ب ود ح وزه العظم ى ف ق ه خمین ى مورد 2 ح وزه علمیه الله العظم ى ام ام خمین ى

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب ود ح وزه العظم ى ف ق ه خمین ى مورد 2 ح وزه علمیه الله العظم ى ام ام خمین ى : خمین - ایرنا - مسئول بهبود تولیدات باغی جهاد کشاورزی خمین گفت: 36 میلیون گل شاخه بریده در این شهرستان برداشت و روانه بازار فروش شد. خمین - ایرنا - رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری خمین گفت:هفت هزار و 17 رأس دام غیرمجاز از عرصه های مراتع این شهرستان در سال جاری خارج شد. میلاد مسعود ومبارک منجی عالم بشریت ،حضرت بقیه الله العظم مهدی آل محمّد (عج ) بر همه انسانهای روی زمین ، مخصوصاً بر منتظران ظهورش وهمشهریان محترم مبارک باد . تـو فرمــودی خــدایا ، صبر باید که از صبرش امــید وصل ،شاید اگر عمرم بشد پایان به صبرش بــفـرمـای تـا سـر قـبر مــن آید خـدا عمـریـست دائـم انـتظـارم کــه سر را جـای پــای او گذارم اگــر نبود صلاح دیــــدن او دم آخـر بـه مـهرش جان سپارم شــدم پـیــرو بـمـانـــده آرزوئی که یک جرعه بنوشم زان سبوئی میسّر گر نشد یک جرعه نوشم رســان از جــانـب آن شــاه بوئی 01.jpg باشگاه خبرنگاران نوشت: نوزاد دختر تازه متولد شده ای که در سطل زباله بیمارستان شهر خمین رها شده بود، کشف و مورد مراقبت قرار گرفت. خمین - ایرنا - مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی گفت: 21 روستای خمین که در مسیر طرح عملیاتی خط انتقال آب از سد کوچری قرار دارد امسال به این سامانه متصل می شود. است اج بیش از حد سنگ در خمین باعث به هم خوردن نظم طبیعت می شود.  (ره)؛ از خمین تا جمارانفرزند آ سید مصطفی که در سحرگاه چهارشنبه اول مهر ۱۲۸۱ در خمین به دنیا آمد از همان کودکی به دلیل از دست دادن پدر روحیه ای متکی به خود و با اعتماد بنفس پیدا کرد. او به دلیل علاقه به پدر نام خانوادگی مصطفوی را برگزید و در همان خمین تحصیلات اولیه را گذراند و سپس به حوزه علمیه اراک رفت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] خمین - ایرنا - فرماندار خمین گفت: صحت برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان خمین توسط هیات اجرایی و نظارت تایید شد. خمین - ایرنا - مدیر شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: نخستین واحد تولید خوراک ماهی در کشور با مشارکت سرمایه گذار خارجی در خمین احداث می شود. خمین - ایرنا - خمین گفت: اصل اقتصاد مقاومتی با مدیریت جهادی محقق می شود و همه باید تلاش مضاعف از شعار زدگی در این زمینه خودداری کرد. در اینترنت دنبال مطالبی در زمینه فرهنگ مردم شهر خمین میگشتم که کت یافتم که در سال 1380 منتشر شده بود و تقریبا نویسنده اش برای مردم ن خمین گمنام است ؟ نویسنده این کتاب آقایا خانم ادیک باغداساریان (ا.گرمانیک ) یکی از نین ارمنی سا کن روستای لیلیان بوده که بعد از جنگ جهانی دوم خمین را ترک نموده اند جهت اطلاع و مطالعه دوستان متن این کتاب را . مراسم معنوی شبی با در جوار پیکر مطهر ی گمنام دفاع مقدس در مصلای (ره) خمین برگزار شد. قل نیروی انتظامی درشهرستان خمین در کمند ان قانون گیر افتاد. خمین – ایرنا – رئیس شبکه دامپزشکی خمین گفت: خیران نیکوکار این شهرستان یک محموله داروهای دامی به مناطق ز له زده استان کرمانشاه ارسال د. مروری بر زندگی پر برکت (ره)
تولد
در روز بیستم جمادی الثانی 1320 ق، مطابق با 30 شهریور 1281 ش، در شهرستان خمین از توابع استان مرکزی، در خانواده ای اهل علم و هجرت و جهاد، و در خاندانی از سلاله زهرای اطهر علیهاالسلام ، روح اللّه ال ال (ره) چشم به جهان گشود.او وارث سجایای آبادی و اجدادی بود که نسل در نسل در کار هدایت مردم و ب معارف الهی کوشیده بودند.پدر بزرگوار (ره) مرحوم آیت اللّه سید مصطفی ، از معاصران مرحوم آیت اللّه العظمی میرزای رحمه الله ، پس از آن که سالیانی چند در نجف اشرفْ علوم و معارف ی را فرا گرفته و به درجه اجتهاد نایل آمده بود، به ایران بازگشت و در خمینْ پناه گاه مردم و هادی آنان در امور دینی بود. در حالی که بیش از پنج ماه از ولادت روح اللّه نمی گذشت، طاغوتیان و خان های زیر پرچم حکومت وقت، ندای حق طلبی پدر را که در برابر زورگویی های ایشان به مقاومت برخاسته بود، با گلوله پاسخ گفتند و در مسیر خمین به اراک، وی را به شهادت رساندند. کشف نوزاد تازه متولدشده در سطل زباله + ع     کشف نوزاد تازه متولدشده در سطل زباله + ع نوزاد دختر تازه متولد شده ای که در سطل زباله بیمارستان شهر خمین رها شده بود، کشف و مورد مراقبت قرار گرفت . نوزاد دختر در سطل زباله بیمارستان شهر خمین رئیس بهزیستی خمین با تایید این خبر گفت : این کودک دختر یک روزه توسط یکی از کارکنان بیمارستان (ره) شهر خمین شناسایی  و ماجرا بلافاصله به اطلاع پلیس ۱۱۰ این شهرستان رسید .اسماعیل خانجانی با بیان اینکه این کودک یک روزه سالم است، افزود: بلافاصله با هماهنگی یاریجانی دادستان خمین و عوامل انتظامی مراقبت ویژه توسط مددکار بهزیستی انجام و کودک بی س رست به  شیرخوارگاه شهر اراک تحویل داده شد. وی ادامه داد: احتمالا والدین و یا مادر این کودک با قصد قبلی و بنا به دلایل نامعلوم کودک را که حتی لباس هم بر تن نداشته در بیمارستان (ره) شهر خمین رها د.    5709227_812.jpg منبع: باشگاه خبرنگاران ایسنا نوشت: خمین در مجلس شورای ی گفت: بزرگترین مجتمع تولید پروتئین مرغ و تخم مرغ در سطح قاره آسیا در شهرستان خمین راه اندازی و این شهرستان را به قطب تولید این محصول تبدیل خواهد کرد. خمین - ایرنا - مردم خمین در مجلس شورای ی گفت: 470 میلیارد ریال اعتبار برای تقویت زیر ساخت های اقتصادی و توسعه ای به این شهرستان اختصاص یافت. اختصاصی از اینو دیدی تحقیق و بررسی در مورد (ره) با و پر سرعت .
تحقیق و بررسی در مورد (ره)
تحقیق و بررسی در مورد (ره) لینک پرداخت و *پایین مطلب* فرمت فایل:word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه 10برخی از فهرست مطالب  بنیانگذار ، در بیستم جمادی الثانی سال 1320 ه.ق. در میان خانواده ای در شهر خمین قدم به عرصه وجود نهاد. پدرش آیت الله سید مصطفی ملقب به ف المجتهدین که زعامت و پیشوایی اهالی خمین را بر عهده داشت در ذیحجه 1320 ق در چهل و دو سالگی به دست عمال قاجاریه بین راه خمین و اراک به شهادت رسید و اما تحت س رستی و حضانت و مادر و مراقبت برادر بزرگش آیت الله پسندیده قرار گرفت. تحصیلات مقدماتی را در زادگاهش فرا گرفت و در سال 1339 قمری برای تحصیل رهسپار اراک شد. اراک در آن زمان مرکزیت علمی داشت و طلاب برای تحصیل بدان روی می آوردند. به هر حال مدت پنج سال در اراک به تحصیل اشتغال ورزید و تا سطوح عالیه پیش رفت.منطق را نزد مرحوم شیخ محمد گلپایگانی و شرح لمعه را نزد مرحوم آقا عباس اراکی گذراند و چون در سال 1340 ق. آیت الله حاج شیخ عبدالکریم حائری یزدی به قم عزیمت کرد و حوزه علمیه را بنیان نهاد مدتی به خمین بازگشت و از انجا به قم رفته و در این شهر رحل اقامت افکند و به تحصیل دروس خارج از سطح پرداخت و از محضرآیت الله حائری ب فیض کرد و به درجه اجتهاد رسید و خود نیز به تدریس فقه و اصول و تحصیل فلسفه و حکمت مشغول شد و فلسفه را از محضر آیت الله شیخ محمد علی شاه آبادی تلمذ کرد.
با
تحقیق و بررسی در مورد (ره)
مسئول موسسه تنظیم، حفظ و نشر آثار (ره) در خمین، از بازدید یک گروه شش نفره گردشگران آلمانی از بیت تاریخی راحل در این شهر خبر داد. مردم خمین در مجلس گفت: شهرستان خمین با کاهش سه هزار نفری جمعیت مواجه بوده و این کاهش جمعیت سبب ایجاد موج نا امیدی در اذهان عمومی شده است. خمین - ایرنا - مشاور فرهنگی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی شاگرد مکتب حضرت علی(ع) ، شیفته ت و مجاهد فی سبیل الله بود. خودروسازی سایپا در خمین در شهرستان اراک به میتسوبیشی واگذار شد. پس از پایان دیدار تیم های خمین و دلیجان در چارچوب لیگ فوتبال استانی مرکزی که با نتیجه ۲ بر ۲ به اتمام رسید، فردی منتسب به تیم خمین اقدام به قمه کشی کرد که با وساطت افراد حاضر در بازی این غائله ختم به خیر شد. بیش از ۶۰ در صد زعفران استان مرکزی در شهرستان خمین تولید می شود. در حادثه رانندگی که در محور الیگودرز- خمین رخ داد ۶ نفر جان خود را از دست دادند.
پیدا شدن نوزادی یک روزه در سطل  در اتفاقی ناراحت کننده یک نوزاد در سطل ی در خمین پیدا شد در حالی که تنها یک روز از تولدش می گذرد. رئیس بهزیستی خمین با تایید این خبر گفت : این کودک دختر یک روزه توسط یکی از کارکنان بیمارستان (ره) شهر خمین شناسایی  و ماجرا بلافاصله به اطلاع پلیس 110 این شهرستان رسید .اسماعیل خانجانی با بیان اینکه. راکب موتورسیکلت در برخورد با خودروی سواری پژو در خمین جان خود را از دست داد. کامیون کشنده حامل سنگ خام صبح امروز در کیلومتر 12محور محلات -خمین واژگون شد. رئیس شورای ی شهر خمین گفت: یکی از مشکلات شهرداری ها ازجمله شهرداری خمین، عدم بهره مندی از نیروی متخصص و کارشناس و عدم برخورداری از تصمیمات جامع نگر و آینده نگر است.

گردهمایی ها و ریحانی های مقیم مرکز در خانه خمین 
شب گذشته بعد از مغرب و عشا به رسم هر ساله ها و ریحانی ها در مسجد احمدیه نارمک حضور پیدا د که امسال نیز پذیرایی این مراسم توسط ریحانی ها و جناب آقای حاج ابوالفضل نجاری (یکی از اعضای خانه خمین) صورت گرفت.
در این مراسم آقای ساداتی فرماندار شهرستان، در مورد خمین سخنرانی انجام دادند.
+ 3 تصویر در این مطلب
فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری حرفه ای مغازه های شهرستان خمین خبرداد. ی که دست به یک سرقت عجیب در شهرستان خمین زد دستگیر شد. احداث نیروگاه خورشیدی در دلیجان و خمین در جلسه کارگروه زیر بنایی و شهر سازی استان مرکزی به تصویب رسید. در مراسمی در خمین ازکتاب تاریخ استان مرکزی نوشته ی محمد جواد مرادی نیا رونمایی شد. با شروع فصل تابستان، برداشت گیلاس از باغات گیلاس شهرستان خمین آغاز شد. کشف نوزاد در سطل زبال شف نوزاد در سطل زباله , رئیس بهزیستی خمین با تایید این خبر گفت : این کودک دختر یک روزه توسط یکی از کارکنان بیمارستان (ره) شهر خمین شناسایی و ماجرا بلافاصله به اطلاع پلیس 110 این شهرستان رسید .اسماعیل خانجانی با بیان اینکه این کودک یک روزه سالم است، افزود: بلافاصله با هماهنگی یاریجانی دادستان خمین و عوامل انتظامی م. خمین- مردم خمین در مجلس شورای ی گفت: دوری از گفتمان و ی یک تهدید درونی برای ما است، بنابراین باید به نحوی عمل کنیم که فرهنگ و روحیه انقل صیانت و ترویج شود. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از مرگ رئیس هیئت هندبال شهرستان خمین با شلیک گلوله افراد ناشناس خبرداد. در اثر آتش سوزی خودروی سواری در جاده اراک -خمین 2 سرنشین آن مصدوم شدند. نتایج انتخابات شورای شهر خمین را می توانید در این خبر دنبال کنید. معاون اجتماعی پلیس استان مرکزی از دستگیری عاملان قتل رئیس هیئت هندبال شهرستان خمین خبر داد. مراسم تشییع و خا پاری دو شهید گمنام صبح روزگذشته با حضور پرشور مردم در آزاد خمین برگزار شد. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد سقط جنین لینک پرداخت و *پایین مطلب * فرمت فایل :word ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه86 فهرست مطالب مقدمه   گفتار اول :تعریف   گفتار دوم   نظریه‌های موجود حول جواز یا منع سقط جنین   الف _ حقوق ایران   ب: نظریه‌های موجود حول جواز یا منع سقط جنین در حقوق غرب:   گفتار سوم:   ارکان تشکیل‌دهنده جرم در ایران:   گفتار اول: مجازات سقط در ایران(مبحث دیات)   مجازات سقط در ایران(مبحث تعزیرات)   گفتار دوم مجازات سقط جنین در غرب   الف _ حقوق   ب: حقوق انگلیس:   بسم‌الله الرحمن الرحیم: و لقد خلقنا الانسان من سلـلةٍ من طین ثم جعلنه نطفة فی قرار مکین» ثم خلقنا النطفه علقه فخلقنا العلقه مضغة فخلقنا المضغة عظما ف ونا العظم لحما ثم انشانه خلقاً أ فتبارک الله احسن الخالقین (سوره مبارکه مومنون آیات 12 _ 14)                      معمولاً تصمیم‌گیری به داشتن یا نداشتن فرزند برای زوجین، ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] "تو آنی که چون دمشق یک قافیه زیبا بیشتر نداری..." این شعر رو شنیده بودم سالها قبل فقط همین یک جمله رو ...و می دونستم این شعر "سلمان هراتی " باید باشه که برای گفته ....الان گشتم اینترنت رو چیزی پیدا ن عجیبه! چون خیلی عالیه! خدا رحمت کرد سلمان هراتی رو
میگه تو مانند "دمشق" هستی که فقط یک هم قافیه دارد و آن "عشق" تو هم یک قافیه زیبا داری و آن ...... اولین جلسه شورای دینی وفرهنگی دینی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی با حضور حجت والمسلمین حسینی ولی فقیه و شهر خمین ، عبدالرضا خلیلی مدیر عامل و اعضای شورای فرهنگی شرکت آبفا ، در بیت (ره) در شهر خمین برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی حجت والمسلمین حسینی شهر خمین که به عنوان میهمان ویژه در این نشست حضور داشت. رکنا / یک نوزاد دختر در سطل زباله سرویس بهداشتی بیمارستان خمین پیدا شد. رئیس اداره بهزیستی خمین در خصوص این نوزاد گفت: نوزاد دختر و در صحت و سلامت کامل است. وی افزود:...ادامه خبر
مدیر آموزش و پرورش خمین اعلام کرد: مدارس ابت این شهرستان فردا ۲۵ بهمن تعطیل هستند. در مورخ 4/8/93 به مناسبت فرارسیدن ماه محرم ماه عزاداری سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) پلاکاردهایی با همین موضوع در محوطه و مقابل بیت حضرت (ره) در شهر خمین توسط پیام نور واحد چهارچشمه نصب گردید. مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مرکزی از بهره برداری از تصفیه خانه طرح انتقال آب از سد کوچری به شهرستان خمین در تیر ماه امسال خبر داد .