ب ه مرتبه ح ت ى هنگام أ س أ ل ک پیدا ب ه ک ل خیلی ناراحت زمان

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب ه مرتبه ح ت ى هنگام أ س أ ل ک پیدا ب ه ک ل خیلی ناراحت زمان : مرحوم مرعشی (رحمه الله)چند مرتبه به خدمت زمان (عج)رسیده اند یکی از ملاقات های ایشان در کتاب قبسات( که در احوالات ایشان نوشته شده ) آمده است. از زمان (عج) در مورد استخاره سوال آن حضرت فرمود: باتسبیح چگونه استخاره می کنی ؟ گفتم سه مرتبه صلوات می فرستم وسه مرتبه می گویم (استخیرالله برحمته خیره فی عافیه) سپس یک مشت از دانه ها را می گیریم و می. مهاجم تیم فوتبال پدیده اسان گفت:من در ابتدای فصل پیشنهادات خیلی خوبی داشتم و از اتفاقاتی که افتاد خیلی ناراحت شدم. شاید تجربه ی این را داشته باشید که افرادی که بسیار آرام و خیلی کم پیش می آید که از آنان رفتار های خشونت آمیز بروز دهد،در هنگام رانندگی خشمگین و عصبی می شوند.جالب است که چنین رفتاری بیشتر در هنگام رانندگی رخ می دهد زیرا فردی که در حال رانندگی است میبیند که دیگران حق اورا میگیرند و به او اجازه عبور نمیدهند که در واقع حق اوست،بسیار ناراحت و خشمگین می شوند. به نام خدا حاجت در شب نیمه شعبان صادق(ع) می فرمایند بهترین دعاها در این شب ها این است هرگاه بجا آوردی عشاء را پس دو رکعت گذار بخوان در رکعت اول حمد و سوره کافرون و در رکعت دوم حمد و سوره توحید پس چون سلام دادی بگو سبحان الله سی و سه مرتبه / الحمدلله سی و سه مرتبه/الله اکبر سی و چهار مرتبه. پس بخوان صفحه 341 تا 344 مفاتیح الجنان سپس به سجده می. اشاره : شب قدر ، شبى است که در طول سال، شبى به خوبی و فضلیت آن یافت نمى شود، و عمل در این شب از عمل در طول هزار ماه بهتر است، و تقدیر امور سال در این شب صورت می گیرد، و فرشتگان و روح که اعظم فرشتگان الهى است، در این شب به اذن پروردگار به زمین فرود آمده و به محضر زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) مى رسند و آنچه را که براى هر فرد مقدّر شده بر . بسم الله مهربون :)
کلا خیلی کم و دیر عصبانی میشم . همیشه سعی میکنم آرامشم رو حفظ کنم . مگه یه قضیه ای خیلی برام اهمیت داشته باشه که عصبانی یا ناراحتم کنه . هیچ وقتم دوست ندارم عصبانیت یا ناراحتیم از ظاهرم مشخص باشه ... بعد وقتایی که خیلی زیاد ، خیلی خیلی زیاد ها ، عصبانی یا ناراحت میشم کهیر میزنم :) هرچقدرم که قیافه و ظاهرم آروم باشه ، ا. زمان ارائه ام صاف خورده تو روزایی که با همسری برنامه چیدیم.... خیلی ناراحتم... نمیدونم چه باید کرد؟!!! خدایا یه جوری بشه که به هر جفتش برسم... از دست اقای همسر ناراحت شدم امشب .... جوری برخورد میکنه انگاری تعیین زمان ارائه دست خودم بوده.... چرا درک نمیکنه همونقدر که اون دوس داره منو ببینه منم دوس دارم ببینمش ولی چه کنم که هر دفعه یه اتفاقی می. ایمان عامه نسبت به ایمان عارفان کفر است. وقتی شما از یک مرتبه ترقی کنید و به مرتبه ی دیگری بروید، مرتبه ی قبلی نسبت به مرتبه ی بعدی کفر است. لذا کفرهای بسیار و ایمان های بسیاری داریم.
معشوقه به سامان شد تا باد چنین بادا/کفرش همه ایمان شد تا باد چنین بادا
سروش، دین شناسی مولانا، جلسه پنجم، دقیقه58، برداشت آزاد مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: قلعه نویی بر اساس حرف های شنیده از دست ما ناراحت شده است در حالیکه من از زمان سربازی با او رفیقم. پیش وت باشگاه پرسپولیس گفت:آنقدر طاهری ناراحت بود که منم ناراحت شدم، باشگاه مشکلات مالی زیادی دارد. مراتب تولّی و تبرّی تولّی و تبرّی داری سه مرتبه است. الف) قلبی ب) زبانی ج) عملی 1. مرتبه قلبی تولّی و تبرّی مرتبه ی قلبی تولّا و تبرّا آن است که انسان قلباً خدا و (ص) و اولیای خدا را دوست داشته باشد و از دشمنان آنان بیزار باشد. این مرتبه، اساسی ترین مرتبه ی تولّا و تبرّا محسوب می شود، زیرا قلب انسان کانون محبّت و نفرت اوست و این مرتبه پایه. مردى خدمت با شرافت حضرت صادق آل محمد (ص ) شرفیاب شد و از قرض و ستم سلطان به آن حضرت شکایت کرد و گفت :
اِى آقاى من ، اطرافم را قرض احاطه کرده و سلطانى هم هست که به من ظلم مى کند، اگر دعایى دارید به من بیآموزید تا به وسیله آن دعا، غنیمتى ، گنجى ، زیرخاکى ، چیزى پیدا کنم و قرضهایم را اداء کنم و ستم سلطان را هم با آن باز دارم ؟!
حضرت فرمود:. استجابت دعا در هنگام بارانبارش باران، یکی از زمان هایی است که به دعا  توصیه شده است استجابت دعا در هنگام باران به دلیل باز شدن درهای رحمت الهی است.  استجابت دعا در هنگام باران  استجابت دعا در هنگام بارانهنگام نزول باران، درهای رحمت خداوند باز می شود. از این رو می گویند در این زمان،دعا اجابت می شود و یکی از زمان هایی است . به گزارش وبلاگ سیستانی ها به نقل ازهمه با هم صادق (ع)می فرماید: مردی که بر اخلاق همسری بد اخلاق صبر کند و به حساب أجر الهی بگزارد، خداوند پاداش شکرگزاران را به او خواهد داد.مطابق روایات معتبر در منابع حدیثی شیعه، عواملی چند، موجب آرامش در قبر می شود:1.خواندن لیله الدفن(وحشت) :

این دو رکعت است؛ در رکعت اول بعد ا. _ میشه رمان منو بخونی و نظرتو بگی ؟ _ نه ازش متنفرم ! _ تو که هنوز نخون !!! _ خب اگه بد باشه ازش متنفر میشم و اگر هم خوب باشه حسودیم میشه و بیشتر ازش متنفر میشم .... !!!! گفت و گوی جالبی از " نیمه شب در پاریس " با هنرمندی وودی آلن چرا گفتم جالب ؟؟ !!! چون خیلی از آدم ها اینجوری هستن؛ ... ناراحت نه با خوبی دیگران حال می کنن نه با ب ون بدی و بدحالی هرچیز .
عواملی که سبب برطرف شدن عذاب قبر می شوند


صادق (ع)می فرماید: مردی که بر اخلاق همسری بد اخلاق صبر کند و به حساب أجر الهی بگزارد، خداوند پاداش شکرگزاران را به او خواهد داد.
مطابق روایات معتبر در منابع حدیثی شیعه، عواملی چند، موجب آرامش در قبر می شود:

1.خواندن لیله الدفن(وحشت) :
این دو رکعت است؛ در رکعت اول بعد از حمد یک مرتبه آیه الکرسی و در رکعت دوم بعد از حمد ده مرتبه سوره قدر خوانده می شود.

2.دوستی (ص) و اهل بیت(ع):
اکرم (ص)در این باره می فرماید: رابطه دوستی با من و اهل بیتم، در هفت موقعیت حساس که هول و هراس آن ها خیلی بزرگ است، سود بخش می باشد؛ هنگام مرگ، در قبر، وقت رستاخیز، هنگام دریافت نامه عمل، زمان حسابرسی، هنگام سنجش اعمال و زمان عبور از صراط.
بحارالأنوار، ج۷، ص۲۴۸

3.سازگاری زن و شوهر:
صادق (ع)می فرماید: مردی که بر اخلاق همسری بد اخلاق صبر کند و به حساب أجر الهی بگزارد، خداوند پاداش شکرگزارن را به او خواهد داد.
وسائل الشیعه، ج۴، ص۱۲۲
ادامه مطلب این خیلی بده دیر ناراحت بشی از دست بقیه اما وقتی ناراحت بشی حس کنی واقعا قلبت ش ته، نمیدونم چرا من یکی مثل خودم پیدا نمیکنم یکی که اخلاقش عین خودم باشه شایدم هست و من پیداش نمیکنم و نمیبینم. یادمه یه جایی توی جواب یه کامنتی گفتم من قلب زیاد دارم ، جایگزین میکنم. اما یه روز این قلبای جایگزین هم تموم میشن. پ.ن: امتحانات تموم شد . ترم هشت ک.
پاداش پاسخگوئى به مسائل (1)

روزى زنى نزد حضرت فاطمه زهرا علیها السلام وارد شد و گفت: مادرى دارم ضعیف و ناتوان که براى انجام ، مسئله اى برایش پیش آمده و مرا فرستاده است تا پاسخ آن را از شما دریافت نمایم .
حضرت زهرا علیها السلام پس از گوش دادن به سخنان آن زن ، جوابش را داد و آن زن دو مرتبه سؤال خود را تکرار کرد و حضرت دوباره جو. ادما میتونن ساعت ها بخاطر یه کار یه نفز زار بزنن و طرف نفهمه که این دوح داره یا اونی که ناراحت شده اشتباهی ناراحت شده یا اونی که موجبات ناراحتی رو فراهم کرده اشتباه کرده اما عموما ادما از اونایی که خیلی دوسشون دارن خیلی هم ناراحت میشن پس لطفا ای انیکه خدا بهتون لطف میکنه و مورد محبت دیگران قرار میگیرید قدری بیشتر به رفتارتون دقت کنی. خودم از طرفدارهای بازی نوید محمد زاده هستم و از این که جایزه گرفت هم ناراحت نشدم. فقط چیزی که بقیه را ناراحت کرد حرف هایی بود که نوید در مراسم اختتامیه زد! ♨️به جای تنبیه چه کنیم:

✅کمی تأمل کنید :
یک مکث کوتاه در ع العمل و اندکی صبر هنگام هیجان میتواند گره گشا باشد. چه اشکالی دارد که بگوییم : (( الان برای مواجهه و حل این مسئله خیلی ناراحت هستم و موقعیت مناسب نیست. بعدا در موردش صحبت میکنیم.)) به او بیاموزید :
به جای مجازات او به خاطر کار نادرستش کار درست را به او یاد دهید.مثلا بگویید .
شب صد مرتبه سوره قدر را بخوانید و هدیه کنید به زمان علیه السلام که این عمل در صفا و جلاء دادن قلب اثر بسیار زیادی دارد.

سلام خدا !سلام زمان!سلام همه خوبیهای دنیا!خدا جونم چرا دستم رو نمیگیری ............ از همه زمینیا خسته شدم ........ کمکم کن این رو بفهمم که هیچ کاری روی زمین بی اراده تو شدنی نیست.........کمکم کن بفهمم که هر اتفاقی که بیفته چه شیرین چه تلخ به اراده تو هستش اون وقت دیگه اصلا ناراحت نمیشم......... چون تو برام بهتر دونستیش........ خدای بزرگ دلم داره میسوزه . تقریبا دو یا سه سالی بود وبلاگتونو میخوندم.اوایل که اصلا کامنت ها رو جواب نمی دادین و حالا هم که یهو نمی دونم چی شد که خداحافظی کردید و دیگه نمی نویسید و حتی جای تمام کامنت ها رو هم بستید.برام عجیب و ناراحت کنندس.کارتون اصلا جالب نبود و مطمئنا خیلی ها رو ناراحت کردید.می دونم که به وبلاگم سر می زنید. من خیلی ناراحت شدم از این خداحافظی غ. به نام خدا بدانید که برای ش تن قلبی و ناراحت انسانی لحظه ای زمان کافی است اما برای درمان قلب ش ته و جبران ناراحتی دیگران سالها زمان لازم است . مردی فرزند شروری داشت که هر روز با انجام کارهایی دیگران را ناراحت می کرد هر چه پدر او را نصیحت می نمود و می گفت فرزندم بد ترین کار نزد خداوند متعال ناراحت انسانهاست اثری نداشت پدر به فرزند خود گ. هیچ عبادتى به اندازه تبلیغات ندارد در هر شبانه روز پنج واجب داریم ودر هر ى سفارش به اذان واقامه شده است . در این دو نداى آسمانى جمعا:بیست مرتبه ((حىّ على الصلوة ))بیست مرتبه ((حىّ على الفلاح ))بیست مرتبه ((حىّ على خیرالعمل ))و ده مرتبه ((قد قامت الصّلوة )) مى گوئیم . حضرت رسول ـ صلّی الله علیه و آله ـ حضرت دو رکعت است. در هر رکعت بعد از حمد پانزده مرتبه سوره قدر، و در هر یک از رکوع و بعد از سر برداشتن از آن و در سجود و بعد از سر برداشتن از آن و در سجده دوم و بعد از سر برداشتن از آن پانزده مرتبه سوره قدر را بخواند، بعد از آن رکعت دوم را مثل رکعت اولی انجام دهد. اگر چنین کند منصرف شود، در حالی که م ن او و . آرسنال با قبول ش ت سه بر صفر برابر کریستال پالاس، در رده ششم ج رده بندی باقی ماند تئو والکات بعد از این بازی گفت : «امشب هوادارانمان را ناراحت کردیم و این خیلی موضوع ناراحت کننده ای است. امسال، سال… اصن نمیدونم چمه ... ولی میدونم که خیلی دلم تنگشه ... خیلی ... شازده کوچولو میگه از کجا بفهمم وابستش شدم؟ روباه میگه تا وقتی هست نمیفهمی ... دقیقا درک میکنمش این حرفو الان :( خیلی دلم تنگ شده ... واقعا ... حالا الان که داره کلی کار میکنه و از اون طرفم کارای خونه ریخته سرش من ِ خل همش بهش زنگ میزنم ... ب نمیدونم چم شد یهو زدم رو فاز گریه و قاطی پاطی . اصفهان – عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: افرادی که از نشان دادن قدرت دفاعی ایران نگران هستند خود را قائل به مذاکرات برد ـ برد می دانند اما پیشرفت را تا جایی قبول دارند که کدخدا ناراحت نشود. شب نوزدهم:این شب با عظمت آغاز شبهاى قدر است،و شب قدر آن شبى است که در طول سال،شبى به خوبى‏ و فضلیت آن یافت نمى‏شود،و عمل در این شب از عمل در طول هزار ماه بهتر است،و تقدیر امور سال در این شب صورت‏ مى‏گیرد،و فرشتگان و روح که اعظم فرشتگان الهى است،در این شب به اذن پروردگار به زمین فرود مى‏آیند،و به محضر زمان(عج) مى‏رسند و آنچه را که ب. در روز پنج شنبه از صبح تا غروب هر وقت بتواند چهار رکعت بخواند دو رکعتى در رکعت اول بعد از حمد یازده مرتبه قل هو اللّه احد و در رکعت دوم بعد از حمد بیست و یک مرتبه سوره قل هو اللّه احد را و پس از سلام پنجاه و یک مرتبه قل هو اللّه احد و پنجاه و یک مرتبه صلوات بر حضرت رسول . بعد به سجده رفته ، صد مرتبه یا اللّه بگوید و حاجتش را از خدا بخواهد ک. فرض"""" در بعد طراحی ساختار فیبر کریستال فتونی حتماباید مرتبه آرایه ماتریس مشخص کنیم مثلا: با فرض 7x7 array. یا هر مرتبه ای که می خواهیم شرایط و فرضیات باید مشخص باشند و باید بدانیم فرضیات کجاها داشته باشیم وو فرضیات نامحدود نیستند بلکه همگی محدود هستند کدنویسی در متلب هم براساس مرتبه مشخص شده صورت میگیرد جهت برآمدن حاجات کلی و جزئی: هر هر روز یکصد مرتبه سوره ی فاتحه را به این نحو بخواند جمیع حوائج او در هفته ی اول برآورده میشود و اگر در هفته ی اول نشد در هفته ی دوم صد در صد بر آورده می شود بعد از صبح بیست و یک مرتبه بعد از ظهر بیست و دو مرتبه بعد از عصر بیست و سه مرتبه بعد از مغرب بیست و چهار مرتبه بعد از عشا ده مرتبه که جمعا صد مرتبه خواهد. سوره یوسف از آیه ۵۰ تا ۵۶ وَقَالَ الْمَلِکُ ائْتُونِی بِهِ فَلَمَّا جَاءهُ الرَّسُولُ قَالَ ارْجِعْ إِلَى رَبِّکَ فَاسْأَلْهُ مَا بَالُ النِّسْوَةِ اللاَّتِی قَطَّعْنَ أَیْدِیَهُنَّ إِنَّ رَبِّی بِکَیْدِهِنَّ عَلِیمٌ (۵۰) قَالَ مَا خَطْبُکُنَّ إِذْ رَاوَدتُّنَّ یُوسُفَ عَن نَّفْسِهِ قُلْنَ حَاشَ لِلّهِ ماعَلِمْنَا عَلَیْ. شب اول چهار رکعت در هر رکعت بعد از حمد پانزده مرتبه سوره توحید. شب دوم چهار رکعت در هر رکعت بعد از حمد بیست مرتبه سوره قدر. شب سوم ده رکعت در هر رکعت حمد و پنجاه مرتبه توحید. شب چهارم هشت رکعت در هر رکعت حمد و بیست مرتبه سوره قدر. شب پنجم دو رکعت در هر رکعت حمد و پنجاه مرتبه سوره توحید و بعد از سلام صد مرتبه صلوات. شب ششم چهار رکعت در هر رک. شب اولین ماه مبارک رجب را لیله الرغائب یا همان شب آرزو ها می گویند ،دراین شب فرشتگان مهمان زمین میشوند و حاجت مومنان برآورده میشود .
در اعمال شب آرزوها آمده است
آن روز را روزه میگیری و درهنگام افطار در میان مغرب وعشا ۱۲رکعت میخوانی (هر دو رکعت یک سلام)در هر رکعت یک حمد ،سه بار سوره قدر ودوازده بار سوره توحید پس از هفتاد مرتبه میگو. شب یازدهم دو رکعت در هر رکعت حمد و بیست مرتبه سوره کوثر. شب دوازدهم هشت رکعت در هر رکعت حمد و سی مرتبه سوره قدر. شب سیزدهم چهار رکعت در هر رکعت حمد و بیست و پنج مرتبه سوره توحید. شب چهاردهم شش رکعت در هر رکعت حمد و سی مرتبه سوره ز ال. شب پانزدهم چهار رکعت در دو رکعت اول بعد از حمد صد مرتبه سوره توحید و در دو رکعت دیگر بعد از حمد پنجاه مرتب. تحیت مسجد مقدس جمکران دو رکعت است (مانند صبح) به نیت تحیت (احترام به مسجد) که در هر رکعت , بعد از سوره ی حمد , هفت بار/ قل هو الله و احد / و ذکر رکوع و سجود (نه خود رکوع و سجود) هفت مرتبه خوانده می شود , سپس تشهد و سلام و پایان . زمان (ع) در مسجد جمکران دو رکعت است به نیت زمان (ع) ، که سوره ی حمد را شروع کرده ، وقتی به آیه ی { ایاک نعبد و ایاک نستعی. حسابداری در قرآن
مژگان خدادادی قرآن مجید که کلام الهی و راهنمای بشر و معجزه اعظم (ص) است و از آنجا که این کتاب به اعصار خاصی تعلق ندارد و با وجود آنکه خداوند متعال آن را در برابر تحریف محافظت می نماید و در رابطه با تمام موضوع های اصلی و حیاتی دنیا از جمله حساب و غیرحساب در این دنیا و آ ت سخن به میان آورده است. در کل قرآن مجید که دارا. در معبدی گربه ای وجود داشت که هنگام مراقبه ی راهب ها مزاحم تمرکز آن ها می شد. بنابراین بزرگ دستور داد هر وقت زمان مراقبه می رسد یک نفر گربه را گرفته و به ته باغ ببرد و به درختی ببندد. این روال سال ها ادامه پیدا کرد و یکی از اصول کار آن مذهب شد. سال ها بعد بزرگ در گذشت. گربه هم مرد. راهبان آن معبد گربه ای یدند و به معبد آوردند تا هنگام مراق. یا علی شب نوزدهم: اولین شب از قدر است و شب قدر همان شبی است که در تمام سال شبی به خوبی و فضیلت آن نمی رسد و عمل در آن بهتر است از عمل در هزار ماه و در آن شب تقدیر امور سال رقم می خورد و ملائکه و روح که اعظم ملائکه است در آن شب به اذن پروردگار به زمین نازل می شوند و به خدمت زمان علیه السلام مشرف می شوند و آنچه برای هر مقدر شده است بر علیه السلام عرض می کنند. اعمال شب قدر بر دو نوع است: یکی آن که در هر سه شب انجام می شود و دیگر آن که مخصوص هر شبی است. اعمالی که در هر سه شب مشترک است: 1- غسل. (مقارن غروب آفتاب، که بهتر است عشاء را با غسل خواند.) 2- دو رکعت وارد شده است که در هر رکعت بعد از حمد، هفت مرتبه توحید بخواند و بعد از فراغ هفتاد مرتبه اَستَغفُرِاللهَ وَ اَتوبُ اِلَیهِ و در روایتی است که از جای خود برنخیزد تا حق تعالی او و پدر و مادرش را بیامرزد. 3- قرآن مجید را بگشاید و بگذارد در مقابل خود و بگوید: اَللّهُمَّ اِنّی اَسئَلُِکَ بِکِتابِکَ المُنزَلِ وَ ما فیهِ اسمُکَ الاَکبَرُ و اَسماۆُکَ الحُسنی وَ ما یُخافُ وَ یُرجی اَن تَجعَلَنی مِن عُتَقائِکَ مِنَ النّار. پس هر حاجت که دارد بخواهد. 4- مصحف شریف را بگیرد و بر سر بگذارد و بگوید: اَللّهمَّ بِحَقِّ هذاالقُرآنِ وَ بِحَقِّ مَن اَرسَلتَه بِه وَ بِحَقِ کُلِّ مومنٍ مَدَحتَه ُ فیهِ وَ بِحَقِّکَ عَلَیهِم فلا اَحَدَ اَعرَفُبِ بِحَقِّکَ مِنکَ. ده مرتبه بگوید: بِکَ یا الله ده مرتبه: بِمُحَمَّدٍ ده مرتبه: بِعلیٍّ ده مرتبه: بِفاطِمَةَ ده مرتبه: بِالحَسَنِ ده مرتبه: بِالحُسَین ِ ده مرتبه: بِعلیّ بنِ الحُسین ده مرتبه: بِمُحَمَّدِ بنِ عَلِیٍّ ده مرتبه: بِجَعفَر بنِ مُحَمَّدٍ ده مرتبه: بِموُسی بنِ جَعفَر ٍ ده مرتبه: بِعلیِّ بنِ مُوسی ده مرتبه: بِمُحَمَّدِ بنِ عَلِیٍّ ده مرتبه: بِعَلِیِّ بنِ مُحَمَّدٍ ده مرتبه: بِالحَسَنِ بنِ عَلِیٍّ ده مرتبه: بِالحُجَّةِ. پس از این عمل هر حاجتی که داری طلب کن. 5- زیارت حسین علیه السلام است؛ که در روایت آمده است که چون شب قدر می شود منادی از آسمان هفتم ندا می کند که حق تعالی آمرزید هر ی را که به زیارت قبر حسین علیه السلام آمده است. 6- احیا داشتن این شب ها. در روایت آمده هر احیا کند شب قدر را گناهان او آمرزیده شود هر چند به عدد ستارگان آسمان و سنگینی کوه ها و وزن دریاها باشد. 7- صد رکعت بخواند که فضیلت بسیار دارد، و افضل آنست که در هر رکعت بعد از حمد ده مرتبه توحید بخواند. 8- این دعا خوانده شود: اَللّهُمَّ اِنّی اَمسَیتُ لَکَ عَبدًا داخِرًا لا اَملِکُ لِنَفسی وَ اَعتَرِفُ چرا انی که از سوختن پرچم صهیونیست ها ناراحت می شوند از آتش زدن پرچم کشورمان ناراحت نشدند. دو رکعت اول: به نیت تحیت مسجد جمکران است، که در هر رکعت آن یک مرتبه سوره حمد و هفت مرتبه سوره توحید خوانده می شود و در ح رکوع و سجود هم هفت مرتبه ذکر را تکرار کنند. دو رکعت دوم: به نیت صاحب ا مان (عج) خوانده می شود. بدین صورت که سوره حمد را شروع می کنیم و چون به آیه «ایّاک نعبد و ایّاک نستعین» می رسیم، این آیه شریفه را صد مرتبه تکرار می کنی. هر روز چند بار از دفاعم از اهل بیت علیهم السلام ناراحت می شوم.   به خودم می گویم واقعا زمان عج آیا این قدر بیچاره است که من از او دفاع کنم؟!!! از سوی دیگر سکوت هم جایز نیست. از سویی هم ناراحت می شوم.   ولی قطعا اگر اندک عزتی هم به دست آید، اوست که معز المومنین و مذل الکافرین المتکبرین است. سالم را به همین نام نامیده ام. یا معز المومنین. وحید ی گفت: امیدوارم اگر اتفاقی بخواهد بیفتد مردم از آن استقبال کنند نه این که ناراحت شوند چون من به دنبال خوشحالی مردم هستم و هیچ وقت دوست ندارم ناراحت شوند. سید بن طاوس؛ برای "شفای مریض" این دعا را همراهش کنید
به گزارش روضه نیوز ؛ سید بن طاوس فرموده ما این دعا را تجربه کرده ایم:
یا من اسمه دواء و ذکره شفاء ، یا من یجعل الشفاء فی ما یشاء من الأشیاء ، صل علی محمد و آل محمد و اجعل شفائی من هذا الداء فی اسمک هذا ، یا الله ده مرتبه ، یا رب ده مرتبه ، یا ارحم الراحمین ده مرتبه ، بنویسید همراه م. مهر: "ذو" به معنى صاحب و "القعدة" به معنى نشستن است، ذوالقعده از ماههاى حرام است و اعراب در این ماه از قتال مى نشستند، یعنى آن را ترک مى د، به این جهت این ماه "ذوالقعدة" نامیده شده که در تلفظ فارسی "ذیقعده" یا "ذی القعده" گفته می شود. ادعیه، ها و اذکار مستحبی برای این ماه ذکر شده است. اعمال مشترک اول هر ماه ۱ـ دعا در زمان دیدن هلال خواندن د. ثواب خواندن هفت مرتبه سوره قدر بعد از طلو فجر کفعمى از محمد باقر علیه‏السلام نقل کرده: هر سوره اِنّا اَنْزَلْناه را بعد از طلوع فجر هفت مرتبه بخواند هفتاد صف از ملائکه هفتاد صلوات بر او بفرستند و هفتاد مرتبه بر او ترحّم کنند.(1) ثواب خواندن هفت مرتبه سوره قدر بعد از عشاء از محمد تقى علیه‏السلام ثواب بسیار نقل شده است براى ى که سوره ق. می توانم بپرسم چرا زمان شادی با دیگرانی هنگام غم با من؟ دیواری کوتاهتر از من پیدا نکردی  چرا هر وقت خوشحالی پیش من نمیای تا غمکین میشی میای؟ دوست عزیزم میتوانم بپرسم تو در هنگام شادی نمبای پیشم؟ من چه گناهی که همیشه باید غمهاتو ببینم ببخشید دوست عزیز چرا غمهاتو برای من میاری خوشحالی خودت را با دیگران نمیای نمیای پیش من نه زنگی نه.