تبریز

به نقل از خبرگزاریها در مورد تبریز : قرعه کشی رقابت های فصل چهاردهم لیگ برتر فوتبال در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد و 16 تیم لیگ برتر از برنامه های دیدارهای خود در لیگ برتر آینده مطلع شدند. قرعه کشی مسابقه های فصل چهاردهم لیگ برتر، توسط غلامرضا بهروان، افشین پیروانی و هادی طباطبایی انجام شد.

برای اولین بار پیش از قرعه کشی لیگ برتر از قبل زمان داربی پایتخت مش. اول

راه آهن – استقلال

ملوان بندرانزلی – پدیده مشهد

تراکتورسازی تبريز – فولاد خوزستان

گسترش فولاد تبريز – استقلال خوزستان

پیکان تهران – ان

صبای قم – ذوب آهن

پرسپولیس – نفت تهران

نفت مسجد سلیمان – سایپای البرز

هفته دوم

راه آهن – نفت تهران

ملوان بندرانزلی – صبای. این فرودگاه هم اکنون با داشتن حدود 200 پرواز داخلی و 20 پرواز خارجی ورودی و وجی در هفته از نظر تعداد پرواز و تجهیزات ناوبری از جایگاه مناسبی در کشور برخوردار است . تبريز تهران و بالع : هر روز تبريز مشهد و بالع : هر روز تبريز شیرازو بالع : روزهای دوشنبه ، تبريز کیش و بالع : روزهای دوشنبه ، پنج شنبه تبريز اصفهان و بالع : روزهای دوشنبه تبريز اهواز و بالع : روزهای شنبه تبريز بندر عباس و بالع : روزهای فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبريز بزرگترین فرودگاه ناحیهٔ شمال غرب ایران است. این فرودگاه open sky و به صورت ۲۴ ساعته عملیاتی بوده و به جهت واقع شدن در مرز و کریدور هوایی ایران به اروپا و آسیای میانه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. فرودگاه تبريز، به عنوان سومین فرودگاه کشور از نظر حجم مسافر، پس از فرودگاه های تهران و مشهد مطرح است. پرواز های خارجی از این فرودگاه به کشورهای ترکیه ، گرجستان ، آذربایجان ،عربستان وعراق انجام می پذیرد. ای نیوز هواداران ماشین سازی تبريز با حضور در مقابل اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی خواستار تعیین تکلیف هرچه سریعتر تیم ماشین سازی تبريز شدند. در این که در داخل محوطه اداره کل ورزش و جوانان صورت گرفت نمایندگان هواداران ماشین سازی تبريز خواستار دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان شدند که اعلام شد وی در استانداری حضور دارد. هواداران . به گزارش ای نیوز شورای سازمان ورزش شهرداری تبريز امروز تصمیم نهایی را در خصوص نحوه مدیریت و حمایت شهرداری اتخاذ خواهد کرد. به دنبال ارسال نامه هئیت فوتبال آذربایجان شرقی به شهرداری در خصوص اعلام وضعیت تیم ماشین سازی تبريز، شورای سازمان ورزش شهرداری امروز تصمیم گیری نهایی در این خصوص را اتخاذ خواهد کرد. هفت نفر در سازمان ورزش شهرد. هفته پیش با باخت به شهرداری تبريز همه را غافلگیر کرد. در حالی که خیلی ها منتظر بودند تا چهارشنبه هفته قبل، از فینالیست دوم لیگ برتر والیبال در تبريز رونمایی شود اما تبريز با ش ت پیکان مدعی، چشم انتظاری را تا امروز کش داد، به بازی سوم نیمه نهایی و روز سرنوشت ساز برای دو تیم. شاگردان پیمان اکبری اما نمی خواهند در حسرت فینال بمانند، به . تبريز" src="http://www.ibna.ir/images/docs/000033/n00033400-b.jpg" alt="کتابشناسی قیام 29 بهمن 1356 مردم تبريز" width="255" height="191" align="top" border="0" hspace="1" vspace="0" /> روز 19 دی 1356، قیام مردم قم در اعتراض به چاپ مقاله اهانت آمیزی علیه (ره) با امضای مستعار، توسط رژیم شاه خائن به خاک و خون کشیده شد.
در چهلم این فاجعه، مردم نقاط مختلف ایران آماده برگزاری مراسم شدند. در شهر تبريز نیز مردم در مقابل مسجد قزللی (میرزاآقایوسف مجتهد) د. سرگرد مقصود حق شناس، رییس کلانتری بازار همراه عده ای مأمور، به مردم اعلام د که متفرق شوند و با توهین به مسجد از ورود مردم جلوگیری د.
جوانی به نام محمد تجلی از این توهین برافروخته و با رییس کلانتری گلاویز شد. حق شناس هم با اسلحه کمری اش این جوان 22 ساله را به شهادت رساند.
مردم جنازه خون آلود شهید را برداشتند و در خیابان ها به راه افتادند و به تدریج گسترده ای شکل گرفت.
یحیی لیقوانی، رییس ساواک تبريز با توجه به گسترش قیام مردمی، با تهران تماس و دستور سرکوب شدید مردم را گرفت.
یگان ها و ادوات نظامی در سطح شهر تبريز با مقاومت و پایمردی مردم روبه رو شدند. اما سرانجام توانستند بر شهر تسلط یابند. در آمار ساواک چنین آمده است: "581 نفر دستگیر، 9 نفر کشته، 118 نفر زخمی، 3 دستگاه تانک، 2 سینما، یک هتل، کاخ جوانان، حزب رستاخیز و تعدادی اتومبیل شخصی و تی به آتش کشیده شدند."
حمله بی رحمانه به مردم تبريز، هیج نتیجه ای برای رژیم شاه خائن نداشت، زیرا پس از آن، دامنه نهضت (ره) گسترده شد و حدود یک سال بعد به پیروزی رسید. بندرعباس / واحد مرکزی خبر / ورزشی

شهرداری تبريز قهرمان لیگ یک بسکتبال باویلچر جانبازان و معلولان باشگاههای کشور شد.

در آ ین روز این مسابقات ب تیم شهرداری تبريز با نتیجه 59 بر 51 تیم آلومینیوم هرمزگان را ش ت داد تا با قهرمانی در این رقابتها به همراه تیم دوم آلومینیوم هرمزگان به مسابقات لیگ برتر راه یابند.
در دیگر بازی تی. قلم زنی (سبک تبريز)


قلم زنی عبارت است از تزئین و کندن نقوش بر روی اشیاء ف ی به ویژه مس، نقره و برنج
سبک قلم زنی تبريز با قلم زنی اصفهان متفاوت می باشد بدین شکل که در سبک تبريز همه مراحل کار با دست انجام و حکاکی می شود در حالی که در قلم زنی اصفهان با ضربه چکش کاری می شود.
ابزار کار این رشته قلم های فولادی بوده که اکثراً توسط خود هنرمندان ساخته می شود. بیشتر نقوش کنده کاری شده الهام گرفته از طرح های مسجد کبود در تبريز می باشد، نقوش ثابت و براق مشخصه اصلی هنر قلم زنی تبريز می باشد که باعث زیبایی منحصر بفرد و تفاوت چشمگیر این هنر می گردد.
هم اکنون چها رکارگاه قلم زنی در منطقه آزاد ارس فعالیت می کنند. ارگ تاریخی تبريزارگ تبريز (علی شاه) نام یک بنای تاریخی در تبريز است. این ارگ یکی از بلندترین دیوارهای تاریخی کشور و نماد شهر تبريز است و در مرکز شهر تبريز، در ضلع جنوبی تقاطع خیابان و فردوسی قرار دارد .ارگ تبريز,بنایی بسیار دیدنی از دل تاریخ ایران +تصاویرتاریخچه ارگ تبريزارگ تاریخی  تبريز توسط خواجه تاج الدین علی شاه بنا شده است. . شهردارتبريزگفت:تبريز از گذشته به باغ شهر شهرت دارد، اما باغات تبريز، در طول چند دهه، یکی پس از دیگری، ت یب شده و امروز، مدیریت شهری تبريز برای احیای بخشی از فضای سبز گذشته، متحمل هزینه گذاری های بزرگ شده است. حجت ال سید محمدعلی آل هاشم تبريز و ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی رفتارهای متفاوتی در پیش گرفته که در ایران مرسوم نیست و از آن جمله می توان حذف میله میان بخش مسئولین و مردم در تبريز است. این با مترو به این هفته تبريز رفت. در تابناک می بینید. شهردار تبريز،گفت: مدیریت شهری تبريز با همدلی و همراهی مدیریت استان و حمایت، درصدد است تا از موقعیت ارزشمند «تبريز ۲۰۱۸» به عنوان سکوی پیشرفت و توسعه شهر بهره بگیرد. کانال سوغاتی های تبريز کانال سوغاتی های تبريز کانال سوغاتی های تبريز کانال سوغاتی های تبريز کانال سوغاتی های تبريز ادامه مطلب شرکت ساختمانی کناف تبريز مدرن
وبسایت رسمی شرکت ساختمانی کناف تبريز

http://www.kanaf-tabriz.com/

برچسب ها: کناف شیراز, کناف قم, کناف خوزشتان, کناف زنجان, مرکزاجرای کناف درتبريز + نوشته شده در دوشنبه بیست و هشتم بهمن 1392ساعت 20:36 توسط اصلانی نظر بدهید شرکت ساختمانی کناف تبريز مدرن
کنافـــــ تبريز

شرکت ساختمانی کناف تبری.

نمایشگاه آثار یاشار ی با موضوع کاریکاتور چهره در محل گالری موزه کاریکاتور تبريز ب است علاقه مندان می توانند جهت بازدید به آدرس تبريز ، باغ گلستان، موزه کاریکاتور تبريز مراجعه نمایند. زمان : 4 آبان الی 4 آذر ماه 93 ساعات بازدید: شنبه تا چهارشنبه 10صبح تا 2 ظهر و 4 تا 6 عصر و روز پنجشنبه 10 صبح تا 6 عصر. گروه دوستی تلگرام تبريز بهترین گروه دوستی تلگرام تبريز جالبترین گروه دوستی تلگرام تبريز خاصترین گروه دوستی تلگرام تبريز عضو شدن در گروه دوستی تلگرام تبريز لینک عضویت در گروه دوستی تلگرام تبريز
ادامه مطلب به گزارش سایت باشگاه شهرداری ارومیه ، دو تیم شهرداری ارومیه و شهرداری تبريز برای سومین بار متوالی این بار به میزبانی تبريز در سالن شهید صمد اقدمی از ساعت 17 به مصاف هم رفتند که در پایان، این بازی دوستانه با نتیجه سه برصفر و با امتیازهای 26بر24 ، 25بر17 و 25 بر 19 به سود تیم شهرداری تبريز خاتمه پذیرفت.جهانگیر سید عباسی برای شروع از ترکیب سعید معروف ، حامد رضایی ، شهرام محمودی ،پویا فیاضی ،میلاد عبادی پور و ایرج میکائیل زاده استفاده کرد.اما در تیم مقابل علیرضا بهبودی ، حسن صنوبری، بهرام فرید ،علی سجادی ، میکائیل تاجر وسیامک مرندی بازیکنانی بودند که سرمربی تیم شهرداری تبريز از آن ها برای شروع بازی استفاده کرد.این دو تیم هفته گذشته در دو دیدار دوستانه به میزبانی ارومیه به مصاف هم رفته بودند که در اولین دیدار، تیم شهرداری تبريز توانسته بود سه بر یک شهرداری ارومیه را مغلوب خود سازد اما در دومین دیدار با نتیجه سه بر صفر بازی را به تیم همنام ارومیه ای خود واگذار کرده بود.ع ها : http://urmia-volley.ir/portals/urmia-volley.ir/shahrdari%20urmiaaa.jpg

این و اصلا از دست ندید خیلی باحاله ---> مدیرعامل تراکتورسازی تبريز امروز راهی تبريز می شود. خوب حتما فردا اون رشته ای رو که تو تبريز زدم و احتمال قبولی داره حذف می کنم هرچی فکرمی کنم تبريز نمی تونم برم به نقل از ایسنا، مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری تبريز در این مراسم گفت: این اقدام که برای اولین بار در ایران در تبريز اجرا شده می تواند قدمی موثر در راه زیباسازی کلانشهر تبريز باشد.
اکبر امجدی افزود: این طرح به صورت آزمایشی و پایلوت در کوی دادگستری ائل گلی تبريز برای ساماندهی پلاک های قدیمی تبريز اجرا شده وبه منظور فراگیر نمو. پدری در تبريز دو دختر خود را به قتل رساند. این حادثه شامگاه چهارشنبه در منطقه اخماقیه تبريز اتفاق افتاد. شهردار تبريز گفت: سومین نشست ستاد ملی سیاست گذاری تبريز ۲۰۱۸با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در تبريز برگزار می شود. ترکیدگی لاستیک پرواز کیش - تبريز هواپیمایی آتا در باند فرودگاه تبريز، با مهارت خلبان بدون حادثه خاتمه یافت.... مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبريز گفت: تیم ما روند خوبی را در پیش گرفته است و امیدوارم تراکتورسازی تبريز را هم ش ت بدهیم. ترکیدگی لاستیک پرواز کیش - تبريز هواپیمایی آتا در باند فرودگاه تبريز، با مهارت خلبان بدون حادثه خاتمه یافت. محمدحسین اسحقی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبريز از سوی شورای شهر تبريز به عنوان س رست شهرداری کلان شهر تبريز انتخاب شدند. مردم تبريز،آذرشهر،اسکو درمجلس شورای ی گفت: کمپین بازاریان تبريز برای حمایت از کفش ایرانی می تواند در سایر ا و کالاهای ساخت داخل تشکیل شود. رئیس مرکز مدیریت راه های آذربایجان شرقی، جاده ی «تبريز-جلفا» را پرترددترین جاده در استان عنوان کرد و افزود: جاده های «تبريز-کلیبر»، «تبريز-صوفیان»، آزادراه «تبريز-زنجان» و جاده ی «تبريز-آذرشهر» از پرتردد ترین جاده ها در استان هستند. ساعت 16 روز چهارشنبه آغاز بلیت فروشی بازی تراکتور - صبای قم
بنابه اعلام کمیته بلیط فروشی باشگاه تراکتورسای تبريز ، فروش بلیط دیدار تیم های تراکتورسازی تبريز و صبای قم از ساعت 16 روز یکشنبه مورخه 93/6/2(روز بازی) در گیت های فروش بلیط یوم یادگار (ره) تبريز شروع خواهد شد. ضمنا گیت شماره 14 به دارندگان کارتهای هوادارای اختصاص یافته است. تراکتورسازی تبريز از هفته پنجم لیگ چهاردهم روز یکشنبه مورخه 93/6/2 ساعت 18:00 به مصاف تیم صبای قم می رود .

سایت رسمــــــی مراسم قرعه کشی چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال امشب (دوشنبه) در سالن برج میلاد انجام شد و تیم ها تا پایان نیم فصل اول حریفان خود را شناختند.

برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:

هفته اول

پرسپولیس - نفت تهران

راه آهن - استقلال

استقلال خوزستان - گسترش فولاد تبريز

تراکتورسازی تبريز - فولاد خوزستان

. پنیر تبريز نوعی پنیر جدا از پنیر لیقوان است که سبک تولید هر دو یکی بوده اما با این تفاوت که شیر پنیر لیقوان در لیقوان ولید شده ودر لیقوان هم پنبر میشود ام در پنیر تبريز شیر روستا های اطراف تبريز مثل عنصرود .بیرق هروی سفیده خوان حاج عبدال .......به لیقوان آورده شده و در ابنجا فراوری میشود قیمت پنیر تبريز در این زمان بین 15هزار و16هزار است . تبريز - معاون عملیات سازمان آتش نشانی تبريز از آتش سوزی از آتش سوزی گسترده در ایران خودرو تبريز خبر داد. دنیای اقتصاد – تبريز – سیما نیک‌رفتار: مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبريز از آغاز احداث باغ گل‌ها در تبريز خبر داد. محمدحسین حسن‌زاده با اعلام این خبر اظهار… برنامه کامل چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. برنامه کامل فصل چهاردهم لیگ برتر اعلام شد
مراسم قرعه کشی چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال امشب (دوشنبه) در سالن برج میلاد انجام شد و تیم ها تا پایان نیم فصل اول حریفان خود را شناختند. برنامه این رقابت ها به شرح زیر است: هفته اول پرسپولیس - نفت تهران راه آهن - استقلال استقلال خوزستا.
فرماندار تبريز خبر بمب گذاری در بازار تبريز را شایعه دانست. تبريز – اعضای شورای ی پنجم تبريز برای شهرداری این شهر س رست تعیین د. پنجمین کنسرت ار تر فلارمونیک تبريز در سالن صیامی بر روی صحنه رفت. تبريز - تعدادی از ک داهای شورای شهر تبريز ظهر دیروز در اعتراض به روند برگزاری انتخابات در فرمانداری تبريز حضور یافته و اقدام به شکایت و ارائه درخواست برای بازشماری آرا د. سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبريز روز پنج شنبه راهی تبريز می شود تا شرایط شروع تمرینات را فراهم کند. برج ک شان تبريز در 110 طبقه برج ک شان تبريز در 110 طبقه _ برج تجاری تفریحی ک شان تبريز _ بلندترین برج ایران در تبريز برج ک شان تبريز در 110 طبقه برج تجاری تفریحی ک شان تبريز - بلندترین برج ایران در تبريز بلندترین برج ایران در تبريز برج ک شان تبريز در سال شروع ساخت و ساز (اوا 2015 ) رتبه 6 جهانی را دارا خواهد بود که درسال اتمام این برج یعنی 7 سال بعد رتبه 23 جهان را خواهد داشت و بدون هیچ تردیدی می توان گفت این برج چندین دهه ی متمادی رتبه ی اول خود را در ایران حفظ خواهد نمود . شرکتهای سازنده : شرکت توسعه تجارت سبز تاوریژ و شرکت سرمایه گذار خارجی معاون حمل و نقل شهردار تبريز گفت: فرایند و روند اجرایی طرح زوج و فرد توسط کارشناسان معاونت حمل و نقل و فرماندهی پلیس راهور شهرستان تبريز در حال بررسی است. پایداری جوی منجر به آلودگی هوای تبريز شده است، شاخص آلودگی هوای تبريز در این روز ها به بالای ۱۷۰ رسیده است که وضعیت هوا برای تمامی گروه های جامعه ناسالم می باشد. با این آلودگی در برخی نقاط چهره شهر کاملا در هوای مه آلود محو شده است و تبريز متفاوت با روزهای دیگرش به چشم می خورد. شهردار منطقه 8 شهرداری تبريز از اجرایی شدن طرح پیاده راه بازار تبريز و بافت تاریخی تبريز خبر داد. شهردار تبريز بر ضرورت اتمام فرآیند استفاده از تسهیلات فاینانس خارجی برای خط 2 متروی تبريز تأکید کرد. وی با اشاره به این که سرکنسول روسیه در رشت نیز درخواست مشابهی برای فعالیت دیپلماتیک در تبريز دارد، افزود: سرکنسولگری روسیه، پس از سال ها وقفه، مجدداً در تبريز ب ا می شود. مدیرعامل سازمان آتش نشانی تبريز، گفت: در اثر نشت و انفجار گاز شهری در تبريز، یک مرد 49 ساله جان باخت. تیم های فوتبال گسترش فولاد تبريز و نفت تهران از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (پنج شنبه) با قضاوت یاسر همرنگ در ورزشگاه بنبان دیزل تبريز به مصاف هم رفته و در پایان به تساوی یک بر یک رضایت دادند. آشنایی با پروژه اولین مرکز تجارت جهانی کشور در تبريز تبريز" src="http://up.abdolahzadeh.ir/up/abdolahzadeh/pictures/wtc-tabriz.jpg" alt="برج تجارت جهانی تبريز" /> تبريز بعنوان شهر اولین ها، از سالیان دور در صدد تاسیس اولین مرکز تجارت جهانی کشور بوده است. در سطح جهان بیش از 330 مرکز تجارت جهانی و در بیش از 100 کشور وجود دارد. مراکز تجارت جهانی مرکز هم شی شرکت های ملی و فرا ملی و مرکز ارتباطات تجاری و صنعتی بین المللی است. وجود چنین پروژه ای در یک شهر، بعنوان اعتبار و اقتدار صنعتی و تجاری آن شهر محسوب می گردد. بدیهی است شرکت هایی که در این مراکز استقرار پیدا می کنند به وجهه و اعتبارشان افزوده شده و در لیست شرکتهای فرا ملی قرار می گیرند.

خوشبختانه در سال 1386 با تشویق مسئولین استانی و با ایجاد مشوق های سرمایه گذاری در شهر تبريز، اجرای پروژه مرکز تجارت جهانی تبريز با مشارکت شهرداری تبريز و اداره کل راه و شهرسازی و با سرمایه گذاری گروه ی پردیسان شروع شد. با توجه به ویژگی های متفاوت برج مرکز تجارت جهانی تبريز با سایر ساختمان های کشور و به دلیل ساخت اولین سازه فریم یا ابرسازه کشور در این پروژه، اخذ تاییدات فنی پروژه با زمانهای طولانی مواجه گردید لیکن بدلیل تجربه شرکت سرمایه گذار آن در کشور ژاپن و داشتن تجربیات فنی و اجرایی در ساختمان مشابه در شهر توکیو، مشکلات یکی پس از دیگری مرتفع گردیدند و به لطف پروردگار امروز شاهد اتمام عملیات اجرایی سازه و نمای آن هستیم.

در فوریه 2008 نیز مکاتبات لازم با wtca (اتحادیه مراکز تجارت جهانی) انجام شد و پرونده آن تحت عنوان wtc tabriz در اتحادیه مذکور باز شد که با تکمیل و افتتاح کامل برج ثبت کامل آن انجام خواهد شد. در ادامه مطلب مشخصات منحصر به فرد و تصاویر مربوط به این پروژه عظیم را مشاهده نمایید ... منبع: وبسایت شخصی فرخ عبداله زاده تبريز - مقبره الشعرا یکی از داشته های بزرگ گردشگری تبريز به شمار می آید که سال هاست به بهانه توسعه و سامان یافتن دستخوش تغییراتی شده و در بهار گردشگری تبريز مانند برگی پاییزی جلوه می کند.