ب ود انقلاب رحلت داد رحلت رژیم پهلوی س ال 1368 کرده ب ود ایران

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب ود انقلاب رحلت داد رحلت رژیم پهلوی س ال 1368 کرده ب ود ایران : دلم به یاد تو امشب لبالب از شور است
تو کیستی که حریمت چو کعبه مشهور است؟
رحلت اکرم (ص) بر تمام مسلمین جهان تسلیت باد --------------------------------------------------- اس ام اس رحلت -اس ام اس وفات ---------------------------------------------------
فقدان رسولان، پشت اهالی ایمان را می شکند و عشق را داغدار می کند؛ رحلت رسول اعظم تسلیت باد! --------------------------------------------------- سیاه پ. انقلاب در سالگرد رحلت (ره) بیانات مهمی را مطرح د. ویدیوی کامل سخنرانی ایشان را در «تابناک» می بینید. ع نوشته مخصوص رحلت 96
رحلت تسلیت..
کد تصویر: 30
منبع:بی پاتوقی مجلس خبرگان ی پس از رحلت در جلسه ای فوق العاده در ۱۴ داد ۱۳۶۸ آیت الله سید علی را به عنوان ایران انتخاب کرد. فقدان رسولان پشت اهالی اییمان را می شکند و عشق را داغدار می کند رحلت اعظم (ص) وصال اوست به حضرت دوست یا رسول الله ! با غروب آفتاب تو کعبه تا قیامت سیه پوش گشته و زوزم اشک عزا به رخسار مکه می ریزد رحلت ختم الرسل محمد مصطفی (ص) بر عاشقان تسلیت باد . خبرگزاری ایلنا خاطره ای برگرفته از کتاب (س) به روایت آیت الله هاشمی رفسنجانی را منتشر کرده است که مربوط به روز دوازدهم داد ماه ۶۸ یعنی دو روز پیش از رحلت است. مراسم بزرگداشت رحلت (ره) در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب ی با حضور تعداد زیادی از عزاداران روزه دار آغاز شد. همشهری آنلاین: حضرت آیت الله معظم انقلاب ی در اجتماع عظیم مردم در بیست و هشتمین سالگرد رحلت بزرگوار و همیشه زنده ملت، کبیر تأکید د: برخوداری از «روحیه، ذهن و عمل انقل » درس بزرگ راحل عظیم الشأن است و ملت ایران در پرتو اه و آرمانهای همچنان پر جاذبه و هوشیاری در مقابل بزرگ، راه تحقق اه انقلاب را در معنای حقیقی عقلانیت یعنی انقل گری ادا.
مجموعه: کارت پستال و تصاویر متحرکگل رفت و شمیم خوشش اینجاست هنوز
بلبل به هوا ی گل چه شیداست هنوز
رفتی ز جهان اگر چه ای روح خدا
لیکن علم مهر تو بر پاست هنوز
رحلت جانسوز (ره) تسلیت باد
 
پوستر رحلت , کارت پستال رحلت
رحلت , ع رحلت
ع های رحلت
 
جدیدترین تصاویر رحلت , تصاویر کارت پستال رحلت
جدیدترین ع های رحلت , کارت تسلیت رحلت
پوستر رحلت
 
کارت پستال رحلت , ع های رحلت
ع رحلت , پوستر رحلت
رحلت
 
تصاویر رحلت , جدیدترین تصاویر رحلت
تصاویر کارت پستال رحلت , جدیدترین ع های رحلت
ع رحلت
 
گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته
به گزارش جماران، حضرت آیت الله انقلاب ی عصر امروز (یکشنبه) با حضور در مراسم بیست و هشتمین سالگرد رحلت حضرت (س) به سخنرانی در جمع هزاران نفری مشتاقان و دلدادگان بنیان گذار… رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت حسن مجتبی و حضرت رضا تسلیت رحلت رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت حسن مجتبی و حضرت رضا تسلیت ادامه مطلب ایلنا خاطره ای برگرفته از کتاب (س) به روایت آیت الله هاشمی رفسنجانی را منتشر کرده است که مربوط به روز دوازدهم داد ماه ۶۸ یعنی دو روز پیش از رحلت است. مراسم بزرگداشت رحلت (ره) از ساعت ۱۸ تا ۲۰ عصر امروز با سخنرانی معظم انقلاب ی حضرت آیت الله برگزار می شود. سلام بر تو ای فرستاده خوبی ها، ای مهربان ترین فرشته خاک. تو از ملکوت آسمان به زمین فرا خوانده شدی تا انسان را با معنای واقعی اش آشنا کنی. تو، آفتاب روشن حقیقت بودی در شام تیره زندگی. از مشرق دل ها برآمدی و اکنون، آسمان تب دار غروب جانگداز توست. سالروز رحلت اکرم (ص) و شهادت حسن مجتبی(ع) تسلیت باد.
رحلت اکرم همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری رحلت اکرم (ص) و شهادت جانسوز حسن مجتبی (ع)، ایران ی غرق در ماتم و عزاداری شد. معظم انقلاب ی در پیامی رحلت آیت الله راستی کاشانی را تسلیت گفتند. به مناسبت رحلت اکرم (ص) و سالروز شهادت حسن مجتبی (ع) متن ها ، اس ام اس ها و پیامک هایی را در این بسته خبری برای شما عزیزان آماده کرده ایم که می توانید دریافت کنید. رئیس جمهور در پیامی رحلت عالم پرتلاش و خدوم حجت ال والمسلمین محمدحسن قرهی از وفاداران به راه (ره) و ی را تسلیت گفت. همزمان با فرارسیدن سالگرد رحلت (س)، دبیرخانه جشنواره مردمی عمار به همین مناسبت، بسته ویژه ای را جهت اکران معرفی کرد. رادیو اقتصاد به مناسبت رحلت حضرت محمد (ص)، ویژه برنامه "مرثیه آفتاب" را به روی آنتن خواهد برد.
رحلت عالم مبارز و مجاهد نستوه حضرت حجت ال شیخ عباس پورمحمدی که عمر گرانقدر و هم چنین فرزند بزرگوارشان را نثار انقلاب ی و اه عالیه آن د و از پیشگامان مبارزه علیه رژیم پهلوی و از یاران دیرین حضرت راحل و عزیز انقلاب ی بودند را به محضر ولی امر مسلمین، مردم شریف رفسنجان و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می نمایم و از درگاه الهی علو درجات را برای آن مجاهد سفرکرده در ایام سوگواری اربعین حسینی مسئلت می نمایم.

محمدحسین ؛
دبیر سابق جامعه ی دانشجویان ولیعصر(عج) رفسنجان

آیت الله خوئینی ها خاطره خود از جلسه مسئولان نظام در روز رحلت (ره) را برای اولین بار منتشر کرد. جماران نوشت: آیت الله خوئینی ها خاطره‎ای از جلسه مسئولان نظام در روز رحلت (ره) را برای اولین بار منتشر کرد. حرم مطهر احمدی و محمدی (ع) در غم رحلت اکرم (ص) و شهادت حسن مجتبی (ع) سوگوار شد. سالروز رحلت جانسوز پدر فرزانه انقلاب ی ایران، حضرت (ره) به تمامی ملت ایران تسلیت باد. اگر چه جای خالی برای ما سخت و تلخ است اما میراث گرانبهای معمار بزرگ انقلاب ، (ره) حفظ خواهد شد. برای دریافت ویژه نامه سالروز رحلت (ره)، لطفاً کلیک کنید گرد ملال بر رخ و مسلمین
اشک عزا به دیده زهرای اطهر است
گفتم چه روی داده که زهرا زند به سر
دیدم که روز، روز عزای پیمبر است
رحلت نبی رحمت تسلیت باد . اس ام اس رحلت حضرت محمد (ص) . چراغ مدینه امشب شده خاموش
صدیقه کبرا گردیده سیه پوش
زهرای مظلومه از دیده گریان است
بهر پدر امشب چون شمع سوزان است
رحلت نبی رحمت تسلیت ب. خدا رو شاکریم که امسال هم طبق سنّت حسنه ای که سهامداران شرکت سهامی زراعی خضری پایه گذاری کرده بودن،با همّتِ ایشان
شبِ رحلت جانسوز راحل(ره) با شکوه و عظمتِ خاصّی در مسجد حسین (ع) ارج نهاده شد ؛
حضور مسئولینِ سطح شهر،بخش وشهرستان در این مراسم معنوی،شوری دوچندان به حضورِ چشمگیر اهالی خضری دشت بیاض داده بود - شوری که نشأت گرفته از انقلاب بود و بر ادامۀ نهضت روح الله با تمام توان تاکید می کرد ؛ پذیرایی افطار،مداحی کربلایی علی حیدری و سخنرانی جناب سرهنگ برات زاده(فرمانده ناحیۀ قاینات)از برنامه های این محفلِ انقل بود /.
رحلت ,اس ام اس رحلت ,اس ام اس به مناسبت رحلت شهرخضری شهرخضری شهرخضری / تصاویر برگرفته از کانال تصاویر خضری /
مجال تحریف را از تحریف کنندگان بگیریم انقلاب، امروز در مراسم سالگرد رحلت (ره): ادامه مطلب رئیس جمهور در پیامی رحلت عالم پرتلاش و خدوم حجت ال والمسلمین محمدحسن قرهی از وفاداران به راه (ره) و ی را تسلیت گفت. رییس جمهور در پیامی رحلت عالم پارسا و ابوالشهید مرحوم آیت الله هادی باریک‏ بین، سابق ولی فقیه در استان قزوین را تسلیت گفت. اختصاصی از اینو دیدی خلاصه ای از کودکی تا رحلت با و پر سرعت .
خلاصه ای از کودکی تا رحلت
خلاصه ای از کودکی تا رحلت فرمت فایل : word(قابل ویرایش)تعداد صفحات73: دوران کودکی تا رحلت
سید روح الله مصطفوی (۲۰ جمادی الثانی ۱۳۲۰ قمری - ۱۳ داد ۱۳۶۸ شمسی)، و مرجع تقلید شیعه ایرانی با مرتبه آیت الله انقلاب ۱۳۵۷/انقلاب ی ایران.
نام پدرش آیت الله سید مصطفی و نام مادرش هاجر احمدی بود. وی در پنج ماهگی پدر خود را از دست داد و تحت س رستی مادر و اش پرورش یافت.
گرچه سال ولادت وی طبق شناسنامه سال ۱۲۷۹ است، اما خود تصریح کرده است، که تاریخ صحیح آن ۳۰ شهریور ماه ۱۲۸۱ است.[نیاز به ذکر منبع] وی در ساعات پایانی روز ۱۳ داد ۱۳۶۸ در سن ۸۷ سالگی بر اثر بیماری سرطان از دنیا رفت.
فرزندان وی مصطفی، صدیقه، فریده، لطیفه، فهمیه، سعیده، و احمد هستند.
نسب شناسی
بر پایه خاطرات آیت الله پسندیده که در رو مه شرق سال دوم - شماره۵۴۷ به تاریخ پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۴ - - ۱۱ اوت 2005 مقدمه آن آورده شده است ایشان هندی زاده بوده اند این مطلب پیش تر در رو مه اطلاعات دوران پهلوی نیز چاپ شده بود:
"براى مقدمه مى نگارم؛ با این که من سید مرتضى هندى سابق و پسندیده فعلى در نظر نداشتم و ندارم در عداد نویسندگان و یا گویندگان درآیم و در خودم صلاحیت و لیاقت مطلب نگارى را نیافته ام ولى بر حسب ضرورت و وم و شاید تکلیف الهى و شرعى موظف باشم مختصرى از نسب نامه خودم و بالاخص برادر کوچک و گرامم حضرت خمینى مرجع عالى قدر تقلید اکثریت قاطع تشیع و عالى مقام مسلمین ایران و ممالک و ملل ى و مستضعفین دنیا را تا آنجا که در نظر دارم و تماس داشته و با ادله قطعیه و شواهد موجود دریافته ام یا با قرائن و شواهد و همچنین امارات برایم ظن حاصل شده با توجه به مشهودات هشتاد و چند ساله و معلومات خاص خودم از قباله ها و مهرنامه ها و نوشته هاى موجود و اطلاعات و گفتارهاى بزرگ ترهاى فامیل و اقوام که در حافظه ام مانده بدون تعریف و تمجید یا تنفیذ و تکذیب و یا اغراق و طرفدارى از اقوام و اقارب یا طرد و رد افراد ناموافق یعنى مخالفین و احیاناً دشمنان احتمالى و یا یقینى، از روى نهایت صحت و حقیقت براى ضبط در تاریخ بنویسم و خداوند را به شهادت مى طلبم که علاقه و دوستى با اشخاص و یا کدورت و نقار با افراد و جماعت در احوال من سال هاى سال است تأثیر خلاف گویى را زدوده و با موافق و مخالف جز راه راستى و عدل و حق و انصاف طریق دیگرى در پیش ندارم."
با
خلاصه ای از کودکی تا رحلت
برادر آیت الله رفسنجانی درباره اقدام های پیشگیرانه برای جلوگیری از سوءاستفاده از رحلت ایشان صحبت کرد. به مناسبت رحلت اکرم (ص) و شهادت حسن مجتبی(ع)،ع نوشته پروفایل برای شما کاربران گرامی گردآوری کرده ایم. رییس مجلس شورای ی در پیامی رحلت آیت الله شاه آبادی را تسلیت گفت و عنوان کرد: ایشان در طول عمر خویش به مجاهدت، ترویج و رسیدگی به امور مسلمین اهتمام فراوان داشت. مراسم عزاداری به مناسبت رحلت اکرم (ص) در روستای شرفویه شهرستان لارستان برگزار شد. رئیس جمهور با بیان اینکه رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی مظلومیت ایشان را نشان داد ، گفت: در تاریخ انقلاب و نهضت مظلومینی را دیدیم که در میان آنها آیت الله شهید بهشتی نمونه بزرگی بود و آیت الله هاشمی رفسنجانی هم شبیه آن مرد بزرگ دارای مظلومیت بود و این مظلومیت باعث شد مردم بعد از رحلت ، تکان خوردند. در آستانه ی سالگرد رحلت بنیان گذار انقلاب ی حضرت (ره) صدوسی وپنجمین شماره از نشریه خط حزب الله منتشر شد. رییس جمهوری در پیامی رحلت عالم پرتلاش ، حجت ال والمسلمین محمدحسن قرهی از وفاداران به راه (ره) و ی را تسلیت گفت. خدمات ارزنده و نام نیک و مبارزه اش با ظلم و ستم و استبداد و مشی میانه روی و اعتدالش در دوران مدیریتش در نظام، همواره در حافظه ملت و تاریخ ایران ی باقی و زنده خواهد ماند ادامه: پیام تسلیت حزب جوانان ایران ی براى رحلت آیت الله هاشمى "بزرگ مرد عرصه دین و سیاست" اختصاصی از فایلکو پاو وینت درس 10 مطالعات اجتماعی هشتم (از رحلت تا قیام نینوا) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 10 مطالعات اجتماعی هشتم (از رحلت تا قیام نینوا)
پاو وینت درس 10 مطالعات اجتماعی هشتم (از رحلت تا قیام نینوا) این پاو وینت در 83 اسلاید تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی کرده ایم یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم . با انتخاب این پاو وینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانشجویان  با ظرافت خاص جمع آوری شده است.
با
پاو وینت درس 10 مطالعات اجتماعی هشتم (از رحلت تا قیام نینوا)
رحلت بنیانگذار ایران <ره> بر عموم شیعیان جهان تسلیت باد. 152094 392 پیامک تسلیت رحلت بغض به می رود پهنه به پهنه لب به لب
اشک زدیده می رود چشمه به چشمه، یم به یم
همچو هزار در غمت شاخه به شاخه، گل به گل
ناله زدل برآورم به ، دم به دم
بر سر زلف عقده با حوصله شان می کشم
حلقه به حلقه مو به مو، طره به طره خم به خم
رحلت جانسوز (ره) تسلیت باد زاهدان - ایرنا - مسجد مکی و مدیر حوزه علمیه دارالعلوم اهل سنت زاهدان گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی چهره ای شناخته شده و شخصیت برجسته ای در کشور بودند که رحلت این بزرگوار به عنوان ضایعه ای بزرگ…

دیده بان ایران خانواده یار در شب اول رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی+کلیپ خانواده یار در شب اول رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی آیت الله هاشمی رفس
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p محمد جواد آذری جهرمی با انتشار ع ی از مادر شهید حسن جنگجو، رحلت او را همزمان با بازگشت پیکر مطهر فرزندش، تسلیت گفت. رئیس جمهور کشورمان در پیامی رحلت عالم پارسا، مرحوم آیت الله حاج شیخ نصرالله شاه آبادی را به حوزه های علمیه، شاگردان و علاقمندان و به ‏ویژه بیت مکرّم آن مرحوم تسلیت گفت. سایت جماران به مناسبت نخستین سالگرد رحلت یار دیرین (ره)، آیت الله هاشمی رفسنجانی کلیپی منتشر کرد که در ویدئوی زیر می بینید. آئین معنوی عاشقی با شهیدان همزمان با سالروز رحلت حضرت ام البنین (س) در کنار پیکر مطهر ی تازه تفحص شده در معراج ی اهواز برگزار می گردد. رئیس جمهور در پیامی رحلت آیت الله حاج سیدمهدی ابن الرضا خوانساری را تسلیت گفت. یزد - ایرنا - استاندار یزد با صدور پیامی سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب ی حضرت (ره) و قیام خونین پانزدهم داد را گرامیداشت و عنوان کرد: انقلاب ی ایران به ی راحل روند حاکم…