ب ود ح وزه ال ل ه آی ه ای ن ح وزه علمیه آی ه ال ل ه خمینى مورد خم ی ن ى آی ه ال ل ه ب روجردى

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب ود ح وزه ال ل ه آی ه ای ن ح وزه علمیه آی ه ال ل ه خمینى مورد خم ی ن ى آی ه ال ل ه ب روجردى : مسئول دبیرخانه بین المللی یزد حسینیه ایران گفت:حوزه های علمیه نسبت به تولید محتوای مناسب در مورد زیبایی های تشیع به گردشگران برنامه ریزی کنند. همشهری آنلاین: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه ای نامزد مورد نظر خود برای انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد. توجه ویژه به قرآن خمینى (ره) توجه خاصى به قرآن داشتند، به ‏طورى که روزى، هفت ‏بار قرآن مى‏خواندند! در هر فرصتى که به ‏دست مى‏آوردند، ولو اندک، قرآن مى‏خواندند. بارها دیده شد که ، حتى در دقایقى قبل از آماده شدن سفره - که معمولا به بط مى‏گذرد - قرآن تلاوت مى‏کنند ! (۱) بعد از شب تا وقت صبح، قرآن مى‏خواندند . (۲) یکى اطرافیان مى‏گوید: در نجف، چشم‏شان درد گرفت و به مراجعه د. بعد از معاینه‏ چشم گفت: «شما باید چند روزى قرآن نخوانید و به چشم‏تان استراحت ‏بدهید» . خندیدند و فرمودند: « ، من، چشم را براى قرآن خواندن مى‏خواهم! چه فایده‏اى دارد که چشم داشته باشم و قرآن نخوانم؟ شما یک کارى کنید که من بتوانم قرآن بخوانم. » (۳) و در ماه رمضان یکى از همراهان در نجف، اظهار مى‏کرد که خمینى در ماه مبارک رمضان، هر روز ده جزء قرآن مى‏خواندند ، یعنى در هر سه روز، یک بار قرآن را ختم مى‏ د . (۴) علاوه بر آن، هر سال چند روز قبل از ماه مبارک رمضان ، دستور مى‏دادند که چند ختم قرآن براى افرادى که مد نظر مبارکشان بود، قرائت ‏شود . (۵) منابع :۱- پا به پاى آفتاب، ج 1، ص 270 . ۲- برداشت‏هایى از سیره‏ خمینى ، ج 3 ، ص 198 . ۳- همان، ص 7. ۴- همان . ۵- پا به پاى آفتاب، ج 1 ص 181 . در کلام خمینى (ره ) در از هیچ فریضه اى بالاتر نیست چطور را اینقدر سستى مى کنید در آن ؟... از بى پرونده که در دادگسترى ها... هست بروید ببینید،از خوانها ببینید پرونده هست آنجا؟ از بى ها پرونده هست ، هر چه پرونده پیدا کنید پرونده بى خوانهاست . در کلام مقام ى آیة الله خامنه اى ناسپاسى بزرگى است که ى در محیط ى بسر برد و را که برترین وظیفه هر مس. مراسم بزرگداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال حضرت خمینى (ره) روز میثاق با و بیعت با ولایت از ساعت 18 عصر امروز در حرم مطهر ایشان آغاز شد. بأسمک الإعظم سیره‏ عملی خمینى (ره) در ماه رمضان

خمینى (ره) و ماه رمضان
عالمان ربانی، چلچراغ‏ هاى پر فروغى هستند که در هرعصرى، در آسمان علم و عمل مى‏درخشند، و با ب نور و گرما از خورشید رس و ت، بر زمینیان تجلى مى‏ کنند و آنان را به سوى منابع نور و برکت دودمان وحى، رهنمون مى ‏سازند، و بر بال عرفان ناب محمدى صلى الله علیه وآله نشانده، بر مشکات ملکوت، عروج مى‏ دهند. ادامه مطلب مدیر حوزه علمیه لرستان با اشاره به ساخت و ساز و تعمیرات در مدارس علمیه برادران لرستان گفت: هم اکنون پنج پروژه عمرانی مربوط به مدارس علمیه استان در حال انجام است. روزی که آیت الله محمد علی شرعی از اعضای شورای مدرسین آن دوران در خانه ی اجاره ای و قدیمی و فرسوده در یکی از محلات قدیمی شهر مقدس قم، اولین روز فعالیت مرکز مدیریت حوزه های علمیه علمیه خواهران را آغاز کرد. مدیر حوزه علمیه همدان گفت: حوزه های علمیه راه انبیایی الهی است و نباید در جهت مقاصد دنیوی قرار گیرد. قم - مدیر حوزه های علمیه کشور با بیان اینکه حوزه های علمیه در طول تاریخ یکی از قطب های مهم تولید فکر ی و الهی بودند، گفت: تحقیقات حوزوی باید آسیب شناسی شود. کانون خبرنگاران نبأ: حجت ال والمسلمین پناهیان در یادواره ی و طلبه منطقه کاشان، گفت: ی آبروی دین و حوزه های علمیه هستند که با خون خودشان بودن دین را آموزش دادند. ادامه: ی آبروی دین و حوزه های علمیه هستند دومین همایش انس دانش آموختگان مدرسه علمیه عترت آل محمد قم برگزارشد دومین همایش انس دانش آموختگان و طلاب جدید مدرسه علمیه عترت آل محمد قم با هدف گرامیداشت یاد و خاطره ی این مدرسه وآشنایی هرچه بیشتر وتجدید دیدار وتبادل نظرطلاب با حضور اساتید و طلاب دوره های مختلف این مدرسه در روز پنج شنبه مورخه 26 6 94 راس ساعت 11 صبح در محل سالن اجتماع. معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران: محور تمام فعالیت های حوزه های علمیه خواهران، تحقق سبک زندگی ی در میان آحاد مختلف جامعه است. مراسم تودیع و معارف مدیر حوزه علمیه خواهران امروز با حضور جمعی از مدیران ارشد حوزه های علمیه انجام شد. مسئول پذیرش حوزه های علمیه اسان شمالی گفت:از بین دو هزار و 350متقاضی ورود به حوزه های علمیه این استان 600 طلبه پذیرفته می شود. حجت ال والمسلمین کاظم صدیقی اخلاق، شهر تهران و از خطبای قدیم پایتخت است که همزمان با آغاز قیام (ره) در ۱۵ داد سال ۴۲ تصمیم خودش را عزم کرد که طلبه شود و به همین منظور وارد حوزه علمیه قم شد و از محضر اساتیدی نظیر آیات علی مشکینی، احمد جنتی، محمد محمدی گیلانی، محمدتقی مصباح یزدی، سید محمد حسینی بهشتی دروس فقه، اصول، منطق و فلسفه را تلم. حذف فلسفه از حوزه علمیه قم موجب خواهد شد افرادی سطحی و کم عمق، متصدی تبیین و تدریس این علم شوند، بنابراین فلسفه باید در حوزه علمیه قم و همچنین حوزه علمیه تهران که روزگاری مرکز فلسفه بوده است، رواج پیدا کند. معاون آموزش حوزه علمیه لرستان گفت: هم اکنون ۱۲۸۴ طلبه در ۱۳ مدرسه علمیه این استان مشغول تحصیل و فراگیری علوم حوزوی هستند.
اگر بخواهیم نظام ی همچنان « ی و انقل » بماند باید حوزه علمیه، «انقل » بماند زیرا اگر حوزه علمیه انقل نماند، نظام در خطر «انحراف از انقلاب» قرار خواهد گرفت.
ایشان با تأکید بر اینکه باید از هرگونه تلاشی برای «انقلاب ز » از حوزه های علمیه احساس خطر کرد، افزودند: باید با فکر و تدبیر و برنامه ریزی حکمت آمیز، با این خطر مقابله کرد تا ح. عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه حوزه علمیه نیاز به تحول دارد، گفت: حوزه علمیه به مقتضای نیازهای جامعه نیاز به تحول دارد در واقع حوزه علمیه نباید در جامعه نظاره گر باشد. سال تحصیلی حوزه های علمیه کشور ظهر امروز(چهارشنبه ۸ شهریور) با سخنرانی آیت الله نوری همدانی از مراجع عظام تقلید و آیت الله اعرافی رییس حوزه های علمیه کشور در مدرسه مبارکه فیضیه قم به طور رسمی آعاز شد. همچنین در این مراسم آیت الله محمدی گلپایگانی رییس دفتر ی، آیت الله سید احمد خاتمی و دیگر علما و اساتید حوزه علمیه حضور داشتند. مدیرحوزه ? علمیه برداران درمیان از آغاز ثبت نام حوزه های علمیه این شهرستان برای سال تحصیلی پیش رو از طریق آزمون خبر داد. ، ولی فقیه در استان یزد بر متکی نبودن حوزه های علمیه به ت تاکید کرد و گفت: بودجه های لازم کفاف مدیریت حوزه های علمیه را نمی دهد. دیدار علما و اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم عصر امروز شنبه 16 اردیبهشت با حجت ال سید ابراهیم رییسی در محل جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد. تسنیم نوشت:عبدالرضا رحمانی فضلی ظهر امروز در گردهمایی مبلغان که در سالن همایش های غدیر دفتر تبلیغات ی حوزه علمیه قم برگزار شد، متناسب بودن جایگاه ایران در مقایسه با متوسط آسیب های اجتماعی در دنیا را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: از نظر تنوع در دنیا از بیست مورد به 600 تا 700 مورد افزایش داشته و 50 تا 60 میلیارد دلار از تجارت در دنیا در. مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: 10 مدرسه علمیه فعال در استان ظرفیت پذیرش 225 طلبه را اعلام کرد ه اند. مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه همدان از ارزی مدارس علمیه همدان خبر داد. شعر در مورد شعر در مورد شعر در مورد شعر در مورد شعر در مورد شعر در مورد ادامه مطلب خمینى و میراث حکمت عرفانى در سال 1968 پنج‏سال پس از ا اج آیت‏الله روح‏الله خمینى از ایران، ساواک، پلیس امنیتى شاه، به خانه او در قم یورش برد و اوراق و نوشته‏هاى وى، از جمله شروح و تفاسیرى را که در دهه 1930 در باب عرفان نوشته بود، ضبط و توقیف کرد.
پانزده سال بعد، در سال 1983، ‏اى از آثار مفقود خمینى را یکى از طلاب در همدان پیدا کرد.
او، که نامش هرگز در گزارشهاى بعدى این واقعه ذکر نمى‏شود، دو کتاب از فروشنده‏اى دوره‏گرد ید که، چون نتوانسته بود در بازار شهر یدارى بیابد، به یکى از مدارس دینى آمده بود تا آنها را به مبلغ پنجاه تومان بفروشد.
یکى از این دو کتاب، چاپ سنگى‏اى از شرح شرف‏الدین محمود قیصرى
(متوفاى 751/1350) بر فصوص الحکم ابن‏عربى بود که در قرن نوزدهم در مصر انتشار یافته بود; و خود این قیصرى، هم متفکر عرفانى استثنایى و هم از شارحان پرآوازه مکتب ابن‏عربى است.
در حواشى کتاب، این طلبه ،تعلیقات دست‏نوشته بسیارى دید که، بر طبق سنت دی اى دستنویسى مسلمانان، در عین حال، هم شرح‏الشرحى بود بر متن اصلى فصوص‏الحکم و هم شرحى بر کتاب قیصرى.
طلبه مذکور، با کمال تعجب، پى برد که تعلیقات حاشیه، که به زبان عربى نوشته شده بود، امضاى سید روح‏الله نیز را در پاى خود داشت.
مقدمه
خاستگاه و تحصیلات
آثار و تاثی ذیریها
ترکیب و تلفیق
روش و طریقت خمینى
خاتمه
پى‏نوشت:
19 صفحه

دریافت فایل

ادامه مطلب آزمون ورودی پذیرش سطح ۳ و ۴ حوزه های علمیه خواهران کشور صبح امروز ( ۱۶ تیر) در مدرسه علمیه معصومیه قم برگزار شد. اختصاصی از ژیکو تحقیق آماده در مورد مهم ترین ویژگی های ی با و پر سرعت .
مهم ترین ویژگی های ی  عنوان : مهم ترین ویژگی های ی   فرمت : word - doc - ورد 2003 ( قابل ویرایش و اجرا در کلیه آفیس ها )  تعداد صفحات : 14 صفحه - صفحه آرایی شده آماده چاپ ، صحافی و ارائه  فونت های استفاده شده : b titr و  b trafic ( فونت های مورد نیاز)  پشتیبانی  :   09393453403 - 24 ساعته پاسخگو شما عزیزان هستیم - محمدی فهرست : 1- باور عمیق به مردم 3
2- همدلی و همراهی با مردم 4
3- ثبات قدم 7
4- آرامش روحی 8
5- اعتقاد به وحدت اما با حفظ اصول 9
6- پایبندی به اصول اخلاقی و دینی 9
پی نوشت ها 11
منبع 14

پی نوشت ها :[1] براى نمونه بنگرید به: سیدروح‏الله موسوى‏خمینى( )، صحیفه ، ج 13، ص 83 و 497؛ ج 14، ص 33.

[2] سید حمید روحانى، نهضت ‏خمینى، ج 1، ص 258.

[3] همان، ج 2، ص 247 و 248.

[4] سیدروح‏الله موسوى‏خمینى( )، صحیفه ، ج 4، ص 21. 61/ 8/ 57 در نوفل‏لوشاتو.

[5] میشل فوکو، ایران: روح یک جهان بى‏روح، ص 57.

[6] همو، ایرانى‏ها چه رؤیایى در سر دارند، ص 64.

[7] حسنین هیکل، رو مه‏نگار مصرى، در خاطرات خود مى‏گوید:« آیت‏الله خمینى براى ییان فرد پیچیده‏اى بود که نه‏تنها نمى‏توانستند نسبت به او احساس همدردى کنند، بلکه درک او نیز برایشان مشکل بود.( حسنین هیکل، ایران: روایتى که ناگفته ماند، ص 17.)

[8] سیدروح‏الله موسوى‏خمینى( )، صحیفه ، ج 13، ص 461.

[9] حسین رودسرى( به کوشش)، پرتوى از خورشید، ص 219- 217.

[10] غلامعلى رجایى، برداشت‏هایى از سیره ‏خمینى، ج 1، ص 129.

[11] همان، ص 130.

[12] حمید بصیرت‏منش و اصغر میرشکارى( به کوشش)، فصل صبر، ص 204- 200.

[13] سیدروح‏الله موسوى‏خمینى( )، صحیفه ، ج 3، ص 367 و 368.

[14] بنگرید به: حسین رودسرى( به کوشش)، پرتوى از خورشید، ص 214.

[15] طبق این اصل، دیوان‏عالى کشور موظف است دارایى و مسئولان رده بالاى نظام ى را قبل و بعد از تصدى مسئولیت، مورد رسیدگى قرار دهد.

[16] سیدروح‏الله موسوى‏خمینى( )، صحیفه ، ج 13، ص 523.

[17] به‏موجب حکم مورخ 26/ 12/ 1362، ‏خمینى سهم موروثى خویش در خمین را به فقراى این شهر واگذار کرد.

[18] بنگرید به: رو مه‏هاى رسمى کشور، 27 داد 1368.

[19] براى مطالعه نتیجه بررسى بنگرید به: رو مه‏هاى رسمى کشور، 11 تیرماه 1368.

منابع : و بیداری ی؛ ص173 , حسینى فر، رضا
منابع از کتب معتبر علمی می باشد.لینک را پس از پرداخت دریافت می کنید .پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است .
با
تحقیق آماده در مورد مهم ترین ویژگی های ی
اختصاصی از سورنا فایل وحدت از دیدگاه خمینى 18 ص با و پر سرعت .
 فرمت فایل:  ورد ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ )    قسمتی از محتوای متن      تعداد صفحات : 19 صفحهوحدت از دیدگاه خمینى (ره)؛ استراتژى یا تاکتیک.
خبرگزاری شبستان: وحدت گرچه در ادبیات ى کاربرد و نقش اساسى دارد، امّا در ادبیّات سیاسى رایج کمتر مورد بررسى قرار گرفته است و آن‏چه در این زمینه به‏کار رفته، بیشتر مفاهیمى است که برترى یک شیوه و یا تفکّر را به دنبال داشته و بیشتر کاربرد خارجى دارد؛ مفاهیمى چون ناسیونالیسم، پان عربیسم، پان ترکیسم و.
.
.
از این دسته به‏شمار مى‏رود، اما مفهوم وحدت در شه‏ى سیاسى علاوه بر کاربرد در حوزه داخلى و خارجى، در هر مورد نمود مختلفى دارد.
براى مثال وقتى سخن از «وحدت امت ى» به‏میان مى‏آید، به معنى برداشتن مرزهاى جغرافیایى نیست، بلکه به معنى وحدت عمل و درک متقابل در خصوص موضوعات مشترک، حول مصالح ى است.
از طرف دیگر، وقتى در محیط داخلى سخنى از وحدت به‏میان مى‏آید، نه‏تنها به معنى وحدت تفکّر یا سلیقه است، بلکه به معنى وحدت عمل در زمینه‏ى منافع ملّى، ى و قانون اساسى است؛ چیزى که امروزه از آن به «وفاق اجتماعى» و یا انسجام داخلى و یا وحدت ملّى یاد مى‏شود.
از آن‏چه گفته شد، نقش و اهمّیت این مفهوم در پیشبرد اه داخلى و خارجى جامعه‏ى ى مشخص مى‏شود.
از دیرباز از زمان «سید جمال‏الدین اسدآبادى» تا زمان خمینى، مفهوم وحدت کاربرد زیادى داشته است.
آن‏چه در این‏جا مورد بررسى قرار مى‏گیرد، بررسى این مفهوم در شه‏ى خمینى و بررسى آن در داخل و خارج است.
ایشان همواره بر این نکته چه قبل از پیروزى انقلاب و چه بعد از آن تاکید مى‏نمودند و از نظر عملى نیز را ارهاى زیادى را براى تقریب و تحریک احساسات مسلمانان حول محور مصالح ى وضع کرده‏اند.
الف) مفهوم وحدت در قرآن در قرآن کریم آیات زیادى را مى‏توان یافت که در آن‏ها به این مسأله اشاره شده است؛ ازجمله مفاهیمى، چون «واعتصموا»(1)، «تعاونوا»(2)، «اصلحوا»(3)، «اصلاح بین الناس»(4)، «الَّف بینهم»(5)، «امّةٌ واحدة»(6)، «امّة وسط»(7)، «حزب‏الله»(8)، «صبغة‏الله»(9) و «اخوة».
با
وحدت از دیدگاه خمینى 18 ص
مراسم آیین دویستمین سال تاسیس حوزه علمیه تهران صبح امروز با حضور رئیس دفتر ی، دبیر شورای حوزه های علمیه و رئیس شورای حوزه های علمیه تهران آعاز به کار کرد. با سلام و ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه مبارک رمضان ؛ جلسه شورای پژوهشی مدرسه علمیه نورا هرا(س) مورخ 93/4/16 با حضور مدیریت محترم سرکار خانم زهره سلطان الکت و معاون و اعضای شورای پژوهشی برگزار گردید . در این جلسه موضوع و محو رهای فراخوان مقاله «بانوی مسلمان و عزم ملی» و برگزاری دو کرسی آزاد شی و نشستهای پژوهشی در سال تحصیلی ج. حوزه علمیه فاطمیه بیاض در نظر دارد نشستی به عنوان «ازدواج موفق و سبک زندگی دینی» با حضور طلاب ، دانشجویان و دانش اموزان برگزار نماید .
قرار است این نشست فردا پنجشنبه 17 اردیبهشت در سالن اجتماعات حوزه علیمه فاطمیه بیاض برگزار گردد و سخنران این نشست خانم حیدری مشاور و روانشناس از حوزه علمیه خواهد بود.

از بانوان طلبه، دانشجو . در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه، جمعی از طلاب مدارس علمیه استان تهران، صبح امروز دوشنبه با حضرت آیت الله معظم انقلاب ی دیدار د. در پی اظهار نظرهای گوناگون در رابطه با حمایت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از حجت ال رئیسی، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای به برخی شبهه ها پاسخ داد. مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با تأکید بر اینکه برخی از قوانین مجلس و رویکردهای ت در مورد جمعیت نیازمند اصلاح و بازنگری است، گفت: انتظار حوزه از مسؤولان تصحیح اشکالات و خطاهای گذشته است. معاون فرهنگی حوزه علمیه نجمیه (س) ا از اکران ها و مستند های انقل برای طلاب حوزه علمیه ا خبرداد. حضرت آیت الله در دیدار دست اندرکاران همایش حکیم تهران تصریح د: حذف فلسفه از حوزه علمیه قم موجب خواهد شد افرادی سطحی و کم عمق، متصدی تبیین و تدریس این علم شوند، بنابراین فلسفه باید در حوزه علمیه قم و همچنین حوزه علمیه تهران که روزگاری مرکز فلسفه بوده است، رواج پیدا کند. قم - فرهنگ و ارشاد ی با بیان اینکه شعر همواره در حوزه های علمیه جایگاه ویژه ای داشته است، گفت: حوزه های علمیه با استفاده از شعر نقش تربیتی خود را ایفا کنند. آیت الله اشرفى اصفهانى در سال 1281 ش در خمینى شهر (سده) اصفهان در خانواده اى روحانى متولد شد. شهید اشرفى تحصیلات ابتدایى مقدماتى را در خمینى شهر گذرانده و در سن 12 سالگى جهت ادامه تحصیل راهى اصفهان شد و طى حدود ده سال از محضر علمایى چون آیت الله سید مهدى درچه اى، آیت الله سید محمد نجف آبادى، مرحوم فشارکى و مرحوم مدرس استفاده د.
ایشان دوران طلبگى خود را با نهایت عسرت و مشقت اقتصادى گذراند و در مدتى که در حوزه اصفهان بودند هر هفته فاصله میان اصفهان تا خمینى شهر را که دوازده کیلومتر بود طى مى د، خود مى فرمود: دوشنبه خوراکم تمام مى شد، دو ریال پولم را ج مى ، چهارشنبه که آ ین روز تحصیل بود بدون پول و غذا مى گذراندم. اشرفی اصفهانی بیرجند - ایرنا - همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر بهره برداری از فاز اول ساختمان حوزه علمیه جعفریه قدیمه قاین با حضور حجت ال سید مصباح آملی مدیر حوزه های علمیه اسان بزرگ با صرف 10 میلیارد ریال… جلسه ای در دفتر حوزه علمیه بندرعباس با حضور حجت ال شرفخانی معاونت فرهنگی، اجتماعی، سازمان اوقاف و امور خیریه ،مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان،ریاست حوزه علمیه بندرعباس و سایر مدعوین برگزارشد. ادامه: حضور حجت ال والمسلمین شرفخانی در حوزه علمیه بندرعباس مدیر حوزه های علمیه استان از راه اندازی مدرسه علمیه جامع شهر ایلام در آینده خبر داد. مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور گفت :حوزه های علمیه بعد از ائمه و معصومین (علیهم السلام) هیئت امنای دین هستند و وظیفه دارند تا به عنوان مرجع دینی، جامعه را از آسیب های اجتماعی حفظ و مسائل دینی را برای مردم تبیین کنند. معاون تهذیب حوزه علمیه استان همدان از اعزام 10 مبلغ از حوزه علمیه همدان به مناطق ز له زده کرمانشاه خبر داد. مدیر حوزه علمیه خوهران استان گلستان گفت: پذیرش حوزه های علمیه خوهران استان تا ۳۰ بهمن ماه ادامه دارد. معاون آموزشی حوزه های علمیه خواهران همدان از ثبت نام ۶۰۰ متقاضی برای شرکت در سطح ۲ و ۳ حوزه های علمیه خواهران خبر داد. دیدار آیت الله مقت و حجة ال و المسلمین حسینی بوشهری با آیت الله العظمی صافی در مشهد مقدس آیت الله مقت دبیر محترم شورای عالی حوزه های علمیه و حجة ال والمسلمین حسینی بوشهری مدیریت محترم حوزه های علمیه با حضور در محلّ اقامت حضرت آیت الله العظمی صافی در مشهد مقدس با معظم له دیدار و گفتگو د.
در این دیدار، ضمن بحث پیرامون ای از مسائل دا.