ب و کارهای استارت آپی با کاهش نرخ سود بانکی جذاب شدند

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب و کارهای استارت آپی با کاهش نرخ سود بانکی جذاب شدند : برخی از استارت آپ هایی که خود الگوی استارت آپ های تازه تاسیس بوده اند به دلایل مختلف با ورش تگی روبرو شده اند. سیستم استاپ/استارت خ ر چیست؟
شرکت‌های خودروسازی همواره به دنبال کاهش مصرف سوخت خودروهای خود با روش‌های گوناگون هستند. یکی از این روش‌ها سیستم استاپ/استارت خ ر است. استارت زده شد بعد از 10 ماه وقفه بعد از دو سال که میخوام مهر افتتاح کنم استارت زده شد باز ولی من آدم دیگری هستم با ذهنی دیگر استارت زده شد و من شده پای خون خودم وایسم پول لگزوزمو از مستر پوتیتو در میارم حتی اگر فقط یه قطره از خونم باقی مونده باشه ... ... . در ایران به دلیل آماده نبودن فضا و شرایط هیچگاه استارت آپ هایی به وجود نیامدند که ارزشی بالاتر از یک میلیارد دلار پیدا کنند. در چند سال اخیر اما اتفاقاتی در کشور رخ داده که زمینه ایجاد استارت آپ های موفق با ارزش یک میلیارد دلار به بالا را فراهم کرده است و تا زمانی که یک ا یستم بومی استارت آپ شکل نگیرد نمی توان به کارکرد درست و دقیقی د. سیستم استاپ/استارت اتوماتیک، موجود در خودروهای مدرن چگونه کار می کند؟ آیا این فناوری در کاهش مصرف سوخت تأثیرگذار است؟ در ادامه ی مطلب به پاسخ این پرسش ها پرداخته ایم. استارت و اتومات بهم وصل هستند.اتومات اون استوانه کوچکتره و موتور استارت، استوانه بزرگتر
استارت کامل،از 3 بخش اصلی تشکیل شده..
1:موتور استارت،یه موتور الکتریکی با ولتاژ12 ولت (وظیفه ایجاد نیروی چرخشی فلایویل ، هستش)
2: گیرب دواّر (که شفت موتور درحین چرخش،به جلو،عقب، حرکت کنه)
3: اتومات استارت ، یه سلونوئید (سیم پیچ استوانه ای ) هستش با یه مغزی متحرک، که با وصل شدن بروق ، سیم پیچ نیرو آ هنربایی ایجاد کرده و مغزی رو میکشه به سمت داخل سیم پیچ
. . . .
نحوه کاکرد استارت :
با اتصال برق، همزمان با شروع چرخش موتور استارت ، و بعد را اون ،حرکت اتومات ،و حرکت مغزی سلونوئید به سمت داخل ، نیرو با یه اهرم الا کلنگی، به ش همیشه با یک تک استارت ماشین روشن میشد چرا امروز نمیشه؟ هوا هم که سرد نیست یخ زده باشه چرا استارت می زنم ماشین روشن نمیشه؟علت روشن نشدن ماشین با استارت چیست؟ اگر ماشین با استارت زدن روشن نشه علتش چیه؟ چیکار باید کرد وقتی ماشین روشن نمیشه؟ یعنی بنزین تمام کرده یا برق نمیده چرا هر چقدر استارت میزنم ماشین روشن نمیشه - رانندگی را دوست دا. چهار عنصر زیر باید در موتور احتراق داخلی جمع شود تا بتوان ان را راه اندازی و استارتر کرد
1- مخلوط هوا – سوخت قابل احتراق
۲- حرکت تراکم
۳- نوعی سیستم اشتغال
۴- حداقل دور راه اندازی لازم (در حدود ۱۰۰ دور بر دقیقه)(استارت)
برای تامین سه عنصر نخست باید عنصر چهارم یعنی حداقل دور راه اندازیلازم را تامین کرد (استارت)
توانای. ی نمیداند که اول شتاب دهنده ها بودند یا استارت آپ ها! یا اول استارت آپ ها بودند و نیاز به حامی داشتند و شتابدهنده ها شکل گرفتند اما هر چیزی که هست امیدوارم این حمایت ها ،نتیجه بخش بوده و به سود شهروندان منتهی شود. براساس تفاهم نامه میان وزارتخانه های اقتصاد، ارتباطات و وزارت کار و تعاون، دستورالعمل تامین سرمایه برای ب و کارهای نوپا و استارت آپ ها تهیه شد. تیم فوتبال استقلال خوزستان تمرینات خودرا جهت حضور درهفدهمین دوره رقابت های فوتبال باشگاه های کشور از شنبه استارت میزند. بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا عملیات اجرایی احداث نخستین مرکز پرورش استارت آپ های خود را در شهر پاریس و در محل یکی از ایستگاه های قدیمی قطار آغاز کرده است. نام این مکان «گاراژ استارت آپ ها» (startup garage)… علت روشن نشدن ماشین با استارت چیست؟ اگر ماشین با استارت زدن روشن نشه علتش چیه؟ چیکار باید کرد وقتی ماشین روشن نمیشه؟ یعنی بنزین تمام کرده یا برق نمیده چرا هر چقدر استارت میزنم ماشین روشن نمیشه - رانندگی را دوست دارم عادت امروز هم مثل دیروز یا هر روز سویچ را برداشتم پشت فرمان ماشین نشستم تا ماشین را روشن کنم اما 10 بار استارت زدم ماشی. معاون اقتصادی بانک مرکزی با اشاره به کاهش سهم س های کوتاه مدت از 35.9 درصد به 24.5 درصد و رشد سهم س های بلند مدت از 34.2 درصد به 46.8 درصد، روش بانک مرکزی برای کاهش نرخ سود را عامل افزایش ماندگاری س در بانک ها، کاهش هزینه تامین مالی و عدم بروز تلاطم در سایر بازارها دانست. پس از برگزاری موفق «یلدای کارآفرینان استارت آپی» در شب یلدا و استقبال فعالان ا یستم استارت آپی از مباحث تخصصی، با توجه به ظرفیت های بالای ا یستم اصفهان، پنل سرمایه گذاری یلدا این بار روز چهارشنبه ۲۵… سایت startup graveyard به شما استارت آپ ها ش ت خوره را معرفی می کند. خطر یدن استارت آپ های جوانان ایرانی به تهدیدی جدی تبدیل شده است. تیم تراکتورسازی از روز پنجشنبه کار خود را برای ادامه لیگ برتر و فینال حذفی استارت زد. امکان کاهش بیش از ٢درصد سود
هادی حق شناس، کارشناس اقتصادی
اقتصاد را می توان به ظروفی به هم مرتبط تشبیه کرد که هر تغییر در سطح آب داخل هرکدام از ظروف به باقی ظروف هم منتقل خواهد شد. انتظار طبیعی در اقتصاد آن است که با کاهش تورم، هم نرخ سود س های بانکی کاهش پیدا کند و هم نرخ سود تسهیلات بانکی. از سال٩٣، نرخ تورم روند نزولی به خود . با وجود کاهش چشمگیر تورم نرخ سودهای بانکی کاهش مناسبی نداشت از این رو رویکرد بانک مرکزی بر کاهش غیردستوری و تدریجی نرخ های سود بانکی و استفاده از ظرفیت های بازار بین بانکی به عنوان بستر مناسب در این زمینه، متمرکز شد. وبلاگ ها و وب سایت های تخصصی، منابع خوب و البته رایگانی از مقالات، اخبار و تجربیات عالی درباره استارت آپ ها هستند. خوشبختانه بعد از داغ شدن تنور استارت آپ ها، این دست وبلاگ های فارسی زبان نیاز گسترش یافتند. در این پست قصد داریم به معرفی ده وبلاگ و کانال تلگرام برتر با موضوع استارت اپ ها بپردازیم. ادامه مطلب کاهش نرخ سود بانکی بار دیگر در دستور کار قرار گرفته است. در حالی که عنوان می شود مدیران بانک ها به زودی در رابطه با کاهش مجدد سود بانکی تصمیم گیری می کنند، برخی کارشناسان بر این باورند تا زمانی که ا امات این کاهش سود فراهم نشود، تصمیمات قابل اجرا نخواهد بود. پس از برگزاری موفق «یلدای کارآفرینان استارت آپی» در شب یلدا و استقبال فعالان ا یستم استارت آپی از مباحث تخصصی، با توجه به ظرفیت های بالای ا یستم اصفهان، پنل سرمایه گذاری یلدا این بار روز چهارشنبه ۲۵ اسفند از ساعت ١٤ تا ١٩ در شهر زیبای اصفهان برگزار می شود. اختصاصی از ژیکو سیستم استارت و دینام یکپارچه با و پر سرعت .
سیستم استارت و دینام یکپارچه
سیستم استارت و دینام یکپارچه مقالات مکانیک  با فرمت           doc           صفحات  8 سیستم استارت- دینام یکپارچه با هدف کاهش مصرف سوخت و آلودگی، طراحی شده است. اساس این سیستم برمبنای سه استراتژی اصلی استوار است که عبارتند از:
1. استارت- استاپ
2. بازیافت انرژی ترمز
3. تقویت موتور
بجز مزایای کاهش آلایندگی و مصرف سوخت، مزایای دیگر این سیستم عبارتند از:
1. استارت سریع و در نتیجه سریع تر روشن شدن خودرو
2. بی سروصدا بودن به هنگام استارت
3. ایجاد فضای مناسب در محفظه موتور
4. کیفیت بهتر قطعات و در نتیجه عمر مفید بیشتر
5 . امکان افزودن سیستم های برقی و الکترونیکی جدید در خودرو
این مقاله، شما را با سیستم یاد شده و وم استفاده از آن، آشنا می کند.
با
سیستم استارت و دینام یکپارچه
م ع میانى پرسپولیس که به دلیل مصدومیت در تمرینات روزهاى پایانى اردوى تهران غایب بود، به همراه این تیم در کیف استارت زد. معاون فناوری اطلاعات بانک مرکزی گفت: اگر استارت‌آپ‌های خلق پول، جذب س و ید و فروش ارز نکنند، می‌توانند بدون دریافت مجوز از بانک مرکزی فعالیت کنند. به گزارش بانکداران ۲۴ (banker)،ناصر حکیمی درخصوص فعالیت استارت‌آپ‌ها در حوزه بانکی، به فارس اظهارداشت: در حال تدوین یک چارچوب برای فعالیت استارت‌آپ‌ها هستیم و اگر براساس آن چارچوب عمل کنند، نیازی به اخذ مجوز از بانک مرکزی ندارند.
وی افزود: به عنوان مثال اگر استارت‌آپ‌ها خلق پول، جذب س و ید و فروش ارز نکنند، می‌توانند بدون دریافت مجوز از بانک مرکزی فعالیت کنند.
معاون فناوری اطلاعات بانک مرکزی در پاسخ به این سوال که هم‌اکنون چه تعداد استارت‌آپ‌ها در بخش بانکی فعال شده‌اند و آیا بانک مرکزی بر آنها نظارت می‌کند، گفت: تعداد استارت‌آپ‌ها زیاد نیست و شاید هم به نظارت بانک مرکزی بر آنها نیاز نباشد زیرا این‌ها ب و کارهای اینترنتی است و بانک مرکزی وظیفه نظارت بر آنها را ندارد.
حکیمی درخصوص احتمال تداخل فعالیت استارت‌آپ‌ها با وظایف بانک‌ها، گفت: اگر چارچوب‌ها درست چیده شود، استارت‌آپ‌ها خلاء شبکه موی‌رگی مورد نیاز بانک‌ها که به دلیل حجم بزرگ‌شان ورود به آن بخش‌ها صرفه اقتصادی ندارد را می‌توانند پر کنند و خدمات خوبی را به مردم ارائه دهند.
فین تک مخفف financial technology (ابزارهای نوین مالی) است. استارت‌آپ‌ها یا فین‌تک‌ها، شرکت‌های دانش‌بیان در حوزه ب و کار هستند که با نوآوری، خدمات و محصولات جدیدی به مشتریان ارائه می‌دهند.
استارت‌آپ‌ها عملیاتی را انجام می‌دهند که برای بانک‌ها توجیه اقتصادی ندارد. هم‌اکنون حدود 30 استارت آپ فعال شده‌اند که تقریبا همه این شرکت‌ها در حوزه فرآیندهای دریافت و پرداخت‌ وجوه فعال هستند.
تسهیل نقل و انتقالات و مبادلات مالی، تسهیل ید و فروش الکترونیکی کالا و خدمات برای افراد با طراحی روش‌های نوین از جمله حوزه‌های کاری این شرکت‌ها در ایران است. اتحاد شرکت های خودروسازی رنو، نیسان و میتسوبیشی اعلام د بودجه ای برای حمایت از استارت آپ های فعال در زمینه حمل و نقل در نظر گرفته اند. ماجرای گروه «ری استارت» طی روزهای اخیر با به آتش کشیدن درب یک مسجد در شرق تهران و ش تن شیشه های بانک ها، قطار های مترو و برخی ادارات، داغ شده است و درحالی که برخی رسانه های داخلی «ری استارت» را یک گروه پرستی مطرح کرده اند اما ری استارتی ها و آنها یعنی محمد حسینی خود را عارف یا افرادی در جستجوی حقیقت می نامند! ری استارت شدن گل ی اس 8 مشکل ری استارت شدن گل ی اس 8 (galaxy s8) و گل ی اس 8 پلاس (+galaxy s8) اخیرا گریبان گیر برخی از کاربران این دو گوشی موبایل شده است. دلیل ریست شدن پرچمداران جدید سامسونگ به صورت تصادفی هنوز معلوم نیست. اگرچه ممکن است گل ی s8 و گل ی s8 پلاس هم از نظر میزان فروش در ماه های ... نوشته شکایت برخی کاربران از مشکل ری استارت شدن گل ی اس 8 و گل ی اس 8 پلاس اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. کاهش نرخ سود بانکی همچنان یکی از برنامه های ثابت بانک مرکزی است؛بعد از ا ام بانکها برای رعایت سقف 15 درصدی نرخ سود بانکی حالا مقامات مهمترین بخش سیاست گذار پولی کشور خبر می دهند که برنامه کاهش نرخ سود تسهیلات در دستور کار است. شاگردان خاویر آگیره با حضور در یوم آزادى تمرین خود براى جدال با پرسپولیس را استارت زدند. فصل جدید رقابت های لیگ برتر از اوایل مردادماه 96 استارت خواهد خورد. در زمینه کاری هم اکنون استارت آپ های قوی در سطح جهان فعال هستند که یکی از آن ها جاب ول ( کار خوب است) که در فعالیت می کند. استقلال بعد از 3 روز تعطیلی از امروز تمرینات خود را استارت می زند تا خود را برای بازی هفته ششم برابر پارس جنوبی جم آماده کند. یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به این که کاهش چند درصدی نرخ سود بانکی، نقدینگی را به سمت بورس سرازیر نمی کند گفت: کاهش نرخ سود بانکی زمانی می تواند خبر خوبی برای معامله گران باشد که در پی آن بهره تسهیلات… با وجود گذشت یک سال از رسوایی ها و چالش های اوبر، این شرکت هنوز هم با ارزش ترین استارت آپ ایالات متحده است. رئال با غلبه بر نومانسیا در دور رفت جام حذفی سال جدید میلادی را با برد استارت زد. با ایجاد استارت آپ ها در بخش فروش محصولات کشاورزی، خدمات بهتری به مشتریان ارائه می شود اما تاکنون توفیقی در شکل گیری آن در این حوزه نداشته ایم. این استارت آپ به جز کتاب های متنی از دیگر روش های چندرسانه ای استفاده می کند تا مفاهیم درسی را به بهترین شکل آموزش دهد و میزان یادگیری دانشجویان را به حداکثر برساند. سیف گفت: نرخ سود واقعی سیستم بانکی به نحو مطلوبی مثبت بوده و در مقایسه با بازدهی بازار ارز که توأم با ریسک است، بسیار جذاب تر است. این روزها اگر در تکاپوی غرب در شناسایی مغزها و ایده ها از طریق راه اندازی یا هدایت استارت آپ ها در ایران رصد شود می توان نتیجه گرفت که مت وژی فقاهت حکیمانه بر شه بروکرات ها پیشی دارد. عضو مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه نرخ سود س ها باید نزولی باشد، گفت: با کاهش نرخ سود بانکی، س ها از سیستم بانکی خارج نمی شود. دنیای اقتصاد نوشت:واژه استارت آپ در سال های اخیر به دفعات در دنیای ب وکار شنیده شده و از آن در تعریف ب وکارهای نوین استفاده می شود. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصمیم بانک مرکزی مبنی بر کاهش نرخ سود بانکی را مثبت ارزی کرد و گفت:سیاست کاهش نرخ سود بانکی بصورت صحیح تبیین شود. پرویز کرمی دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان طی یادداشتی، ضرورت توجه به استارت آپ ها را تشریح کرد. سخنگوی ت گفت: در نظام بانکی نتوانستیم همزمان با کاهش نرخ تورم، نرخ سود بانکی را کاهش دهیم، این مسئله باید با اقدام ت برطرف شود. با این که همگان انتظار رونمایی از ویندوز 9 را داشتیم، اما مایکروسافت ترجیح داده برای ویندوز نسل جدید خود، به سراغ شماره 10 برود. ویندوز 10 تقریبا همان ویندوز 8.1 خودمان است، اما با بهبودهای ظاهری جدید. برای مثال بالا ه مایکروسافت به حرف کاربران گوش کرده و منوی استارت را به ویندوز بازگردانده است. با این تفاوت که منوی استارت در ویندوز 10 خیلی کاربردی تر و پیشرفته تر از استارت های قدیمی است. در واقع کاشی های متحرک ویندوز 8، به جای قرار گیری در یک محیط مجزا، به استارت ویندوز 10 پیوسته اند. سادگی و راحتی کارکرد، نتیجه این ادغام است. تغییر رفتاری که نمونه های مشابه دیگر آن را در نتیجه فعالیت دیگر استارت آپ ها می توان سراغ گرفت. نتیجه جانبی ب و کارهای نوپایی که موفق شده اند کاری کنند که سالها و ده ها فعالیت امثال سازمان تعزیرات حکومتی، اتحادیه و سازمان تا یرانی و ده ها نهاد ریز و درشت دیگر موفق به رقم زدنش نشدند. معاون نظارت بانک مرکزی تاکید کرد: در حال حاضر کاهش نرخ سود بانکی به طور جدی در دستور کار شورای پول و اعتبار نیست و بعید است به زودی در این مورد تصمیم گیری شود. حمید تهرانفر در گفت وگو با ایسنا، درباره اظهارات متفاوتی که اخیرا در رابطه با بررسی کاهش مجدد نرخ سود بانکی در شورای پول و اعتبار مطرح می شود، اظهار کرد: ما در بانک مرکزی اعلام نکردیم که نرخ سود بانکی کاهش می یابد، بلکه فقط عنوان کردیم که با توجه به کاهش نرخ تورم، قابل بررسی است؛بنابراین کاهش نرخ سود بانکی به هیچ عنوان به طور جدی در دستور کار شورای پول و اعتبار قرار ندارد. شاگردان برانکو بعد از یک روز تعطیلی از امروز تمرینات خود را برای جدال یک چهارم جام حذفی استارت زدند.