تحقیق عقد حواله 48 ص

به نقل از خبرگزاریها در مورد تحقیق عقد حواله 48 ص : حواله های پژو ۲۰۰۸ قابل ید و فروش نیست و هر که آن را یده سرش کلاه رفته است. این را صنعت گفت و البته در روزهای گذشته نیز مدیران ایران خودرو بر آن تاکید داشتند. اما چرا نباید حواله پژو ۲۰۰۸ را از دست مردم ید؟ ترامی و دور در کتب مختلف فقهی مانند حواله، کف ، ضمانت و نیت و ... مطرح می شود. معنای آن در حواله عبارت است از: ترامى در حواله ترامى در حواله دو گونه قابل تصور است: ۱. تعدّد محال علیه - ى که به او حواله مى‏شود- و وحدت محتال -حواله گیرنده-مانند اینکه شخص مدیون، زید طلبکار را به عمرو حواله دهد و عمرو، زید را به بکر و بکر او را به خالد حواله دهد. فروش حواله اسقاط خودروهای فرسوده قابل توجه نمایندگان محترم شرکت سایپا دیزل ، اریا دیزل ، ماموت دیزل ، داتیس خودرو . فروش حواله اسقاط با تایید اداره راه ویژه جایگزینی خودروهای فرسوده . لطفا برای ب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید. امید سادات 09122064852 حواله اسقاط کامیون برای اولین بار شرکت ایران خودرو ید و فروش حواله های خودرو را غیرقانونی اعلام کرده است و هشدار داده است که بسیاری از انیکه خودروی پژو ۲۰۰۸ را پیش ید کرده اند٬ به نیت فروش حواله در بازار اینکار را کرده… یک مقام مسئول بانکی گفت: به جای حواله های کاغذی به افرادی که در طرح پیش ید سکه شرکت می کنند، «کارت سکه» داده خواهد شد. معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: کشاورزانی که بهای گندم خود را کامل دریافت نکرده اند می توانند با مراجعه به بانک کشاورزی منطقه حواله ید بذر و کود شیمیایی دریافت کنند. - مسئولیت ناشی از هرگونه اشتباه در اطلاعات ثبت شده در فرم حواله برعهده یدار می باشد. 2- هزینه های بانکی - مالیاتی و سایر ورات قانونی حواله ارسالی در بانک مقصد برعهده گیرنده حواله می باشد. کارمزد بانکی وهزینه های ارسال حواله برعهده یدار می باشد. 3- هزینه های برگشت حواله به دلیل نقص اطلاعات و یا ثبت اطلاعات اشتباه برعهده یدار است. و در صو. صنعت، معدن و تجارت گفت: اگر ی گول خورده و حواله پژو 2008 یده، خودش مسئول است. چون ما به کرات تکرار کردیم و هشدار دادیم. عامل گذاری حواله انبار در نرم افزار حسابداری باتیز زمانی که یک حواله انبار در نرم افزار حسابداری باتیز ثبت می شود از چند ح خارج نیست. یا اینکه آن کالا یا محصول به فروش رفته است و حالا باید از انبار خارج شده و به یدار تحویل شود و یا به انبار دیگری منتقل شده است و یا اینکه مصرف شده است. حالا یا در خط تولید و یا کالای مصرفی بوده است و در مر. پنجره واحد تجارت فرامرزی، صدور حواله بارگیری را تنها برای محموله هایی امکان پذیر کرده است که تشریفات گمرکی را انجام داده باشند. گمرک ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: از روز شنبه(۲۰ آبان ماه سال جاری)، تمامی شرکت های حمل و نقل باید نسبت به تسویه حواله بارگیری، در پنجره تجارت فرامرزی اقدام کنند. اختصاصی از هایدی تحقیق و بررسی در مورد عقد حواله 48 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 51 فهرستتعریف عقد حوالهماهیت حقوقی حوالهعناصر عقد حوالهاقسام عقد حوالهاهلیت طرفین حوالهآثار عقد حوالهانحلال عقد حوالهمنابعتعریف عقد حوالهچون در نصوص حواله تعریف نشده است فقها در تحدید حدود ماهیت حقوقی حواله اختلاف دامنه داری دارند. مکاتب مختلفی را که در این راه پدید آمده است معرفی می کنیم:1- مکتب انتقال دیناکثریت از این مکتب پیروی می کنند مانند یه و مالکیه و شافعیه و حنابله. عموماً عقیده دارند که بموجب عقد حواله دین محیل به محال علیه منتقل می گردد.شاید در حواله بربریء انتقال دین محیل به ذمه محال علیه تصورش مشکل نباشد اما در حواله بر مدیون، مشکل است زیرا محال علیه که دین محیل را بر ذمه دارد باید بموجب این نظریه دین محیل به محتال را هم بر ذمه بگیرد! و چون اجتماع دو دین در ذمه او خلاف اصول است پس باید دین خود محال علیه ساقط گردد.در فقه اهل سنت انیکه تعریف عقد حواله را روی فکر «انتقال دین» نهاده اند و اکثریت هم دارند در کنار این شه، مبنای عقد حواله را معاوضه و حتی بیع میدانند و نام آن را «بیع دین به دین» نهاده اند.ظاهر این است که دین محیل و دین محال علیه، مورد بیع واقع شده است! دو ایراد بر این نظر وارد است:یک- محال علیه همیشه به محیل بد ار نیست و حال آنکه آنان حواله بربریء را درست میدانند. در این قسم از حواله دو دین وجود ندارد.دو- اگر بین دین محیل و دین محال علیه (در حواله بر مدیون) بیع صورت گیرد باید عقدی بین محیل و محال علیه واقع شود و این را نگفته است.2- مکتب انتقال طلباولاً- عقد حواله را مبتنی بر مبادله دو طلب به شرح ذیل میدانند:الف- طلب محتال از محیلب- طلب محیل از محال علیهثانیاً- لازمه مبادله این دو طلب را این طور تصور کرده اند که ذمه محیل در برابر محتال، فارغ می شود و در نتیجه ذمه محال علیه در برابر محتال (پس از قبول محال علیه) مشغول می شود.دو ایراد ذیل بر این نظر وارد است:انتقال طلب محتال به محیل در عوض انتقال طلب محیل به محتال مفهوم درست حقوقی ندارد راه نزدیک این است که محتال، طلب خود را از ذمه محیل ساقط کند و در عوض این اسقاط، محیل طلبی را که از محال علیه دارد به محتال انتقال دهد.مطالب بالا فقط در حواله بر مدیون مورد پیدا می کند در حواله بربریء محیل که طلبی از محال علیه ندارد تا مفهوم مبادله دو طلب (یا بیع دین به دین) تحقق پیدا کند. شاید به همین جهت باشد که فقه یه نظریه «بیع دین به دین» را نپذیرفته است.
با
تحقیق و بررسی در مورد عقد حواله 48 ص
تسنیم نوشت: رئیس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل با طرح این پرسش که چه انی حواله های پژو ۲۰۰۸ را یده و امروز در تکاپو برای فروش آن هستند، گفت:ایران خودرو از تقاضای مردم برای پیش فروش این خودرو سوء استفاده کرد. گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد امتیاز ثبت نام در طرح پیش فروش خودرو پژو2008 به هیچ عنوان قابل ید و فروش نیست و در صورت انتقال حواله ها زمینه بروز مشکلاتی خواهد شد. میزان نوشت:گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد امتیاز ثبت نام در طرح پیش فروش خودرو پژو2008 به هیچ عنوان قابل ید و فروش نیست و زمینه بروز مشکلات را در صورت انتقال حواله ها به وجود خواهد آورد. رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی نقض از سوی را نشان دهنده غیرقابل اعتماد بودن این ت خواند و گفت: حواله دادن به کنگره، فرار رو به جلوی ترامپ است. بانک مرکزی نحوه تعیین ارز برای حواله ها و اعتبارات اسنادی را اعلام کرد. گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد امتیاز ثبت نام در طرح پیش فروش خودرو پژو2008 به هیچ عنوان قابل ید و فروش نیست و زمینه بروز مشکلات را در صورت انتقال حواله ها به وجود خواهد آورد. احمد صدری می گوید در حالی که به جشنواره های موسیقی فجر و جوان بودجه ای چند میلیاردی با جوایزی چند ده میلیون تومانی داده می شود، متوجه داستان حواله دادن بودجه جشنواره موسیقی نواحی به اداره کل ارشاد یک استان نمی شوم. حواله نمایش شورای صنفی ۷ اکران نوروزی ۹۷ توسط وزارت ارشاد صادر شد. علی رغم آنکه کمپانی ایران خودرو بار ها و بارها اعلام کرده است که حواله پژو 2008 ایران خودرو، غیر قابل انتقال به فرد دیگریست، همچنان بازار حواله داغ است ،چنانچه که دیده شه است که یک حواله به 18 نفر فروخته شده است.

اول تیر ماه سال جاری بود که پیش فروش پژو 2008 ایران خودرو آغاز شد و مطابق اعلام شرکت ایران خودرو این محصول در دو مرحله طی روزهای اول و سوم تیرماه به فروش رسید.

جالب اینجاست که تنها 3 روز از شروع پی فروش این خودرو نگذشته بود که بازار سیاه ید و فروش حواله در فضای مجازی شکل گرفت و به سرعت داغ شد. دلالان در تبلیغات خود پیش پرداخت ۷۲ میلیون تومانی را برای حواله ها در نظر گرفته و اقدام به فروش آن می د.

البه این بازار شکل گرفته سبب شد که ایران خودرو اعلام کند که، “امتیاز ثبت نام در طرح پیش فروش خودرو پژو۲۰۰۸ به هیچ عنوان قابل ید و فروش نیست و زمینه بروز مشکلات را در صورت انتقال حواله ها به وجود خواهد آورد.”

همچنین ایران خودرو تأکید کرده که “با توجه به اینکه امکان صلح در این طرح وجود ندارد، فروشندگان شیوه وک نامه ای را برای این انتقال در نظر گرفته اند؛ حال آنکه این وک حتی در صورت ثبت قانونی و محضری نیز بدون دخ ، اطلاع و تائیدشرکت به عنوان طرف اصلی قرارداد فروش محصول تنظیم می شود و ایران خودرو هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل خودرو به فرد یدار ندارد.”

با وجود تمام این موارد گفته شده ،هنوز هستند افرادی که دست به ید فروش حواله میزنند، در حالی که این حواله ها غیر قابل انتقال به غیر هستند.


از طریق سیستم سوئیفت جهانی (s.w.i.f.t) و یا سایر شبکه های بین المللی، مشتریان می توانند به هر میزان حواله ارزی و از نوع t t وd d به اکثر نقاط جهان و برای هر شخصی که مایل باشند ارسال نمایند، تا ذینفع به صورت مراجعه و یا از طریق برداشت وجه مورد نظر را دریافت کند.

عملیات نقل و انتقال وجوه (ارزی) یا به عبارت دیگر صدور حواله ارزیبا استفاده ا. گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد امتیاز ثبت نام در طرح پیش فروش خودرو پژو2008 به هیچ عنوان قابل ید و فروش نیست و زمینه بروز مشکلات را در صورت انتقال حواله ها به وجود خواهد آورد. 4) پرداخت به روش حواله ها ( drafts ):چک، cheque سفته ، promissory note برات ، bill of exchange چک: چک نوشته ای است که به موجب آن صادر کننده، وجوهی را که نزد بانک دارد را کلا" یا بعضا" مسترد و یا به دیگری واگذار می نماید. چک سندی لازم الاجرا است. سفته: سندی است که به موجب آن امضا کننده تعهد می کند، مبلغی در موعد معین یا عندالمطالبه در وجه حامل ، یا شخص معین و یا ب. ید حواله حج تمتع-09193800047 یدار حواله حج تمتع از سراسر کشور ید فیش حج واجب تمتع اولویتدار ثبت نام بانک ملی در سراسر کشور 09199197146 09197180239 ید فیش حج،دفتر ید فیش حج تمتع، ید حواله حج تمتع،فروش حواله حج تمتع، یدار حواله حج تمتع در سراسر کشور،حج و اوقاف،سازمان حج و زیارت،فروش حج عمره،09199197146،فروش فوری فیش حج،09193800046، ید فیش حج تمتع،فروش فیش حج .

www.shopholoo.ir مرکز تخصصی فروش نرم افزار حسابداری هلو در مرکز تهران - تلفن مشاوره و فروش : 5-88911674 با کادری مجرب جهت مشاوره و فروش نرم افزار هلو
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت از ۲۷ داد همه شرکت های حمل و نقل داخلی باید برای تسویه حواله های بارگیری صادرشده در پنجره واحد تجارت فرامرزی اقدام کنند.
حواله نمایش شورای صنفی ۷ اکران نوروزی ۹۷ توسط وزارت ارشاد صادر شد... براساس پیگیری خبرنگار فارس، حواله نمایش مخصوص شورای صنفی نمایش های سینمایی «به وقت شام» به سرگروهی پردیس کورش، «لاتاری» به سرگروهی استقلال، «لونه زنبور» به سرگروهی سینما ایران، «مصادره» به سرگروهی سینما جوان ، «فیلشاه» به سرگروهی پردیس ، « گیوش» به سرگروهی ز. سوالات حقوقی این هفته 1-آیا با خط زدن عبارت: « به حواله کرد در متن چک » می توان از نقل و انتقال آن جلوگیریکرد؟
برابر قانون چک ممکن است در وجه حامل یا شخص معین یا به حواله کرد باشد ا اینکه چک با امضا در پشت آن به دیگری منتقل شود. اما هنگامی که صادر کننده چک با قلم زدن عبارت « به حواله کرد » در متن چک حق پشت نویسی را از ی که چک در وجه او صا. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد عقد حواله لینک پرداخت و *پایین مطلب * فرمت فایل :word ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه31 4-2(مبحث چهارم عقد حواله : دربحثها حواله سه طرف وجود د ارد واین برخلاف بیشتر عقود است که ازاطراف آن را 2 نفر تشکیل می دهند طبیعی است که در چنین عقدی تعیین ارکان آن مورد اختلاف نظراست. آنانکه حواله را؟؟ می دانند 1ازاین حیث بی نیاز هستند ‍،چون در نهایت ایجاب رااز محیل به عنوان رکن و رضایت راازمحتان واحیانا محال علیه به عنوان اطراف می دانند ومااین بحث را درمورد نظارت انیکه آن را عقد می دانند پی می گیریم : در2 گفتار: 1-4-2- (1-گفتاراول : حواله با ایجاد محیل وقبول محتال تحقق می یابد)2 ب ایه این نظریه محیل و محتال رکن عقد محسوب می شوند3 ومحال علیه درحقیقت ؟ عقد ا ست هرچند ممکن است دربرخی موارد رضایت  اونیزشرط باشد قائلین به این نظریه برای اثبات رکن بودن محیل ومحتال به چند دلیل استدلال می کنند. دراینکه ایجاب بایداز محیل صادرشود هیچ اختلافی میان فقهیان وجودندارد وامری اجمالی است .درمورد محتال هم گرم براشتراط رضایت اوادعای اجماع شرط است امابه نظر دیگران درمیان انیکه حواله ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ایران خودرو: ید و فروش حواله پژو 2008 ممنوع
گروه صنعتی ایران خودرو طی بیانیه‌‌‌ای هرگونه ید و فروش امتیاز ثبت نام در طرح پیش‌فروش خودرو پژو 2008 را غیر قانونی دانست و آن را زمینه بروز مشکلات متعدد برای یدار در زمان تحویل خودرو اعلام کرد.  بانک ملت اعلام کرد که اختلال در سرویس حواله اینترنتی این بانک تا ساعتی دیگر مرتفع می شود. دیدید میگویند مثلا در رمانها فلان آقا شب به صبح خوابش نبرد ؟غذا نخورد؟ غذا به گلویش ماسید؟ همه اش کشک است، ماست است دوغ است مردها چه در ظاهر چه در باطن همه چیز را حواله میدهند به همانجایشان حتی به صورت ناخودآگاه این کار را می کنند، مردها نه از چیزی میزنند نه می گذرند شکم و خواب جزء لاینحل آن چیزهاست... اگر معتاد شدند نه برای عشق د عاشق. عضویت در باشگاه وکلوپ در صورتی که مایلید مشتری شوید ، لازم است ابتدا فرم امکان سنجی حواله را تکمیل و ارسال نمایید، پس از تایید فرم مذکور ، جهت دریافت کد مشتری اقدام نمایید... فرم عضویت امکان سنجی را در اسلاید نمایش داده میشود. بانک ملت در راستای توسعه خود اقدام به ارائه حواله های ارزی کرده است.در این پست سعی خواهیم کرد تا موارد مورد نیاز در این راستا را به شما معرفی کنیم.با ما همراه باشد. الف - حواله ارزی صادره تامین وجه حواله از محل حواله از خارج از کشور/ اسکناس و نقود بیگانه (این نوع,نوع اول را تشکیل میدهد) اسناد و مدارک مورد نیاز جهت این امر ۱-تکمیل فرم درخ. قیمت دلار در کمتر از یک هفته توانست از دو کانال عبور کند. این ارز که در دومین روز آذرماه وارد کانال ۳ هزار و ۷۰۰تومان شده بود، روز یکشنبه با شدت بیشتری رشد کرد تا از مرز ۳ هزار و ۸۰۰ تومان نیز عبور کند، اتفاقی که در ۴ سال گذشته بی سابقه بود. به گفته فعالان و کارشناسان بازار، بالا رفتن نرخ حواله درهم، بالا رفتن ارزش دلار در سلیمانیه و عراق، اثرات خالی فروشی ارزی در کنار اثر ترامپ، اثر ژانویه و کاهش صادرات پتروشیمی ها ۶ عاملی بوده اند که در افزایش قیمت دلار اثرگذار بوده اند.

بالا رفتن نرخ حواله درهم: نرخ حواله درهم به طور سنتی یکی از عوامل اثرگذار در قیمت دلار بازار داخلی است. به گفته بازیگران ارزی، نسبت نرخ حواله درهم و قیمت دلار بازار داخلی به طور جدی ازسوی معامله گران رصد می شود و در انتظارات قیمتی آنها موثر است. در این شرایط، بسیاری از فعالان، افزایش روزهای گذشته دلار را ...
بسیاریاز مراکزی که دارای انبار هستند تمایل دارند از نرم افزار انبارداری برای کنترل موجودی انبار خود توسط انباردار خود استفاده نمایند. ثبت و گزارش گیری از دفاترکارت بسیارزمان بر و سخت است و ضریب خطای بالایی دارد. همچنین آدرس دهی وطبقه بندی انبار به صورت دفتری پیچیده است.
نرم_افزار_انبارداری
مشاهده صفحه محصول: https://goo.gl/ceam1l برخی از قابلیت های این نرم افزار به صورت زیر می باشد: گرفتن پشتیبان - بازی اطلاعات - تعریف کاربران - بستن دوره - تعریف انبار (به صورت نامحدود) تعریف طبقه (به صورت نامحدود) - تعریف کالا (قابلیت کار با دستگاه بارکد خوان و تعریف کالا به صورت نامحدود) حواله ورود به انبار - حواله وج از انبار جهتتولید یا مصرف - حواله انتقال بین انبار - حواله وج از انبار درخواست ید - مصرف مستقیم - عودت به انبار - alarm نقطه سفارش کالا - گزارش موجودی انبار گزارش کارت انبار - گزارش حواله ورود - گزارش حواله وج جهت فروش - گزارش انتقال بین انبارها گزارش حواله وج جهت تولید - گزارش نقطه سفارش - گرفتن وجی excel از تمام گزارشات قابل اتصال به نرم افزار های حسابداری #نرم_افزار_حسابداری #ملی #نرم_افزار_انبارداری #نرم_افزار_حسابداری_ویژه_انبار #نرم_افزار_ویژه_انبار #انبار_گردانی #نرم_افزار_انبارگردانی #حسابداری_انبار

pack softwoar دبیرکل حزب مردم سالاری ، هرچند اصل موضوع را رد نمی کند اما اظهارنظر رسمی را به 15فرودین حواله می دهد. کاربران بانکداری اینترنتی ملت یک ستاره دوست داشتنی و پرکاربرد رو در اکثر جاهای اینترنت بانکشون مشاهده میکنند و بیشتر دوستان با اون آشنایی دارند ولی برای اطلاع بعضی از دوستان که اطلاع کمی از این ستاره محبوب دارند در این قسمت میخام یک توضیح مختصر در موردش قرار بدم این ستاره مثل همون گزینه add to favorite اینترنت ا پلورر عمل میکنه و وظیفه اش انتخاب سریع شماره های از پیش گزیده شده برای انتخاب سریع اونها در بعضی از فرمهای اینترنت بانک از قبیل حواله و پرداخت قسط هست ولی قبل از استفاده از اون باید شماره های برگزیده رو تعریف کرده باشید این کار دو راه داره اول اینکه در حین انجام حواله و یا پرداخت قسط با انتخاب شکل اون شماره رو در فهرست شماره های برگزیده ذخیره کنید. دوم اینکه از فعالیت "تعریف شماره های برگزیده حواله/قسط" در قسمت مدیریت حساب استفاده کنید. توضیحات کامل و چگونگی استفاده از این دو روش رو در ادامه مطلب حتما بخونید اجناس عمده فروشی پوشاک بچه گانه برادران سلجوقی معمولا هر دو هفته یک بار به روز می شوند و این امر از طریق پیامک به مشتریان عزیز ابلاغ می شود. مشتری جهت ید لازم است از طریق سایت به صفحات مربوطه رجوع نماید و بر اساس گروه بندی اجناس مدل لباس مورد نظر خود را انتخاب و کد آن را یادداشت نماید. سپس با هر یک از شماره های ۰۹۱۷۴۱۱۰۵۶۱ و ۰۹۳۵۱۰۰۶۵. پسر م روی پروفایلش گذاشته: به ت..مم که عیده:)))+ شاید اگر منم میتونستم، عیدو همینجوری حواله میدادم:  + من بی ادب نیستم! اینجوری راحتتر منظورمو میرسونم:) ید و فروش انواع ارز توسط صرافی ها متوقف شده است و حتی صدور حواله های ارزی هم انجام نمی شود. اننتقال داریوش شجاعیان به استقلال از جمله انتقال هایی بود که در لیگ برتر سر وصدای زیادی بر پا کرد. به نظر ما ترامپ سهام دار توییتر است که مدام مردم را به آنجا حواله می دهد. کاسب است دیگر؛ گفته هر کلیک یک پنی. به قول گوگل ترنسلیتور؛ one click, one penny. نمایندگان سنا، طرح «تحریم های جامع علیه ایران» را تصویب د. متاسفانه دستگاه دیپلماسی، واکنش متقابل به اقدامات گستاخانه را به هیئت نظارت بر اجرای حواله داده است. عضو فرا یون نمایندگان ولایی گفت: این اشکالبه وزارت کشور وارد است که چند هزار نفر را ثبت نام می کند بعد به شورای نگهبان حواله می دهد تا به صلاحیت ک داها رسیدگی کنید. قبل از مذاکرات و پس از امضای تعهد ، شب و روز در فضائل و فواید آن سخن گفته می شد و رفع همه مشکلات ارضی و سماوی را به آن حواله می دادند. امروز چرا حاضر نیستند این اقدام و عمل را در کوره نقد مشفقانه و آگاهانه ببینند؟! حواله ی حجی که هدیه مادر است همینجاست! در این کشو! هر بار می بینمش و بغضم میگیرد. حواله بانک ملت سال 1387. میخواست با او باشم در دومین سفر حجش. اما نشد. نگذاشتند که بشود! میخواستم بروم و در کنار مادر سفرنامه عاشقی ام را مادرانه تر، عاشقانه تر بنویسم.. با او بگردم و بگردم و بگردم.. با او سعی و صفا کنم ... در کنارش به میقات بروم و سپیدپوش شوم و در کنارش در مسجد شجره احرام ببندم تا بگوید: "چه چادر به تو میآد مینا! همچادری بزن بریم! بعد در مسجد النبی در کنارش به سجده بروم و با تسبیحش ذکر بگویم! با هم کفشهایمان را گم کنیم و بر سنگفرشهای داغ راه برویم و بخندیم! هر دویمان دلمان برای رها و صدرا تنگ شود و ... نشد که بشود..
نگذاشتند که بشود... مینا مامان در آ ین سفر حجش. سال 89 «برقراری ژست حقوقی در فضای پادگانی» همان بازی برد - برد ت است که در فقره روز کارگر بخوبی اجرا نشد و نقص عوامل برگزارکننده به « د شدن دهان کارگران» حواله داده شد. ت نرخ تسویه نهایی اقساط تسهیلات بابت پرداختی های اعتبارات/برات اسنادی و یا حواله های ارزی به ازای هر دلار و یا معادل آن به سایر ارزها را اعلام کرد.