ب ک نیت مورک خ رد مون مورک ب ک نیت ب ک نیت خ رد مون اهل و لات آد م ل مورک ب ک نیت خ رد مون

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب ک نیت مورک خ رد مون مورک ب ک نیت ب ک نیت خ رد مون اهل و لات آد م ل مورک ب ک نیت خ رد مون : کد خبر: 81272884 (4177350) تاریخ خبر: 23/05/1393 ساعت: 23:53 نسخه چاپی ارسال به دوستانرالی موتورسواران با شعار توسعه گردشگری و حمایت از غزه در سمیرمسمیرم، اصفهان- ایرنا- رالی گروهی از موتورسواران استان اصفهان با شعار توسعه گردشگری و حمایت از ک ن غزه برگزار شد. به گزارش ایرنا، 35 موتورسوار از اعضای هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان اصفهان روز پنجشنبه با عبور از اصفهان و شهرضا به سمیرم رسیدند و بعد از زیارت قبور مطهر ی این شهر از ای سمیرم، حنا و روخانه تنگ خشک عبور د.

استاندار اصفهان با حضور در بین این موتور سواران با تقدیر از آنان برای برگزاری این حرکت نمادین اظهار کرد: توسعه گردشگری یک را ار اقتصادی پایدار برای استان اصفهان با توجه به خش الی و مشکلات کشاورزی است.

رسول زرگ ور تصریح کرد: اولویت توسعه استان اصفهان گردشگری بوده و برای این منظور برنامه هایی همانند رالی موتور سواری که با هدف تبلیغ و ترویج گردشگری حضور پیدا کرده اند قابل تحسین است.

وی با اشاره به جایگاه شهرستان سمیرم در صنعت گردشگری گفت: این شهرستان با دارا بودن آثار تاریخی و باستانی به دلیل فراوانی مناظر طبیعی و زیبا بیشتر در این بخش به جذب توریست شهرت دارد.

وی اضافه کرد: تبلیغ کم و محدود مناطق گردشگری سمیرم موجب استقبال کم گردشگران از این شهرستان شده است.

استاندار اصفهان افزود: طرح بزرگ گردشگری دریاچه قره قاچ که ماه گذشته در کارگروه گردشگری استان تصویب و برای نهایی شدن به تهران ارسال شده با هزینه 600 میلیارد تومانی توسط بخش خصوصی اجرا خواهد شد.

گروه رالی موتورسواران بعد از دیدار با استاندار اصفهان که برای معرفی س رست فرمانداری جدید سمیرم به این شهرستان آمده بود راهی بخش وردشت و کمپ گردشگری روستای مورک در این منطقه شدند.

این گروه در روز برنامه های تبلیغی و فرهنگی خود در روستاهای بخش وردشت سمیرم از جمله حیدر آباد، فتح آباد، مهرگرد، ده نسا و دیزجان را ادامه می دهند.

شهرستان سمیرم در جوار رشته کوه دنا و زاگرس مرکزی با 9 منطقه نمونه گردشگری و افزون بر 100هزار جمعیت روستایی، عشایری و شهری در 160کیلومتری جنوب اصفهان واقع شده است.

7147/گ/ 607 در عرصه میدانی بیش از 80 درصد خاک در اختیار نظام است و در بعد نیز ضمن تحکیم ثبات بعد از انتخابات ریاست جمهوری،روند آشتی ملی با جدیت دنبال می شود : «امروز مرحله جدیدی را شروع کرده ایم و همگان بر سر مبارزه با تروریسم و بازسازی اجماع دارند. این موضوع به اتحاد ما و تعامل بین ملت و مسئولان نیازمند است. شعار سوا (با هم) بر این اساس سرداده شد و .