ب یت الاح زان رق یه س نسیم شهر

به نقل از خبرگزاریها در مورد ب یت الاح زان رق یه س نسیم شهر : گروه و کانال نسیم سلامت بحث فقط سلامت و پزشکی و لا غیر https://telegram.me/joinchat/byndatwxz5jq_ycrvaufhw گروه نسیم سلامت کانال نسیم سلامتhttps://telegram.me/nasimesalamat بحث های بیخودی و چت و بحث و کلا بحثی که مربوط به گروه نباشد فورا از گروه ا اج خواهند شد . رییس شورای ی نسیم شهر از تدوین برنامه چهار ساله شورای ی نسیم شهر خبر داد و گفت : برنامه محوری رکن اصلی آغاز کار شورای پنجم نسیم شهر است. ساختمان جدید کمیته امداد بهارستان در نسیم شهر با حضور حسین انواری، س رست کمیته امداد (ره)، تبارک سبحانی، مدیر کل کمیته امداد (ره) استان تهران و فرماندار بهارستان و جمعی از مدیران و مسؤلان محلی و استانی افتتاح شد. به گزارش نسیم شهرنیوز ، این ساختمان در زمینی به وسعت 1000 متر مربع و با زیر بنای 1200 متر مربع در 3 طبقه و با اعتباری بالغ بر 11.5 میلیارد ریال از محل اعتبارات کمیته امداد احداث شده است. زمین این مجموعه از سوی شهرداری و شورای ی نسیم شهر اهدا گردیده است. وقتی میدونی تا چند ماهه دیگه اونو میبینی که تو گهواره میره تو جزئی از منی ، بزرگشی بچمی ***** به درخواست کاربرا سری جدید ع ای نسیم و پسرش دارین رو اینجا میذارم ، امیدوارم از ع ای بانوی زیبا و خوش صدای فارس و پسر زیباش لذت ببرید به امید سلامتی و موفقیت همیشگی برای خودش و خانوادش ع نسیم و پسرش ع نسیم و پسرش ع نسیم و پسرش ع نسیم و پسرش ع نسیم و پسرش قرارداد پخش حسین کندری با دفتر پخش نسیم صبا منعقد شد. می آید!
سال میلادی دیگری به پایان آمد و زاد روز عیسى را به دنبال آورد. مهر، روح خدا، با نفسی حیات آفرین و دمی شفا بخش ،پیام آور امید و عد ، که در این آ ین لحظات سالی پر از خشونت و جنگ و خون و مرگ ، نسیم امید را نوید می دهد. ی که در ادبیات و فرهنگ ما و یان، نماد حیات بخشیدن به کالبدهای بیجان است به نوعی که دم حیات بخش اوضرب المثل شده، نفس. نادر برهانی مرند و نسیم ادبی در نمایش «ترن» نوشته و کار حمیدرضا آذرنگ به ایفای نقش می پردازند. ادامه: نادر برهانی مرند و نسیم ادبی به «ترن» پیوستند همشهری آنلاین: برخی مجموعه های نوروزی شبکه نسیم به دلیل مصادف شدن با شب وفات حضرت زینب (س) روی آنتن نمی روند. در راستای گسترش خدمات فرهنگی و اعتلای امر کتاب و کتاب خوانی که همواره مورد تأکید ی بوده است، دومین شعبه کتاب سرای نسیم شمال در بخش شاندرمن افتتاح می شود. آدرس: بازار شاندرمن- جنب لوازم خانگی برادران سالاری ویدئویی از نسیم اقدم، عامل تیراندازی شب گذشته در که خود را اهل ارومیه و ن مهر شهر کرج معرفی می کند، منتشر شد. مجموعه فرهنگی تاریخی شیخ شهرستان سلماس میزبان نمایشگاه «نسیم نوروزی» و نمایش های آیینی است. جزوه معماری ی-نسیم عسگریجزوه-معماری- ی-نسیم-عسگریجزوه معماری ی-نسیم عسگری  فایل

۩ ۩ ۩ ((-best-video-)) ۩ ۩ ۩ خندوانه در شبکه نسیم-1 شبکه نسیم,خنده وانه , ۩ ۩ ۩ ((-best-video-)) ۩ ۩ ۩
لینک های : دبیر هیات منصفه دادگاه مطبوعات از رسیدگی به اتهامات خبرگزاری نسیم، سایت ایران خبر و رو مه شروع خبر داد. نسیم صبح، سلامم ببر به محضر دوست

بگوی حال دل خسته ام تو در بر دوست ...نسیم صبح، چو بر زلف او گذر کردی بیار همره خود بوی مشک و عنبر دوست ...صبحم بنام تو ...از دور ســـلام ...اَﻟﺴﱠﻼم ُ ﻋَﻠَﻰ اﻟْﺤُﺴَﯿْﻦ َو ﻋَﻠﻰ ﻋَﻠِﻰ ِّ ﺑْﻦ ِ اﻟْﺤُﺴَﯿْﻦَِ و ﻋَﻠﻰ اَوْﻻد ِ اﻟْﺤُﺴَﯿْﻦ ِو ﻋَﻠﻰ اَﺻْﺤﺎب ِ اﻟْﺤُﺴَﯿْﻦ.
به اطلاع کلیه برادران و مردم شریف نسیم شهر میرساند: هیئت رزمندگان هر شب از ساعت 20 در زاده حسن اسماعیل آباد تا دهم محرم جهت مراسم عزاداری و صرف شام احسان حسین (ع) آماده پذیرایی از شما عزاداران حسینی میباشد . «حضور شما عاشق اباعبدالله در این محفل حسینی زینت بخش مجلس ما خواهد بود» واحدفرهنگی پایگاه شهید کاویانی نسیم شهر
باغبان گفت به گل:
"امّ أبیها...."
و گلش را دست در دست نسیم
به پریشانی دلها بخشید
و چه زیبا فرمود...
"فاطمه، نور چشمان من است...
ی جان و تن است
عطر او را به عطشناکی تان می بخشم
غصه دارش نکنید
که بلرزد ز غم و غصه ی او، عرش خدا..."
گل شکوفا شد و دستان نسیم
عطر بارانی او را
به تب سوخته و خسته ی جانها بخشید؛<. رضا پورحسین، قائم مقام سیما اعلام کرد با جابجایی مدیران شبکه نسیم، هیچ تغییری در برنامه های شاخص این شبکه ایجاد نمی شود.
نسیم ادبی بازیگر 40 ساله کشورمان ع جالبی از خودش را منتشر کرد که در ادامه مشاهده می کنید. ی از وضعیت نامناسب فاضلاب و نبود آسف در معابر نسیم شهر استان تهران را مشاهده می کنید. بعد از برنامه ریزی های صورت گرفته، «کودک شو» از امشب پخش خود را در شبکه نسیم آغاز می کند. پخش مسابقه و بازپخش سریال های تلویزیونی از جمله برنامه هایی هستند که شبکه نسیم برای پاییز امسال در نظر گرفته است. قطعه «همراه نسیم» در پنجمین سال درگذشت همایون م با صدای محمد معتمدی منتشر شد در برنامه تلویزیونی «کودک شو» شبکه نسیم، مجری از زوج مهمان خواست تا جریان ازدواجشان را توضیح دهند... ویدئوی زیر را ببینید. سیجل - پیر شدیم ولی بزرگ نه سیجل - پیر شدیم ولی بزرگ نه تبریک به نسیم ^_^ بالا ه پسرش متولد شد :x ، امروز 16/05/193 بالا ه پسر نسیم و مصطفی به دنیا اومد ، بالا ه بعد از کلی پیشنهاد بررسی گزینه های مختلف به نتیجه رسیدن اسم این کوچولو رو دریان گذاشتن ؛ نقل و قول از فصحه رسمی زدبازی تو : "یه نفر به خونواده اضافه شد تبریک به نسیم و مصطفی برای به دنیا اومدنِ اولین پسرشون مرسی کلی " حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی: این ماه، ماه خداست درست است که همه ماه ها ماه خداست؛ همه زمین ها زمین خداست اما می گویند سرزمین مکه سرزمین وحی است و حاجیان و معتمران وقتی وارد می شوند مهمانان الهی اند اینها جزء ضیوف الرحمان اند این مربوط به زمینِ مهمانی است و ماه مبارک رمضان هم زمان مهمانی است

به گزارش خبرنگار اسراء نیوز؛ حض.
مرتضی میرباقری معاون سیما محمد احسانی را به سمت مدیر شبکه نسیم منصوب کرد. بنا بر اعلام مقامات پلیس زنی ۳۹ ساله به نام نسیم اقدم مظنون تیراندازی روز در مقر یوتیوب در شهر سن برونوی ای کالیفرنیا بوده و در نهایت در همان محل تیراندازی کشته شده است. رضا پورحسین، قائم مقام سیما اعلام کرد:با جابجایی مدیران شبکه نسیم،هیچ تغییری در برنامه های شاخص این شبکه ایجاد نمی شود. به گزارش خبرفوری به نقل از ایسنا، پورحسین در مراسم تودیع مدیر شبکه نسیم اعلام کرد که اخبار مبنی بر توقف پخش یا انتقال برنامه « دورهمی » به سایر شبکه های سیما صحت ندارد و این برنامه حداقل تا پایان سال جاری، در شبکه. محمد احسانی گفت: با توجه به شعار «نشاط و سرگرمی» شبکه نسیم، سعی داریم برنامه های بیشتری با محتوا و رویکرد برنامه «کتاب باز» داشته باشیم. رئیس کل بانک مرکزی از تکمیل و ارائه نسخه سوم دو سامانه بانکی چکاوک و نسیم که از سال 94 راه اندازی شده اند خبرداد. مرتضی میرباقری، معاون رییس سازمان در امور سیما در حکمی «محمد احسانی» را به عنوان مدیر شبکه نسیم منصوب کرد. مستند «جهت» به تهیه کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی سعید آقاخانی این روزها در حال تدوین است و بزودی از شبکه نسیم پخش می شود. نسیم ادبی می گوید هرگز برنامه ریزی پیشاپیش نداشته است و معتقد است هر چیز به وقت خود و سرجایش رخ می دهد. برنامه تلویزیونی "دورهمی" که در سری جدید خود تنها با حضور سروش جمشیدی و یک هنرمند دیگر بخش نمایشی را برگزار می کند، این روزها به بخش های پایانی پخش خود درشبکه نسیم نزدیک می شود. حضور عمو گ و عموهای فیتیله ای در افتتاحیه شبکه «نسیم»
عمو گ و عموهای فیتیله ای شبکه«نسیم»را افتتاح می کنند مدیر گروه کودک و دسال شبکه دو گفت: عمو گ و عموهای فیتیله ای چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت برای حضور در افتتاحیه شبکه نسیم به سنندج می روند. «علی زارعان» گفت: هم زمان با افتتاح شبکه تلویزیونی نسیم، عموهای فیتیله ای در سنندج مستقر می .

مسابقه چند جانبه رزم آوران شهرستان بهارستان به مناسبت هفته بسیج در سالن شهید چمران بخش بوستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان، این رقابتها با حضورتیم هایی از نسیم شهر، شهر، گلستان، حصارک، خیر آباد، تهران و ساوجبلاغ به سه شیوه مبارزه نونهالان و نوجوانان، پی کوپ و جوانان وبزرگسالان به سه شبوه پی کوپ، بالکوب و تامکوب برگزار گردید.
در پایان مسابقه، گروه هنرهای نمایشی هنر نمایی د و بعد از رژه تیم ها، اهدای حکم قهرمانی ومدال و جوایز قهرمانان انجام شد.
تیم های قهرمان تیمی رده نونهالان:
1- نسیم شهر الف
2-نسیم شهر ب
3- شهر الف
رده نوجوانان:
1-نسیم شهر الف
2-نسیم شهر ب
3-تهران الف
جام اخلاق مسابقات نیز به تیم ساوجبلاغ اختصاص یافت. سال هاست که تو رفته ای از این دیار... و من مجنون وار سر به بیابان گذاشته ام اما پیدایت نکرده ام حالا ده سال از آن تاریخ گذشته است برای خودم ی شده ام!! اگر به ی نگویی دیری است که رئیس اداره مجنونانم...! و امروز دستور دادم چشم هایت را روی دیوار نقاشی کنند تا دیگر به فکر فرار نیفتی!! (سراینده نسیم رفیعی) ادغام نمایش و تماشا ، نسیم سراسری میشود علی اصغر پورمحمدی - معاون سیما - در جمع مدیران شبکه سه سیما اعلام کرد، ادغام دو شبکه تماشا و نمایش در راستای برنامه ریزی افزایش کیفیت در شبکه های سیما انجام می شود. به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، وی افزود: با ادغام شبکه تماشا در شبکه نمایش، فرصت حضور شبکه نسیم در گیرنده های دیجیتال که مورد درخواست مردم سراسر کشور است فراهم خواهد شد. علی اکبر کاظمی درباره ویژه برنامه ماه رمضانی شبکه نسیم با عنوان «هزار داستان» بیان کرد که در آن هر شب یک چهره سرشناس اجرا را بر عهده دارد.
نسیم نهالی مدل ایرانی و همسر محسن فروزان ع های جدیدی از خودش را منتشر کرد. مجموعه تلویزیونی «سرحال» در 100 قسمت ویژه ک ن و نوجوانان در شبکه نسیم ساخته می شود. رئیس کل بانک مرکزی نهایی شدن راه اندازی و بهره برداری سامانه نسیم خبر داد. پخش سریال «سیگنال موجود است» به کارگردانی مهدی مظلومی به شبکه نسیم رسید. طبق روال هر ساله در صبح نهمین روز آذر که پریشانی نسیمی فضا رو پر می کرد پستی می ذاشتم بنا به دلایلی که حتی دوست ندارم عنوان کنم فعلا این کارو نمی کنم سال قبل برای اولین بار در چنین روزی نسیم تو وبلاگش ظهور کرد امسال می خواستم یکی از شعرامو بخونم وبذارم تو وبلاگ که شعرو با صدای نسیم بشنوید این کارومی کنم اما چند روز دیگه فعلا فقط تصویر نسیم پاییزی رو داشته باشید تا صداشم پخش شه ( شرمنده اگه ع تغییر کرد نسیم ِ دیگه یه جا که نمی مونه ) نه اینکه از غزل دست کشیده باشم اما نسیم ترانه ها در راهه قسمتی از یه ترانه ام شبیه شنبه های بد شبیه حس پاییزم شبیه رود ِ سرسختی که به دریا نمی ریزم تمام شوربختی هام از این حس فرو دستِ ار این دلشوره ی آ از اینکه کوچه بن بستِ پر از تکرار دیروزم امیدی تازه در من نیست سیاهی سهم چشمام ِ ته این جاده روشن نیست مدیر شبکه نسیم از آماده سازی برنامه «دورهمی» مهران مدیری برای پخش در ایام ربیع الاول خبر داد و گفت: دکور و فضای برنامه «دورهمی» کاملا تغییر کرده است. در ادامه عملیات مردمی «نسیم کرامت» در استان خوزستان، مهمانی بزرگ ک ن بی س رست 13 آسایشگاه برگزار گردید. شبکه نسیم در تدارک ساخت برنامه «هزار داستان» ویژه ماه رمضان است که در آن هر شب یک چهره سرشناس مجری خواهد بود. %da%86%d8%b1%d8%a7+%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84+%d8%b7%d9%86%d8%b2+%d9%85%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86+%d8%ba%d9%81%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%86علیرضا سبط احمدی تهیه کننده سریال همسایه ها از انتقال پخش این مجموعه به شبکه نسیم گفت. ادامه: چرا سریال طنز مهران غفوریان به شبکه نسیم رفت؟ علی مستوفی یکی از آتش نشا ن های زیر آوار در حادثه پلاسکو از شرکت کننده های مسابقه آب و آتشِ شبکه نسیم بود.