِهِ وَ سَلَّمَ به جبرئیل فرمود: بر فرشته ای از فرشتگان مرور ن ، مگر آنکه شادمان بود و خوش آمد گفت؛ و لبخند، مهربانی و شادی از او دیدم، به جز این فرشته، او کیست؟ ادامه مطلب انیمیشن کوتاه «بابانوئل و فرشته مرگ / santa and death» به کارگردانی دیمیتری وولشین، یک داستان جذاب را روایت می کند. هر سال موقع کریسمس همه دوست دارن هدیه بگیرند، حتی فرشته مرگ هم دوست داره از پاپا نوئل هدیه بگیرد؛ اما سال نو پر از س رایز است و بعضی وقت ها هدیه ها خیلی غیرمنتظره از آب در می آیند. ایسنا نوشت: رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران جزئیات ت یب باغ در خیابان فیاض بخش (فرشته) را توضیح داد. نمی دانم در شهر کوچک من فریاد مرگ بر غاصب و مرگ بر تاثیرش بیشتر است یا دعاهای سر سفره افطار این دنیای کثیف سیاست تا کی برای عرض اندام باید قربانیانی خونین داشته باشد تکه تکه ورم کرده و متلاشی شده تا کی ؟خوب ! این اشرف خلایق وحشی کی رام می شود ؟چه وقت زمین ارام ترین خواب را خواهد داشت ؟ حالا می فهمم چرا فرشته ها به آفرینش آدم اعتراض داشتند ..اَتجعل ُ فیها من یفسد فیها و یسفک الدما ...ویسفک الدما خداجون آدمو می خوای چه کار ما که دوستت داریم نحن نسبح بحمدک و نقدّس لک و خدای من شما گفتی : اِنی اعلم ما لا تعلمون آخه شما چی می دونی که فرشته هات نمی دونن ؟؟ چرا آدم را آفریدی .... و خدا کلماتی در گوش آدم گفت و به فرشته ها گفت راست می گید بگین چی گفتم ؟ و فرشته ها گفتند سبحانک لا علم لنا الا ما علّمتنا خداجون فرشته هاتو راضی کردی به آفرینش من چطور منو راضی می کنی به آفرینش خودم ... رئیس کمیته محیط زیست شورای ی شهر تهران از ت یب باغ 4 هزار متری در خیابان فرشته خبر داد. رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران جزئیات ت یب باغ در خیابان فیاض بخش (فرشته) را تشریح کرد. ایسنا نوشت: رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران جزئیات ت یب باغ در خیابان فیاض بخش (فرشته) را توضیح داد.
نیما«مهرداد صدیقیان»: من اسم اینجا رو گذاشتم سقوط فرشته! سارا«خاطره اسدی»: منم می خوام بپرم پایین. نیما«مهرداد صدیقیان»: با چادر که نمی تونی! باید چادرت رو دربیاری، این قانون سقوط فرشته هاست.

سریال «سقوط یک فرشته»


شاعر و فرشته ای با هم دوست شدند. فرشته پری به شاعر داد و شاعر ، شعری به فرشته. شاعر پر فرشته را لای دفتر شعرش گذاشت و شعرهایش بوی آسمان گرفت و فرشته شعر شاعر را کرد و دهانش مزه عشق گرفت. خدا گفت : دیگر تمام شد. دیگر زندگی برای هر دوتان دشوار می شود. زیرا شاعری که بوی آسمان را بشنود، زمین برایش کوچک است و فرشته ای که مزه عشق را بچشد، آسمان . خسه لینگارد، ستاره جوان یونایتد با دبل در نیمه دوم برابر برنلی باعث شد تیمش در خانه مغلوب حریف نشود. فرشته مرگ مسئولیتی که که از طرف خداوند بر دوش او نهاده شده را درست در زمان معین انجام میدهد، نه یک ثانیه زود تر و نه یک لحظه دیر تر، مصداق این مطلب را در زیر مشاهده کنید. مجموعه: دنیای بازیگران

سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم سریال نوروزی ما فرشته نیستیم   این مجموعه در ایام نوروز ۹۳ از شبکه تهران پخش می گردد.

سریال ما فرشته نیستیم
داستان سریال ما فرشته نیستیم : در روزهای قبل از عید زندانیان برای گرفتن مرخصی تلاش زیادی می کنند و به برخی از آنها مرخصی داده می شود اما در این بین ۴ نفر از آنها که بیشترین استحقاق برای دریافت مرخصی داشتند با مرخصی شان موافقت نمی شود و بدینترتیب اتفاقات تازه ای آغاز می شود ….

کارگردان سریال ما فرشته نیستیم : فلورا سام

تهیه کننده  سریال ما فرشته نیستیم: مجید اوجی

بازیگران سریال ما فرشته نیستیم :   گوهر خیر ش,علی صادقی,محمدرضا شریفی نیا, لرستانی,فاطمه گودرزی,نرگس محمدی,نادر سلیمانی,سولماز آقمقانی,غلامحسین لطفی ,داریوش موفق …     تصاویر سریال ما فرشته نیستیم سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم  نرگس محمدی در سریال (ما فرشته نیستیم)   سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم  تصاویر سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم بازیگران سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم   تصاویر سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم بازیگران سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم    تصاویر سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم  بازیگران سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم    تصاویر سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم  بازیگران سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم    تصاویر سریال ما فرشته نیستیم  سریال نوروزی ما فرشته نیستیم,ما فرشته نیستیم,سریال ما فرشته نیستیم,بازیگران سریال سریال ما فرشته نیستیم  بازیگران سریال ما فرشته نیستیم    منبع:ariapix.net از بازیگران بیشتر بدانید جدیدترین عسکهای منتشر شده از سریال نوروزی "ما فرشته نیستیم" محمدرضا شریفی نیا و گوهر خیر ش از زندان + تصاویر ضعیف ترین مجموعه نوروز 93 کدام بود؟ / «کلاه قرمزی» بی رقیب ماند ع های گوهر خیر ش، فاطمه گودرزی و محمدرضا شریفی نیا در «ما فرشته نیستیم» مروری بر کاراکتر بازیگران زن در سریالهای طنز نوروزی + تصاویر


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نمایشگاه گروهی «ادراک» با محوریت هنرهای تجسمی و نقاشی، عصر پانزدهم بهمن ماه در گالری شهرکتاب فرشته افتتاح شد. روزی مردی خواب عجیبی دید، او دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آنها نگاه میکند، هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دید که سخت مشغول کارند و تند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند، باز میکنند، و آنها را داخل جعبه میگذارند. مرد از فرشته ای پرسید، شما چکار می کنید؟

فرشته در حالی که داشت نامه ای را باز می کرد، گفت: این ج. هیزم شکنی مشغول قطع یه شاخه درخت بالای رودخونه بود، تبرش افتاد تو رودخونه. وقتی در حال گریه بود، یه فرشته اومد و ازش پرسید: چرا گریه می کنی؟ هیزم شکن گفت: تبرم توی رودخونه افتاده. فرشته رفت و با یه تبر طلایی برگشت و از هیزم شکن پرسید:"آیا این تبر توست؟" هیزم شکن جواب داد: "نه" فرشته دوباره به زیر آب رفت و این بار با یه تبر نقره ای برگشت و پرسید: آیا این تبر توست؟ دوباره، هیزم شکن جواب داد: "نه". فرشته باز هم به زیر آب رفت و این بار با یه تبر آهنی برگشت و پرسید: آیا این تبر توست؟ جواب داد: آره. فرشته از صداقت مرد خوشحال شد و هر سه تبر را به اوداد و هیزم شکن خوشحال روانه خونه شد. روزی دیگر هیزم شکن وقتی داشت با زنش کنار رودخونه راه می رفت زنش افتاد توی همان رودخانه. هیزم شکن داشت گریه می کرد که فرشته باز هم اومد و پرسید که چرا گریه می کنی؟ اوه فرشته، زنم افتاده توی آب. فرشته رفت زیر آب و با جنیفر لوپز برگشت و پرسید: زنت اینه؟ هیزم شکن فریاد زد: آره! فرشته عصبانی شد. " تو تقلب کردی، این نامردیه " هیزم شکن جواب داد : اوه، فرشته من منو ببخش. سوء تفاهم شده. می دونی، اگه به جنیفر لوپز "نه" می گفتم تو می رفتی و با کاترین زتاجونز می اومدی.و باز هم اگه به کاترین زتاجونز "نه" میگفتم، تو می رفتی و با زن خودم می اومدی و من هم می گفتم آره. اونوقت تو هر سه تا رو به من می دادی. اما فرشته، من یه آدم فقیرم و توانایی نگهداری سه تا زن رو ندارم، و به همین دلیل بود که این بار گفتم آره. "اشک خدا"
زن ن نا کنار تخت پسرش در بیمارستان نشسته بود و می گریست. فرشته ایی فرود آمد و رو به زن گفت: ای زن من از جانب خدا آمده ام رحمت خدا برآن است که تنها یکی از آرزوهای تو را برآورده سازد, بگو از خدا چه می خواهی؟
زن رو به فرشته کرد و گفت: از خدا می خوام پسرم رو شفا بده.
فرشته گفت: پشیمان نمی شوی؟
زن پاسخ داد: نه!
فرشته گفت: پس. روزی مردی خواب عجیبی دید. دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آنها نگاه می کند. هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دید کهسخت مشغول کارند و تند تند نامه های را که توسط پیک ها از زمین می رسند، باز می کنند و آنها را داخل جعبه می گذارند. مرد از فرشته ای پرسید: شما چکار می کنید؟ فرشته در حالیکه داشت نامه ای را باز می کرد گفت: اینجا بخش دریافت . چه خوبه که تو رو دارم. تو این یه ماه و نیم باقی مونده باید دوتایی باهم دیگه شاد شاد باشیم. من که دلم نمیخاد بعدش هم تو رو با ی قسمت کنم .مثل الان که سهم خود خود خودمی.اما بالا ه گاهی آدم مجبور میشه.گاهی هم پیش میاد آدمایی همیشه مجبور میشن.از این جبر بیزارم .کمکم کن بتونم فقط با تو باشم وبا تو بمونم. برام دعا کن فرشته ی نازنینم. یه ظهر که نهار نداری،
و یه کم سالاد الویه ی شور و ترش خوردی،
یه فرشته از راه برسه و اینو برات بیاره [کلیک] :)
[اسمشم فرشته س!]
فرشته کریمی بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان صفحه شخصی اش را بروز کرد. دو فرشته مسافر، برای گذراندن شب، در خانه یک خانواده ثروتمند فرود آمدند
این خانواده رفتار نامناسبی داشتند و دو فرشته را به مهمانخانه مجللشان راه ندادند،
بلکه زیرزمین سرد خانه را در اختیار آنها گذاشتندفرشته پیر در دیوار زیر زمین شکافی دید و آن را تعمیر کرد. وقتی که فرشته
جوان از او پرسید چرا چنین کاری کرده، او پاسخ داد:" همه امور بدان گونه
که می نمایند نیستند."شب بعد، این دو فرشته به منزل یک خانواده فقیر ولی
بسیار مهمان نواز رفتند.بعد از خوردن غذایی مختصر، زن و مرد فقیر،
رختخواب خود را در اختیار دو فرشته گذاشتند


صبح روز بعد، فرشتگان، زن و مرد فقیر را گریان دیدند. آنها که شیرش
تنها وسیله گذران زندگیشان بود، در مزرعه مرده بود
فرشته جوان عصبانی شد و از فرشته پیر پرسید:" چرا گذاشتی چنین اتفاقی
بیفتد؟ خانواده قبلی همه چیز داشتند و با این حال تو کمکشان کردی، اما این
خانواده دارایی اندکی دارند و تو گذاشتی که شان هم بمیرد


فرشته پیر پاسخ داد:"وقتی در زیر زمین آن خانواده ثروتمند بودیم، دیدم که در
شکاف دیوار کیسه ای طلا وجود دارد. از آنجا که آنان بسیار حریص و بد دل
بودند، شکاف را بستم و طلاها را از دیدشان مخفی . ب وقتی در
رختخواب زن و مرد فقیر خو ده بودیم، فرشته مرگ برای گرفتن جان زن
فقیر آمد و من به جایش آن را به او دادم. همه امور بدان گونه که می
نمایند نیستند و ما گاهی اوقات، خیلی دیر به این نکته پی می بریم دادستان تهران گفت: در پرونده خودروهای وارداتی «فرشته تنگستانی» فردی است که فرارکرده است. شهروند نوشت: همه خو ده اند، جز «فرشته»؛ بچه مومشکی، چشم مشکی و گندمگونِ خانه که یک سمت صورتش به سقف است و آن یکی روی نازبالش آبی. «فرشته»، نخستین نوزادِ پاکِ خانه است؛ بی اعتیاد، بی خماری، بی نشئگی. نوزاد دو ماهه ای که حالا هوای اتاق آبی را نفس می کشد؛ آبی، همرنگ دیوار، همرنگ موکت و روبالشی های خانه. خانه، مرکز اقامتی ن و مادران معتاد. با رضایت خانواده های ایثارگر اهداکننده، فرشته های کوچک آسمانی به زندگی دوباره بازگشتند. داستان خدایا شکر ! روزی مردی خواب عجیبی دید. او در خواب دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آنان می نگردهنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دید که سخت مشغول کارند و تند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند باز می کنند و آنها را درون جعبه ای می گذارند. مرد از یکی از فرشته ها پرسید: شما چه کار می کنید؟! فرشته در حالی که نامه ای را .