تحقیق در مورد مراحل آماده سازی قطعه جهت متالوگرافی 42 ص

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحقیق در مورد مراحل آماده سازی قطعه جهت متالوگرافی 42 ص : رییس سازمان فضایی ایران از پایان مراحل آماده سازی کبیر تا 6 ماه آینده خبر داد. مراحل تولید کاشی فرآیند تولید کاشی و سرامیک دارای 4 بخش اصلی آماده سازی، شکل دهی، پخت، درجه بندی و بسته بندی مواد است. 1- آماده سازی مواد:
این بخش شامل آماده سازی مواد اولیه جهت تهیه بدنه کاشی می باشد. مراحل مختلف این بخش با توجه به تکنولوژی بکار رفته جهت شکل دادن محصول تولیدی (تهیه بدنه) و همچنین با توجه به نوع محصول تولیدی متفاوت است...... جهت مشاهده متن کامل لطفا به ادامه مطالب مراجعه نمائید. یک قطعه ساز با بیان اینکه وضعیت قطعه سازان کشور امروز نا به سامان است، گفت: بعضاً مطالبات قطعه ساز از خودروسازان با تاخیر ۳۰۰ روزه پرداخت می شود این در حالی است که لازمه تولید محصولات با کیفیت توسعه قطعه سازان کشور است.
گزارش کار آزمایشگاه متالوگرافی
1395-12-02 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
گزارش کار آزمایشگاه متالوگرافی به صفحه گزارش کار آزمایشگاه متالوگرافی خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((گزارش کار آزمایشگاه متالوگرافی)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اه تحقیقاتتان یاری رساند . این فایل توسط گروه محققین آفمَس آماده و استاندارد سازی شده است . د. مراحل آماده سازی بخش های چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب ی از روز چهارشنبه 20 بهمن ماه آغاز شده است. پروژه متالوگرافیپروژه-متالوگرافیپروژه متالوگرافی؛ درابتدای این بحث توجه به این نکته رامهم می دانیم که مراحل سنباده زنی وپولیش چدنها، بدلیل آنکه فاز بسیار نرم گرافیت در زمینه نسبتاً سختی نشانده شده ؛ کار نسبتاً دشواری است. همچنین در چدنهای خا تری زمینه فریتی که نسبتاً نرم هستند؛ حذف اشهای ناشی از سنباده زنی مشکل است.اگر در حین فایل شهردار تهران از مراحل پایانی آماده سازی پروژه باغ کتاب تهران بازدید کرد و در جریان روند آماده سازی این پروژه قرار گرفت. پیشرفت فیزیکی قطعه اول آزادراه تهران - شمال به بیش از 88 درصد رسیده است و اگر این میزان به 95 درصد برسد، برای افتتاح آماده سازی می شود. مراحل آماده سازی مصلی تهران ، محل برگزاری همایش عظیم حامیان سید ابراهیم رئیسی رئیس انجمن خودروسازان با تاکید بر اینکه ساختار قطعه سازان داخلی باید اصلاح شود گفت:86 درصد ساخت خودرو مربوط به قطعه می شود و قطعه سازان ما با توجه به ساختار قدیمی خود ، توان داخلی سازی بیش از این را ندارند. ساعت 24- صنعت قطعه سازی یکی از زنجیره های بزرگ صنعت خودروسازی به شمار می رود که سطح اشتغال فراوانی نیز دارد. اکنون بدهی خودروسازان عامل رکود در صنعت قطعه سازی شده است و اگر این روند ادامه پیدا کند قطعه سازان به طور کامل از چرخه تولید حذف خواهند شد. رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: طلب از خودروسازها، قطعه سازان را با مشکل روبرو . اگرچه آلمان ها توانستند در بخش قراردادهای پسا خودرویی جایگاه خود را به عنوان نخستین امضا کننده بعد از توافق ثبت کنند اما در حوزه قطعه سازی به پای فرانسوی ها نرسیده اند. قبل از آنکه آلمانی ها دست بجنبانند، خودروسازان فرانسوی دو قرارداد قطعه سازی با ایرانی ها بسته بودند. حالا خبر می رسد که بزرگ ترین قطعه ساز دنیا که از قضا آلمانی است . در ویدئوی زیر مراحل آماده سازی ٦٦ رام قطار برای ورود به ناوگان حمل و نقل عمومی را می بینید. عزیزان راهنمای قدم به قدم مراحل بازی watch dogs نسخه pc را به صورت ویدیویی برای شما آماده کرده ام. . بازی دیده بان سگ یکی از بازی های ماندگار تاریخ خواهد شد. این بازی دارای سبک اکشن و open world است، که در مورد aiden pearce که خانواده اش قربانی کراهای یگ کروه خلافکار شده است، این گروه سیستمی در اختیار دارد که اطلاعات شهروندان یی را در اختیار گرفته است و از خانواده های شهروندان باج گیری می کند و خانواده آیدن هم به علت مقاومت در این مورد به قتل رسیده اند.aiden که یک ر حرفه ای است که به کامپیوتر مرکزی سیستم نفوذ می کند و کنترل شهر شیکاگو را از این خلافکاران پس میگیرد و الان آماده انتقام گیری است.

بازی watch dogs دارای مراحل سختی است، که خیلی از گیمرها در طول مراحل بازی نیاز به راهنمایی و کمک دارند. به همین علت ما راهنمای کامل مراحل بازی watch dogs را به صورت راهنمای ویدیویی برای شما آماده کرده ایم، تا اگر در هر مرحله از بازی به گیر و مشکل برخوردید، ویدیو راهنمای مربوطه را کرده و نگاه نمایید و مشکل خود را با آن حل کنید. برای به ادامه مطلب بروید جواد نوروزبیگی گفت: آ ین مراحل فنی «سراسر شب» را پیش می بریم و نسخه نهایی این دو هفته آینده آماده می شود. در تصاویر زیر قطعه بهشت زهرا (س) را مشاهده می کنید که آماده آرام گیری ی آتش نشان شده است. احمدرضا معتمدی با انجام آ ین مراحل فنی، برای حضور در جشنواره فجر آماده می شود. آماده سازی محل دفن پیکر ی آتش نشان در قطعه 50 بهشت زهرا(س) مراحل آماده سازی دومین سالگرد قافله سالار شهیدان سرلشگر همدانی در حسینیه (ره) هم اکنون در حال برگزاری است.
مجسمه های شیشه ای قطعه قطعه مجسمه های شیشه ای قطعه قطعه ” سگمنتال “ جیونگ لی هنرمندی که در حاضر در ایلینویز زندگی می کند طرح مجسمه های قطعه قطعه شیشه ای را معرفی کرده است که بخشی از سری منتسب به”سگمنتال : قطعه قطعه” می باشد. این طرح که در اصل از رشد سلول ها الهام گرفته شده است به صورت فنی از تکنیکی در شیشه سازی استفاه می کند که آن را “کار سرد” می نامند که فرآیندی در مجسمه سازی از شیشه از طریق شن مال ، برش زدن، لمینیت و تراشکاری است. این تکنیک به حرارت دادن به شیشه در شیشه گری و کوره نیاز ندارد.
ادامه مطلب.... اختصاصی از هایدی تحقیق در مورد طراحی قالب با و پر سرعت .
تحقیق در مورد طراحی قالب
تحقیق در مورد طراحی قالب مقاله کامل بعد از پرداخت وجهلینک پرداخت و در "پایین مطلب"فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)تعداد صفحات: 13 مقدمه جهت طراحی قالب یک قطعه حداقل نیاز به یکی از مدارک زیر می باشد :         1ـ نمونه تولید شده قطعه به صورت ckd         2ـ نقشه دوبعدی قطعه          3ـ مدل سه بعدی قطعه         4ـ در صورت نبود مدارک فوق طراحی قطعة محصول براساس شرایط و محل مورد استفاده در خودرو و نیروهای وارده بر آن انجام می شود .در اینجا برای طراحی قالب های مورد نیاز برای تولید قطعه مورد نظر ، نمونه قطعه به صورت ckd و همچنین نقشه دو بعدی محصول در اختیار می باشد . پس از بررسی های اولیه ، برای تولید قطعه مورد نظر طراحی و ساخت پنج دست قالب مورد نیاز به نظر می رسد که عبارت اند از :1ـ برش گسترده  2ـ پانچ         3ـ نک        4ـ خم اولیه         5ـ خم نهاییکه به غیر از قالب مرحله سوم یعنی قالب نک  که شباهت زیادی به قالب پانچ دارد سایر قالب ها به وسیله نرم افزار mechanical desktop طراحی شده است و به صورت cd موجود است و همچنین قالب های برش گسترده و خم اولیه به صورت کامل به همراه مراحل طراحی آن در ادامه آورده شده است .طراحی براساس نمونه ckd و نقشه دو بعدی قطعه چون قطعه فوق به صورت مجموعه مونتاژ شده در اختیار می باشد ، لذا ابتدا به دست آوردن ابعاد برش گسترده با مشکل همراه می باشد و باید مراحل زیر طی شود .با توجه به محاسبات مقدار کشش و خم های موجود ابتدا نیاز به ساخت قالب های خم و فرم می باشد . با محاسبات اولیة تار خنثی ابعاد برشی اولیه را تعیین می کنیم و نمونه ای را توسط دستگاه وایرکات و یا فرز cnc به دست می آوریم . با قالب های خم و فرم ساخته شده نمونه را به شکل نهایی درمی آوریم . ابعاد را توسط ابزارهای اندازه گیری از قبیل : cmm ، کولیس و میکرومتر کنترل می کنیم .در صورت تصویب و تطابق با نمونه ckd اقدام به ساخت قالب برش براساس قطعه به دست آمده در مرحله 2 می کنیم . در غیر این صورت برنامه داده شده به دستگاه وایرکات یا فرز cnc را اصلاح و مراحل را تکرار می کنیم .ابعاد پس از تأیید به صورت فایل نهایی جهت طراحی قالب برش به صورت دو بعدی طراحی  می شود .« طراحی قالب برش گسترده »در طراحی قالب ها برش باید مسائلی از قبیل :تعداد ضرب پرس ، مقدار دو ریز ورق ( کم ضایعات ) ، سرعت عمل ، این اپراتور و تأمین و نگهداری قالب در حین تولید رعایت شود .لازم به ذکر است در بعضی از قالب های برش مراحل پانچ رانیز به صورت پروگروسید می توان در قالب طراحی کرد ، اما طراحی قالب مذکور به صورت تک مرحله می باشد .در ضمن روش طراحی در بعضی موارد به نسبت موجودیت پرس های تولید کننده قابل تغییر می باشد که در این صورت درصد کمی از ح استاندارد خارج می شود .« مراحل طراحی »1ـ سنبه و ماتریس   punch & matrix ابتدا سنبه و ماتریس طبق ابعاد نقشه طراحی می شود به صورتی که مواردی از قبیل : نیروی پرس ، محل های احتمالی ش ت ، ضخامت سنبه ( تقریباً 10 برابر ورق ) و ماتریس ، مقدار سختی فولاد ، موقعیت پیچ و پین ها ، استپ ورق و تلرانس ( گپ ) بین سنبه و ماتریس به نسبت ضخامت ورق       ( برابر استاندارد ) رعایت شود .
با
تحقیق در مورد طراحی قالب
ورزشگاه لوژنیکی مسکو به عنوان محل بازی فینال جام جهانی ۲۰۱۸ به مراحل پایانی آماده سازی خود رسیده است. بازی اول تیم ملی فوتبال روسیه، دیدارهای نیمه نهایی و فینال جام جهانی 2018 روسیه در ورزشگاه لوژنیکی… 3317371 قرص های خواب آور قطعه 2
3317372 قرص های خواب آور قطعه 3
3317373 خیابونا
3317374 خیابونا قطعه 2
3317375 من
3317376 من قطعه 2
3317377 من قطعه 3
3317378 من قطعه 4

#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد اندازه گیری مزیت نسبی در صنعت قطعه سازی خودرو کشور از طریق drc لینک پرداخت و *پایین مطلب * فرمت فایل :word ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه29 فهرست مطالب چکیده مقدمه 1 . شاخص‌های اندازه‌گیری هزینه منابع داخلی (drc) 2 . معرفی روش اندازه‌گیری drc 3 . اندازه‌گیری drc واحدهای قطعه‌سازی منتخب 3ـ1. انتخاب واحدهای قطعه‌ساز   3ـ3. بررسی روند تحولات drc در واحدهای قطعه‌سازی   منتخب   3ـ4. بررسی مزیت نسبی محصولات تولیدی واحدهای قطعه‌سازی منتخب   3ـ5 . طبقه‌بندی واحدهای قطعه‌سازی منتخب براساس روند تغییرات drc   3ـ6. مقایسه واحدهای تولیدی منتخب مقدمه شناخت از وضع موجود صنایع و ساختار حمایتی از آنها در راستای پیوستن به سازمان تجارت جهانی (wto) از موضوعات مورد علاقه سیاستگذاران کشور است. تصمیم‌گیری در خصوص پیوستن به (wto) نیازمند بررسی دقیق ( بر مبنای روش‌های علمی) صنایع کشور در مورد مزیت‌های نسبی و سیاست‌های حمایتی موجود در آنهاست. پس از شناخت مزیت‌های نسبی در صنایع، می‌توان از آن به عنوان ابزاری جهت تخصیص مناسب ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یک کارشناس صنعت قطعه سازی با بیان اینکه اوضاع عقب افتادگی طلب قطعه سازان از خودروسازان حتی از زمان تحریم ها نیز بدتر شده است، گفت: منابع مالی خودروسازان در ید خودروهای خارجی بلوکه شده و فقط برخی قطعه سازان پرنفوذ به موقع به پولشان می رسند. بخشی از مراحل آماده سازی سالن برگزاری قرعه کشی جام جهانی را در ویدئوی زیر می بینید.   محمود تر رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد بهمراه حسین ی  رییس هیات جودو، از مراحل آماده سازی خانه جودو شهرستان بروجرد بازدید نمودند.

فتوای تاک قطعه تازه ای از علیرضا عصار است که پیش از این در اجراهای زنده اش خوانده بود و اکنون با ب مجوز به شکل رسمی منتشر شده است. او این قطعه را در قالب آلبوم «جز عشق نمی خواهم» که اکنون منتشر کرده، عرضه نموده است. دفتر مولتی مدیا تابناک برای این قطعه یک موزیک ویدیو آماده کرده که اکنون در تابناک تماشا می کنید. ecu چیست؟ electronic control unit - engine control unit در این مقاله می خواهم کمی در مورد این قطعه توضیح دهم تا کمی با این قطعه و وظیفه ان بر روی خودرو اشنا شوید. آیا تا به حال به احتمال بالا اسم این قطعه که در خودرو های انژکتوری وجود دارد به گوشتان رسیده است؟؟؟
آتش نشانی شهرستان میاندوآب از پیدا شدن جسد قطعه قطعه شده پسر جوان مفقود شده بعد از ۷۰ روز در روستای سوگلی تپه میاندوآب خبر داد. سینمایی «صدای منو می شنوید؟» با پایان مراحل فنی هم اکنون آماده نمایش می شود. به گزارش بانی ، سینمایی «صدای منو می شنوید؟» به کارگردانی صادق پروین آشتیانی که از اواسط پاییز امسال وارد مراحل…
از مراحل آماده سازی دکور افتتاحیه جشنواره فجر ویدیویی منتشر شده است. دبیر انجمن قطعه سازان گفت: در صنعت قطعه سازی باید ظرف مدت 3 سال، سه میلیارد یورو به اضافه 10 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری ثابت صورت بگیرد تا بتوانیم نیاز کیفی خودروسازان جدید را تامین . رنو و پژو متعهد شدند که سفارش های خود را به شرکت قطعه سازی تحت مضیقه "صنایع gm&s" افزایش دهند. مراحل چاپ کتاب مراحل چاپ کتاب ، معمولا افراد با هدف های مختلفی اقدام به چاپ کتاب میکنند. ممکن است بخواهید برای ب در آمد اقدام به چاپ کتاب کنید و یا شاید جهت افزایش سطح رزومه ی بخواهید چاپ کتاب را انجام دهید . در اینجا مراحل کلی چاپ کتاب را شرح میدهیم : مراحل چاپ کتاب مراحل چاپ کتاب ۱) در ابتدا باید فایل خود را آماده کنید . این فایل باید به صورت تایپ شده در نرم افزار word باشد . اما اگر میخواهید صفحه آرایی و ویراستاری را خودتان انجام دهید در همان ابتدا فایل را کامل ارسال نمایید . همچنین لازم به ذکر است فایل را می توانید به صورت ع و یا اسکن شده برای شرکت ارسال نمایید تا مراحل تایپ انجام شود و فایل آماده چاپ گردد. ادامه این مقاله را در لینک رو به رو بخوانید : مراحل چاپ کتاب .


روش و مراحل ساخت دستگاه cnc شامل: آشنایی با دستگاههای فرز cnc قدیمی با سیستم کنترل plc مستقل آشنایی با طرز کار cnc های قدیمی(ویژه برشکاری ورقهای فولادی:بی -او- سی(boc ) آشنایی با cnc جدید صنایع چوب,سنگ, ف ,طلاو...که ساختار کلی تقریبا ی انی دارند مراحل ساخت یک دستگاه cnc صفحه تراش سه محوره (x,y,z)ویژه صنایع چوب mdf مراحل ساخت یک دستگاه cnc هشت کله (8اسپیند. اختصاصی از اینو دیدی تحقیق در مورد بالانس دینامیکی با و پر سرعت .
تحقیق در مورد بالانس دینامیکی
تحقیق در مورد بالانس دینامیکی لینک پرداخت و (پایین مطلب)فرمت فابل word  تعداد صفحه : 11   در شکل زیر قطعه ای نشان داده شده است که باید متوازن شود و بدین منظور روی دو سیم یا تاقان یا غلطک متصل به گهواره قرار داده شده است. سرسمت راست قطعه به وسیله مفصل کاردان به موتور محرکی متصل شده است . گهواره می تواند حول هر یک از دو نقطه ای که برای انطباق با صفحه های تصحیح بر روی قطعه تنظیم می شوند، نوسان کند.در شکل لولای سمت چپ در وضعیت آزاد نشان داده شده و گهواره و قطعه می توانند چون لولای راست ، که در وضعیت قفل شده است نوسان کند. در هر طرف گهواره فنرها و کمک فنرهایی نصب شده اند که می تواننند سیستم مرتعشی با یک درجه ایجاد کنند.
با
تحقیق در مورد بالانس دینامیکی
اختصاصی از نیک فایل تحقیق نمونه سازی سریع وبررسی یک قطعه با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 149 // آزاد یواحد تهران جنوبدانشکده فنی یپایان نامه کارشناسی ی مکانیک -طراحی جامداتعنوان پایان نامه :نمونه سازی سریع وبررسی یک قطعه کاربردی راهنما :نام و نام خانوادگی دانشجو:شماره دانشجویی:مهر 1390تقدیم به :
با
تحقیق نمونه سازی سریع وبررسی یک قطعه
راه آهن مراغه ـ ارومیه در قطعه نقده به ارومیه در حال زیر سازی و ریل گذاری است. بر روی ناحیه مورد نظر قطعه یخ قرار دهید (اگر این ناحیه بزرگ است از چندین قطعه یخ استفاده کنید)... به توکل نام اعظمت / بسم الله الر حمن الرحیم دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است السلام علیک یا اباصالح المهدی ادرکنی (عج) مراحل آماده سازی تکیه شهید قسمت / قسمت دوم هیئت فرهنگی مذهبی روضه الحسین(علیه السلام)شهرستان ماسال جهت مشاهده تصاویر به ادامه مطلب مراجعه نمائید تحقیق براساس نحوه گردآوری داده ها به دو دسته تقسیم می شوند: تحقیق توصیفی و تحقیق آزمایشی - تحقیق توصیفی یا غیر آزمایشی شامل 5 دسته است: پیمایشی، همبستگی، پس رویدادی، اقدام پژوهی، بررسی موردی - تحقیق آزمایشی به دو دسته تقسیم می شود: تحقیق تمام آزمایشی و تحقیق نیمه آزمایشی منبع: سرمد، حجازی و بازرگان (1378). روش های تحقیق در علوم رفتاری، . مدیر کل هنرهای نمایشی از مراحل آماده سازی سالن های جشنواره تئاتر کودک در شهر همدان بازدید کرد. محسن چاووشی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، قطعه ای در حمایت از منتشر کرد. این قطعه پایان بخش سریال دیوار به دیوار بود که از شبکه سوم سیما پخش شد. در این بخش، برخی بازیگران لباس های سبز و بنفش پوشیده بودند که پخش این قطعه با این ترکیب اعتراض مخالفان ت را در پی داشته است. این قطعه را پیش تر در «تابناک» شنیده اید، اکنون همان قطعه بدون . ماه رمضان در هر سال، قطعه ای از بهشت است که خدا در جهنم سوزان دنیای مادی ما، آن را وارد می کند . بازخوانی بیانات ی در مورد ماه مبارک رمضان / ماه رمضان در هر سال، قطعه ای از بهشت استماه مبارک رمضان از جمله ایامی است که با ورود به آن، ح ی و معنوی بر جامعه حکمفرما می شود. این معنویت به اندازه ای است که ی از آن به عنوان «قطعه ای از بهشت» یاد می کند.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از سورنا فایل تحقیق و بررسی در مورد کره تراشی با و پر سرعت .
تحقیق و بررسی در مورد کره تراشی
تحقیق و بررسی در مورد کره تراشی لینک پرداخت و *پایین مطلب* فرمت فایل:word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه 14برخی از فهرست مطالب نام فرآیند: کره تراشیساخت قطعه نمونه:نام دستگاه: دستگاه فرز تولیدینام دستگاه: دستگاه سنگ محورنام دستگاه: دستگاه سری تراشی (تراب)مساحت قطعه نمونه (مهره سرباز شطرنج):نام دستگاه: دستگاه سنگ ابزار تیزکنیکاربرد: از کره ها کاربردهای زیادی در صنعت می شود از جمله از آنها برای دستگیره اهرمهای دستگاههای مختلف استفاده می شود.توضیح فرآیند: برای تولید کره از روشهای مختلفی استفاده می شود از جمله استفاده از دستگاه کپی تراش و فرزیوینورسال و ... . بسته به تعداد- وقت و ابعاد قطعه مورد نظر روش ساخت کره تفاوت می کند.
با
تحقیق و بررسی در مورد کره تراشی
اختصاصی از فایل هلپ تحقیق در مورد مراحل اجرای برج ایفل 34 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 34  آزاد واحد آزادشهرعنوان تحقیقمراحل اجرای برج ایفلسازه های بتی وف ی درحال اجرای جنوب وجنوب غربی گرگان وع های از برجهای مطرح جهان تهیه نقشهای اجرایی ساختمان نه طبقه در مینا گلنام :آقای محمد سدیدینام دانشجویان :بابک فرهنگیان - جوادپوررستمیرشته :عمرانبهار 88
با
تحقیق در مورد مراحل اجرای برج ایفل 34 ص
اختصاصی از سورنا فایل تحقیق در مورد مراحل اجرای برج ایفل 34 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 34  آزاد واحد آزادشهرعنوان تحقیقمراحل اجرای برج ایفلسازه های بتی وف ی درحال اجرای جنوب وجنوب غربی گرگان وع های از برجهای مطرح جهان تهیه نقشهای اجرایی ساختمان نه طبقه در مینا گلنام :آقای محمد سدیدینام دانشجویان :بابک فرهنگیان - جوادپوررستمیرشته :عمرانبهار 88
با
تحقیق در مورد مراحل اجرای برج ایفل 34 ص
آتش نشانی شهرستان میاندوآب از پیدا شدن جسد قطعه قطعه شده پسر جوان مفقود شده بعد از ۷۰ روز در روستای سوگلی تپه میاندوآب خبر داد. مدیرکل دامپزشکی فارس از امحا هزار و 800 قطعه ای مرغ بومی غیرمجاز در استان خبر داد.