تحقیق در مورد ازدواج

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحقیق در مورد ازدواج : همه ی ما به اصطلاح “انسان های معمولی” هنگام ازدواج یا جدا شدن از همسرانمان و به ویژه در مورد اخیر سعی می کنیم که سر و صدای زیادی به پا نکنیم. اما در دنیای افراد مشهور قضیه کاملا برع بوده و ازدواج و طلاق آن ها در بین همه مردم انعکاس پیدا می کند.

تحقیق مقایسه اه ازدواج در دین و یت
تحقیق-مقایسه-اه -ازدواج-در-دین- -و- یت تحقیق با موضوع مقایسه اه ازدواج در دین و یت، در قالب word و در 21 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: - حفظ نوع بشر از دیگر علل تشریع ازدواج در همانا حفظ نوع بشر در قالب توالد و تناسل سالم و مشروع می‌باشد. این علت فایلتحقیق شرایط ازدواج و عقد
تحقیق-شرایط-ازدواج-و-عقد تحقیق با موضوع شرایط ازدواج وعقد در قالب word و در 38 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: و از نشانه های خدا بر شما این است که از جنس خودتان برایتان همسرانی آفرید تا به واسطه آن آرامش ی د. (قران کریم) به طور یقین، شیرین ترین حادثه فایل

اختصاصی از یارا فایل تحقیق در مورد ازدواج 28 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 36  
با
تحقیق در مورد ازدواج 28 ص
ازدواج , جفت گیری نیست ازدواج , تجارت مهریه در برابر خدمات اتاق خواب و آشپزخانه نیست ازدواج , ادامه خیالات و توهمات مجردی نیست ازدواج , درمان نواقص شخصیتی و بیماری های روانی نیست ازدواج , روابط سطحی گذشته نیست ازدواج , شاهزاده با اسب سفید ( یا پرادو سفید ) نیست ازدواج , دختر آرزوها ( هم آغوشی با جنیفر و سایز 85 ) نیست ازدواج , حالا برویم جل. ""ازدواج دایم و موقت ( )، چه فرق هایی با هم دارند قبل از هر چیز، باید تاکید شود که؛ واژه ی ، عام است، و در هر دو مورد ازدواج دایم و موقت به کار می رود. بنابراین، منظور از در اینجا باید ( ) باشد. که در عرف ما بیش تر به نام مشهور شده است. تفاوت این دو ازدواج نیز، بسیار زیاد است. ادامه مطلب در این پست در مورد خواص مفید ازدواج برای خانم ها (طنز) می نویسیم. قبل از ازدواج همیشه شاداب و ب اما بعد از ازدواج افسرده ، چاق و بد اخلاق می شوند. نتیجه گیری : آماده شدن در برابر روزهای سخت. قبل از ازدواج ایستادن در صف است و جکوزی و سینما و شهر بازی بعد از ازدواج در صف نون و تخم مرغ و گوشت و پوشک بچه!!! نتیجه گیری : قوی شدن عضلات به دلیل ایست. اختصاصی از رزفایل تحقیق در مورد قانون ا ام تزریق وا ن ضد کزاز برای بانوان قبل از ازدواج با و پر سرعت .
تحقیق در مورد قانون ا ام تزریق وا ن ضد کزاز برای بانوان قبل از ازدواج
تحقیق در مورد قانون ا ام تزریق وا ن ضد کزاز برای بانوان قبل از ازدواج	توجه: لینک و ید در پایین و زیر این مطلب قرار دارد  توجه: این فایل میتواند هم به عنوان تحقیق و هم به عنوان مقاله مورد استفاده قرار گیرد(قابل ویرایش و اماده پرینت)wordفرمت :تعداد صفحات:2
با
تحقیق در مورد قانون ا ام تزریق وا ن ضد کزاز برای بانوان قبل از ازدواج
با سلام
من پسری یزدی هستم که قصد ازدواج با دختری آذری را دارم که با خانوادش تو یزد زندگی می کنند. میخواستم بدونم رسم و رسومات آذری ها در مورد ازدواج چیه ؟


تحقیق روابط عاطفی قبل و بعد از ازدواج
تحقیق-روابط-عاطفی-قبل-و-بعد-از-ازدواج تحقیق با موضوع روابط عاطفی قبل و بعد از ازدواج، در قالب word و در 20 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: رابطه عاطفی انتقالی یا rebound relationship، پس از ج و قطع یک رابطه عاطفی جدی، رخ می دهد. حتی چنین فایل

فصل ششم از باب نکاح قانون مدنی در مورد نکاح منقطع ( ) می باشد. در بعضی از آثار قانونی با ازدواج دائم مشترک است و در بعضی دیگر،آثار قانونی خاص خود را دارد .عدم آشنایی با قوانین مذکور ،زمینه ساز بروز بسیاری از مشکلاتی است که در این خصوص برای افراد بوجود می آید.مقاله زیر یکی از مشکلاتی را که به علت جهل به قانون برای ن در به وجود می آید ،مو. تحقیق براساس نحوه گردآوری داده ها به دو دسته تقسیم می شوند: تحقیق توصیفی و تحقیق آزمایشی - تحقیق توصیفی یا غیر آزمایشی شامل 5 دسته است: پیمایشی، همبستگی، پس رویدادی، اقدام پژوهی، بررسی موردی - تحقیق آزمایشی به دو دسته تقسیم می شود: تحقیق تمام آزمایشی و تحقیق نیمه آزمایشی منبع: سرمد، حجازی و بازرگان (1378). روش های تحقیق در علوم رفتاری، . اختصاصی از ژیکو روش تحقیق ازدواج 50 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 50  فهرستتعریف واژه ها ...............................................................................6چکیده .........................................................................................6مقدمه ..........................................................................................7بیان مسئله ....................................................................................8سؤالات تحقیق ..............................................................................10فرضیه های تحقیق .........................................................................10فصل دومپیشینه تجربی تحقیق .......................................................................11ازدواج چیست ..............................................................................11پیشینه عملی تحقیق ........................................................................12اهمیت سن در ازدواج ......................................................................13سن مناسب برای ازدواج ……………………………….......................14سن ازدواج در گذر ایام ....................................................................15افزایش سن ازدواج ونقش آن در انحرافات اخلاقی جوانان ............................16افزایش سن ازدواج و نقش آن در گسترش بی بندوباریهای جوان…….....18علل افزایش سن ازدواج ...................................................................21نقش مسکن در سن ازدواج ...............................................................25تشریفات ازدواج ............................................................................26بی تفاوتی والدین ...........................................................................28فصل سومجامعه آماری ................................................................................29نمونه و روش نمونه گیری ...............................................................30روش تجزیه و تحلیل آماری ..............................................................31فصل چهارمتوصیف سؤالات و فرضیات تحقیق ......................................................31محدودیت تحقیق ............................................................................46فصل پنجمنتیجه گیری .................................................................................43فصل ششمضمایم ........................................................................................47تقدیم به پدرو مادر عزیزماین پایان نامه در تاریخ ................ با نمره ........مورد تایید محترم جناب آقای دهقانی قرار گرفت.
با
روش تحقیق ازدواج 50 ص

ازدواج در زندگی هر دختر و پسری مهم ترین مرحله است. شما هم اگر میخواهید بدانید که ازدواج تان یک… اختصاصی از یارا فایل تحقیق جامع ازدواج سفید (word) با و پر سرعت .
تحقیق جامع ازدواج سفید (word)
تحقیق جامع ازدواج سفید (word) تحقیق با موضوع پدیده ازدواج سفید (هم باشی)،در قالب word و در 40 صفحه، قابل ویرایش، شامل:   مقدمه اهمیت مساله مبانی نظری تحقیق تعریف ازدواج سپید (white wedding) چرایی ازدواج سفید تاریخچه ازدواج سفید قانون و ازدواج سفید مراحل ازدواج سفید ن، قربانی بزرگ ازدواج سفید علت گرایش به ازدواج سپید در ایران علل اقتصادی و اجتماعی دیدگاه ها تبعات ازدواج سفید راه های کاهش و جلوگیری از شیوع ازدواج سپید دلایل عدم پذیرش این نوع ازدواج از سوی مددکاران اجتماعی وظایف مددکاران اجتماعی در مورد این موضوع (ازدواج سفید) پیشنهادات ممانعت از ازدواج سفید نتیجه گیری منابع
با
تحقیق جامع ازدواج سفید (word)
اختصاصی از یاری فایل نرم افزار در مورد ازدواج با و پر سرعت .
نرم افزار در مورد ازدواج
نرم افزار در مورد ازدواج ازدواج، یعنی برداشتن باری که برای آن به نیروی دو نفر نیاز است. یعنی همبستگی با یک نفر دیگر برای آن که تمام کارهایی که قبلا انجام می دادید، بهتر و کامل تر انجام دهید. یعنی تکمیل پازل نیمه کاره ای که فقط با حضور یک همراه و همسر کامل می شود. انگیزه ازدواج هر چیزی به جز این تعالی و رشد و همسویی باشد، شما را سرخورده و ناامید می کند و ممکن است زندگی مشترکتان را در معرض از هم پاشیدگی قرار دهد. نرم افزار مشاوره ازدواج به زبان فارسی منتشر شده است و برای تمامی اقشار و تمامی سنین مناسب می باشد. نرم افزار مشاوره ازدواج با بررسی سؤالات غالب مردم در جامعه ی کشورمان تهیه شده است تا با پاسخ به آنها به نوعی مشکلات آنها را به نحوی حل نماید.
با
نرم افزار در مورد ازدواج
رئیس سازمان نظام روانشناسی نامنی روانی را از عوامل کاهش گرایش جوانان به ازدواج خواند و اظهار داشت: وقتی جوان احساس می کند در تأمین نیازهای اولیه خود دچار مشکل است و در گفتمان های مختلف حرف از غیرقابل اعتماد بودن افراد شنیده می شود، گرایشش به ازدواج کاهش می یابد. معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت:سال گذشته 19 هزار و 913 مورد ازدواج در استان به ثبت رسید. اختصاصی از اینو دیدی تحقیق در مورد روانشناسی ازدواج با و پر سرعت .
 تحقیق در مورد روانشناسی ازدواج
 تحقیق در مورد روانشناسی ازدواج تحقیق در مورد روانشناسی ازدواجفرمت فایل: وردتعداد صفحات: 9    مقدمه ازدواج یکی از مراحل مهم در زندگی انسان به شمار می رود. نتایج اطلاعات متعددی که در مورد ازدواج انجام شده بر اهمیت آن در سلامت جسمانی و روان شناختی تأکیده کرده اند. در دهه های اخیر توجه بسیاری از پژوهشگران و متخصصان بالینی و خانواده به کیفیت روابط شویی ، رضایت زوجین و تأثیر آن در سلامت خانواده جلب شده است. بطور کلی آنچه در مباحث روانشناسی ازدواج مورد توجه است بررسی عوامل مؤثر بر ازدواج و عوامل ارتقاء دهنده شرایط کیفی ازدواج است که مباحثی چون نقش عوامل مادی ، فرهنگی ، روانی ، شخصیتی را بر تصمیم گیری ازدواج و رضایت ازدواج را در بر می گیرد. تاریخچه روانشناسی ازدواج ازدواج به عنوان یکی از رویدادهای مهم مرحله انتقال به بزرگسالی مقوله ای بسیار پیچیده است. شروع مطالعه علمی و دقیق در این مورد به سال 1930 بر می گردد، که بطور گسترده تر در سال 1950 تغییراتی عمیق در پروژهشهای مربوط به آن صورت گرفت. اولین تحقیق منتشر شده در مورد روانشناسی ازدواج اثر ترمن و همکارانش بود. آنها تلاش د به این سؤال پاسخ دهند که چه تفاوتهایی می تواند بین ازدواج موفق و نا موفق داشته باشد. مباحث روانشناسی ازدواج بطور کلی می توان گفت در روانشناسی ازدواج دو دسته مبحث کلی مورد توجه است. یک دسته مباحثی است که به شرایط قبل از ازدواج و در واقع به مرحله تصمیم گیری برای ازدواج می شود، در دسته دیگر مطالبی را شامل می شود که به مراحل حین ازدواج و بعد از ازدواج مربوط هستند. در زیر به برخی از آنها می پردازیم.
با
تحقیق در مورد روانشناسی ازدواج
قبل از ازدواج : خو دن تا لنگ ظهر
بعد از ازدواج : بیدار شدن زودتر از خورشید
نتیجه اخلاقی : سحر خیز شدن قبل از ازدواج : رفتن به سفر بی اجازه
بعد از ازدواج : رفتن به حیاط با اجازه
نتیجه اخلاقی : با ادب شدنقبل از ازدواج : خوردن بهترین غذاها بی منت
بعد از ازدواج : خوردن غذا های سوخته با منت
نتیجه اخلاقی : متواضع شدنقبل از ازدواج : استراحت مطلق بی جر و بحث
بعد از ازدواج : کار در شرایط سخت
نتیجه اخلاقی : ورزیده شدنقبل از ازدواج : رفتن به اماکن تفریحی
بعد از ازدواج : سر زدن به فامیل خانوم
نتیجه اخلاقی : صله رحمقبل از ازدواج : آموزش گیتار و سنتور و غیره
بعد از ازدواج : آموزش بچه داری و شستن ظرف
نتیجه اخلاقی : آموزش های کاربردی و مفیدقبل از ازدواج : گرفتن پول تو جیبی از بابا
بعد از ازدواج : دادن کل حقوق به خانوم
نتیجه اخلاقی : با سخاوت شدنقبل از ازدواج : ایستادن در صف سینما و است
بعد از ازدواج : ایستادن در صف شیر و نان
نتیجه اخلاقی : آموزش ایستادگی قبل از ازدواج : رفتن به سفرهای هفتگی
بعد از ازدواج : در حسرت رفتن به پارک سر کوچه
نتیجه اخلاقی : امنیت کامل. شروط ضمن عقد ازدواج، تعهداتی است که در حین ازدواج با توافق زن و شوهر وارد مفاد قرارداد ازدواج آن ها می شود. این شروط را می توان در سند رسمی ازدواج ذکر کرده و با امضای دو طرف رسمیت داد. این شروط در قانون ذکر نشده اند و به انتخاب طرفین چه در هنگام ازدواج و چه پس از آن انتخاب می شوند. این مرد بعد از 40 سال با دختر مورد علاقه اش ازدواج کرد. مجید ابهری با بیان اینکه «مشکلات ازدواج دائمی» و «تمایل به فرار از مسئولیت» عامل گرایش جوانان به ازدواج سفید است و می گوید: «گرانی و مشکلات اقتصادی و توقعات عجیب دختران و پسران، ازدواج رسمی را کاهش داده است. وقتی دختری یک کیلو بال مگس مهریه می کند جوانان مجرد را از ازدواج رسمی می ترساند.» پدیده ازدواج دانشجویی چند سالی است که مورد توجه قرار گرفته. اما آنچه در این سال ها با عنوان ازدواج دانشجویی بیان می شود دقیقاً ازدواج دانشجویی نیست، زیرا در این نوع ازدواج لازم نیست که دو طرف دانشجو باشند و تنها دانشجو بودن یکی از طرفین کافی است.

اما ازدواج دانشجویی در معنای دقیق کلمه ازدواجی است که هر دو طرف دانشجو و در با هم آشنا شده باشند و ازدواج کنند. این نوع ازدواج البته موافقان و منتقدانی دارد. برای نمونه، سؤالاتی که همواره مطرح می شود این است: آیا آشنایی دختر و پسر در و رابطه آنها با همدیگر به ازدواجی موفق می انجامد؟ آسیب های این نوع ازدواج چیست. پاسخ سوالات راجع به ازدواج های دانشجویی را از زبان یک روانشناس بخوانید: یک مشاور خانواده با اشاره به ضرورت پیشبرد ازدواج در مسیر عقلانیت گفت: ترس از «ش ت» و «مسئولیت پذیری» از جمله مهمترین موانعی است که بر سر راه اکثر ازدواج ها قرار گرفته و مسیر ازدواج را دشوار می کند. بعد از افزایش ۳۰۰ درصدی وام ازدواج که با پافشاری نمایندگان مجلس و البته مخالفت های شبکه بانکی به هر طریقی به مرحله اجرا در آمد، ظاهرا این تسهیلات همچنان محلی برای ایجاد جذ ت در بین متقاضیان تسهیلات ازدواج از سوی نمایندگان مجلس است؛ انی که سوالات بسیاری را در مورد تصمیمات خود بی پاسخ گذاشته اند. سلام
راستش دختری سی و یک ساله م ، تو دوران خواستگارامو مامانم به خاطر رد میکرد ، الانم اونی که میخوام نمیاد . چند مورد خواستگارم که تو تحقیق افتادن دو خواستگارم داشتم ازم کوچیک تر بودن . الان تصمیم گرفتم با یکی که پسر نباشه ینی یه بار ازدواج کرده به خاطر خیانت یا فوت همسرش میخواد ازدواج کنه ولی خودش پاک و مرد قابل اعتمادی باشه ازدو. اختصاصی از نیک فایل تحقیق در مورد روانشناسی ازدواج با و پر سرعت .
 تحقیق در مورد روانشناسی ازدواج
 تحقیق در مورد روانشناسی ازدواج تحقیق در مورد روانشناسی ازدواج فرمت فایل: وردتعداد صفحات: 47    ازدواج یعنی نگرش نو به زندگی، ازدواج یعنی تولدی دیگر در زندگی رسیدن به آرمان های والای انسانیتقدیم به: سرکار خانم سلیمان دبیر عزیزمانپیش نگارانسان از دیرباز تا کنون تحت هر شرایطی نیاز به یک هم دم برای مطرح ساختن مصائب و مشکلات زندگی خود داشته و خواهد داشت این حقیقتی است که انکار آن امری بس غیر قابل توجیه می باشد.یکی از گرایشات بحث انگیز و قابل توجه روان شناسی که امروز نیز به طور گسترده ای مورد توجه اقشار جامعه قرار گرفته حطیه روان شناسی و مشاورة ازدواج، خانوادگی، تربیتی و شغلی است از دیدگاه شخصی باید اذعان نمایم که انسان 2 بار در زندگی متولد می شود.ازدواج مهم ترین قدمی است که یک فرد در زندگی بر می دارد این اقدام ممکن است تمام زندگی یک شخص را از نو بسازد یا اب کند ممکن است وجود و شخصیت شما را فنا کند می تواند باعث رشد اخلاق و یا شما را به انسانی افسرده تبدیل کند.وضعیت اقتصادی طبعاً داشتن شرایط اقتصادی مناسب نیز مانند سایر شرایط نقش مهم و به سزایی در امر ازدواج ایفا می کند به عبارت بهتر داشتن قدرت توانایی در امور اقتصادی و تأمینمخارج زندگی مسأله ای است که به سادگی از کنار آن عبور کرد. امروزه
با
تحقیق در مورد روانشناسی ازدواج
مدیرکل دفتر ازدواج وزارت ورزش و جوانان در خصوص آموزش های قبل از ازدواج، عنوان کرد: بسیاری از جوانان امروزی در هنگام ازدواج از مباحث شرعی، عرفی و حقوقی ازدواج اطلاعات کافی ندارند. در ازدواج ناآگاهانه، بر این باورید که راه یک ازدواج خوب، انتخاب همسر درست و مناسب است؛ اما در ازدواج هوشیارانه قبول می کنید که باید همسر درستی باشید. مردم تهران، ری، شمیرانات، شهر و پردیس درمجلس شورای ی، با بیان اینکه حداقل سن ازدواج دختران 16 سال و برای پسران 18 سال در نظر گرفته شده است، افزود: اما برای ازدواج دختران با سنینی میان 13 تا 16 سال باید اذن ولی، دادگاه صالحه و تایید پزشکی قانونی مبنی بر توانایی جسمی برای ازدواج نیز دریافت شود. یک مشاور خانواده و ازدواج گفت: ازدواج دیرهنگام ریشه در مسائل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی دارد و باید مهارت هایی را به جوانان آموزش دهیم تا بتوانند ازدواج بهنگام داشته باشند. در برخی از نقاط ایران مانند زابل هنوز رسومی چون ازدواج فامیلی جریان دارد. کثرت ازدواج های فامیلی و همچنین ازدواج هایی که فاقد آزمایشات ضروری پیش از ازدواج است منجر به تولد فرزندانی معلول شده است. ازدواج از نظر اقتصادی موافقان و مخالفانی در عامه مردم دارد. بسیاری ازدواج را مانعی بر سر راه حرفه خود و موجب افزایش هزینه های اقتصادی می دانند و دسته دیگری نیز ازدواج را کمک کننده به زندگی اقتصادی خود… ممکن است دختری خواهان ازدواج با شخصی باشد اما پدر او به هر علت اجازه ازدواج را به وی ندهد. در این موارد دختر می تواند با مراجعه به دادگاه اجازه ازدواج خود با دیگری را تحت شرایطی اخذ کند. طبق قانون مدنی ایران: «نکاح دختر ، اگرچه به سن بلوغ رسیده باشد، موقوف به اجازه پدر یا جد پدری او است و هر گاه پدر یا جد پدری بدون علت موجه از دادن اجاز. * ازدواج مسلم: ازدواج اول که حق مسلم هر مردی است. * ازدواح مفرح: مردی که از یکنواختی زندگی با همسر اولش خسته شده است، برای تفریح زن دیگری بگیرد. * ازدواج موجه: مردی که زن اولش بچه دار نمی شود یا بیماری دارد، موجه است که در این هنگام هرچه زودتر برای ازدواج بعدی اقدام کند. * ازدواج متمم: مرد ببیند چه صفات نه ای را دوست داشته که زن اولش ندارد.. اشعث بن قیس که از دشمنان علی (ع) بود، با نیرنگ، دختر خود را به ازدواج حسن بن علی (ع) درآورد که در این مطلب به بررسی علت این ازدواج می پردازیم. %d9%be%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%ae%d8%aa+114+%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af+%d8%aa%d8%b3%d9%87%db%8c%d9%84%d8%a7%d8%aa+%d8%a7%d8%b2%d8%af%d9%88%d8فرماندار شهرستان سامان گفت: تعداد 114 مورد تسهیلات به ارزش 9 میلیارد و 120 میلیون ریال در حوزه ازدواج جوانان طی امسال توسط بانک های شهرستان سامان پرداخت شده است. ادامه: پرداخت 114 مورد تسهیلات ازدواج در شهرستان سامان سخنگوی سازمان ثبت احوال، از ثبت ۶۰۸ هزار و ۹۷۷ مورد ازدواج و ۱۷۴ هزار و ۵۹۷ واقعه طلاق در سال گذشته خبر داد. ورزش و جوانان درخصوص حمایت از جوانان و اختصاص وام ازدواج گفت: ت با وجود تمام تنگناهای اقتصادی که در سه سال گذشته با آن مواجه بوده، در زمینه تأمین منابع مورد نیاز وام ازدواج از طریق سیستم بانکی با توجه به اینکه این وام از سه به ۱۰ میلیون افزایش داشته، بسیار موفق ظاهر شده و رشدی خوبی داشته است. ازدواج در پی عشق های یک طرفه، ازدواج به امید تغییر فرد مقابل یا برای نجات وی، ازدواج با فردی که جایگاه او را خیلی برتر از خود می دانیم و ازدواج به خاطر داشتن یک ویژگی مشترک یا دارا بودن یک ویژگی خاص مثل زیبایی، وضعیت هایی هستند که اگر قسمت اول را خوانده باشید حتما به خاطر دارید که توضیح دادیم چرا نباید به ازدواج ختم شوند! امروز نیز به. در سال گذشته ۷۸ هزار و ۹۷۲ واقعه ازدواج در استان تهران به ثبت رسیده است که از این تعداد ۱۴۸۱ ازدواج مربوط به ک ن زیر ۱۵ سال است. اختصاصی از یارا فایل تحقیق درباره ازدواج رضا شاه با و پر سرعت .
تحقیق درباره ازدواج رضا شاه
تحقیق درباره ازدواج رضا شاه فرمت فایل :word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 12 صفحهنخستین عروس دربار پهلوی فوزیه دختر ملک فوآد پادشاه مصر و خواهر ملک فاروق بود . این ازدواج به دلیل ب وجهه بین المللی برای خاندان بی ریشه پهلوی و ارتباط میان دوخاندان دست نشانده ت انگلیس در خاورمیانه یعنی خاندان خدیو مصر و خاندان جدید أسیس پهلوی صورت می گرفت و اتحادی در جهان پدید می آورد بدین ترتیب فرزندی که پدید می آمد دارای دو ملیت ایرانی و مصری بود و این امر برای مقاصد بعدی استعمار انگلیس مورد استفاده قرار می گرفت. 
با
تحقیق درباره ازدواج رضا شاه
مدیرکل ثبت احوال اسان رضوی اظهار کرد: تعداد کل ازدواج های ثبت شده در سال 92 در استان 71 هزار و 465 مورد بوده است، خاطرنشان کرد: در اسان رضوی در هرشبانه روز 195 زوج و در هر ساعت 8.1 زوج ازدواج کرده اند.

تعداد کل طلاق های ثبت شده در سال 92 در استان 16 هزار و 178 مورد بوده است و در هر شبانه روز 44 نفر و در هر ساعت 1.8 ازدواج منجر به طلاق شده است. ...روزی در این کشور دختران خواهند کرد تا بتوانند ازدواج دوم را رواج دهند. در حال حاضر اگر تمام پسران به سن ازدواج رسیده ازدواج کنند، حدود ۷ تا ۸ میلیون دختر آماده به ازدواج خواهیم داشت که ازدواج نکرده اند و این معضل خواهد بود این تقاضا را میتوان در اخبار نیز جستجو کرد... ادامه مطلب تبریک ازدواج مجدد شوهرتبریک ازدواج مجدد شوهر , ازدواج مجدد مرد کویتی باعث بروز مشکلاتی برایوی شد و همسر اول با با اتومبیل وارد خانه اش شد!تبریک ازدواج مجدد شوهرواکنش همسر اول به ازدواج مجدد شوهرش 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] امروزه دخترها و پسرها هر زمان که دوست داشته باشند تن به ازدواج می دهند و معمولا فرد مورد نظرشان را خودشان انتخاب می کنند. عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: به دنبال این هستیم که در تذکر و رایزنی با اقتصاد حداقل یک سال در بخشنامه وام ازدواج تجدیدنظر شده و زمان دریافت وام ازدواج ۳ ساله شود، تا متقاضیان بتوانند وام ازدواج را اخذ کنند. رئیس سازمان بهزیستی گفت: به ازای هر 4.2 ازدواج در کشور یک مورد به طلاق منجر می‎شود در حالی که در 20 سال قبل، این تعداد یک طلاق به ازای هر 18 ازدواج بود. براساس آمارهای ثبت شده در پایگاه جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور در سال گذشته ۶۰۸ هزار و ۹۷۷ مورد ازدواج به ثبت رسیده که نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.